Przegląd SimpleSite 2016


SimpleSite

Odwiedź stronę

8.6


Wynik AWA

SimpleSite

Nigdy nie słyszałeś o SimpleSite? Zaskakujące jest to, że firma istnieje od 2003 roku. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się wypróbować ich platformę, możesz po prostu pomyśleć, że cofnąłeś się w czasie do 2003 roku. Przeczytaj naszą recenzję SimpleSite poniżej.

Plusy

 • Prawdopodobnie najłatwiejszy w obsłudze kreator stron internetowych eCommerce
 • Automatycznie zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych

Cons

 • Brak możliwości dostosowania
 • Jest bardzo stary
 • Niewiele obsługi klienta
 • Nie jest konkurencyjny cenowo
 • Może oszukać użytkowników za pomocą ich „bezpłatnego” pakietu

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.simplesite.com
 • Kwatera główna: Kopenhaga, Dania
 • Rok założenia: 2007
 • Pracowników: 20+
 • Kategorie: Kreator strony internetowej
 • Usługi: Oprogramowanie do projektowania w chmurze, hosting
 • Darmowa wersja próbna: 30 dni

Co możemy powiedzieć o SimpleSite? Jeśli staramy się być mili, powiemy, że niezwykle łatwo jest uruchomić prostą stronę internetową lub sklep internetowy. Jeśli nie chcemy być mili, powiemy, że cała sprawa wydaje się bardzo przestarzała i brzydka.

Chociaż po przejściu na stronę SimpleSite wygląda ona profesjonalnie i czysto, jednak po zarejestrowaniu się i rozpoczęciu korzystania z platformy możesz pomyśleć, że edytor nie był aktualizowany od 2003 r. Kombinacje kolorów, czcionki i układy wyglądają tak, jakby mogły być nawet opracowane w latach 90. To nie jest dobry wygląd w porównaniu do niektórych niesamowitych konkurencji.

I to też nie jest dobry interes. Istnieje wiele lepszych platform, które są bardziej konkurencyjne cenowo niż ta niezgrabna relikwia.

Czy możesz więc wymienić w tym coś dobrego?

Zdecydowanie! SimpleSite musi być najszybszym sposobem na skonfigurowanie strony. Twoja witryna jest online w mniej niż 5 minut. Nie trzeba się martwić o wiele opcji dostosowywania, a cała sprawa jest tak prosta, że ​​dwulatek prawdopodobnie byłby w stanie z niej skorzystać.

Założenie sklepu internetowego za pomocą SimpleSite jest również bardzo łatwe.

Kto jest prostySytuuj dobrze?

SimpleSite może być platformą do rozważenia dla osób, które chcą założyć nieprofesjonalną stronę internetową w mniej niż 10 minut. Może być również dla tych, którzy mają bardzo ograniczone umiejętności obsługi komputera, ale nadal chcieliby stworzyć swoją stronę.

I kto powinien trzymać się z dala od SimpleSite?

Wszystkim nieuwzględnionym w dwóch kategoriach, które wymieniliśmy w powyższym akapicie, zalecamy trzymanie się z dala od SimpleSite jak zarazy. Dostępne są znacznie lepsze platformy, nawet jeśli chcesz czegoś prostego – sprawdź Yola, aby uzyskać bardzo łatwy konstruktor.

Jak skalowalna jest strona internetowa SimpleSite?

Dzięki planowi SimpleSite Pro masz nieograniczoną liczbę stron, obrazów i filmów, więc teoretycznie twoja strona SimpleSite jest skalowalna, jak chcesz. Podstawowa bezpłatna wersja próbna i konta Pro dają ci pięć produktów w twoim sklepie internetowym, co zwiększa się do nieograniczonej liczby w planie e-commerce.

Jaka jest reputacja SimpleSite?

