Recenze GoDaddy 2016

Logo webového serveru GoDaddy


Pojď tati

Navštivte web

9.2


Skóre AWA

Pojď tati

GoDaddy je one-stop-shop pro vaše základní potřeby webových stránek. S GoDaddy si můžete koupit své doménové jméno, vytvořit svůj web a hostit jej. Nebo můžete udělat jen jednu nebo dvě z nich. GoDaddy hostí více než 5 milionů webových stránek a spravuje více než 60 milionů doménových jmen, což z něj činí jednu z největších takových společností v okolí. Přečtěte si naši recenzi GoDaddy níže.

Klady

 • Rychlé načítání stránky
 • Snadné použití cPanel
 • Cenově dostupné
 • Integruje produkty dobře

Nevýhody

 • Omezuje databázi a diskový prostor
 • Velmi omezující data
 • Žádná podpora pro live chat

Přehled

 • Webová stránka: www.godaddy.com
 • Sídlo společnosti: Scottsdale, AZ
 • Rok založení: 1997
 • Zaměstnanci: 4 000+
 • Hostované weby: 40 000 000+
 • Kategorie: Webhosting, domény, tvůrce webových stránek, internetový obchod
 • Služby: Sdílený hosting, WordPress Hosting, VPS, Cloud, Dedicated
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

GoDaddy je vynikající volbou pro jednotlivce, kteří chtějí uvést web do provozu bez přílišného úsilí nebo chtějí hostit již vytvořený web. GoDaddy však vyniká v oblasti webového hostingu pro podniky, ať už používají tento web k informování potenciálních klientů o offline komerční nabídce nebo jsou v aréně eCommerce..

Malé podniky a podnikatelé mají výběr balíčků webhostingu, ze kterých si mohou vybírat a růst.

Spravovaný hosting WordPress bude vyhovovat těm, kteří mají nebo mají v úmyslu vytvářet weby WordPress. GoDaddy identifikuje své primární obchodní cíle jako majitelé velmi malých podniků, kteří mají 5 nebo méně zaměstnanců.

Z jakých technických platforem si můžete vybrat?

GoDaddy nabízí webhosting v systému Linux i Windows a jste dotázáni, který z nich chcete použít. Naštěstí existuje praktický srovnávací graf, který vás provede krátkou řadou otázek, které se ptají, jak stavíte svůj web, a poté doporučuje, který hostingový účet použít..

Pro začátečníky je nejdůležitější otázkou poslední otázka, která říká: „netuším, co to všechno znamená“, a pak vás nasměruje na směr webového hostování Linuxu.

Existuje prostor pro růst?

GoDaddy nabízí prostor pro růst jak pro jednotlivé majitele webových stránek, tak pro podnikatele a malé firmy. Existují tři různé plány hostování webových stránek, z nichž každý se liší počtem podporovaných webů a počtem dodaných e-mailových adres.

Majitelé stránek WordPress mají na výběr ze čtyř spravovaných hostingových plánů, které se liší počtem podporovaných webů, dostupným úložným prostorem a maximálním počtem povolených měsíčních návštěvníků v nákladech na plán.

Je možné získat vrácení peněz?

Pokud nejste spokojeni s jejich webhostingovou službou, můžete požádat o vrácení peněz. Pokud jste se do služby zaregistrovali každý měsíc, musíte do 48 hodin od nákupu požádat o vrácení peněz; ti s ročními smlouvami mají 45 dní na to, aby požádali o vrácení peněz. (Po 45 dnech získáte pouze kredit v obchodě, který je hodnocen po zbývající část smlouvy.)

V obou případech musíte uvést důvod, proč požadujete vrácení peněz, a musíte smlouvu zrušit dříve, než GoDaddy vrátí platbu..

Co je reputace GoDaddy?

GoDaddy je jednou z nejznámějších společností poskytujících webové služby. Do jakéhokoli vyhledávače zadejte „registraci názvu domény“ a GoDaddy je jednou z nejlepších položek, které se mají objevit. GoDaddy je také známý svými reklamami Superbowl. GoDaddy je nejlépe známý pro registraci a obnovu doménových jmen a největší část příjmů pochází z těchto zdrojů.

