Malá oranžová recenze 2016


Malý pomeranč

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

Malý pomeranč

Společnost Small Orange (ASO) byla založena v Atlantě před více než deseti lety a nabízí různé webhostingové služby jednotlivým uživatelům i malým podnikům. V současné době má společnost centrálu v Austinu v Texasu a má pulzující 80-ti pracovní sílu. Přečtěte si naši recenzi A Small Orange níže.

Klady

 • 90denní záruka vrácení peněz
 • Podpora platformy Node.js a Ghost Blogging Platform
 • Široká nabídka hostingových plánů
 • Žádné skryté poplatky

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit telefonickou podporu

Přehled

 • Webová stránka: www.asmallorange.com
 • Sídlo společnosti: Atlanta, GA
 • Rok založení: 2003
 • Kategorie: Web hosting
 • Služby: Sdílené, VPS, WordPress Managed Hosting, Cloud Hosting
 • Záruka vrácení peněz: 30 dní

Společnost Small Orange (ASO) byla založena v Atlantě před více než deseti lety a nabízí různé webhostingové služby jednotlivým uživatelům i malým podnikům. V současné době má společnost centrálu v Austinu v Texasu a má pulzující 80-ti pracovní sílu.

Small Orange poskytuje několik cenově dostupných dedikovaných serverů, virtuálních privátních serverů (VPS) a sdílených serverových plánů, které osloví jednotlivé uživatele i malé firmy. Přesto však firma postrádá několik funkcí a specifikací, které se nacházejí v InMotion Hosting, což je webhostingová služba AWA s nejlepším hodnocením.

Pozitivní je, že firma má jeden z nejrychlejších serverů mezi poskytovateli sdílených hostingů, takže kdykoli klienti navštíví váš web, funguje optimálně. S cílem přizpůsobit nejmenší obchodní web nejrychleji rostoucímu podnikání poskytuje ASO plány za různé sazby přátelské k peněženkám.

Čestný webový hostitel

Small Orange je jedním z nejuznávanějších poskytovatelů webhostingů, protože vždy prodává to, co mohou primárně poskytnout. Jinými slovy, váš web bude vždy fungovat optimálně, jak bylo slíbeno na rozdíl od jiných bezohledných služeb webhostingu jiných společností..

Tato webhostingová společnost nedělá předpoklady, pokud jde o využití serveru jejich klientů a zdroje, které mají, jako některé jiné hostingové společnosti. Místo toho se ujistí, že pro každého zákazníka jsou k dispozici dostatečné zdroje, i když je každý používal na maximum.

Společnost se věnuje zelené

Small Orange se věnuje ekologizaci tím, že 150% své energetické spotřeby porovnává s certifikáty obnovitelné energie. Firma také povzbuzuje své zaměstnance, aby pracovali z domova, aby snížili energii. Přestože všechna tato úsilí nesouvisejí s jejich webhostingovými plány, vytváří dobrý pocit, že víte, že pracujete s firmou, která se věnuje snižování spotřeby energie a propaguje zelenější prostředí..

Sečteno a podtrženo

Snadno použitelný a cenově dostupný, Small Orange je spolehlivá hostingová společnost pro ty, kteří nevyžadují silně načtený server. Webovému hostiteli však stále chybí některé funkce obsažené v jeho konkurenci.

Klíčové vlastnosti

 • 99,9% záruka dostupnosti
 • Diskové servery Solid State
 • Neomezené domény
 • Zákaznická podpora 24/7/365
 • Neomezené e-mailové účty
 • Hardware třídy Enterprise Enterprise
 • Filtrování spamu a virů
 • Automatické odpovědi
 • Optimalizované servery WordPress
 • Denní zálohy
 • Weebly Web Builder
 • Adresáře chráněné heslem

Rychlé odkazy

Odborníci v oboru verdikt o malé oranžové

Webhosting Recenze odborníků nemají takové výkřiky: „Můj web je dole!“, Jejich chuť, možná proto, že jednoduše testovali službu na krátkou dobu, a ne po delší dobu, jako je A Small Orange zákazníci mají.

