InMotion Hosting vs. Arvixe: z którego hosta należy korzystać?

Decydując się na dostawcę usług hostingowych, nie jest zbyt urokliwy w tworzeniu witryny, ale stanowi podstawę do odczuwania przez widzów Twojej witryny. Bez szybkiej i niezawodnej witryny ludzie po prostu nie będą wystarczająco cierpliwi, aby czekać lub ponownie odwiedzić witrynę.


Patrzymy tutaj na InMotion Hosting i Arvixe, dwa popularne serwisy hostingowe, i zadaje pytania w Twoim imieniu. Nasza recenzja zawiera informacje, które pomogą Ci zdecydować, który z tych dostawców hostingu oferuje Ci funkcje i ceny, których potrzebujesz.

Wprowadzony na rynek w 2001 roku, InMotion zyskał solidną reputację jako wysokiej jakości dostawca usług hostingowych dla firm, które chcą być obecne w Internecie. InMotion uzyskał status Certyfikowanego Dostawcy Hostingu CNET i uzyskał ocenę A + od Better Business Bureau.

Arvixe działa na rynku od 2003 r., A od 2009 r. Szybko się rozwija. Arvixe jest również odpowiedni dla odbiorców biznesowych i zyskał także dobrą reputację jako gospodarz blogów. EIG kupił Arvixe w 2014 roku i dodał go do swojej stabilnej firmy hostingowej.

Porównaj wydajność InMotion i Arvixe

Contents

Czas działania i niezawodność

Monitor czasu pracy

Czas pracy. Szybkość i niezawodność powinny być jednym z pierwszych problemów przy podejmowaniu decyzji o usłudze hostingowej. Według niezależnych firm monitorujących InMotion i Arvixe ponoszą odpowiedzialność za standaryzowany w branży czas przestojów wynoszący 99,9%, a oba osiągnęły konsekwentny wynik. InMotion korzysta z unikalnego narzędzia Proactive System Management do śledzenia swoich serwerów, ale nie publikuje wyników; Statystyki czasu pracy Arvixe osiągają nieco ponad 99,9%.

Wydajność. Zarówno InMotion, jak i Arvixe mają serwery Solid State Drive, które zwiększają szybkość przetwarzania i są dostępne na wszystkich planach hostingowych. Ponadto InMotion ma strefy prędkości maksymalnej, która wybiera najbliższe centrum danych dla Twojej witryny, oraz Smart Routing, który skraca czas ładowania witryny.

Arvixe korzysta ze swojego systemu CloudFlare, który buforuje zawartość statyczną do późniejszego wykorzystania, zmniejszając ilość koniecznego przetwarzania.

Niezawodność. Jednym z aspektów niezawodności usługi hostingowej jest to, że używają wielu serwerów do przechowywania swoich stron internetowych. Centra danych InMotion znajdują się na wschodnim i zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, a firma planuje budowę centrów w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Światowe centra danych zbliżają strony internetowe do miejsca, w którym znajduje się większość ich widzów. Arvixe ma serwery w Stanach Zjednoczonych, Hongkongu i Europie (Amsterdam). Standardowe dodatkowe środki zapewniające niezawodność zarówno przez InMotion, jak i Arvixe obejmują nadmiarowe zasilanie i chłodzenie oraz monitorowanie na miejscu.

Opinia na temat wydajności InMotion i Arvixe

InMotion jest liderem pod względem wydajności, choć z niewielką przewagą.

Funkcje InMotion i Arvixe

Porównaj kluczowe funkcje

Najważniejsze cechy w porównaniu

Uwaga: Cechy usługi hostingowej są często tym, co odróżnia ją od konkurencji. Przyjrzymy się najważniejszym funkcjom i porównamy to, co mają do zaoferowania InMotion i Arvixe.

Zarówno Arvixe, jak i InMotion to firmy świadome ekologicznie. Arvixe sponsoruje sadzenie drzew w celu zrównoważenia śladu węglowego i wykorzystuje chłodzenie powietrzem na zewnątrz w swoich centrach danych zamiast klimatyzacji. Pierwsze w historii centrum zielonych technologii InMotion ma siedzibę w Kalifornii, gdzie wykorzystuje najnowocześniejszy system chłodzenia.

