GoDaddy Review 2016

لوگوی میزبانی وب GoDaddy


GoDaddy

از وب سایت بازدید کنید

9.2


امتیاز AWA

GoDaddy

GoDaddy یک مرکز خرید برای احتیاط در وب سایت شما است. شما می توانید نام دامنه خود را ایجاد کنید ، وب سایت خود را با استفاده از آن و آن را را میزبانی کنید ، همه با GoDaddy. یا می توانید فقط یک یا دو مورد از اینها را انجام دهید. GoDaddy میزبان بیش از 5 نفر در وب سایت و مدیریت بالاتر از 60 نفر با نام های دامنه دار ، و از طریق آن می توانند به عنوان بهترین شرکت در اختیار شما قرار بگیرند. GoDaddy ما را در زیر بخوانید.

از طرفداران

 • بار بارگیری سریع صفحه
 • استفاده آسان cPanel
 • مقرون به دیدن
 • محصولات را به خوبی ادغام می توان

منفی

 • پایگاه داده و دیسک فضای محدود می باشد
 • بسیار محدود به داده ها
 • بدون کمک چت زنده

بررسی اجمالی

 • سایت اینترنتی: www.godaddy.com
 • مرکز فرماندار: Scottsdale ، AZ
 • سال تأسیس: 1997
 • کارشناسی: 4000+
 • سایتهای میزبان: 40،000،000+
 • دسته بندی ها: میزبانی وب ، دامنه ها ، سازنده وب سایت ، فروشگاه آنلاین
 • خدمات: میزبانی مشترک ، میزبان وردپرس ، VPS ، ابر ، اختصاصی
 • بازگشتمین پول: 30 روز

GoDaddy یک انتخاب عالی برای شما ایجاد شده است ، می توانید بدون هیچ گونه تلاش دیگری از سایت خود استفاده کنید و راه حل دیگری را نیز در اختیار شما قرار ندهید. با این حال ، GoDaddy در میزبانی وب سایت برای مشاغل عالی است ، چه می توانید از وب سایت خود استفاده کنید و چه می توانید از طریق سایت رسمی خود استفاده کنید؟..

مشاغل کوچک و کارآفرینان مجموعه ای از برنامه های میزبانی وب را برای انتخاب و رشد در اختیار محدود کنید.

میزبانی وردپرس مدیریت شده توانسته بودجه بودجه ای را که می توان در سایتهای اینترنتی وردپرس را داشته باشد. GoDaddy می تواند شخصی باشد که بتواند خود را به عنوان مالک صاحب مشاغل بیشتری داشته باشد ، با داشتن 5 یا صاحب کارمند دیگری بتواند.

چه سکوهای فنی برای انتخاب امکان پذیر است?

GoDaddy هم میزبان وب لینوکس و هم ویندوز در صورت امکان ، و از بین بردن سؤال از هر یک دیگر در اختیار شماست. خوشبختانه ، یک جدول ممکن است به شما امکان پذیر باشد ، شما می توانید در یک سری سریال از سؤال هاجدید می توان پرسید که سایت خود را می سازد و همچنین می توانید از بین آنها استفاده کنید..

برای شاهددیان ، مهمترین سوال اخیر سؤالی است که می توانم: “من هیچ تصوری از این حد مجاز ندارم” ،.

این امکان را برای شما فراهم می کند?

GoDaddy اتاق رشد را برای صاحب وب سایت و کارآفرینان و مشاغل شما می توانید بتوانید. سه برنامه میزبانی وب سایت بازدید کنندگان ممکن است که هر یک از آنها بتوانند در وب سایتهایی که دارای مجوز هستند و به آدرس اینترنتی خود اختصاص داده شده اند ، اختصاص دهند.

امکان داشتن سایت وردپرس از چهار برنامه میزبانی مدیریت شده ، استفاده از خدمات ارائه شده ، ارائه خدمات ویژه و ارائه خدمات به مشتریان خود در فروشگاه برنامه ارائه شده..

آیا بازپرداخت امکان است؟?

اگر از خدمات میزبانی وب سایت رضایت رسمی ، می توان از GoDaddy درخواست بازپرداخت را ایجاد کرد. اگر ماهانه به این سرویس دهندگان مراجعه کنید ، می توانید 48 ساعت بعد از خرید خود به خود بخواهید. با مراجعه به این سالهای 45 سال ، می توانید درخواست بازپرداخت را داشته باشید. (پس از 45 روز ، شما فقط می توانید فروشگاه اینترنتی خود را ارائه دهید.

در هر دو مورد ، شما باید دلیلی را بخواهید که مبلغ بازپرداخت را درخواست می کنید ، و قبل از صدور بازپرداخت را بدست آورید GoDaddy ، پیشنهادی رابط.

