Przegląd Web.com 2016


Web.com

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

Web.com

Jedna z pierwszych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych, która dołączyła do tej dziedziny, rozpoczęła działalność jako Web Pros w 1999 roku. Web.com, z siedzibą na Florydzie, ma zróżnicowaną infrastrukturę. W 2007 r. Nabył kilka firm związanych z siecią, w tym Web.com. , firma stała się jednym z największych dostawców zarówno kompleksowych usług projektowania stron internetowych, jak i twórców stron internetowych dla majsterkowiczów, hostingu, marketingu internetowego i handlu elektronicznego. Przeczytaj naszą recenzję Web.com poniżej.

Plusy

 • Jedna z największych i najbardziej ugruntowanych firm
 • Oryginalne rozwiązanie eCommerce
 • Tysiące szablonów
 • Integruje się z Google Analytics
 • Wsparcie na żywo za pośrednictwem numeru 800
 • Najwyższe bezpieczeństwo

Cons

 • Tradycyjne szablony zaprojektowane pod kątem funkcji a estetyki
 • Tabela cen i funkcji nie jest bezpośrednio wymieniona
 • Obszerna lista produktów, ale nie dla firm z ograniczonym budżetem
 • Skomplikowany interfejs dla nowych użytkowników

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.web.com
 • Kwatera główna: Jacksonville, Floryda
 • Rok założenia: 1997
 • Pracowników: 2200+
 • Zbudowane strony: 55 000 000+
 • Kategorie: Oprogramowanie do tworzenia witryn internetowych
 • Usługi: Hosting stron internetowych, projektowanie stron internetowych, marketing internetowy, eCommerce
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Dzięki ponad 3,3 milionom subskrybentów, 2200 pracownikom i ponad 20 lokalizacjom fizycznym Web.com jest klasą samą w sobie. Web.com dzieli się wspierającą kulturą firmy, wartościami i pracą zespołową oraz ujawnia te informacje na stronie internetowej. W firmie o tak długiej i dużej pozycji istnieją zalety i wady.

Web.com oferuje jeden z największych, najbardziej wszechstronnych portfeli produktów i usług dowolnego producenta stron internetowych. Chociaż szablony są tradycyjne i zaprojektowane pod kątem funkcji, Web.com to coś więcej niż sklep dla majsterkowiczów. Web.com zapewnia również projektowanie stron internetowych z pełną obsługą. Każda z tych opcji może dać korzystne wyniki dla osób fizycznych lub właścicieli firm, którzy muszą założyć i utrzymywać witrynę internetową. Spodziewaj się zapłacić nieco wyższe stawki za rozbudowane funkcje i usługi Web.com.

Dla kogo jest zalecane Web.com?

Kreator witryn Web.com jest zalecany dla właścicieli firm, właścicieli sklepów, blogerów i innych, którzy potrzebują funkcjonalnej, aktywnej witryny. Jest odpowiedni dla tych, którzy chcą zbudować podstawową witrynę lub tych, którzy potrzebują kogoś, aby stworzyć bardziej złożoną witrynę dla nich.

Obszar zainteresowania / specjalności Web.com

Web.com koncentruje się na funkcjonalnych, bezproblemowych stronach internetowych, które spełniają indywidualne lub biznesowe potrzeby. Dzięki rozszerzonemu zestawowi szablonów Web.com oferuje ponad 2500 szablonów, które można łatwo wymienić po dodaniu zawartości. Szablony wydają się nieco przestarzałe, ale właściciele mogą uzyskać dostosowaną stronę internetową, która spełnia ich konkretne potrzeby projektowe. Dostępne są pakiety hostingowe dla systemów Unix, Linux i Windows. Web.com ma dobrą robotę w eCommerce, ze świetnymi dodatkami i możliwościami wtyczek.

Specyfikacje techniczne / ograniczenia Web.com

Witryna Web.com oferuje standardowe funkcje narzędzia do tworzenia witryn dla majsterkowiczów odnoszące sukcesy, a także opcję pozwalającą komuś wykonać pracę za Ciebie. Jest to funkcjonalna, dobrze zaprojektowana platforma eCommerce z wbudowanymi rozwiązaniami i interaktywnymi opcjami deski rozdzielczej.