Rejestracja domen. Rejestracja domen i zarządzanie nimi są podobne w przypadku InMotion i Arvixe. Obie firmy sprzedają nazwy domen i umożliwiają przeniesienie w domenie, którą już posiadasz. InMotion oferuje bezpłatną nazwę domeny na jeden rok, gdy rejestrujesz się na rok lub dłużej, umowę o hosting. Natomiast Arvixe oferuje bezpłatną nazwę domeny, o ile korzystasz z jej usług.

Kreator strony internetowej. RVSiteBuilder zapewniony przez Arvixe może nie być zbyt dobrze znany, ale zawiera 500 różnych szablonów, edytor obrazów oraz funkcję przeciągnij i upuść, aby ułatwić tworzenie witryny. I to za darmo.

Bezpłatny konstruktor witryn Premium w InMotion oferuje więcej funkcji, w tym bardziej zaawansowane narzędzia do tworzenia witryn, na przykład pozwalające użytkownikom zarejestrować się w witrynie. Jednak wygląd gotowych stron w narzędziu do tworzenia witryn Premium nie przyciąga zbyt wiele uwagi.

Bazy danych. Zarówno InMotion, jak i Arvixe oferują bazy danych SQL ze wszystkimi swoimi planami. InMotion ma nieograniczoną liczbę baz danych MySQL dla swojego najwyższego planu, Pro; Arvixe zapewnia nieograniczoną liczbę baz danych MySQL5 i Postgre SQL ze wszystkimi planami PersonalClass i BusinessClass.

Hosting WordPress. Zarządzany hosting WordPress jest dostępny zarówno przez InMotion, jak i Arvixe.

Zarządzany przez InMotion hosting WordPress wygrywa nagrodę AWA Member’s Choice za tę usługę. Możesz kupić WordPress wstępnie zainstalowany przy zakupie dowolnego planu hostingowego. Zarządzany przez InMotion hosting WordPress obsługuje dla ciebie wszystkie aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa WordPress, więc musisz się martwić o zawartość WordPress. BoldGrid to bezpłatne narzędzie InMotion, które pozwala szybko i łatwo zbudować witrynę WP.

Zarządzany hosting WordPress z Arvixe zawiera wstępnie zainstalowany i wstępnie skonfigurowany WordPress – cała praca techniczna została wykonana za Ciebie. Masz nieograniczone miejsce do przechowywania danych i miesięczne transfery, ale możesz mieć tylko 6 witryn zarządzanych przez WordPress. InMotion pozwala na nieograniczoną liczbę witryn.

W przypadku obu dostawców usług koszt zarządzania hostingiem WP jest uwzględniony w ich regularnych planach.

Rozwiązanie eCommerce. Arvixe Hosting i InMotion podchodzą do eCommerce inaczej.

Arvixe ma na swojej stronie linki do niektórych najważniejszych nazw rozwiązań eCommerce, w tym Magento i OpenCart. Arvixe twierdzi, że jeśli istnieje oprogramowanie eCommerce, może je hostować.

InMotion oferuje szereg zintegrowanych funkcji eCommerce. Możesz włączyć sklep internetowy do swojej witryny za pomocą konstruktora stron Premium i pobrać PrestaShop lub OpenCart jako koszyk. Dalsza aktualizacja sklepu lub użycie innej opcji płatności wymaga wtyczek.

Kopie zapasowe. Nasza rada – i pochodzi również z niektórych usług hostingowych – polega na regularnym tworzeniu kopii zapasowych, nawet jeśli usługa hostingowa udostępnia tę funkcję jako opcję.

To powiedziawszy, zarówno InMotion, jak i Arvixe zapewniają pewne usługi tworzenia kopii zapasowych.

Dzięki InMotion otrzymujesz automatyczne kopie zapasowe dla kont o pojemności 10 GB i mniejszej – a usługa jest bezpłatna.

Arvixe zapewnia również bezpłatną codzienną usługę tworzenia kopii zapasowych, chociaż musisz przywrócić witrynę, jeśli zajmuje ona więcej niż 10 GB miejsca. Strony internetowe powyżej 20 GB nie są w ogóle archiwizowane.

Bezpieczeństwo hostingu. Usługi bezpieczeństwa są punktem sprzedaży obu tych firm hostingowych.

W InMotion dostępne są zabezpieczenia dla różnych opłat miesięcznych. Twój e-mail jest bezpieczny dzięki McAfee Spam i oprogramowaniu antywirusowemu, a certyfikat SSL opiekuje się poufnymi danymi wprowadzonymi do Twojej witryny. Użytkownicy WordPress mają darmową wtyczkę Sucuri Security, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim witrynom WordPress.

