Recenze IM Creator Review 2016


IM Creator

Navštivte web

8.8


Skóre AWA

IM Creator

IM Creator je tvůrce webových stránek pro někoho, kdo chce vytvořit webové stránky pro své podnikání, událost nebo vlastní já, ale nemá programovací dovednosti HTML. Tento produkt usnadňuje přechod od budování webu až po nákup domény. Také se spojili s eCommerce společností, aby na jejich stránkách bez námahy prodali produkty společnosti. Přečtěte si naši recenzi IM Creator níže.

Přehled

 • Webová stránka: www.imcreator.com
 • Sídlo společnosti: New York City
 • Rok založení: 2011
 • Kategorie: Tvůrce webových stránek
 • Služby: Webový cloudový software, webhosting
 • Zkušební verze zdarma: 14 dní

To, co IM Creator dělá, je to, že vám umožní vytvořit web a navíc poskytují platformu pro jeho hostování. Je určen pro lidi bez programovacích dovedností. Jejich cílovým trhem je obecný uživatel. Nesoustředí se na žádný konkrétní trh, jako jsou fotografové. K dispozici jsou šablony pro běžné firmy, restaurace a dokonce i svatby.

Existuje několik technických omezení, ale ne mnoho. Například neexistuje žádné ustanovení pro JavaScript nebo šablony stylů. Mají pouze základní editor HTML, jehož kód je použitelný pouze pro jednu část stránky, což znamená, že nelze změnit konkrétní dělení stránky jako záhlaví. Stejně tak nemůžete udělat něco složitého, například použít Jquery ke změně DOM. Pokud by však uživatel věděl, jak to udělat, nepoužil by IM Creator, takže na běžném uživateli nezáleží.

Neexistuje žádný důvod k obavám z rozšiřitelnosti nebo růstu prostoru, protože uživatel může přidat tolik stránek, kolik chce, nabízí neomezené úložiště a svůj systém provozuje na robustní platformě virtuálních strojů Amazon AWS.

Jejich velký počet uživatelů (říkají, že mají 8 milionů.) Hovoří o své pověsti, ale chlubí se žádnými cenami za design ani certifikáty. Na svých webových stránkách zmiňují CNN, The NY Times a The Next Web, jako by o nich psali, ale neposkytují odkazy na žádné články, což by vedlo k tomu, abych se nad tím zamyslel..

Klíčové vlastnosti

 • Neomezená šířka pásma a hosting
 • Citlivý
 • SEO Friendly
 • Škálovatelné
 • Integrace elektronického obchodu
 • Mobilní aplikace
 • Plná kontrola nad okraji a vycpávkami
 • Připojte svou vlastní doménu
 • Reklama zdarma
 • Zdarma ikony
 • Integrace sociálních a obchodních aplikací
 • Integrace Google Analytics

Odborníci z oboru Verdikt o IM Creator

Web BuilderA rychlý pohled na odborné recenze ukazuje průměrné hodnocení 2-3 z 5 hvězdiček. I když to nevypadá jako výrazné potvrzení, skutečná kritika IM Creator zní mnohem pozitivněji, než naznačuje hodnocení hvězd. Mnoho kritiků váhalo s vyšším hodnocením, protože IM Creator je ideální pro konkrétní publikum. Majitelé malých podniků, kteří očekávají, že zůstanou malí, a ti, kteří chtějí vytvořit osobní web, zjistí, že IM Creator je skvělý nástroj. Má spoustu funkcí, aniž by zahrnovalo tolik, že se stávají ohromující pro začátečníky. Odborníci jsou také velkorysí v chvále za uživatelské rozhraní a nástroje pro úpravy. Hlavní nevýhoda a velký důvod, proč tvůrce chatu nedostává lepší skóre, je to, že program prostě není nejlepší volbou pro větší firmy nebo ty, kteří chtějí aktivně propagovat své stránky pomocí SEO.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20. dubna 2016

Pozitivní recenze zákazníků a reference o tvůrci IM

IM Creator má nějaké hlavní výhody jít za to. Šablony jsou moderní a krásné a rozhraní pro vytváření webových stránek je velmi snadné a intuitivní. Kdokoli může rychle vytvořit web bez jakýchkoli zkušeností s kódováním. Uživatelé si obzvláště užívají jednoduchosti editoru drag-and-drop.

Zákazníci byli také spokojeni s cenovými balíčky a vykázali vynikající zákaznický servis. Začátečníci mohou sledovat návody, využívat přístup k rozsáhlé databázi znalostí a v případě potřeby přímo kontaktovat zákaznickou podporu. Díky těmto výhodám je IM Creator vynikající volbou pro blogery a malé firmy.