شهرت GoDaddy چیست؟?

GoDaddy از طریق سایت رسمی شرکتهای خدمات وب سایت است. “ثبت نام دامنه” را در هر موتور جستجو تایپ کنید و GoDaddy را می توان از بهترین گزینه برای معرفی است. GoDaddy با دیدن تبلیغات Superbowl مشهور است. GoDaddy برای ثبت نام و تجدید نام دامنه بیشتر نمایش داده شده است و بیشتر می توانید آن را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

شهرت GoDaddy به عنوان خدمات ارائه دهنده خدمات مخلوط است: متخصصان صنعت خدمات میزبانی وب سایت بالاتر از حد مجاز شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی خود از طریق سایت های اینترنتی از تجربیات بد با سرویس های GoDaddy و ارائه خدمات به این شرکت ارسال کنید.

این وب سایت من استمین دار است?

99.9 ٪ به روز رسانی شده ضمانتی است که در ماه با GoDaddy داده می شود – و این برای صنعت میزبانی وب سایت کاملاً محدود است. اما GoDaddy زمان خود را بیدار میهن و تعیین می کند که واجد شرایط خرابی قانونی است.

اگر GoDaddy نتواند این رقم را به دست آورد ، شما می توانید به حد اعتیاد برسید 5 – خدمات میزبان خودتان را برای این ماه که می خواهید دریافت کنید ، می توانید با مراجعه به برنامه های پیشنهادی خرید کنید. اما شما می توانید با GoDaddy تماس بگیرید و از شما بخواهید خودتان انجام دهید.

می توانید GoDaddy می توان از وبلاگ وردپرس منصوب شود?

برای ارائه به وبلاگ شما ، GoDaddy میزبان مدیریت شده وردپرس را امکان می دهد. این مرجع و صاحب موقعیت یك سایت وردپرس را می توان به حد مجاز خود رسید تا از ابزاری برای وبلاگ نویسی تغییر یافته ، به راحتی بتوانید.

در ارائه این سایت می توانید از سایت خود استفاده کنید و از این طریق بتوانید با مراجعه به سایت خود بتوانید از این سایت استفاده کنید ، سه نفر از شما می خواهند GoDaddy را به سمت تنظیمات سرویس و پشتیبان در اختیار شما قرار دهند ، همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند. این امکان را برای شما فراهم آورده است.

هست GoDaddy برنده هر جوایزی منتشر شده است?

GoDaddy برای انتشار شرکتی که در آن کار می کند جوایز صاحب اختیار است ، به ویژگی های آریزونا ، ایالت واقعی خود است. اگرچه خوب استوریید که GoDaddy با کارآزمایی خودتان را به عنوان خودتان بتوانید بتوانید مرتب شوید ، به این ترتیب که شما می توانید به عنوان مدیر مشتری خودتان را راهنمایی کنید.

GoDaddy نیز در سالهای 2014 و 2015 جوایز بین المللی استیوی را برای خدمات به شما ارائه می دهد. جایگاه استیوی بهترین خدمات به جهانیان ، مرکز تماس و تلاش برای موضع گیری برای ارسال خدمات می شناسد. اما ، خود را وارد کنید.

چرا این میزبان وب سایت GoDaddy را انتخاب کنید?

سه نفر برای انتخاب GoDaddy به عنوان خدمات میزبانی وب سایت شما اظهار نظر از:

 • امکان: این امکان را برای حضوردان ، آسان است اگر مجدداً نام آن را دارید ، سایت خود را بابیدید و همه را در یک مکان میزبانی می کنید.
 • میزبانی وردپرس مدیریت: این کارگاه و توانمندی سایت وردپرس شما را ساده می کند. به طور خلاصه ، با استفاده از فیلم و دسترسی به شما برای انجام این کار امکان پذیر است.
 • اتاق برای رشد: با استفاده از میزبانی منظم ، هرچه بیشتر از قبل انجام شود ، می توانید با استفاده از سرورهای شخصی مجازی ، سرورهای خاص و سرورهای ابری وارد شوید..

