Przegląd Webnode 2016


Webnode

Odwiedź stronę

9.1


Wynik AWA

Webnode

Webnode to szwajcarska firma, która rozpoczęła działalność w 2008 roku jako globalny twórca stron internetowych "łatwość obsługi, jakość i atrakcyjność wizualna." Webnode twierdzi, że ponad 22 000 000 użytkowników tego interaktywnego programu typu „przeciągnij i upuść” do tworzenia i uruchamiania stron internetowych. Webnode, opisany jako szybki i łatwy proces, oferuje stosunkowo prostą platformę do rozpoczynania działalności i zarządzania witryną. Przeczytaj naszą recenzję Webnode poniżej.

Plusy

 • Łatwy interfejs użytkownika
 • Darmowa strona internetowa dla prostych stron internetowych
 • Dostępne kodowanie HTML / CSS
 • Setki podstawowych szablonów do wyboru
 • Obrazy i media włącznie
 • Obsługuje 20 języków
 • Dobra optymalizacja wyszukiwania

Cons

 • Funkcjonalne szablony, ale nie nowoczesne
 • Brak bezpośrednich opcji biuletynu, ale obejścia
 • Nie jest idealny dla zaawansowanych blogów
 • Oddzielnie wycenione nazwy domen
 • Plany cenowe, które trudno uporządkować

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.webnode.com
 • Kwatera główna: Szwajcaria
 • Rok założenia: 2008
 • Pracowników: 90+
 • Zbudowane strony: 22 000 000+
 • Kategoria: Oprogramowanie do tworzenia witryn

Platforma Webnode zajmuje wysokie miejsce pod względem łatwości użycia, funkcji, czasu projektowania od uruchomienia (pięć minut) i ogólnej prędkości. Webnode wyróżnia się jako popularny kompleksowy system zarządzania treścią obsługujący ponad 20 języków. Ten kreator stron internetowych ma funkcje potrzebne osobom indywidualnym i małym firmom. Użytkownicy Webnode mogą założyć stronę internetową za darmo lub subskrybować jeden z dziewięciu unikalnych planów cenowych. Poniżej znajdują się niektóre szczegóły dotyczące Webnode, narzędzia do tworzenia witryn:

Dla kogo jest zalecany Webnode?

Kreator stron internetowych Webnode jest zalecany dla małych firm, blogerów, właścicieli sklepów internetowych, studentów, artystów i innych. Ten kreator witryn przyciąga każdego, kto potrzebuje szybkiej i łatwej witryny.

Obszar zainteresowania / specjalizacji Webnode

Webnode koncentruje się na celowym budowaniu stron internetowych z możliwością samodzielnego wykonania z wieloma funkcjami. Specjalizacje Webnode są dostępne w łatwym interfejsie „przeciągnij i upuść”, wymiennych szablonach dostosowanych do urządzeń mobilnych, różnych projektach witryn biznesowych i osobistych, niektórych kodowaniach HTML, optymalizacji dźwięku i imponującym zestawie wielojęzycznym.

Specyfikacje techniczne / ograniczenia Webnode

Dane techniczne Webnode obejmują bezpłatne konto, które może być uruchomione w ciągu pięciu minut (chociaż realistycznie większość użytkowników zajęłoby co najmniej pół dnia lub dłużej, aby stworzyć swoją stronę). Na darmowym lub płatnym koncie użytkownicy otrzymują opcje nazw domen, media społecznościowe, e-maile, blogi, formularze, zdjęcia, statystyki i większość standardowych funkcji, których można oczekiwać w kreatorze witryn internetowych.

Jeśli chodzi o ograniczenia, to narzędzie do tworzenia witryn jest dobre dla tych, którzy są w porządku z podstawowymi funkcjonalnymi szablonami bez wielu talentów. Platforma wymaga aktualizacji, z ograniczeniami we współczesnych projektach. Jako solidne rozwiązanie do blogowania Webnode zajmuje nieco niską pozycję.

Czy istnieje wystarczająca skalowalność / przestrzeń do wzrostu?

