SiteBuilder.com Review 2016


SiteBuilder.com

از وب سایت بازدید کنید

8.9


امتیاز AWA

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com سازنده وب سایت جدید آنلاین از سال 2014 است. با مراجعه به پیچیدگی های ساخت وب سایت ، به نظر می توانید سایت SiteBuilder.com را از طریق سایت شهرت های بازار راضی کنید. این شرکت ادعا می توان که یک "با دیدن این" استفاده سایت SiteBuilder.com ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • برنامه قیمت گذاری عادلانه و رقابتی از 5 تا 10 دلار
 • وب سایت با دسترسی محدود به هاست و دامنه رایگان
 • 10،000 قالب تجاری
 • 500MB ساخت با تمام برنامه ها
 • آسان برای اضافه کردن و ویرایش مؤلفه ها
 • عکس گالری عکس گنجانده شده است
 • انتخاب های تجاری الکترونیکی برای رفع نیازهای تجاری
 • انتخاب های ارائه شده و بازاریابی

منفی

 • محدود کردن تلفن محدود به جزیره که در برنامه حق بیمه قرار دارد
 • قالب های موجودنی بر تجارت الکترونیکی محدود شده است
 • اگر می توانید قیمت خود را ارائه کنید ، می توانید با یک حساب کاربری تنظیم کنید
 • بدون اجازه مجدد سایت نمی توان به یک الگوی دیگر تغییر داد
 • برنامه رایگان SiteBuilder برای دسترسی به تجارت الکترونیکی محدود است

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.sitebuilder.com
 • مرکز فرماندار: اوهایو ، ایالات متحده
 • سال تأسیس: 2014
 • دسته بندی ها: سایت سازنده
 • خدمات: طراحی وب نرم افزار ابر ، میزبانی وب
 • امتحان آزاد: 14 روز

SiteBuilder راه حل امکان پذیر است و می توانید با استفاده از سایت های اینترنتی بتوانید محدودیت خود را به نمایش بگذارید. این شرکت در تلاش است تا با صاحبان مشاغل جدید و طراحان وب سایت برای نمایش ظاهر و توصیه معاصر.

SiteBuilder در حد با ارزش ، ویژگی ها ، سهولت استفاده و تنوع قالب رتبه بالایی است. این سایت برای بازدید کنندگان در حال مشاهده است و در حال حاضر امکان دسترسی به وب سایتها امکان دسترسی به سایت پیشرفته وجود دارد ، سایت سازنده برنامه ریزی شده برای تولید مشاغل امکان پذیر است.

SiteBuilder دامنه و مجانی دسترسی مستقیم به بیش از 10،000 قالب ارائه خدمات با ویرایش کشیدن و رها کردن اعتبار استفاده است. شروع کار رایگان است و می توان در یک گزارش رایگان با محدودیت بمانند. مشترکین یک نام دامنه آزاد می توانید در اختیار شما قرار گیرند و در اختیار شما قرار دهند و به شما بگویند ماهحا یا سالانه را انتخاب کنید. جدول قیمت گذاری از صفحه واقعی موجود نیست. در زیر بیشتر از چاپ خوب است.

چه اطلاعات سایت سازنده?

این سازنده وب سایت برای انجام خودتان طراحی شده است. شرکت اکثر سازندگان وب در کلاس خود ، دارای محدودیت محدود از یک شرکت طراحی وب سایت کامل است. SiteBuilder برای مدیریت مشاغل محدود ، کارآفرینان مشاغل از خانه ، طراحان وب سایت ثالث و اختصاصی غیرانتفاعی که می توانیم از طریق مدیریت رابط کاربری ویژه داشته باشید. این برنامه را می توان با استفاده از راه حل های الکترونیکی ، با استفاده از ادغام ارائه داد و برای ارائه محصولات پیشنهادی رتبه بندی کرد.

منطقه کانون / تخصص های SiteBuilder

SiteBuilder در طراحی قالب های حرفه ای و تمیز برای موبایل برای وب سایت شخصی و شرکت متمرکز شده است. این سازنده وب سایت قدرتمند است ، دارای ویژگی های سبک و قالب است.

با استفاده از این نرم افزارها می توان از طریق جستجوگرها و منابع اطلاعاتی ، استفاده از بازاریابی مجدد ، ویرایش HTML ، مجاز بودن وبلاگ نویسی ، صوتی ، تصویری و خدمات ارائه دهنده خدمات است. SiteBuilder یک بستر عالی برای تبلیغات آنلاین محصولات و خدمات است. این امکان وجود دارد که این کار را برای نیازهای بزرگتر جهانی الکترونیک انجام می دهد.

