Recenzje twórców stron internetowych


Przeczytaj recenzje twórców stron internetowych

Rozumiemy, jak trudno jest utrzymać emocje związane z tworzeniem własnej witryny, gdy jesteś zaangażowany w znalezienie odpowiedniego narzędzia do tworzenia witryn. Być może nie wiesz, czego szukać, a może nie masz pojęcia, jakich funkcji potrzebujesz, a nawet co tam jest. Właśnie dlatego przeprowadziliśmy dla ciebie dochodzenie. Przeczytaj recenzje naszych webmasterów, aby dowiedzieć się, co każdy twórca witryny ma do zaoferowania i co robi najlepiej.

  OSTATNIA AKTUALIZACJA: 10 marca 2017 r

AAWebmasters.com jest niezależnym stowarzyszeniem webmasterów, a opinie, recenzje i rankingi wyrażone tutaj na stronie są własnością AWA. Witryna otrzymuje rekompensatę za przejrzane produkty i usługi. AAWebmasters.com dokładnie testuje każdy produkt lub usługę i nadaje wysokie pozycje najlepszym. AAWebmasters.com nie publikuje informacji o wszystkich dostępnych platformach eCommerce, twórcach stron internetowych lub hostach internetowych. Aby zobaczyć więcej szczegółów, kliknij tutaj.

Ujawnienie reklamodawcy

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Squarespace

Czy oszałamiający wygląda ważny? Squarespace jest zdecydowanie warte obejrzenia, jeśli Twoja strona internetowa zawiera obrazy, być może dla fotografów, artystów, restauracji i osób planujących ślub. Piękne, profesjonalnie wyglądające strony internetowe są łatwe do zbudowania bez żadnego doświadczenia w programowaniu, a platforma blogowa również zdobywa entuzjastyczne recenzje.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Wix

Brak umiejętności technicznych? Wix pozwala wybierać spośród ponad 500 profesjonalnie zaprojektowanych bezpłatnych szablonów, aby szybko i łatwo stworzyć własną, przyciągającą wzrok stronę internetową, wszystko bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej lub projektowej. Wix jest bardzo intuicyjny w obsłudze z bardzo krótką krzywą uczenia się.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Weebly

Miej mały biznes? Weebly to wybór twórców stron internetowych dla poważnych blogerów, przedsiębiorców i małych firm. Pulpit nawigacyjny pokazuje wszystkie statystyki dotyczące odwiedzin w Twojej witrynie. Dla osób skłonnych technicznie istnieje dostęp do kodowania HTML / CSS w celu bardziej szczegółowego dostosowania.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Yola

Czy jesteś początkującym użytkownikiem strony?? Yola jest przeznaczona dla właścicieli małych i małych firm, którzy chcą oszczędzać, budując własne strony internetowe. Jest bardzo łatwy w użyciu, przeciągając i upuszczając elementy, a możesz uruchomić swoją witrynę w ciągu kilku godzin.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Jimdo

Potrzebujesz strony internetowej z eCommerce? Jimdo oferuje rozwiązanie eCommerce oraz tworzenie stron internetowych. W Jimdo chodzi bardziej o funkcjonalność niż wygląd przeciętnego twórcy stron internetowych, ale można ją w pełni dostosować, jeśli wiesz trochę o kodowaniu. Jest pomoc za pośrednictwem aktywnego forum społeczności.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Sieci

Potrzebujesz strony członkowskiej? Chociaż każdy może zbudować stronę internetową za pomocą sieci, oferowane przez nią funkcje są najbardziej odpowiednie dla małych firm i przedsiębiorców. Jedną z tych funkcji jest możliwość łatwego skonfigurowania witryny członkowskiej bez konieczności korzystania z zewnętrznej aplikacji.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Owoc księżycowy

Uwielbiam witryny w starym stylu? Moonfruit to starszy kreator stron internetowych, który nie zawiera wszystkich dzwonków i gwizdów swoich bardziej współczesnych konkurentów. Moonfruit jest najlepszy dla osób, które mają czas i cierpliwość, aby budować swoje strony internetowe i nie są kompletnymi początkującymi ani technofobami.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

WebsiteBuilder.com

Gotowość do zapłaty za wybór? Witryna WebsiteBuilder.com oferuje ponad 10 000 szablonów, zdjęć stockowych, wielu witryn i pełnego zestawu funkcji, ale nie są one dostępne w bezpłatnej wersji oprogramowania. Interfejs budowy witryny jest przejrzysty i łatwy w użyciu, choć reklamy o wyższej cenie są częste.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Themify Builder

Chcesz motyw WordPress? Kreator stron internetowych Themify obsługuje ponad 40 motywów WordPress i zapewnia wtyczkę do motywów innych firm. W przeciwieństwie do innych dostawców oprogramowania do tworzenia witryn, Themify nie zapewnia nazwy domeny ani hostingu witryny – możesz je uzyskać samodzielnie.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

GoDaddy Website Builder

Nie jestem pewien, czego potrzebujesz? Kreator stron GoDaddy jest ogólnie
skierowany do każdego, kto chce zbudować własną stronę internetową. Szablony zawierają sklep eCommerce dla właścicieli firm. System obsługi klienta GoDaddy jest bardzo silny i obejmuje czat na żywo.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Przepływ stron

