Uderzająco przegląd 2016


Uderzająco

Odwiedź stronę

9.0


Wynik AWA

Uderzająco

Względnie nowa platforma Uderzająco jest internetowa aplikacja do tworzenia stron internetowych i kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie witryn przyjaznych dla urządzeń mobilnych z jedną przewijaną stroną dostępną dla osób bez doświadczenia lub wiedzy programistycznej. Przeczytaj naszą uderzającą recenzję poniżej.

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.strikingly.com
 • Kwatera główna: Sunnyvale, Kalifornia
 • Rok założenia: 2012
 • Kategorie: Kreator strony internetowej
 • Usługi: Oprogramowanie do projektowania w chmurze, hosting
 • Darmowa wersja próbna: 14 dni

Uderzająco jest to świeżo wyglądający i nowoczesny kreator stron internetowych, który pozwala początkującym pracownikom technicznym tworzyć eleganckie strony internetowe, aczkolwiek w formacie pojedynczych stron. Uderzająco oferuje użytkownikom witryny przyjazne dla urządzeń mobilnych, które można szybko tworzyć i publikować, dzięki prostemu interfejsowi użytkownika i szablonom.

Kto jest uderzająco polecany?

Zdecydowanie zaleca się tym, którzy szukają łatwego sposobu na stworzenie eleganckiej strony o pojedynczej stronie, bez żadnych umiejętności programistycznych lub projektowania stron internetowych. Dzięki licznym dostępnym szablonom można łatwo założyć biznesową lub osobistą stronę internetową. Dla tych, którzy budują swoją pierwszą stronę internetową, Uderzające jest bardzo proste i nie pozwoli ci w dużym stopniu zboczyć z kursu.

Uderzająco oferuje każdy obszar zainteresowania lub specjalności?

Uderzającą siłą jest to, że wszystko w witrynie jest proste, a użytkownicy mogą łatwo zrozumieć wskazówki i skonfigurować swoją witrynę. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w programowaniu lub programowaniu, aby stworzyć błyskawiczną witrynę reprezentującą małe przedsiębiorstwo lub osobę, z ostrymi obrazami, ikonami wektorowymi i profesjonalnymi czcionkami. Połącz to wszystko ze wstępnie załadowanymi szablonami w różnych stylach, aby w kilka minut zbudować witrynę internetową. Pomysł jest prosty, a rzeczywistość idealnie pasuje.

Kolejnym plusem jest to, że wszystkie motywy Uderzająco są przyjazne dla urządzeń mobilnych i będą świetnie wyglądać na każdym urządzeniu.

Jakie są uderzająco specyfikacje techniczne lub ograniczenia?

Uderzająco pozostawia pewne rzeczy do życzenia. Na przykład nie ma funkcji przeciągania i upuszczania, takiej jak w ofercie podobnych twórców stron internetowych, a ograniczona personalizacja jest dostępna. Szablony są czymś więcej niż prostymi wytycznymi w programie Uderzające i prawie niemożliwe jest zastąpienie ich w celu zmiany rozmiarów obrazów lub zmiany tekstu. Podobnie przejście z jednego tematu do drugiego jest wyzwaniem; raczej musisz zacząć od nowa.

Kolejnym ograniczeniem, które ma uderzająco, jest niemożność obsługi eCommerce w jakimkolwiek zakresie. Istnieje funkcja „prostego sklepu” i możliwość osadzenia przycisku PayPal, ale o to chodzi.

Czy uderzająco oferuje odpowiednią skalowalność i przestrzeń do rozwoju?

Uderzająco ma darmowy plan, który jest odpowiedni dla małych witryn, które nie wymagają dużej przepustowości lub dostosowania, ale oferuje również aktualizacje dla większych witryn. Plan Pro składa się z nieograniczonej przepustowości, trzech profesjonalnych witryn i nieograniczonej liczby bezpłatnych witryn, wraz z niestandardowymi adresami URL i osadzonymi kodami HTML i niestandardowymi kodami.