Co tedy mají odborníci na A Small Orange rádi??

 • Levné plány, jak začít
 • Snadno použitelný ovládací panel
 • Nabízí dobrou politiku vrácení peněz za zrušení
 • Žádné skryté poplatky na rozdíl od mnoha jiných hostingových společností
 • Rychlé SSD servery

A jejich negativy?

 • Jejich incident v prosinci 2015 (se značnými prostoji přes palubu) byl neomluvitelný
 • Zákazníkům není poskytována telefonická podpora
 • Živý chat může být omezen

Zatímco odborníci méně děsí o Small Orange, jejich negativy se shodují s tím, co říkají zákazníci hostingové služby. A pokud se vám nedaří rychle dostat někoho do zákaznického servisu, když váš web klesne, budete také docela naštvaní..

Pozitivní spotřebitelské recenze a posudky na malé oranžové

Abych byl upřímný, s mizernou dobou provozu na svých webových stránkách, zákazníci pravděpodobně nebudou obhajovat skutečné výhody A Small Orange, které snadno. Nejdůležitější součástí webu je, že je k dispozici! Vykopali jsme však několik věcí, které se zákazníkům zřejmě líbily.

 • Rychlý hosting
  I když existují výpadky, když A Small Orange funguje, funguje dobře a rychle.
 • Snadné použití cPanel
  Hostitelské rozhraní je snadné a čisté.

Přestože existují zákazníci, kteří s platformou neměli žádné potíže, většina směřuje online, aby si stěžovala.

Negativní recenze a stížnosti spotřebitelů na malé oranžové

Small Orange v poslední době trpěl některými docela ohromujícími kontrolami od zákazníků – obvykle v oblasti uptime a podpory.

 • Snažte se poskytovat uptime, které zákazníci požadují
  Bohužel si zákazníci (společně) stěžovali na nepřijatelné množství prostojů a prodloužili. Vypadá to, že také odstranili všechny stížnosti ze své stránky na Facebooku – špatný zákaznický servis a informace?
 • K dispozici není žádná telefonická podpora
  I když mají funkci živého chatu, pokud chcete někoho dostat do telefonu, už to není možnost
 • Podpora není technicky způsobilá k rychlému řešení problémů
  I když podpora může být schopna vyřešit malé problémy snadno, pro více technických otázek můžete očekávat, že budete čekat dlouho, zatímco oni se snaží najít řešení pro vás..
 • Část skupiny EIG
  Spolu s Arvixe, HostGator a BlueHost jsou v podstatě stejná společnost a všechny služby klesly.

Spolehlivost & Uptime

Small Orange má jeden z nejlepších uptime a nejrychlejších časů odezvy serveru všech web hostitelů, které jsme studovali. Čas, po který je sdílený server (a váš blog) v provozu, je tzv. Uptime, zatímco doba odezvy je rychlost, kterou server potřebuje k načtení obsahu, když někdo navštíví váš blog..

Statistiky dostupnosti a doby odezvy jsou obvykle sledovány Cloud Spectator a tleskaly ASO za rychlost a stabilitu svých serverů. ASO je vysoce ceněný, protože nezaručuje neomezené úložiště a šířku pásma. To vám však umožní vybrat webhostingový balíček založený na tom, co vaše webové stránky skutečně spotřebují.

Stejně jako Arvixe a GoDaddy, ASO poskytuje 99,9% záruku dostupnosti, což znamená, že vám zaplatí za jakékoli další prostoje.

Uptime / Response Times: 99,9% uptime and 549 ms response time. To je tam spolu s dobře známými poskytovateli webhostingu.

S cílem poskytovat vysoce kvalitní služby udržuje tato renomovaná webhostingová společnost dva různé americké servery v Michiganu, Dearbornu, Texasu a Dallasu. Obě datová centra se mohou pochlubit vysoce výkonnými, neutrálními sítěmi operátora.

Datová centra se skládají z řady bezpečnostních prvků, včetně biometrického přístupu a přístupu na kartu, kontroly fyzických ID; plné sledování CCTV, které je podloženo digitálním záznamem do souboru; a nepřetržitě podporovaní technici na místě.