مشخصات فنی / محدودیت های SiteBuilder

کمبود اطلاعات در رابطه با وب سایت سایت SiteBuilder هر نوع یک صاحب مشاغل یا صاحب اختیار ، می تواند 500 میلیون مگابایت ، پهنای باند نامحدود ، صدا ، فیلم ، پشتیبانی و موارد دیگر را خریداری کند…

SiteBuilder یک آزمایشگاه امکان پذیر است ، اما شما می توانید از این درج شده است ، از صفحه اصلی کاملاً امکان پذیر شوید. به نظر می توانید با یک نام دامنه آزاد ، بیش از 10،000 قالب ، یک آدرس رایگان ، ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو ، راه حل های تجاری الکترونیکی و یک سایت وبلاگ ارائه می دهد. این ویژگی را می توان در اختیار دیگران قرار داد.

.شما می توانید با اضافه شدن و ارزیابی قیمت سایت را از بین نبرید. فقط این صفحه را شروع کنید با یک آزمایش رایگان است. این امکان را دارد که بتوانید در برنامه اضافی گنجانده شده است. فقط با ارائه راهکارهای مختلف یک لینک راهنما در صفحه اصلی می توانید آن را مشاهده کنید.

در رابطه با کارایی ، فقط محدود است با سایتBuilder به طور محدود. پس از انتخاب یک کتاب و وارد کردن کتاب ، به عنوان اجازه داده نمی شود راز تعویض کنید. برای انتخاب الگوی ممکن است دوباره شروع کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتواند آنرا انتخاب کند. هیچ گونه ویژگی خاصی در اختیار شما نیست ، و همچنین می توانید تعداد محدودی را به جزیره خود در برنامه سوم اختصاص دهید.

این مقاله ارزیابی داده شده است امکان داشتن / فضای برای رشد?

SiteBuilder سه برنامه پیشنهادی برای دسترسی به ماهانه یا سالانه با قیمت مجاز است. این برنامه از 5 تا 10 سال در ماه می توانید با استعداد ، این ایزدی را برای افزایش قیمت در نظر بگیرید. با برنامه شخصی سازی شخصی ، متخصص ایزدی و حق بیمه ، مشاغل تعداد بیشتری از مستهجنات و رشد را امکان پذیر می سازد. هر سه برنامه نام دامنه آزاد ، هاستینگ آزاد و مجوز تبلیغ رایگان وجود دارد. انتظار می رود مبدل شویم تا بتوانیم از ویژگیهای آن استفاده کنیم.

پزشکی تضمین MoneyBack چیست؟?

یک آزمایش رایگان و به طور ضعف می توانید بازگشت پول را بخواهید (که می توانید با مراجعه به سایت SiteBuilder را مجاز بدانید). این سایت می تواند به شما امکان پذیر باشد ، اگر یک آزمایشگر ارائه شده است ، دیگر می توانید آن را تغییر دهید.

اعتبار SiteBuilder?

به وب سایت جدید کاربری ، SiteBuilder از شهرت ارائه شده در پروژه است. 3-5 ستاره و با داشتن خوب مشتری رابط می دهند. کاربرانی که دارای سیستم عامل هستند ، می توانند ویرایش تعاملی ، قالب ها و نشان دادن آنعطاف تصیری در کدگذاری HTML را انجام دهند قیمت برای قیمت گذاری به عنوان بهترین جمع آوری شده.

SiteBuilder یک برنده جایزه انتخاب افراد در رده های انجمن پلت فرم شبکه اجتماعی و ارائه CMS برای جوامع است.

چرا SiteBuilder را انتخاب کنید?

برای تولید متخصص و کارشناسی یا اشخاصی که به یک وب سایت طراحی می شوند ، معلمان برای یک همسر و همراه با رابط صاف ، می توانند ، سایت سازنده از بهترین ارائه خدمات است. شما می توانید یک وب سایت رایگان در اختیار شما قرار دهید یا با کمبود ماهانه بتوانید در اختیار شما قرار بگیریم. شما از بین بالاتر از 10،000 قالب را انتخاب کنید ، و خدمات رایگان بیشتر از حد مجاز است. این ابزار بیشتر می تواند وب سایت استیضاء را به عنوان یک صاحب مشاغل برای داشتن یک خانواده دیگر ، در صورت نیاز به شما بخواهد.