ویژگیهای اصلی

 • ضمانت Uptime 99.9
 • نام دامنه آزاد
 • 30 روز ضمانت بازگشت پول
 • 24/7 ارائه خدمات
 • DDoS Protection
 • بر روی نصب نصب کلیک کنید
 • پشتیبان ارائه کامل و بهبودیاشی
 • کیفیت خودرو
 • 100 گیگابایت فضای نامحدود دیسک
 • پهنای باند نامحدود
 • 1-بر روی گزینه راه اندازی کلیک کنید
 • CloudLinux

هدایت سریع

حکم خبرگان صنعت در مورد GoDaddy

میزبانی وب وبلاگ تصمیم گیری به متخصصان ، که معمولاً می توانند به شرکتهای بزرگ افزایش یافته و با بزرگداشت بیشتری در اختیارشان قرار بگیرند ، تردید می شوند ، با موفقیت بیشتری به GoDaddy می دهند. شما می توانید با استفاده از GoDaddy به آن اشاره کنید ، بسیار عالی است. شما می توانید با استفاده از روش تحقیق یا خرابی را بخواهید. این یک ضرورت مطلوب برای مشاغل است. این که در مورد GoDaddy واقعاً خاص است این است که می تواند به شما خدمات برتر و با قیمت عالی ارائه دهد.

نتیجه نهایی این است که می توانید با مراجعه به خدمات خود به GoDaddy تمجید میشین را ارائه دهید. ارائه GoDaddy 24/7 برای دسترسی به شما امکان پذیر است و می توانید با استفاده از یک منبع ارتباطی با شما تماس بگیرید و بتوانید به راحتی بتوانید به راحتی بتوانید به راحتی بتوانید آن را تغییر دهید..

درنظر گرفته شده ، GoDaddy از تخصص متخصصان ارائه شده توسط ما. در مورد ادغام وردپرس و صاحب نظران توانايي خاصي براي شما فراهم تر است ، اما GoDaddy نيز در زمينه خدمات ارائه دهنده خدمات خدمات ميهني.

 • http://www.pcmag.com/article2/0،2817،2423429،00.asp

نظرات مثبت ارائه شده و توضیحات گوگل در GoDaddy

در ارائه که GoDaddy به وضوح شخصی از ناخوشایندی اجازه داده شده است ، می توانید با همدیگر بهترین تبلیغ دامن را در جهان داشته باشید و همچنین بتوانید از 13 دوست مشتری دیگری برخوردار شوید. براساس این آمار بیشترین شکایات علیه GoDaddy می توانیم در ساخت وب سایت و ابزارهای تبلیغاتی الکترونیکی متناسب با این ، شما با مراجعه به وب سایت میزبانی وب ، بتوانید با استفاده از GoDaddy اقدام کنید. با استفاده از خراب بسیار کم و با اطمینان عالی می توان گفت. از نظر فنی ، می توان از نظر قانونی برخوردار نبود و همچنین می تواند از خدمات میزبان GoDaddy رضایت برخوردار باشد.

با استفاده از این برادر ، GoDaddy بسیار عالی است و می تواند ارائه شود صاحب نظر رضایت بخش از ویژگی های خاص و خدمات ارائه دهنده خدمات می تواند به خودتان بخواهد با چند بار دیگر در اختیار شما قرار گیرد.

موضوعاتهای منفی مصرف کننده و شکایات در GoDaddy

GoDaddy به راحتی می توان آن را مشاهده کرد در نامگذاری ها در هاستینگ وب است ، اما با توجه به ارائه خدمات ارائه شده توسط این درخشان است. به نظر می توانم شرکت سازنده داشته باشیم و در ارائه بهترین خدمات ارائه دهیم. به عنوان کلی ، می توان به 3 سال از 5 ستاره به GoDaddy می پرداخت. اکثریت قریب به دیدگاه در اختیار شما مشتری کمترین امتیاز را به GoDaddy اعطا کنید. شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به شما بگویم. با استفاده از خدمات ارائه شده ، شما می توانید با استفاده از آن بتوانید به سرعت تغییر دهید ، و همچنین بتوانید از این طریق بتوانید به شما امکان پذیر شود ، اما این شرکت در حال حاضر است. با توجه به بازاریابی قدرت فریب خورده اند تا شاهدند GoDaddy را به شما می دهیم و می توانید تحویل ندهند.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

امکان ارائه & همه وقت

GoDaddy با این نتیجه 99.9 ٪ به موقعیتی که می توانیم به شما بپردازیم – می توانید از طریق وب سایت خود برای هر کس که می توانید 99.9 از زمان خود بخواهید در هر ماه معین را در اختیار شما قرار دهند و در اختیار شما قرار بگیرند. این صدای بیننده است و با دیدن آن می توانید از بین شرکتهای خدماتی میزبان وب سایت ضمانت کنید.

99.9 ٪ به موقعیتع چیزی?

اما واقعاً این به روزنامه 99.9 چیست؟ با خواندن چاپ خوب ضمانت ، می بینید که خرابی های بیشتری دارند و می توانند برنامه ریزی شده ، برنامه ریزی کنند ، شخصاً شخص ثالثی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با مراجعه به وب سایت خود بتوانید به عنوان نماینده ، به سمت خرابی حدس بزنید. . قانون ، وب سایت شما می توانید برای دسترسی به 99.9 ٪ از زمان موجود یا در اختیار شما قرار دهید.

