Przegląd uCoz 2016


uCoz

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

uCoz

uCoz to rosyjska firma, która rozpoczęła działalność w 2005 roku jako globalny wielojęzyczny twórca stron internetowych, koncentrujący się na zadowoleniu użytkowników, którzy mają niewielkie doświadczenie i oferuje wiele opcji. uCoz obejmuje ponad 1 milion witryn, kierowanych zarówno do niedoświadczonych użytkowników, jak i zaawansowanych projektantów, którzy pragną większej kontroli.

Plusy

 • Pakiet all-inclusive
 • Nieskończone funkcje eCommerce
 • Dostępne kodowanie HTML / CSS
 • Ponad 250 szablonów do wyboru
 • Obsługuje 15 języków

Cons

 • Interfejs użytkownika wymaga nieco krzywej uczenia się
 • Niektóre funkcje są osobno wycenione
 • Witryna uCoz może przydać się trochę pracy
 • Trudno znaleźć z góry niektóre szczególne funkcje uCoz

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.ucoz.com
 • Kwatera główna: Rosja
 • Rok założenia: 2005
 • Pracowników: 100+
 • Hostowane witryny: 1 500 000+
 • Kategorie: Oprogramowanie do tworzenia witryn
 • Języki: Angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, portugalski, szwedzki, polski, węgierski, ukraiński, ormiański, arabski, rumuński 

UCoz oferuje prostotę, elastyczność i użyteczność wraz z bezpłatnym planem dla klientów zrób to sam. Istnieją funkcje wspierające małe firmy i duże eCommerce. Platforma zapewnia interfejs panelu sterowania do konfiguracji i edycji.

Chociaż nie jest tak prosta jak niektórzy z jej konkurentów, edycja przeciągania i upuszczania uCoz wymaga pewnego przyzwyczajenia. Ma swoją logikę, której można się dość szybko nauczyć. uCoz znajduje siłę w funkcjach, w tym możliwość przejęcia pełnej kontroli nad HTML i CSS w razie potrzeby. uCoz oferuje trzy opcje projektowania: zaprojektuj własny, skorzystaj z darmowego szablonu motywu lub zapłać za premium.

Dla kogo jest zalecany uCoz?

Kreator stron internetowych uCoz jest zalecany osobom prywatnym, specjalistom z małych firm, właścicielom dużych firm i projektantom witryn budujących witryny dla innych.

Obszar zainteresowań / specjalności uCoz

uCoz koncentruje się na prostocie, a jednocześnie na zaawansowanym dostosowywaniu w kreatorze stron internetowych typu „zrób to sam”. Oferuje dodatkową możliwość edycji i zarządzania kodem dla osób posiadających zestaw umiejętności. Specjalizacje uCoz obejmują wszechstronność, rozbudowane funkcje i opcje dostosowywania wraz z wieloma językami. Jest dostarczany z niektórymi programami wewnętrznymi (uKit, uShop, URan i uID) dla firm domowych i sklepów.

Specyfikacje techniczne / ograniczenia uCoz

Dane techniczne uCoz obejmują szeroką gamę szablonów i wszystkie standardowe opcje narzędzia do tworzenia stron internetowych zrób to sam. Ma duży zestaw funkcji do obsługi różnych potrzeb biznesowych, a także zróżnicowanych umiejętności projektantów. Również ci, którzy chcą dostosowywać za pomocą kodu, mają taką możliwość w edytorze HTML.

Jeśli chodzi o ograniczenia, interfejs uCoz jest nieco bardziej skomplikowany niż niektórzy jego konkurenci w przestrzeni do tworzenia stron internetowych. Opcja bezpłatnej strony internetowej jest nieco ograniczona i może obsługiwać tylko podstawowe potrzeby witryny. To świetny początek.

Czy istnieje wystarczająca skalowalność / przestrzeń do wzrostu?

Z jednym z pięciu przystępnych cenników lub bezpłatnym kontem uCoz oferuje opcje skalowalności i rozwoju dla większości firm internetowych. Właściciele sklepów i właściciele małych firm mogą łatwo przejść do planu cenowego, który wspiera ich działalność w miarę rozwoju.

Co to jest polityka gwarancyjna MoneyBack?

