Przegląd Webs.com 2016


Webs.com

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

Webs.com

Webs.com (firma Vistaprint) to 15-letni program do tworzenia witryn internetowych, który jest popularny wśród właścicieli firm, organizacji non-profit i projektantów stron internetowych. Webs to platforma 55 milionów stron internetowych. Webs oferuje bezpłatną dożywotnią opcję lub konkurencyjne ceny dla właścicieli firm, którzy potrzebują więcej funkcji. Ta firma zyskuje na popularności wśród innych głównych twórców stron internetowych. Przeczytaj naszą recenzję Webs.com poniżej.

Plusy

 • Uczciwe i konkurencyjne plany cenowe
 • 450 szablonów biznesowych przyjaznych dla urządzeń mobilnych
 • Łatwe dodawanie i edycja komponentów
 • Dołączona galeria zdjęć
 • Bezpłatny 30-dniowy okres próbny
 • Zawiera analizę danych

Cons

 • Kodowanie HTML / CSS jest ograniczone do pola kodu na stronie
 • Wsparcie telefoniczne jest ograniczone, z wyjątkiem abonamentu Pro
 • Niektóre badania mogą być wymagane do założenia blogów
 • Webs nie projektuje dla ciebie strony internetowej

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.webs.com
 • Kwatera główna: Silver Spring, Maryland
 • Rok założenia: 2001
 • Pracowników: 50+
 • Zbudowane strony: 55 000 000+
 • Kategorie: Oprogramowanie do tworzenia witryn
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Dzięki ponad 3,3 milionom subskrybentów, 2200 pracownikom i ponad 20 lokalizacjom fizycznym Web.com jest klasą samą w sobie. Web.com dzieli się wspierającą kulturą firmy, wartościami i pracą zespołową oraz ujawnia te informacje na stronie internetowej. W firmie o tak długiej i dużej pozycji istnieją zalety i wady.

Web.com oferuje jeden z największych, najbardziej wszechstronnych portfeli produktów i usług dowolnego producenta stron internetowych. Chociaż szablony są tradycyjne i zaprojektowane pod kątem funkcji, Web.com to coś więcej niż sklep dla majsterkowiczów. Web.com zapewnia również projektowanie stron internetowych z pełną obsługą. Każda z tych opcji może dać korzystne wyniki dla osób fizycznych lub właścicieli firm, którzy muszą założyć i utrzymywać witrynę internetową. Spodziewaj się zapłacić nieco wyższe stawki za rozbudowane funkcje i usługi Web.com.

Dla kogo jest zalecane Web.com?

Kreator witryn Web.com jest zalecany dla właścicieli firm, właścicieli sklepów, blogerów i innych, którzy potrzebują funkcjonalnej, aktywnej witryny. Jest odpowiedni dla tych, którzy chcą zbudować podstawową witrynę lub tych, którzy potrzebują kogoś, aby stworzyć bardziej złożoną witrynę dla nich.

Obszar zainteresowania / specjalności Web.com

Web.com koncentruje się na funkcjonalnych, bezproblemowych stronach internetowych, które spełniają indywidualne lub biznesowe potrzeby. Dzięki rozszerzonemu zestawowi szablonów Web.com oferuje ponad 2500 szablonów, które można łatwo wymienić po dodaniu zawartości. Szablony wydają się nieco przestarzałe, ale właściciele mogą uzyskać dostosowaną stronę internetową, która spełnia ich konkretne potrzeby projektowe. Dostępne są pakiety hostingowe dla systemów Unix, Linux i Windows. Web.com ma dobrą robotę w eCommerce, ze świetnymi dodatkami i możliwościami wtyczek.

Specyfikacje techniczne / ograniczenia Web.com

Witryna Web.com oferuje standardowe funkcje narzędzia do tworzenia witryn dla majsterkowiczów odnoszące sukcesy, a także opcję pozwalającą komuś wykonać pracę za Ciebie. Jest to funkcjonalna, dobrze zaprojektowana platforma eCommerce z wbudowanymi rozwiązaniami i interaktywnymi opcjami deski rozdzielczej.

Jeśli chodzi o ograniczenia, interfejs użytkownika nie jest tak przyjazny dla niektórych nowych konkurentów Web.com i nie wydaje się, że Web.com oferuje bezpłatny okres próbny. Miesięczne opcje cenowe są nieco wyższe dla tej sezonowej, mocno rozwiniętej platformy.