Nie ma ogromnej liczby opinii użytkowników krążących po SimpleSite, ale z tych, które widzieliśmy, że były mieszane. Mają wielu zadowolonych klientów, którzy są zadowoleni z możliwości szybkiego i łatwego konfigurowania stron internetowych, ale mają też wielu niezadowolonych klientów, którzy skarżyli się na brak dostępnej pomocy i problemy z cenami.

Czy mają gwarancję zwrotu pieniędzy??

W przypadku płatnych planów Pro lub E-Commerce obowiązuje 14-dniowy okres na odstąpienie od umowy, w którym możesz zrezygnować z subskrypcji i otrzymać zwrot pieniędzy.

Czy SimpleSite zdobył wszelkie nagrody?

SimpleSite znalazło się w gronie zwycięzców nagrody Red Herring 100 Europe Awards 2015, która wyróżnia start-upy technologiczne. Założyli także grupę Nordic Growth Hackers, której zadaniem jest hakowanie wzrostu.

Kluczowe cechy

 • Setki unikalnych układów i wzorów
 • Osobista nazwa domeny
 • Integracja ze sklepem internetowym
 • Obsługa klienta 24/7
 • Zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych
 • Integracja z udostępnianiem społecznościowym
 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczone miejsce na płatne plany
 • Integracja z bramą PayPal
 • Obsługuje wiele języków
 • Prosty układ strony do blogowania
 • Integracja wideo, muzyki, gier i map

Werdykt ekspertów branżowych na stronie SimpleSite

Kreator stron W przypadku SimpleSite wydaje się, że eksperci mają wyższe standardy niż konsumenci. Krytycy są przyzwyczajeni do poruszania się po twórcach stron internetowych i mają większe oczekiwania, jeśli chodzi o wydajność. Dla większości SimpleSite jest zbyt prosta. Nie oferuje wystarczającej liczby funkcji i brakuje określonego poziomu dostosowania, którego można się było spodziewać. Edytor nie jest po prostu prosty. To jest nieaktualne. Oznacza to, że klienci mogą nie być w stanie stworzyć witryny, którą sobie wyobrażają i będą musieli zadowolić się działaniem w ramach ograniczeń programu. Chociaż może to wystarczyć dla niektórych użytkowników, jest to przyczyną niskiej ogólnej oceny ekspertów.

Co więcej, krytycy twierdzą, że SimpleSite jest zbyt drogie. Biorąc pod uwagę dostępne narzędzia, nie oferuje atrakcyjnej wartości. Dostępne są lepsze opcje, które zapewnią zaktualizowane szablony, narzędzia i funkcje za znacznie lepszą cenę.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20 kwietnia 2016 r

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na stronie SimpleSite

Ci, którzy nie byli zaskoczeni nieoczekiwanymi opłatami, byli bardzo zadowoleni z faktycznej funkcjonalności narzędzi do tworzenia stron internetowych. Użytkownicy zgłaszają, że SimpleSite jest naprawdę łatwy w użyciu. Początkujący mogą łatwo stworzyć atrakcyjną stronę internetową. Oferowane narzędzia są bardzo proste i proste. Dla niektórych jest to idealna konfiguracja:

„Wiedząc tylko, jak wykonać podstawy techniki komputerowej, byłem zdumiony, jak łatwo było założyć własną stronę internetową i jestem zachwycony wynikami!”

Jeśli nie chcesz uczyć się skomplikowanych narzędzi do projektowania i chcesz jak najszybciej uruchomić witrynę, SimpleSite może Ci pomóc. Czysty interfejs użytkownika pomoże Ci skoncentrować się na najważniejszych sekcjach witryny.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

Negatywne opinie konsumentów i skargi na SimpleSite

Szybkie spojrzenie na recenzje konsumentów i jeden wspólny motyw zaczyna się kształtować: problemy z nieautoryzowanymi opłatami. Istnieje wiele skarg od klientów, którzy sądzili, że zamierzają uiścić symboliczną opłatę, ale następnie zlecono im sporządzenie rachunków na znacznie większe kwoty. Niektórzy mogą to zaryzykować, po prostu nie do końca czytając warunki, ale jeśli tak wiele osób ma podobne problemy, SimpleSite może być zmuszony do zachowania większej przejrzystości dzięki swoim zasadom rozliczeniowym.