Jeśli chodzi o ograniczenia, interfejs użytkownika nie jest tak przyjazny dla niektórych nowych konkurentów Web.com i nie wydaje się, że Web.com oferuje bezpłatny okres próbny. Miesięczne opcje cenowe są nieco wyższe dla tej sezonowej, mocno rozwiniętej platformy.

Czy istnieje wystarczająca skalowalność / przestrzeń do wzrostu?

Podczas gdy plany cenowe nie są jasno określone z góry na stronie internetowej Web.com, wydaje się, że istnieje przyzwoity zestaw kompleksowych miesięcznych planów płatności dla pełnego rozwiązania hostingowego i skuteczny marketing potrzebny do promowania firmy. Nie będzie to niedrogie, ale Web.com oferuje prawdziwy marketing, który jest wymagany do sukcesu online.

Co to jest polityka gwarancyjna MoneyBack?

Web.com oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale nie znajdziesz łatwo tych informacji na stronie. Użytkownicy skarżą się na trudności z anulowaniem po rejestracji.

Jaka jest reputacja Web.com?

Po długiej historii w przestrzeni witryny wydaje się, że Web.com zajęło miejsce z nowymi klientami zrób to sam. Kiedyś najskuteczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania do budowania stron internetowych, wydaje się, że Web.com w pewnym sensie nie nadąża.

Chociaż firma ma ogromną rzeszę fanów i jedną z najszerszych ofert usług, przeszła liczne transformacje i musi zmierzyć się z nowymi, lepszymi od siebie stronami, aby skutecznie budować strony internetowe. Dla tych, którzy nadal wolą mieć projektanta stron internetowych, który wykona za nich pracę, Web.com dobrze się prezentuje w branży. Najnowsze recenzje pokazują, że Web.com cieszy się dobrą opinią wśród projektantów oferujących pełen zakres usług, a właścicielom witryn zrób to sam – tylko uczciwą. `

Dlaczego warto wybrać Web.com?

Narzędzie do tworzenia witryn Web.com ma następujący zestaw funkcji, ogromny zestaw funkcji, wiele opcji do projektowania i tworzenia witryn internetowych i jest godny wspierania dużych przedsiębiorstw i zaawansowanego handlu elektronicznego. Ta firma robi wszystko.

Pytanie brzmi, czy robią to dobrze? Jeśli chcesz doświadczonej, bogatej firmy z historią i możliwościami świadczenia obszernych usług projektowania stron internetowych, wydaj pieniądze i zainwestuj w Web.com. Jeśli jesteś małą firmą, która potrzebuje podstawowej witryny do samodzielnego wykonania, istnieje dziesiątki opłacalnych alternatyw dla twórców witryn, takich jak Squarespace i Weebly, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczona pamięć internetowa
 • Ponad 2500 szablonów w 30 kategoriach
 • Edytor stylów deski rozdzielczej
 • Dostosowanie stylu strony
 • Integracja z Google Analytics
 • Mobilne budowanie witryny
 • Usługa projektowania niestandardowego
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Integracja z WordPress
 • Edytor HTML
 • Integracja bramki płatności

Werdykt ekspertów branżowych w witrynie Web.com

Kreator stron internetowych Na koniec eksperci mają podobne zdanie na temat witryny Web.com, ale są nieco bardziej dyplomatyczni w swoich sformułowaniach i gotowi dać twórcy witryny co najmniej 2 do 2,5 gwiazdek na pięć. Krytycy byli zadowoleni z obsługi klienta i nie wydawali się niepokoić mniej przejrzystymi praktykami cenowymi.

Oto kilka innych bardziej szczegółowych krytyków, które eksperci mieli do zaoferowania:

 • Mylący interfejs. Nawigacja jest trudna, a narzędzia do wprowadzania tekstu wydają się wyłączone.
 • Kreator nie zawiera bloga i trudno jest zaimportować bloga WordPress.
 • Podczas gdy Web.com oferuje niezawodną obsługę klienta, brakuje mu czatu na żywo. Klienci będą musieli zadzwonić, aby otrzymać szybką pomoc.
 • Wersja dla majsterkowiczów ma poważne ograniczenia i dołączone sznurki.