Jaka jest polityka gwarancji zwrotu pieniędzy?

Polityka pozwala przetestować jeden z planów premium przez 14 dni. Ponadto możesz korzystać z bezpłatnego abonamentu tak długo, jak chcesz zapoznać się z platformą. Gdy korzystasz z abonamentu, zobowiązujesz się tylko do wybranego przez siebie okresu świadczenia usług; w następnym miesiącu na podstawie umowy na miesiąc lub na następny rok na podstawie umowy rocznej.

Jaka jest ich reputacja??

Szybka kontrola usług sprawdzania reputacji w sieci pokazuje, że Uderzająco ma dobrą reputację zarówno wśród użytkowników, jak i ogółu społeczeństwa. MyWot twierdzi, że jest bezpieczny dla dzieci i godny zaufania, a zarówno analityka VirusTotal, jak i Google bezpiecznie przeglądają, że witryna jest wolna od wirusów.

Dlaczego warto wybrać Kreator stron WWW?

Choć uderzająco ogranicza możliwości dostosowywania, szczególnie w ramach bezpłatnego planu, oferuje doskonałą wartość dla właścicieli małych firm i osób potrzebujących budowania obecności online. Uderzająco stale dodaje do swojej witryny dodatkowe szablony i funkcje, które ułatwiają tworzenie witryny, która będzie się rozwijać wraz z Tobą lub Twoją firmą.

Kluczowe cechy

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie uderzająco

Kreator stron internetowych Eksperci wydają się umieszczać Uderzająco w środku pakietu narzędzi do budowania stron internetowych. Z pewnością ma coś do zaoferowania właściwym odbiorcom, ale nie ma szerokiej gamy solidnych narzędzi i funkcji, jak wiele innych opcji na rynku. Być może, co najważniejsze, uderzająco ocenia najwyższe, jeśli chodzi o wrażenia użytkownika. Ci, którzy szukają programu, który jest prosty i łatwy w użyciu, szybko przejdą do Uderzająco. Jednak ci z większym doświadczeniem projektowym i wysokimi oczekiwaniami mogą być rozczarowani ograniczeniami konstruktora.

Fakt, że tworzy tylko strony jednostronicowe, może być wadą dla niektórych, ale mówi o prostocie programu. Zasadniczo, Uderzająco nie uzyskał wyższych wyników od ekspertów, ponieważ istnieją inne opcje, które oferują równie przyjazny interfejs użytkownika i zawierają więcej funkcji. Uderzająco jest solidną opcją, ale niekoniecznie najlepszą.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20 kwietnia 2016 r

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat uderzająco

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Strikingly oferuje niezwykle prosty i łatwy w użyciu kreator stron internetowych. Możesz wyświetlić podgląd pełnych witryn zbudowanych przy użyciu ich szablonów i przekonać się o potencjale własnej witryny. Używając Uderzająco, możesz zbudować witrynę w mniej niż godzinę. Jest tak łatwy w użyciu. Ponadto bardziej doświadczeni koderzy będą mieli dostęp do edytorów HTML i CSS.

Klienci cieszą się również elastycznością programu. Możesz łatwo dodać blog i / lub zmienić swoją witrynę w sklep eCommerce. Chociaż uderzająco nie ma na celu wspierania dużych firm, pozwoli Ci rozwinąć witrynę i zainteresować szerszą grupę odbiorców. Przede wszystkim program jest opisany jako prosty, co przekłada się na doskonały dla początkujących.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Negatywne opinie konsumentów i skargi dotyczące uderzająco

Większość negatywnych skarg przeciwko Strikesly dotyczy jakości obsługi klienta i przystępności cenowej. Powszechne, a może nawet uzasadnione, jest to, że twórca witryny internetowej ma kilka negatywnych recenzji dotyczących obsługi klienta. Byłem jednak zaskoczony, widząc, jak ograniczeni są klienci, jeśli chodzi o kontakt z pomocą techniczną. Zasadniczo możesz wysłać tylko e-mail i mieć nadzieję na szybką odpowiedź. Uderzająco nie ma nawet numeru telefonu, na który można zadzwonić, nie mówiąc już o funkcji czatu na żywo. Chociaż istnieje baza wiedzy, w dużej mierze jesteś jej własną, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów.