Gdy klient wniósł te skargi do SimpleSite, firma nie była skłonna pomóc w rozwiązaniu problemu i / lub zwrócić pieniądze. Użytkownicy narzekali również na częste i agresywne praktyki sprzedaży. Wszystkie te czynniki z pewnością osłabiają wiarygodność SimpleSite.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

Projekt & Dostosowywanie

Przejdź ze strony głównej SimpleSite, aby utworzyć opublikowaną stronę internetową w mniej niż pięć minut.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Rozpocznij tutaj”, wybierz „osobisty / blog”, „biznesowy” lub „inny”, stronę podkategorii, schemat kolorów, obraz funkcji, tło, tytuł. Następnie nazwa użytkownika (nazwa domeny), hasło, adres e-mail i jesteś gotowy do pracy – Twoja witryna jest aktywna.

FunkcjaPrzegląd
Szablony stron internetowychIstnieje tylko jeden układ podstawowy, który można dostosować. Personalizacja jest bardzo ograniczona.
Interfejs kreatora stron internetowychWyświetlana na stronie docelowej będzie wyglądała tak, jak wygląda w Internecie, wraz z irytującymi banerami rozpryskowymi u góry i po prawej stronie, przypominającymi o uaktualnieniu do wersji Pro. Po prawej stronie znajdziesz także opcje „Edytuj stronę”, „Dodaj nową stronę”, „Dodaj sklep internetowy” i „Ustawienia” (w tym „Zarządzaj stronami”, „Edytuj projekt” i „Konto” ). Kliknięcie każdego z nich powoduje wyświetlenie nowego ekranu. W sekcji „Zarządzaj stronami” można znaleźć takie elementy, jak „Statystyki” i „Powiadom znajomego”, które pozwalają wysyłać proste wiadomości e-mail o swojej witrynie do 100 odbiorców.
Dostosowanie stylu stronyMożesz dostosować witrynę SimpleSite, wybierając „Edytuj projekt”, aby zmienić kolorystykę i czcionki itp. Opcja „Edytuj tę stronę” umożliwia zmianę nazwy strony, dodanie tekstu, zdjęcia, wideo, pokazu slajdów, kolumn, wiadomości, podpisu lub elementów dokumentów, sekcji tekstowych lub zdjęć. Możesz dodać do stron różne typy stron, takie jak strona standardowa, album ze zdjęciami, księga gości, blog lub cennik. Układ nie jest przeciągany i upuszczany, a Ty możesz wykonywać tylko bardzo ograniczony zakres działań.
Nawigacja stronyMożesz łatwo przeglądać strony w opcji „Zarządzaj stronami” w „Ustawieniach”. Tutaj możesz przeglądać, edytować lub usuwać strony oraz dodawać podstrony.
Zarządzanie zawartościąW SimpleSite nie ma systemu zarządzania treścią. Wszystkie media muszą zostać ponownie przesłane, jeśli chcesz umieścić je w innym miejscu na swojej stronie.
Zdjęcia i galerieMożesz dodać zdjęcia lub maksymalnie pięć galerii zdjęć. Nie ma edytora zdjęć i nie będzie można zmieniać rozmiarów zdjęć ani ich rozmieszczenia w układzie.
Mobilne budowanie witrynyStrony internetowe SimpleSite są w pełni responsywne, więc działają doskonale na urządzeniach mobilnych bez dalszej pracy
Integracja z udostępnianiem społecznościowymUdostępnij na Facebooku, Udostępnij na Twitterze i Udostępnij na Google+. Wszystkie przyciski pojawiają się automatycznie na każdej stronie Twojej witryny.
Usługi projektoweŻadne usługi projektowe nie są oferowane – chociaż, aby być uczciwym, jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu witryny za pomocą SimpleSite, lepiej i tak pójść gdzie indziej.

funkcje & Przybory

Jakie są funkcje konstruktora SimpleSite? Sprawdź je poniżej.