Przy tak wielu doskonałych kreatorach witryn internetowych na rynku eksperci zgadzają się, że nie ma powodu, aby marnować czas lub pieniądze na Web.com.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Pozytywne recenzje i opinie klientów na Web.com

Z kilkudziesięciu recenzji konsumentów znalazłem tylko kilka pozytywnych recenzji. Pamiętaj, że większość z nich tak naprawdę nie zawierała niczego konkretnego w kreatorze stron. Jeden klient był bardzo zadowolony z łatwości użytkowania, jeśli chodzi o narzędzie do tworzenia witryn Web.com. Byli zupełnie nowi w tworzeniu stron internetowych i docenili prostotę konstruktora i jego funkcji. Inni opisali te same elementy jako zbyt proste i ograniczone do stworzenia profesjonalnie wyglądającej witryny. Wszystko może sprowadzać się do kwestii perspektywy, ale zdecydowana większość użytkowników nie mogła znaleźć nic pozytywnego do powiedzenia.

Jeśli oczekiwania są niskie i zdajesz sobie sprawę ze zwodniczych praktyk rozliczeniowych firmy, możesz nie być rozczarowany.

Negatywne opinie konsumentów i skargi w witrynie Web.com

Gdzie zacząć? Mówiąc delikatnie, Web.com nie jest dobrze sprawdzany przez konsumentów. Gdybyś tylko czytał recenzje użytkowników, prawie niemożliwe byłoby zapoznanie się z usługą i jej ofertą, ponieważ tak wiele skarg dotyczy problemów z rozliczeniami. Wiele osób czuje się wprowadzonych w błąd przez praktyki cenowe Web.com, gdy dowiadują się, że naliczają opłaty tylko za okres próbny. Klienci skarżyli się również na wiele innych tajemniczych opłat.

Poza wątpliwymi praktykami fakturowania, faktyczne budowanie witryny Web.com jest ogólnie określane jako „okropne”. Jest nie tylko trudny w użyciu, ale działa tylko przez krótki czas. Podsumowując, program brzmi jak oszustwo.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

Projekt & Dostosowywanie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opcji projektowania i dostosowywania, którymi możesz samodzielnie zarządzać, czy też wolisz zainwestować w firmę, która może to dla Ciebie zrobić, Web.com ma takie możliwości, ale spodziewa się zapłacić. Poniżej znajduje się kilka drobnych szczegółów na temat tego, czego można się spodziewać dzięki opcjom projektowania i dostosowywania Web.com.

