Pozoruhodně recenze 2016


Úžasně

Navštivte web

9,0


Skóre AWA

Úžasně

Relativně nová platforma Úžasně je online aplikace pro vývoj webových aplikací a tvůrce webových stránek, která umožňuje vytvořit web přátelský pro mobily s jedinou rolovací stránkou přístupnou pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti s vývojem nebo znalosti. Přečtěte si naši úžasnou recenzi níže.

Přehled

 • Webová stránka: www.strikingly.com
 • Sídlo společnosti: Sunnyvale, CA
 • Rok založení: 2012
 • Kategorie: Tvůrce webových stránek
 • Služby: Webový cloudový software, webhosting
 • Zkušební verze zdarma: 14 dní

Úžasně je čerstvě vypadající a moderní webový tvůrce, který umožňuje začínajícím technickým lidem sestavovat elegantní internetové stránky, i když v podobě jedné stránky. Úžasně nabízí uživatelům mobilní webové stránky, které se rychle vytvářejí a okamžitě publikují, s jednoduchým designem uživatelského rozhraní a šablony.

Pro koho je nápadně doporučeno?

Úžasně se doporučuje těm, kteří hledají snadný způsob, jak vytvořit elegantní jednostránkový web, bez jakýchkoli znalostí o programování nebo webdesignu. S mnoha dostupnými šablonami je možné snadno vytvořit obchodní nebo osobní web. Pro ty, kteří staví své první webové stránky, je nápadně velmi jednoduchý a nedovolí vám ve velkém rozsahu vychýlit mimo kurz.

Nabízí nápadně jakoukoli oblast zaměření nebo speciality?

Pozoruhodnou silnou stránkou je, že vše na webu je jednoduché a uživatelé snadno pochopí pokyny a nastaví své stránky. Není zapotřebí žádné zkušenosti s kódováním nebo programováním, aby se dal dohromady bleskurychlý web, který bude představovat malou firmu nebo jednotlivce, včetně ostrých obrázků a vektorových ikon a profesionálních písem. Spárujte vše s předem načtenými šablonami v různých stylech a vytvořte web během několika minut. Koncept je jednoduchý a realita je perfektní.

Dalším plusem je, že všechna nápadně dostupná témata jsou mobilní a budou vypadat skvěle na jakémkoli zařízení.

Co jsou nápadné technické specifikace nebo omezení?

Je pozoruhodné, že některé věci jsou žádoucí. Například neexistuje žádná funkce drag and drop jako podobní tvůrci webových stránek a je k dispozici omezené přizpůsobení. Šablony jsou více než pouhými pokyny s výrazem Strikely a je téměř nemožné je přepsat tak, aby se měnily velikosti obrázků nebo změnilo, kam se text dostane. Stejně tak je výzvou změnit z jednoho tématu na druhé; spíš musíte začít znovu.

Dalším omezením je neschopnost zvládnout elektronický obchod v jakékoli míře. K dispozici je funkce „jednoduchého obchodu“ a možnost vložit tlačítko PayPal, ale to je o tom.

Nabízí nápadně škálovatelnost a prostor pro růst?

Úžasně má bezplatný plán, který je vhodný pro malé weby, které nepotřebují velkou šířku pásma nebo přizpůsobení, ale také nabízí upgrade pro větší weby. Plán Pro sestává z neomezené šířky pásma, tří profesionálních webů a neomezených bezplatných webů spolu s vlastními adresami URL a zabudovanými schopnostmi HTML a vlastních kódů.

Co je to záruka vrácení peněz?

Tato zásada umožňuje vyzkoušet si jeden z prémiových plánů po dobu 14 dnů. Kromě toho můžete bezplatný tarif používat tak dlouho, dokud se chcete s platformou seznámit. Jakmile jste na placeném programu, jste odhodláni pouze po dobu služby, kterou jste si vybrali; následující měsíc na meziměsíční dohodu nebo následující rok na roční smlouvu.

Jaká je jejich reputace?

Rychlá kontrola služeb pro kontrolu reputace webu ukazuje, že Strikely má dobrou pověst mezi uživateli i širokou veřejností. MyWot říká, že je bezpečný pro děti a je důvěryhodný. Analytiky VirusTotal a Google pro bezpečné prohlížení Google říkají, že web neobsahuje viry.

Proč zvolit nápadně tvůrce webových stránek?