هست GoDaddy به علامت 99.9 ٪?

با مراجعه به همه اینها ، شما باید بتوانید از شما بپرسید GoDaddy علامت به روزنامه 99.9 ٪ را به راحتی یا خیر. و مشاوره که مهدی می توان گفت. هیچ اطلاعاتی در مورد این وب سایت وجود ندارد GoDaddy موجود است ، می تواند شما را برای استفاده از این طرح ها در گروه های شخصی ثالث و مشاغل تکیهک و همچنین مراجعه به تجربیات خود با این مضمون در انجمن های آنلاین دعوت کند.

در مورد زمان به کار GoDaddy عنوان آن را پيدار ، اعتبار مطمئن و سنگ جامد مي نامند. موارد دیگر در اختیار شما از مواقع شکایت از عدم دسترسی به وب سایت. ارگام با توجه به اینکه می توانیم به موقع خود مراجعه کرده و به روز رسانی خود را ارائه دهیم GoDaddy به معنای بهتر بین 98 – 99.9 ٪ است ، اگر می توانید از ماه ها می توان به محدوده 97 ٪ کم برسد.

سرعت لازم و مهم است

سرعت این نتیجه گیری اگر می توانید 24/7 روز را در اختیار داشته باشید در صورت تمایل به تماشای آن برای مدت زمان طولانی – مردم فقط می توانند پیشنهاد کنند. GoDaddy در مورد داشتن امکان دسترسی سریعتر از سرعت بالایی برخوردار است ، اما می توانید آن را با هم مخلوط كنید ، و از این رو به راحتی می توانید با سرعت بیشتری در سایت خود داشته باشید…

عنوان از شکایات را می توان پیدا کرد که گوگل سرورهای مشترک خود را با اینگونه وب سایت ها خراب می کند ، و بارگذاری بارگیری می شود.

اگر شما با سرعت زیاد بارگیری کنید وب سایت خود را قادر می سازد ، می توانید با استفاده از سرور اختصاصی مجازی GoDaddy ، سرور اختصاصی یا سایر میزبان سرور ابر را در نظر داشته باشید. اینها فضای سرور ، مجازی یا بدنی شما را به شما می دهد.

برنامه های متنوعی با هرکدام از این برنامه می توانند از نظر حافظه رم ، فضای ذخیره سازی و همچنین ارائه خدمات اطلاعاتی و پیشنهادی برای برنامه رام ، امکان پذیر شدن از طریق رم هر برنامه میزبانی در سیستم عامل های لینوکس یا ویندوز در حد مجاز بودن ، اما می توانید از بین برود

امکان & ابزارها

اگر شما انتخاب کنید گزینه میزبانی وب لینوکس, شما به همه چیزهایی که می توانید از طریق سفارشی سازی استفاده کنید ، می توانید با نظارت و کنترل خود را کنترل کنید cPanel.اشیاء با نمادها می تواند بتواند در اختیار شما قرار بگیرد و بتواند به آنها اجازه دهد. – پایگاه داده ها ، نامه ها ، دوست ها ، امنیت و غیره. شما در ارائه خدمات تنظیم شده خود می توانید تغییر دهید.

در سمت چپ cPanel می توانید با استفاده از امکانات سایت خود را نشان دهید آمار. این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد استفاده, از جمله حافظه فیزیکی ، فضای دیسک و CPU و اطلاعاتی که می توانید برای رسیدن به آنها استفاده کنید.

شما می توانید میزبان وب ویندوز را انتخاب کنید و از استاندارد اودین پلسک استفاده می کنید صفحه کنترل. این یک رابط تمیز و ساده ، با نمادها و متن است که به نظر می رسد می توان یک صفحه معمولی ویندوز.

فضای دیسک و پهنای باند شما به میز میزبانی وب که برای دیدن نامشخص است. محدودیت این یا “نامحدود” مجاز است – برای توضیحات در این بخش به قسمت قیمت گذاری شده شما می توانید. در میزبان لینوکس می توانید از دیدگاههای جدیدی استفاده کرده و از آن استفاده کنید.

تعداد حسابهای اطلاعاتی ارائه شده با برنامه ای که شما می توانید انتخاب کنید است.

اشتراک سالانه (و مشاهده تر) در هر برنامه میزبانی وب با استر یک نام دامنه آزاد برای مدت زمان قانونی با یک بار دیگر ، طرحی که می تواند انتخاب شود ، می توانید چند وب سایت را نیز داشته باشید. و با استفاده از وب سایت ها ، مجدداً می توانید از طریق وب سایت موجود خود خود را را بیابید یا با استفاده از ابزار سازنده وب سایت GoDaddy با اطلاعات ماهانه اضافی ، یک وب سایت جدید تهیه کنید.

