Kuidas veebipoodi käivitada?

Kas olete mõelnud oma veebipoe loomisele? Prognoositakse, et veebimüük suureneb 2018. aastaks 1,5 triljonit dollarit. Paljusid inimesi hoiab tagasi aga ebakindlus veebituru üles seadmise ja hooldamise osas.


Veebipoe seadistamine on odavam ja lihtsam kui võite arvata. Kui teil on toodet, mida soovite müüa, on veebipood suurepärane viis testida selle ja muude toodete müüki, et näha, milline on nõudlus.

Ehkki saate müüa objekte sellistel saitidel nagu Amazon, Ebay ja Etsy, võimaldab teie veebipoe seadistamine teil kaubamärgi üle täielikku kontrolli saada ja aja jooksul liiklusele tugineda, selle asemel et riskida tavaklientide kaotamisega konkurentidele ka nendel saitidel.

Eduka veebipoe seadistamiseks ja käitamiseks peaksite kõigepealt kaaluma mõnda asja.

Alustage veebipoega

Contents

KASUMLIKU toote leidmine

Kuna teie eesmärk on tõenäoliselt raha teenida, peate kõigepealt leidma toote, mille müümine on teile kasumlik. See tähendab, et peate valima tooted, mis on nii nõudlikud kui ka mõistliku kasumimarginaaliga hinna, mida saate seda osta / teha, ja selle hinna, mida turg kannab, vahel.

Veebipoe jaoks niši valimine

Üks raskemaid otsuseid, mida te ees peate, on see, millist niši oma e-poe jaoks soovite. Oluline on valida nišš, mis on piisavalt kitsas, et aidata teil oma kaubamärki turustada, kuid piisavalt lai, et saaksite laieneda täiendavatele tarvikutele / toodetele.

Tootesegmendi valimine, mis on seotud teie kire või huviga

Kui vihkate toiduvalmistamist, pole köögitarvikute müümine tõenäoliselt teie veebipoe parim valik. Teisest küljest, kui teile meeldib kõike söögitegemist, annab parimate pottide ja pannide müük teile suurepärase alguskoha, kust saate laieneda toiduvalmistamise vidinateks ja isegi vürtsideks ja maitseaineteks.

Niši valimine, kus saate väärtust lisada

E-poe nišši leidmise üks põhikomponente on sellise toote valimine, kuhu saate väärtust lisada. Nagu Andrew Youderian oma e-kaubanduse kütust käsitlevas artiklis väidab, kui proovite hinnakujunduses Amazoniga võistelda, lähete äritegevusest välja.

Selle asemel peate veenduma, et teil on midagi väärtuslikumat kui Amazon, mida kliendile pakkuda. Lahendus? Vastake kliendi küsimustele ja koolitage klienti suurepärase sisuga. Esmalt peate mõistma probleemi, millega teie klient silmitsi seisab, pakkuma viisi selle probleemi lahendamiseks ja tellimused järgnevad.

Sellise turuniši valimine, millel on ruumi kasvada

Ärge keskenduge ainult ühele või kahele suure piletiga üksusele, mis teenib teile suurt kasumit. See on suurepärane, kui uus klient teie saiti külastab, kuid kuidas kavatsete oma praegusele kliendibaasile turundada?

Otsige turgu, kus oleks lisaseadmeid ja lisandmoodeleid, mille saate luua nende järelmüükide saamiseks. Üks näide oleks fotograafiavarustus. Kvaliteetse DSLR-kaamera esmane ost on suur ja toob selle müümisel teile suurt kasumit. Kaameratarvikute pakkumisega saate oma veebimüüki veelgi kasvatada. Saate müüa läätsi, välklampe, rihmasid, kotte, statiivi jne.

Õige kliendi tüübi sihtimine

On oluline, et saaksite aru peamise kliendi tüübi, keda soovite sihtida. Need on inimesed, kelle abil saate nende elule väärtust lisada. Üks näide oleks mudelauto harrastaja. Võib-olla oleks ta nõus kulutama raha oma mudelautoosade korrastamisele, suurepärasele uuele värvile või isegi raamatutele ja teabele, et aidata tal oma harrastust paremaks muuta. Peamine on leida kliendibaas, kes on nišist kirglik.

Klientide hulka võivad kuuluda:

 • Harrastajad
 • Ettevõtte omanikud
 • Spetsialistid

Samuti peate arvestama selle kliendibaasi kõigi aspektidega, nagu sugu, kasutatav sissetulek ja vanus. Kas neil on piisavalt lisaraha, et investeerida oma e-poes müüdavasse?

Müügiks sobivate toodete leidmine

Kui olete oma kire vähendanud, peate mõistma, milliseid tooteid müüa. Andrew Youderian soovitab otsida toodet, mis võimaldaks teil lisaväärtust luua. Selle all mõeldakse lihtsalt seda, et see on midagi, mida inimesed vajavad ja see aitab neid mingil moel või muudab nende elu mingil moel paremaks.

Tim Ferriss 4-tunnises töönädalas, ta soovitab valida toote, mille hind on vahemikus 100 kuni 200 dollarit. Ideaalse vahemiku põhjuseks on see, et see on piisavalt suur, et marginaalidel oleks õigus, kuid et saaksite siiski väärtust pakkuda.

Samuti peate arvestama asjaoluga, et müüte rohkem ülalnimetatud hinnaklassi tooteid. Mida kõrgema hinnaga toode on, seda madalam on ümberarvestuskurss. Enamik inimesi on nõus veebis kulutama 100–150 dollarit. Lisaks juhib Youderian tähelepanu sellele, et kõrgema hinnaga esemete sõnul on 1000-dollarine köögiseade sageli madalama kasumimarginaaliga.

Ehk siis võite selle 100-dollarise vidina pealt teenida 30 dollarit, 1000-dollarise seadme puhul aga ainult 100 dollarit. See tähendab, et 100-dollarine üksus annab teile 30% kasumimarginaali ja müüte neist rohkem, kuid 1000-dollarine seade annab teile ainult 10% kasumit ja müüte vähem.

Samuti on oluline proovida leida toode, mida kõik teised juba ei müü. Otsige unikaalseid tooteid, mida keegi teine ​​ei paku, ja nurgate turg vähemalt mõneks ajaks. Üks võimalus müüa müüdavaid tooteid on osaleda oma nišipiirkonna messidel.

Teie toodete turunõudluse hindamine

Enne kui teete lõpliku otsuse toodete kohta, mida soovite müüa, uurige põhjalikult veebipõhiseid konkurente. Kes müüb samu või sarnaseid tooteid? Kas saate selle ettevõttega tõhusalt konkureerida? Kui need on hõlpsasti äratuntavad nimed ja neil on otsingumootorites edetabelikoht, võib teie veebipoe märkamine olla tõeline väljakutse.

Toote nõudluse hindamine

Võtke aega, et kontrollida, kas toote jaoks, mida soovite müüa, on olemas mõistlik turunõudlus.

Kui proovite otsustada mitme toote vahel, täitke järgmised toimingud.

 • Katsetage toote nime märksõna huvides. Millised tooted saavad rohkem otsinguid? Paljud tootenime otsingud võivad näidata suurt huvi.
 • Vaadake sotsiaalmeedia saitidelt, kas tootel on postitusi ja mitu korda neid postitusi meelditakse ja jagatakse.
 • Vaadake teenust Google Trends ja vaadake, kas teema on trendis üles või alla või jääb püsima.

Geograafilise nõudluse valideerimine

Nüüd, kui olete uurinud märksõnade suundumusi ja küllastust ning teate, et inimesed otsivad tegelikult toodet, mida soovite pakkuda, kaevake veidi sügavamalt ja mõelge, kes need inimesed täpselt on. Mõnikord on toode ühes geograafilises piirkonnas populaarsem kui teine. Näiteks kui müüte esiklaasi kaabitsat, siis müüakse seda paremini seal, kus talv on pikendatud hooaeg.

Oluline on veenduda, et teie toote järele on kõige suurem nõudlus piirkonnas, kuhu saate hõlpsalt kohale toimetada. Kui saatekulud on liiga suured, võib see teie müügi vähendada.

Google’i trendide abil saate teada saada, millised riigid otsivad teie tootega seotud märksõnu ja millistes linnades on otsinguid kõige rohkem (see võib aidata saatmisinfot).

Sotsiaalmeedia valideerimine

Samuti peate üle kontrollima sotsiaalmeedia valideerimise, et näha, kui palju veojõudu teie toode sinna võib jõuda. Kui soovite teada saada, kui populaarne see teema on, ja kui leidub inimesi, kes jagavad teie toote kohta teavet, võiksite uurida turu ja tootehuvi mitmel sotsiaalmeedia platvormil..