Arvixe zapewnia SpamAssassin do ochrony skrzynek e-mail przed spamem i codziennie używa 6Scan do sprawdzania stron internetowych i przeglądania raportów z czarnej listy. Możesz również ograniczyć dostęp do części witryny za pomocą haseł.

Panel sterowania. Standardowy i wysoko oceniany cPanel jest używany zarówno przez InMotion, jak i Arvixe jako opcję hostingu Linuksa. Pakiet klasy biznesowej InMotion ma cPanel 11 bez spersonalizowanych motywów i brandingu dla czystego wyglądu. Arvixe nie ma również marki cPanel, dzięki czemu będzie on natychmiast znany użytkownikom. W systemie Windows obsługującym opcję Arvixe panelem sterowania jest DotNetPanel, a nie bardziej popularny panel Plesk.

Opinia na temat kluczowych funkcji InMotion i Arvixe

InMotion i Arvixe pasują prawie do funkcji w tym porównaniu. Arvixe staje się liderem pod względem funkcji dzięki swojej dożywotniej bezpłatnej domenie i wyższym limitom witryn.

Porównaj plany hostingowe i ceny InMotion i Arvixe

Plany hostingowe & cennik

Porównywane plany cenowe

Uwaga: Trudno obliczyć rzeczywisty koszt hostingu. Istnieje promocyjny, wysoce dyskontowany koszt, ale zwykle dotyczy to długoterminowej umowy na dwa lub trzy lata.

Potem jest miesięczny koszt, do którego cena wzrasta po początkowym okresie.

Jest też kreator stron internetowych, certyfikat SSL, kopie zapasowe itp., Które można wziąć pod uwagę i mogą one być bezpłatne lub nie.

I uważaj na czasami niezwykle wysoki koszt odnowienia nazwy domeny po pierwszym roku!

W ruchu. InMotion ma trzy plany hostingowe dla systemu Linux, z których wszystkie obejmują bezpłatne serwery SSD, nieograniczone miejsce na dysku i miesięczne transfery, bezpłatną domenę, bezpłatne kopie zapasowe danych oraz możliwość wyboru centrum danych, na którym ma być przechowywana witryna.

Plan uruchomienia jest planem dla początkujących stron internetowych z dwoma stronami internetowymi; kosztuje to 5,99 USD miesięcznie przy dwuletniej umowie. Małe firmy powinny zapoznać się z planem zasilania, który kosztuje 7,99 USD miesięcznie; możesz mieć do 6 stron internetowych i jest on gotowy do handlu elektronicznego. Najwyższy plan, Pro, jest dla programistów i rozwijających się firm; za 13,99 USD miesięcznie otrzymujesz nieograniczoną liczbę stron internetowych i wsparcie na poziomie profesjonalnym.

InMotion oferuje oparty na systemie Linux hosting VPS z wyborem 3 planów w cenie od 30 USD miesięcznie do 75 USD, wszystkie na serwerach SSD. Wszystkie plany zawierają bezpłatną domenę.

Arvixe. Arvixe oferuje hosting Linux i Windows. Usługi hostingowe są podzielone na PersonalClass i BusinessClass, z których każda ma dwa plany dotyczące hostingu zarówno w systemie Linux, jak i Windows. Wszystkie plany mają nieograniczone miejsce na dysku i miesięczny transfer.

Dwa plany PersonalClass Linux to PersonalClass za 4 USD miesięcznie i PersonalClass Pro za 7 USD miesięcznie, na dwuletni kontrakt. Różnica między tymi dwoma planami polega na liczbie stron internetowych: 6 z PersonalClass i Unlimited z planem Pro.

Dwa plany Windows PersonalClass są nieco droższe, odpowiednio 5 USD i 8 USD miesięcznie. Tak jak poprzednio, plan Pro ma tutaj nieograniczoną liczbę stron internetowych i dedykowanych pul aplikacji, a regularny plan obejmuje sześć stron internetowych i dedykowanych pul aplikacji.

Plany BusinessClass są również podzielone na BusinessClass (22 USD miesięcznie dla Linuksa i 27 USD dla Windows) i BusinessClass Pro (35 USD miesięcznie dla Linuksa i 40 USD dla Windows) z identyczną witryną i dedykowanymi limitami puli aplikacji do planów PersonalClass.