ویژگیهای اصلی

 • نام دامنه آزاد
 • بالاتر از 10،000 قالب
 • آدرس های نامحدود شخصی
 • ابزارهای جستجوگرها
 • صفحه
 • رابط بصری ویرایش بصری
 • عکس گالری
 • ادغام تقسیم اجتماعی
 • با کلیک بر روی گزارش رایگان
 • تنظیم سریع و آسان صفحه وبلاگ
 • صفحه طراحی ساده وبلاگ نویسی
 • فضای تأسیس 500MB

حکم خبرگان صنعت در سایت SiteBuilder.com

وب سایت سازنده این یک منطقه دیگر به ابتدای بالقوه تیره است. اگر به صاحب نظران “متخصص” توجه کنید ، می توانید با تشخیص این حقیقت که در حقیقت مشغول برادران کار از یک منبع عینی وجود دارد. من به اطلاع شما می رسیم و می توانیم در سایت خود معتبر قرار بگیریم و سایت بحث و گفتگو را در سایت خود قرار دهیم SiteBuilder.com. به نظر من ، اگر انتقادی یا دیدگاه ارائه می دهید ، می توانید به راحتی فکر کنید اگر این سرویس را بین شما قرار دهد.

در حد متوسطی که حفر واقعی انجام داده است ، می توانید این مقام را برای گفتن داشته باشید:

 • قیمت گذاری مبهم و گیج کننده است. در حقیقت ، شما می توانید از قیمت مناسب برخوردار شوید و به روزرسانی از برنامه رایگان مشاهده نکنید.
 • با استفاده از وب سایت سازنده ساده و با نظارت آسان ، می توانید از طریق وب سایت سازنده ساده و تصحیح کنید.

در صورت تمایل ، اگر این شرکت در اختیار شما باشد ، می توانید از سایه بان بان محدود ، سازنده وب سایت در واقع بتوانید به عنوان یک وسیله راهنما استفاده کنید. بهتر است.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20 آوریل 2016

نظرات مثبت ارائه دهنده خدمات و توضیحات در سایت SiteBuilder.com

در اصل ، من به هیچ یک از نظرات مثبت مشتری که می توانم ، اعتماد به نفس ندارید. من نمی توانم از این شرکت برای مشاهده سایت های خود استفاده کرده و نظر خود را برای تعیین خنثی کردن تبلیغات منفی بگذارید. یک سایت حاوی مجاز جزء کامل و متنی است که می توانید نظر دهید اگر می توانید یک منبع ارائه شده را منتشر کنید. و ما در حال صحبت کردن با ده ها بحث در مورد حق است. من فقط می توانم رضایت خود را داشته باشم و فکر می کنم هر مشتری بالقوه ای را که از 3 دقیقه بیشتر می توان به شرکت توانمند ، همکار شرکت کرد. با استفاده از این حقیقت ، من می توانیم به پیش برویم و بتوانیم در مقام تصوری از این نظر یا مثلاً بخواهیم که بخواهیم در مورد این سازنده وب سایت بتوانند.

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review؟page=6#customer-reviews-title

نظرات و شکایات منفی مشتری در SiteBuilder.com

قبل از هر روش ، SiteBuilder.com با عنوان سایت اینترنتی سایت ، سایت و سایت Sitelio.com دارای شرکتی است که می تواند در سایت خود قرار دهد. شما با برنامه ریزی های قیمت گذاری شده ، می توانید با استفاده از قیمت مناسب ارزیابی کنید. مشتریانی که به این مهماندارنده اند ، می گویند واضح با ایده شرکتی که خود را هدایت می کند ، صاحب نظر است ،.

سایر مطالب مصرف کننده حاوی این گزارش ها می گوید: “طفره قانونی ، کلاهبردار ، وحشتناک ، کلاهبرداری” و سایر موارد دیگر در این خط. شما می توانید با مراجعه به مقام ارشاد از طرف پزشک متخصص ، اطلاعات خود را به دست آورید. با استفاده از ارائه دهنده خدمات ، من تعجب می کند که بتواند این سایت را راه اندازی کند و از طرف آژانس های نظارتی تعطیل خارج شود. این موضوع مورد نظر است.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

طرح & سفارشی سازی

طراحی و سفارشی سازی در سایت SiteBuilder.com در اختیار داشتن رقبا کاملاً مستحکم است. با طراحی 10000+ امکان دسترسی ای را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید برای صفحات سفارشی به شما اجازه دهند. در زیر این یادداشت در مورد ویژگی های طراحی و سفارشی سازی سایت وب سایت برجسته شده است.

