Mały pomarańczowy przegląd 2016


Mała pomarańcza

Odwiedź stronę

8,9


Wynik AWA

Mała pomarańcza

Założona w Atlancie ponad dekadę temu Small Orange (ASO) oferuje różne usługi hostingu dla użytkowników indywidualnych i małych firm. Obecnie firma ma siedzibę w Austin w Teksasie i zatrudnia 80 osób. Przeczytaj naszą recenzję A Small Orange poniżej.

Plusy

 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie dla Node.js i Ghost Blogging Platform
 • Szeroka gama planów hostingowych
 • Żadnych ukrytych opłat

Cons

 • Wsparcie telefoniczne wymaga poprawy

Przegląd

 • Stronie internetowej: www.asmallorange.com
 • Kwatera główna: Atlanta, GA
 • Rok założenia: 2003
 • Kategorie: Hosting
 • Usługi: Shared, VPS, WordPress Managed Hosting, Cloud Hosting
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Założona w Atlancie ponad dekadę temu Small Orange (ASO) oferuje różne usługi hostingu dla użytkowników indywidualnych i małych firm. Obecnie firma ma siedzibę w Austin w Teksasie i zatrudnia 80 osób.

Small Orange zapewnia kilka niedrogich serwerów dedykowanych, wirtualnych serwerów prywatnych (VPS) oraz plany wspólnych serwerów, które przypadną do gustu zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i małym firmom. Niemniej jednak firmie brakuje kilku funkcji i specyfikacji, które można znaleźć w InMotion Hosting, najlepiej ocenianej usłudze hostingowej AWA.

Pozytywnie, firma ma jedne z najszybszych serwerów wśród dostawców hostingu współdzielonego, więc za każdym razem, gdy klienci odwiedzają twoją stronę, działa optymalnie. Aby dopasować najmniejszą stronę internetową firmy do najszybciej rozwijającej się firmy, ASO zapewnia plany w różnych stawkach przyjaznych dla portfela.

Uczciwy hosting

Small Orange jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców usług hostingowych, ponieważ zawsze sprzedaje to, co może przede wszystkim zapewnić. Innymi słowy, Twoja witryna zawsze będzie działać optymalnie przez cały czas, jak obiecano, w przeciwieństwie do innych nieuczciwych usług hostingowych firmy.

Ta firma hostingowa nie przyjmuje założeń, jeśli chodzi o wykorzystanie serwerów przez ich klientów i zasoby, jakie mają inne firmy hostingowe. Zamiast tego upewniają się, że dostępne są odpowiednie zasoby dla każdego klienta, nawet gdy wszyscy wykorzystują je maksymalnie.

Firma dedykowana dla Going Green

Small Orange poświęca się ekologizacji poprzez dopasowanie 150% zużycia energii do certyfikatów energii odnawialnej. Firma zachęca również swoich pracowników do pracy z domu w celu zmniejszenia zużycia energii. Mimo że wszystkie te wysiłki nie są związane z planami hostingowymi, to daje poczucie, że współpracujesz z firmą zajmującą się ograniczaniem zużycia energii i promowaniem bardziej ekologicznego środowiska.

Dolna linia

Łatwy w użyciu i niedrogi, Small Orange to niezawodna firma hostingowa dla tych, którzy nie wymagają mocno obciążonego serwera. Mimo to hostowi internetowemu brakuje niektórych funkcji dostępnych w jego konkurencji.

Kluczowe cechy

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Serwery dysków półprzewodnikowych
 • Nieograniczone domeny
 • Obsługa klienta 24/7/365
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Sprzęt serwerowy klasy korporacyjnej
 • Filtrowanie spamu i wirusów
 • Auto-respondery
 • Zoptymalizowane serwery WordPress
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Kreator stron Weebly
 • Katalogi chronione hasłem

Szybkie linki

Werdykt ekspertów branżowych w sprawie małej pomarańczy

Hosting Opinie ekspertów nie krzyczą: „Moja witryna nie działa!”, Co im smakuje, być może dlatego, że po prostu przetestowali tę usługę przez krótki czas, a nie przez dłuższy czas, jak A Small Klienci Orange mają.

Więc co lubią eksperci w A Small Orange?

 • Tanie plany na dobry początek
 • Łatwy w użyciu panel sterowania
 • Oferuje dobre zasady zwrotu pieniędzy za anulowanie
 • Brak ukrytych opłat w przeciwieństwie do wielu innych firm hostingowych
 • Szybkie serwery SSD

I ich negatywy?

