Przegląd FatCow 2016

Logo hostingu FatCow


Gruba krowa

Odwiedź stronę

9.1


Wynik AWA

Gruba krowa

FatCow działa na rynku od 1998 roku. Dążąc do uproszczenia całego hostingu internetowego, FatCow zawsze dążył do tego, aby ulepszyć wszystko dzięki swoim unikalnym planom hostingowym i kampaniom marketingowym. FatCow jest znany głównie ze swoich wspólnych rozwiązań hostingowych odpowiednich dla małych i średnich firm i może pochwalić się ponad 200 000 stron internetowych pod swoim skrzydłem. Przeczytaj naszą recenzję FatCow poniżej.

Plusy

 • Obsługa klienta 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Zasilany w 100% energią wiatrową
 • Niedrogie ceny

Cons

 • Średnie prędkości
 • Drogie z miesiąca na miesiąc

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.fatcow.com
 • Kwatera główna: Burlington, MA
 • Rok założenia: 1998
 • Kategorie: Hosting
 • Usługi: Wspólny hosting, VPS, dedykowane serwery
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

FatCow to wyjątkowa firma hostingowa, która z entuzjazmem nazywa swój zespół ekipą „moo”, znaną z innowacyjnych umiejętności planowania i projektowania. Plany hostingowe, projekty stron internetowych i funkcje różnią się od ich odpowiedników.

Usługi

Chociaż FatCow może wydawać się idealną firmą hostingową dla Ciebie, zawsze warto dokładnie poznać tę firmę, zanim zdecydujesz się na jedną. A co może być lepszym sposobem na poznanie, niż dyskusja na temat usług i planów, które zapewnia dana firma hostingowa.

FatCow zapewnia szereg planów hostingowych w różnych kategoriach:

 • Wspólne plany hostingowe
 • Virtual Private Server (VPS)
 • Dedykowane plany hostingowe
 • I dodatkowo zarządzany hosting WordPress dla użytkowników WordPress.

Oprócz tych planów hostingowych otrzymujesz także dodatkowe narzędzie do tworzenia witryn z wyjątkową obsługą klienta i dodatkowymi funkcjami.

FatCow udostępnia bezpłatne opcje rejestracji i transferu domen z praktycznie wszystkimi planami hostingowymi.

Zawiera także atrakcyjne funkcje programistyczne w swoich planach VPS, takie jak wstępnie zainstalowane skrypty, nieograniczone domeny i dostęp do funkcji cPanel.

Mając do dyspozycji tak wiele funkcji, FatCow może brzmieć jak najlepsza firma hostingowa bez żadnych wad. Odsłaniając kurtynę, rzućmy okiem na kilka obszarów, w których FatCow wymaga poprawy

Ograniczenia

Istnieją pewne obszary, w których FatCow może cię trochę rozczarować, dlatego lepiej jest o nich wiedzieć, niż odkrywać później.

 • Niezbyt dobra polityka odnawiania. Ceny z góry dla FatCow idą z łatwością, wygrana dla małych i średnich firm. Jednak FatCow pojawia się podczas odnawiania.
 • Skalowalność. Funkcje, pojemność pamięci i funkcje serwerów dostarczane przez FatCow są idealne dla małych i średnich firm. Jednak skalowanie nie wystarcza. Nie wystarcza, gdy zwiększa się funkcjonalność strony i jej złożoność. FatCow może nie być najlepszą ofertą, jaką mogą znaleźć złożone witryny eCommerce. Jeśli chodzi o małe osobiste strony i średnie witryny e-commerce, FatCow może być prawdziwą opcją.
 • Czas pracy. Podobnie dostępność jest także jednym z obszarów, w którym FatCow może pracować. Chociaż FatCow był w stanie zanotować dobry wynik bez przestojów wynoszący 99,85%, wciąż ma wiele do nadrobienia. Firma nie podaje również żadnego numeru gwarancji dostępności.
 • Utworzyć kopię zapasową. FatCow zapewnia opcje automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Ale tych opcji nie można wykorzystać za darmo. Musisz zapłacić za te rutynowe kopie zapasowe lub wybrać rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych.
 • Hosting Windows nie jest obsługiwany. FatCow nie obsługuje hostingu Windows. Zapewniona jest tylko obsługa Linuksa, co może być trudne.
 • Brak bezpłatnych aktualizacji. FatCow początkowo nie pozwalał na aktualizację twojego planu hostingowego na serwer dedykowany lub wirtualny. Jednak teraz masz opcję uzyskania aktualizacji za cenę. Możesz mieć szczęście dzięki zniżkom podczas aktualizacji.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

