Recenze Arvixe 2016


Arvixe

Navštivte web

9.1


Skóre AWA

Arvixe

Arvixe byla založena v roce 2003 v San Luis Obispo v Kalifornii. Společnost hostila tisíce webových stránek ze všech koutů světa, včetně některých podnikových webů i menších webových stránek pro malé firmy. Arvixe byl kriticky uznáván jako jedna z nejlepších možností hostování. Přečtěte si naši recenzi společnosti Arvixe níže.

Klady

 • 24/7 Live Chat a telefonická podpora
 • Neomezený prostor a šířka pásma
 • Snadné nastavení a použití
 • Zajistit

Nevýhody

 • Zákaznická podpora není nejlepší
 • Nejrychlejší

Přehled

 • Webová stránka: www.arvixe.com
 • Sídlo společnosti: Santa Rosa, CA
 • Rok založení: 2003
 • Zaměstnanci: 100+
 • Kategorie: Web hosting
 • Služby: Sdílené, VPS a dedikované servery
 • Záruka vrácení peněz: 60 dní

Arvixe je poskytovatel webhostingových služeb, který má nějaké plány, ze kterých si mohou klienti vybrat. Patří sem plány VPS a dedikovaných serverů, obchodní a prodejní plány a možnosti pro uživatele Linux i Windows. Cítíme, že Arvixe je jednou z nejlepších hodnot, z nichž si můžete vybrat při kontaktu s webovým hostitelem.

Arvixe nabízí některé působivé služby včetně neomezeného počtu e-mailů a šířky pásma, neomezeného úložiště a bezplatných doménových jmen. Hostitel také nabízí spoustu bezpečnostních funkcí, které můžete využít, aniž byste přerušili pásmo. Arvixe nabízí nižší cenu než většina ostatních webových hostitelů a při obnovení neobsazuje své ceny.

Můžete dokonce získat nějaké bezplatné funkce hostování od společnosti Arvixe, včetně denních záloh a bezplatného přenosu domény. To jsou věci, které většina ostatních subjektů bude účtovat lidem.

Klíčové vlastnosti

 • Více než 140 PHP a MySQL aplikací
 • Vyhrazená IP adresa
 • Neomezené e-mailové účty
 • Mailman Mailing List App
 • Spam Blocker
 • AWStats
 • Nezpracované protokoly přístupu
 • Jednotky SSD Raid 10
 • CloudFlare CDN Ready
 • Cron Jobs
 • Protokoly o chybách a doporučeních
 • Analogový software

Rychlé odkazy

Odborníci z oboru Verdikt o společnosti Arvixe

Webhosting Odborníci vidí eHost jako dobrou možnost rozpočtu pro spuštění vlastního webu. Obvykle si mysleli, že je to dobrá volba pro osobní stránky a velmi malé podniky – dobrý první krok, pokud chcete. Mysleli si, že to zahrnuje vše, co budete potřebovat za správnou cenu, bez negativních stránek, pokud nechcete dělat nic složitého.

Co se jim na eHost líbilo:

 • Vynikající (a jednoduchá!) Struktura cen
 • Dobrá sada funkcí pro stanovení ceny
 • Podpora 24/7 uživatelů s telefonem, e-mailem, chatem a znalostní databází
 • Užitečné pro startovací weby

Zde je to, co museli říci o špatných bodech služby:

 • Rychlost a výkon nejsou úplně skvělé
 • Možnosti upselling potenciálně nejsou prospěšné
 • Žádný prostor pro měřítko nahoru (protože existuje pouze jeden plán)

Pozitivní spotřebitelské recenze a posudky na Arvixe

Uživatelé, kteří mají dobré zkušenosti s podporou, říkají, že konzultanti jsou nápomocní, informovaní, přátelští a velmi trpěliví.