FunkcjaPrzegląd
Szablony Web.comDzięki Web.com użytkownicy i projektanci będą wybierać spośród ponad 2500 szablonów w 30 kategoriach. Szablony są dość tradycyjne z dbałością o funkcjonalność nad nowoczesnością. Szablony zawierają opcję wyszukiwania według słowa kluczowego lub koloru. Przełączanie między szablonami jest możliwe nawet po wprowadzeniu informacji i komponentów witryny. Web.com zarządza wyświetlaczem mobilnym w alternatywnym widoku. Lub Web.com może stworzyć twoją stronę dla ciebie, z dostosowanymi opcjami dostosowywania i mobilności.
 • Różnorodność i jakość szablonów oraz paleta kolorów. Dla opcji zrób to sam dostępne są szablony w każdym stylu i kolorze, aby zaspokoić potrzeby osobiste lub biznesowe. Schematy kolorów uzupełniają się, a układy są intuicyjne.
 • Wstępnie wybrane szablony vs. Budowanie strony internetowej z Scratch. Web.com oferuje oba. Zrób to sam, korzystając z szablonów, lub projektanci witryny Web.com mogą zbudować witrynę od zera (przy użyciu motywu, który lubisz). Ci specjaliści mają doświadczenie z kodem HTML / CSS w celu dalszego dostosowania Twojej witryny.
Interfejs Web.comWitryna Web.com jest wszechstronna, ponieważ użytkownicy mają możliwość samodzielnego opracowania strony internetowej lub umożliwienia firmie zaprojektowania i opracowania witryny dla wyrafinowanych potrzeb biznesowych. Interfejs jest stosunkowo łatwy do uruchomienia i oferuje profesjonalny edytor w stylu deski rozdzielczej. Chociaż możesz robić wszystko, o czym myślisz i więcej, nie wydaje się to takie łatwe.
Dostosowywanie stylu strony ”Dzięki opcjom dostosowywania stylu strony w witrynie Web.com możesz spersonalizować witrynę i zmodyfikować zawartość i komponenty, aby spełnić Twoje potrzeby online. Web.com ma takie możliwości, ale możesz zostawić to programistom.
 • Wybory projektowe do personalizacji. Web.com ma narzędzia do personalizacji, ale początkujący użytkownicy będą mieli krzywą uczenia się.
 • Swoboda przenoszenia, zmiany rozmiaru i edycji treści. Podstawowa edycja nie jest zbyt skomplikowana, po przejściu przez konfigurację.
 • Czy istnieje dostęp do kodu HTML / CSS? Wydaje się, że część kodu HTML jest możliwa, ale jest to kolejny komponent, który może być lepiej obsługiwany przez programistów Web.com.
 • Interfejs użytkownika do edycji wizualnej. Edycja wizualna wygląda dobrze, ale w rzeczywistości wielu użytkowników DIY narzeka na interfejs i korzystanie z funkcji.

Posiadanie strony internetowej zaprojektowanej dla Ciebie w najlepszej cenie wydaje się być sposobem na dostosowanie wyników. Osoby rejestrujące się, aby to zrobić, wydają się niezadowolone i rozczarowane na podstawie opinii użytkowników.

Nawigacja stronyNawigacja witryny Web.com oparta jest na szablonach, ale opcja projektowania pełnego serwisu daje nawigację spełniającą potrzeby Twojej firmy. Niektóre prace dodatkowe są konieczne do wyświetlenia strony internetowej na urządzeniu mobilnym
Zdjęcia i galerieNawigacja witryny Web.com oparta jest na szablonach, ale opcja projektowania pełnego serwisu daje nawigację spełniającą potrzeby Twojej firmy. Niektóre prace dodatkowe są konieczne do wyświetlenia strony internetowej na urządzeniu mobilnym.
Zarządzanie zawartościąZarządzanie treściami w witrynie Web.com nie jest przeznaczone dla osób bez doświadczenia. Początkujący użytkownicy DIY są sfrustrowani, dlatego dla tych odbiorców zaleca się korzystanie z witryny Web.com w celu uzyskania pełnych usług. Początkujący mogą znaleźć inne dedykowane narzędzia do tworzenia witryn, lepsze opcje. Zaawansowany użytkownik może być zadowolony ze złożoności platformy Web.com.
Zdjęcia i galerieWitryna Web.com oferuje opcje integracji dowolnej formy zdjęć. Znalezienie galerii do obejrzenia z góry nie było opcją.
Mobilne budowanie witrynyWeb.com oferuje opcje budowania witryn mobilnych, ale nie są one wbudowane w szablony, jak znajdziesz to w bardziej nowoczesnych programach do tworzenia witryn. Bez nadmiernej pracy można uwzględnić osobny widok mobilny. Mobilne tworzenie witryn można łatwo wdrożyć dzięki pełnej usłudze projektowania Web.com.
Integracja z mediami społecznościowymiNiektóre opcje mediów społecznościowych i ich integracja są dostępne na Web.com. Ta ważna funkcja jest jedną z wielu oferowanych firmom i właścicielom sklepów w celu dotarcia do klientów.
Usługi projektowania niestandardowegoPodstawowa usługa Web.com – w przeciwieństwie do większości twórców stron internetowych projektujących własne witryny – jest główną usługą do projektowania i tworzenia witryn internetowych. Web.com robi to lepiej. Próbując dopasować się do przestrzeni dla majsterkowiczów, użytkownicy są sfrustrowani złożonością tego starszego programu. W przypadku uproszczonej platformy do majsterkowania dla bardziej podstawowych stron internetowych będziesz chciał poznać innych twórców stron. Web.com jest przeznaczony dla zaawansowanych, funkcjonalnych stron internetowych i jest najlepszy w projektowaniu strony internetowej dla Ciebie.