Přestože je možnost přizpůsobení omezena, zejména pokud jde o bezplatný plán, nabízí vynikající hodnotu pro majitele malých podniků a jednotlivce, kteří potřebují vybudovat online přítomnost. Je pozoruhodné, že na své stránky neustále přidává další šablony a funkce, které usnadňují vytváření webu, který poroste s vámi nebo vaší firmou..

Klíčové vlastnosti

Odborníci v oboru verdiktově překvapivě

Tvůrce webových stránek Zdá se, že odborníci umísťují překvapivě přímo do středu balíčku pro tvorbu webových stránek. Určitě má co nabídnout tomu správnému publiku, ale nepřichází s širokou škálou robustních nástrojů a funkcí, jako mnoho jiných možností na trhu. Nejdůležitější je, že pokud jde o uživatelské prostředí, je překvapivě nejvyšší. Ti, kteří hledají program, který je jednoduchý a snadno použitelný, rychle přijdou do pozoruhodně. Avšak ti, kteří mají více zkušeností s designem a vysoká očekávání, mohou být zklamáním omezení stavitele.

Skutečnost, že vytváří pouze jednostránkové webové stránky, může být pro některé nevýhodou, ale hovoří o jednoduchosti programu. V zásadě Strikingly neobdržel od expertů vyšší skóre, protože existují i ​​další možnosti, které nabízejí stejně uživatelsky přívětivé rozhraní a obsahují více funkcí. Pozoruhodně je solidní možnost, ale ne nutně nejlepší.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20. dubna 2016

Pozitivní hodnocení zákazníků a reference na pozoruhodně

Dobrou zprávou je, že nápadně nabízí velmi jednoduchý a snadno použitelný webový tvůrce. Můžete si prohlédnout kompletní weby, které byly vytvořeny pomocí jejich šablon, a získat skutečný dojem z potenciálu svého vlastního webu. Pomocí nápadně můžete vytvořit web za méně než hodinu. Je to snadné použití. Navíc budou zkušenější programátoři využívat přístup k editorům HTML a CSS.

Zákazníci si také užívají flexibility programu. Můžete snadno přidat blog nebo změnit svůj web na eCommerce. Přestože Strikely nemá za cíl podporovat velké podniky, umožní vám rozšířit váš web a oslovit širší publikum. Více než cokoli jiného je program popisován jako jednoduchý, což se pro začátečníky stává skvělým.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Negativní recenze zákazníků a stížnosti na nápadně

Většina negativních stížností proti Úžasně souvisí s kvalitou služeb zákazníkům a cenovou dostupností. Je běžné a snad i přiměřené, že tvůrce webových stránek bude mít několik negativních recenzí týkajících se zákaznických služeb. Překvapilo mě však, když vidím, jak omezené jsou zákazníci, pokud jde o kontaktování podpory. V zásadě můžete poslat pouze e-mail a doufat v rychlou odpověď. Úžasně nenabízí ani telefonní číslo pro volání, natož živou funkci chatu. I když existuje znalostní báze, jste z velké části vlastní, pokud jde o řešení problémů.

Kromě toho byli zákazníci zklamáni množstvím funkcí dostupných za dostupnější plány. Pouze prémiové plány nabízejí robustní sadu funkcí.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Design & Přizpůsobení

Mezi funkce designu webových stránek patří přizpůsobitelné šablony, tlačítka pro propagaci sociálních médií, superrychlý uploader fotografií, funkce prezentace, vše na automaticky optimalizovaném webu. Za publikování získáte zdarma název subdomény (http://yoursitename.strikingly.com), jedinečný jednostránkový styl a možnosti SEO.

VlastnostiPřehled
Šablony webových stránekVýběr šablony je stejně jednoduchý jako kliknutí na tlačítko v tomto staviteli stránek.

Zdarma: Stávkující web nabízí jedenáct různých šablon webových stránek ve třech plánech a každá z nich je docela nápadná a dobře navržená k publikování webové stránky v téměř žádném okamžiku.

Prémium: Ještě lepší je, že nápadně prémiové plány nabízejí stovky návrhů šablon webových stránek, z nichž si můžete vybrat, pokud jste seznámeni s platformou a jste připraveni na upgrade, nebo pokud si chcete vytvořit unikátní web od samého začátku.