Saate kasutada saite nagu Topsy, et teada saada, kui palju tweete päevas on. Näiteks oletame, et kavatsete müüa teatud tüüpi kaamera objektiivi, mis on suunatud metsloomade fotograafidele. Trendi nägemiseks võite otsida termineid nagu „kaamera”, „metsik loodus” ja „väljas”.

Potentsiaalsete konkurentide hindamine

Esmalt sorteerige läbi erinevad tüübid, millega selle toote müümisel silmitsi seisate. Läheme tagasi spetsiaalse kaameraobjektiivi näite juurde. Samuti hakkate konkureerima inimestega, kes müüvad läätsesid muud tüüpi fotograafia jaoks, mõnel juhul ka muude hobide jaoks jne.

Kui palju konkurente on võrgus? Kas turg on nii täis, et teil on raske rahvahulgast välja paista? Ümberringi on ainult nii palju kliente, nii et kui saadavus ületab turu nõudluse, siis tõenäoliselt ei õnnestu.

Siin tulevad mängu need ainulaadsed tooted. Mida saate pakkuda, mida keegi teine ​​veebis ei paku? Kuidas saate seda pakkuda väärtust lisaval viisil??

Müüdavate toodete allikate leidmine

Kui olete otsustanud, milliseid tooteid soovite oma e-poes müüa, peate seadistama parima viisi nende toodete ostmiseks. Teil on paar valikut.

 • Dropshippers: Selle meetodi abil ootate, kuni klient toote tellib, ja siis esitate oma tellimuse hulgimüüjale, kes siis postitab toote otse teie kliendile.
 • Kergekaupade hulgimüüjad: Mõned hulgimüügiettevõtted nõuavad tohutuid tellimusi, et anda teile tootele korralik hinnavahe. Mõned hulgimüüjad pakuvad siiski väikese hulgivaliku võimalusi, nii et saate osta väiksema toote koguse (öelge üksikjuhtum) ja seda kasumi saamiseks edasi müüa..

Üks asi, mida tuleks meeles pidada nii väljaheitjate kui ka hulgiladude hulgimüüjate puhul, on see, et neil ei tohiks olla oma veebipoode üles seatud või kui olete sunnitud konkureerima madalama hinnaga, mida nad otsemüügil pakuvad. Parim panus on proovida kõigepealt toote tootjat. Kas nad kaotavad laeva? Kas nad müüvad kerget lahtiselt? Kui olete leidnud endale meelepärase toote tootja, kes teeb ühe või mõlemad neist toimingutest, siis olete teel oma e-poest toodete müümiseks, mida peate müüma..

MAJANDUSETTEVÕTTE PLANEERIMINE

Alustage oma e-kaubanduse ettevõtte kavandamist

Ehkki on kiusatus kõigepealt jalga hüpata, kuna tegemist on lihtsalt veebipoega, peate tegelikult e-poe saamiseks plaanima oma e-kaubanduse ettevõtte. Kui sellest aru saad “2014. aastal loobuti veebikaubakärudest 4 triljoni dollari väärtuses kaupadest,” on lihtne aru saada, miks peate tegevuskavaga sisse minema.

Teie e-kaubanduse äriplaani kirjutamine

NOLO legaalne sait selgitab, et äriplaani omamine on oluline, kuna see on hoone nurgakivi. See võib aidata teie ettevõttel olla struktuurselt korras. Väikeettevõtte administratsioon (SBA) pakub a äriplaani võlur mis aitab teil kiiresti oma äriplaani kirjutada.

E-kaubanduse turundusstrateegia loomine

Veebipoe reklaamimine on natuke teistsugune kui telliskivide ja mördipoe reklaamimine. Enne suurejoonelist avamist veenduge, et teil oleks kindel e-kaubanduse turundusstrateegia. Peate tegema mõned põhimõttelised otsused, näiteks:

 • Kes on teie siht demograafiline?
 • Millistes sotsiaalmeediaplatvormides soovite kõige paremini osaleda ja kuidas jõuda selle demograafilise sihtmärgini seal?
 • Mis on teie reklaamieelarve ja kus on parim koht seda kasutada, et kliente teie saidile suunata?
 • Kuidas teisendate saidi külastajad klientideks?

Üks äri rusikareegel on see, et praegustele klientidele on palju lihtsam müüa 20% rohkem kui uue kliendini jõuda. Niisiis, mõelge läbi täiendavate vajaduste, mida saate rahuldada, kui teie ettevõte kasvab ja saate lojaalse kliendibaasi.

Võimaliku konkurentsi uurimine

Kui soovite olla inimestele mõeldud veebipood, peate olema kindel, et mõistate mitte ainult seda, kes on võistlus, vaid ka seda, mida nad teevad. Peaksite kasutama selliseid tööriistu nagu:

 • SEOBook – Võrrelge seda, kuidas teie konkurendid nimetavad oma lehti, millist metainfot nad kasutavad ja fraasid, mis on sarnased.
 • Google AdWords – Kasutage seda tööriista, et näha, kui palju liiklust teatud märksõnad saavad. Kuigi märksõnad on vaid osa võrrandist, aitab see teave teil otsustada, milliseid tooteid või sisu soovite oma saidile lisada, et külastajaid meelitada.
 • SpyFu – See on tasuline teenus, kuid saadav teave on väärtuslik. Saate hõlpsasti näha, millist AdWordsi teie konkurents kasutab. Võite isegi näha, millised neist olid edukad ja millised mitte. Põhimõtteliselt on see viis õppida nii konkurentide õigesti kui ka sellest, mis nende jaoks ei tööta.

Lisaks tööriistade kasutamisele uurige ka konkurentide veebisaitide kujundamist, sisu sisu ja külastajatele pakutavate erifunktsioonide (nt infoleht või kupongid) uurimist..

Teie sihtklientide tuvastamine

Klientidele eduka turunduse üks peamisi koostisosi on nuputada, kes on teie sihtkliendid. Enne uurimise alustamist peaksite valima konkreetsed demograafilised andmed, mida sihtida.

Konkreetsete demograafiliste andmete valimine

Sihtkliendi tundmine võimaldab teil mitte ainult turundust kohandada, vaid isegi kohandada tooteid, mille valite oma poes loetlemiseks. See on koht, kus kasutaja isiksuste loomine võib tõesti kasuks tulla.

Põhimõtteliselt loote oma poe jaoks ideaalse kliendi profiili. Vastake küsimustele, näiteks vanus, kus inimene elab, millised on tema huvid, kui ta on abielus, kui tal on lapsi, ja isegi põhjused, miks ta teie toodet ostaks.

Soovite määratleda nii demograafiline teave kui ka psühholoogiline teave. Demograafiline teave sisaldab järgmist:

 • Sugu
 • Vanus
 • Asukoht
 • Haridus
 • Perekonnaseis
 • Aastane sissetulek
 • Töö kirjeldus

Psühholoogiline teave sisaldab:

 • Hobid
 • Huvid
 • Moraal ja väärtused
 • Käitumine
 • Eluviis

Samuti peaksite arvestama kõigi praeguste klientidega, kellel teil on või kellelt loodate, ja kuidas nad vastavad ülalkirjeldatud kirjeldustele.

Kliendiprofiili loomine

Teie kliendiprofiil või kasutaja isik on pilt, kuidas teie ideaalne klient välja näeb. Kui olete ülaltoodud teabe kokku kogunud, kirjutage oma idee kasutajale lühike biograafia. Kirjutage see nagu bio. Isiklikuks pidamiseks võite isegi oma pilkaja nimetada.

Kui olete oma kasutaja isiksuse loonud, soovite seda teavet kasutada veebipoe pidamise kõigis aspektides. Kas teie idee kasutaja on töötav ema? Siis külastab ta tõenäoliselt teie saiti õhtuti või nädalavahetusel. See tähendab, et peaksite korraldama spetsiaalseid allahindlusi või üritusi talle sobival ajal sobival ajal.

Kui ta on konkreetne vanus, pidage seda oma sisu kirjasuuruse loomisel meeles. Saate rakendada kasutaja persona kõigele, mis puudutab ostukorvide käitumist ja konversioonimäärade võimalikult kõrge tõusu. Mida paremini saate aru oma tüüpilisest kliendist, seda paremini saate oma eesmärke täpsustada ja edu leida.

Turuniši määratlemine

Kui asute esimest korda alustama, saate oma sihitud niši välja mõtlemine säästa palju aega ja raha. Te ei raiska reklaamifonde, kui paned reklaame inimestele, kes ei sobi teie sihtturule.

Esmakordselt alustades võib olla pisut keeruline kindlaks teha, kes on teie sihtkliendid. Üks võimalus eesmärgiperspektiivide väljaselgitamiseks on konkurentide uurimine, nagu eespool mainitud. Näiteks kasutage Quantcast et saada teavet selle kohta, mis tüüpi inimesed külastavad teie konkurentide veebisaite. See on suurepärane teave teie demograafiliste eesmärkide määramiseks.