FatCow zapewnia prawdziwą wartość za każdy zainwestowany grosz. Mówiąc o pieniądzach, z przyjemnością dowiesz się, że FatCow ma dobrą gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz odzyskać pieniądze w ciągu 30 dni od subskrypcji, jeśli okaże się, że usługi nie spełniają Twojego standardu.

Atrakcyjna gwarancja zwrotu pieniędzy może nie wydawać się bardzo atrakcyjna, gdy dowiesz się, że inne najlepsze firmy hostingowe, takie jak Arvixe, InMotion Hosting i Just Host, zapewniają podobne gwarancje na dłuższy okres.

Zzielenieć!

Cóż, masz jeszcze jeden powód, by trzymać się FatCow – to zielone podejście! FatCow podbija serca, robiąc coś dla środowiska. Jeśli prowadzisz witrynę za pomocą FatCow, nie tylko pomagasz sobie, ale także pomagasz planecie. FatCow może pochwalić się hostingiem w 100% wiatrowym.

Tak więc, po tym wszystkim, co w końcu odpowiedziała, najlepsza część – dlaczego warto wybrać FatCow?

Dlaczego warto wybrać FatCow?

Podsumowując, FatCow może zaspokoić Twoje pragnienie dostępu do niedrogich planów hostingowych, a także całodobowej obsługi klienta. Jeśli zamierzasz stworzyć prostą, jednostronicową stronę internetową lub niezbyt złożoną aplikację internetową, FatCow jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz również rozważyć użycie FatCow do celów testowych. Ale jeśli długoterminowe użytkowanie i złożona funkcjonalność są Twoimi wymaganiami, lepiej spojrzeć na inne opcje.

Uważaj na słowo „nieograniczony” używane przez FatCow, mogą one nie oznaczać tego w taki sam sposób, jak myślisz.

Better Business Bureau przyznało FatCow ocenę A +. A + to najwyższa ocena, jaką firma może uzyskać w Better Business Bureau! Brzmi wspaniale?

Kluczowe cechy

 • Darmowy transfer domeny
 • Darmowa nazwa domeny
 • Przyjazne dla twórców stron
 • Nieograniczone skrzynki pocztowe POP
 • Bezpieczny serwer SSL
 • Bezpłatny 1GB JustCloud Cloud Storage
 • Kreatory instalacji aplikacji
 • Niestandardowy adres e-mail
 • Nieograniczone domeny
 • Codzienna kopia zapasowa serwera
 • Całodobowy monitoring obiektu
 • Nieograniczone bazy danych MySQL

Szybkie linki

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie FatCow

Web Hosting Dzięki tak wielu dostępnym usługom hostingowym FatCow otrzymuje doskonałe oceny od ekspertów, ale wciąż nie jest w stanie złamać większości dziesięciu list. Ostatecznie jest to solidna usługa z poczuciem humoru. FatCow jest na szczycie, jeśli chodzi o czas pracy. Ich serwery oferują szybką i niezawodną obsługę, a krytycy twierdzą, że pakiet hostingowy jest „prawie idealny”. Jedyną wadą jest to, że brakuje mu pewnej elastyczności, którą można znaleźć u konkurencji. To powiedziawszy, FatCow oferuje szeroką gamę świetnych funkcji w niskiej cenie. Być może będziesz musiał zapłacić nieco więcej, aby uzyskać wszystkie dzwonki i gwizdki, które pochodzą z innych usług.