funkcje & Przybory

Jako jedna z pierwszych kompletnych firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych, zestaw funkcji jest ogromny. Przeznaczony dla większych, bardziej wyrafinowanych stron wymagających szczególnej uwagi lub bardziej zaawansowanego programisty, który pracował przy projektowaniu stron internetowych, Web.com z pewnością spełni wymagania dotyczące eCommerce i funkcji biznesowych:

FunkcjaPrzegląd
Konfiguracja Web.comWitryna Web.com wyświetla kilka przykładowych witryn wraz z migawkowym widokiem szablonów przed kliknięciem przycisku Rozpocznij. Musisz wprowadzić nazwę domeny, utworzyć konto i wybrać szablon, który chcesz dostosować i opublikować. Pierwszy miesiąc jest tani, ale potem każdy z trzech planów idzie w górę.
Projektowanie stronPo wybraniu szablonu Web.com na pewno zaczniesz proces projektowania stron internetowych. Web.com oferuje cztery opcje projektowania: projektowanie stron internetowych „zrób to dla mnie”, projektowanie niestandardowe, projektowanie stron internetowych „zrób to sam” i witryna mobilna
Głębokość nawigacjiWydaje się, że Web.com zapewnia standardową głębokość nawigacji na dowolnym wcześniej zaprojektowanym szablonie lub wszystko jest możliwe, jeśli masz dla nich własną witrynę internetową.
Widżety i aplikacjeWeb.com jest kompatybilny z dziesiątkami aplikacji, widżetów i wtyczek, aby pomieścić zaawansowane eCommerce, portfele i inne złożone strony internetowe.
ZarabianieJako potężna platforma eCommerce, która przez lata nabywała niektóre marki, Web.com oferuje narzędzia potrzebne właścicielom sklepów. Marki Web.com obejmują Register.com, rozwiązania sieciowe, 1ShoppingCart.com i wiele innych.
Statystyka odwiedzinWeb.com nie będzie mieć problemu ze statystykami odwiedzających, używając Google Analytics do śledzenia i raportowania.
Zdjęcia, filmy i audioWeb.com integruje się z narzędziami wizualnymi i medialnymi, których potrzebujesz, aby promować swoją markę. Łatwo zamieniaj obrazy lub przyciski multimedialne.
Zdjęcia i galerieWitryna Web.com oferuje opcje integracji dowolnej formy zdjęć. Znalezienie galerii do obejrzenia z góry nie było opcją.
Mobilne budowanie witrynyWeb.com oferuje opcje budowania witryn mobilnych, ale nie są one wbudowane w szablony, jak znajdziesz to w bardziej nowoczesnych programach do tworzenia witryn. Bez nadmiernej pracy można uwzględnić osobny widok mobilny. Mobilne tworzenie witryn można łatwo wdrożyć dzięki pełnej usłudze projektowania Web.com.
BlogowanieBlogowanie jest stosunkowo proste dzięki integracji Web.com z WordPress. Proces ten będzie wymagał pewnych badań
mapy GoogleWeb.com pozwala szybko przesyłać Mapy Google, inne mapy i niektóre popularne widżety.
Edytor HTMLWygląda na to, że fragmenty kodu HTML i część kodu są możliwe w witrynie Web.com. Byłoby to cechą kompleksowej usługi projektowania Web.com.
Formularze i ankietyElementy formularzy i ankiet można zintegrować lub zadzwonić do programistów Web.com w sprawie tej usługi.
Przestrzeń magazynowaNa podstawie abonamentu otrzymujesz 300 GB, 500 GB lub nieograniczoną przestrzeń dyskową na obsługę Twojej witryny. Niektóre plany hostingowe dla systemów Linux, Unix i Windows oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.
Narzędzie do newsletteraWeb.com oferuje solidny pakiet marketingowy, w którym zarządzają biuletynami dla klientów, artykułami, blogami, wysyłkami i nie tylko.
Wsparcie forumWeb.com zapewnia forum użytkowników w ramach ich planu wsparcia. Można budować fora internetowe dla klientów.
E-commerce / sklep internetowyWeb.com, oryginalny dowódca witryny eCommerce, najlepiej sprawdza się w projektowaniu witryn eCommerce dla właścicieli firm i sklepów. Mają też kilka nowych zestawów narzędzi dla tej platformy. To kolejna zaleta pełnego zestawu usług projektowych Web.com.
Integracja z bramąUsługi bramki płatniczej są proste dzięki Web.com – części ich najważniejszego portfolio.
SEO i marketing onlineOpcje optymalizacji i marketingu w wyszukiwarkach Web.com są bardzo rozbudowane, a ich filmy, artykuły i komunikaty prasowe są oferowane w pakiecie SEO. Opcja pełnego serwisu skutecznie pomaga właścicielom sklepów dotrzeć do klientów i zdobyć ranking w wyszukiwarkach Google, Yahoo i Bing. Web.com oferuje reklamy płatne za kliknięcie, zarządzanie blogami, media społecznościowe i wiele więcej. Oczekuj zapłaty.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Web.com zapewnia logowanie do konta podczas rejestracji, a klienci uzyskują dostęp do środowiska chronionego hasłem w celu edycji i dostosowywania w dowolnym momencie.
Google® AnalyticsWeb.com integruje się z Google Analytics bez znanych problemów.
Bezpieczeństwo Kreatora stron internetowychWeb.com poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa: ochrona przed spamem za pośrednictwem CatchGuard, ochrona przed wirusami w poczcie e-mail oraz dodatkowy certyfikat SSL za około 5 USD miesięcznie.
Wiele językówChociaż nie było oczywiste, czy Web.com obsługuje inne języki, wydaje się, że jest to stosunkowo łatwa kwestia kodowania. Potrzebne są dalsze badania lub pozwól Web.com zrobić to za Ciebie.
Optymalizacja mobilnaChociaż szablony Web.com nie są dostosowane do urządzeń mobilnych, istnieje funkcja edycji mobilnej, która zapewnia pomyślne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.
Technologia CDNZamiast technologii CDN, Web.com współpracuje z Network Solutions, aby oferować porównywalne ulepszone usługi DNS.