Webnode oferuje kilka miesięcznych planów cenowych opartych na złożoności witryny. Właściciele sklepów, blogerzy i inni mogą zacząć od małego i przejść do planu cenowego, który ma wymagane funkcje. Webnode oferuje dziewięć planów cenowych dla stron internetowych (w tym podstawowy i zaawansowany eCommerce) – więcej planów dla każdego twórcy strony. Plany cenowe są trudne do ustalenia, ale pozostawiają firmom pole do wzrostu

Co to jest polityka gwarancyjna MoneyBack?

Otrzymujesz 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy tylko w planie Premium.

Jaka jest reputacja Webnode?

Webnode ma dobrą obserwację wraz z solidną platformą dla witryn podstawowych i biznesowych. Chociaż nie jest bardzo atrakcyjny dla osób poszukujących nowoczesności, ma funkcjonalność i wielu zadowolonych klientów. Webnode ma jeden z najlepszych zestawów wielojęzycznych i korzysta z przyjaznego interfejsu edycji w stylu Microsoft. Jest wszechstronny i responsywny z wieloma opcjami wyceny. Może to być tanie, ale rozwijające się firmy będą musiały zapłacić więcej, aby uzyskać to, czego potrzebują. Ogólnie rzecz biorąc, Webnode ma dobrą reputację w branży.

Dlaczego warto wybrać Webnode??

Webnode oferuje stabilną platformę z rozsądną funkcjonalnością do obsługi większości stylów i wymagań witryny. Z opcją bezpłatnego lub rozsądnego planu cenowego, oferuje on zestawy funkcji dla różnych użytkowników. Jest dobrze przystosowany do eCommerce, jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu, dzięki rozbudowanym funkcjom skonfigurowanym do obsługi małych firm. Jest także idealny dla blogerów, artystów i studentów, którzy nie wymagają współczesnych szablonów.

Kluczowe cechy

 • Setki szablonów
 • Użyj własnej nazwy domeny
 • Wsparcie dla zaawansowanych technik SEO
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Zero kosztów uruchomienia
 • Obsługa wielu języków
 • Kopii zapasowych i odzyskiwania
 • Dostosuj stopkę
 • 15-dniowa polityka zwrotów
 • Konstruktor sklepu internetowego
 • Od 2 GB do nieograniczonej przepustowości
 • Integracja forum

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie WebNode

Eksperci do tworzenia witryn bardzo chętnie polecą WebNode i przyznają mu ponadprzeciętny wynik. Podobnie jak konsumenci, krytycy wymieniali narzędzia obsługi klienta i eCommerce jako największe wady programu. Biorąc to pod uwagę, możesz zapłacić więcej i zdecydować się na dedykowany pakiet eCommerce. Po prostu wiedz, że regularne biznesplany są ograniczone, jeśli chodzi o sprzedaż online.

W przeciwnym razie rzeczywisty kreator stron internetowych jest bardzo ceniony. Zdobył punkty za łatwość użytkowania i wysokiej jakości edytor „przeciągnij i upuść”, który jest na szczycie swojej klasy. Eksperci byli również pod wrażeniem liczby i kalibru narzędzi SEO. WebNode jest standardowo wyposażony w szereg doskonałych narzędzi, które pomagają promować Twoją witrynę i firmę.

Ostatecznie eksperci ocenili WebNode nawet wyżej niż użytkownicy ze średnią 8 do 9 gwiazdek na dziesięć. Według krytyków warto sprawdzić WebNode.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na WebNode

Zadowoleni klienci ogólnie wymieniali te trzy obszary:

 • Cennik. Tak, możesz stworzyć profesjonalną i atrakcyjną stronę za darmo. Uaktualnione pakiety oferują więcej opcji motywu, ale darmowa wersja wystarczy, aby zacząć.
 • Łatwość użycia. Dla początkujących prosty interfejs jest łatwy w nawigacji i bardzo wydajny. Po skonfigurowaniu informacji o koncie możesz rozpocząć tworzenie witryny.
 • Funkcje. WebNode zapewnia narzędzia SEO, które pomogą Ci promować Twoją witrynę. Ma również świetne funkcje blogowania, integrację z mediami społecznościowymi i statystyki witryn.