See teave võib muutuda pärast seda, kui olete oma poe tegelikult üles ehitanud. Täiendavaid demograafilisi andmeid saate koguda oma klientide küsitluste kaudu ja veebianalüüsi statistikat uurides veebisaidi juhtpaneeli tööriistade (nt Webalizer ja AWStats) kaudu..

Brändistrateegia loomine

Teie kaubamärgistrateegia määratleb teie poe klientidele. Kui olete uurinud oma konkurente ja olete mõelnud oma demograafilise sihtmärgi, soovite uurida ka selle demograafilise teabe üldteavet. Võite kasutada selliseid tööriistu nagu Compete.com ja Nielson et teha kindlaks, mis just selle sihtrühma jaoks kõige rohkem huvitab.

E-äri eristamine

On oluline, et eristaksite oma ettevõtte kõigist teistest sarnastest. Mis on mõned sõnad, mis kirjeldavad teie ettevõtet tervikuna? Proovige leida sõnu, mida teie konkurendid ei kasuta, kuid räägivad teie sihtrühmast.

Näiteks kui leidsite oma uurimistöös, et teie sihtklient on töötav ema, siis võib ta otsida abi, et püsida kõige peal, mida ta peab tegema. Sihtrühma meelitamiseks võiksite kasutada sõnu, nagu „abivalmis” ja „aja kokkuhoid”.

Teie sihtklientide tundmine

Nüüdseks peaks teil olema üsna hea idee, kes on teie sihtkliendid. Kaevake veelgi kaugemale sellest kasutaja isikust ja mõelge täpselt välja, mida see inimene teie veebipoodi külastades soovib. Mida ta otsib?

Sellel kliendil kõige rohkem vajaminevaid asju võib olla mitu. Aja jooksul, kui saate oma kliendibaasi paremini tundma õppida, tekivad teil tõenäoliselt täiendavad isikud, nii et teate kõige paremini, kuidas jõuda iga klienditüübi juurde.

Teie brändi eristamine

Milline on teie isiksus veebipoe omanikuna? See peaks toimuma nii teie suhtumises, lehtedes kui ka muul viisil, kui annate kogu maailmale tagasi. Mõned ettevõtted on uhked keskkonnasõbralikkuse üle. Mis eristab teid ja teie brändi? Kuidas saate seda näidata, jääb teie missioonikirje endiselt truuks.

Soovite oma brändi veelgi sügavamale kaevata. Näiteks kui lubate aja kokkuhoiuteenust, mida see tähendab? Kas see tähendab, et tellimus pakitakse kokku ja saadetakse tunni jooksul pärast selle kättesaamist? Mida peate tegema, et see juhtuks? Kui palju töötajaid peate palkama või kas saate ise hakkama?

See võib muuta ka seda, kas annate saatmise tootja kätte (tilgavedu) või käsitsete seda ise, et tagada toote kiire väljaminek.

Oma kaubamärgi isikupärastamine

Pange pilt postkasti kahele erinevale e-kirjale. Üks e-kiri ütleb:

“Hei, Jane. Tahtsin teile lihtsalt loobuda ja tänada teid hiljuti tellitud ABC-vidina tellimise eest. Kuna te armastasite ABC-vidinat, tahtsin teile ka teada anda, et XYZ-i vidin on müügil homse südaööni. Täname, et olete püsiklient. ”

Teine e-kiri ütleb:

“XYZ-i vidinad on müügil homse südaööni. Tule ja osta üks. ”

Millisele e-kirjale vastate paremini? Klientide vajaduste rahuldamiseks peate oma brändi isikupärastama. See hõlmab teie veebisaidi kasutajakogemust, väljasaadetud e-kirju ja isegi sotsiaalmeedia turundamist. Isegi teie missiooni kirjeldus peaks olema kohandatud klientide vajadustele.

Oma missiooni väljatöötamisel pidage seda sihtrühma silmas. Mis probleemi sa lahendad? Kuidas teie brändi nimi on seotud? Kuidas saate selle brändi kliendi meeles kinni pidada?

Ainulaadse müügiettepaneku väljatöötamine

Ainulaadne müügiettepanek (USP) aitab teil konkurentsist eristuda. See teebki teie brändi ainulaadseks. USP arendamiseks peate keskenduma kitsalt oma klientidele või ideaalsetele klientidele ja sellele, mida nad soovivad.

See tähendab, et võite teistele inimestele pettumust valmistada. Kuid see ei oma tähtsust, kui olete valinud aktiivse sihtrühma ja mõistate neid hästi. Te arendate nende klientide seas välja lojaalse järgija. Tugev USP:

 • Täidab suure vajaduse
 • Näitab, et tunnete oma sihtrühma
 • Võib kokku võtta lauses või kahes

Kui soovite, et teid meenutataks veebimaailma ülerahvastatud turuplats, peab teie bränd lihtsalt mingil moel silma paistma.

Teie toodete hinnakujundus veebipoes

Tasakaalustage, kuidas saate oma e-poe tooteid hinnastada, nii et teenite kasumit, samal ajal kui kliente siiski meelitate. Shopify pakub järgmist valem, mis aitab teil välja mõelda, kuidas tooteid hinnastada veebipoe jaoks:

„Jaehind = [(eseme maksumus) ÷ (100 – juurdehindluse protsent)] x 100”

Nii et lihtsalt teile idee saamiseks. Kui soovite teenida 60% kasumit objektilt, mille ostmine maksab teile 20,00 USD, näeb valem välja järgmine:

Jaehind = [(20,00 dollarit) ÷ (100–60)] x 100
Jaehind = [20,00 ÷ 40 dollarit]] x 100
Jaehind = (.50 dollarit) x 100
Jaehind = 50,00 dollarit

Nii et toode, mis maksab teile 20,00 dollarit, müüakse 50,00 dollari eest. Peate ka välja mõtlema, kas soovite lihtsalt kasutada tootja soovitatud jaemüügihinda või peate mõne toote liikuma panema selle diskonteerimisega.

Oluline on veenduda, et teenite kasumit ka pärast üldkulude, näiteks veebimajutustasude ja töötajate kulude maksmist.

Kasumimarginaalide määramine

Nagu varem mainitud, ei tohiks te proovida Amazonase hindadega võistelda. Amazon hindab üksusi kahjumiga ainult väiksemate kaupluste tegevuse lõpetamiseks. Neil on rahalised vahendid ja suurus, et seda hõlpsalt teostada, kuid kui proovite oma toodetele madalamat hinda pakkuda, lähete kiiresti ettevõttest välja.

Sellepärast on nii oluline teada oma veeriseid. On oluline, et teaksite oma marginaalid, et saaksite piisavalt madalaid hindu, et olla konkurentsivõimelised, kuid veenduge siiski, et teenite väikest kasumit.

Teie USP tundmine

USP tähistab unikaalset müügiettepanekut. Mis on teie ainulaadne tegur, mis hoiab kliente ikka ja jälle tagasi tulemas? Mõned USP-d hõlmavad järgmist:

 • Hea klienditeenindus
 • Tasuta saatmine
 • Üksused, mis pole mujal saadaval
 • Heategevus

Ükskõik, milline on teie USP, on oluline aru saada, kuidas eristate end võistlusest.

Stiimulite pakkumine

Veel üks põhjus, miks oma marginaalide mõistmine on nii oluline, on see, et saate siis välja mõelda, milliseid stiimuleid oma klientidele pakkuda.

Kas teie kasum võimaldab teil pakkuda tasuta saatmist? Kas peaksite poole pealt pakkuma? Võib-olla soovite isegi pakkuda kaotusejuhti. See on lihtsalt toode, mille abil saate kaotada madala hinnaga müües raha, lootes, et ka teie muud kasumit teenivad esemed müüvad.

Toodete mitmekesistamise pakkumine

Kui olete kodutöö teinud ja mõistate põhjalikult turunõudlust ja sihtklienti, saate hõlpsalt oma pakutavaid tooteid mitmekesistada, et müüa täiendavaid esemeid. Samuti saate lihtsalt pakkuda juba müüdud toodetele rohkem valikuid.

Hea näide sellest oleks teesärk. Võib-olla alustate selle müümisega väikestes, keskmistes ja suurtes ning mustas kirjas. Siin saate kiiresti mitmekesistada, lisades laste suurused, pluss suurused ja erinevad värvivalikud.

Projekti ajajoone seadistamine

Teie e-poe üles ehitamiseks ja tööks kuluv aeg võib mõjutada paljusid asju. Kui kasutate platvormi, mis on kasutamiseks valmis, näiteks Shopify, võib ajajoon kiiremini minna. Kui soovite aga oma veebipoodi ja isemajandajat kohandada, võib saidi üles seadmine võtta tunduvalt kauem aega.