Obě datová centra využívají detekci Arbor Networks Peak Flow DDoS a mají vysoce kvalitní, vysoce výkonné sítě spravované IP s mnoha hostiteli.

Funkce & Nástroje

ASO nabízí některé vynikající funkce a hostingové balíčky přicházejí s automatickou instalací skriptů, hostitelským prostředím řízeným SSD a denními zálohami, neomezeným POP3, MySQL, subdoménami, zasílateli e-mailů, seznamy adres a FTP účty, což je nabídka, která ne mnoho hosting webových stránek má.

VlastnostiPřehled
Šířka pásma a místo na diskuSmall Orange nabízí omezenou šířku pásma a místo na disku a liší se podle různých plánů hostování. To však překvapuje mnoho různých hostitelských webů, které nabízejí neomezenou šířku pásma a místo na disku se všemi svými hostingovými balíčky..

I když si můžete vybrat z celé řady dostupných hostingových balíčků, pokud překročíte limit místa na disku, který může být pro několik lidí docela frustrující, musíte upgradovat na VPS nebo dedikovaný hostingový plán..

Kontrolní panelASO poskytuje všem svým klientům cPanel (a WHM, pokud je použit) pro Linux, nejoblíbenější ovládací panel. Než se však zaregistrujete, musíte si dvakrát ověřit náklady na licenci, protože to nemusí nutně zahrnovat robustnější plány. ASO nepodporuje Windows. Ovládací panel umožňuje spravovat různé aspekty související s vaším webem z jednoho místa. Můžete například instalovat aplikace, jako je WordPress nebo Joomla, sledovat, kolik šířky pásma a úložiště používáte, a do svého webu vkládat nové soubory. ASO má několik úhledných doplňkových funkcí pro přístup k zálohám cPanel likeR1Soft, zabezpečení SiteLock, instalaci Cloudflare jedním kliknutím, Page Speed ​​Optimizer, selektor PHP, stejně jako jejich Ghost Installer (přes Softaculous). Díky své poměrně aktivní klientské oblasti pro fakturaci a podporu vám ASO nabízí přístup k jejich rozsáhlé databázi znalostí a videonávodům.
Tvůrce webových stránekMajitelům malých podniků je umožněn plynulý přechod od vytváření webových stránek k hostování webových stránek pomocí vestavěného výrobce webových stránek pro malé firmy ASO pod názvem Weebly. Pomocí vestavěného nástroje můžete zdarma vytvořit jeden web a také vytvořit libovolný počet webových stránek. Weebly má mnoho šablon a nástroj drag and drop, který vám umožní rychle vytvořit profesionálně vypadající web. Můžete ušetřit peníze pomocí vestavěného nástroje na ASO, protože pokud používáte Weebly samostatně, účtují za své služby, pokud máte svou doménu. ASO poskytuje designové služby za jednorázovou cenu 800 nebo 1100 USD ve shodě se složitostí vašeho webu pro ty, kteří chtějí, aby jejich webové stránky navrhl profesionál. K vytvoření webu použijí WordPress nebo jiný systém správy obsahu.
Webové stránky WordPressLogicky je podporován také WordPress. V části Softalicious app from CPanel můžete nainstalovat systém pro správu obsahu (CMS). Po instalaci můžete pomocí WordPress vytvářet prezentace, stránky, příspěvky a další obsah. WordPress ovládá více než 24% celého webu, takže není divu, že mnoho hostingových webů poskytuje optimalizované spravované hostingové plány WordPress. Bohužel, Small Orange nenabízí spravovaný hosting WP. Pokud má vaše malá firma web WordPress, který přijímá masivní provoz a je ústředním bodem podnikání, pak důrazně doporučujeme používat spravovaný hosting WP. Spravovaní hostitelé WP se za vás postarají o technické zázemí WordPress. Hostitel pro vás například provádí aktualizace softwaru WP, provozuje váš web na serverech optimalizovaných pro WP, poskytuje platformu pro testování změn vašeho webu WP a provádí denní zálohy. Náš nejlepší výběr pro spravovaný hosting WP je WP Engine.