Mezi uživateli, kteří dobře věděli jakékoli problémy se škálovatelností související s IM Creatorem, byly recenze velmi pozitivní. Pokud jde o poskytování uživatelsky přívětivého webového tvůrce, IM Creator měří podle očekávání.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na tvůrce IM

IM Creator není vaše funkce nabitá možnost, která přichází s každým dostupným zvonek a pískat. Pro některé spotřebitele to byla obrovská nevýhoda. Není určen pro velké podniky, které se snaží zlepšit hodnocení vyhledávačů. Nastavení SEO je velmi omezené, takže je téměř nemožné zajistit, aby váš web byl vyhledávacími nástroji správně indexován.

Další velkou nevýhodou programu je, že nenabízí editor mobilních webů. Přestože si návštěvníci budou moci prohlížet váš web na jakémkoli zařízení, bude obtížné provést vylepšení vzhledu webu.

I když IM Creator může usnadnit vytváření webových stránek, zaostává, pokud jde o marketing a zvýšení provozu.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

Design & Přizpůsobení

Nejprve se podíváme na některé z možností designu.

VlastnostiPřehled
Šablony webových stránekMají vytvořené šablony sami, ale nikoli šablony třetích stran, jako je například produkt s otevřeným zdrojovým kódem, který by jejich počet výrazně rozšířil. Existuje však spousta šablon a jsou elegantně rozloženy. Patří mezi ně móda, nezávislá osoba, restaurace, svatba, talent, architektura, konzultant a další, včetně mobilních šablon.
Volný, uvolnitMají volnou možnost, ale to musí být hostováno v jejich doméně a ne ve vaší vlastní.
PojistnéJejich definice prémie znamená, že z vašeho webu odstraní štítky XPRS, což se tam zasekne, i když používáte vaši doménu. Jinými slovy, váš web se stane skutečně značkovým. (Zde je další případ záměny XPRS-ImCreator. Musí se týkat všeho, co jsou, protože říkají, že XPRS je „nový“.)
Rozhraní pro tvorbu webových stránekUI je základní vlastností jejich systému. Jak jsme řekli, mají dva, což vede k nejasnostem.
Přizpůsobení stylu stránkyJejich příručka vysvětluje, jak přizpůsobit šablonu stránky.
Navigace na webuDalší zmatek se změnil témata, když jsme procházeli jejich webu. Zjistili jsme tedy, že pracujeme ve zcela odlišné struktuře menu.
Správa obsahuNeexistují žádné nástroje, které by týmu umožnily spolupracovat na stejném webu. Neexistuje například žádné verzování.
Fotografie a galerieMůžete oříznout fotografie, ale ne je upravovat. Přidání fotografie je snadné. Stačí kliknout na widget galerie a nahrát fotografie.
Budování mobilních webůPoskytují výchozí mobilní šablonu a poté ji můžete upravit.
Integrace sociálního sdíleníTy jsou snadno dostupné.
Designové službyNe. Neposkytují vám služby, které vám umožní stavět vaše stránky.

Funkce & Nástroje

Zde je seznam funkcí, které by většina lidí potřebovala. Říkáme, zda je ImCreator má.

