Recenzje hostingu


Twoim największym wyzwaniem nie jest znalezienie usługi hostingowej. To decyduje, który pasuje do twoich potrzeb. Ale czego powinieneś szukać? Będziesz miał pewne specjalne wymagania wstępne. Ale ważne wspólne cechy powinny być częścią tego procesu decyzyjnego.

Poszukaj ograniczeń pamięci i przepustowości. Pamiętaj o wielu ograniczeniach domeny. Ważne jest również wsparcie techniczne. Miej to na uwadze, przeglądając poniższe recenzje hostingu.

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 28 lutego 2016 r

AAWebmasters.com jest niezależnym stowarzyszeniem webmasterów, a opinie, recenzje i rankingi wyrażone tutaj na stronie są własnością AWA. Witryna otrzymuje rekompensatę za przejrzane produkty i usługi. AAWebmasters.com dokładnie testuje każdy produkt lub usługę i nadaje wysokie pozycje najlepszym. AAWebmasters.com nie publikuje informacji o wszystkich dostępnych platformach eCommerce, twórcach stron internetowych lub hostach internetowych. Aby zobaczyć więcej szczegółów, kliknij tutaj.

Ujawnienie reklamodawcy

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Hosting InMotion

Planowanie strony internetowej firmy? Ten host koncentruje się tam. Pobierają opłaty za wsparcie. Kompromis to doskonała rada, która pomaga zwiększyć przychody. Istnieją 3 plany hostingowe, z których 2 są gotowe do handlu elektronicznego. Oznacza to, że pochodzą one z certyfikatem SSL, aw większości przypadków z dedykowanym adresem IP.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

SiteGround

Czy wsparcie techniczne jest dla Ciebie najważniejsze?? Ten gospodarz ma taką reputację. Siteground oferuje 3 wspólne plany hostingu dostosowane do rozmiaru Twojej witryny. Przejdź do planu STARTUP podstawowego hostingu. Plany GROWBIG i GOGEEK oferują dodatkowe wsparcie buforowania, a ceny odzwierciedlają to.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

iPage

Właściciel strony po raz pierwszy? iPage to idealne rozwiązanie. Możesz skonfigurować hosting w około 6 minut i możesz użyć goMobi, Kreatora witryny lub Weebly jako narzędzia do tworzenia witryn. Pakiety hostingowe dają również 300 USD na kredyty marketingowe na promocję w Google, Yahoo, Bing i Facebooku.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Bluehost

Czy masz witrynę WordPress?? WordPress popiera tę usługę hostingu. Najlepsza cena wymaga 3-letniego zobowiązania. Ale jeśli zmienisz zdanie, zwrócą Ci pozostałe opłaty. Zdobyli nagrody za obsługę klienta, więc możesz się spodziewać pomocy ekspertów, jeśli jej potrzebujesz.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Arvixe

Czy numery domen decydują o twoim wyborze?? Wybierz swój plan na podstawie liczby domen, które muszą być hostowane. Najtańszy pakiet daje do 6 osób. Personel Arvixe jest zdalnie obsługiwany. Oszczędności w kosztach operacyjnych pozwalają Arvixe oferować niedrogi hosting. Nie wpływa na wydajność.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Centrum hostingowe

Planuj pozostać małym? Ten host oferuje niedrogie pakiety dla mniejszych witryn, które nie oczekują dużego wzrostu liczby odwiedzających. Darmowa nazwa domeny i nieograniczona przestrzeń oznaczają, że nie poświęcisz funkcji za cenę. Możesz nawet uruchomić witrynę eCommerce na tym hoście.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

GreenGeeks

Chcesz pozostać odpowiedzialnym za środowisko? Ten gospodarz jest poświęcony Zielonemu Ruchowi. Energia odnawialna zasila ich serwery. Konkurencyjne ceny i setki funkcji sprawiają, że ten hosting jest przyjazny dla środowiska. Ale nie musisz poświęcać niczego, co jest potrzebne do prowadzenia strony internetowej.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

HostGator

Czy elastyczność jest ważniejsza niż wsparcie? Ten host nie jest dla początkujących. To, czego potrzebujesz, wybierasz z ogromnej listy funkcji. Pozwala dostosować hosting i płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. HostGater oferuje również kredyty na reklamę w Google, Yahoo i Bing.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

1 i 1

Czy masz globalne plany?? Ten niemiecki host ma 13 centrów danych na całym świecie, obsługujących 11 milionów klientów. Plany z opcją CDN umożliwiają dostarczanie lokalnych treści buforowanych w 62 centrach na całym świecie. Dodaj dodatkową funkcjonalność dzięki kompleksowemu pakietowi zabezpieczeń i narzędziu do tworzenia witryn eCommerce.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Hosting A2