Oceny klientów były nieco niespójne, jeśli chodzi o ocenę WebNode, ale nie znaleźliśmy niczego poniżej 7 z 10-gwiazdkowej recenzji. W rzeczywistości wiele wyników było znacznie wyższych.

Negatywne opinie konsumentów i skargi na WebNode

Niektórzy klienci mieli problemy z dostępem do swojej witryny internetowej po rejestracji. Niezależnie od tego, czy istnieje problem z domeną, czy po prostu nie mogą się zalogować na swoje konto administratora, jest wystarczająco dużo wzmianek o tego rodzaju problemach, aby podnieść brew. Nie pomaga to, że obsługa klienta nie rozwiązała tych problemów. Inni konsumenci zgłaszali również problemy z zlikwidowaniem konta, gdy zdecydowali, że WebNode po prostu nie był dla nich.

Należy również pamiętać, że WebNode ma ograniczone narzędzia eCommerce. Konsumenci wydawali się zarówno zaskoczeni, jak i rozczarowani, że program nie był bardziej przyjazny dla sprzedawców. Dla tych, którzy chcą przekształcić swoją witrynę biznesową w sklep internetowy, są lepsze opcje z bardziej standardowymi narzędziami eCommerce, które pomagają sprzedawać produkty.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

Projekt & Dostosowywanie

Opcje projektowania i dostosowywania zwykle odnoszą się do stopnia, w jakim użytkownicy mogą dostosować szablony oraz dostosować style, kolory i rozmieszczenie. Webnode oferuje różnorodne opcje projektowania i dostosowywania, które są wystarczająco łatwe w zarządzaniu.

FunkcjaPrzegląd
Szablony WebnodeDo wyboru jest wiele przyjaznych dla urządzeń mobilnych szablonów osobistych i biznesowych, a także czterostronicowe opcje układu oraz edytor CSS do edycji zaplecza w razie potrzeby. Użytkownicy mogą również zmienić zdanie i wybrać inny szablon po zapisaniu danych. Szablony są opisywane jako nieco przestarzałe, ale można uzyskać kreatywność i zmodyfikować ustawienie domyślne wielu elementów.
 • Różnorodność i jakość szablonów oraz paleta kolorów. Istnieją „setki” szablonów w różnych kategoriach do wyboru. Szablony są oznaczone kolorami, dzięki czemu można znaleźć kolory, które pokrywają się z logo firmy itp. Domyślne style czcionek są datowane, ale można je dostosować, a Webnode poinformował, że wkrótce zostaną zmodernizowane.

Wstępnie wybrane szablony vs. Budowanie strony internetowej z Scratch. Webnode to program do samodzielnego tworzenia, który polega na wstępnie zaprojektowanych szablonach i dodaniu kodu HTML / CSS dla tych, którzy go potrzebują. Aby projektować i rozwijać witryny na pełną skalę, będziesz szukał w Internecie firm oferujących tego rodzaju usługi, ale spodziewasz się zapłacić znacznie więcej.

Kreator strony internetowejInterfejs projektu strony internetowej sprawia, że ​​Webnode jest ulubionym. Oferuje przyjazny dla użytkownika panel sterowania w stylu Microsoft i daje użytkownikom wiele funkcji do wyboru. Możesz zmienić zdanie na temat szablonu i różnych układów dla każdej strony witryny. Narzędzia pomocy są dostępne dla tej platformy w fazie projektowania.
Dostosowywanie stylu strony ”Gdy możesz spersonalizować i dostosować swoją stronę internetową poza szablon podstawowy, jest to określane jako dostosowanie stylu strony. Webnode jest średnio w swojej klasie w zakresie dostosowywania stylu strony.