Plany & cennik

Żadne informacje o cenach ani planie nie były dostępne na pierwszych stronach witryny, ale Web.com oferuje cztery różne plany cenowe.

Oferowane plany cenowe

 • Kreator strony internetowej. 1św Miesiąc 1,95 USD, Miesięcznie 22,95 USD / mies
 • Strona internetowa + marketing. 1. miesiąc 2,95 $, miesięcznie 32,95 $ / mc
 • Strona internetowa + marketing + eCommerce. 1. miesiąc 3,95 $, miesięcznie 42,95 $ / mies
 • Zbuduj to dla mnie. Początkowo za darmo. 114,95 USD i więcej

Web.com oferuje dość konkurencyjne ceny za liczbę otrzymywanych funkcji i usług, ale dolary mogą się sumować, jeśli uwzględnisz hosting, dodatki i wtyczki. Może to być firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych dla większych firm, które wymagają praktycznych usług.

Rozważ następujące czynniki dotyczące cen:

 • Czy oferuje bezpłatny plan? Nie dokładnie. Plan Build-It-For-Me zaczyna się za darmo.
 • Czy są jakieś okresy próbne, czy wymagają dołączenia karty kredytowej? Wygląda na to, że musisz wnieść niewielką opłatę za pierwszy miesiąc, po którym możesz zrezygnować z dodatkowym wysiłkiem.
 • Jak niedrogie są pakiety premium w porównaniu do konkurentów? Web.com jest konkurencyjny na krótkiej liście projektantów stron internetowych oferujących taką skalę usług. Nie będzie konkurować z mniejszymi twórcami witryn do samodzielnego tworzenia witryn o podstawowych i umiarkowanych witrynach.
 • Czy możesz projektować profesjonalne strony internetowe przy użyciu tylko darmowej wersji? Nie całkiem.
 • Czy płatność spełniała się co miesiąc / rok?? Oferowany jest miesięczny abonament.