Krytycy szybko wychwalają zasoby wsparcia i ogólną obsługę klienta. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, eksperci przyznają FatCow 8 na 10 punktów za wydajność i idealną 10 za krowy.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat FatCow

Chociaż wśród negatywnych recenzji konsumentów są pewne popularne nici, FatCow otrzymuje zdecydowanie pozytywne recenzje od większości użytkowników. Średnio konsumenci przyznają FatCow 4 na 5 gwiazdek. W rzeczywistości wiele opinii bezpośrednio przeczy skargom innych klientów. Wielu zadowolonych użytkowników zauważa fakt, że byli w stanie porozmawiać z przedstawicielem wsparcia z siedzibą w USA, który był niezwykle przyjazny i kompetentny.

Być może co najważniejsze, użytkownicy zgłaszają, że FatCow do 99,9% gwarancji dostępności. FatCow otrzymuje także wysokie noty w innych ważnych obszarach, w tym: szybkości, funkcjach panelu sterowania, przystępnych cenach i obsłudze klienta. Na podstawie samych recenzji użytkowników możesz mieć pewność, że FatCow zapewni Ci narzędzia potrzebne do prowadzenia witryny.

Negatywne opinie konsumentów i skargi dotyczące FatCow

Skargi przeciwko FatCow można podzielić na dwie podstawowe kategorie: fakturowanie i obsługa klienta. Szczerze mówiąc, jest to dość typowe dla każdej firmy o przyzwoitej wielkości, która obsługuje dziesiątki tysięcy klientów. Przy tak wielu ludzi na pewno będzie jakiś snafus rozliczeniowy i użytkownicy niezadowoleni z obsługi klienta, którą otrzymali.

Wydaje się, że największy problem z rozliczeniami miał miejsce, gdy klienci próbowali zlikwidować swoje konto. W niektórych przypadkach klientom obiecano zwrot pieniędzy, ale nie mogli odzyskać swoich pieniędzy. Pojawiły się również doniesienia o nieoczekiwanych zarzutach, które były trudne do wyjaśnienia.

Ci, którzy byli niezadowoleni z obsługi klienta, nie docenili tego, że ich rozmowy i e-maile były przekazywane do zagranicznych centrów pomocy.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?page=3&sort = najpierw najniższa ocena
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?sort=highest-rating-first

Niezawodność & Czas pracy

Nie, FatCow nie ujawnił danych liczbowych dotyczących gwarancji dostępności. Nie zapewniono przestojów; niemniej jednak udowodnili swoją wiarygodność, publikując regularne statystyki dotyczące czasu pracy i przestojów. Ale mają swoje centra danych działające 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z kilkoma ciężko pracującymi facetami.

Centrum danych FatCow stosuje architekturę klastrową na wszystkich swoich serwerach, tj. Jeśli ktoś musi upaść, inny przejmie kontrolę, bez zadawania pytań! Kopia zapasowa jest również wykonywana regularnie, aby zminimalizować ryzyko utraty danych.

Boston, USA, hostuje centrum danych FatCow. Obiekt może pochwalić się pół petabajtem przestrzeni dyskowej rozmieszczonej w armii ponad 800 serwerów.

Istnieją dwie zapory ogniowe zapewniające ochronę centrum danych i jest ono pod profesjonalnym nadzorem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Opcja automatycznego tworzenia kopii zapasowej jest dostępna dla klientów, którzy chcą zapłacić za codzienne tworzenie kopii zapasowych swoich witryn. Składa się z codziennych procedur tworzenia kopii zapasowych oraz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania. Jeśli nie chcesz płacić, rozsądne byłoby regularne tworzenie kopii zapasowych danych.

funkcje & Przybory

Teraz, gdy masz wystarczającą wiedzę na temat planów, funkcji, ograniczeń, specyfikacji technicznych i innych powiązanych dziedzin dotyczących firmy, powinieneś dalej doskonalić swoją wiedzę na temat funkcji, które zapewnia FatCow.

Nic dziwnego, że FatCow jest bogaty w funkcje.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o każdym z nich szczegółowo.