VlastnostiPřehled
ZaložitImCreator vás provede vytvořením první stránky k publikování ve vaší doméně.
Webový designMůžete si vybrat rozvržení stránky, motivy, vyladění barev a mnoho dalšího.
Název vlastní doményAno.
Hloubka navigaceStránky můžete přidávat bez omezení.
Widgety a aplikaceExistuje mnoho widgetů a aplikací včetně zdroje Twitter, Vimeo, Google Maps, SoundCloud, kontaktního formuláře JotForm, běžného kontaktního formuláře a tlačítka Like Facebook.
Zpeněžení(Viz komentáře k eCommerce níže. Kromě toho neexistuje žádný widget Google Ads ani možnost používat jiné inzerenty.)
Statistiky návštěvníkůNejsou k dispozici žádné přehledy stránek návštěvy, můžete však přidat analytický kód a poté použít Analytics. Samozřejmě by začátečník potřeboval osobu s některými základními znalostmi HTML, aby s tím pomohl.
Fotografie, video a zvukMůžete přidat videa Vimeo nebo YouTube, ale ne Daily Motion ani BrightCove. Ale první dva jsou dost pro drtivou většinu lidí. Neexistuje žádná funkce pro přidání zvuku, jako v souborech MP4, ale můžete přidat SoundCloud, takže by to fungovalo pro většinu lidí, protože to umožňuje přehrávání.
BlogováníAno, můžete přidat pruh blogů. Pruh je to, co nazývají každou ze svých sekcí stránky.
Google mapyMapy Google můžete vložit a zadat jako výchozí bod adresu. Neexistuje žádný způsob, jak ji předat dynamicky.
HTML editorNeexistuje žádný editor typů s asistencí kódu, ale můžete zadat kód HTML přímo. Takže osoba, která psala HTML, by mohla udělat chybu a muset strávit nějaký čas přemýšlením, proč její stránka nefunguje.
Integrace sociálních médiíAno. Na každé stránce jsou viditelně zobrazeny ikony sociálních médií.
Formuláře a průzkumyExistuje kontaktní formulář, ale ne schopnost vytvářet vlastní pole nebo vytvářet formulář pro jejich zadávání. Neexistuje ani funkce průzkumu.
Úložný prostorNeomezený.
Nástroj pro zpravodajeNení možné vytvořit zpravodaj a poté jej odeslat e-mailem. Uživatel by musel stáhnout kontakty a poté tyto e-maily nahrát do jiné služby..
FórumNe.
Elektronický obchod / internetový obchodTento složitý proces usnadňuje IM Creator. Jednoduše klikněte na možnost a přidejte možnost prodávat vše, co se zobrazuje na obrazovce. Systém je připojen k platformě elektronického obchodování Sprocket. Účtují 2% provizi a používají Stripe jako platební bránu. Poté odešlou platbu majiteli stránek přes Paypal.
Integrace brányUživatelé, kteří používají funkci eCommerce, získají automaticky u obchodníka účet obchodníka. To znamená, že není nutné ručně nastavovat platební bránu. Samozřejmě existuje nevýhoda používání řetězových kol, Stripe a PayPal, protože všichni účtují strmou provizi. Někdo, kdo chce prodat větší objem, by měl najít dodavatele, s nimiž mohou jednat nebo si účtovat méně.
SEO FriendlyIM Creator vám umožní zadat název, klíčová slova a popis a náhled na sociální obrázek. Navíc můžete přidat své ID Google Analytics. To vše by vytvořilo metaznačky, které by webu umožnily kontrolovat souhrn, který je zobrazen na Googlu, a usnadnit SEO. Neexistuje však žádná možnost přiřadit titulek k obrázkům, aby bylo možné využít tohoto typu objevování SEO. Můžete také přidat odkazy na skryté stránky.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)None.As s formulářem komentáře, Tripadvisor, Yelp, a další možnosti, které poskytují pouze odkazy na pokyny k těm jiným webům, kde můžete přidat HTML ručně, aby tak učinily.Takže byste museli programovat ochranu heslem, jako jste vy může být použit, když stavíte svůj web, abyste zabránili lidem.
Google® AnalyticsAno, můžete vložit analytický kód.
Zabezpečení webových stránekVáš web je chráněn bezpečnostními nástroji na Amazonu AWS. Protože nemáte přístup k příkazovému shellu, jako je ssh, není velká šance, že by někdo tímto způsobem váš web napadl. Pokud jde o injektování SQL nebo jiné hackování, na kterékoli stránce by se vztahovalo to, že pokud by v některém z widgetů existovaly slabiny, což podle zkušeností bude, ale že je opraví tak rychle, jak je najdou. A pak nikdo nemůže chránit před útokem odmítnutí služby (DOS).
Více jazykůNe. Poskytují však některé pokyny pro řešení pomocí skrytých odkazů. Když jsme se na web přihlásili ze španělsky mluvící země se španělštinou nastavenou jako jazyk na našem počítači, vyšlo to v angličtině, takže neexistuje ani podpora cizího jazyka pro rozhraní návrhu. Jako registrátor domén by pravděpodobně nebyli schopni registrovat domény v doménách zemí, jako je site.com.uk, což ukazuje, že se zaměřují pouze na americky mluvící trh..
Mobilní optimalizacePěknou vlastností je, že navrhuje mobilní šablonu založenou na vybrané ploše.
Technologie CDNNe.

Plány & Ceny

 • Zdarma, pokud hostuje ve své doméně.
 • 250 $ ročně s vaší doménou a odstraněnými logy XPRS.
 • Ekvivalent $ 6, 7, 8 nebo 10 $ za měsíc v závislosti na tom, zda chcete platit měsíčně, dvakrát ročně nebo po dobu 1, 2 nebo 3 let a jsou označeny logem XPRS.

Takže jejich ceny jsou také matoucí.

Jejich placené plány nabízejí neomezené úložiště a deset e-mailových adres.

Pokud chcete hostovat své stránky ve své doméně a ne své vlastní, existuje možnost zdarma. To je omezeno na 50 MB úložiště. Můžete to využít při práci na dokončení webu nebo jeho hodnocení. Když se přestěhujete do své domény, požádají o informace o vaší kreditní kartě.

Když pracujete na bezplatné verzi, neexistují žádná omezení funkcí, kromě toho byste samozřejmě nemohli přidat eCommerce..