Pověst společnosti GoDaddy jako poskytovatele služeb je smíšená: odborníci v oboru hodnotí webhostingovou službu nadprůměrně, ale uživatelé zveřejňují online příběhy o špatných zkušenostech se službami GoDaddy a potížemi při jednání se společností.

Je můj web uptime zaručen?

99,9% dostupnosti je záruka za měsíc poskytovaná GoDaddy – a to je docela standardní pro webhostingový průmysl. GoDaddy však měří dobu bezporuchovosti a rozhoduje, co lze kvalifikovat jako legitimní prostoje.

Pokud GoDaddy tuto částku nesplní, budete mít nárok na kredit ve výši 5% z vašeho hostovacího poplatku za tento měsíc, který můžete použít pro budoucí nákupy. Musíte se však obrátit na GoDaddy a sami si to vyžádat.

Může GoDaddy starat se o můj blog WordPress?

Pro vaše pohodlí v blogování poskytuje GoDaddy hosting Managed WordPress. Díky tomu je opravdu snadné vytvořit a spustit web WordPress, který se nyní stal více než pouhým nástrojem pro blogování.

I když je možné vytvořit si vlastní web WordPress a spustit jej na běžné webhostingové platformě, naprostá výhoda spočívající v tom, že se GoDaddy bude starat o nastavení hostingu a pravidelné zálohy, tuto možnost stojí za zvážení. Kromě toho můžete snadno importovat existující web WordPress na tuto možnost hostování.

Získal GoDaddy nějaká ocenění?

GoDaddy získal ocenění za nejlepší společnost, ve které pracuje, zejména v Arizoně, jejím domovském státě. I když je dobré vědět, že GoDaddy zachází se svými zaměstnanci dobře, neznamená to pro vás jako zákazníka moc.

GoDaddy také získal mezinárodní ceny Stevie Awards za zákaznický servis v letech 2014 a 2015. Stevie Award uznává špičkové zákaznické služby na světě, kontaktní centrum a prodejní úsilí. Účastníci se však nominují a platí vstupní poplatek.

Proč bych měl zvolit webhosting GoDaddy?

Tři důvody, proč si jako webhostingovou službu zvolíte GoDaddy, jsou:

 • Pohodlí: zejména pro začátečníky je snadné, pokud si můžete zaregistrovat název svého webu, vytvořit svůj web a vše hostit na jednom místě.
 • Spravovaný hosting WordPress: to usnadňuje vytváření a provozování webu WordPress; plus je tu spousta videí a rad, které vám k tomu pomohou.
 • Prostor pro růst: Pokud překonáte běžné hostingové balíčky, můžete se přesunout do profesionálních hostingových balíčků s virtuálními osobními servery, dedikovanými servery a cloudovými servery.

Klíčové vlastnosti

 • 99,9% záruka dostupnosti
 • Doménové jméno zdarma
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Monitorování zabezpečení 24/7
 • Ochrana DDoS
 • 1 Klikněte na Instalovat
 • Plné a přírůstkové zálohy
 • Automatické sledování e-mailu
 • 100 GB neomezeného místa na disku
 • Neomezená šířka pásma
 • 1 Klikněte na Nastavení
 • CloudLinux

Rychlé odkazy

Odborníci z oboru Verdikt na GoDaddy

Web Hosting I když odborníci, kteří jsou obvykle skeptičtí vůči velkým společnostem, které dělají velké sliby, dávají GoDaddy vynikající hodnocení. První věcí, kterou kritici zmíní o GoDaddy, je vynikající dostupnost. Uživatelé zřídka zažijí jakékoli technické problémy nebo prostoje. To je pro podniky absolutní nutnost. Co je opravdu zvláštního na GoDaddy, je to, že jsou schopni nabídnout takové vynikající služby za skvělou cenu.

Na rozdíl od některých uživatelských recenzí, experti také dávají GoDaddy vysoké ocenění, pokud jde o zákaznický servis. GoDaddy nabízí nepřetržitou podporu a kritici zjistili, že bylo snadné se dostat do kontaktu se skutečnou osobou a že byli schopni rychle získat užitečné odpovědi na naléhavé otázky.