Obsługa klienta

Witryna Web.com ma lepszą niż przeciętną reputację dzięki swoim usługom obsługi klienta. Witryna oferuje różne opcje pomocy technicznej, w tym numer 1-800 – niespotykany w przestrzeni kreatora witryn.

Klienci mogą również kliknąć, aby wysłać wiadomość e-mail, odwiedzić blog na forum, znaleźć przydatne artykuły i wziąć udział w małych spotkaniach biznesowych. Czas reakcji wydaje się być dobry, a pomoc uzupełniająca jest adekwatna do większości potrzeb.

Łatwość użycia

Jako kompleksowa platforma do projektowania stron internetowych łatwość obsługi leży w rękach wykwalifikowanych projektantów w Web.com. Dla tych, którzy decydują się na budowę swojej witryny, pole do gry dla twórców stron jest tak ogromne i uproszczone, że Web.com nie może już dobrze konkurować na tym rynku.

Dla zaawansowanych projektantów z doświadczeniem jest to bardziej wartościowe narzędzie wspierające wysokiej klasy eCommerce i większe firmy. To nie będzie łatwe dla początkujących. Poniżej znajduje się kilka rzeczy do rozważenia podczas eksploracji różnych opcji kreatora stron internetowych dostępnych na rynku:

Prostota interfejsu. Interfejs Web.com nie jest prosty, z wyjątkiem tych, którzy mają doświadczenie w dziedzinie projektowania stron internetowych.

Odpowiedni dla początkujących / zaawansowanych użytkowników. Istnieją inne narzędzia dla początkujących. Witryna Web.com, oferując świetne rozwiązania oparte na szablonach, jest najlepsza w zakresie kompletnego rozwiązania projektowego i programistycznego dla klientów. Zaawansowani użytkownicy będą mogli łatwiej i bardziej wszechstronnie spełniać potrzeby biznesowe.

Przez cały czas zachowuj kontrolę nad witryną. Użytkownicy uzyskują absolutny poziom autonomii, jakiego pragną, na podstawie wybranej przez siebie subskrypcji.

Zapewniona pomoc w edytorze. Trochę jaPomoc n-edytora jest dostępna wraz z trenerem witryny (opiekunami) i niektórymi opcjami pomocy na stronie.

Web.com nie jest po prostu proste. Większość użytkowników może sobie z tym poradzić, ale zaawansowani użytkownicy będą bardziej zadowoleni z użyteczności Web.com.

Wniosek

Web.com to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które sprawia, że ​​trudno porównywać je z innymi programami do tworzenia witryn internetowych na rynku. Najlepiej nadaje się dla tych, którzy chcą, aby firma zbudowała dla nich stronę internetową, Web.com jest zadowalający. Opinie użytkowników pokazują, że może nie być to najlepsze dla nowych projektantów próbujących stworzyć swoją stronę, chyba że mają doświadczenie.

Web.com istnieje już od dawna, z ogromną liczbą obserwujących i szerokimi możliwościami. W dzisiejszym krajobrazie witryny projektanci stron internetowych mają wiele opcji dotyczących twórców stron. Unikalne w Web.com jest to, że oferują oba rodzaje usług projektowych (DIY i BIFM). Lepiej, jeśli chodzi o kompletne usługi z wyższej półki, Web.com wydaje się bardziej odpowiedni dla firm, które potrzebują ich do ciężkiego podnoszenia.

Skorzystaj z bezpłatnej usługi kompilacji Web.com lub taniego pierwszego miesiąca, aby zdecydować, czy jest to właściwy wybór dla Twojej firmy.

Porównać

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map