Všechny šablony reagují na mobilní zařízení a obsahují funkce, jako je „Click to Call“, díky nimž je web pro jeho publikum velmi přátelský. Weby jsou optimalizovány pro SEO, což umožňuje jednoduché přidávání značek metadat a klíčových slov.

Rozhraní pro tvorbu webových stránekUI je místo, kde nápadně svítí! Uživatelské rozhraní je tak jednoduché a intuitivní, že kdokoli, kdo se naučil číst, může dát dohromady svěže vypadající web pouhým výběrem a kliknutím na jejich výběr a následným přidáním vlastního obsahu.

Rozhraní vám umožňuje pomocí několika rychlých kliknutí přesně zjistit, jak bude váš web vypadat na počítačích a mobilních zařízeních. Pokud jste někdy trávili čas vytvářením webových stránek jiným způsobem, včetně dalších relativně uživatelsky přívětivých platforem, jako je Blogger Google, oceníte nápadně a jeho jednoduché uživatelské rozhraní.

Možnosti přizpůsobení stylu stránkyPokud jde o styly stránek, je nápadně tvůrce webových stránek poněkud omezený. Jediné skutečné celkové dostupné změny jsou mezi světlou, tmavou nebo jinou barvou. K dispozici je spousta přátelských a profesionálních písem, která mění vzhled vašich stránek. Varianty v sekci funkcí vám umožní upravovat text, ale nepřesouvat jej ani měnit barvu; Podobně je změna obrázků jednoduchá, ale nemůžete změnit jejich velikost nebo je přesunout do jiné oblasti. Text i obrázky jsou nastaveny v šabloně a nelze je ani přesouvat, na rozdíl od mnoha jiných platforem, které nabízejí lepší přizpůsobení.
Navigace na webuPozoruhodně se jedná o mnohem odlišnější typ webových stránek, než na které jsme zvyklí. Formát je dlouhá, jedna rolovací stránka. Chcete-li najít to, co potřebujete, stačí posunout dolů, dokud jej nenajdete v části, kde je umístěn. Na levé straně jsou tečky, na které se můžete vznášet a klepnutím se dostanete do každé části počítače nebo tabletu; na smartphonu je vlevo sekce nabídky, kterou můžete použít jako alternativu k posunu po celou cestu. I když to bude fungovat docela dobře pro některé menší společnosti a mnoho jednotlivců, je to omezeno na větší podniky. Nebylo by zábavné hledat informace na zdánlivě nekonečném rolování stránek.
Správa obsahuZměna nebo přidání obsahu na nápadně provedený web je celkem jednoduché. Text nebo obrázky můžete snadno změnit v kterékoli ze svých sekcí tak rychle, jak jste si vybrali počáteční obsah. Stejně rychle můžete také přidat blogové příspěvky a další obsah.
Fotografie a galeriePřidávání obrázků a galerií je jednoduché a web dokonce usnadňuje nastavení a implementaci prezentací, i když jsou omezeny na jeden formát. Ještě více je přidání videí na web stejně snadné jako jejich nahrání na web a kliknutí na jejich přidání do sekce.
Budování mobilních webůZde je další oblast, kde nápadně svítí! Většina webových platforem a tvůrců webových stránek potřebuje k nastavení a publikování počítač.

Úžasně webové stránky jsou tak snadné a intuitivní; můžete si vybrat a vybrat své styly a šablony, nahrát několik obrázků a přidat malý text, než zasáhnete publikování, a můžete sdílet svůj čerstvý a skvělý web, který jste sami vytvořili.

Integrace sociálního sdíleníTlačítka pro sociální sdílení jsou přidávána na nápadně působící weby prostřednictvím obchodu s aplikacemi, což vám umožní mít na svém webu sociální kanál. Přidejte si své účty sociálních médií a také můžete psát upřednostňované tweety, které lidé sdílejí o vašich blogových příspěvcích a obsahu.
Designové službyProtože na webových stránkách není zmínka o designových službách, nemyslím si, že jsou nabízeny, ačkoli je to určitě něco, co by uživatelé měli kontaktovat nápadně s týmem ohledně poradenství a případné pomoci..

Mezi prvky, které můžete přidat na svůj web, patří mapy, videa, kontaktní formuláře a tlačítka PayPal. Ty by mohly vyřešit některé nebo všechny vaše potřeby designu.