Ponadto klienci byli rozczarowani ilością funkcji dostępnych w bardziej przystępnych planach. Tylko plany premium oferują solidny zestaw funkcji.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Projekt & Dostosowywanie

Funkcje projektowania stron internetowych obejmują konfigurowalne szablony, przyciski promocji w mediach społecznościowych, superszybkie przesyłanie zdjęć, funkcje pokazu slajdów – wszystko w witrynie automatycznie zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych. Do opublikowania otrzymasz bezpłatną nazwę subdomeny (http://yoursitename.strikingly.com), unikalny styl strony i możliwości SEO.

FunkcjaPrzegląd
Szablony stron internetowychWybór szablonu jest tak prosty, jak kliknięcie przycisku w tym narzędziu do tworzenia witryn.

Bezpłatnie: Witryna Uderzająco oferuje jedenaście różnych szablonów stron internetowych na trzech planach, a każdy z nich jest dość uderzający i dobrze zaprojektowany, aby opublikować stronę internetową prawie natychmiast.

Premium: jeszcze lepiej, uderzające plany premium oferują setki projektów szablonów stron internetowych do wyboru, gdy jesteś bardziej zaznajomiony z platformą i gotowy do aktualizacji, lub jeśli chcesz zbudować wyjątkową stronę internetową od samego początku.

Wszystkie szablony reagują na urządzenia mobilne i zawierają takie funkcje, jak „Kliknij, aby połączyć”, dzięki czemu witryna jest bardzo przyjazna dla odbiorców. Witryny są zoptymalizowane pod kątem SEO, umożliwiając proste dodawanie metatagów i słów kluczowych.

Interfejs kreatora stron internetowychUI jest uderzająco lśniący! Interfejs użytkownika jest tak prosty i intuicyjny, że każdy, kto nauczył się czytać, może stworzyć świeżo wyglądającą witrynę, wybierając i klikając wybrane opcje, a następnie dodając spersonalizowaną treść.

Interfejs pozwala nawet zobaczyć dokładnie, jak Twoja strona będzie wyglądać na komputerach i urządzeniach mobilnych za pomocą kilku szybkich kliknięć. Jeśli kiedykolwiek spędziłeś czas na budowie witryny w inny sposób, w tym na innych relatywnie przyjaznych dla użytkownika platformach, takich jak Blogger Google, docenisz Uderzająco i jego prosty interfejs użytkownika.

Opcje dostosowywania stylu stronyJeśli chodzi o style stron, Kreator witryn jest uderzająco ograniczony. Jedyne dostępne rzeczywiste zmiany dotyczą między jasnymi, ciemnymi lub różnymi kolorami. Dostępnych jest wiele przyjaznych i profesjonalnych czcionek służących do zmiany wyglądu stron. Odmiany w sekcji funkcji pozwolą ci edytować tekst, ale nie będą go przenosić ani zmieniać koloru; podobnie zmiana obrazów jest prosta, ale nie można zmienić ich rozmiaru ani przenieść ich w inne miejsce. Zarówno tekst, jak i obrazy są ustawione w szablonie i nie można ich przenosić, w przeciwieństwie do wielu innych platform, które oferują lepsze możliwości dostosowywania.
Nawigacja stronyUderzający jest znacznie inny rodzaj strony internetowej niż wielu z nas jest przyzwyczajonych. Format to długa, przewijana strona. Aby znaleźć to, czego potrzebujesz, przewiń w dół, aż znajdziesz to w sekcji, w której się znajduje. Po lewej stronie znajdują się kropki, na które można najechać myszą i kliknąć, aby przejść do każdej sekcji komputera lub tabletu; na smartfonie po lewej stronie znajduje się sekcja menu, której można użyć jako alternatywy do przewijania do końca. Chociaż będzie to działać całkiem dobrze w przypadku niektórych mniejszych firm i wielu osób, ogranicza się do większych przedsiębiorstw. Nie byłoby fajnie szukać informacji na pozornie nieskończonych przewijanych stronach.
Zarządzanie zawartościąZmiana lub dodanie treści do strony uderzająco jest dość prosta. Możesz łatwo zmienić tekst lub obrazy w dowolnej sekcji tak szybko, jak tylko wybierzesz początkową treść. Możesz także dodawać posty na blogu i inne treści równie szybko.
Zdjęcia i galerieDodawanie zdjęć i galerii jest proste, a strona internetowa ułatwia nawet konfigurowanie i wdrażanie pokazów slajdów, choć są one ograniczone do jednego formatu. Co więcej, dodawanie filmów do witryny jest tak proste, jak przesłanie ich do witryny i kliknięcie, aby dodać je do sekcji.
Mobilne budowanie witrynyOto kolejny obszar, w którym Uderzająco świeci! Większość platform i konstruktorów witryn wymaga komputera do skonfigurowania i opublikowania.