Nakonec je GoDaddy odborníky vysoce doporučován. Pokud jde o integraci WordPressu a e-mailové funkce, existuje prostor pro zlepšení, ale GoDaddy pomáhá nastavit standard hostování služeb..

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

Pozitivní spotřebitelské recenze a reference na GoDaddy

Zatímco GoDaddy má zjevně nešťastných zákazníků, stále jsou největším registrátorem domén na světě a mohou se pochlubit více než 13 miliony platících zákazníků. Jen na základě těchto statistik nemohou být tak špatní. Většina stížností proti GoDaddy se týká jejich nástrojů pro vytváření webových stránek a elektronického obchodování, ale pokud jde o webhosting, nemůžete dělat mnohem lépe než GoDaddy. Uživatelé hlásí velmi malé prostoje a vynikající zabezpečení. Z technického hlediska nemohli být uživatelé více spokojeni s výkonem a spolehlivostí hostingových služeb GoDaddy.

Kromě toho nabízí GoDaddy velkou hodnotu. Spokojení zákazníci jsou ohromeni množstvím funkcí a kvalitou služeb, které si mohou užít jen za pár dolarů měsíčně.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na GoDaddy

GoDaddy je pravděpodobně jedním z nejznámějších jmen v webhostingu, ale jejich spotřebitelské recenze jsou méně než zářící. Zdá se, že společnost může být lepší v reklamě, než ve skutečnosti poskytuje vynikající služby. Uživatelé dali GoDaddy v průměru 3 z 5 hvězdiček. Velká většina uživatelů udělila GoDaddy nejnižší skóre, pokud jde o zákaznickou podporu. Mnoho uživatelů uvedlo, že má potíže se zadržením zástupců po telefonu. Ti, kteří předložili podpůrné lístky, zjistili, že rychle obdrželi odpověď a uznání jejich problému, ale že společnost často trvalo několik dní, než se skutečně vyřešila skutečná otázka. Nešťastní zákazníci se cítili, jako by byli přitahováni silným marketingem, aby zjistili, že GoDaddy nedodržel sliby.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Spolehlivost & Uptime

GoDaddy uvádí, že mají zaručenou dostupnost 99,9% – to znamená, že váš web bude k dispozici každému, kdo jej chce prohlížet minimálně 99,9% času v daném měsíci. Tento zvuk působivé a, v kontextu, mnoho jiných webhostingové společnosti nabízejí stejnou záruku.

Co je 99,9% dostupnosti??

Co to vlastně znamená 99,9% dostupnosti? Po přečtení drobného tisku záruky zjistíte, že prostoje způsobené plánovanou údržbou, aplikace třetích stran, které nefungují, a věci, které mají vliv pouze na e-mail na vašem webu, se do 0,01% povoleného povoleného prostoje nezapočítávají. Váš web by tedy mohl být k dispozici méně než 99,9% času a záruka by byla stále splněna.

Dosáhl GoDaddy 99,9% známky?

Vzhledem k tomu všemu se musíte zeptat, zda GoDaddy splňuje 99,9% uptime značku. A to je místo, kde se zakalí. Na webu GoDaddy nejsou žádné informace, takže se musíte spolehnout na naběračku na skupinách a recenzích třetích stran a na lidech, kteří o tom sdělují své zkušenosti na online fórech..

Existují smíšené recenze týkající se dostupnosti GoDaddy. Někteří to nazývají stabilní, spolehlivý a pevný. Jiní si stěžují na to, kolikrát nebyl jejich web k dispozici. Čísla měření ukazují, že doba provozu zařízení GoDaddy se v průměru pohybuje mezi 98 – 99,9%, i když za několik měsíců to může být až 97%.

Rychlost je také důležitá

Rychlost je další úvaha. Není dobré mít web k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pokud se načítání trvá věčně – lidé prostě nečekají. GoDaddy se řadí mezi rychlost v testech měření, ale příběhy od uživatelů jsou smíšené, od příběhů o velmi pomalých rychlostech až po lidi, kteří jsou velmi spokojeni s rychlostí zobrazení jejich webových stránek..

Některé stížnosti uvádějí, že Google napěchuje své sdílené servery všemi druhy webových stránek, čímž se zpomaluje načítání všech.