Funkce & Nástroje

VlastnostiPřehled
ZaložitSnadnější než jakýkoli web, který jste kdy navrhli (nebo se pokusili vytvořit.)
Webový designDesign je omezen na nabízené šablony a vylepšení, která jim můžete poskytnout. Můžete například vybrat šablonu a změnit její „styl“, ale tyto změny obvykle zahrnují pouze změny barev a písem. Prvky jsou uzamčeny na místě v rozložení stránky, takže to není možné.
Název vlastní doményVlastní domény jsou k dispozici a jsou zahrnuty do prémiových plánů. Pokud už máte doménu, kterou již vlastníte, můžete ji převést nebo si ji můžete zakoupit na hlavním panelu webu.
Hloubka navigaceNa první pohled by se to pro Strikely zdálo být problémem. Je však možné vytvořit více webů propojením nápadně vzájemně propojených webů. E
Widgety a aplikaceAplikace a widgety pro web jsou relativně omezené. Nenajdete stovky aplikací typu plug-in, jako byste měli s WordPress.
ZpeněženíV současné době jsou jedinými možnostmi zpeněžení, které mají uživatelé webu úžasně k dispozici, odkaz na přidružené subjekty ve vašem blogu.
Statistiky návštěvníkůZdá se, že neexistuje žádná interní aplikace pro sledování návštěvníků pomocí aplikací třetích stran.
Fotografie, video a zvukÚžasně vytvářející web usnadňuje nahrávání a přidávání obrázků a videa na weby. Stejně jako většina věcí na platformě to zvládne jednoduché kliknutí nebo dvě.
BlogK dispozici je aplikace pro blogování, kterou lze přidat do kterékoli části pozoruhodného webu. Jakmile je aplikace blogu přidána, je velmi snadné přidat obsah do blogu.
Google mapyStačí kliknout na několik tlačítek a Voila! Mapy Google jsou vloženy do nápadně umístěného webu.
HTML editorPomocí této aplikace může kopírování a vkládání HTML kódu přidat unikátní prvky na nápadně působící web.
Integrace sociálních médiíIntegrace Facebooku, Twitteru a Pinterestu je proces jednoho kliknutí a umožňuje snadné sdílení na sociálních sítích.
Formuláře a průzkumyK dispozici jsou integrační formuláře a průzkumy, ačkoli přizpůsobení těchto formulářů je omezené.
Úložný prostorÚložný prostor závisí na vybraném balíčku; bezplatný plán je dodáván s 5 GB, plán s omezením s 50 GB a plán Pro obsahuje neomezenou šířku pásma.
Nástroj pro zpravodajeIntegrujte účet MailChimp a rozešlete zpravodaje všem svým zákazníkům a potenciálním zákazníkům.
FórumVyjměte a vložte kód fóra a vytvořte na svém nápadně působícím webu pocit komunity.
Elektronický obchod / internetový obchodSkvěle umožňuje integraci Simple Store, aby se majitelé stránek mohli zapojit do elektronického obchodování na svých stránkách.
Integrace brányTypeform je Strikely volba, která pomůže s integrací brány, s drag and drop rozhraním a intuitivně přirozenými výtvory.
SEO FriendlyPřidání klíčových slov a značek meta do nádherného webu přidává jeho přirozené SEO, díky čemuž se rychle zvyšuje v SERP.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)S účtem Pro je možné vytvořit web chráněný heslem pro soukromé skupiny nebo členské weby.
Google® AnalyticsPřidání Google® Analytics umožňuje kontrolu návštěvníků a jejich statistik. Odkud pocházejí návštěvníci a jak dlouho zůstávají? GA je k dispozici pro blogové příspěvky pro plány Limited a Pro
Zabezpečení webových stránekSecure Socket Layer (SSL) je standardní technologie pro zabezpečení online, vytváří šifrované propojení mezi servery a prohlížečem<
Technologie CDN pro optimalizaci mobilních optimalizací pro více jazyků:Google Translate zvládne více jazyků; můžete také použít více stránek nebo jednoduše zadat oba jazyky do textových polí.

Plány & Ceny

Úžasně nabízí tři různé cenové balíčky; Zdarma, s 5 GB šířkou pásma a omezenou subdoménou, s 50 GB a Pro s neomezenou šířkou pásma.

Volný, uvolnit Úžasně plány nezískají své vlastní adresy URL webových stránek; přicházejí s nápadně subdoménou.com. Připojte se k bezplatnému plánu pomocí několika kliknutí a e-mailu k registraci.