Uderzające strony internetowe są tak łatwe i intuicyjne; możesz wybrać styl i szablony, przesłać zdjęcia i dodać trochę tekstu, zanim zaczniesz publikować, i możesz udostępnić świeżą i fajną stronę internetową, którą sam stworzyłeś.

Integracja z udostępnianiem społecznościowymPrzyciski udostępniania społecznościowego są dodawane do stron uderzająco za pośrednictwem sklepu z aplikacjami, co pozwala mieć kanał społecznościowy w Twojej witrynie. Dodaj swoje konta w mediach społecznościowych, a także możesz pisać preferowane tweety dla osób, które mogą udostępniać twoje wpisy na blogu i treści.
Usługi projektowePonieważ na stronie internetowej nie ma wzmianki o usługach projektowych, nie wierzę, że są one oferowane, chociaż z pewnością jest to coś, z czym użytkownicy powinni skontaktować się z zespołem Strikingly w celu uzyskania wskazówek i ewentualnej pomocy.

Niektóre elementy, które możesz dodać do swojej witryny, to mapy, filmy, formularze kontaktowe i przyciski PayPal. Mogą one rozwiązać niektóre lub wszystkie Twoje potrzeby projektowe.

funkcje & Przybory

FunkcjaPrzegląd
UstawiaćŁatwiej niż jakakolwiek strona internetowa, którą kiedykolwiek zaprojektowałeś (lub próbowałeś stworzyć).
Projektowanie stronProjekt jest ograniczony do oferowanych szablonów i poprawek, które możesz do nich wprowadzić. Na przykład możesz wybrać szablon i zmienić jego „styl”, ale zmiany te zwykle obejmują jedynie zmiany kolorów i czcionek. Elementy są zablokowane w układach strony, więc nie jest to możliwe.
Niestandardowa nazwa domenyDomeny niestandardowe są dostępne i uwzględniane w planach premium. Jeśli masz domenę, którą już posiadasz, możesz ją przenieść lub możesz kupić jedną z pulpitu nawigacyjnego witryny.
Głębokość nawigacjiNa pierwszy rzut oka wydaje się to problemem dla Uderzająco. Możliwe jest jednak tworzenie witryn wielostronicowych poprzez łączenie stron Uderzająco ze sobą. mi
Widżety i aplikacjeAplikacje i widżety dla witryny są stosunkowo ograniczone. Nie znajdziesz setek aplikacji w stylu wtyczek, takich jak WordPress.
ZarabianieObecnie jedynymi opcjami zarabiania dostępnymi dla użytkowników witryny Strikingly jest link do stron stowarzyszonych w treści bloga.
Statystyka odwiedzinWydaje się, że nie istnieje żadna aplikacja wewnętrzna do śledzenia odwiedzających za pośrednictwem aplikacji innej firmy, która z łatwością sobie z tym poradzi.
Zdjęcia, wideo i audioUderzająco kreator stron internetowych ułatwia przesyłanie i dodawanie zdjęć i filmów do witryn. Jak większość rzeczy na platformie, wystarczy jedno lub dwa kliknięcia.
BlogDostępna jest aplikacja do blogowania, którą można dodać do dowolnej sekcji strony Uderzająco. Po dodaniu aplikacji blogu bardzo łatwo jest dodać treść do bloga.
mapy GoogleProste kliknięcie kilku przycisków i Voila! Mapy Google są osadzone na stronie Uderzająco.
Edytor HTMLDzięki tej aplikacji kopiowanie i wklejanie kodu HTML może dodawać unikalne elementy do strony uderzająco.