اگر می توانید از این وردپرس در سایت خود استفاده کنید ، GoDaddy را می توان انجام داد میزبانی وردپرس را مدیریت کرد. می توان یک سایت وردپرس را در محیط GoDaddy ایجاد کرد یا اینکه بتوانید با خود داشته باشید.

هر یک میزبانی وب ویندوز برنامه ارائه از MySQL و MSSQL پایگاه داده, از برنامه 10 و یک سفارش برای تهیه برنامه ای برای تبلیغ نامحدودی از هرکدام (اگر با محدودیت محدود شده) در برنامه مجاز باشید. پشتیبان آموزش و بازیابی بانک اطلاعاتی در کلیه برنامه های میزبانی ویندوز درج شده است.

پشتیبان آموزش و بازیابی سایت فوق العاده برای همه برنامه های میزبانی وب است. با ارزشیابی ماهانه ، از پشتیبان بدنسازی روزانه خود ، با انتقال و قدرت گرفتن اطلاعات شناسایی شده توسط ویزیت خود را برای دسترسی به اطلاعات خود در سایت های خود می توانید انجام دهید. محدودیت با استفاده اضافی در محدودیت است.

همه سرورهای میزبانی وب سایت در حال جستجو می باشد درایوهای حالت جامد (SSD).

برنامه های میزبانی وب لینوکس و لینوکس ویندوز می توانند به شما امکان پذیر شوند برنامه ها را نصب کنید با نصب 1 گزینه برنامه نصب لینوکس بیش از 125 برنامه رایگان و میزبانی ویندوز به شما امکان دسترسی به 50 برنامه رایگان را فراهم کنید. با این حال ، GoDaddy لیستی از همه برنامه های رایگان را که می توان آن را مشاهده کرد ، نمی توان دید. معیار مشخص شده در وب سایت شامل WordPress PHP و Drupal است. هر دو گزینه میزبانی لینوکس و ویندوز استفاده از راه حل 1 کلیک کنید برای بازدید از دامنه ثبت شده GoDaddy را پیشنهاد کنید.

اگر می خواهید افتتاح فروشگاه اینترنتی راسته ، به GoDaddy بپردازید تجارت الکترونیک فرصت ها برای اشتراک ماهانه ، GoDaddy یک وب سایت ، میزبان و سبد خرید را با هم جمع می کنید. شما می توانید محصولات نامحدود بفروشید ، کوپن های خود را ارائه کرده و در فروشگاه اینترنتی فیس بوک باز کنید. GoDaddy از سبد خرید سریع ، نرم افزار اختصاصی سبد خرید امکان استفاده می باشد.

GoDaddy حذف می شود نگران نرم افزارهای مخرب با ارائه یک افزودنی از امنیت SiteLock. با استفاده از ماهانه اضافی ، وب سایت های شما روزانه اسکن می توان و هر بدافزار را نیز می توان با عنوان خود به راحتی حذف کرد.

امکان دسترسی به سایت شخصی شخصی ، تجاری یا فروشگاه الکترونیکی شخصی ، سطح سایتهای سایت SiteLock در اختیار داشتن. می توانید برای اطلاعات حساسیتی در سایت های خود استفاده کنید ، ثبت نام کنید و تعداد کارت های اعتباری را بخرید ، خرید کنید ، مجدداً با استفاده از ماهانه ، گواهی SSL در اختیار شما باشد..

اگر می خواهید افتتاح فروشگاه اینترنتی راسته ، به GoDaddy بپردازید تجارت الکترونیک فرصت ها برای اشتراک ماهانه ، GoDaddy یک وب سایت ، میزبان و سبد خرید را با هم جمع می کنید. شما می توانید محصولات نامحدود بفروشید ، کوپن های خود را ارائه کرده و در فیس بوک فروشگاه اینترنتی.

برنامه های میزبانی وب لینوکس و لینوکس ویندوز می توانند به شما امکان پذیر شوند برنامه ها را نصب کنید با نصب 1 گزینه برنامه نصب لینوکس بیش از 125 برنامه رایگان و میزبانی ویندوز به شما امکان دسترسی به 50 برنامه رایگان را فراهم کنید. هر دو گزینه تنظیم 1 را کلیک کنید برای دامنه های ثبت شده GoDaddy را ارائه دهید.

در صورت به روزرسانی و راه اندازی وب سایت خود به خود نیاز دارید ، می توانید در سرویس حق بیمه DNS GoDaddy مشترک باشید. با ارائه اطلاعات ماهانه ، 99،999 ٪ به موقع وب سایتهای نامحدود راستیمین میکی. این سرویس دهنده از طریق سایتهای شما در حد مجازى است که بتواند با هدایت بازدید کنندگان خود را به وب سایت مخترعى به شما ارائه دهد..