Teil on vaja ehitada õigeks ajaks:

 • Enne poe avamist kontrollige täielikult, et kõik toimiks õigesti.
 • Ootamatud probleemid, millega kokku puutute, võivad käivitamist edasi lükata.
 • Stardieelsed kampaaniad.

Parem on planeerida rohkem aega, kui arvate, et seda vajate. Palju parem on käivitada natuke vara kui hilja.

E-kaubanduse ettevõtte käivitamise kulude prognoosimine

Vastavalt Ettevõtja, tavalisel mallipõhisel veebipoel võib kuluda nii vähe kui 250 dollarit kuus, kuid kõik-ühes lahendus, mis on täielikult kohandatud, võib aastas maksta 500 000 dollarit. Ilmselt on nende vahel palju tasemeid. Mõned kantavad kulud hõlmavad järgmist:

 • Domeeninime registreerimise ja majutamise tasud
 • Veebikujunduse kulud
 • E-kaubanduse tarkvara kohandamine
 • Esialgse toote hankimine
 • Messidele sõitmise või tootjatega kohtumise kulud
 • Reklaamikulud
 • Kuue kuu pikkune rahastamine töötajate palkade ja üldkulude katmiseks

Mõned tasud, mida saate kokku hoida, kui alustate oma ettevõtte kasvades väikest ja arenevat. Näiteks ei pea esmakordsel avamisel maksma kalli maksevärava süsteemi eest. Selle asemel saate hõlpsalt kasutada PayPali või Google Pay.

Kui teie müügimaht suureneb, on mõistlik maksta krediitkaardimakse töötlemise eest tasusid, kuna see säästab teie töötlemistasudelt, saate selle oma äriplaanile lisada.

Teie e-kaubanduse ettevõtte rahastamine

Isegi kui alustate kõige lihtsamast veebipoest, mida võite ette kujutada, kaasnevad sellega mõned tasud. Ettevõtte rahastamiseks on mõned viisid.

Kui teil on mõni toode, mida arendate, saate Crowdfundingu abil raha välja käia, et arendada välja algne toode ja viia oma kauplus paika. Mõned muud ideed piisavalt raha kogumiseks:

 • Võõrustage mitmesuguseid korjandusi nii veebis kui ka väljaspool. Müüge tooteid, avage GoFundMe konto jne.
 • Paluge sõpradel ja pereliikmetel investeerida protsent tulevasest kasumist. Siiski kontrollige oma ettevõtte üle alati enamust.
 • Otsige ingelinvestoreid.
 • Võtke väikeettevõtte laen.
 • Makske algul oma e-kaubanduse saidi eest kuus, kuni saate endale lubada omaenda hostitud platvormi väljatöötamise.

Mõnikord on tõesti parem alustada väiksemaga ja jätta kasvuruumi. Uue ettevõtte algusaegadel on olulisem, et teie ettevõtte kasvamiseks oleks piisavalt rahavoogu, kui on vaja suureks hakata.

ÄRIÜKSUSE LOOMINE

Oluline on kaitsta ennast ja oma isiklikku vara, pannes enne veebipoe avamist mõned asjad paika.

Ettevõtte nime esitamine

Peate valima oma ettevõtte juriidilise struktuuri. Siinkohal on oluline valida, milline on teie ettevõte, nii et kui keegi ründab teid seaduslikul tasemel, ei vastuta te isiklikult kahju eest, mille peate välja maksma.

Võite moodustada S Corp või LLC. Kõige targem on rääkida ettevõtte juristiga oma ettevõtte parima ülesehituse kohta. Paberimajandus ettevõtte esitamiseks võib olla keeruline.

Ehkki saate oma osariigis iseseisvalt registreeruda, kulub teil igal aastal vajaliku paberimajanduse ja järelmeetmete mõistmiseks palju tunde. See võib olla kuluefektiivsem, kui minna tööle ja palgata spetsialist, kes selle töö eest teie eest vastutab.

Peate valima ka nime, millega äritegevust teha, või „äritegevust nagu” (DBA). Tavaliselt kontrollib riigisekretär oma ettevõtte kohta avalduse esitamisel andmebaasi veendumaks, et sellel nime all pole juba ühtegi teist ettevõtet.

Tööandja identifitseerimisnumbri (või „maksu-ID”) saamine

Kuna te ei soovi tarnijatele oma sotsiaalkindlustuse numbrit anda, peate registreeruma ka oma ettevõtte maksukoodi või tööandja identifitseerimisnumbri (EIN) jaoks. Sa saad registreeru veebis selle numbri jaoks riigisisese tulude talituse kaudu.

Ettevõtte tegevusloa ja loa taotlemine

Ettevõtte jaoks vajalikud litsentsid ja load erinevad sõltuvalt teie elukohast. Vajalikku peate kontrollima nii riigi kui ka maakonna ametnike käest. Mõned tüüpilised asjad on järgmised:

Toidulubade andmine toidukäitlemisettevõtte pidamisel (toiduga võib olla ka muid kaalutlusi)
Jaemüügilitsents, mis võimaldab teil oma riigi käibemaksu koguda

Oluline on veenduda, et järgite oma tööstuse eeskirju ja kogute makse, mida teie riik nõuab.

Äripanga konto avamine

Juriidiline suum soovitab hoida ettevõtte pangakonto ja isiklikud kontod eraldi. Sellel on palju põhjuseid, kuid peamine põhjus on see, et see hoiab teie raha maksustamise eesmärgil läbipaistvana ja kui auditit on iga kord, siis vaatavad nad esmalt teie isikliku konto asemel teie ettevõtte kontot. See võib päästa palju süvenemisi ja arusaamatusi.

Otsige panka, mis pakub mõnda spetsiifilist funktsiooni, mida vajate praegu või tulevikus oma veebiettevõtte jaoks, näiteks:

 • Otsehoiused
 • Elektrooniline arve tasumine
 • Krediitkaardi töötlemise võimalused

Olge tasude suhtes ettevaatlik, kuna need võivad kiiresti lisanduda, eriti kui alles alustate. Lugege alati peentrüki ja veenduge, et mõistaksite kõigi avatud ettevõtte kontode tasutasude struktuuri.

Kaupmehekonto avamine krediitkaardimaksete vastuvõtmiseks

Nagu eespool mainitud, peaksite otsima panka või eraldi ettevõtte, mis võimaldab teil krediitkaardimakseid töödelda. Kaupmehekonto annab teile selle võimaluse teie ettevõtte jaoks. Krediitkaartidega saate veebis aktsepteerida mõnel viisil, sealhulgas PayPal, kui alustate täieõigusliku kaupmehekontoga, kui olete juba teinud sellise mahu, mis paneb selle tasude kokkuhoiuga ise tasuma..

Sa tahad vältige ülemaksmist hoides silma peal varjatud tasude eest. Esimene samm on hoolikalt läbi lugeda igakuised väljavõtted.

Mõned tasud, mida soovite avalduste kohta küsida ja otsida, hõlmavad järgmist:

 • Kvalifitseerimata allahindlustasud
 • Vahetustasude vahetamine
 • Kuu miinimumtasud (kui te pole teatud tehingusummat saavutanud)
 • PCI hindamistasud
 • Kvartalitasud
 • Seadistamise tasud
 • Ennetähtaegse lõpetamise tasud (paljudel töötlejatel on nõutav lepingu pikkus)

Veel müügitehingute töötlemise paindlikkuse kontrollimine

Veel üks asi, mida peaksite küsima enne krediitkaartide töötlemisettevõtte valimist, on see, kuidas nad sellega hakkama saavad, kui teie müük äkki tõuseb. Kas neil on võime hõlpsamini tehinguid töödelda? Milline on tasude struktuur? Kui rohkem müüki on, siis tasud vähenevad?

Hea mainega kaupmehe valimine

Lõpuks soovite valida suurepärase mainega kaupmehe. Lugege veebis ülevaateid ja kontrollige ettevõtte peakontori parema ettevõtmise bürood. Mõned punased lipud, millele peaksite tähelepanu pöörama, hõlmavad järgmist:

 • Halb klienditeenindus (see võib muuta teid ka klientide jaoks halvaks)
 • Makse tasumata jätmine või hilinenud maksmine
 • Liiga palju varjatud tasusid
 • Vigane varustus

Pange tähele, kes veel kasutab sama tehingute töötlemise ettevõtet ja ärge kõhelge nende ettevõtetega ühendust võtmast ja küsige, kas nad on teenusega rahul.

ETTEVÕTTE LÕPETAMINE SISSE

Nüüd, kui plaanimine on paigas, on aeg asuda oma e-kaubanduse ettevõtte loomise juurde. Järgmised toimingud on loetletud allpool.

Domeeni registreerimine

Kui olete valinud niši ja registreerinud oma nime, peate leidma kasutamata domeeninime, mis võimaldab ka klientidel teie veebisaidile kulgevat tee meelde jätta. See pole ülesande täitmine nii lihtne, kui vanasti. Võimalik, et peate tasuma tippdomeeninime ostmiseks või selle ostmiseks kelleltki, kellel on alati selle domeeni õigused, pisut raha kulutada.