 • Ich incydent w grudniu 2015 r. (Ze znacznymi przestojami na całym świecie) był niewybaczalny
 • Brak wsparcia telefonicznego dla klientów
 • Czat na żywo może być ograniczony

Podczas gdy eksperci mniej obawiają się o A Small Orange, ich negatywy pasują do tego, co mówią klienci usługi hostingowej. A jeśli nie możesz szybko wezwać kogoś do obsługi klienta na linię, gdy twoja strona nie działa, również będziesz bardzo zirytowany.

Pozytywne recenzje konsumentów i opinie na temat małej pomarańczy

Szczerze mówiąc, mając kiepski czas pracy na swoich stronach internetowych, klienci raczej nie będą chętnie wypowiadać się na temat korzyści płynących z gry A Small Orange. Najważniejszą częścią witryny jest to, że jest dostępna! Ale wykopaliśmy kilka rzeczy, które podobały się klientom.

 • Szybki hosting
  Chociaż są awarie, gdy działa Mała pomarańcza, działa dobrze i szybko.
 • Łatwy w użyciu cPanel
  Interfejs hostingu jest łatwy i czysty w użyciu.

Mimo że niektórzy klienci nie mieli żadnych problemów z platformą, większość decyduje się na skargę online.

Negatywne opinie konsumentów i reklamacje dotyczące małej pomarańczy

Small Orange ostatnio ucierpiał z powodu dość skandalicznych recenzji od klientów – ogólnie w zakresie przestojów i wsparcia.

 • Walcz, aby zapewnić czas pracy wymagany przez klientów
  Niestety klienci (zbiorowo) skarżyli się na niedopuszczalną liczbę przestojów, a nawet dłuższe. Wygląda na to, że usunęli również wszystkie skargi ze swojej strony na Facebooku – słaba obsługa klienta i informacje?
 • Brak dostępnej pomocy telefonicznej
  Chociaż mają one funkcję czatu na żywo, jeśli chcesz poprosić kogoś o telefon, nie jest to już możliwe
 • Wsparcie techniczne nie jest technicznie właściwe do szybkiego rozwiązywania problemów
  Podczas gdy wsparcie może być w stanie łatwo rozwiązać małe problemy, w przypadku bardziej technicznych pytań możesz spodziewać się długiego czasu oczekiwania na znalezienie rozwiązania..
 • Część grupy EIG
  Wraz z Arvixe, HostGator i BlueHost są one zasadniczo tą samą firmą, a wszystkie usługi zostały odrzucone.

Niezawodność & Czas pracy

Small Orange ma jeden z najlepszych czasów dostępności i najszybszego czasu reakcji serwera ze wszystkich hostów internetowych, które badaliśmy. Czas, przez jaki serwer współużytkowany (i blog) jest uruchomiony, jest określany jako czas pracy, a czas odpowiedzi to szybkość, z jaką serwer ładuje zawartość, gdy odwiedza się Twojego bloga.

Statystyki czasu działania i czasu reakcji są zwykle śledzone przez Cloud Spectator i oklaskuje ASO za szybkość i stabilność swoich serwerów. ASO jest wysoko cenione, ponieważ nie gwarantuje nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości. Jednak sprawia, że ​​wybierasz pakiet hostingowy na podstawie tego, co Twoja witryna naprawdę zużywa.

Podobnie jak Arvixe i GoDaddy, ASO zapewnia 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy, co oznacza, że ​​zapłaci ci za wszelkie dodatkowe przestoje.

Czasy przestoju / odpowiedzi: czas działania 99,9% i czas reakcji 549 ms. To jest tam wraz ze znanymi dostawcami hostingu.

Aby zapewnić wysoką jakość usług, ta renomowana firma hostingowa obsługuje dwa różne amerykańskie serwery w Michigan, Dearborn, Teksasie i Dallas. Oba centra danych mogą pochwalić się wysokowydajnymi, neutralnymi dla operatora sieciami.

Centra danych składają się z szeregu funkcji bezpieczeństwa, w tym dostępu biometrycznego i dostępu za pomocą karty dostępu, kontroli fizycznych identyfikatorów; pełny nadzór CCTV, który jest poparty cyfrowym nagrywaniem pliku; oraz całodobowi technicy wsparcia na miejscu.