توسعه دهندگان دستیابی که با این کار کارآمد می شوند اسکریپت های CGI در حال حاضر با ارائه برنامه های Deluxe و Premium Linux از CGI می توان با PERL ، PHP و Python را تهیه کنید. روبی و جاوا دیگر امکان ندارد.

برنامه ها & قیمت گذاری

برنامه هاست لینوکس

برنامه GoDaddy سه برنامه لینوکس برای بازدید کنندگان وب سایت شما امکان پذیر است ، به نظر می رسد که می توانید هر کدام از آنها را بخواهید داعماً در مسابقه قدرتمند شوید ، می توانید به سیستم خود وارد شوید. بعداً در قیمت گذاری شده و امکان ارزیابی کردی وجود دارد. در حال حاضر ، می توان با هر طرح می توانید در بحث ارائه شده است. با دیدن این که با هر طرحی که می توان یک سال نام گذاری کرد ، نام دامنه آزاد می توانید کلیک کنید.

شما می توانید فقط یک وب سایت میزبان کنید ، همچنین می توانید در اختیار شما قرار بگیریم. شما می توانید 100 گیگابایت فضای شخصی سازی و پهنای باند نامحدود را تغییر دهید (در ادامه این مطلب را بخواهید) و 100 نفر از این برنامه ها را برای شما انتخاب کرده اند. با این حال ، اگر می توانید به زودی فقط از یک وب سایت در دسترس باشید ، برای برنامه لوکس تغییر دهید بیندازید.

با GoDaddy شما یک وب سایت یا با ذکر نامحدودی ، می توان آن را به عنوان زیر نظر برنامه ریزی کرد که Deluxe نشان داده شده است. 500 ایمیل 500 آدرس.

مشاغل اختصاص مند به برنامه Ultimate ، با داشتن نامحدود ، پهنای باند و وب سایت ها امکان پذیر است. در صورت دسترسی به 1000 امکان پذیر و امکان پذیر است و شما می توانید با قدرت پردازش و حافظه خود را تغییر دهید.

حق بیمه DNS می تواند در وب سایت شما امکان پذیر باشد و به صورت آنلاین امکان پذیر باشد و نهایتاً بتواند با ارائه یک گواهینامه SSL 1 فرصت (اما با محدودیت امکان است.)

برنامه های ویندوز این است

برنامه هاست میزبانی وب سایت ویندوز می توانید با استفاده از پایگاه داده های اطلاعاتی SQL و MSSQL را برای برنامه ریزی در متن متنوعی و همچنین بتوانید برای FTP بتوانید به راحتی سازنده شوید. نام دامنه آزاد با دوازده ماه یا بیشتر تقسیم شده است,

چاپ خوب در مورد “نامحدود”.

قبل از این که به قیمت گذاری برسد ، یک کلمه در مورد پهنای باند و محدود نامحدود. GoDaddy در حد گفتن محدود است بدون نام محدود محدود است مادامی که مطبق توافقنامه میزبانی می کند نامشخص است. اگر پهنای باند یا حافظه را ببندید و شروع به تهدید کنید برای سرورهای GoDaddy بپردازید ، می توانید از طریق این برنامه بتوانید به شما کمک کنند. پس از این یا می توانید به نوع محدودی از سرور ارتقا یا یا خودتان راضی کنید. برای منصور این هتل ، تمام خدمات میزبانی وب سایت از این طریق در اختیار شما با استفاده از خدمات می باشد.

امکان قیمت گذاری

GoDaddy برای مدت مجاز میزبانی وب سایت مشترک در این حد ، قیمت مقدماتی را برای شما فراهم می کند. انتخاب از سه ماه تا 36 ماه ، برای برنامه ریزی و 1 ماه تا 36 ماه برای دو برنامه دیگر شروع می شود..

اگر این سه ماه با قیمت مقدمه ثبت شده است ، می توانید با قیمت سه ماهه خود را با قیمت معمولی شارژ می توانید هر یک از آنها را در زمان تجدید نظر قرار دهید. هر بار که بخواهید ، می توانید با استفاده از این فرصت را ببینید.

اگر دامنه آزمایشی با مدت زمان 12 ماه یا بیشتر مشاهده می شود ، می توانید با قیمت بالایی بتوانید آن را مشاهده کنید ، اگر به دامنه آزاد شوید ، می توانید با توجه به قیمت پیشنهادی خود را به صورت منظم انجام دهید. دامنه به طور خلاصه برای مدت مجاز است و قیمت نهایی سالیانه دامنه مجاز در پایان مدت خرید میزبانی وب سایت شما شارژ می باشد.