ویژگیبررسی اجمالی
پروژه SiteBuilderSiteBuilder دارای قالب قالب امکان استری است که بیش از 10،000 نفر است یا می توانید از طریق تلفن همراه خود انتخاب کنید. با استفاده از خدمات الکترونیکی برای انتخاب شما امکان پذیر است ، اما به نظر می رسد که می توانید صاحبان مشاغل آن را داشته باشید که می توانید با حضور خود داشته باشید.
 • تنوع و کیفیت قالب ها و پالت رنگ ها. وجود صوتی برای هر مشاغل ، هر گروهی در صدها رنگ و سبک است. یک بوم خالی انعطاف تصیرییری را به طراحان می بینید. با این حال طراحی های پیش بینی شده معمولاً ساده تر با با استفاده از کارفرمایان. با این روش ، شما نمی توانید خود را تغییر داده و از طریق تصمیم گیری انتخاب کنید.
 • قالب های از پیش انتخاب شده در ساخت وب سایت از Scratcساعت SiteBuilder یک برنامه خودتان است که به اطلاعات متکی است. اگر بتوانید شخصی را در سایت خود داشته باشید ، می توانید از طریق طراحی وب سایت خود اقدام به طراحی و پیشرفت نمایید.
رابط SiteBuilderSiteBuilder برای طراحی و اصلاح محتوا و مؤلفه ها بصری است. با استفاده از پرونده های صوتی ، فیلم ها ، تصاویر ، رنگ ها ، محتوا و سبک کارگردان. SiteBuilder یک ورودی از صفحه اصلی یا اینکه بتوانید مجدداً بتوانید برای بازدید از روزرسانی های فوری در وب سایت خود قرار دهید ، تجدید نظر کنید.
صفحهشخصی سازی سبک به شما امکان می دهد وب سایت خود را شخصی سازی کنید و محتوا و مؤلفه ها را برای کمک به وب سایت های خاص خود تنظیم کنید. با استفاده از HTML / CSS تغییر داده می شود. SiteBuilder برای اکثر جنبه های سفارشی سازی صفحه استاندارد است.
 • طراحی های طراحی برای شخصی سازی. این سایت سایت سازنده شخصی است. تصاویر خود را بار بارگذاری کنید ، محتوا را تغییر دهید و ابزار خود را وارد کنید. محدودیت در حد امکان با استفاده از عناصر ویژه است.
 • آزادی حرکت ، تغییر اندازه و ویرایش. عناصر ویرایش موقعیت مهم سایت SiteBuilder. به سرعت ویرایش ، انتقال ، تغییر اندازه و یا حذف محتوا و موارد. دارای حق انتخاب سفارشی سازی در قالب ها است.
 • آیا به کد HTML / CSS دسترسی دارید؟? ویرایش کد HTML / CSS با SiteBuilder گزینه ای است. در این زمینه نیاز به داشتن یک مرکز پشتیبانی سایت SiteBuilder دارید.
 • رابط کاربری ویرایش بصری. ویرایش بصری در SiteBuilder به نشانه بصری ، برای شاهددیان طراحی شده است. مدیریت های خلاصه شما می توانید با کمک هزینه ای سایت پیشنهادی راجع به سایت سازنده سایت از یک بوم باز کنید تا بتوانید از طریق برنامه پیشنهادی برای ارائه خدمات پیشنهادی استفاده کنید. امکان استراحت وجود دارد. برای دسترسی به سیستم های کنترل صوتی ، فیلم ها ، نقشه ها و عکس ها برای افزایش سریع و یا نظارت بر رابط کاربری.

پس از ورود به سایت با SiteBuilder.com با نام و آدرس خود به خود ، می توانید با ارائه این برنامه را ببینید. حتماً می توانید انتخاب کنید و به آن بچسبید ، می توانید به سرعت بعد از ورود به محتوا و مؤلفه ها ، الگوی پیشنهادی را انتخاب کنید.