Spousta spotřebitelů má rád mnoho bonusů, které získáte, a to i na vstupních plánech:

 • Pokud máte rozpočet, je cena dobrá a pokud na svých stránkách použijete bannerové stránky „poháněné Arvixe“, získáte další 20% slevu..
 • Funkce „internetový obchod zdarma“ nabízí jednu z nejširších řad doplňků a doplňků v oboru.
 • Pokud chcete konkurovat YouTube, Arvixe nabízí četné hostitelské skripty pro sdílení videa a plány na podporu velkého provozu a objemu dat.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na společnost Arvixe

Jakmile byl hlavní soupeř v sázce na hostování, Arvixe v posledních letech prohrál. Pokud je online uživatel
recenze jsou cokoli, za co je tento zpětný snímek téměř způsoben:

Probíhající problémy s provozuschopností – nedoporučuje se pro web eCommerce

 • Nezáleží na debaklu o migraci datových center z srpna 2015, zákazníci si stěžují na zdlouhavé výpadky v pracovní době, zatímco společnost Arvixe provádí různé úkoly údržby. Firemní uživatelé si stěžují, že nejsou nikdy včas informováni, aby se dohodli na oznámení svých vlastních zákazníků.
 • Časté nevysvětlitelné prostoje v centrech mimo USA.

Špatná podpora zákazníků – dlouhé zpoždění a spousta frustrace

 • Původní funkce telefonické podpory byla stažena a funkce „živého chatu“ se ve skutečnosti promítá do odeslané vstupenky, takže je obtížné najít člověka, s nímž by se mohlo mluvit v případě nouze.
 • E-mailová podpora je rovněž nevyrovnaná, protože e-maily jsou blokovány jako spam nebo prostě nejsou potvrzeny.

Spolehlivost & Uptime

Arvixe říká, že má záruku dostupnosti webových stránek, že je online 99,9% času. Společnost není schopna dosáhnout tohoto cíle. Záruka dostupnosti je dobrá pouze pro server a ne pro žádné prostoje, které mohou nastat z webů, které mají chyby kódování, problémy s propagací DNS a další. Arvixe provozuje datová centra s redundantními zdroji energie, aby zajistila, že dokážou zvládnout nejrůznější problémy s výpadkem a zároveň zabránit rizikům prostojů v rozvoji.

Společnost Arvixe získala od zákazníků určitou negativní zpětnou vazbu, pokud jde o prostoje. Mnoho uživatelů uvedlo, že se problémem prostojů zabývají každý měsíc. Nejhorší případy mají lidé, kteří mají své účty až pět dní v měsíci.

Funkce & Nástroje

VlastnostiPřehled
Šířka pásma a místo na diskuSdílené hostingové plány od Arvixe, podle zástupců se službou, patří mezi nejužitečnější dostupné pro zákazníky dnes. Sdílený server Arvixe PersonalClass měl schopnost zpracovat přibližně 100 000 návštěvníků za měsíc a až 200 lidí procházelo web v daném čase. Pokud potřebujete další podporu nebo zdroje, můžete také požádat o hostování BusinessClass nebo VPS.

Arvixe také používá systém CloudFlare, aby webovým serverům usnadnil rychlý provoz i na sdílených serverech. Povolí se tím, že se statický obsah uloží pro pozdější použití, čímž se zabrání tomu, aby server musel v procesu příliš tvrdě pracovat.
Musíte také zvolit umístění serveru podle potřeby. Můžete si vybrat server ze Spojených států, Hongkongu nebo Evropy. Nejlepší je vybrat ten, který je co nejblíže vaší cílové základně.
Jednotky SSD nebo SSD jsou také používány společností Arvixe. Jsou bezpečnější, pokud jde o zabezpečení dat, a mohou také pomoci získat webové stránky, které se načítají asi o 200 procent rychleji, než co můžete získat ze standardního pevného disku..