Czy istnieje wystarczająca skalowalność / przestrzeń do wzrostu?

Podczas gdy plany cenowe nie są jasno określone z góry na stronie internetowej Web.com, wydaje się, że istnieje przyzwoity zestaw kompleksowych miesięcznych planów płatności dla pełnego rozwiązania hostingowego i skuteczny marketing potrzebny do promowania firmy. Nie będzie to niedrogie, ale Web.com oferuje prawdziwy marketing, który jest wymagany do sukcesu online.

Co to jest polityka gwarancyjna MoneyBack?

Web.com oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale nie znajdziesz łatwo tych informacji na stronie. Użytkownicy skarżą się na trudności z anulowaniem po rejestracji.

Jaka jest reputacja Web.com?

Po długiej historii w przestrzeni witryny wydaje się, że Web.com zajęło miejsce z nowymi klientami zrób to sam. Kiedyś najskuteczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania do budowania stron internetowych, wydaje się, że Web.com w pewnym sensie nie nadąża.

Chociaż firma ma ogromną rzeszę fanów i jedną z najszerszych ofert usług, przeszła liczne transformacje i musi zmierzyć się z nowymi, lepszymi stronami, aby skutecznie budować strony internetowe. Dla tych, którzy nadal wolą mieć projektanta stron internetowych, który wykona za nich pracę, Web.com dobrze się prezentuje w branży. Najnowsze recenzje pokazują, że Web.com cieszy się dobrą opinią wśród projektantów oferujących pełen zakres usług, a właścicielom witryn zrób to sam – tylko uczciwą.

Dlaczego warto wybrać Web.com?

Narzędzie do tworzenia witryn Web.com ma następujący zestaw funkcji, ogromny zestaw funkcji, wiele opcji do projektowania i tworzenia witryn internetowych i jest godny wspierania dużych przedsiębiorstw i zaawansowanego handlu elektronicznego. Ta firma robi wszystko.

Pytanie brzmi, czy robią to dobrze? Jeśli chcesz doświadczonej, bogatej firmy z historią i możliwościami świadczenia obszernych usług projektowania stron internetowych, wydaj pieniądze i zainwestuj w Web.com. Jeśli jesteś małą firmą, która potrzebuje podstawowej witryny do samodzielnego wykonania, istnieje dziesiątki opłacalnych alternatyw dla twórców witryn, takich jak Squarespace i Weebly, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Kluczowe cechy

 • Konfigurowalne szablony
 • Booster SEO
 • Kreator stron mobilnych
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Wsparcie ofert lokalnych
 • Galerie zdjęć i filmów
 • Zaawansowana analityka internetowa
 • Niestandardowe nazwy domen
 • Integracja e-commerce
 • Niestandardowy adres e-mail
 • Hosting w chmurze
 • Ochrona hasła

Werdykt ekspertów branżowych na stronie Webs.com

Eksperci mają dobre słowa na temat Webs.com, ale szybko zalecają lepsze alternatywy. Jeśli chodzi o darmową wersję, ciężko jest krytykować. Biorąc pod uwagę cenę, Webs.com jest stosunkowo łatwym w użyciu programem, który pozwoli każdemu zbudować i opublikować stronę internetową. Edytor przeciągnij i upuść eliminuje potrzebę jakiegokolwiek programowania i jest bardzo przyjazny dla początkujących.

Głównym problemem, zarówno w przypadku pakietów darmowych, jak i płatnych, jest to, że interfejs jest po prostu przestarzały i zawiera zbyt wiele błędów. W rzeczywistości Webs.com nie przeszedł gruntownej aktualizacji od 2012 roku. Przy tempie, w jakim postępuje technologia, może się to wydawać bardziej dekadą niż latami.

Ostatecznie, jeśli szukasz niedrogiego, niezawodnego, konfigurowalnego i łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia witryn, istnieją lepsze opcje. Webs.com po prostu nie zdołał utrzymać konkurencyjności.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webs-com-review/

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na stronie Webs.com

Pomimo powodzi negatywnych opinii klientów dotyczących Webs.com udało mi się znaleźć pozytywne recenzje. Niestety większość z nich brzmi jak spam. Autorzy nie podają zbyt wielu szczegółów i szybko dołączają link do własnej witryny. Użytkownicy cieszą się, że mogą zbudować witrynę za darmo.