Najważniejsze są szybkość i wydajność? A2 Hosting czyni je najwyższym priorytetem. Zoptymalizowana technologia zapewnia ładowanie stron nawet 20 razy szybciej niż w przypadku innych hostów. Ceny nie są najniższe, jakie można znaleźć, ale klienci wiedzą, że dostają to, za co płacą.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Mała pomarańcza

Potrzebujesz pomocy z brandingiem i tożsamością? Ta usługa hostingowa często nie używa słowa „nieograniczony”. Nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat. Płać, jak chcesz za paczki. Ich oprogramowanie i interfejs użytkownika są zorientowane na klienta. Pomaga także skupić się na klientach.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

HostMonster

Martwisz się wzrostem i skalowaniem? Ta siostrzana firma BlueHost ma plany początkowe, które oferują niedrogie ścieżki aktualizacji. Zacznij od wspólnego rozwiązania i miej pewność, że możesz łatwo przejść na aktualizację. Nie ma opcji miesięcznej płatności.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

eHost

Czy potrzebujesz pomocy w tworzeniu witryny?? eHost to dobry wybór. Są wyposażone w narzędzie do tworzenia stron internetowych, które wykorzystuje ponad 1000 szablonów. Możesz w skrócie stworzyć wysokiej jakości stronę internetową. Te strony są zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych. Możesz używać aplikacji do integracji opcji mediów społecznościowych.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Świątynia medialna

Czy martwisz się skokami ruchu?? Ten oparty na chmurze host znany jest z automatycznej skalowalności. Cena hostingu może wydawać się wysoka w porównaniu do innych, ale jest oparta na siatce. Zyskujesz lepszą wydajność i niezawodność. Najpopularniejszy pakiet pozwala na hostowanie do 10 witryn.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

WP Engine

Czy jesteś „wszystkim, co WordPress”? WordPress jest właścicielem tej usługi hostingowej i dotyczy tylko stron internetowych WordPress. Najtańszy abonament to 29 USD miesięcznie. Pozostałe pakiety mają ceny oparte na miesięcznych odwiedzających. Ceny zależą również od liczby instalacji WordPress potrzebnych do zarządzania witrynami.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Pagely

Czy jesteś fanem Amazon?? Ten gospodarz to ciekawa hybryda. Obsługuje tylko strony internetowe korzystające z platformy WordPress. Ale używa Amazon Web Services do hostowania tych stron. Twoje dane znajdują się na jednych z najlepszych dostępnych serwerów. Otrzymuje automatyczne kopie zapasowe w usłudze magazynowania Amazon S3.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

JustHost

Czy zgadzasz się na 3-letnie zobowiązanie?? Rozważ tę siostrzaną firmę BlueHost i HostMonster. Otrzymasz niedrogi, ale niezawodny hosting i wysokiej jakości obsługę klienta. Ponad 100 aplikacji, wtyczek i motywów Open Source rozszerza tę wartość. Oszczędności zaczynają się od rocznego zobowiązania i stają się znacznie lepsze po 3 latach.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Idź Tato

Ważne jest, aby używać imienia, które znasz? GoDaddy jest królem rejestratorów domen. Jeśli zaczniesz tutaj, możesz rozważyć GoDaddy również jako swojego hosta strony. Jeśli tak, rejestracja domeny jest bezpłatna. Pakiet startowy ma jedną z najniższych cen, jakie znajdziesz wszędzie.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

DreamHost

Czy jesteś organizacją non-profit? Ta usługa oferuje bezpłatny hosting. Przekaż DreamHost listowi określającemu 501 (c) (3) wydanemu przez IRS. Będą to certyfikować, a następnie wspólnie z Tobą skonfigurować hosting. Kilka innych firm hostingowych oferuje to.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

Gruba krowa

Czy e-mail jest dla Ciebie ważny?? Pomiń wszystkie krowy żartuje witrynę. Zobaczysz, że oferują niedrogie pakiety z nieograniczoną liczbą adresów e-mail. Oferują również twórców stron internetowych z eCommerce i bezpłatną domeną. Możesz szybko zacząć.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ
SPRÓBUJ TERAZ

LiquidWeb

Czy chcesz mieć zestaw głośnomówiący?? LiquidWeb specjalizuje się w zarządzaniu hostingiem. Przejmują zarządzanie infrastrukturą, dzięki czemu możesz skupić się na treści. Są oparte na chmurze, więc możesz skalować, kiedy będziesz gotowy. Ich wsparcie jest tak dobre, że oferują 59-sekundową gwarancję połączeń telefonicznych.

ostatnie artykuły

Zobacz wszystkie aktualności

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. FatCow: Który jest najlepszy …

ZAKTUALIZOWANO 6 stycznia 2017 r

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. Arvixe: Który jest najlepszy …

ZAKTUALIZOWANO 5 stycznia 2017 r

brak obrazka

Porównaj InMotion Hosting vs. A2 Hosting: Który to B…

AKTUALIZACJA 4 stycznia 2017 r
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me