Chociaż na stronie nie jest widoczna gwarancja zwrotu pieniędzy, uCoz oferuje podstawową bezpłatną stronę internetową, na której można przetestować wody.

Jaka jest reputacja uCoz?

uCoz cieszy się dobrą reputacją zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników ze względu na swoją elastyczną platformę. Oferuje wiele funkcji i jeden z najlepszych pakietów wielojęzycznych przy stosunkowo niskim koszcie. Jest podobny do niektórych lepszych twórców stron internetowych w swojej klasie, w tym Wix, Weebly i Webs (z 4 do 5 gwiazdkami).

Program partnerski dla klientów

uCoz oferuje skromny program partnerski, w którym użytkownicy publikują link uCoz i zarabiają 5 centów, gdy użytkownicy zarejestrują się za pośrednictwem linku i utworzą stronę internetową. Dodatkowo, jeśli to polecenie zostanie opłacone za którąkolwiek z płatnych usług uCoz, klienci otrzymają 20% tych płatności.

Dlaczego warto wybrać uCoz?

uCoz oferuje solidną platformę, odpowiednią funkcjonalność, darmowy lub niedrogi plan oraz kilka szablonów do wyboru. Początkujący mogą zarządzać typami uCoz i programistami, takimi jak dodane opcje dostosowywania. Sama witryna uCoz zawiera kilka przewijanych stron, wiele okien i wyzwania tekstowe, ale nie są to showstoppers.

Kluczowe cechy

 • Ponad 250 szablonów osobistych i biznesowych
 • Standardowa do responsywnej nawigacji mobilnej
 • Integracja bramki płatności
 • Mobilne budowanie witryny
 • Integracja z udostępnianiem społecznościowym
 • Integracja z Google Analytics
 • Mobilne budowanie witryny
 • Szeroka gama modułów projektowych
 • Edytor HTML / CSS
 • Zastrzeżone narzędzie do zarabiania
 • Zestaw narzędzi multimedialnych dla eCommerce
 • Integracja z Google Maps

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie uCoz

Kreator stron internetowych Eksperci w zasadzie zrobili ten sam komentarz co użytkownicy. Powalili uCoz za usunięcie reklam tylko z płatnych kont oraz za brak włączenia i przeciągnięcia i upuszczenia edytora. Jednak zdecydowana większość bezpłatnych kreatorów stron internetowych zawiera reklamy, które pomagają promować ich działalność. Jest to powszechna praktyka, a warunki są całkowicie przejrzyste. Chciałbym również zakwestionować wszelką krytykę dotyczącą braku edytora przeciągania i upuszczania. Program po prostu nie jest przeznaczony dla osób szukających tego rodzaju funkcji. Nawet wtedy eksperci chętnie przyznają programowi 9 na dziesięć gwiazdek.

Prawie idealny wynik wynika z wielu wysokiej jakości funkcji, które są dostarczane z uCoz. Jest nie tylko łatwy w użyciu i pozwala na szybkie wprowadzanie zmian, ale także zapewnia dużo miejsca do przechowywania, świetne wsparcie oraz długą listę szablonów i widżetów. uCoz jest zalecany zarówno przez użytkowników, jak i ekspertów.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat uCoz

Osoby posiadające know-how wydają się naprawdę lubić uCoz. Oferuje bardzo elastyczny projekt, który ułatwia dostosowanie każdego aspektu witryny. Użytkownicy byli bardzo zadowoleni z ilości dostępnych narzędzi i motywów. Jest wiele do wyboru, aby pomóc w budowie i rozbudowie witryny. Możesz nawet zarządzać kilkoma witrynami z jednego konta i łatwo poruszać się po interfejsie administratora i użytkownika. Użytkownicy również pozytywnie komentowali eCommerce i narzędzia SEO. uCoz zajmuje również dobre miejsce pod względem bezpieczeństwa, wsparcia technicznego i praktycznie każdej innej kategorii. Chociaż z pewnością nie jest dla wszystkich i wymaga pewnych zaawansowanych umiejętności, uCoz z pewnością daje mocne wyniki. Amatorzy i profesjonalni koderzy mogą chcieć przyjrzeć się bliżej.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Negatywne opinie konsumentów i skargi na uCoz

Większość skarg na uCoz dotyczy wersji darmowej lub odnosi się do przyjaznego dla użytkownika charakteru programu. Chociaż możesz użyć uCoz do stworzenia witryny za darmo, pamiętaj, że twoja domena skończy się na ucoz.com i będzie zawierać reklamy dla ich firmy. Jeśli chcesz wyeliminować te elementy, musisz zapisać się na płatną subskrypcję.