Kolejnym problemem, który stawia pod znakiem zapytania dokładność recenzji konsumenckich, jest istnienie bardzo podobnego „Web.com”. Gdy przeprowadzałem własne wyszukiwania, wyniki były równo podzielone między wyświetlanie informacji dla witryn Web.com i Webs.com. Możliwe, że Webs.com jest niefortunnym odbiorcą krytyki, która powinna być skierowana na Web.com. Biorąc pod uwagę niewielką różnicę w nazwach domen i wynikach wyszukiwania, trudno jest naprawdę ocenić, jak się czują użytkownicy.

Negatywne opinie konsumentów i skargi na Webs.com

Czytanie recenzji użytkowników dla Webs.com jest prawie bolesne. Chociaż praktycznie każdy twórca stron internetowych spotkał się z pewną krytyką, zazwyczaj przyjmuje bardziej skuteczną formę. Jednak skargi użytkowników Webs.com są wręcz wściekłe. Ludzie nie piszą, aby udzielać pomocnych sugestii dotyczących ulepszenia usługi; oni chcą krwi.

Wygląda na to, że większość problemów występuje w darmowej wersji programu. Istnieje wiele doniesień o utracie dostępu do strony nawet po wielu latach pracy nad tworzeniem i publikowaniem treści. Fakt, że przedstawiciele obsługi klienta wydają się nieuchwytni, z pewnością nie pomaga tłumić temperamentu. Ogólnie rzecz biorąc, Webs.com otrzymał ocenę jednej gwiazdki. Na podstawie opinii użytkowników wydaje się, że powinieneś działać w drugą stronę.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

Projekt & Dostosowywanie

Opcje projektowania i dostosowywania na Webs.com są więcej niż wystarczające, od szablonów po użyteczność. Poniżej znajdują się niektóre z mocnych stron projektowania i dostosowywania stron internetowych.

FunkcjaPrzegląd
Szablony stron internetowychLiczba stron internetowych wzrosła z 40 do 450 przyjaznych dla urządzeń mobilnych i nowoczesnych szablonów witryn biznesowych. Użytkownicy wybierają spośród tych szablonów bezpłatną usługę lub za minimalną cenę, która zawiera niektóre dodatkowe funkcje. Jeśli potrzebujesz rozwiązań eCommerce dla swojej firmy, Webs oferuje również zaawansowane szablony.
 • Różnorodność i jakość szablonów oraz paleta kolorów.Szablony są tworzone dla firm w różnych paletach kolorów i stylach. Wybierz jeden z sześciu układów, które działają dobrze, aby pokazać swoje produkty i usługi. Jeśli zmienisz zdanie, możesz łatwo zastosować inny szablon.
 • Wstępnie wybrane szablony a budowanie witryny od podstaw. Webs to narzędzie do samodzielnego tworzenia stron internetowych oparte na szablonach. Jeśli chcesz zbudować witrynę od podstaw, mogą istnieć inne narzędzia do tworzenia witryn dostosowane do Twoich potrzeb
Interfejs kreatora stron internetowychSieci najlepiej dostarczają klientom intuicyjny interfejs do tworzenia stron internetowych. Praca z kolorami, zawartością i obrazami jest prosta dla początkujących lub przeciętnych użytkowników komputerów. Podczas bezpiecznego logowania do konta z witryny sieci Web uzyskujesz dostęp do swoich stron, wprowadzasz zmiany i widzisz natychmiastowe aktualizacje na swojej stronie>
Dostosowywanie stylu strony ”Dostosowywanie stylu strony odnosi się do możliwości personalizacji witryny, modyfikowania treści i komponentów oraz zmiany kodu HTML / CSS, jeśli jest to pożądane. Sieci świetnie nadają się do dostosowywania stylu strony, z wyjątkiem poprawiania kodu.
 • Wybory projektowe do personalizacji.Strony internetowe można spersonalizować pod względem obrazów, treści, mediów społecznościowych, aplikacji i niektórych narzędzi marketingowych.
 • Swoboda przenoszenia, zmiany rozmiaru i edycji treściElementy edycji są proste. Możesz szybko zmieniać rozmiar i edytować zawartość. Istnieje pewien stopień dostosowania kolorów tła szablonu lub można wybrać inny szablon i motyw koloru.
 • Czy istnieje dostęp do kodu HTML / CSS? Edycja kodu HTML / CSS nie jest pokazana jako funkcja, ale wydaje się, że istnieją metody dodawania tagów HTML. Możesz wstawić pole kodu na stronie.
 • Interfejs użytkownika do edycji wizualnej.Webs ułatwia edycję wizualną na interaktywnej platformie. Możesz dodawać mapy, filmy, zdjęcia, funkcje eCommerce i inne elementy, aby przyciągać odwiedzających i sprzedawać produkty.