Webové aplikaceSmall Orange nabízí bezkonkurenční výběr webových aplikací, které přizpůsobí váš web. Pokud chcete spustit blog, vyberte WordPress nebo jednu z dalších dostupných blogových aplikací a nainstalujte jej kliknutím na tlačítko. Pokud máte zájem získat nějaký software CMS, chcete kalendář nebo fórum na svých stránkách, nebo přemýšlíte o hostování některých online her, ASO vás kryje. Existují také různé nástroje určené přesně pro webové stránky elektronického obchodu a další určené pro vzdělávací weby. Můžete vytvářet nástroje wiki a průzkumy – možnosti jsou nekonečné. Bez ohledu na typ webu, který chcete spustit, je zcela zřejmé, že ASO poskytuje více než několik aplikací, které by jej mohly výrazně posílit.
Řešení elektronického obchoduPokud plánujete nabízet produkty nebo služby, společnost Small Orange vás pokryla. Tato hostingová společnost poskytuje podnikové hostingové plány založené na Linuxu (Startup, Small Business a Enterprise), které zahrnují bezplatnou vrstvu zabezpečeného soketu (certifikát SSL), odvětví platebních karet (PCI) a vyhrazenou IP adresu pro zabezpečení transakcí.
Bezpečnostní funkceHostitelské plány přicházejí s několika bezpečnostními prvky. I s nejzákladnějším plánem jste si jisti, že najdete adresáře chráněné heslem, ochranu hotlink / pijavice a blokování IP. Pro ještě větší zabezpečení byste měli zvolit SiteLock (20 USD ročně). SiteLock obvykle provádí denní kontroly malwaru, automatické odstraňování malwaru, sledování změn souborů a další v závislosti na vybraném hostitelském balíčku.
Neomezené e-mailové adresySmall Orange umožňuje majitelům webových stránek vytvářet neomezený počet e-mailových adres přidružených ke každé doméně, kterou hostují. To je cenná funkce, zejména pro podnikání, protože každému zaměstnanci pak může být přidělen osobní e-mail. Tato hostingová společnost vám také umožňuje mít běžný e-mail, což je užitečné, pokud se někdo stane s e-mailovou adresou ve vaší doméně, která není přítomna. Pomáhá zajistit, že dostanete všechny zprávy, které jsou zasílány na váš web.
90 denní záruka vrácení penězJe jednou z nejdelších v oboru a poskytuje dostatek času na vyzkoušení služby. Pamatujte, že domény nejsou zahrnuty v této nabídce, takže standardní náklady na doménu budou odečteny, pokud vrátíte peníze po využití bezplatné domény. Mnoho lidí v tomto oboru to dělá.
Plně škálovatelnéJednoduše upgradujte a downgrade, jak si přejete.
Dva měsíce zdarmaZískáte bezplatnou doménu a dva měsíce zdarma hosting, pokud platíte za rok předem
Neomezené všechno ostatníNeomezené účty FTP, subdomény, seznamy adres, e-maily, zasílatelé e-mailů a databáze přicházejí jako standard
Denní zálohyDůrazně doporučujeme provádět zálohování mimo lokalitu, přestože jsou prováděny automatické denní zálohy
Ruby on RailsNa rozdíl od mnoha hostitelských webů, které pro Ruby používají plugin cPanel, používají pro své Ruby Passenger, takže je vždy aktuální s nainstalovanými nejnovějšími drahokamy
Ghost Blog HostingJsou jedním z mála poskytovatelů sdíleného hostingu, kteří mají nainstalovaný soubor Node.js. Lze tedy nainstalovat novou platformu Ghost Blogging Platform..

Plány & Ceny

Sdílené hostingové plány Small Orange usnadňují nalezení možnosti, která odpovídá vašemu rozpočtu a potřebám. Navíc je to renomovaná hostingová společnost, která vám nic neříká, ale poskytuje skutečný neomezený hosting.

Small Orange rozděluje svůj hosting do pěti druhů plánů: hybridní / oddaný, cloud VPS, obchod, prodejce a sdílený. Tato firma nabízí pouze hostování založené na systému Linux.