FunkcjaPrzegląd
Panel sterowaniaFatCow ma wspaniale zaprojektowany panel sterowania do operacji na stronie administratora. Nie, dostęp do niego nie będzie trudny. Panel sterowania ma łatwą nawigację i możesz łatwo z niego skorzystać w ciągu kilku minut.

Warto wspomnieć, że przełączanie się z cPanel do nowego panelu sterowania FatCow może być nieco mylące. W przeciwnym razie panel sterowania jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje.

Jest w pełni wyposażony i posiada wszystkie niezbędne skrypty. Za pomocą tego łatwo dostępnego panelu sterowania możesz łatwo tworzyć strony internetowe i wykonywać inne czynności administracyjne w podróży. To nie wszystko, aby dalej pomagać ci w wykonywaniu zadań; wyświetla listę i kategoryzuje wszystkie zadania za pomocą kolorowego przycisku wskazującego, czy każdy element jest aktualnie włączony, czy nie. Można go również dostosowywać, chociaż jest zastrzeżonym narzędziem.

Co więcej, możesz także korzystać z zalet rozwiązania sieci dostawczej (CDN) za pośrednictwem panelu sterowania.

Miejsca na dyskuMiejsce na dysku jest tym, czym zajmuje się prawie każdy webmaster. Jest to miejsce przydzielone do Twojej witryny przez twojego dostawcę hostingu. A to zależy głównie od wybranego planu hostingowego.

FatCow oferuje szereg wariantów miejsca na dysku według różnych planów hostingowych, które zapewnia:

 • Plan FatCow – nieograniczony
 • Podstawowy hosting VPS – 40 GB
 • Biznesowy hosting VPS – 90 GB
 • Optymalny hosting VPS – 120 GB
 • Hosting dedykowany dla uruchamiania – 500 GB
 • Profesjonalny hosting dedykowany – 1000 GB
 • Hosting dedykowany dla przedsiębiorstw – 1000 GB
PasmoPrzepustowość jest jednym z kluczowych czynników, które mogą mieć wpływ na szybkość Twojej witryny. Choć ta funkcja jest niezwykle ważna i znacząca, należy wybrać przepustowość, aby pamiętać o swoich wymaganiach. Im większa przepustowość, tym więcej danych można łatwo przesłać.

Minimalna przepustowość dla VPS i dedykowanych planów zapewnianych przez FatCow wynosi 1 TB, i wzrasta tylko z tej liczby. Są jednak przypadki, w których użytkownicy zgłosili, że wykorzystanie pasma i limit nie jest im powiedziane we właściwy sposób przez FatCow. Powszechne są również rozmowy, że poproszono ich o ograniczenie wykorzystania przepustowości, gdy osiągną limit, nawet jeśli są objęci planem nieograniczonym.

Obsługa baz danychFatCow zapewnia obsługę baz danych. Jednak funkcje bazy danych są zwykle główną przyczyną skarg klientów. Pozwala łączyć się z połączeniami z bazą danych MySQL, ale nie określa liczby równoczesnych połączeń z MySQL.
Darmowa domenaFatCow zapewnia bezpłatną rejestrację domen w ramach niektórych planów, dzięki czemu ceny wydają się jeszcze tańsze. Jeśli chcesz odebrać pieniądze za pomocą gwarancji zwrotu pieniędzy, będziesz musiał zapłacić za nazwę domeny. Koszt nazwy domeny zostanie odjęty od kwoty zwrotu i to również tylko wtedy, gdy zdecydujesz się zachować domenę. Plany zapewniające bezpłatną domenę to:

 • Plan FatCow
 • Hosting WordPress
 • Hosting VPS
 • Hosting dedykowany
Kopie zapasowe danychJeśli twoja witryna zawiera wiele danych, codzienne tworzenie kopii zapasowych jest niezbędnym warunkiem bezpieczniejszej strony. Codzienne plany tworzenia kopii zapasowych i rutynowe automatyczne kopie zapasowe są oferowane jako usługa dodatkowa do wielu planów FatCow. Chociaż codzienna kopia zapasowa jest uwzględniona w planie „Original FatCow”, automatyczna kopia zapasowa danych jest usługą płatną. Możesz łatwo kupić pakiet kopii zapasowej oraz utrzymywać i kontrolować dane w swojej witrynie. Codzienne kopie zapasowe serwera nie wymagają dodatkowych kosztów.
SSD (dyski półprzewodnikowe)Plan WP Essential dostępny w Fat Cow wykorzystuje infrastrukturę opartą na dyskach SSD. Może to być rodzaj mechanizmu buforowania SSD, ale jest niewiele informacji na jego temat. Twierdzi się także, że zapewnia hostom aplikacje superszybką infrastrukturę.
Instalator aplikacji jednym kliknięciemInstalator aplikacji jednym kliknięciem dostarczony przez FatCow to prawdziwy kreator. Wraz z narzędziem do przeciągania i upuszczania witryn tworzenie witryny jest dziecinnie proste. Ma szereg aplikacji takich jak WordPress, Joomla, phpBB, GBook, SharedSSl, PayPal i wiele innych. Umożliwia dodanie interaktywności do witryny w przyjazny dla użytkownika sposób.
Konta emailFatCow obsługuje nieograniczoną liczbę kont e-mail i hosting POP we wszystkich swoich planach hostingowych. Ale potrzebuje poprawy. Podstawowa przydzielona pamięć wynosi 500 MB, co pozostawia miejsce na niezadowolenie wielu klientów. FatCow zapewnia również plan hostingu MiniMoo, który zapewnia tylko bardzo tanie rozwiązanie z jedną stroną i jednym kontem e-mail dla początkujących.
Bezpieczeństwo hostinguFatCow zapewnia różnorodne funkcje bezpieczeństwa dla swoich klientów hostingowych, w zależności od ich potrzeb. W przypadku witryn sprzedających produkty oferują one wspólny protokół SSL. Klienci korzystający z usług e-mail zapewniają filtrowanie spamu. Wraz z codziennym wykonywaniem kopii zapasowych serwerów mają funkcje monitorowania w każdym ze swoich centrów danych.
Kreator strony internetowejKreator stron internetowych jest jedną z najbardziej cenionych i intuicyjnych funkcji oferowanych przez FatCow. Ma przejrzystą dokumentację i jest łatwy w obsłudze. Możesz wypróbować ogromną liczbę dostępnych szablonów i stworzyć świetne projekty stron internetowych. Możesz uruchomić swoje witryny w ciągu kilku godzin, używając elementu przeciągnij i upuść.
Złośliwe oprogramowanie & Ochrona przed spamemOchrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem zapewniana przez FatCow jest dość myląca. Chociaż mają wiele środków bezpieczeństwa, aby upewnić się, że żadna infekcja nie dotrze do Twojej witryny, środki zapobiegawcze czasami zakłócają działanie witryny. Jeśli Twoja witryna zostanie zainfekowana złośliwym oprogramowaniem, dezaktywuje Twoje konto bez powiadomienia. Następnie zajmuje im nadmiernie dużo czasu, aby przejrzeć twoją sprawę i aktywować konto po zakończeniu.
Wózki na zakupyFatCow zapewnia wsparcie dla integracji koszyka. PayPal, współdzielony SSL i wiele innych aplikacji zakupowych można szybko dodać. ShopSite jest również włączony jako system zarządzania treścią do oryginalnego planu FatCow. Możesz także skorzystać z WP eCommerce lub WooCommerce wraz z planem hostingowym WordPress, aby dodać koszyki. Instalacja z platform takich jak Shopify lub Magento na VPS lub dedykowanych platformach hostingowych również spełni swoje zadanie.
Obsługa języków programowaniaRozwiązania hostingowe FatCow obsługują 13 różnych języków kodowania i skryptów, w tym PHP i Ruby On Rails.
Statystyki stronyNiektóre statystyki witryny, takie jak statystyki odwiedzających, można wyświetlić za pomocą panelu sterowania i innych metod. Ale te statystyki są minimalne i nie wystarczają do strategii w czasie rzeczywistym.