Zákaznická podpora

Zde jsou jejich možnosti podpory:

VlastnostiPřehled
TelefonNe
E-mail podporyAno, s průměrnou dobou odezvy 12 hodin. Testovali jsme to a oni se k nám v tom časovém rámci dostali.
Povídat siNe
Znalostní bázeAno, prohledávatelný.
Video návodyAno. Jsou na jejich kanálu YouTube.
Fórum podporyAno
Další možnostiZahrnují svou příručku ve formátu PDF, kterou můžete vytisknout. To je spíše staromódní, ale poskytuje snadný způsob, jak hledat pokyny. Navíc si člověk klade otázku, jak mohou udržovat své příručky aktuální, protože přidávají nové funkce, protože úpravy tak dlouhé knihy vyžadují čas. To by ale mohlo být špatné znamení, což znamená, že často nepřidávají nové funkce.
FAQ.Má to sekce s eCommerce, fakturací, pokročilými úpravami, fakturací, začátkem a přepínáním šablon.

Společnost by neřekla, zda obsluhují podporu 24 × 7. Řekli však: „Snažíme se odpovědět na každý e-mail včas, obvykle do 12 hodin nebo 24 hodin o víkendech.“ Znamená to „včetně víkendu“, jak je psáno na jejich stránkách.

Když jsme poprvé otevřeli podpůrný lístek, abychom otestovali jejich odpověď, agent, kterého jsme kontaktovali, napsal profesionální odpověď, aniž by nám dal konzervovanou. Navíc navázali na průzkum spokojenosti zákazníků. To je dobře. A jejich blogy jsou napsány stejnou osobou, která by měla být odborníkem, protože všechny také napsal. To je také dobré. A protože jejich platforma používá Amazon, měla by poskytovat spolehlivé služby.

Snadnost použití

ImCreator je velmi snadný způsob, jak vytvořit web. Místo pokročilého uživatele je zaměřen na začátečníky. Neexistuje žádný přímý kontext nápovědy, ale není nutné, aby se položky vyplňovaly na obrazovce, jsou dostatečně jednoduché a existují další samoobslužné nástroje nápovědy.

Jedna věc, která se nám líbí se službou IM Creator, je, že začnete stavět web přímo na svých stránkách, aniž byste se museli registrovat. Můžete to vyhodnotit, aniž byste se dostali na nějaký nepříjemný seznam adres. Vyberete šablonu a poté přidáte ikony sociálních médií, grafiku, videa na YouTube nebo dokonce nějaký jednoduchý HTML a platíte pouze tehdy, pokud chcete web publikovat..

Jejich stránky však vytvářejí zmatek, protože se zdá, že používají dva různé nástroje se třemi různými názvy: ImCreator, XPRS a polydom, jak jsme řekli. Polydom je jiné jméno pro XPRS, i když napsané do současnosti je něco víc než jen editor.

K první stránce jsou k dispozici tyto čtyři základní kroky.

 1. Vyberete šablonu a poté klepnutím na ikonu obrázku ji nahradíte vlastní a kliknutím na text nadpisu ji změníte.
 2. Dále přidáte pruhy, což je jejich část volání na stránce. Ve výchozím nastavení jsou ikony sociálních médií k dispozici, takže kliknutím na tyto ikony propojíte své účty.
 3. Poté si můžete vybrat, zda chcete pracovat s mobilním motivem, nebo použít pouze výchozí, který je vázán na vaši plochu.
 4. Nakonec se rozhodnete koupit doménu nebo použít existující doménu. Zjevně by pro začátečníky potřeboval pomoc při hledání existujícího, který by pomohl najít někoho, kdo by přepnul své záznamy DNS u svého registrátora.

Závěr

Vzhledem k velkému počtu uživatelů a vzhledem k tomu, že používají Amazon jako hostitelskou platformu, není příliš pravděpodobné, že byste při výběru tohoto produktu pokazili. Potřebují poskytnout vysvětlení mezi názvy ImCreator.com a XPRS, které pravděpodobně znají, protože označují XPRS jako „nový“. A musí jasně stanovit, jak se polydom liší od XPRS, je-li vůbec. Jak je prezentováno, polydom vypadá jako nějaký druh programovacího rámce pro tvorbu webových stránek, což rozhodně není.

Tvůrce webových stránek IM Creator není open-source nástrojem Joomla nebo WordPress, takže neexistuje žádná robustní komunita vývojářů widget třetích stran. To znamená, že jste omezeni na sadu nástrojů a na psaní vlastních fragmentů kódu HTML. Ale pravděpodobně hledáte kompletní CMS (systém pro správu obsahu), pokud se nedíváte na relativní obtížnost Joomly nebo WordPressu..

Jejich zjevný nedostatek sítě CDN by mohl být problémem pro globální podnikání, protože uživatelé na celém světě uvidí určitou latenci, aniž by museli mít obsah v mezipaměti poblíž. Ale web TheireCommerce stejně nebude fungovat v cizích zemích (tj. V jiné měně), takže se jedná o produkt určený pro americký trh.

Porovnejte

IM Creator

88

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map