Pokud máte obavy z rychlosti načítání vašich webových stránek, zvažte možnosti hostování virtuálního soukromého serveru GoDaddy, vyhrazeného serveru nebo cloudového serveru. Poskytují vám vlastní, virtuální nebo fyzický serverový prostor.

S každým z nich existuje celá řada plánů, které poskytují různé množství paměti RAM, úložného prostoru a povolených datových přenosů. Každý plán hostování je k dispozici na platformách Linux nebo Windows, ale neobsahuje e-maily

Funkce & Nástroje

Pokud zvolíte Možnost webového hostování v systému Linux, přístup a ovládání všeho prostřednictvím přizpůsobeného cPanel.Položky jsou označeny ikonami a jsou snadno seskupeny dohromady – domény, databáze, pošta, soubory, zabezpečení atd. Také zde měníte své preference.

Na levé straně cPanelu jsou sloupcové grafy zobrazující vaše stránky statistika. Patří sem informace o všech druzích používání, včetně fyzické paměti, místa na disku a procesoru a dat o procesech, které máte.

Ti, kteří se rozhodnou pro webový hosting Windows, používají standardní Odin Plesk kontrolní panel. To nabízí čisté a efektivní rozhraní s ikonami a textem, které vypadá jako běžná obrazovka Windows.

místo na disku a šířku pásma jste přiděleni v závislosti na balíčku webhostingu, do kterého se zaregistrujete. Budete mít buď stanovenou částku, nebo „neomezenou“ – vysvětlení naleznete v části Cena. V hostování Linuxu můžete pomocí výše uvedených sloupcových grafů sledovat, kolik z každého z nich používáte.

Počet e-mailové účty také poskytované se liší podle zvoleného plánu.

Roční (a delší) předplatné jakéhokoli webhostingového plánu přichází s jeden volný název domény po dobu původní smlouvy. Zvolený plán opět určuje, kolik webů můžete na hostitelském plánu provozovat. A když už mluvíme o webech, můžete samozřejmě přenést svůj existující web nebo vytvořit nový od nuly pomocí GoDaddy’s Website Builder za dodatečný měsíční poplatek.

Pokud chcete na svém webu používat WordPress, poskytuje GoDaddy spravovaný hosting WordPress. V prostředí GoDaddy můžete vytvořit web WordPress nebo přenést stávající WordPress s sebou.

Každý Windows webhosting plán poskytuje některé MySQL a MSSQL databáze, od 10 a jeden s plánem Economy na neomezený počet každého (i když s omezením velikosti úložiště) v plánu Ultimate. Zálohování a obnovení databáze je součástí všech hostitelských plánů systému Windows.

Zálohování a obnova stránek jsou navíc ke všem webhostingovým plánům. Za měsíční poplatek obdržíte automatické denní zálohování se šifrovaným přenosem a ukládáním dat se stanoveným množstvím datového úložiště dostupného pro vaše weby. Další úložiště je k dispozici za příplatek.

Všechny servery hostující web používají Jednotky SSD.

Jak webhostingové plány pro Linux, tak pro Windows to usnadňují instalovat aplikace s instalací jedním kliknutím. Linux plánuje více než 125 bezplatných aplikací a hosting Windows vám umožňuje přístup k více než 50 bezplatným aplikacím. GoDaddy však neposkytuje seznam všech bezplatných aplikací, které získáte. Mezi ty zmíněné na webu patří WordPress PHP a Drupal. Možnosti hostování v systému Linux i Windows také poskytují nastavení 1 kliknutí pro registrované domény GoDaddy.

Pokud uvažujete o otevření obchodu online, bude vás zajímat GoDaddy’s eCommerce možnosti. Pro měsíční předplatné sdružuje GoDaddy dohromady web, hosting a nákupní košík. Můžete prodávat neomezené produkty, nabízet kupóny a otevřít obchod na Facebooku. GoDaddy používá Quick Shopping Cart, jejich vlastní software pro nákupní košík.

GoDaddy odstraní starat se o malware nabídkou doplňku zabezpečení SiteLock. Za další měsíční poplatek jsou vaše webové stránky kontrolovány denně a veškerý nalezený malware je automaticky odstraněn.