BusinessClass planuje zwiększyć niezawodność i czas pracy poprzez zmniejszenie liczby użytkowników na każdym serwerze. Każdy plan BusinessClass ma dożywotni bezpłatny certyfikat SSL i dedykowany adres IP.

Arvixe oferuje hosting VPS w dwóch planach, VPSClass i VPSClass Pro, które różnią się miejscem na dysku i pamięcią. Hosting Linux i Windows VPS jest dostępny. Hosting dedykowany występuje również w opcjach Linux i Windows oraz w opcji jedno- lub wieloserwerowej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy. Zarówno InMotion, jak i Arvixe mają zasady zwrotu pieniędzy. InMotion ma imponującą 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Otrzymujesz zwrot wszystkich pieniędzy – tutaj nie ma częściowych zwrotów pieniędzy. Polityka Arvixe nie jest tak hojna, ale nadal jest lepsza niż większość innych usługodawców – pełny 60-dniowy okres zwrotu, bez zadawania pytań.

Opinia w sprawie cen planów hostingowych

Arvixe wygrywa w przekonujący sposób dzięki tańszym planom przy korzystaniu z hojnego kuponu rabatowego oraz pełnej ofercie planów hostingu dla systemów Linux i Windows

Jak łatwy w użyciu InMotion i Arvixe

Łatwość użycia

Jak łatwa w użyciu interfejs

Panel sterowania. Panel kontrolny Arvixe jest powszechnym standardem przemysłowym cPlanel. Ten ceniony interfejs umożliwia dostęp do wszystkich funkcji potrzebnych do zarządzania witryną. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich stron internetowych z tego jednego interfejsu.

Początkującym projektantom stron internetowych cPanel InMotion będzie łatwy do nauczenia się i obsługi. Skrypt instalacyjny Softaculous 1 kliknięciem jest dostępny za pośrednictwem panelu sterowania, a także wszystkich innych niezbędnych narzędzi i usług.

Instalator jednym kliknięciem. InMotion ma instalację 1 kliknięciem dla ponad 310 aplikacji w swojej bibliotece, chociaż aplikacje Google wykonują 3 kroki pod kontrolą Kreatora. Arvixe korzysta z biblioteki Softaculous, która zawiera ponad 100 aplikacji dla hostingu Linux i Windows, wszystkie instalowane jednym kliknięciem.

Nawigacja strony internetowej. Wyszukiwanie informacji, planów i cen na stronie Arvixe jest niezwykle łatwe. Istnieją osobne strony dla planów klasy osobistej i biznesowej, wraz z tabelą wszystkich ich funkcji, z osobnymi kartami dla Linux i Windows Hosting. Witryna InMotion zawiera również wszystkie potrzebne informacje; plany i struktura cen oraz tabela porównawcza funkcji każdego z nich znajdują się na stronie głównej hostingu.

Opinia w sprawie łatwości użytkowania

Po raz kolejny jest blisko, ale InMotion idzie naprzód, aby uzyskać ogromną liczbę aplikacji dostępnych za pomocą jednego kliknięcia.

Obsługa InMotion i Arvixe

Wsparcie techniczne i obsługa klienta

Porównanie użytkowników

Nigdy nie lekceważyłem znaczenia łatwo dostępnego i kompetentnego zespołu wsparcia technicznego. Życzliwość i chęć pozostania z tobą do momentu rozwiązania problemu również nie zaszkodzą.

Według opinii klientów, InMotion Hosting wyróżnia się obsługą klienta. Cały personel pomocniczy ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i ma co najmniej czteroletnie doświadczenie jako personel obsługi klienta.

Miłym akcentem jest to, że po zarejestrowaniu się na hosting otrzymujesz telefon od nowego specjalisty ds. Konta, który pomaga w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z pakietami i cenami. Zespół obsługi klienta InMotion dostępny przez e-mail, telefon i czat na żywo.

Personel techniczny i obsługi klienta Arvixe ma również siedzibę w USA, a wsparcie telefoniczne jest dostępne przez całą dobę. Nie mogliśmy jednak znaleźć numeru telefonu w witrynie. Można do nich dotrzeć również za pośrednictwem poczty elektronicznej i czatu na żywo.

Za miesięczną opłatą możesz wykupić wsparcie priorytetowe, które zapewnia dostęp do elitarnej grupy doradców technicznych o każdej porze dnia i nocy. Ostatnie przeglądy wykazały, że jakość obsługi klienta pogorszyła się. Najnowsza aktualizacja na stronie pomocy technicznej jest sześć miesięcy przed napisaniem tej recenzji.