Gdy zdecydujesz się wypróbować Webs.com, wybierasz szablon projektu, a następnie dostosowujesz strony do potrzeb biznesowych. Możesz skonfigurować swoją witrynę za darmo i cieszyć się większą liczbą funkcji w jednym z tanich modeli cenowych.

Nawigacja stronyNawigacja witryny jest wbudowana w szablony i można ją dostosować do produktów i usług firmy. Strony internetowe oferują nieograniczoną liczbę stron dla dowolnego z trzech planów cenowych. Twoi klienci mobilni będą mogli poruszać się po Twoich stronach, o ile wybierzesz odpowiedni szablon.
Zarządzanie zawartościąTreści w kreatorze witryn sieci Web można łatwo zmieniać, stylizować i przenosić. Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, możesz zalogować się na swoje konto i uzyskać dostęp do swoich treści w dowolnym momencie. Zmiany są płynne, a przesyłanie na twoją stronę internetową jest natychmiastowe.
Zdjęcia i galerieNiezależnie od tego, czy masz zdjęcia swoich produktów, czy potrzebujesz zdjęć z galerii zdjęć w sieci, masz opcje. Oprócz zdjęć możesz wstawiać opisy produktów, ceny, podatki i koszty wysyłki, status produktu i inne.
Mobilne budowanie witrynySerwisy internetowe oferują obecnie setki przyjaznych dla urządzeń mobilnych szablonów, dzięki czemu Twoi klienci mogą poruszać się po Twojej witrynie na urządzeniach mobilnych. Jeśli korzystasz z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego lub jednego z trzech niedrogich planów sieci, uwzględniono tworzenie witryn mobilnych.
Integracja z udostępnianiem społecznościowymSieci są w pełni wyposażone w opcje integracji z mediami społecznościowymi. Możesz dołączyć do swojej witryny niektóre lub wszystkie główne platformy sieci społecznościowych z korzyścią dla klientów. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo i więcej.
Usługi projektoweSieci nie oferują zaprojektowania witryny internetowej dla Ciebie. Ta platforma zrób to sam jest na tyle łatwa, że ​​nie potrzebujesz projektanta i programisty witryny. Jeśli jesteś dużym biznesem z wyjątkowymi potrzebami programistycznymi, inne firmy robią to dobrze.

funkcje & Przybory

Sieć jest pełna funkcji skierowanych do klientów, a tysiące małych firm sprzedaje swoje produkty i usługi za pośrednictwem strony internetowej. Nie rozczarujesz się listą funkcji na Webs.com.