Oba centra danych wykorzystują detekcję Arbor Networks Peak Flow DDoS i mają wielomiejscowe, neutralne dla przewoźnika, wysokowydajne sieci wysokiej jakości zarządzane przez IP.

funkcje & Przybory

ASO oferuje kilka doskonałych funkcji, a pakiety hostingowe są dostarczane z automatyczną instalacją skryptów, środowiskiem hostingowym opartym na SSD i codziennymi kopiami zapasowymi, nieograniczoną liczbą POP3, MySQL, subdomen, e-maili, list mailingowych i kont FTP, co nie jest ofertą wiele witryn hostingowych ma.

FunkcjaPrzegląd
Przepustowość i miejsce na dyskuSmall Orange oferuje ograniczoną przepustowość i miejsce na dysku i różni się w zależności od różnych planów hostingowych. Jest to jednak dla wielu zaskoczeniem, ponieważ różne witryny hostingowe oferują nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku dla wszystkich swoich pakietów hostingowych.

Chociaż możesz wybierać spośród wielu dostępnych pakietów hostingowych, musisz uaktualnić do VPS lub dedykowanego planu hostingowego, jeśli przekroczysz limit miejsca na dysku, co może być dość frustrujące dla kilku osób.

Panel sterowaniaASO zapewnia wszystkim swoim klientom cPanel (i WHM, jeśli dotyczy) dla Linuksa, najpopularniejszego panelu sterowania. Jednak przed rejestracją musisz dokładnie sprawdzić koszt licencji, ponieważ niekoniecznie jest to wolniejsze od bardziej solidnych planów. ASO nie obsługuje systemu Windows. Panel sterowania umożliwia zarządzanie różnymi aspektami związanymi z witryną z jednego miejsca. Na przykład możesz zainstalować aplikacje takie jak WordPress lub Joomla, monitorować używane pasmo i pamięć, a także umieszczać nowe pliki na swojej stronie internetowej. ASO ma kilka ciekawych dodatkowych funkcji cPanel, takich jak dostęp do kopii zapasowych R1Soft, bezpieczeństwo SiteLock, instalacja Cloudflare jednym kliknięciem, Optymalizator prędkości strony, selektor PHP, a także ich Ghost Ghost Installer (poprzez Softaculous). Dzięki aktywnemu obszarowi klienta do rozliczeń i pomocy technicznej ASO oferuje dostęp do ich szerokiej bazy wiedzy i samouczków wideo.
Kreator strony internetowejWłaścicielom małych firm zapewnia się płynne przejście od tworzenia witryn do hostingu witryn za pomocą wbudowanego w ASO narzędzia do tworzenia małych firm o nazwie Weebly. Możesz stworzyć jedną stronę za darmo za pomocą wbudowanego narzędzia, a także utworzyć tyle stron, ile chcesz. Weebly ma wiele szablonów i narzędzie przeciągnij i upuść, które pozwala szybko stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. Możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z wbudowanego narzędzia ASO, ponieważ jeśli korzystałeś z Weebly osobno, pobierają opłaty za swoje usługi, jeśli masz domenę. ASO świadczy usługi projektowe za jednorazową opłatą w wysokości 800 USD lub 1100 USD w zgodzie ze złożonością Twojej witryny dla tych, którzy chcą zaprojektować swoją stronę przez profesjonalistę. Wykorzystają WordPress lub inny system zarządzania treścią do stworzenia strony.
Strony internetowe WordPressLogicznie obsługiwane jest również WordPress. Z sekcji aplikacji Softalicious z poziomu CPanel można zainstalować system zarządzania treścią (CMS). Po zainstalowaniu możesz używać WordPressa do tworzenia pokazów slajdów, stron, postów i innych treści. WordPress obsługuje ponad 24% całej sieci, dlatego nic dziwnego, że wiele witryn hostingowych zapewnia zoptymalizowane zarządzane plany hostingowe WordPress. Niestety, Small Small nie oferuje zarządzanego hostingu WP. Jeśli Twoja mała firma ma witrynę WordPress, która odbiera ogromny ruch i jest kluczowa dla firmy, zalecamy korzystanie z zarządzanego hostingu WP. Zarządzani hosty WP dbają o zaplecze techniczne WordPress dla Ciebie. Na przykład host wykonuje dla ciebie aktualizacje oprogramowania WP, uruchamia witrynę na serwerach zoptymalizowanych pod kątem WP, zapewnia platformę do testowania zmian w witrynie WP i wykonuje codzienne kopie zapasowe. Naszym najlepszym wyborem dla zarządzanego hostingu WP jest WP Engine.