Kontrolní panelPomocí ovládacího panelu od společnosti Arvixe můžete usnadnit správu webu pouze na jednom místě. Můžete to použít k přidání nových souborů na web, ke kontrole množství šířky pásma, se kterou potřebujete pracovat, zkontrolovat, jak probíhá situace v úložišti a tak dále. Můžete také nainstalovat mnoho aplikací třetích stran prostřednictvím ovládacího panelu; mezi ně patří mimo jiné aplikace Joomla a WordPress.
Nastavení DotNetPanel můžete použít, pokud máte operační systém Windows nebo s cPanel pro potřeby systému Linux. Nejsou tak populární jako volba Plesk, kterou může GoDaddy nabídnout, ale tato nastavení budou pro většinu lidí určitě přínosná.
Domény zdarmaArvixe vám poskytne bezplatné doménové jméno po celou dobu používání jeho služeb. To se nelíbí, co Bluehost nebo GoDaddy nabízejí v tom, že tito dva poskytovatelé služeb vám umožní používat bezplatný název domény pouze po omezenou dobu. Pravidelný plán PersonalClass můžete použít, pokud máte k dispozici až šest domén, ale pokud chcete použít více, budete potřebovat Proier.
Můžete získat své webové stránky na jednom účtu, abyste ušetřili peníze. V této chvíli však musíte získat všechny své webové stránky, aby si mezi sebou sdílely zdroje. To znamená, že vaše stránky mohou běžet pomalu, pokud jste příliš zaneprázdněni.
Tvůrce webových stránekNástroj RVSiteBuilder můžete použít také při práci se službami Arvixe. Program RVSiteBuilder vám usnadní vytváření webů a převádí vaše úsilí na hostitele. Při použití nástroje RVSiteBuilder můžete použít jednu z 500 různých šablon. Můžete to použít s funkcí drag and drop a editorem obrázků. Můžete také vytvořit libovolný počet webových stránek, pokud sdílený server zvládne vše, co jste vytvořili.

Stejně užitečné jako RVSiteBuilder, můžete také zvážit použití jiného programu, pokud vám není příjemné používat něco, co není příliš známé. Možná budete muset houfit do Bluehost, abyste mohli používat program Weebly, pokud byste to chtěli použít. Themify je také lepší, pokud se chcete držet něčeho, co místo toho používá nastavení WordPress.

Hosting WordPressOdhaduje se, že asi 26% všech webových stránek provozuje WordPress, takže není překvapením, že tolik hostitelů nabízí plány založené na WordPress. Arvixe nemá žádné konkrétní full-time hostingové služby WordPress, jako to, co GoDaddy, Dreamhost a Bluehost nabízejí. Arvixe však má k dispozici některé informace o tom, jak může pracovat se spravovanými hostingovými službami WordPress.
Arvixe nepoužívá žádné speciální plány pro weby specifické pro WordPress, protože toto řešení spravovaného hostingu může být efektivní. Arvixe nabízí několik služeb souvisejících s WordPress, včetně služeb automatického zálohování a výzev aktualizace pro uživatele WP. Museli byste se však starat o spuštění všech aktualizací WP sami a ne všechny tyto změny by byly kompatibilní s tématy a zásuvnými moduly, které chcete použít. To se liší od automatických aktualizací WP, které nabízí WP Engine a GoDaddy.
Instalace aplikací jedním kliknutímArvixe nabízí celou řadu aplikací prostřednictvím knihovny Softaculous. Knihovna vám pomůže přidat nejrůznější aplikace, včetně mnoha skvělých možností využití WP, řešení nákupního košíku a mnoho dalšího. Existuje mnoho aplikací pro Windows, ale existuje více aplikací založených na Linuxu.
WordPress a Joomla, mezi mnoha dalšími aplikacemi, budou vyžadovat databáze, které vám pomohou s ukládáním obsahu. Pro jednotlivé weby a aplikace WordPress bude zapotřebí databáze MySQL. Arvixe vám také může poskytnout podporu PostgreSQL; to je ideální, pokud potřebujete zvláštní formát databáze pro konkrétní aplikace, které možná používáte.
Arvixe podporuje všechny druhy aplikací na jedno kliknutí. To podporuje hlavně Linux aplikace jako Magento, Drupal, Cube Cart a Zen Cart mezi mnoho dalších možností.
ZálohyArvixe nabízí zálohy pro své účty, aby zajistil, že data mohou být obnovena, pokud něco klesne. Pro účty s prostorem větším než 10 GB však nejsou k dispozici žádné bezplatné služby pro obnovení. Zálohy nemusí být vůbec k dispozici, pokud máte na svém webu 20 GB nebo více dat.
Bezpečnostní funkceBezpečnostní funkce, které jsou k dispozici od společnosti Arvixe, zahrnují některá pěkná řešení zaměřená na zajištění toho, aby váš web zůstal neporušený a aktivní co nejdéle. Arvixe používá SAS 70 Type II kompatibilní datová centra a zároveň využívá různé anti-DDS programy.
Společnost zaměstnává spoustu denních aktualizací zabezpečení a také používá brány firewall k udržení dat pod kontrolou. Na webu se také používají nastavení dvoufaktorové autentizace. Bezplatné certifikáty SSL jsou k dispozici také po celou dobu životnosti jakéhokoli webu za předpokladu, že se na něj vztahuje plán Business, Reseller nebo VPSClass..
Arvixe také používá podporu 6Scan pro své bezpečnostní potřeby. To pomáhá skenovat webové stránky každý den a kontrolovat zprávy na černé listině. Ochrana heslem je k dispozici také pro nejrůznější části webu. Systém pracuje s úmyslem zabránit tomu, aby byly citlivé údaje vystaveny riziku.
Neomezené e-mailyArvixe hrdě nabízí tolik e-mailových účtů, kolik si lidé mohou vyhledat. To je k dispozici u všech plánů včetně základních plánů. Můžete si nastavit e-mailové účty při registraci k hostování služeb, ale můžete také vytvořit neomezené účty z cPanel. Třída Personal také nabízí poštovní schránky POP3 a IMAP plus spedice a automatické odpovědi. Pro vaše pohodlí si můžete také vybrat z e-mailového programu Horde, Squirrel nebo RoundCube.