Eeldatavasti maksab dot com eest minimaalselt umbes 15.00 dollarit aastas. Kuid enam kui tõenäoline, et peate maksma palju rohkem esmaklassilise nime eest, mida on lihtne meelde jätta ja mis on otsingumootorites hästi paigutatud.

Domeeninimede mõistmine

Veebisaidid elavad tegelikult IP-aadressidel või serveritel. IP-aadress on arv see näitab, kus see veebileht asub. Numbrid oleksid inimestele raske meelde jätta. Selle asemel pakuvad domeeninimede registreerijad sõnadest (ja mõnikord ka numbritest) koosnevate nimede hõlpsamat meeldejätmist. Niisiis, selle asemel, et meelde jätta kirjutada „54.239.25.200”, peate lihtsalt meeles pidama, et kirjutate „amazon.com”.

Lisaks .com-le saate valida ka erinevaid laiendusi, kuid kuna vaikimisi on punktkomm, on enamikul inimestel seda lihtsam meeles pidada.

Õige domeeninime valimise olulisus

Domeeninime valimine sarnaneb telliskivide müürile nime andmisega. Soovite midagi, mida on lihtne meelde jätta, mis tutvustab teie brändi sisu ja mida keegi teine ​​ei kasuta. A .com on meeldejäävaim nime tüüp, kuid USA-s .biz on kindel teine ​​valik. Teistes riikides võiksite kasutada asukohapõhist valikut, näiteks .co.uk.

Kui teil on võimalus, otsige domeeninime, milles sisalduvad populaarsed märksõnad. Niisiis, kui olete uurinud suundumusi ja avastanud, et „argooniõli konditsioneer” on selle termini jaoks väga otsitud ja võite haarata domeeninime „argonoilconditioner.com”, on see nutikas samm.

Kuid mõned hiljutised uuringud näitavad seda täpse vastega domeenid (EMD-d) pole nii tõhusad kui varem, nii et ärge kulutage raha, mida teil pole lihtsalt selle tagamiseks. Kui saate mõistliku hinna eest ühe haarata, siis tehke seda. Kui see on 10 000 dollarit, võiksite mõelda kaks korda.

Domeeninime, mida on raske meeles pidada, liiga palju aega või liiga haruldast, on teie saidi külastajatele raske meelde jätta. Kui saidikülastaja ei suuda teie veebisaiti järjehoidjate hulka lisada, ei pruugi ta seda enam kunagi leida, kuna ta ei suuda nime meelde jätta.

Üks peamisi eeliseid EMD ostmisel on see, et see võib juba liiklust vastu võtta just selle nime fraasi tõttu. Tehke oma uurimistöö ja vaadake, kas selle domeeninime ostmine on väärt kulusid või mitte. Pidage meeles, et kogu liiklus maailmas ei aita teid, kui see pole sihitud liiklusele.

Veebimajutus teenuse valimine

Kui teil on domeeninimi olemas, kui plaanite luua oma kaupluse, mitte kasutada sellist teenust nagu Shopify või Facebook Stores, peate leidma hostimisettevõtte, kus teie sait asub. Kulud ja omadused võivad varieeruda. Veebipoe puhul veenduge, et hostiettevõte pakub vähemalt järgmist:

 • SSL-i võime
 • Piiramatu ribalaius (see pole kunagi täiesti piiramatu, kuid see on hea koht alustamiseks)
 • Suurepärane klienditeenindus ja ööpäevaringne tehniline tugi
 • Toodete ja sisu lisamisel teie saidil piisavalt ruumi kasvada

Enne lõpliku otsuse vastuvõtmist hostimisteenuse kohta tutvuge kindlasti veebipõhiste ülevaadetega. Mõned nõuavad maksmist aasta ette ja viimane asi, mida soovite teha, on maksta aasta eest võõrustasud välja ainult selleks, et teada saada, kas hostiettevõte on ebausaldusväärne. Kui host pakub tasuta prooviversiooni, kasutage seda enne kohustuse võtmist ära.

E-poe platvormi valimine

Järgmine samm on valida e-poe ostukorv. Võtke endale aega ja valige platvorm, mille abil saate endaga koos kasvada. Kui teie unistuseks on megapood, siis on isetehtud lahendus ilmselt parem kui hostitud.

 • Hostitud e-kaubanduse lahendused – Paar neist on varem mainitud, näiteks Shopify. Mõne muu hulgas on Volusus ja BigCommerce. Hostitud lahendus majutatakse tarkvara pakkuja veebisaidil ja see kasutab nende platvormi. Kohandamisvõimalused on piiratud, kuid enamikku saab natuke kohandada.
 • Isemajandatud ostukorvid – Ise hostitud võimaldab teil installida teie valitud tarkvara oma serverisse. See võib olla avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara või see võib olla midagi, mille olete spetsiaalselt oma veebipoe jaoks kavandanud. Kahest võimalusest odavam on võtta avatud lähtekoodiga tarkvara ja kohandada seda oma vajadustele vastavalt. Enamikul avatud lähtekoodiga ostukärudest on arendajad, kes töötavad teemade ja pistikprogrammide abil, mis laiendavad võimekust.

Maksevärava valimine

Maksevärava valikute valimine on paljude veebipoodide omanike jaoks üks raskemaid otsuseid. Parim on vaadata mõnda ülemist väravat ja vaadata, millised funktsioonid on saadaval ja millised on teie valitud ostukorvi kõige hõlpsamini integreeritavad. Siin on mõned kõige populaarsemad valikud.

 • PayPal
 • Ruut
 • Triip

Saadaval on ka palju muid võimalusi, sealhulgas kohalikud ja riiklikud kaupmehekontod, mis integreeruvad veebipõhise tellimissüsteemiga. Oluline on välja mõelda, milline pakub teile täna kõige parema töötlemiskulude põhjal kõige paremat töötlemistasu. Võite alati hiljem minna teise ettevõtte juurde, kui see on teie ettevõtte jaoks mõistlikum ja teie krediitkaardi töötlemiskulud on mõistlikumad.

Erinevad e-poe platvormid integreeruvad erinevate makseväravatega. Näiteks ei integreeri see paljudes kohtades väljaku rakenduste piirangute tõttu. Teisest küljest on PayPalil palju kolmandate osapoolte arendajaid ja ta on välja töötanud rakendused, mis võimaldavad tal integreeruda peaaegu kõigi seal asuvate makseväravatega.

Arvestades kõik-ühes makseteenuse pakkujat

Kui soovite oma raamatupidamist lihtsustada ja kui palju makseallikaid teil on vaja sammu pidada, leidke kõik-ühes makseteenuse pakkuja.

Kõik ühes pakkuja võimaldab teil:

 • Töötle tehing
 • Käivitage aruanded
 • Seadistage pettuste tuvastamine
 • Protsess naaseb
 • Laadige alla maksuteave

Kõigi pakkuja valimine annab teile ka teatud paindlikkuse, kui veebipood kasvab, ilma et peaksite enne tehingute töötlemist uuesti kaupmehekontosid uurima..

Makseteenuse pakkujate tasude võrdlemine

Töötlemistasud võivad teie kasumi kiiresti ära kasutada. Enne kaupmehekontole registreerumist peate mõistma kõiki kaasnevaid tasusid.

 • Tehingutasu: Mõni ettevõte võtab iga töödeldud tellimuse eest tehingutasu. Tavaliselt on see kindel tasu, mis jääb alla 1,00 dollari. See võib siiski varieeruda.
 • Müügi protsent: Enamik kaupmehekontoga ettevõtteid võtavad tasu, mis põhineb eseme müügihinnal. See võib olla umbes 2,99%, kui te ei tegele väga suure äritegevusega, kuid kipub seda väiksemaks minema, kui suureneb teie müügimaht.
 • Konto tasud: Mõni ettevõte võtab teie konto avatuna hoidmiseks ainult aasta-, kvartali- või kuutasu. Otsige ettevõtteid, mis ei võta teilt tasu, kui te vaid mõnda müüki teete.

Näiteks Autorize.net võtab kuutasu umbes 25 dollarit, millele lisanduvad tehingutasud 2,9% + 0,30 dollarit. Siiski saate võtta 5 riigist raha 6 erinevas valuutas ning need aktsepteerivad kõiki peamisi krediitkaarte ja mobiilimakseid.

Teisalt ei võta Beanstream kuutasu ega tehingutasu 2,25–2,65%. See on saadaval ainult kolmes riigis kahes erinevas valuutas.

Leiad täieliku diagramm, mis kirjeldab tasusid ja protsente saidil FormStack. Saate lühidalt võrrelda, millised lüüsid pakuvad teile vajalikke funktsioone madalaima hinnaga.