Użytkownicy wspominali również o tym, że uCoz nie jest szczególnie przyjazny dla użytkownika, ale to nie bez powodu. Jest to jeden z niewielu twórców stron internetowych, który jest sprzedawany programistom i profesjonalistom. Dla osób z pewnym doświadczeniem technicznym może pomóc nauczyć się kodować. Jeśli potrzebujesz edytora przeciągnij i upuść, kontynuuj zakupy.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

Projekt & Dostosowywanie

Opcje projektowania i dostosowywania w uCoz są zarządzane przez moduły treści i niektóre programy wewnętrzne (uKit, uShop, URan i uID). Projektanci mają również możliwość modyfikacji kodu. Interfejs potrzebuje czasu na dostosowanie, aby dowiedzieć się, jak to działa, ale style, kolory i rozmieszczenie można stosunkowo łatwo zmienić. uCoz oferuje różnorodne opcje projektowania i dostosowywania, w tym setki gadżetów i widżetów, które są wystarczająco łatwe w zarządzaniu.

FunkcjaPrzegląd
Szablony uCozuCoz oferuje 250 szablonów osobistych i biznesowych do wyboru, jednak aby uzyskać szablon mobilny, musisz przejść do planu opartego na cenie. Oczekuje się, że wkrótce będą dostępne bezpłatne responsywne szablony. Użytkownicy mogą zmieniać szablony na długo po rozpoczęciu edycji, a istnieją opcje dla sklepów osobistych, biznesowych i internetowych.
 • Różnorodność i jakość szablonów oraz paleta kolorów.Z ponad 250 szablonami do wyboru, zakres jest do zaakceptowania, a szablony wydają się oferować współczesny styl. Szablony można również dostosowywać, aby spełnić bardziej zróżnicowane wymagania projektowe.
 • Wstępnie wybrane szablony a budowanie witryny od podstawuCoz to program oparty na szablonach, ale technicy uwielbiają dodawać lub edytować kod w HTML / CSS, jeśli chcą.
Interfejs uCozInterfejs projektu uCoz oferuje menu panelu sterowania do edycji, dodawania elementów i wprowadzania treści. Chociaż uCoz specjalizuje się w prostocie, zmiany na platformie nie są tak intuicyjne w przypadku niektórych konstruktorów w tej klasie.
Opcje dostosowywania stylu stronyuCoz zajmuje dobre miejsce w zakresie personalizacji i personalizacji. Dzieje się tak, ponieważ istnieją opcje projektowania, wiele szablonów, modułów treści oraz dostęp do wprowadzania i edycji kodu. Niektóre moduły zawartości uCoz to edytor stron, forum, aktualności na stronie, księga gości, blog, ankiety internetowe, sklep internetowy i albumy ze zdjęciami.
 • Wybory projektowe do personalizacji uCoz ma kilka opcji projektowania: stwórz własny, użyj darmowego motywu lub kup bardziej uniwersalny motyw. Każdą z nich można spersonalizować.
 • Swoboda przenoszenia, zmiany rozmiaru i edycji treściuCoz sprawia, że ​​edytowanie, przenoszenie, zmiana rozmiaru i usuwanie treści lub elementów jest stosunkowo łatwe, gdy przyzwyczaisz się do interfejsu.
 • Czy istnieje dostęp do kodu HTML / CSS?Bardzo pożądana możliwość dodawania i poprawiania kodu jest dostępna w uCoz.
 • Interfejs użytkownika do edycji wizualnejOpcje edycji wizualnej w uCoz są wykonywane przez niektóre interaktywne moduły (lub aplikacje internetowe)

Projektanci uCoz lubią opcje dostosowywania stylu strony wraz z możliwością kodowania i wybierania spośród dziesiątek dodatków i wtyczek.