FunkcjaPrzegląd
Konfiguracja strony internetowejWebs oferuje cztery proste kroki do uzyskania doskonałej strony internetowej. Proces jest tak prosty, jak konfiguracja, dodawanie treści, publikowanie i optymalizacja dla odwiedzających. Webs przeprowadzi Cię przez proces online dla stron internetowych i nawigacji, aplikacji, budowania marki, publikowania i udostępniania. Użytkownicy zgłaszają pozytywne i intuicyjne wrażenia.
Projektowanie stronPierwszym krokiem w procesie projektowania stron internetowych jest przewinięcie tysięcy szablonów biznesowych. Wybierz styl, schemat kolorów i układ strony, które odpowiadają Twojej kulturze biznesowej i potrzebom. Sieć ma 450 szablonów do wyboru, w tym opcje mobilne. Następnie możesz liczyć na „pasek konstruktora” na każdej stronie, który pomoże ci przeciągać i upuszczać elementy, wstawiać komponenty i wprowadzać zmiany.
Niestandardowa nazwa domeny
Głębokość nawigacji:Twoi klienci przechodzą do nieograniczonej liczby stron we wszystkich planach sieci. Niezależnie od wielkości Twojej małej firmy, masz strony potrzebne do udostępniania swoich produktów. Istnieją setki wzorów szablonów do wyboru dla Twojej struktury.
Widżety i aplikacjeW przeciwieństwie do niektórych konstruktorów witryn sieci Web oferują zarówno widżety ekranu głównego do interakcji z klientem, jak i aplikacje do zaangażowania i lojalności klientów. Strony współpracują również z Pagemodo w zakresie marketingu społecznościowego i ContactMe w zakresie zarządzania kontaktami.
ZarabianieWebs oferuje dość solidne rozwiązania eCommerce, które działały dla tysięcy internetowych firm sprzedażowych. Otrzymasz standardowe opcje integracji płatności i faktur w PayPal, Etsy i Stripe.
Statystyka odwiedzinWebs oferuje zaawansowaną analitykę internetową za pośrednictwem statystyk. Dowiadujesz się więcej o ruchu na swojej stronie i podejmujesz działania na podstawie generowanych statystyk.
Zdjęcia, wideo i audioOgromna konkurencja online, audio, zdjęcia i filmy są niezbędne dla sukcesu małych firm. Interfejs sieci Web do wstawiania tych komponentów jest prosty i zarządzalny za pomocą paska narzędzi. Wybierz obraz, galerię zdjęć, wideo, przycisk i więcej.
BlogowanieWitrynę blogową można dodać za pomocą aplikacji blogowej. Możesz dołączyć automatyczne posty. Blogowanie w sieci nie jest tak łatwe i niezawodne, jak niektóre inne narzędzia do tworzenia witryn. Może być konieczne skorzystanie ze strony pomocy sieci, aby ją skonfigurować. Niektórzy inni twórcy stron internetowych oferują większą elastyczność w zakresie wartości blogowania.
mapy GoogleSerwisy internetowe pozwalają szybko i łatwo wstawiać mapy Google.
Edytor HTMLEdytor HTML nie jest obsługiwany w sieci; jednak na stronie może znajdować się pole kodu.
Integracja z mediami społecznościowymi
Formularze i ankietyFormularze i ankiety można osadzać za pomocą pola kodu HTML na stronie. Ta funkcja może wymagać pewnych badań na stronie pomocy sieci, chyba że jesteś biegły w obsłudze komputera.
Przestrzeń magazynowaUżytkownicy otrzymują 500 MB na bezpłatną usługę, 1 GB na abonament Starter, 5 GB na abonament Enhanced i nieograniczone miejsce na abonament Pro.
Narzędzie do newsletteraPartnerzy sieci Web z ContactMe wykonują przechwytywanie wiadomości e-mail dla biuletynów i mailerów. Oczekuj dodatkowej opłaty w wysokości 5 USD / miesiąc. Inną opcją jest osadzenie przechwytywania HTML w polu kodu na stronie.
Wsparcie forumWebs zapewnia wsparcie forum dla subskrybentów, płacąc jednocześnie abonentom za wsparcie forum i czat na żywo. Aby uzyskać pomoc telefoniczną, subskrybenci muszą zarejestrować się w planie Pro.
E-commerce / sklep internetowyBędziesz potrzebował planu Webs Enhanced lub Pro dla sklepu z 20 lub więcej elementami. Koszt jest rozsądny, a plan Pro obejmuje przesyłanie i optymalizację w wyszukiwarkach, reklamy Google, e-mail, czat na żywo i wsparcie telefoniczne. Internetowe rozwiązania eCommerce są odpowiednie dla małych i średnich firm.
Integracja z bramąW przeciwieństwie do niektórych twórców stron internetowych w swojej klasie, Webs oferuje usługi bramy członkowskiej, które można rozszerzyć na klientów. Pomaga to w bezpośrednim marketingu i blokuje przeglądanie strony przez członka.
SEO FriendlyWebs oferuje narzędzia SEO za pośrednictwem sklepu z aplikacjami. Plan Pro oferuje narzędzia marketingowe, w tym SEO Booster, które pomogą Ci znaleźć klientów internetowych. Ponadto sieci przesyłają informacje do lokalnych katalogów online, w tym Google, YP.com i Yahoo.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Użytkownicy sieci tworzą konto chronione hasłem do logowania i edycji swojej witryny w dowolnym momencie.
Google® AnalyticsWebs integruje się z Google App Suite (może to wymagać nieco większego zrozumienia i niektórych plików pomocy, aby rozpocząć). Webs domyślnie używa statystyk do analizy.
Bezpieczeństwo Kreatora stron internetowychStrony internetowe, podobnie jak wszyscy twórcy witryn, traktują bezpieczeństwo poważnie i korzystają z wiodących opcji ochrony hasłem klienta. Wraz z historią i rozmiarem tej firmy bezpieczeństwo ma priorytet.
Wiele językówWitryna internetowa obsługuje 13 języków. Wydaje się, że Webs oferuje tworzenie stron internetowych dla tych języków i coraz więcej.
Optymalizacja mobilnaNowe szablony Webs 450 obejmują optymalizację urządzeń mobilnych, dzięki czemu klienci mogą przeglądać i kupować produkty i usługi na urządzeniach mobilnych. Szablony mobilne są zawarte w bezpłatnej usłudze, a także w sieci trzy plany cenowe.
Technologia CDNSieć ma podobną platformę o nazwie Rozwiązania sieciowe dla ulepszonych usług DNS, wysoką dostępność i wysoką wydajność.