سایت پیمایشپیمایش سایت در مقام اول برزیل الگویی است که می توانید انتخاب کنید ، اما می توانید آن را به حدی سفارشی کرد تا بتوانید در صورت تمایل که برای شما وجود داشته باشد ، مجدداً تنظیم کنید. می توانیم با تلفن همراه خود را انتخاب کنیم تا تأثیرگذاری کنیم و کتاب را بخوانید و بتوانید از طریق تلفن همراه بتوانید از طریق آن نظر دهید.
مدیریت محتوامدیریت محتوا در SiteBuilder ، نماینده سازنده سایت ، بسیار دقیق و آسان است. شما فقط می توانید به یک اتصال اینترنتی دسترسی داشته باشید تا بتوانید از طریق صفحه پشتیبانی یا پشتیبانی صفحه سایت خود را به عنوان مدیر خود در اختیار داشته باشید. ویرایش ها به مجاز بودن اجازه داده شده و سریع در وب سایت شخصی شما بارگیری می کنند.
عکس و گالریگالری عکس سایت سازنده بسیار جذاب ، و یا شما می توانید عکس خود را بارگیری کنید. نه فقط این ، شما می توانید صفحات خود را در حد مجاز ، محدودیت ، انتقال ، ستون و غیره سفارشیی.
سطح سایت موبایلقالب SiteBuilder هزاران قالب بهینه سازی شده از طریق تلفن همراه ، در صورت تمایل ، و همچنین با استفاده از برنامه های خود ، می توانید با استفاده از این برنامه ، خود را با استفاده از برنامه خود تنظیم کنید از طریق این سایت در سایت سازنده سایت بازار سازنده وب سایت محدودیت جدید است ، تحویل داده شده است. با استفاده از سیستم عامل جدید ، مجبور شده است نمایش جدیدی را برای نمایش در وب سایت ها داشته باشد ، شما می توانید از طریق تلفن همراه خود را به کمک آنها اضافه کنید.
ادغام تقسیم اجتماعیادغام رسانه های اجتماعی محدود است که برای SiteBuilder ارائه شده است. با استفاده از رسانه های اجتماعی در حال حاضر برای بازاریابی ، امکان پذیر شدن از مشتری و به اشتراک گذاری خدمات ، این وب سایت سازنده سیستم های تبلیغاتی بین المللی – فیس بوک و توییتر است. این وسیله برای بازاریابی رسانه های اجتماعی از SocialBooster استفاده می شود.
خدمات طراحیSiteBuilder مشغول ارائه طراحی جامع وب سایت اینترنتی. این یک بستر ساخت وب سایت برای هر سطح کاربر است.

امکان & ابزارها

SiteBuilder به عنوان یک سازنده مهم وب سایت است که می تواند طراحان بیشتری با خود داشته باشد و صاحبان مشاغل به دنبال یک سایت سایت شود. با داشتن ارائه های پیشنهادی توسط سایت سایت سازنده ، تصدیق شده به نظر می توانید. این یک پلت فرم غنی از ویژگی های خاص ، کمک آسان و امکان پذیر است برای بیشتر مشاغل آسان و هدف است. باز هم ، در زیر بیشتر از چاپ خوب است.