K dispozici jsou různé úrovně funkce SiteLock v závislosti na tom, zda máte osobní, obchodní nebo elektronický web. Svým návštěvníkům můžete poskytnout klid pro citlivá data, která vstupují na vaše stránky, jako jsou hesla a čísla kreditních karet, a to zakoupením certifikátu SSL znovu za příplatek za měsíční cenu.

Pokud uvažujete o otevření obchodu online, bude vás zajímat GoDaddy’s eCommerce možnosti. Pro měsíční předplatné sdružuje GoDaddy dohromady web, hosting a nákupní košík. Můžete prodávat neomezené produkty, nabízet kupóny a otevřít obchod na Facebooku.

Jak webhostingové plány pro Linux, tak pro Windows to usnadňují instalovat aplikace s instalací jedním kliknutím. Linux plánuje více než 125 bezplatných aplikací a hosting Windows vám umožňuje přístup k více než 50 bezplatným aplikacím. Obě možnosti také poskytují nastavení 1 kliknutí pro registrované domény GoDaddy.

Pokud potřebujete, aby vaše webové stránky fungovaly nepřetržitě, můžete se přihlásit k odběru služby GoDaddy Premium DNS. Za měsíční poplatek máte zaručeno 99,999% dostupnosti za neomezený počet webů. Tato služba také chrání vaše weby před hackery, kteří by na vás mohli zaútočit přesměrováním návštěvníků na škodlivý web.

Praktičtí vývojáři, kteří pracují CGI skripty by si měli uvědomit, že pouze plány Deluxe a Premium Linux podporují CGI, s PERL, PHP a Python. Ruby a Java již nejsou podporovány.

Plány & Ceny

Linux hosting plány

GoDaddy nabízí tři linuxové plány pro webhosting, z nichž každý se zdá, že je neustále v prodeji, alespoň když se původně zaregistrujete. O ceně si promluvíme později, protože se vyplatí podrobná diskuse. Právě teď uvádíme podrobnosti o tom, co získáte u každého plánu. U každého plánu získáte zdarma doménové jméno, pokud se zaregistrujete po dobu nejméně jednoho roku.

Plán Ekonomika je nezbytný a umožňuje hostit pouze jeden web, což je to, co má většina začátečníků. Získáte 100 GB úložného prostoru a neomezenou šířku pásma (více o tomto později) a 100 e-mailových adres Tento plán je dobrou volbou pro začátečníky; Pokud se však domníváte, že brzy přerostete jen jeden web, podívejte se na plán Deluxe.

S GoDaddy máte buď jeden web, nebo neomezený počet, jak ukazuje další úroveň plánu, Deluxe. Neomezené weby, úložiště a šířka pásma vám poskytují prostor pro růst stejně jako 500 e-mailových adres.

Firmy se budou o plán Ultimate zajímat také s neomezeným úložištěm, šířkou pásma a webovými stránkami. Bezplatné e-mailové adresy jsou nyní na 1 000 a získáte dvojnásobek výpočetní kapacity a paměti.

Premium DNS zajišťuje, že váš web je bezpečný a vždy online a balíček Ultimate také obsahuje jednoletý SSL certifikát (ale s určitými omezeními).

Plány Windows jsou podobné

Windows webhostingové plány jsou podobné, ale zahrnují SQL a MSSQL databáze v různých počtech v závislosti na plánu a také umožňují uživatelům FTP. Platí zde také bezplatné doménové jméno s dvanáctiměsíčním předplatným,

Jemný tisk o „neomezeném“.

Než se dostaneme k tvorbě cen, slovo o neomezené šířce pásma a úložišti. GoDaddy předem říká, že neomezený počet je neomezený, pokud je v souladu s jejich smlouvou o hostování. Pokud připojíte buď šířku pásma nebo úložiště a začne to představovat hrozbu pro provoz serverů GoDaddy, upozorní vás e-mailem; budete muset buď upgradovat na jiný typ serveru, nebo snížit využití. Abychom byli spravedliví, všechny webhostingové služby mají toto ustanovení ve svých podmínkách použití.

Nyní k cenám

GoDaddy nabízí speciální úvodní cenu za první termín webhostingu, který si objednáte; poté začíná běžná cena. Volba termínu trvá od tří měsíců do 36 měsíců, pro ekonomický plán a od 1 měsíce do 36 měsíců pro další dva plány.