Systém Mailman Mailing List je také atraktivní součástí služeb Arvixe. Usnadňuje vám tak interakci s většími skupinami v co nejkratším čase. Systém je zdarma k použití a umožní každému, kdo je na seznamu, poslat e-mail jiné osobě na stejném seznamu. To lze provést bez nutnosti, aby někdo skutečně nějakým způsobem sdílel informace.

Statistiky stránekNástroje statistického výkaznictví od společnosti Arvixe vám pomohou zjistit, jak si vaše stránky vedou. Program AWStats vám pomůže získat vizuální analýzu statistik vašeho webového serveru. Můžete také použít AWStats k získání výsledků, které budou aktualizovány v reálném čase, aby vám pomohly získat co nejpřesnější informace.
Softwarový program Analog je obzvláště výjimečný program k vidění. Program vám pomůže zjistit, které weby jsou na vašem webu nejoblíbenější. Získáte také informace o nefunkčních odkazech a další.
DoplňkyMůžete použít jeden z mnoha užitečných doplňků od Arvixe:
Knihovna Softaculous vám poskytne více než sto PHP a MySQL aplikací. Můžete je použít pro mnoho projektů, jako je vytváření diskusních fór, údržba obrazů v galerii, podpora řízení projektů a vytváření stránek.
Můžete získat vyhrazenou adresu IP pro své komerční potřeby online. Tato možnost je k dispozici pro všechny plány VPS, prodejce a osobní.
Použijte doplňky ASP prostřednictvím Arvixe, jako je služba ColdFusion a MSSQL. Jsou k dispozici pro držitele plánů ResellerClass.
Aplikace SEO Ready vám pomůže zkontrolovat nastavení SEO, aby bylo zajištěno, že váš web bude co nejsnadněji použitelný.
Jednotky SDD Raid 10 vám pomohou získat časy načítání trochu rychleji a zároveň budou spolehlivější.
Program Cron Jobs vám pomůže nastavit úkoly, které váš webový server splní v průběhu času.
Program Cloudflare CDN Ready bude chránit weby tím, že vám pomůže kontrolovat vaše stránky, aby se zajistilo, že jsou doručovány co nejlépe, a také identifikovat a odstranit všechny hrozby, které by se mohly časem objevit.

Plány & Ceny

Můžete si vybrat z jednoho z mnoha různých hostingových plánů Arvixe. Zde je přehled toho, co je k dispozici pro vaše použití.

Osobní & Hostování v rámci třídy Business (Shared)

Možnost Osobní třída můžete použít pro individuální použití. Můžete získat standardní možnost za 4 $ měsíčně nebo možnost Pro za 7 $ měsíčně. Obě vám poskytují co nejvíce místa na disku a podporu přenosu, jak je to možné, a přístup k serverům ve Spojených státech a Evropě. Můžete také získat zdarma doménové jméno. Získání vyhrazeného certifikátu IP nebo SSL mimo jiné možnosti bude stát navíc. Volbu Business Class můžete také použít pro potřeby sdíleného hostování. Stojí to 22 $ za měsíční standardní opci nebo 35 $ za měsíc u profesionální opce. V tomto řešení můžete získat vyhrazené certifikáty IP a SSL.