Omezený plány jsou často vhodné pro malé podniky. Tento plán stojí 8 $ a je účtován ročně, takže cena předem je 96 $. Za 96 $ získá vlastník plánu měsíční šířku pásma 50 GB a název domény URL zdarma. A odpovídající e-mail, spolu s plným využitím všech nástrojů ve staviteli webu Úžasně.

Pro balíček je 16 měsíců měsíčně, rovněž se účtuje ročně, za počáteční cenu 192 USD. S neomezenou šířkou pásma, bezplatným vlastním e-mailem a doménou, mobilními akčními tlačítky (kliknutím zavoláte!), HTML, CSS a Javascript, bez reklam a možností vylepšené úpravy obrázků a ochrany heslem webových stránek.

Plán zdarma nabízí 5 GB prostoru a plán PRO umožňuje neomezenou šířku pásma spolu s e-mailem a bezplatnou registraci doménového jména. Platforma Strikely umožňuje webu růst a škálovat podle potřeby na mnohem větší a dynamičtější web přizpůsobením pomocí HTML, Javascript a CSS..

Obě placené verze jsou dodávány se 14denní zkušební verzí; to znamená, že zaplatíte a poté máte 14 dní na to, abyste si vyzkoušeli placené balíčky, aniž byste dostali peníze, pokud se rozhodnete, že je nenávidíte.

Pro srovnání, podobné weby nabízejí prémiové plány pro trochu víc a trochu méně. Wix nabízí prémiový plán již od 4,45 dolaru a weby Weebly jsou 3,2 dolaru měsíčně na dvouletou smlouvu. Squarespace nabízí prémiové plány za 8 USD a LightCMS začíná na 19 USD.

Úžasně nabízí výhody ve formě bezplatných webů pro zapojení a sledování sociálních médií nebo jim pomáhá při přidávání fanoušků a následovníků.

Zákaznická podpora

Na webu je rozsáhlá sekce nápovědy a časté dotazy; existuje také oblast znalostí a další pomoc pro specifické oblasti, které uživatelé mohou hledat podle svých konkrétních potřeb. Od vytvoření webu, designu a formátování a technických otázek, odpovědi na většinu otázek najdete na nápadně webové stránce.

K dispozici je také blog, který se zabývá mnoha nejnovějšími funkcemi a pomáhá při jakýchkoli opakujících se otázkách nebo problémech.

Můžete také zaslat e-mail týmu s výraznou podporou prostřednictvím pole zpráv na jejich webu; slibuje odpověď na váš e-mail do 24 hodin a umožňuje vám zaznamenat, co se děje, a poskytnout jim lepší představu o tom, jak pomoci. Žádná schopnost chatu nebo telefonní číslo není nikde na webu patrné.

Snadnost použití

Jak již bylo uvedeno výše, používání aplikace Strikingly je o nejjednodušším způsobem, jak vytvořit web, který existuje. Přímé a rychlé kliknutí, přidání několika obrázků a textu, a nový web je hotový.

Jedná se o perfektní platformu pro začátečníky, kteří budou moci snadno použít webový tvůrce k vytvoření něčeho úžasného bez znalosti programování a kódování. Pokročilí uživatelé mohou najít web trochu zjednodušeně a chybí možnosti přizpůsobení a ovládání.

Je pozoruhodné, že má funkci jediného kliknutí, která umožňuje přístup na propojené stránky nebo stránky Facebooku a načítání dat lze uspořádat na webové stránce, kterou lze v omezené míře přeskupit. Přidání fotogalerií a pracovních portfolií je jednoduché a rychlé, rychlé, rychlé!

Závěr

Celkově se nám platforma Strikely líbí. Je to elegantní webový tvůrce, který je intuitivní a rychle použitelný pro vytváření jednoduchých webů. Začátečníci procházejí celým procesem a díky strukturovaným šablonám mají velmi malý prostor pro chyby. Úžasně je ideální pro začátečníky k vytváření krásných webových stránek, a to je opravdu idiot-důkaz.

Na druhé straně je zklamáním, že v rámci platformy není žádná funkce drag-and-drop a jediná dostupná úprava je ta, která je povolena nastavením šablony. Existuje omezený počet šablon a možností elektronického obchodování, které by mohly frustrovat pokročilé uživatele.

Porovnejte

Úžasně

90

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map