Pokud se tedy zaregistrujete po dobu tří měsíců za úvodní cenu, bude vám příští tříměsíční období účtováno za běžnou cenu, a to bez ohledu na to, co nastane v době obnovení. Cena za měsíc se snižuje s tím, jak dlouho se registrujete.

Nabíjení na pravidelné ceny platí také v případě, že jste získali bezplatnou doménu s termínem 12 a více měsíců. Bezplatná doména je pouze pro počáteční období a na konci prvního nákupního období webhostingu vám bude účtována aktuální roční míra obnovy domény..

Mezi doplňky, které si můžete koupit, patří zálohování a obnovení stránek, ochrana SiteLock pro kontrolu vašich stránek každý den před malwarem a standardní certifikace SSL pro ochranu citlivých dat, jako jsou hesla.

Spravovaný hostingový plán WordPress

Pokud uvažujete o hostování webu WordPress, máte na výběr ze čtyř hostovaných plánů hostování WordPress. Tyto opět přicházejí s úvodní cenou, která se po počátečním období přepne na plnou cenu a máte na výběr od jednoho měsíce do 36 měsíců.

Plány se liší od 1 do 5 webových stránek, velikosti úložiště (které se musí šířit mezi všechny vaše webové stránky) a počtu povolených měsíčních návštěvníků. Základní plán je dobrý startovací plán pro osobní blogy a weby, umožňující jeden web a 25 000 návštěvníků měsíčně.

Další tři plány jsou více zaměřeny na podniky s integrovaným průvodcem SEO, je povoleno 100 000 a více měsíčních návštěv a pracovní místo na jedno kliknutí.

Všechny spravované plány WordPress zahrnují přístup k bezplatným tématům a zásuvným modulům, bezplatné denní zálohy a obnovení jediným kliknutím a interaktivní návody a tréninková videa WordPress..

Změna plánu

S GoDaddy, jakmile se zaregistrujete pro konkrétní plán, můžete před koncem původního období provést změnu délky plánu nebo upgradovat na jiný plán. Úplné náklady na plán, který se změníte, se však změní – neobdržíte promo cenu dvakrát.

Zákaznická podpora

Na konci dubna 2014 společnost GoDaddy odstranila podporu prodeje vstupenek a e-mailů pro zákazníky z USA. Díky tomu máte možnost telefonovat jim nebo používat jejich live chat, pokud potřebujete pomoc a chcete mít přímý kontakt s osobou.

Telefonická a chatová podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Telefonická a chatová podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Veškerý podpůrný personál je umístěn v Arizoně a Iowě ve Spojených státech.

Kontaktování týmu podpory

V pravém horním rohu každé obrazovky webu GoDaddy je telefonní číslo nabízející nepřetržitou telefonickou podporu.

Ve spodní části hlavní obrazovky nápovědy je tlačítko označené „Chat with us!“, Které vám umožní mluvit s živou osobou. Kromě toho se pravidelně v okolí webu, zvláště když přistupujete k prodejním stránkám, objeví se okno chatu, které vás povzbudí, abyste hovořili s osobou, která podporuje.

Funkce chatu vás informuje, když je velký počet uživatelů, a poskytne vám telefonní číslo, na které můžete okamžitě zavolat.

Kvalita poradenství poskytovaného oběma těmito médii je obecně vysoká, i když jako vždy jsou stížnosti lidí, kterým byly poskytnuty nepřesné, neúplné nebo zcela nesprávné informace.

Druhy dotazů, které se zdají být úspěšně zodpovězeny, jsou relativně jednoduché a přímé; složité problémy, jako je například výpadek stránek s návštěvníky, kteří dostávají zprávu „Web není k dispozici“, se nehodí k odpovídání v reálném čase na telefonu, natož v živém chatu.

Znalostní báze

Sekce nápovědy na webu GoDaddy nabízí články o hostování Linuxu i Windows. Pod těmito položkami jsou různé informace o tom, jak začít, e-mail, nastavení aplikací, správu souborů, řešení problémů a zabezpečení. V databázi znalostí je vyhledávací funkce.