با استفاده از سایت های دیگر ، می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی و بازیابی آن ، از سایت SiteLock محافظت کنید و از سایت خود استفاده کنید و از سایت خود استفاده کنید..

برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده

اگر به فکر میزبانی یک سایت وردپرس باشید ، می توانید چهار برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب کنید. اینها ، دوباره با یک قیمت مقدماتی ، می توانند دوباره به شما اجازه دهند بعد از مدت زمان رسیدن به قیمت کامل ، بهترین گزینه را داشته باشند ، و شما را انتخاب کنید تا یک ماه تا 36 ماه دیگر.

برنامه های بین 1 تا 5 وب سایت ، امکان ذخیره (در صورت مشاهده همه وب سایت های شما) و ارائه خدمات ارائه شده به ماهانه مجاز است. طرح پیشنهادی یک برنامه خوب برای وبلاگ ها و وب سایت های شخصی است که می توانید یک سایت و 25000 بازدیدکننده داشته باشید.

سه برنامه بیشتر به سمت دستیابی مشاغل موجود جادوگر سئو یکپارچه ، تعداد 100000 به بالاتر مجاز به مراجعه کنندگان ماهانه و یک سایت سطح 1 را انتخاب کنید..

همه برنامه های مدیریتی مدیریت شده و آردپرس امکان دسترسی به مضامین و افزودن به صورت رایگان ، پشتیبان شما را به روزنامه و بازیابی 1 کلیک ، و مشاوره تعاملی وردپرس و فیلم های آموزشی.

برنامه خود را تغییر دهید

با GoDaddy ، پس از ثبت نام در یک برنامه خاص ، می توانید قبل از اتمام اصطلاح واقعی ، مدت زمان برنامه را تغییر دهید یا به عنوان برنامه ارتقاء دهید. با این حال ، کیفیت کامل طرحی که شما می توانید تغییر دهید اصلاح شده – شما دو برابر قیمت پیشنهادی را می توان مشاهده کرد.

کمک مشتری

در پایان آوریل 2014 ، GoDaddy بلیت و شخصی خود را برای داشتن امکان محدود کردن کرد. این امکان تماس تلفنی و یا استفاده از امکان گفتگو در مورد نیاز شما به شما به شما امکان پذیر است…

خدمات تلفنی و چت 24/7 در اختیار است. خدمات تلفنی و چت 24/7 در اختیار است. کلیه پرسنل تأثیر در آریزونا و آیووا ، ایالات متحده واقع شده است.

تماس با تیم ارائه دهنده

در سمت راست مشاهده هر صفحه از وب سایت GoDaddy یک شماره تلفن امکان ارائه 24/7 تلفن شما امکان پذیر است.

در صفحه صفحه اصلی راهنمایی دکمه ای با عنوان “چت با ما” می تواند به شما امکان می دهد که بتوانید با یک شخص دیگر بتوانید صحبت کنید. بعلاوه ، بطور خلاصه مدت زمان حضور در وب سایت ، به ویژه در اختیار داشتن آنها به صفحات قدرتمند ، پنجره گپ ظاهر می شود تا بتواند به شما کمک کند تا بتواند با شما همکاری کند..

با استفاده از حد مجاز ، تعداد كالاها به عنوان نمونه كافي هستند ،.

کیفیت این امکان را دارد که بتواند از طریق این دو رسانه ارائه شده را به عنوان کلیه برتر ، هرچند را به صورت واضح در اختیار شما قرار دهد و اطلاعات خود را در اختیار شما نادرست ، ناقص یا کاملاً تصحیح شده در اختیار شما قرار دهد..

انواع سؤالاتی که به نظر می توانند با استفاده از پاسخ داده شده ، بتوانند ساده و ساده باشند. با استفاده از سایت تحقیقاتی ، می توانید با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به سایت خود ، با مراجعه به سایت خود ، آن را به شما ارائه دهید..

پایه های دانش

بخش راهنمایی وب سایت GoDaddy مقالاتی را در سایت میزبانی لینوکس و ویندوز ارائه می دهد. در زیر این موارد ، این امکان را برای شروع ، اختیار ، تنظیم برنامه ها ، مدیریت بازدید ها و عیب یابی و حفظ امنیت فراهم آورده اید. یک جستجوی جستجو در دانش بنیان وجود دارد.

آموزش GoDaddy دیدن ویدیوویی را در وب سایت خود برای خود و با استفاده از ارشد وردپرس ارائه می دهد. در غیر این صورت ، این نمایش را از آموزش های ویدیوویی در زمینه موضوعات دیگر در YouTube موجود است.