 • Wybory projektowe do personalizacji. Webnode zapewnia użytkownikom dużą kontrolę nad personalizacją. Do wyboru masz cztery różne układy stron i możesz dowolnie zmieniać szablon. Istnieją dziesiątki schematów kolorów wbudowanych w szablony.
 • Swoboda przenoszenia, zmiany rozmiaru i edycji treści. Webnode sprawia, że ​​edycja jest bezstresowa w interaktywnym panelu sterowania. Szybko edytujesz, przenosisz, zmieniasz rozmiar lub usuwasz zawartość lub elementy.
 • Czy istnieje dostęp do kodu HTML / CSS? Webnode, bardzo pożądana funkcja dla użytkowników technicznych, oferuje edytor CSS do kodowania zaplecza.
 • Interfejs użytkownika do edycji wizualnej. Użytkownikom podoba się możliwość edycji wizualnej Webnode. Dodawanie widżetów jest stosunkowo proste, a do wyboru jest kilka. Podczas dodawania ich do strony mogą obowiązywać pewne ograniczenia dotyczące miejsc docelowych

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy Webnode są zadowoleni z opcji dostosowywania, a szablony zawierają wbudowane zestawy stylów. Pamiętaj, że oferowane szablony są wysoce funkcjonalne i nie dotyczą estetyki, ale możesz je dostosować, aby rozwiązać ten problem.

Nawigacja stronySzablony Webnode oferują co najmniej sześć poziomów nawigacji w witrynie, co jest wystarczające dla niemal każdej witryny. Układ nawigacji oparty jest na wybranym szablonie, z możliwością dostosowania. Spodziewaj się również responsywnej nawigacji mobilnej.
Zarządzanie zawartościąZe względu na strukturę szablonu w Webnode zarządzanie treścią jest usprawnione i intuicyjne. Szablon można zmienić przy niewielkim czyszczeniu. Webnode zapewnia bezpieczne logowanie użytkownika na swojej stronie, a twoje zmiany są przesyłane natychmiast.
Zdjęcia i galerieWebnode jest wyposażony w galerię zdjęć i możesz sprawić, że Twoja galeria będzie prezentować Twoje produkty. Galeria zdjęć umożliwia dzielenie stron na zdjęcia, edytowanie rozmiaru miniatury i dodawanie opisów.
Mobilne budowanie witrynyTworzenie witryn mobilnych jest wbudowane w szablony Webnode, dzięki czemu Ty i Twoi klienci możecie łatwo wyświetlać i nawigować z urządzenia mobilnego. eCommerce jest także obsługiwany na platformie mobilnej.
Integracja z udostępnianiem społecznościowymIkony mediów społecznościowych mogą być wstawiane na stronach internetowych Webnode w celu integracji z popularnymi platformami mediów społecznościowych, takimi jak Facebook, Twitter i YouTube.
Usługi projektoweWebnode, jak większość twórców stron internetowych w swojej klasie, nie oferuje zarządzanych usług projektowania stron internetowych. Jest to narzędzie do samodzielnego tworzenia witryn. Wyszukaj projektanta stron internetowych, jeśli potrzebujesz pełnych usług projektowych i programistycznych, w atrakcyjnej cenie.

funkcje & Przybory

Webnode ma rozbudowany zestaw funkcji, aby pomieścić właścicieli małych sklepów, blogerów i innych, którzy chcą się pochwalić lub sprzedać swoje towary i usługi. Webnode ma jedną z najlepszych reputacji wśród funkcji wśród swoich konkurentów. Poniżej znajdują się niektóre szczegóły.