ویژگیبررسی اجمالی
راه اندازی سایت SiteBuilderSiteBuilder یک حساب کاربری رایگان با یک انتخاب پیشنهاد می دهد ، می توانید برای شروع نامگذاری و خودتان را برای تقسیم پیشنهاد کنید. قبل از انتخاب خود از مشاغل خود ، قالب قالب جستجو. شروع کار و سر راست است.
طراحی وب سایتپس از انتخاب الگوی جهانی ، می توانید شروع فرایند طراحی وب سایت را انتخاب کنید. SiteBuilder با یک نوار منو برای افزودن بیشتر برنامه و ساخت سایت خود ، یک صفحه خالی یا بوم می توانید پیشنهاد کنید. بدون طراحی مجدد کامل ، نمی توانید نظر خود را از بین ببرید ، آن را تغییر دهید ، با دیدن این گزینه ، انتخاب صحیحی را انتخاب کنید.
عمق پیمایشبا برنامه ریزی یا دارای سه برنامه هزینه سایت SiteBuilder ، سایتهای پیمایش مشتری و صفحات مختلف برای هر نوع طراحی پیشنهادی با الگویی که برنامه ریزی کرده است ، می توانید شروع کنید و آن را از بین بردن محدود کنید.
ابزارک ها و برنامه هابرای ارائه خدمات تعالی با مشتری مشخص سازنده صفحه را انتخاب می کنید. در مورد برنامه ها ، به نظر می توانیم بتوانیم از Google استفاده كنیم و از Google درخواست كنید ، اما سایت سازنده را با برنامه خود همراه كنید. این یک تحقیق می تواند انجام شود.
کسب درآمدSiteBuilder گزینه های بسیار محدودی است که می تواند در بین سالهای متمادی در اختیار شما قرار گیرد و از طرف سایت های مستقر در سایت مستقر شود. این سازنده سایت برای ادغام سبد خرید از Ecwid ، راه “ابزارک تجاری الکترونیک” استفاده می کند.
آمار ارائه دهندهبا استفاده از سایتهای سازگار با سایت سازگارتر ، سایت سازنده و ارائه دهنده سایت را قادر می سازد. SiteBuilder به شما امکان دسترسی به کد Google Analytics را برای ردیابی و ارائه دهنده ارائه دهنده ، ترافیک وب سایت و سایر موارد اضافه شده.
عکس ، فیلم و صداSiteBuilder کارگاه را با استفاده از امکانات تعالی و تصاویر انجام می دهد. اینها برای صاحبان مشاغل آنلاین ضروری است و سایت سازنده به شما امکان می دهد تا پرونده های صوتی ، عکس ها ، فیلم ها و سایر موارد را وارد کنید تا بتوانید مشتری را ببینید.
وبلاگ نویسییک صفحه وبلاگ تصحیح شده است دیگر از سازندگان وب سایت در شخصی خود ، برای تنظیم و کنترل سایت SiteBuilder به راحتی ساده است. این ویژگی برای ارائه بهتر از سایت SiteBuilder به روز.
نقشه های GoogleSiteBuilder به شما امکان می دهد تا بتوانید به سرعت نقشه های Google دسترسی پیدا کنید و صفحه رابط کاربری خود را انجام دهید.
ویرایشگر HTMLدر حال حاضر یک ویرایشگر HTML آشکار آن ، سایت سازنده به شما امکان می دهد برچسب های HTML ، هدر ها و سایر عناصر را برای کنترل اضافه شده سفارشیی..
ادغام رسانه های اجتماعییک سازنده فرم واقعی در اختیار است ، اما از نظر دکمه های رادیویی ، جعبه متن ، جعبه چک و غیره محدود است. یک فرم اصلی می تواند استرالیایی داشته باشد ، اما برای این ایده ها ایده آل دارد..
فرم ها و نظرسنجی هایک سازنده فرم واقعی در اختیار است ، اما از نظر دکمه های رادیویی ، جعبه متن ، جعبه چک و غیره محدود است. یک فرم اصلی می تواند استرالیایی داشته باشد ، اما برای این ایده ها ایده آل دارد..
فضای ارائه دهندهمشترکین با 500 مگابایت فضای ذخیره سازی با کلیه برنامه ها می توان به آنها پیشنهاد داد.
ابزار خبرنامهSiteBuilder یک حساب کاربری الکترونیکی برای مدیریت نامه های نامه های خبر ارائه می دهد.
انجمنبه نظر نرسيد كه SiteBuilder يك كل انجمن را قادر مي سازد ، در صورت تمايل به اين سايت ، آن را براي همه ابعاد دريافت كنيد ، مي توانيد از اين سايت استفاده كنيد. شماره تلفن های ویژه جزء انتخاب بهترین گزینه ای است.
تجارت الکترونیکی / فروشگاه آنلاینSiteBuilder با شخص ثالث به نام اکوید برای تجارت الکترونیک ادغام می توانید. Ecwid اگرچه یک showstopper ، یک وسیله افزودنی است که محدود است دلیلی برای مشاهدهani استفاده می کند. برای ارائه تفاوت بین ظریف و راه انداختن فروشگاه خود اجازه دهید تا بتوانید با تمایل بیشتری داشته باشید.
ادغام دروازهبه نظر شما وجود دارد خدمات ارائه شده درواز عض عضویت یک سرویس است ، اما می توانید با مراجعه به سایت خود را ببینید.
SEO دوستانهSiteBuilder ابزارهای سئو را از فروشگاه فروشگاه ارائه می دهد ، می توانید با محدودیت بیشتری داشته باشید. با استفاده از ابزارهای بازاریابی ، بهینه سازی و موبایل برای حمایت از موتورهای جستجو امکان پذیر است.
محدودیت به سایت (محافظت از رمز عبور)سایت SiteBuilder برای ورود به سیستم مشتری و ویرایش وب سایت ، یک حساب محافظت شده با رمز عبور مجاز.
Google® AnalyticsSiteBuilder با گوگل آنالیتیکس ادغام می توان پذیرفت حد مجاز است تا به این موضوع دسترسی پیدا کند.
سایت وب سایتسایتBuilder نمایندگان سازنده وب سایت ، دارای مجوز رسمی و مشتری با اولویت های محافظت از رمز عبور برای وب سایت ها و سیستم های مدیریت تجاری الکترونیکی در اولویت های جدید..
زبان زبانبه نظر نرسید که سایت سازنده به زبانهای اختصاصی به جزیره ارائه می شود.
بهینه سازی موبایلاین سایت SiteBuilder شامل بهینه سازی موبایل برای ارائه خدمات ارائه دهنده خدمات و ارائه خدمات بین المللی می باشد. این وب سایت با دقت نمایش داده می شود و به شما امکان خرید می دهد.
فناوری CDNSiteBuilder ادعا می توان که میزبان CDN را با اختیار ایزدی برای “شارژ” برای دسترسی بیشتر و کارایی بالا ، امکان پذیر کرده است.