Veebipoe ehitamine

Kui olete valinud tarkvara, mida soovite kasutada, on aeg asuda oma poodi võimalikult palju kohandama. Ehkki võite praegusel hetkel olla väsinud otsuste tegemisest, aitab mõne asja hoolikas kaalumine teie veebisaidi klientide jaoks atraktiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta..

Veebipoele sobiva teema valimine

Vastavalt Ajakiri Time, teil on umbes 15 sekundit, et haarata teie lehele suunduva saidikülastaja huvi. Mõni võib väita, et teil on sellest veelgi vähem aega, kuid isegi kui teil on täis 15 sekundit, pidage meeles, et see on väga lühike aken, et suurepärase esmamulje jätta.

Suurepärase esmamulje tegemiseks peate:

 • Selge navigeerimisstruktuur. Lugeja peaks nägema, kuidas kiiresti punktist A punkti B pääseda.
 • Kirjutage hämmastavat sisu, mis haarab lugeja huvi.
 • Räpane pilk, mis tõmbab silma sinna, kuhu soovite. Näiteks kui soovite oma saidi külastajaid lehitseda oma kliirensite kaupa, mis on esimene, mida nad teie kodulehele maandudes näevad? Kas see on tollivormistus või nende link?

Teema valimisel pidage kõiki neid asju meeles. Kas see annab teile otsitava ja hõlpsalt navigeeritava lehe?

Poe välimuse kohandamine

Kui teie pood näeb välja nagu iga teine ​​seal asuv pood, siis on teie kaubamärgi loomine keeruline. Lisaks oma logo ja ainulaadse spinni lisamisele oma poe üldisele väljanägemisele võiksite kaaluda ka värve, mida kasutate, ja kuidas need seostuvad teie üldise kaubamärgi imagoga.

Vastavalt KISSmeetrika, värv suurendab teie kaubamärgi tuntust koguni 80% ja võib põhjustada tarbijate usalduse.

Samuti soovite lisada funktsioone, mis on teie niši jaoks mõistlikud. Näiteks kui müüte riideid, peate lisama valikud suuruse määramiseks. Teisest küljest, kui müüte kööginõusid, on värvivalikud ja suurused tõenäoliselt piiratud, nii et te ei pruugi seda funktsiooni vajada.

E-kaubanduse veebisaidi arhitektuuri (IA) kujundamine

Ehkki teabearhitektuur võib tunduda pisut nagu saidil navigeerimine, on siiski mõned põhimõttelised erinevused. Ehkki need kaks on üksteisega seotud, on saidi arhitektuur selle saidi skelett. Arhitektuur sisaldab saidi luid ja seda, kuidas kõik elemendid toimivad teabe edastamiseks lõpptarbijale.

IA võib sisaldada selliseid elemente nagu:

 • Sisu inventuur
 • Standardiseeritud nime- või toimetusstiil
 • Kuidas asjad rühmitatakse

Mõjuhinnang on ülitähtis, kuna saidi kasvades tuginete sellele põhistruktuurile. Hea struktuur võib teid muuta või murda, kui jõuate kasvu tippu.

Vinge tootepiltide loomine

Saate luua kõigi aegade kõige hämmastavama veebipoe, kuid kui tarbija ei näe teie müüdavat eset selgelt, võib teil selle müümiseks puudus olla..

Tootepiltide lisamiseks on teil mõned põhivõtted:

 • Kasutage tootja pakutud pilte (kui teil on selleks luba). Paljud tootjad palkavad oma toodetest ilusate fotode loomiseks professionaalseid fotograafe. Puuduseks on see, et teistel toodet müüvatel inimestel on nende saitidel tõenäoliselt sama pilt.
 • Palka professionaalne fotograaf. Saate potentsiaalselt palgata spetsialistide toodete fotode tegemiseks. See võib aga olla kulukas, eriti alguses, kui teil võib olla piiratud eelarve.
 • Tehke fotod ise. See võib olla keeruline. Enamiku üksuste jaoks vajate valget või musta tausta. Kerge kast võib kasuks tulla. Saate seda osta odavalt sellistelt saitidelt nagu Amazon väiksemate esemete jaoks. Nutikas on ka parima eraldusvõime tagamiseks investeerida heasse peegelkaamerasse.

Kui lisate oma toodete pilte, proovige vaadata kaupa nii, nagu oleksite klient. Mida soovite toote kohta teada? Millistest nurkadest soovite eset vaadata? Millised üksikasjad on tarbija jaoks olulised?

Koostava toote kirjelduse kirjutamine

Teie eesmärk tootega peaks olema kliendi huvi äratamine, pakkudes talle siiski piisavalt üksikasju, et ta teaks, kas ta soovib toodet osta või mitte. Kui saate oma kirjeldustele luua ainulaadse hääle, näete tõenäoliselt müügikonversioonide arvu kasvu.

Oletame näiteks, et müüte köögirätikuid. Võite lihtsalt kirjeldada mikrokiudude kiudusid, suurust, värvi ja kiire kuivamise aega, nagu iga teine ​​seal olev sait.

Või saate luua loo kodukokast, kes kasutab rätikuid, kuna ta armastab erinevaid värve, see säästab aega, kuna mikrokiud kuivavad kiiremini jne. Kas näete, kuidas üks on kaalukam ja isikupärasem kui teine?

Ehkki te ei pea iga eseme jaoks väljamõeldud lugu looma, peaksite seda kirjeldama viisil, et lugeja saaks seda eset kasutades pildistada. Proovige saidikülastaja kujutlusvõimet esile kutsuda.

E-poe saidil navigeerimise optimeerimine

Saidil navigeerimise puhul ei piisa lihtsalt struktuuri ja nuppude leidmisest, mida on lihtne leida. Peate arvestama ka sellega, kuidas kasutajad navigeerivad kindlatele toodetele, mida nad soovivad leida. See muutub veelgi olulisemaks, mida rohkem tooteid teie saidil on.

Vastavalt Smashing Magazine, peamine on tagada, et kliendid leiaksid tooteid, mida nad soovivad osta. Seega peate arvestama kõigega, alates kategooriate korraldamisest kuni parima viisini, kuidas kliente otsima saada ja millistele teie saidi otsingutulemid neile naasevad.

See tähendab, et teil peavad olema tugevad vanemkategooriad. Peaksite lisama ka filtreid, mis võimaldavad kasutajal otsingut kitsendada selliste asjade järgi nagu „mis on uut“, „kõige populaarsem“ ja „madalaim hind“.

E-kaubanduse Checkouti voo kujundamine

keskmine ostukorvist loobumise määr on 68,95%. Kui soovite seda täiustada ja teisendada saidi külastajad tellimusi esitavateks klientideks, võiksite mõelda oma ostukorvi voogudele.

Klient peaks olema võimeline selgelt nägema, kuidas väljamakse teha, alates hetkest, kui ta lisab ostukorvi esimese toote, kuni tellimus on valmis.

 • Pange ostukorvide ülevaate- ja kassanupud selgetesse kohtadesse.
 • Muutke väljaminek lihtsaks – ärge sundige kasutajaid kassasse registreeruma. Pakkuge ka külaliste kassasse registreerimise võimalust.
 • Installige tarkvara, mis saadab teise võimaluse pakkumise, kui kasutaja loobub ostukorvist.

Mida lihtsam on kassasse voogu muuta, seda kõrgem on teie konversioonimäär.

Ehitustoodete üksikasjalikud lehed

Toote üksikasjad aitavad kasutajatel täielikult mõista, mida nad ostavad, ja peaksid vähendama teie tootlust. Lisage järgmine teave:

 • Garantiid
 • Suurused
 • Toote valmistamiseks kasutatud materjal
 • Tehnilised kirjeldused

Mida detailsem saate olla, seda lihtsam on teie klientidel otsustada, kas kaubad on need, mida nad otsivad. Kuid tavaliselt on kõige parem mitte segi ajada üksuste lehti üksikasjadega. Selle asemel lisage link, kus klient saab klõpsata, ja hüpikmenüüsse ilmub lisateave. Või asetage teave piltide ja kirjelduse teabe alla.

Pannes kliente oma e-poe poodi usaldama

On põhjust, miks enamik tarbijaid ostab kaubamärkidelt, mida nad tunnevad ära. Sellepärast, et need kaubamärgid on loonud maine ja klient teab, et ta saab selle kaubamärgi usaldada kvaliteetse toote tarnimisel ja lubatute täitmisel.

Kui teil seda nimetuvastust veel pole, peate esitama rohkem teavet kui sait, millel seda on. Soovite lisada teabe, näiteks selle kohta, kui palju tellimusi olete juba täitnud, selge kontaktteabe ja embleemid, mis näitavad, et olete kinnitatud edasimüüja või edasimüüja konkreetsetele tunnustatud kaubamärkidele.