Plany & cennik

Webs oferuje klientom bezpłatną witrynę internetową i hosting! W przypadku witryn wymagających funkcji eCommerce jeden bezpłatny i trzy plany cenowe są więcej niż hojne. Firma wyświetla na stronie swoje plany i opcje cenowe. Możesz założyć za darmo lub wybrać jeden z trzech konkurencyjnych miesięcznych planów cenowych w zależności od potrzeb biznesowych. Wszystkie trzy płatne plany oferują:

 • Darmowy hosting
 • Nieograniczona liczba stron
 • Usunięto branding sieci
 • Ochrona hasłem stron
 • Optymalizacja mobilna
 • Statystyka

Oferowane plany cenowe

 • Wolny. W przypadku firm posiadających tylko pięć produktów i jedno zdjęcie możesz sprzedawać za darmo.
 • Rozrusznik. Dla małych firm eCommerce plan startowy 5,99 USD miesięcznie oferuje powyższą listę, dziesięć produktów i dwa obrazy, niektóre reklamy, wsparcie przez e-mail i 1 GB przestrzeni dyskowej.
 • Ulepszony. Dla małych i średnich firm, które wymagają bardziej rozbudowanych funkcji eCommerce, ulepszony plan 12,99 USD miesięcznie oferuje powyższą listę, 20 produktów sklepowych, więcej motywów, trzy adresy e-mail, obsługę e-maili i czatu na żywo oraz 5 GB przestrzeni dyskowej.
 • Zawodowiec. Dla większości średnich właścicieli firm, 22,99 USD miesięcznie abonament Pro oferuje powyższą listę, nieograniczoną liczbę produktów sklepowych, więcej motywów, 25 adresów e-mail, przesyłanie do wyszukiwarki i wsparcie, 100 USD w reklamach Google, e-mail, czat na żywo i wsparcie telefoniczne i 5 GB przestrzeni dyskowej.

Sieci oferują bardzo konkurencyjne plany, które mogą pomieścić każdego właściciela małej firmy lub organizacji non-profit. Opcje all-inclusive są bardziej hojne niż wielu twórców stron internetowych w swojej klasie.

Rozważ następujące czynniki dotyczące cen:

 • Czy oferuje bezpłatny plan? Tak, właściciele firm mogą korzystać z bezpłatnej witryny internetowej na długi okres lub 30-dniowej wersji próbnej w jednym z trzech planów cenowych Webs.
 • Czy są jakieś okresy próbne, czy wymagają dołączenia karty kredytowej? Możesz dołączyć za darmo, wziąć udział w 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym lub subskrybować jeden z trzech abonamentów, w którym to przypadku do płatności potrzebny będzie numer karty kredytowej lub konto PayPal.
 • Jak niedrogie są pakiety premium w porównaniu do konkurentów? Sieci są bardzo przystępną opcją dla większości właścicieli firm, z dużą ilością darmowych artykułów na podstawowe potrzeby.
 • Czy możesz projektować profesjonalne strony internetowe przy użyciu tylko darmowej wersji? Tak, możesz zaprojektować swoją witrynę za darmo i korzystać z bezpłatnego abonamentu tak długo, jak chcesz.
 • Czy płatność jest realizowana co miesiąc / rok?? Ceny miesięczne oparte są na planach dwuletnich.