FunkcjaPrzegląd
UstawiaćWystarczy adres e-mail – to wszystko! Twoja strona jest uruchomiona w mniej niż 5 minut.
Projektowanie stronW edytorze dostępnych jest bardzo niewiele opcji projektowych. Jesteś prawie zamknięty w jednym formacie.
Niestandardowa nazwa domenyTwoja nazwa domeny jest bezpłatna w jednym z płatnych abonamentów, a także otrzymasz swoje niestandardowe adresy e-mail – pięć z abonamentem Pro.
Głębokość nawigacjiNawigacja ma jeden poziom głębokości.
Widżety i aplikacjeBrak widżetów i aplikacji innych niż standardowe wideo, zdjęcia itp.
ZarabianieBez monetyzacji, chyba że dodasz linki partnerskie lub podobne.
Statystyka odwiedzinMożesz wyświetlić wyświetlenia strony, komentarze odwiedzających i kciuki w górę dla każdej strony w sekcji Statystyki. Pokazuje także liczbę ogólnych wyświetleń strony.
Zdjęcia, wideo i audioMożesz dodać audio, wideo i zdjęcia.
BlogowanieZapewniony jest prosty układ strony do blogowania.
mapy GoogleNie.
Edytor HTMLNie.
Integracja z mediami społecznościowymiNie. Użytkownicy mogą udostępniać stronę tylko na Facebooku, Twitterze lub Google+.
Formularze i ankietyNie.
Przestrzeń magazynowaNieograniczona ilość miejsca dostępna w płatnych abonamentach.
Narzędzie do newsletteraProsta funkcja wysyłania wiadomości e-mail dostępna dla maksymalnie 100 odbiorców.
ForumNie.
E-commerce / sklep internetowySklep z pięcioma artykułami może być objęty planem Pro; plan handlu elektronicznego zapewnia nieograniczoną liczbę produktów.
Integracja z bramąSimpleSite korzysta z bramki PayPal. Nie ma innych opcji.
SEO FriendlyNie.
Ograniczony dostęp do witryny (ochrona hasłem)Nie.
Google® AnalyticsNie.
Bezpieczeństwo strony internetowejDane są przechowywane na serwerach SimpleSite.
Wiele językówEdytor jest dostępny w języku angielskim, indonezyjskim, niemieckim, hiszpańskim, norweskim, portugalskim, greckim, malezyjskim, duńskim, francuskim, holenderskim, fińskim, tureckim, czeskim, włoskim, polskim, szwedzkim i rosyjskim.
Optymalizacja mobilnaKażdy szablon reaguje całkowicie, więc został już zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.
Technologia CDNNie.

Plany & cennik

Od czego zacząć od planu cenowego SimpleSite? Cóż, na początek, na całej ich stronie docelowej jest napisane, że można „stworzyć darmową stronę internetową lub blog”, „stworzyć bezpłatną stronę internetową” i „to nic nie kosztuje”!

Szaleństwo polega na tym, że to po prostu nieprawda. Witryna jest bezpłatna tylko przez 30 dni, po czym konieczne będzie uaktualnienie do wersji Pro lub E-Commerce, aby kontynuować korzystanie z usługi.

Darmowa wersja platformy jest po prostu darmową wersją próbną. Dzięki niemu otrzymujesz 15 stron, do 300 zdjęć i 10 minut wideo, adres strony yoursite.simplesite.com, sklep internetowy z maksymalnie pięcioma elementami z bramą PayPal i reklamami SimpleSite na twojej stronie.

Pro Plan
11,95 USD / miesiąc, 29,95 USD / 3 miesiące.

Plan Pro pozwala mieć nieograniczoną liczbę stron, obrazów i filmów oraz wrzuca nazwę Twojej domeny wraz z pięcioma niestandardowymi adresami e-mail. Reklamy są również usuwane z Twojej strony

Plan handlu elektronicznego
26,95 USD / miesiąc, 74,95 USD / 3 miesiące.