Mis tahes organisatsioonide liikmelisuse teabe lisamine on ka viis usalduse ja lojaalsuse loomiseks.

E-kaubanduse saidi turvalisuse seadistamine

Teie kliendid usaldavad teid isikliku teabega. Kiireim viis nende vastu usalduse kaotamiseks on jätta oma e-kaubanduse sait häkkeritele avatuks. On ülioluline, et investeerite turvalisusesse ja hoiate kogu poe elu jooksul kursis uute turvaohtudega.

 • Esimese asjana peaksite alustama turvalise veebiserveri konfiguratsiooniga. Näiteks SSL krüpteerib tundliku teabe, lisades uue kaitsekihi.
 • Lisage oma serverile tulemüür või veenduge, et teie server on kaitseks tulemüüri installinud. Enamikul ostukorvidel on tulemüüri pistikprogrammid, mida saate installida.
 • Samuti peate installima tarkvara, mis otsib ohte, viirusi ja häkkimiskatseid.

Soovite oma veebisaidi turvalisust analüüsida, kasutades nuppu lähtetaseme turbeanalüsaator nagu näiteks Microsoft. Kui te pole kindel, kuidas oma saiti kaitsta, peaksite investeerima turvalisusesse, palgates veebiturbespetsialisti.

Vastavus PCI andmeturbe standarditele

PCI turvastandardite nõukogu on kehtestanud e-kaubanduse saitide mõned turvastandardid, mis aitavad kaupluste omanikel mõista parimat viisi tundliku teabe ohutuks hoidmiseks.

Sait pakub tööriistu, mis aitavad teil tagada oma saidi turvalisuse ja klienditeabe turvalisuse, sealhulgas dokumente, mis selgitavad, kuidas oma saiti kaitsta, ja tööriistu, mis aitavad teil hinnata saidi turvalisust ja leida viise, kuidas lahendada võimalikke turbe puudusi..

Veebipoe käivitamiseks ettevalmistamine

Kui olete kõik valmis seadnud, on mõned eelkontrollid ja ülesanded, mida soovite enne oma poe käivitamist lõpule viia. Nende asjade eest enne tähtaega hoolitsedes saate kogu oma tähelepanu pöörata suurepärasele klienditeenindusele ja tellimuste kiirele täitmisele.

Saidi jälgimise seadistamine

Saidi jälgimine annab teile teada, kui teie server läheb alla või on teie saidil muid probleeme. Viimane asi, mida soovite, on kulutada oma raskelt teenitud raha reklaamimisele, suunata oma saidile liiklust, ainult siis, kui külastaja saab aru, et see sait ei tööta.

Samuti peaksite seadistama analüüsi, et saaksite jälgida teie saidi üldist toimivust, kust liiklus tuleb ja millised märksõnad kõige paremini toimivad.

Infolehe asutamine

Kõik, kes teie veebisaidile tulevad, ei kavatse esimesel külastusel midagi osta. Kui suudate neid siiski oma uudiskirjaga liitumiseks ahvatleda, on teil ühtäkki võimalus hoida suhtlusliinid avatuna. Samuti saate veenda neid oma saidile tagasi tulema, kuvades neile uusi esemeid, müügis olevaid tooteid või pakkudes allahindlust.

Seadistamise saamine sotsiaalmeedias

46% tarbijatest kes on võrgus, pöörduvad enne ostu sooritamist sotsiaalmeedia poole. Enne veebipoe avamist on oluline luua sotsiaalmeedias kohalolek ja alustada selle levitamist. Vähemalt peaksite olema kohal kahes suuremas mängijas – Twitteris ja Facebookis.

Peaksite siiski vaatama ka oma sihtrühma demograafilisi andmeid ja seda, millised muud sotsiaalmeedia platvormid võiksid teile sobida. Näiteks kui soovite noortele turundada, proovige Instagrami. Kui soovite oma saidile naisi tõmmata, vaadake Pinterest.

Saidi varundusplaani väljatöötamine

Pole tähtis, kui palju turvameetmeid olete kasutusele võtnud või kui hästi valmistute, juhtub mõnikord mõeldamatu ja teie sait läheb alla või häkkerid võtavad selle üle. Veenduge, et teil oleks plaan, mis varundab teie olulised andmebaasifailid automaatselt.

Nutikas on ka mitu varundamist. Enamik veebimajutusettevõtteid loob saidi täieliku varukoopia, mis võimaldab teil oma saiti eelmisel kuupäeval tagasi kerida nädal-kaks varem. Samuti peate hoidma kogu saidi varufaile välisel kõvakettal.

Lõpuks minge edasi ja installige tarkvara, mis loob teile regulaarselt varukoopiaid. Enamikul sisuplatvormidel on installitavad pistikprogrammid, mis teevad selle töö teie taustal. Varundage ainult see, kui sageli soovite neid täita.

Klienditeabe kaitsmine

Kui soovite oma klientidega usaldust arendada, peate paika panema turvalisuse ja eeskirjad, et kaitsta privaatset teavet, mida teie kliendid teiega jagavad. Peaksite ka need eeskirjad avaldama, et kliendid näeksid, mida te nende andmetega teete ja milliseid samme olete oma saidile turvalisuse lisamiseks teinud.

Laevandusstrateegia valimine

Teie ettevõtte jaoks parima saatmislahenduse tundmine võib olla keeruline. Peate välja mõtlema lähetatavate toodete kaalu, kus enamik kliente asub, kuidas kiirkorraldustega toime tulla ja millised on kulud..

Mõne suurema laevandusettevõtte veebisaidid, sealhulgas USPS, FedEx ja UPS, leiate tariifid. Kui olete alles alustanud, võiksite proovida teha mõned võrdlusostud, et näha, milline saateteenuse pakkuja pakub parimat hinda. Võite kasutada sellist saiti nagu iShip.com et teada saada, milline oleks kiireim, odavaim või parim viis tellimuste saatmiseks.

Poe tulemuslikkuse põhinäitajate (KPI) üle otsustamine

Poe jaoks õigete peamiste tulemusnäitajate (KPI) valimine peaks olema midagi, mis teil peaks enne paigaldust olema paigas. Teie KPI-d peaksid olema ka muutumatud, kuna need võivad aja jooksul muutuda. Kuna olete juba oma ettevõttele mõned eesmärgid ja missiooni seadnud, peaksid need olema seotud teie KPI-dega.

Näiteks kui teie eesmärk on müügi suurendamine, siis vaataksite igapäevaseid konversioonimäärasid, igapäevaseid müüginumbreid ja liiklusstatistikat.

Teie käivitamise reklaamimise ja strateegia lõpuleviimine

Enne kui olete turuletoomisega valmis, peate ka kohtuma oma turundusmeeskonnaga. Kuidas saate oma suurejoonelise avamise kohta sõna teada? See on aeg, mil peaksite saama suunata oma saidile palju liiklust, koostada oma meililisti ja loodetavasti saada püsikliente.

Teie turule toomise pakkumised peaksid sisaldama vähemalt järgmist:

 • Pressiteated veebi- ja kohalikule meediale
 • Pidu, kuhu kutsute peamised mõjutajad (saab pidada veebis)
 • Kingitused või erisoodustused ürituse päeval
 • Veebivestlused, kuhu eksperdid tulevad ja räägivad teie klientidega, suurendades sellega teie saidile liiklust vestlusplatvormi kaudu. Näiteks kui müüte golfivarustust, võiksite rääkida professionaalsest golfimängijast, kuidas oma järelmeetmeid parandada.

Proovige oma stardistrateegia kavandamisel mõelda väljaspool kasti. Kõik, mida saate teha, mis eristab teid konkursist, on hea asi.

SÕIDUJUHTIMINE TEIE UUELE veebipoes

Isegi kõige ilusamast veebipoest pole palju kasu, kui teie kliendid ei tea, kust teid leida. Kui soovite olla edukas, peate oma poodi liiklema võimalikult palju liiklust.

Uurimine Blogijate ja Pressiga

Kes on teie nišivaldkonna peamised mõjutajad? BuzzSumo on fantastiline tööriist, mis aitab teil tuvastada märksõna või fraasi sees kõige enam räägitud blogijaid. Sisestage lihtsalt teema ja vaadake, mis tuleb. Kõige mõjukamad blogijad on need, kellega soovite kontakti luua.

Vabastage neile rida ja küsige, kas nad oleksid huvitatud intervjuust, artiklist või üksteise hüüdmise jagamisest.

Poe postitamine Redditi

Reddit on platvorm, mida inimesed kasutavad neile huvipakkuva sisu leidmiseks. Üks neist juhised saidi pakkumised ei ole lihtsalt jultunult enesereklaamid. Siin võib teie poega seotud ajaveeb abiks olla. Kirjutage ainult teema, mis on kuidagi seotud teie veebipoega, linkides tagasi toote või kahega, mis on artikli mõistes mõistlik, ja seejärel postitage artikli kasulik teave Redditile, et reklaamida selle sisu ja loodetavasti omakorda sõita liiklust teie veebipoodi.