FunkcjaPrzegląd
Konfiguracja WebnodeWebnode pozwala przejrzeć setki responsywnych szablonów w każdej kategorii biznesowej lub osobistej przed zarejestrowaniem się. Możesz wybrać bezpłatne konto i uaktualnić do potrzebnego później planu, jeśli chcesz. Konfiguracja jest łatwa, a Webnode prowadzi użytkownika przez proces online do zaprojektowania witryny.
Projektowanie stronSzablony Webnode oferują setki świetnych pomysłów na zastanowienie się. Po zarejestrowaniu się przy użyciu nazwy witryny, adresu e-mail i nowego hasła rozpoczniesz proces projektowania stron internetowych. Wybierz układ, dodaj tekst oraz przeciągnij i upuść potrzebne elementy na swoje strony. W razie potrzeby dodaj kod HTML / CSS.
Głębokość nawigacjiWebnode oferuje co najmniej sześć poziomów nawigacji w witrynie, co jest więcej niż wystarczające dla każdej witryny osobistej lub biznesowej.
Widżety i aplikacjeChociaż nie ma wzmianki o sklepie z aplikacjami, Webnode jest kompatybilny z niektórymi aplikacjami, a także możesz kodować w HTML. Istnieje wiele widżetów do przeciągania i upuszczania (lub kodowania) na stronach witryny.
ZarabianieWebnode oferuje integrację z Google AdSense, ale musi być zakodowany w określonej sekcji. Właściciele sklepów mogą wstawić standardowe opcje płatności, w tym PayPal.
Statystyka odwiedzinNarzędzia statystyki odwiedzin wewnętrznych są przydatne, a użytkownicy mogą dodawać Google Analytics.
Zdjęcia, wideo i audioWebnode ma zestaw narzędzi multimedialnych odpowiedni dla każdego właściciela witryny, w tym galerię zdjęć, opcję filmów i plików audio i wiele innych.
BlogowanieOpcja blogowania Webnode jest przeznaczona dla zwykłych blogerów, a nie poważnych blogerów. Istnieje kilka ograniczeń dotyczących komentarzy i odpowiedzi, ale Disqus to dodatek, który może pomóc.
mapy GoogleWebnode pozwala szybko wstawiać Mapy Google i Bing Maps.
Edytor HTMLJednym z zasobów Webnode jest możliwość dodawania i edytowania kodu strony HTML / CSS, co można zrobić w edytorze CSS.
Integracja z mediami społecznościowymi
Formularze i ankietyWybierz formularze Wufoo, integracje Survio i pliki Box.net, między innymi dla formularzy, opcji odpytywania i ankiet.
Przestrzeń magazynowaAbonenci otrzymują od 300 MB do nieograniczonej przestrzeni dyskowej wraz z 3 GB do nieograniczonej przepustowości, w zależności od wybranego planu.
Narzędzie do newsletteraChociaż nie ma narzędzia do newslettera, użytkownicy mogą integrować się z Mailchimp, Aweber i innymi. Wszystkie konta e-mail Webnode obsługują tę aktywność.
Wsparcie forumWebnode oficjalnie nie obsługuje forów, chociaż klienci mogą zamieszczać komentarze i pytania online.
E-commerce / sklep internetowyZaprojektowany dla eCommerce, Webnode oferuje większość potrzebnych właścicieli sklepów z funkcjami. Abonenci będą musieli zainwestować w droższy plan, aby uzyskać potrzebne narzędzia i wsparcie. Konkretny plan eCommerce jest najbardziej wyrafinowany, chociaż istnieją tańsze opcje dla mniejszych platform sprzedaży.
Integracja z bramąUsługi bramki płatniczej są dostępne na Webnode i stosunkowo łatwe w obsłudze.
SEO FriendlyWebnode otrzymuje cztery gwiazdki za SEO, ponieważ tytuły stron i meta wraz z tagami ALT obrazu i polami URL oraz edytowalne, specjalność dla Webnode!
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Webnode oferuje użytkownikom ochronę hasłem do logowania, edycji i dostosowywania konta online.
Google® AnalyticsWebnode integruje się z Google Analytics, bez znanych problemów.
Bezpieczeństwo strony internetowejWebnode bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo użytkowników i klientów, podobnie jak większość firm internetowych. Oferują one niezbędne szyfrowanie i ochronę hasłem niezbędne zarówno dla stron ogólnych, jak i witryn eCommerce.
Wiele językówWebnode obsługuje 20 języków, prawdopodobnie najbardziej wspieranych przez dowolnego twórcę strony. Pięć gwiazdek dla tej funkcji.
Optymalizacja mobilnaSzablony Webnode zapewniają optymalizację mobilną, dzięki czemu użytkownicy i klienci z powodzeniem wyświetlają, nawigują i kupują na większości urządzeń mobilnych.