GoDaddy poskytuje na svých webových stránkách videonávody pro uživatele WordPress. Jinak jsou na YouTube k dispozici některé krátké videonávody k jiným tématům.

Budete muset hledat na GoDaddy a procházet příběhy zákazníků a reklamy, ale tam jsou některé užitečné informace. Nezahazujte videa poskytovaná uživateli GoDaddy; to jsou lidé, kteří tam byli a přinutili to fungovat, a jsou ochotni vám říct, jak na to.

Neexistuje žádné podpůrné fórum, i když GoDaddy vám poskytuje prostor, abyste mohli zanechat návrhy na vylepšení svých produktů a služeb.

Snadnost použití

Pro uživatele Linuxu existuje cPanel

Vaše první indikace, že GoDaddy navrhl svou vlastní verzi průmyslového standardu cPanel, je přizpůsobené barevné schéma, které odpovídá vzhledu a pocitu GoDaddy.

CPanel GoDaddy je čistý a dobře uspořádaný, takže je snadné se orientovat a najít, co potřebujete. Vlastní ikony na cPanelu dávají smysl a zapadají do stylů webu GoDaddy obecně.

Nákup webhostingu

Je snadné si zakoupit webhosting od GoDaddy: stačí kliknout na kartu Hosting v nabídce v horní části hlavní stránky a vybrat hosting, který vás zajímá. Výchozí obrazovka, která vidíte, ukazuje plány na hostování Linuxu, které většina lidí nakupuje . Od té doby jde o výběr plánu, délky předplatného, ​​případných doplňků zabezpečení, zadání názvu vaší domény zdarma, vyhnutí se všem ostatním upřednostňovaným položkám a uvedení údajů o vaší kreditní kartě.

Lidé varovali, že je důležité zkontrolovat nákupní košík dříve, než zaplatíte, protože se tam někdy objevily položky, které nebyly objednány.

Správa webového prostoru

Jak cPanel pro Linux hostující uživatele, tak ovládací panel Plesk pro Windows hostující uživatele mají čistá rozhraní a jsou řízeny ikonami.

Uživatelé hlásí, že se snadno používají a navigují. Sloupcové grafy v Linuxu cPanel jasně zobrazují množství použitých zdrojů a správce souborů, správce domén a správce souborů usnadňuje udržení kontroly nad webovou přítomností.

Vytvoření nebo rozšíření vašeho webu

Webový tvůrce GoDaddy je relativně základní tvůrce webových stránek, který poskytuje nástroje pro vytvoření funkčního webu pro ty, kteří nejsou nutně technicky nakloněni..

Instalace bezplatných webových aplikací na jedno kliknutí je plusový bod, díky kterému je rozšíření funkčnosti vašeho webu hračkou

Závěr

GoDaddy je silným konkurentem v oblasti webhostingu. Její plány a služby spadají do středu balíčku – není o nich nic moc fantazijního, ale nabízejí to, co tvůrce webových stránek pro začátečníky a majitel malých podniků potřebuje, a to je to, na co GoDaddy prodává.

Můžete si přinést vlastní web nebo vytvořit nový pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek nebo možnosti WordPress. Provozní doba GoDaddy je stabilní a spolehlivá.

Kromě poplatku za webhosting má většina všeho další poplatek, měsíční nebo jiný, a web GoDaddy je docela silný, snaží se vás přimět ke koupi doplňků nebo k upgradu..

Webhostingová služba GoDaddy získává smíšené recenze; existují odborné recenze na záznam o vysoké dostupnosti, ale na druhou stranu uživatelé hlásí rozsáhlé prostoje a mnoho problémů s „webem není k dispozici“.

Dalším aspektem je zákaznický servis: k interakci s týmem zákaznické podpory můžete telefonovat nebo používat live chat. Uživatelé hlásí, že doba odezvy těchto podpůrných kanálů je obvykle poměrně rychlá, i když obsah některých odpovědí nebyl vždy přesný.

Podívejte se na GoDaddy pro svůj startovací osobní nebo malý firemní web, ale mějte na paměti, že se jedná o velkou společnost, a vaše jednání s nimi nemusí vždy jít hladce.

Porovnejte

Pojď tati

92

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map