Nawigacja stronySzablony uCoz oferują standardowe opcje nawigacji w witrynie lub osoby z pewnym doświadczeniem mogą dodawać kolejne poziomy, w tym podstrony. Spodziewaj się również responsywnej nawigacji mobilnej z odpowiednim szablonem, który może wymagać jednego z płatnych planów uCoz.
Zarządzanie zawartościąuCoz zamierza ułatwić zarządzanie treścią. Biorąc pod uwagę wbudowane opcje projektowania dostępne na tej platformie, zarządzanie treścią jest dość elastyczne. Dołącz wiadomości, artykuły, wiadomości na forum, zdjęcia, produkty ze sklepu internetowego i wiele innych. Ustaw uprawnienia dla użytkownika.
Zdjęcia i galerieuCoz jest skonfigurowany do projektowania dynamicznej galerii zdjęć lub wybierania z wbudowanej galerii. Użytkownicy mogą również modyfikować zdjęcia, dodawać opisy i nie tylko.
Mobilne budowanie witrynyuCoz jest wyposażony w funkcję mobilnego budowania witryn, dzięki czemu odwiedzający i klienci mogą wyświetlać i nawigować z niemal dowolnego urządzenia mobilnego. eCommerce jest również obsługiwany na urządzeniach mobilnych.
Integracja z udostępnianiem społecznościowymIntegracja i publikowanie w mediach społecznościowych nie stanowi problemu dla twórcy witryny uCoz. Publikuj blogi w sieciach społecznościowych, w tym na Facebooku, Twitterze i innych.
Usługi projektoweuCoz, podobnie jak większość twórców stron internetowych w tym podzbiorze, jest zaprojektowana do samodzielnego projektowania stron internetowych. Dla tych, którzy szukają kompleksowych usług projektowych, w których strona jest budowana i rozwijana dla Ciebie, szukaj w Internecie projektantów witryn z pełną obsługą i oczekuj, że zapłacisz znacznie więcej.

funkcje & Przybory

Zaletą uCoz są solidne funkcje, które spełniają wymagania prawie każdego internetowego podmiotu osobistego lub biznesowego, w tym eCommerce. Dzięki szerokiej gamie wewnętrznych funkcji, dodatków i modułów, nowi użytkownicy i projektanci korzystają z tej platformy. Poniżej znajdują się niektóre atrakcje uCoz:

FunkcjaPrzegląd
Konfiguracja uCozGdy przejdziesz na stronę uCoz i zorientujesz się, jak to działa, ostatecznie kliknij jeden z wielu linków, aby utworzyć stronę internetową. Pojawi się monit o podanie adresu e-mail i nowego hasła, a następnie nazwy domeny (jeśli taką masz). uCoz może to również dostarczyć. Wybierz darmowy lub płatny projekt i proces się rozpocznie
Projektowanie stronW fazie projektowania uCoz oferuje różnorodne moduły do ​​dodania do witryny, a Ty masz dostęp do dostępnego panelu sterowania, aby dostosować swoje strony. Edytor HTML / CSS jest dostępny dla tych, którzy wolą pracować z kodu.
Głębokość nawigacjiSzablony uCoz oferują standardową głębokość nawigacji, ale użytkownicy mogą elastycznie dodawać kolejne poziomy w celu dostosowania do potrzeb osobistych lub biznesowych.
Widżety i aplikacjeTutaj błyszczy uCoz, ponieważ projektanci mogą dodawać widżety i moduły (aplikacje) w dowolnym stopniu. Niektóre przykłady obejmują albumy ze zdjęciami, katalog plików, ankiety, fora e-mail, rozwiązania eCommerce i wiele innych.
ZarabianieuCoz zawiera własne wbudowane narzędzia (uShop itp.) do monetyzacji, które dobrze zintegrują się ze wszystkimi standardowymi wymaganiami eCommerce dotyczącymi zakupów i płatności.
Statystyka odwiedzinUkryty licznik statystyk na stronie zaprojektowanej przez uCoz zadowoli właścicieli sklepów.
Zdjęcia, filmy i audiouCoz oferuje zestaw narzędzi medialnych dla eCommerce i innych rodzajów działalności. Jest to narzędzie do tworzenia witryn internetowych przeznaczone do handlu elektronicznego i budowania marki. Użytkownicy mogą dołączyć listę odtwarzania audio.
BlogowanieuCoz pozwala projektantom dodać moduł w postaci bloga bez dodatkowej opłaty za płatną subskrypcję. Jeśli chodzi o to, czy użytkownicy to lubią, niewiele jest dostępnych informacji, ale nie ma też żadnych skarg.
mapy GoogleuCoz pozwala użytkownikom łatwo wstawiać mapy Google i inne mapy.
Edytor HTMLJednym z zasobów uCoz jest opcja dodawania i edycji kodu HTML / CSS.
Formularze i ankiety.Wybierz moduł uCoz dla formularzy, ankiet i innych elementów odpytywania
Przestrzeń magazynowaBezpłatne rejestracje otrzymują 400 MB, a abonenci płacą od 1 GB do 10 + GB w ramach pięciu rozsądnych planów.
Narzędzie do newsletteraChociaż nie ma odpowiedniego narzędzia do biuletynu, użytkownicy uCoz mogą wstawić własny projekt z panelu sterowania, aby skonfigurować i wykonać wysyłkę biuletynu.
Wsparcie forum.uCoz oferuje moduł forum dla projektantów stron internetowych oraz forum w społeczności uCoz, na które można zadawać pytania i odpowiedzi od klientów.
E-commerce / sklep internetowy.eCommerce, uCoz oferuje wbudowane funkcje eCommerce, których potrzebują właściciele sklepów. Abonenci mogą potrzebować zainwestować w model wyceny „Sklep”, aby uzyskać wszystko, czego potrzebują, ale jest to uzasadnione. Wygląda na to, że można również zintegrować zewnętrzne widżety eCommerce, takie jak Ecwid.
Integracja z bramąUsługi bramek płatniczych stanowią dużą część oferty usług uCoz.
SEO Friendly.Chociaż funkcja optymalizacji pod kątem wyszukiwarek nie jest wymieniona w przewodniku po systemie uCoz, musi tam być. Konieczne dalsze testy.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)uCoz zapewnia użytkownikom login do konta i ochronę hasłem do ich strony internetowej.
Google® AnalyticsuCoz integruje się z Google Analytics, ale projektant będzie musiał wstawić kod, aby wykonać tę pracę. Krótkie wezwanie do pomocy może być konieczne dla początkujących użytkowników.
Kreator stron internetowych SecurituCoz bardzo poważnie podchodzi do logowania, danych i bezpieczeństwa dla społeczności użytkowników i klientów
Wiele językówuCoz obsługuje 15 języków, z odrobiną rozpracowania wymaganego od projektanta
Optymalizacja mobilnaPłatne szablony uCoz zapewniają optymalizację mobilną dla udanego wyświetlania, nawigacji i zakupów na prawie każdym urządzeniu.
Technologia CDNUCoz nie ma bezpośredniego oświadczenia na temat technologii CDN, ale dla miliona użytkowników jest oczywiste, że wspierają doskonałą dostępność i wydajność.

Plany & cennik

uCoz oferuje jeden z najlepszych modeli cenowych wśród swoich konkurentów. Użytkownicy mogą zarejestrować bezpłatne konto z minimalnymi funkcjami lub wybrać jeden z pięciu rozsądnych planów miesięcznych. Tabela cen jest dostępna bezpośrednio w menu strony głównej uCoz.

Oferowane plany cenowe

Lista funkcji uCoz jest obszerna i dość długa, więc odwiedź tabelę cen online, aby zobaczyć wszystkie korzyści.

 • Wolny.
 • Minimalny. 2,99 USD miesięcznie
 • Podstawowy. 5,99 USD miesięcznie
 • Optymalny. 7,99 USD na miesiąc
 • Maksymalny. 15,99 USD na miesiąc
 • Sklep. 9,99 USD miesięcznie

uCoz oferuje bardzo konkurencyjne ceny z niesamowitym pakietem funkcji obejmujących wszystkie plany. Tu i tam jest kilka dodatkowych kosztów.