Aplikacje internetoweSmall Orange oferuje niezrównany wybór aplikacji internetowych, które dostosują Twoją stronę internetową. Jeśli chcesz założyć blog, wybierz WordPress lub jedną z innych dostępnych aplikacji blogowych i zainstaluj go jednym kliknięciem przycisku. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania CMS, potrzebujesz kalendarza lub forum na swojej stronie, albo zastanawiasz się nad hostingiem niektórych gier online, ASO zapewni ci ochronę. Istnieją również różne narzędzia przeznaczone specjalnie do witryn eCommerce i innych przeznaczonych do witryn edukacyjnych. Możesz tworzyć wiki i narzędzia ankietowe – opcje są nieograniczone. Niezależnie od typu witryny, którą zamierzasz założyć, jest oczywiste, że ASO oferuje więcej niż kilka aplikacji, które mogłyby znacznie ją ulepszyć.
Rozwiązanie e-commerceJeśli planujesz oferować produkty lub usługi, A Small Orange zapewni ci ochronę. Ta firma hostingowa zapewnia oparte na systemie Linux plany hostingowe dla firm (Startup, Small Business i Enterprise), które obejmują bezpłatną warstwę bezpiecznego gniazda (certyfikat SSL), przemysł kart płatniczych (PCI) i zgodność z dedykowanym adresem IP w celu zabezpieczenia transakcji.
Funkcjonalność związana z bezpieczeństwemPlany hostingowe zawierają kilka funkcji bezpieczeństwa. Nawet w przypadku najbardziej podstawowego planu masz pewność, że znajdziesz katalogi chronione hasłem, ochronę łącza / pijawki i blokowanie adresów IP. Aby uzyskać jeszcze większe bezpieczeństwo, powinieneś wybrać SiteLock (cena 20 USD rocznie). SiteLock zwykle wykonuje codzienne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania, monitorowanie zmian plików i inne, w zależności od wybranego pakietu hostingowego.
Nieograniczone adresy e-mailSmall Orange umożliwia właścicielom witryn tworzenie nieograniczonej liczby adresów e-mail powiązanych z każdą domeną hostowaną przez nich. Jest to cenna funkcja, szczególnie dla biznesu, ponieważ każdemu pracownikowi można następnie przypisać swój osobisty adres e-mail. Ta firma hostingowa pozwala również na regularne wysyłanie wiadomości e-mail, co jest cenne, jeśli ktoś zdarzy się na adres e-mail w Twojej domenie, którego nie ma. Pomaga upewnić się, że otrzymujesz wszystkie wiadomości, które są wysyłane do Twojej witryny.
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzyJest to jedna z najdłuższych w branży, dająca wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie usługi. Pamiętaj, że domeny nie są objęte tą ofertą, więc standardowy koszt domeny zostanie odjęty, jeśli zwrócisz pieniądze po skorzystaniu z bezpłatnej domeny. Wielu w branży robi to.
W pełni skalowalnyPo prostu aktualizuj i zmniejszaj, jak chcesz.
Dwa miesiące za darmoOtrzymasz darmową domenę, a także dwa miesiące darmowego hostingu, jeśli zapłacisz za rok z góry
Nieograniczone wszystko inneNieograniczone konta FTP, subdomeny, listy mailingowe, e-maile, programy do przesyłania e-maili i bazy danych są standardem
Codzienne kopie zapasoweZdecydowanie zaleca się wykonywanie kopii zapasowych poza witryną, nawet jeśli wykonywane są automatyczne codzienne kopie zapasowe
Ruby on RailsW przeciwieństwie do wielu witryn hostingowych, które używają wtyczki cPanel dla Ruby, używają Passenger do swoich Ruby, dlatego zawsze jest na bieżąco z zainstalowanym najnowszym Gemem
Ghost Blog HostingSą jednym z niewielu dostawców hostingu współdzielonego, którzy mają zainstalowaną wersję Node.js. W ten sposób można zainstalować nową platformę blogów Ghost..

Plany & cennik

Wspólne plany hostingowe Small Orange ułatwiają znalezienie opcji, która pasuje do Twojego budżetu i potrzeb. Co więcej, jest to renomowana firma hostingowa, która nie przecenia cię niczym, ale raczej zapewnia rzeczywisty nieograniczony hosting.

Small Orange dzieli hosting na pięć rodzajów planów: hybrydowy / dedykowany, VPS w chmurze, biznes, odsprzedawca i współdzielony. Ta firma oferuje tylko hosting oparty na systemie Linux.