Plany & cennik

Schemat cenowy Fat Cow jest czymś wyjątkowym. Choć w pierwszym roku wydaje się śmiertelnie tani, ceny skaczą bardzo wysoko, począwszy od drugiego roku! Niemniej jednak jest to nadal jedno z najtańszych dostępnych rozwiązań hostingowych.

Otrzymasz dużą przestrzeń dyskową wraz z transferem danych, a także łatwy dostęp do kreatora stron internetowych, blogów, ankiet, kreatorów i wielu innych – wszystko to, aby Twoja strona była bardziej interaktywna i dodawała zabawnego elementu, który dobrze się komponuje z Twoi klienci!

Niektóre z planów hostingowych opisano poniżej.

  • Dedykowany plan

Plany serwerów dedykowanych dobrze się sprawdzają, jeśli szukasz rozwiązania, które poradzi sobie z dużym ruchem w Twojej witrynie. FatCow zapewnia dedykowane serwery najlepiej dostosowane do witryn e-commerce.

  • Plan VPS

Serwer VPS jest doskonałym ratunkiem, jeśli szukasz zwiększonej kontroli, opartej na chmurze, elastycznej i inteligentnej strategii.

 • Oryginalny plan FatCow

Oryginalny plan Fat Cow zawiera wiele bezpłatnych koncertów i nieograniczonych planów. Jest to również najlepszy wybór dla początkujących, ponieważ konfiguracja i praca jest bardzo łatwa.

Za anulowanie, które może być konieczne, zapłacisz do 35 USD jako opłatę za wcześniejsze anulowanie. Anulowanie zaczyna obowiązywać około 30 dni.

FatCow zapewnia łatwe opcje aktualizacji i obniżania wersji. Wystarczy zalogować się do panelu sterowania i kliknąć ikonę hostingu uaktualnienia lub obniżenia wersji.

Przejrzyj przedstawione plany i wybierz ten, który najlepiej odpowiada twojemu celowi. Ponadto możesz nawet dostosować (uaktualnić lub obniżyć) poszczególne usługi, takie jak przepustowość, skrzynki pocztowe i przestrzeń dyskowa. Możesz zatem pozostać z nimi w miarę wprowadzania zmian w witrynie.

Aby dodać do już zapewnionej elastyczności przez FatCow, z dowolnego powodu, możesz przenieść swoją nazwę domeny z FatCow do innej wybranej przez ciebie firmy. W tym celu zapewniono kod autoryzacji przeniesienia domeny.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest świadczona 24/7 we wszystkich poniższych kanałach.

 • Telefon
 • Wsparcie e-mail
 • Czat
 • Baza wiedzy
 • Samouczki wideo
 • Forum wsparcia

Chociaż szybkość i dokładność usług wsparcia są doskonałe, z wyjątkiem obsługi czatu, wrażenia klientów związane z tymi usługami są zróżnicowane. Niektórzy doświadczeni programiści mogą odczuwać pewien luz w tym procesie, podczas gdy początkujący z pewnością docenią te usługi.

Łatwość użycia

Usługa jest dość łatwa w użyciu i zawiera dużą ilość dokumentacji oraz obsługę klienta. Panel sterowania, kreatory stron internetowych, instalator za jednym kliknięciem i kilka innych funkcji składają się na interaktywny interfejs użytkownika. Daje dostęp do FTP, aby umożliwić przesyłanie i pobieranie wielu plików.

Wniosek

W skrócie, FatCow to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie do hostingu. Ma agresywny system cenowy, który z pewnością przyciągnie klientów.

Niestety, nie spełnia wielu standardów technicznych i wydajnościowych, jeśli chodzi o duże i złożone witryny.

Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to strona z jedną stroną lub strona testowa, możesz bardzo dobrze przejść do FatCow. Więc co zdecydowałeś?

Porównać

Gruba krowa

91

Hosting InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map