Integracja z mediami społecznościowymiIntegracja Facebooka, Twittera i Pinteresta jest procesem jednym kliknięciem i umożliwia proste udostępnianie w serwisach społecznościowych.
Formularze i ankietyDostępne są formularze integracyjne i ankiety, choć ich dostosowanie jest ograniczone.
Przestrzeń magazynowaMiejsce do przechowywania zależy od wybranego pakietu; darmowy plan zawiera 5 GB, plan ograniczony z 50 GB, a plan Pro oferuje nieograniczoną przepustowość.
Narzędzie do newsletteraZintegruj konto MailChimp i wysyłaj biuletyny do wszystkich swoich klientów i potencjalnych klientów.
ForumWytnij i wklej kod forum, aby zbudować poczucie wspólnoty w swojej witrynie Strikingly.
E-commerce / sklep internetowyUderzająco pozwala na integrację Simple Store, dzięki czemu właściciele witryn mogą angażować się w eCommerce na swoich stronach.
Integracja z bramąTypeform jest uderzająco wyborem, aby pomóc w integracji bramy, z interfejsem przeciągnij i upuść oraz intuicyjnie naturalnymi kreacjami.
SEO FriendlyDodanie słów kluczowych i metatagów do wspaniałej strony zwiększa naturalny SEO, co sprawia, że ​​szybko rośnie w SERP.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Za pomocą konta Pro można utworzyć witrynę chronioną hasłem dla grup prywatnych lub stron członkowskich.
Google® AnalyticsDodanie Google® Analytics pozwala na przeglądanie odwiedzających i ich statystyk. Skąd pochodzą goście i jak długo się zatrzymują? GA jest dostępny dla postów na blogach dla planów Limited i Pro
Bezpieczeństwo strony internetowejSecure Socket Layer (SSL) to standardowa technologia bezpieczeństwa online, która ustanawia szyfrowane łącza między serwerami a przeglądarką<
Optymalizacja mobilna w wielu językach Technologia CDN:Tłumacz Google obsługuje wiele języków; możesz także korzystać z wielu stron lub po prostu wpisać oba języki w polach tekstowych.

Plany & cennik

Uderzająco oferuje trzy różne pakiety cenowe; Bezpłatnie, z limitem przepustowości 5 GB i uderzająco subdomeną, ograniczona z 50 GB i Pro z nieograniczoną przepustowością.

Wolny Uderzające plany nie otrzymują swoich niestandardowych adresów URL; pochodzą z subdomeny.com. Dołącz do bezpłatnego abonamentu za pomocą kilku kliknięć i e-maila, aby się zarejestrować.

Ograniczony plany są często odpowiednie dla małych firm. Ten plan kosztuje 8 USD miesięcznie i jest rozliczany corocznie, więc koszt z góry wynosi 96 USD. Za 96 USD właściciel planu otrzyma 50 GB miesięcznej przepustowości i darmową nazwę domeny URL. I dopasowany e-mail, wraz z pełnym wykorzystaniem wszystkich narzędzi Kreatora witryn.

Zawodowiec Pakiet wynosi 16 USD miesięcznie, również rozliczany corocznie, za wstępny koszt 192 USD. Z nieograniczoną przepustowością, bezpłatnym niestandardowym adresem e-mail i domeną, dostępnymi przyciskami akcji mobilnej (kliknij, aby zadzwonić!), HTML, CSS i JavaScript, bez reklam i opcjami ulepszonej edycji obrazu i ochrony hasłem witryny.