Plan e-commerce daje ci wszystko w planie Pro wraz z nieograniczoną liczbą przedmiotów w twoim sklepie internetowym.

Obsługa klienta

A może powinniśmy powiedzieć: „Jaka obsługa klienta?” Szczęśliwą rzeczą w edytorze SimpleSite jest to, że prawdopodobnie nie potrzebujesz pomocy w uruchomieniu witryny. Jedyną dostępną dla użytkowników drogą do obsługi klienta jest konto obsługi klienta e-mail.

Możesz jednak oczekiwać do dwóch dni oczekiwania na odpowiedzi na e-maile, więc nie jest to bardzo pomocne, jeśli potrzebujesz odpowiedzi na pytanie teraz.

 • Telefon
  Brak wsparcia telefonicznego.
 • Wsparcie e-mail
  Możesz wysłać e-mail do zespołu pomocy technicznej – odpowiedzi będą miały zwrot do dwóch dni.
 • Czat
  Brak możliwości czatu na żywo.
 • Baza wiedzy
  Bardzo, bardzo podstawowe pytanie & Sekcja na stronie internetowej
 • Samouczki wideo
  Brak dostępnych samouczków wideo.
 • Forum wsparcia
  Brak forum wsparcia dla użytkowników.
 • Dodatkowe opcje
  Brak innych dostępnych opcji pomocy.

Łatwość użycia

Oto jeden obszar, który SimpleSite wyróżnia się łatwością obsługi. Cały proces jest bardzo prosty. Możesz mieć całą witrynę internetową z przydatnymi treściami w ciągu 10 minut.

Układ jest czysty (ponieważ nie ma prawie żadnych opcji do wyboru). Nawigacja między stronami jest prosta, gdy masz kilka kliknięć. Dodawanie sklepu internetowego i zarządzanie nim wydaje się bardzo łatwe. Wyjścia e-maili działają dobrze.

Jedyną przeszkodą, jaką mogą mieć niektóre osoby, jest to, że nie jest to edytor WYSIWYG (What You See Is What You Get). Oznacza to, że kiedy edytujesz strony, nie zobaczysz, jak będą wyglądać, gdy będą dostępne na żywo podczas edytowania.

Większość innych twórców stron internetowych udostępnia teraz interfejs WYSIWYG, ponieważ usuwa tę „edycję, a następnie cofanie się i sprawdzanie, jak to wygląda”, co może być dość czasochłonne.

To powiedziawszy, to niewielki problem, ponieważ i tak nie masz wielu opcji dostosowania strony. Mimo wszystkich swoich wad SimpleSite pozostaje wierny swojemu imiennikowi.

Wniosek

SimpleSite jest przestarzały, ma ograniczoną funkcjonalność i możliwości dostosowywania, ma tylko jedną prawdziwą ścieżkę obsługi klienta (która może być powolna), a ponadto jest stosunkowo drogi! Ich ukryte ceny i ciągłe przypomnienia o ulepszeniu usługi są również niepożądanym dodatkiem do platformy.

Jedynym powodem, dla którego zdecydujesz się na SimpleSite jako twórcę witryny, jest to, że chcesz uruchomić działającą witrynę w ciągu dziesięciu minut lub masz bardzo ograniczone umiejętności komputerowe. Dla wszystkich innych będziesz chciał omijać ten konstruktor.

SimpleSite należy opuścić w 2003 roku, gdzie należy. Dla każdego, kto szuka prostego narzędzia do tworzenia witryn, które sprawi, że Twoje treści będą wyglądać przyzwoicie, zalecamy szukanie gdzie indziej. Możesz wypróbować inne narzędzia, takie jak Wix i Yola, jeśli szukasz czegoś prostego w użyciu.

SimpleSite po prostu nie konkuruje z konkurencją.

Porównać

SimpleSite

86

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map