برنامه ها & قیمت گذاری

SiteBuilder به همراه سه امتیاز قیمت مناسب به شما می توانید یک حساب کاربری رایگان داشته باشید. اگر شما می توانید از این مکان استفاده کنید ، می توانید با مشکلی روبرو شوید و سایت خود را حذف کنید ، سایت سازنده را به عنوان نامزد خود و آدرس خود را به عنوان یک مدیر کاربری ، این اطلاعات را برای فاش می سازید. هر سه برنامه پیشنهادی وجود دارد:

 • 50 ٪ تخفیف
 • دامنه آزاد
 • میزبانی آزاد
 • اعتبار تبلیغاتی

قیمت گذاری برنامه پیشنهادی است

 • آزاد. در وب سایت می توان دید که می تواند چه طور رایگان گنجانده شده است.
 • شخصی. برای شرکت های خاص و با محدودیت محدود 5 در ماه مه و ویژگی های این لیست را در بالا مشاهده می کنید.
 • حرفه ای. برای مشاغل کمتری یا توانمندی برای دسترسی به فروشگاه های الکترونیکی مورد نیاز ، با توجه به مرز 8 مه در ماه است این ویژگی ها در لیست بالا ، سئو و کمک به بازاریابی و سایت های تلفن همراه با هم می توانند به شما امکان پذیر شوند..
 • حق بیمه. برای شرکت های کوچکتر یا امکان دسترسی به فروشگاه های اینترنتی الکترونیکی افزایش یافته است ، همچنین می توانید 10 ماه دیگر در ماه مه داشته باشید و تعداد بیشتری از اینها را در اختیار شما قرار دهند ، همچنین بتوانند تعداد بیشتری از آنها را در اختیار شما قرار دهند. می توانم..

SiteBuilder قیمت رقابتی را ارائه می دهد ، همچنین می توانید نظر خود را برای دیدن متافوتی را متحد کنید. رمزگشایی در وب سایت SiteBuilder کار سختی است.

در قیمت گذاری پیشنهادی زیر از مشاهده نظر:

 • آیا می توانید برنامه خود را مشاهده کنید؟? توانايي ، توانايي و توانايي خاصي براي خريدن.
 • می توانید مدت زمان لازم را داشته باشید و یا برای پیوستن به کارتهای اعتباری نیاز دارید? شما در یک آزمایش 30 روزه شرکت می توانید ، با این حساب خود را حذف کنید و سایت خود را بخواهید که بخواهید تلاش کنید.
 • خدمات حق بیمه در کنترل با رقبا چقدر قدرتمند است? SiteBuilder برای داشتن امکان دسترسی به مشاغل بسیار آزاد و دسترسی به منابع محدود. انتظار می رود مبلغ جداگانه مشخص شود از افزودنیها را تغییر دهید.
 • شما می توانید صفحات وب سایت حرفه ای را تنها با استفاده از طراحی رایگان طراحی کنید? بله ، در آغاز می توان وب سایت خود را به عنوان داستانی منتشر نشده است.
 • شما می توانید به عنوان ماهانه / سالانه انجام می شود? شما می توانید یک برنامه ماهانه یا یک برنامه سالانه برای تصمیم گیری کنید.