Small Orange rozumí tomu, co klienti chtějí. Jsou upřímní, pokud jde o měsíční ceny balíčků, než aby na své úvodní stránce zobrazovali nižší roční ceny. Jakmile vás upozorní na své měsíční náklady, nabízejí dva měsíce zdarma a bezplatnou doménu, pokud se přihlásíte na celý rok.

I když je tato myšlenka stejná (podepsat smlouvu, že budete platit méně), cítí se méně jako trestání, když je hostitel předem o tom, že ceny začínají.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je jednou z oblastí, která snižuje A Small Orange. Je to, jako by trávili většinu času prací na všech ostatních aspektech podnikání, že neměli šanci začlenit nepřetržitou zákaznickou podporu..

O velikosti týmu technické podpory A Small Orange není jasné, protože téměř celý jeho personál pracuje z domova. Tato hostitelská firma nemá vlastní zaměstnance pracující v dosahu svých serverů, jako jiné hostingové společnosti.

Několik klientů se přihlásilo a tvrdí, že nezískali dostatek rad a odpovědí na některé z těch technických dotazů.

Podpora je poskytována prostřednictvím lístků a e-mailů 24/7 po celý rok. Přestože není k dispozici telefonická podpora, podpora chatu je poskytována pouze ve všední dny. To je opět možné, protože nemají vlastní zaměstnance jako ostatní poskytovatelé.

Ačkoli existuje zákaznická podpora, ASO odrazuje lidi od používání tohoto podpůrného nástroje k získání technické pomoci.

Snadnost použití

Přestože je web skvěle navržen, jeho použití je jednoduché, protože na domovské stránce máte snadný přístup. Můžete si vybrat balíčky nebo „najít perfektní plán“, který obsahuje seznam všech nabízených balíčků. Web je prostý a neuvěřitelný, a proto zde není žádný nepořádek a zbytečný obsah a obrázky.

Pokud přecházíte z jiného webového hostitele, Small Orange možná poskytuje známé rozhraní. Stejně jako mnoho hostingových společností používají i cPanel, grafické rozhraní, které usnadňuje práci, pokud jde o proces hostování. Mají také nejúplnější a dobře napsané slovníky a návody, jaké jsme kdy viděli od webhostingu.

Ačkoli většina plánů přichází s CPanelem, měli byste to před nákupem vždy dvakrát zkontrolovat, protože to vypadá, jako by některé plány neobsahovaly cPanel. CPanel je vynikající nástroj ovládacího panelu pro začátečníky a zkušené uživatele a umožňuje správu vašeho webu a hostování bez stresu.

Závěr

Budete milovat A Small Orange, pokud rychlost vašeho webu je vaše hlavní starosti. Má nejrychlejší dobu odezvy a dobu odezvy serveru. ASO nezaručuje neomezené zdroje, takže šířka pásma vašeho webu a místo na disku je omezeno, aby nedošlo k přetížení. To je důvod, proč jeho webové stránky mohou být rychle přístupné. ASO má řadu hostingových plánů, které mají různé ceny, aby odpovídaly vašim přáním a finančnímu plánu.

Jedinou chybou je, že nemá stejnou úroveň bezpečnostních funkcí, jaké poskytují ostatní hostitelé, a nenabízí podporu hovorů 24/4/365. S hostitelem, jako je Arvixe nebo GoDaddy, byste měli být lepší, pokud chcete mít stálý přístup k telefonické podpoře nebo provozovat elektronický obchod..

Small Orange usnadňuje vytvoření webových stránek vhodných pro osobní nebo malé firmy a je také cenově dostupný. Webový hostitel však nemá funkce (jako je spravovaný server WordPress, servery se systémem Windows), které poskytuje Dreamhost, Arvixe a Liquid Web (volba editorů pro hostování na podnikové úrovni).

Pokud máte skutečné ambice webových stránek, jedná se o služby, které lze použít jako nadaci. Malá oranžová je pro ty, kteří mají skromnější potřeby.

Porovnejte

Malý pomeranč

89

InMotion Hosting

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map