Small Orange rozumie, czego chcą klienci. Mówią szczerze o cenach pakietów miesięcznych, zamiast wyświetlać niższe ceny abonamentu rocznego na pierwszej stronie. Gdy powiadomią Cię o swoich miesięcznych kosztach, oferują dwa miesiące za darmo i darmową domenę, jeśli subskrybujesz przez cały rok.

Chociaż pomysł jest taki sam (podpisać umowę, aby zapłacić mniej), to mniej czuje się karą, gdy gospodarz z góry mówi o swoich cenach na początek.

Obsługa klienta

Obsługa klienta to jeden obszar, który zawodzi A Small Orange. To tak, jakby spędzali większość czasu pracując nad każdym innym aspektem działalności, że nie mieli szansy na włączenie stałej obsługi klienta.

Wielkość zespołu pomocy technicznej A Small Orange nie jest jasna, ponieważ prawie cały jego personel pracuje w domu. Ta firma hostingowa nie ma wewnętrznego personelu pracującego w zasięgu swoich serwerów, podobnie jak inne firmy hostingowe.

Kilka klientów zgłosiło się i twierdzi, że nie otrzymało wystarczającej porady lub odpowiedzi na niektóre z najbardziej technicznych pytań.

Wsparcie jest udzielane przez bilet i e-mail 24/7, przez cały rok. Chociaż nie ma wsparcia telefonicznego, obsługa czatu na żywo jest dostępna, ale tylko w dni powszednie. Z drugiej strony jest to możliwe, ponieważ nie mają wewnętrznego personelu, takiego jak inni dostawcy.

Chociaż istnieje obsługa klienta, ASO zniechęca ludzi do korzystania z tego narzędzia wspierającego w celu uzyskania pomocy technicznej.

Łatwość użycia

Chociaż strona internetowa jest cudownie dobrze zaprojektowana, jest łatwa w użyciu, ponieważ można łatwo uzyskać dostęp do wszystkiego ze strony głównej. Możesz wybrać pakiety lub „znaleźć swój idealny plan”, który zawiera listę wszystkich oferowanych pakietów. Strona internetowa jest po prostu prosta i niesamowita, a zatem nie ma bałaganu i niepotrzebnych treści i obrazów.

Jeśli przeprowadzasz się z innego hosta internetowego, A Small Orange prawdopodobnie zapewnia znajomy interfejs. Podobnie jak wiele firm hostingowych, używają cPanel, interfejsu graficznego, który ułatwia proces hostingu. Mają też najbardziej kompletne i dobrze napisane słowniki i samouczki, jakie kiedykolwiek widzieliśmy u hosta.

Chociaż większość planów jest dostarczana z CPanelem, należy zawsze dokładnie to sprawdzić przed zakupem, ponieważ wygląda na to, że niektóre plany nie zawierają cPanel. CPanel to doskonałe narzędzie panelu sterowania dla początkujących i doświadczonych użytkowników, które sprawia, że ​​zarządzanie witryną i hosting jest bezstresowe.

Wniosek

Pokochasz Mały Pomarańczowy, jeśli szybkość Twojej witryny jest Twoim głównym zmartwieniem. Ma najszybszy czas działania i czas reakcji serwera. ASO nie gwarantuje nieograniczonych zasobów, dlatego przepustowość witryny i miejsce na dysku są ograniczone, aby uniknąć przeciążenia. Dlatego można szybko uzyskać dostęp do jego stron internetowych. ASO ma szereg planów hostingowych, które mają różne ceny, aby dopasować je do twoich życzeń i planu finansowego.

Jego jedyną wadą jest to, że nie ma tego samego poziomu funkcji bezpieczeństwa, co inne hosty i nie oferuje obsługi połączeń 24/4/365. Lepiej byłoby mieć takiego hosta jak Arvixe lub GoDaddy, jeśli chcesz mieć stały dostęp do pomocy telefonicznej lub prowadzić firmę e-commerce.

Small Orange ułatwia stworzenie strony internetowej nadającej się do użytku osobistego lub małego biznesu, a także w rozsądnej cenie. To powiedziawszy, hostowi internetowemu brakuje funkcji (takich jak zarządzany WordPress, serwery oparte na systemie Windows), które są oferowane przez Dreamhost, Arvixe i Liquid Web (wybór redaktorów dla hostingu na poziomie korporacyjnym).

Jeśli masz rzeczywiste ambicje związane z wysokiej klasy witrynami internetowymi, są to usługi, z których możesz skorzystać jako podstawy. Mała pomarańcza jest przeznaczona dla osób o skromniejszych potrzebach.

Porównać

Mała pomarańcza

89

Hosting InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map