شما می توانید در GoDaddy جستجو کرده و از طریق داستان ها و تبلیغات مشتری ، صفحه جستجو را جستجو کنید ، اما اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. فیلم های پیشنهادی شده توسط GoDaddy را رد کنید. اینها می توانند به شما اجازه دهند و آنرا کارگردانی کنید و بتوانید به شما بگوییم.

هیچ یک از افراد دیگر نمی توانند GoDaddy را بخواهند که بتوانند خود را برای ارائه خدمات خود و ارائه خدمات خود به شما ارائه دهند.

خدمات درمانی

cPanel برای این سایت لینوکس موجود است

با نشان دادن شما مبدأ برادري كنيد GoDaddy نسخه ويژه صنعت cPanel خودتان را براي طراحي برنامه ، استعمال رنگي سفارشی ارسال شده برای مطبوعات با ظاهر و ارائه GoDaddy است..

cPanel GoDaddy تمیز و مرتب است ، و حرکت را آسان می کنید تا بتوانید به شما کمک کنند تا بتوانند به شما کمک کنند. نمادهای سفارشی در cPanel با یک ظاهر طراحی سایت GoDaddy به عنوان کلیه منطقی و منطبق است.

خرید میزبانی وب

خرید میزبانی وب سایت از GoDaddy آسان است: فقط می توانید با مراجعه به سایت منوی سایت صفحه اصلی ، بر روی زبانه میزبانی وب سایت را کلیک کنید و میزبانی نظر خود را انتخاب کنید. صفحه پیش فرض شما می توانید برنامه های میزبانی لینوکس را که در اختیار شما قرار می گیرد قرار دهید. از این پس به بعد ، انتخاب یک برنامه ، طول عمر ، هرچه اضافه شده قدرت ، ثبت نام نام دامنه آزاد شما ، اجتناب از سایر موارد پرفروش و ارائه مجوز تبلیغ اعتباری شما ، مهم است..

مردم هشدار داده اند که مهم هستند قبل از مجاز بودن ، سبد خرید خود رابط را بخواهید که بخواهید با توجه به موارد خاص خود.

مدیریت فضای وب خود

هم cPanel برای میزبان لینوکس و هم کنترل پنل Plesk برای میزبان ویندوز ارائه دهنده خدمات ارتباطی تمیز و به عنوان نسخه آیکون محرز.

گزارش گزارش می دهد که استفاده و پیمایش آسان است. برنامه های نوار موجود در پنل لینوکس با استفاده از منابع مالی برای دسترسی به شرایط لازم برای مدیریت و مدیر سیستم ، مدیر دامنه و مدیر مدیریت امکان پذیر است..

شما می توانید با استفاده از وب سایت شما

سازنده وب GoDaddy یک سازنده وب سایت با استفاده از سایت های اینترنتی به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت خدمات ارائه دهنده خدمات پیشنهادی خود.

نصب 1 کلیک از برنامه های وب سایت را به صورت مختصر مشاهده کنید تا بتوانید با استفاده از سایت خود را به عنوان داوری مشاهده کنید

نتیجه

GoDaddy یک رقیب قدرت در زمینه میزبانی وب است. برنامه ها و خدمات خود را در وسط دسترسی پیدا کنید – هرچیزی که بخواهید به شما امکان پذیر کند ، می تواند شما را مجذوب خود کند ، یا در سایت خود مستقر باشد و صاحب مشاغل دیگری شود ، که GoDaddy به اطلاعات بازار می توانید.

می توانید وب سایت خود را وارد کنید یا با استفاده از ابزار وب سایت ساز یا امکان وردپرس یک وب سایت جدید پیدا کنید. به روزنامه GoDaddy پایدار و اعتبار اعتماد است.

با استفاده از خدمات میزبانی وب ، سایر موارد دیگر می توانید از این سایت استفاده کنید و GoDaddy کاملاً قدرت بدست آورید و در سایت خود سعی کنید برای خرید افزودنیها یا به روزرسانی های مختلف..

خدمات میزبانی وب GoDaddy با مطالب مختصر روبرو می توان. با استفاده از خدمات وب سایت كارشناسی در مورد یك ركورد با سرعت بالاتر ، می توانید از طریق سایر موارد ، گزارش كنید كه می توانید آن را برای كرابی بخوانید.

شما می توانید خدمات خود را با استفاده از خدمات مشاوره حفظ کنید. این گزارش را می دهد که می توانید پاسخگوی خود را بگذارید.

از GoDaddy برای وب سایت شخصی یا شخصی که می توان آن را مورد استفاده خود قرار داد ، با این کار که بتواند به شما مراجعه کند این شرکت را قادر می سازد و همچنین می توانید با هم دوست داشته باشید.

سطح

GoDaddy

92

میزبانی InMotion

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map