Obsługa klienta

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych Webs stworzył dobre opcje obsługi klienta, a klienci wydają się być całkiem zadowoleni. Ponieważ konfiguracja stron internetowych jest dość prosta, ta platforma zrób to sam została zaprojektowana z myślą o minimalnym wsparciu. Ze strony internetowej Pomoc i kontakt Webs używa Zendesk do obsługi klientów.

 • FAQ. Szukaj informacji w FAQ.
 • Czat na żywo. Zadaj pytanie na czacie na żywo.
 • Wspieraj forum społeczności. Wyszukaj odpowiedzi na forum społeczności pomocy technicznej.
 • Centrum Wsparcia. Wyszukaj odpowiedzi na pytania w Centrum pomocy technicznej na podstawie tematu.
 • Wybierz temat. Wybierz konkretny temat, aby uzyskać odpowiedzi.
 • Centrum Zasobów. Odwiedź Resource Center, aby rozpocząć pracę z nową witryną.
 • Login do konta. Klienci logują się bezpośrednio ze strony internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, Webs oferuje pewne opcje obsługi klienta. Rozmowy telefoniczne są prawdopodobnie odradzane, chyba że subskrybujesz abonament Pro, ponieważ na stronach internetowych nie pojawia się żaden numer. Przy pewnym poziomie pomocy oferowany jest numer telefonu.

Łatwość użycia

Użytkownicy uważają sieci za łatwe do uruchomienia, szybkie w konfiguracji i łatwe w utrzymaniu. Budujesz swoją witrynę internetową, korzystając z szablonu projektu i sześciu opcji układu. Webs oferuje doskonałe doświadczenia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Chociaż poziomy umiejętności różnią się w zależności od osoby, która potrzebuje nowej strony internetowej i chce stworzyć własną, łatwość lub trudność różnią się również dla każdej osoby. Ponieważ Webs oferuje bezpłatną stronę internetową, nie musisz tracić czasu na pracę nad tym procesem i sprawdzenie, czy chcesz przyjść do subskrybenta. Użytkownicy uważają sieci za intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w konfiguracji i zarządzaniu.

Prostota interfejsu. Interfejs jest zarówno wizualny, jak i interaktywny, odpowiedni dla większości każdego użytkownika i dowolnego rodzaju strony internetowej.

Odpowiedni dla początkujących / zaawansowanych użytkowników. Kreator stron internetowych jest idealny dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Podczas gdy na rynku są bardziej zaawansowani twórcy witryn i projektanci stron internetowych, Webs oferuje wszystko, czego potrzebuje właściciel małej firmy, w przystępnej cenie.

Przez cały czas zachowuj kontrolę nad witryną. Czas działania sieci jest doskonały, podobnie jak większość twórców witryn na dzisiejszym rynku, i masz pełną kontrolę nad swoją witryną.

Zapewniona pomoc w edytorze. Serwisy internetowe oferują pewne opcje pomocy online, w tym pomoc w edytorze, czat na żywo, wsparcie telefoniczne i regularny blog.

Webs zapewnia skalowalne rozwiązanie, które dobrze dostosowuje się do zmieniającej się firmy. Decydując się na szablon i plan cenowy, pomagasz wziąć pod uwagę stan Twojej firmy i potencjalną przyszłość opcji witryny.

Wniosek

Kreator stron internetowych ma silne poparcie. Webs zapewnia bezpłatny plan lub trzy rozsądne plany cenowe dla osób fizycznych, właścicieli małych firm i organizacji non-profit. Plany są więcej niż hojne i obejmują niektóre funkcje, za które wielu innych twórców witryn oczekuje od Ciebie zapłaty.

Interfejs jest łatwy w obsłudze, a kodowanie i bezpośrednia pomoc telefoniczna mają tylko kilka ograniczeń. Ogólnie rzecz biorąc, zalety są rozległe, a wady są nieliczne w wyborze stron internetowych do budowy witryny biznesowej.

Webs to stosunkowo niezawodny kreator stron internetowych dla wielu małych i średnich firm prowadzących handel elektroniczny lub nie. Funkcje są obszerne, z kilkoma obawami. Strony internetowe oferują bezpłatne lub konkurencyjne ceny. Dla rozwijających się firm, które wymagają nowoczesnych projektów szablonów, opcji mobilności i skalowalności, kreator stron internetowych ma to, czego potrzebujesz. Najlepszym wyborem jest przetestowanie go za darmo i przekonanie się sam.

Porównać

Webs.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map