Tworzenie stron internetowych dla osób trzecich? WebFlow to poważna opcja dla doświadczonych projektantów i programistów, którzy chcą bardziej zaawansowanej, wolnej od kodu platformy do tworzenia stron internetowych. WebFlow pozwala na tworzenie naprawdę niestandardowych stron internetowych, w razie potrzeby z dostępem do kodu.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Webydo

Chcesz stronę projektanta? Webydo zostało stworzone przez projektantów stron internetowych dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, którzy chcą tworzyć wyjątkowe witryny, ale nie chcą nauczyć się kodować. Poza konwencjonalnymi elementami projektowania są niesamowite efekty animacji i nacisk na responsywne projektowanie.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Uderzająco

Potrzebujesz tylko jednej strony? Sprawdź Uderzająco, jeśli potrzebujesz eleganckiej, jednostronicowej witryny dostosowanej do urządzeń mobilnych. Możesz szybko skonfigurować witrynę internetową w krótkim czasie, korzystając z bezpłatnych szablonów reagujących na urządzenia mobilne. Długi, jednostronicowy format witryny może wymagać pewnego przyzwyczajenia się.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Webnode

Czy wiele języków jest ważnych? Właściciele firm prowadzący działalność na całym świecie mogą dotrzeć do klientów w 20 językach dzięki WebNode. Wszystkie szablony są w pełni funkcjonalne, ale mogą wymagać dostosowania w celu dostosowania ich do aktualnych, błyszczących wymagań dotyczących wysokiej jakości.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

WebStarts

Chcesz puste płótno? Uwolnij swojego wewnętrznego projektanta za pomocą WebStarts, przeciągając dowolny element projektu w dowolne miejsce na swojej stronie internetowej – jest on całkowicie pozbawiony struktury. Motywy można dodatkowo dostosowywać i automatycznie konwertować na witryny reagujące na urządzenia mobilne.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Web.com

Chcesz, żeby ktoś go zbudował? Webs.com zapewnia oprogramowanie do tworzenia stron internetowych dla majsterkowiczów, które umożliwia zbudowanie podstawowej, bezproblemowej i funkcjonalnej strony internetowej. Jednak oferują również w pełni spersonalizowaną usługę projektowania stron internetowych, w której opisujesz swoją wymarzoną stronę internetową i budujesz ją dla Ciebie.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

SiteBuilder.com

Wybredny w kwestii swojego projektu? Dzięki ponad 10 000 szablonów biznesowych właściciele małych firm z pewnością znajdą taki, który im się podoba w SiteBuilder. Początkujący twórcy witryn mogą łatwo tworzyć stosunkowo profesjonalnie wyglądające witryny za pomocą edytora przeciągania i upuszczania.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Gospodarstwo rolne

Właśnie założyłem firmę? Homestead jest skierowany do małych firm, które potrzebują dość prostych stron internetowych. To już jakiś czas, a jego szablony nie są tak nowoczesne jak szablony innych twórców stron. Możesz skorzystać z obszernej 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej, aby przetestować Homestead.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Virb

Tworzenie portfela? Virb jest odpowiedni dla tych, którzy zakładają duże portfolio. Skonfigurowanie witryny i eksperymentowanie z różnymi tematami jest proste, a do galerii i stron ze zdjęciami jest całkiem sporo. Dodawanie zdjęć bezpośrednio z Flickr i Vimeo jest proste.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Kreator wiadomości błyskawicznych

Chcesz szczupłą stronę internetową? IM Creator pozwala szybko i szybko zbudować szczupłą i profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. W tym przypadku „chudy” oznacza gładki i ciężki obraz, oparty na jednym z ponad 70 dobrze zaprojektowanych szablonów, z których wszystkie są wstępnie wypełnione przykładową zawartością. „Szybkość” wynika z doskonałego edytora przeciągania i upuszczania.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

SimpleSite

Szukasz prostego i szybkiego? SimpleSite jest odpowiedni dla tych, którzy chcą szybko otworzyć stronę internetową i nie dbają zbytnio o to, jak ona wygląda. Strony internetowe utworzone za pomocą SimpleSite nie wyglądają bardzo profesjonalnie, a opcje dostosowywania są ograniczone.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

uCoz

Nie jestem pewien co do personalizacji? uCoz pozwala tworzyć w pełni funkcjonalne strony internetowe z pełnym zakresem opcji dostosowywania. Zacznij od żadnego, używając 250 dostępnych szablonów, zmień styl strony i dodaj wtyczki lub weź udział w kodzie HTML / CSS w celu pełnego dostosowania.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

MotoCMS

Potrzebujesz prostego i pięknego projektu? MotoCMS to łatwy w użyciu kreator stron internetowych, który umożliwia tworzenie profesjonalnych stron internetowych w trybie WYSIWYG (What You See Is What You Get). Od pierwszego uruchomienia w 2008 roku zyskało wielu fanów i kibiców, szczególnie wśród początkujących.

ostatnie artykuły

Zobacz wszystkie aktualności

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. FatCow: Który jest najlepszy …

ZAKTUALIZOWANO 6 stycznia 2017 r

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. Arvixe: Który jest najlepszy …

ZAKTUALIZOWANO 5 stycznia 2017 r

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. A2 Hosting: Który to B…

AKTUALIZACJA 4 stycznia 2017 r
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map