VPS Hosting

Můžete si objednat hostingový balíček VPS za 40 $ za měsíc nebo 70 $ za měsíc pro variantu Pro. Můžete získat 50 nebo 100 GB dat v závislosti na balíčku plus tolik datových přenosů, kolik potřebujete každý měsíc. Získáte také bezplatnou doménu a certifikáty SSL a dvě adresy IP.

Dedikované servery

Balíček vyhrazené třídy vám poskytne podporu vyhrazeného serveru se spravovanými servery, denní aktualizace zabezpečení a plnou podporu offline. Můžete také získat bezplatná doménová jména a certifikáty SSL. U jednoho procesního serveru stojí měsíčně 105 USD a více nebo za přístup k serveru s více procesory každý měsíc 329 $.

Zákaznická podpora

Pomáhá vám dostat se do kontaktu se zástupci zákaznických služeb, pokud se snažíte zajistit, aby ovládací panel fungoval správně. Naštěstí Arvixe nabízí 24hodinovou americkou telefonickou podporu, jakož i e-mailovou a chatovou podporu. Můžete také přistupovat k zákaznickému fóru a dokonce se obrátit na technickou podporu s příslušnou podporou. Některé svépomocné databáze jsou k dispozici také na webových stránkách Arvixe. Existují však určité obavy, jak dlouho může trvat, než se k odpovědi dostane. Jsou časy, kdy budete možná muset čekat několik minut, ale je pravděpodobné, že to bude problém v některých přeplněných a rušnějších časech dne. Arvixe se z větší části jeví zdatně zdatný, pokud jde o péči o zájmy zákazníků, jak se ukazují.

Snadnost použití

Nastavení webu

Webhostingové služby si můžete objednat přímo od Arvixe během několika minut. Funkce Automatické nastavení vám pomůže rychle připravit nastavení virtuálního hostingu. Nastavení vyhrazeného serveru lze snadno získat, i když se bude lišit v závislosti na použitém nastavení.

Program RVSiteBuilder vám pomůže především s co nejrychlejším vytvářením webových stránek. To lze provést okamžitě, protože program vám pomůže zadat potřebné informace potřebné pro usnadnění viditelnosti a používání vašeho webu.

Nastavení blogu WordPress

Získat blog WordPress pro služby Arvixe je velmi snadné. K vytvoření blogu můžete usnadnit hostovací plán WordPress. Nastavení WebsitePanel vám umožní nainstalovat blog WP, aniž byste museli nahrávat soubory sami. Můžete použít dříve vytvořenou databázi nebo novou, kterou můžete vytvořit při instalaci blogu.

Pomocí ovládacího panelu

Trvá to značný čas, než se naučíte, jak používat nastavení Arvixe, ale pokud máte zkušenosti s cPanel, bude pro vás snazší to zjistit. Nezdá se vám však příliš mnoho, abyste hledali informace o tom, jak to zajistit. Levou lištu na ovládacím panelu lze podle potřeby vytáhnout, aby vám pomohla s nastavením součástí.

Arvixe také používá ovládací panel WebsitePanel pro potřeby hostování ASP.NET. To se snadno používá a může vám pomoci se správou webových stránek, FTP účtů a mnohem více. Doménu můžete také rychle přidat pomocí volby Doména na cPanel. Můžete zadat název domény a její heslo a nastavit jej během několika okamžiků.

Závěr

Celkově je Arvixe skvělá hodnota a může vám pomoci získat spoustu dat a provozovat online. E-mailové a doménové služby jsou obzvláště skvělé, zatímco bezplatná vyhrazená služba IP určitě zvyšuje její hodnotu. Sortiment nástrojů a cenových bodů z něj dělá jednu z nejlepších možností, kterou si můžete vybrat ve srovnání s GoDaddy a dalšími možnostmi.

Jak objednat

Hostitelské služby Arvixe si můžete objednat na webových stránkách Arvixe. Můžete to udělat hned teď Webové stránky Arvixe

Porovnejte

Arvixe

91

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map