Plany & cennik

Webnode oferuje klientom bezpłatne konto wraz z niektórymi kłopotliwymi planami cenowymi w trzech kategoriach do wyboru. W zależności od poziomu narzędzi i funkcji potrzebnych dla Twojej witryny istnieje plan cenowy dla wszystkich. Nazwy domen są wyceniane osobno. Ceny Webnode nie były oczywiste na stronie głównej, ale wyszukiwarka Google w „Webnode CENY” przyniosła plany.

Oferowane plany cenowe

Wolny. Zbuduj witrynę, zarządzaj treścią i uzyskaj wiele funkcji oraz wsparcie.

Osobiste strony internetowe

Wszystkie osobiste plany cenowe witryn zawierają szablon mobilny, możliwość przypisania nazwy domeny, ochronę hasłem, wsparcie premium oraz plan tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania.

 • Mini. 6,95 USD miesięcznie za 300 MB przestrzeni dyskowej, przepustowość 3 GB i jedną skrzynkę pocztową.
 • Standard. 13,75 USD miesięcznie za 1000 MB przestrzeni dyskowej, przepustowość 20 GB, 20 skrzynek pocztowych i możliwość dostosowania stopki.
 • Profi. 24,95 USD za 4000 MB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość, 100 skrzynek pocztowych, wiele języków i wersję offline witryny.

Witryny biznesowe

Wszystkie plany cenowe witryn biznesowych obejmują szablon mobilny, możliwość przypisania nazwy domeny, wsparcie premium oraz aktualności i artykuły.

 • Mini. 6,95 USD miesięcznie za 500 MB przestrzeni dyskowej, przepustowość 3 GB i trzy skrzynki pocztowe.
 • Standard. 13,75 USD miesięcznie za 2000 MB pamięci, przepustowość 10 GB, 20 skrzynek pocztowych, wiadomości i artykuły, tworzenie list, wiele języków, możliwość dostosowania stopki i ochrony hasłem.
 • Profi. 24,95 USD za 5000 MB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość, 100 skrzynek pocztowych, wiadomości i artykuły, tworzenie list, wiele języków, możliwość dostosowania stopki, ochronę hasłem i wersję offline witryny.

Witryny eCommerce

Wszystkie plany cenowe witryn eCommerce obejmują szablon mobilny, kartę kredytową, możliwość przypisania nazwy domeny, wsparcie premium oraz plan tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania.

 • Mini. 9,95 USD miesięcznie za 300 MB przestrzeni dyskowej, przepustowość 3 GB, jedną skrzynkę pocztową i 100 produktów.
 • Standard. 24,95 USD miesięcznie za 1000 MB pamięci, przepustowość 20 GB, 20 skrzynek pocztowych, 1000 produktów, szczegółowe statystyki biznesowe, odmiany produktów, możliwość dostosowania stopki, pliku danych produktów oraz zdolność do importu / eksportu produktów.
 • Profi. 49,95 USD za 4000 MB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość, 100 skrzynek pocztowych, nieograniczoną liczbę produktów, szczegółowe statystyki biznesowe, odmiany produktów, możliwość dostosowania stopki, kanału produktu, możliwości importu / eksportu produktów, ochronę hasłem i wersję offline witryny.

Webnode oferuje konkurencyjne ceny, kiedy dokładnie wymyślisz konfigurację, której potrzebujesz do swojej witryny osobistej lub biznesowej.