Darmowy plan oferuje 5 GB miejsca, a plan PRO pozwala na nieograniczoną przepustowość wraz z pocztą e-mail i bezpłatną rejestracją nazwy domeny. Platforma Strikesly umożliwia rozbudowę i skalowanie witryny w miarę potrzeb do znacznie większej i bardziej dynamicznej witryny, dostosowując ją za pomocą HTML, JavaScript i CSS.

Obie płatne wersje mają 14-dniowy okres próbny; to znaczy, płacisz, a następnie masz 14 dni na sprawdzenie opłaconych paczek bez pieniędzy, jeśli zdecydujesz, że tego nienawidzisz.

Dla porównania, podobne witryny oferują plany premium za nieco więcej i trochę mniej. Wix oferuje swój plan premium już od 4,45 USD, a strony Weebly kosztują 3,29 USD miesięcznie za dwuletni kontrakt. Squarespace oferuje plany premium za 8 USD, a LightCMS zaczyna się od 19 USD.

Uderzająco oferuje profity w postaci bezpłatnych witryn do zaangażowania i śledzenia w mediach społecznościowych lub pomagania im w dodawaniu fanów i obserwujących.

Obsługa klienta

Na stronie znajduje się obszerna sekcja pomocy i często zadawane pytania; istnieje również obszar bazy wiedzy z dalszą pomocą dla określonych obszarów, które użytkownicy mogą wyszukiwać według swoich konkretnych potrzeb. Od tworzenia stron internetowych, projektowania i formatowania oraz problemów technicznych, odpowiedzi na większość pytań można znaleźć na stronie Strikesly.

Istnieje również blog, który omawia wiele najnowszych funkcji i pomaga w przypadku powtarzających się pytań lub problemów.

Możesz również wysłać e-mail do zespołu pomocy technicznej uderzająco za pośrednictwem okna wiadomości na ich stronie; obiecuje odpowiedź na Twój adres e-mail w ciągu 24 godzin i umożliwia zrzut ekranu z tego, co się dzieje, aby lepiej zrozumieć, jak pomóc. Nigdzie na stronie internetowej nie ma widocznych możliwości czatu ani numeru telefonu.

Łatwość użycia

Jak wspomniano wcześniej, użycie Strikingly to najprostszy sposób na zbudowanie istniejącej witryny. Proste i szybkie kliknięcia, dodanie kilku zdjęć i tekstu, a nowa strona jest gotowa.

Jest to idealna platforma dla początkujących, którzy będą mogli łatwo korzystać z narzędzia do tworzenia stron internetowych, aby stworzyć coś oszałamiającego bez znajomości programowania i kodowania. Zaawansowani użytkownicy mogą uznać tę stronę za nieco uproszczoną i brak opcji dostosowywania i kontroli.

Uderzająco ma funkcję jednego kliknięcia, która umożliwia mu dostęp do stron na LinkedIn lub na Facebooku i pobieranie danych do uporządkowania w witrynie, którą można zmieniać w ograniczonym zakresie. Dodawanie galerii zdjęć i portfeli prac jest proste i szybkie, szybkie, szybkie!

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, podoba nam się platforma uderzająco. Jest to elegancki kreator stron internetowych, który jest intuicyjny i szybki w użyciu do tworzenia prostych stron internetowych. Początkujący przechodzą przez cały proces, z bardzo małą przestrzenią na błędy ze względu na ustrukturyzowane szablony. Uderzająco jest idealny dla początkujących do tworzenia pięknych stron internetowych i jest naprawdę idiotyczny.

Z drugiej strony rozczarowuje fakt, że platforma nie posiada funkcji przeciągania i upuszczania, a jedyną dostępną możliwością dostosowywania jest konfiguracja szablonu. Istnieje ograniczona liczba szablonów i opcji eCommerce, które mogą frustrować zaawansowanych użytkowników.

Porównać

Uderzająco

90

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map