کمک مشتری

خدمات ارائه دهنده خدمات در SiteBuilder اجازه دهید به مدل خودتان را انجام دهید تکیه می گیرید. این امکان برای شما وجود دارد که می توانید از طریق سایت های آنلاین آنگونه که می توانید با دیدن خود بخوانید و از آنها بخواهید استفاده کنید. مرکز ارائه دهنده خدمات است و شامل راهنمایی در هر موضوع است. مدت زمان کوتاه مدت طولانی است ، اما می توانید آن را مشاهده کنید.

هرچه یک وب سایت پیچیده تر است ، به کمک شما می توانیم از بین ببرید. در صورت تمایل به حد توان بیشتری برای تهیه هزینه پیشنهادی به نظر می توانید با یک تماس تلفنی دلسرداشت ، مگر می توانید در برنامه حق بیمه شرکت کنید ، هیچ شماره ای را در وب سایت مشاهده نمی کنید. برای مشترکین ردیف سوم ، شماره تلفن پیشنهادی ارائه شده است.

خدمات درمانی

سهولت استفاده از توضیحات در سایت سازنده شروع ساده این طرح ، به راحتی بصری کاربر و ارائه این ساده است. در این بازدید می توانید از طریق دسترسی به سایت اینترنتی خود ، خود را با استفاده از سازنده وب سایت خود مجاز کنید. ارائه راه حل برای ارائه خدمات ارائه شده توسط آزمایشات آزمایشی رایگان و آزمایش است. در زیر مواردی را می بینید که از طریق نمونه جادوگران قالب قدم می زنید:

سؤال رابط. رابط کاربری SiteBuilder برای جذابیت بصری و تعامل ، برای اکثر شما می توانید.

مجاز برای حضدیان / این پیشرفته. SiteBuilder برای معرفی جدید کار و با استفاده از بهترین حالت است. مفهوم ویرایش بوم بازاریابی چالش برانگیز است ، اما می توان آن را از بین بردن برنامه های نویسی برای ارائه پیشرفته و پیشنهادی جدید انتخاب کرد. سایت سازنده مجازات همه چیزهایی که می توانند صاحب مشاغل بیشتری برای نمایش داشته باشند و بتوانند محصولات خود را به عنوان امکان پذیر داشته باشند.

کنترل خود را بر روی وب سایت در همه زمان ها نظارت. استقلال در دست صاحب سایت است و SiteBuilder به عنوان پروتز پلتفرم خود مشتری به موقعیتع و رضایتمندی دیگر..

راهنما در ویرایشگر ارائه شده است. با کمک و ارائه سایت SiteBuilder شامل یک گفتگوی اینترنتی ویرایشگر برای راهنمایی طراحان جدید است. این ویژگی با ویژگی های سازنده وب سایت سازگار است.

سایت سازنده وب سایت یک سازنده وب سایت جدید و رقابتی در صورت تمدید اعتبار بیشتر و هرچه بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و صاحب مشاغل دیگری می شود و به شما احتیاج داده می شود ، می توانید با استفاده از سایت خود را مجاب کنید…

نتیجه

SiteBuilder با ذکر به چگونگی شروع فعالیت این شرکت ، از نظر وضعیت دیداری است. با استفاده از این برنامه ، می توانید به طور کامل بتوانید به طور کامل انجام دهید – SiteBuilder برای شخصی ، مدیریت مشاغل مجاز یا عدم تمایل به به است. این برنامه را از بارهای رایگان مشاهده می کنید و می توانید از قیمت های بیشتری برخوردار شوید تا بتوانید از آن استفاده کنید..

رابط کاربری آسان برای مدیریت است ، و فقط یک محدودیت محدود است. جوانب مثبت و معتبر در برنامه SiteBuilder.

SiteBuilder برای اینکه بتوانید از شرکتهای مختلفی برخوردار شوید ، می توانید به سایت خود بپردازید و می توانید از طریق خدمات الکترونیکی در حال حاضر ، یک وب سایت سازنده قدرت را تهیه کنید. این ویژگی ها می توانند با استفاده از قالب های مختلف ، امکان استفاده از آنها را داشته باشند و فقط محدودیت هایی را برای شما دارند. از وب سایت رایگان SiteBuilder استفاده از دریاچه دریاچه را انتخاب کنید و یا خیر را انتخاب کنید.

سطح

SiteBuilder.com

89

ویکسکس

96

Weebly

95

فضای مربی

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map