Rozważ następujące czynniki dotyczące cen:

 • Czy oferuje bezpłatny plan? Tak, każdy może założyć i nadal korzystać z bezpłatnego konta na podstawowej stronie internetowej. Oczekuj subskrypcji konta płatnego dla rozwiązań eCommerce.
 • Czy są jakieś okresy próbne, czy wymagają dołączenia karty kredytowej? Możesz założyć konto do bezpłatnej usługi lub subskrybować za pomocą karty kredytowej lub PayPal. Dostępna jest 15-dniowa bezpłatna wersja próbna tylko dla planu Premium.
 • Jak niedrogie są pakiety premium w porównaniu do konkurentów? Webnode oferuje kilka planów cenowych, które pasują, ale nazwa domeny jest wyceniana osobno. Cena jest konkurencyjna w przypadku potrzeb małych firm lub handlu elektronicznego. Wszystkie funkcje eCommerce są wyższe niż niektóre, ale dostaniesz to, co musisz sprzedać.
 • Czy możesz projektować profesjonalne strony internetowe przy użyciu tylko darmowej wersji? Tak, możesz stworzyć profesjonalną stronę za darmo i zachować ją za darmo.

Czy płatność jest realizowana co miesiąc / rok?? Oferowany jest miesięczny abonament.

Obsługa klienta

Usługi wsparcia klienta Webnode są podobne do większości firm budujących strony internetowe zrób to sam. Wsparcie online jest dobre. Obsługa telefonu i poczty e-mail jest nieco ograniczona, ale istnieje często zadawane pytania i forum pytań. Pewien poziom wsparcia jest oferowany dla wszystkich planów cenowych.

Łatwość użycia

Webnode jest opisywany jako stosunkowo łatwy kreator stron internetowych do tworzenia stron DIY. Został stworzony dla użytkowników o dowolnym poziomie umiejętności. Rozpoczęcie pracy jest proste i łatwe w zarządzaniu. Witryny eCommerce zajmą trochę więcej czasu na zaplanowanie i utrzymanie.

Prostota interfejsu.Interfejs Webnode osiąga bardzo wysokie wyniki w zakresie edycji stylu panelu sterowania, interaktywności i łatwości użytkowania.

Odpowiedni dla początkujących / zaawansowanych użytkowników. Webnode jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych projektantów, w tym możliwość kodowania w HTML / CSS. Początkujący lubią edycję metodą przeciągnij i upuść, a zaawansowani użytkownicy mogą dodawać kod.

Przez cały czas zachowuj kontrolę nad witryną.Użytkownicy otrzymują pełną kontrolę w bezpiecznym logowaniu na Webnode, przeznaczonym dla osób fizycznych lub właścicieli sklepów sprzedających towary i usługi online.

Zapewniona pomoc w edytorze. Okno dialogowe w edytorze i opcje pomocy są dobre. Obsługa na żywo jest ograniczona, a niektóre raporty o plikach pomocy są zbyt ograniczone.

Webnode to konkurencyjny kreator stron internetowych, który jest łatwy w obsłudze i oferuje funkcje dla każdego rodzaju witryny, z kilkoma ograniczeniami i nieco konkurencyjną ceną w zależności od potrzeb.

Wniosek

Webnode zajmuje wysokie miejsce na liście twórców stron internetowych, szczególnie dla właścicieli sklepów, z 20 językami i dziewięcioma planami cenowymi do wyboru. Specjalizują się w różnych grupach odbiorców i oferują wiele funkcji. Możesz zarejestrować się za darmo lub wybrać jeden z dziewięciu planów cenowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Webnode ma jedną z lepszych ofert dla eCommerce. Opcje cenowe są trudne do znalezienia, a także trudne do sortowania, ale są wszechstronne.

Interfejs Webnode jest doskonały, z panelem sterowania w stylu Microsoft do pracy. Wadą są nieaktualne szablony, które wymagają pewnych modyfikacji, aby wyglądały bardziej nowocześnie w dzisiejszym Internecie. Są w rzeczywistości funkcjonalne. Oto wynik:

Webnode to potężny kreator stron internetowych w swojej klasie, obsługujący różne poziomy eCommerce i stron prywatnych. Ma funkcjonalność, funkcje i plany cenowe, aby pomieścić większość użytkowników. Jeśli szukasz funkcji, jest to doskonały wybór. Jeśli chodzi o estetykę i nowoczesny design, dodanie tego wymagać będzie trochę więcej wysiłku z twojej strony. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych wyborów dotyczących funkcji i opcji wielojęzycznych.

Porównać

WebNode

91

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map