Rozważ następujące czynniki dotyczące cen:

 • Czy oferuje bezpłatny plan? Tak, każdy może założyć darmowe konto dla podstawowej strony internetowej.
 • Czy są jakieś okresy próbne, czy wymagają dołączenia karty kredytowej? Możesz zacząć bezpłatnie, a następnie przejść do płatnego abonamentu, w zależności od potrzeb Twojej witryny.
 • Jak niedrogie są pakiety premium w porównaniu do konkurentów? uCoz oferuje pięć przystępnych cenowo planów cenowych, które są bardzo konkurencyjne, szczególnie dla e-commerce z najwyższej półki, wraz z ogromną listą funkcji.
 • Czy możesz projektować profesjonalne strony internetowe przy użyciu tylko darmowej wersji? Tak, możesz stworzyć profesjonalną stronę internetową całkowicie za darmo i zachować ją za darmo. Nie jest jasne, czy nazwa Twojej domeny jest uwzględniona.

Czy płatność jest realizowana co miesiąc / rok?? Oferowany jest miesięczny abonament.

Obsługa klienta

uCoz ma kompleksowy zestaw opcji obsługi klienta, które są podobne do większości twórców stron internetowych zrób to sam. Wybierz menu pomocy z interfejsu lub odwiedź witrynę internetową, aby uzyskać przydatne FAQ, forum w społeczności uCoz oraz formularz kontaktowy wysłany pocztą elektroniczną. Brak numeru telefonu, ale jest to typowe dla tego typu twórców stron internetowych.

Łatwość użycia

uCoz jest stosunkowo łatwym narzędziem do samodzielnego tworzenia stron internetowych. Chociaż niektóre konstruktory mogą być łatwiejsze w użyciu, uCoz ma krótką krzywą uczenia się. Odbywa się to na dowolnym poziomie umiejętności, ale łatwiej je dostosować dla osób z doświadczeniem w kodzie. Konfiguracja jest łatwa, a opinie klientów są dobre. Witryna eCommerce zajmie trochę więcej badań i planowania w celu skonfigurowania i utrzymania.

Prostota interfejsu. Interfejs uCoz zdobywa średnie oceny za interfejs edycji panelu sterowania. Nie nazwałbym tego prostym, ale też niezbyt trudnym.

Odpowiedni dla początkujących / zaawansowanych użytkowników. To jest piękno uCoz. Wydaje się, że przyciąga zarówno początkujących, którzy potrzebują podstawowej strony internetowej, jak i doświadczonych projektantów, którzy chcą dostosowywać za pomocą kodu – a cena jest odpowiednia.

Przez cały czas zachowuj kontrolę nad witryną. Projektanci / subskrybenci uzyskują pełną kontrolę nad swoją witryną dzięki bezpiecznemu logowaniu w uCoz.

Zapewniona pomoc w edytorze. Wydaje się, że istnieje pewna pomoc w edytorze i wiele innych opcji pomocy dla nowych i zaawansowanych użytkowników, w tym menu pomocy.

uCoz to konkurencyjny kreator stron internetowych, który jest względnie łatwy w użyciu i oferuje nieskończoną liczbę wbudowanych i zewnętrznych funkcji i modułów, dzięki którym każda strona może potrzebować.

Wniosek

uCoz zajmuje wysokie miejsce w klasie twórców stron internetowych typu „zrób to sam”, szczególnie dla małych firm i właścicieli sklepów. uCoz obsługuje 15 języków i pięć rozsądnych planów cenowych na skalowalność. Bezpłatna podstawowa strona internetowa jest dostępna na początek lub w dłuższej perspektywie.

Ta platforma jest atrakcyjna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, ponieważ oferuje zarówno opcje projektowania oparte na szablonie, jak i o dowolnym kształcie. Zestaw funkcji jest ogromny, jeśli nie masz nic przeciwko ustaleniu, jak działają niektóre z nich. Oto drobny druk uCoz:

uCoz to potężny i wszechstronny kreator stron internetowych w swojej klasie. Obsługuje każdy typ i skalę witryny, której może potrzebować każdy. Oferuje funkcjonalność, duży zestaw funkcji i uczciwe plany cenowe dla użytkowników na całym świecie.

Istnieją dobre recenzje dla tego konstruktora strony, ale trochę tajemnicy co do konkretnego szczegółu funkcji i procesu. uCoz wydaje się być doskonałą opcją dla przeciętnego projektanta, a darmowa opcja jest atrakcyjna do przetestowania, aby sprawdzić, czy dopasowuje się do Twojego poziomu umiejętności i potrzeb Twojej witryny.

Porównać

uCoz

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map