Opinia na temat obsługi użytkowników

InMotion wyraźnie wyprzedza swoją doskonałą obsługę klienta i wsparcie techniczne. Dodatkowo mamy jego numer telefonu.

Opinie użytkowników o InMotion i Arvixe

Recenzje użytkowników

Porównywane opinie użytkowników

Uwaga: Podczas gdy opinie ekspertów zawierają więcej informacji na temat technicznych aspektów dostawców hostingu, opinie klientów informują, jak to jest korzystać z tych usług na co dzień. Klienci często bardzo pasjonują się opowieściami zarówno o złych, jak i dobrych doświadczeniach, dlatego oceniaj ich opinie na pierwszy rzut oka.

Negatywne recenzje dla InMotion i Arvixe

W ruchu. InMotion nie ma wielu negatywnych stron. Niektórzy użytkownicy wyrażają obawy dotyczące ograniczonej liczby stron internetowych i baz danych, które mogą hostować w InMotion. Inni klienci nie są zbyt zadowoleni z przestarzałych szablonów kreatora stron internetowych.

Arvixe Hosting. Od końca 2015 r. (Mniej więcej w momencie zakupu przez EIG) liczba skarg na Arvixe wzrosła, a wiele centrów dotyczy słabej obsługi klienta. Użytkownicy zgłaszają również, że przestoje wzrosły, a strony internetowe rosną i spadają jak w yoyos.

Pozytywne recenzje dla InMotion i Arvixe

W ruchu. Klienci chwalą InMotion za doskonałą obsługę klienta, łatwość obsługi i bezpłatne kopie zapasowe danych. Hitem jest także duża szybkość przetwarzania ze względu na serwery SSD.

Arvixe Hosting. Klienci są zadowoleni z kosztów planów hostingowych w Arvixe, zwłaszcza gdy stosowane są kupony rabatowe.

Opinia na temat opinii użytkowników

InMotion Hosting pozostaje ulubioną usługą hostingową ze swoimi klientami, z niezmiennie dobrymi recenzjami przeważającymi nad negatywnymi historiami. Od czasu zakupu przez EIG poprzednia bardzo dobra reputacja Arvixe cieszyła się dużym zainteresowaniem subskrybentów.

Wniosek dotyczący porównania InMotion i Arvixe

Który hosting jest dla Ciebie najlepszy?

Wybór najlepszej platformy

Obie te firmy hostingowe mają swoje zalety i wady.

Powody, dla których warto wybrać Hosting InMotion zamiast Arvixe:

 • Darmowe kopie zapasowe danych
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wysoka prędkość
 • Ponad 300 aplikacji
 • Wstępnie zainstalowany WordPress
 • Łatwa instalacja Google Apps

Powody, dla których warto wybrać Arvixe zamiast InMotion

 • Darmowa domena tak długo, jak w Arvixe
 • Nieograniczony miesięczny transfer danych
 • Serwery z systemem Linux i Windows
 • Bardzo niski koszt przy użyciu kuponów rabatowych

Na papierze jest to bliskie połączenie między InMotion a Arvixe, ale ostatnie osiągnięcia każdego dostawcy usług hostingowych wybrały InMotion na nasz wybór. Hojny 90-dniowy okres zwrotu pieniędzy InMotion pozwala wziąć go na pełną jazdę próbną, aby nowi właściciele witryn mogli czuć się bezpiecznie. To wiele aplikacji z jednym kliknięciem i wstępnie zainstalowany WordPress również ułatwiają obsługę. Arvixe zapewnia hosting Windows i biznesplan, więc doświadczeni właściciele eCommerce powinni zapoznać się z tymi funkcjami.

Zarówno InMotion, jak i Arvixe to dobre opcje jako dostawcy usług hostingowych dla firm, ale może

potrzebujesz osobistej strony internetowej. SiteGround może znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania, a wygoda jest tutaj kluczem, ponieważ jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z tworzeniem stron internetowych. Wiele aplikacji jest dostępnych po instalacji jednym kliknięciem, a narzędzie do tworzenia witryn jest łatwe w użyciu.

Czy masz jakieś pytania dotyczące InMotion lub Arvixe? Czy masz doświadczenie z którymkolwiek z tych dostawców lub entuzjastycznie podchodzisz do zupełnie innego? Zostaw swój komentarz i daj nam znać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map