Tahvli loomine Pinterestis

Kaks kolmandikku Pinterestist registreerunutest on naised. Kui teie sihtrühm on naised või isegi osaliselt naised, on mõistlik luua juhatus Pinterestis. Siiski peate mõistma ka Pinteresti dünaamikat, et mõista, kuidas seal tegelikult turundada.

Enamiku peo jaoks on Pinteresti külastavate jaoks tegemist kavala kamp. Kui soovite nendeni jõuda ja julgustate neid oma näpunäiteid jagama, pöörduge tagasi oma saidi sisu juurde. Kas müüte köögitarbeid? Paku retsepti. Riietus? Looge nööpnõel, mis tutvustab ideaalset rõivastust öösel linna peal.

Võimendamine Shopping Mootorid

Võrdlemismootorid (CSE-d) on muutunud üha populaarsemaks tarbijate seas, kes kasutavad neid konkreetse kauba jaoks parima hinna leidmiseks. Need on ka viis, kuidas saate oma e-poe müüki rohkem suurendada.

Põhimõtteliselt registreerute ja maksate klõpsu eest, kui keegi teie poodi CSS-i kaudu tuleb. See on aga äärmiselt sihitud reklaam. Sellel lingil klõpsiv inimene on juba otsinud teie müüdavat toodet ja otsib kohta, kus oleks hea hind, kus ta saaks seda osta. Vestlussagedus on tõenäoliselt palju kõrgem kui otsingumootorite üldine liiklus.

Blogi loomine

Nagu varem mainitud, aitab ajaveeb pakkuda sisu, mida saate jagada sellistel saitidel nagu Reddit, StumbleUpon ja isegi sellele, millele teised blogijad lingivad. Võite kasutada oma ajaveebi artikleid ka püsiklientide jaoks lisandväärtuse saamiseks, kui koolitate neid mitmesugustel teemadel, mis on seotud teie toodete ja nišiga.

Ideaalis peaks blogi kuuluma teie veebisaidile, nii et kui inimesed tulevad artiklit lugema, on nad juba teie saidil ja saavad hõlpsalt klikkida, et sisseoste teha või konkreetseid esemeid osta..

Uhendamine Instagrami energiakasutajateni

Septembri 2015 seisuga oli Instagramis umbes 400 miljonit aktiivset igakuist kasutajat. Nendest kasutajatest on mõned tuntud kui “energiakasutajad”. Need on kasutajad, kes jälgivad palju ja postitavad regulaarselt fotosid. Elektritarbijaga ühenduse loomise võti on foto, mis on mingil moel seotud nendega ja mainib neid kommentaarides. Kuigi see tehnika ei leia alati edu, on see väärt investeering. Kui vaid üks elektrikasutaja mainib teie poodi, võib see teie nähtavust suurendada.

Nagu enamus sotsiaalmeediavõrgustikke, on ka peamine lisada midagi väärtuslikku ja see köidab energiakasutaja jälgijate huvi.

Twitteris säutsu

Seal on rohkem kui 1,3 miljardit registreeritud kasutajat Twitteris. Vähemalt osa neist kasutajatest huvitab teie pakutavat. Kui rääkida Twitteriturundusest, saate tagasi selle, mille sinna panite. Kui soovite, et inimesed teid jälitaksid, teid uuesti teeks ja teie sisu jagaksid, peate te teene tagasi saatma. Samuti veenduge, et piiksutaksite asju, mida on väärt jagamist ja mida te ei reklaamita kogu aeg.

Facebooki jälgijate kaasamine

Facebookis on ümber 1 miljard aktiivset kasutajat päevas. Üks Facebooki ainulaadseid asju on see, et saate luua oma ettevõtte jaoks eraldi lehe, ilma et peaksite looma eraldi kontot. Facebook pakub ka väga sihitud reklaame, kus saate täpsustada kõike, alates huvide tüüpidest, mis peaksid teie reklaami nägevatel inimestel olema kuni vanusevahemikuni.

Sõprade ja perekonna jagamine

Kui te pole seda veel mõistnud, on teil juba oma siseringis päris tugev tänavaturunduse meeskond. Teie pere ja sõbrad tahavad tõenäoliselt näha teie veebipoes edu. Ärge kartke paluda neil jagada teie poe kohta teavet nendega, keda nad tunnevad.

OMA VEEBIPOODI LÕPUKS käivitamine

Olete veetnud mitu kuud oma veebipoe käivitamiseks ettevalmistamisel, reklaamides seda kõigile, keda teate, ja suusõnaliselt. Kui kauplemiskuupäev on kätte jõudnud, peate kaupluse sujuva toimimise nimel veel mõne tööga tegelema.

Varude haldamine

Veebipoe üks peamisi eeliseid on see, et varude jälgimine on automatiseeritud. Lühidalt näete, millistel kaupadel on väike varu ja millistel teil on liiga palju. Siiski on oluline mõista ka seda, kui kaua kulub tarnijatelt konkreetse kauba kättesaamiseks. Näiteks kui tellite mõnda kaupa välismaalt, võib selle kättesaamine võtta mitu nädalat.

Aja jooksul peaksite olema võimeline nägema mõnda müügiharjumust ja teadma, et kui jõuate teatud arvuni tooteid, mille jaoks peate esitama uue tellimuse.

Kui kasutate ettevõtteid, kes loobuvad laevast, peate nende süsteemidega kooskõlastama, veendumaks, et te ei müü esemeid, mille nad on lõpetanud või mis on nende otsas otsakorral. Halvim viis veebipoe omaniku maine loomiseks on see, kui panete kliendid oma tellimusi ootama.

Täitmise ja kohaletoimetamise käitlemine

Lisaks veebisüsteemi sujuvale toimimisele soovite olla kindel, et teil on olemas protsessid tellimuste kiireks täitmiseks ja väljasaatmiseks..

 • Kui kannate laos ladustatud esemeid (või isegi praegu lihtsalt oma kodus vaba ruumi), siis peate olema kindel, et loote kataloogimissüsteemi, mis võimaldab teil seda kaupa hõlpsalt leida. Mõelge, kuidas raamatud raamatukogus on paigutatud, ja vaadake, millist numbrite või tähtede süsteemi saate luua, mis teie pakutavate toodete jaoks töötab. Lisage see number kindlasti ka ostukorvisüsteemi, et see oleks turvaline.
 • Nüüdseks olete tõenäoliselt otsustanud, milliseid postiteenuseid oma veebipoes kasutate. Samuti pidage meeles, et teil peavad olema käed-tarvikud, näiteks karbid, pakendid, pakkelint ja mullimähis.
 • Kontrollige alati, kas tellimus on õigesti täidetud ja kõik on tellitud saadetises.
 • Soovite lisada arve iga tellimuse juurde, et klient näeks lühidalt, et kõik tooted on tarnitud.

Kliendi probleemidega tegelemine

Suusõnaline reklaam on võimas jõud. Inimesed levitavad teie kohta nii head kui ka halba. Üks õnnetu klient võib öelda kümnele või sotsiaalmeedia puhul tuhandetele teistele. Kui klient pole rahul:

 • Kaebuse saamisel reageerige kohe.
 • Kõrvaldage probleem. Asendage kahjustatud või mittetöötavad esemed, tagastage postikulu või vahetage.
 • Pidage meeles oma saidi missiooni. Kas teie ülesanne on ainult raha teenida? Kuigi raha on oluline, soovite tõenäoliselt oma ettevõttesse asuda paljudel muudel põhjustel. Kuidas mõõdab teie klienditeenindus teie eesmärke??

Kui suudate probleemi lahendada, võite saada püsikliendi kogu eluks.

Tootevahetuse ja tagastamise käitlemine

Kui kauba saabumisel kliendile on kauba kohaletoimetamise ajal viga saanud, peate esitama tema nimel kaebuse kauba kohaletoimetamise hulgimüüjale. Või kui toode lihtsalt ei tööta või on mingil viisil vigane, peaks tootja selle hea meelega tasuta välja vahetama. See tähendab, et kahjustatud toote tagastamise postikulu eest hoolitsetakse ja see ei maksa kliendile midagi.

Teisest küljest, kui toode oli saatmisel kahjustatud, peaks iga esemega seotud kindlustus katma selle eseme asendamise kulud. Muidugi peate hüvitise saamiseks esitama nõude ja makse laekumine võib viibida. Kuid te ei tohiks panna klienti ootama, enne kui üksuse asendate.

E-poe optimeerimine konversioonide suurendamiseks

Kui olete oma poe käivitanud, peaksite mõnda mustrit selgelt nägema. Soovite läbi viia mõned A / B jagunemise testid, et näha, kas konkreetsed sihtlehed suunavad liiklust tõhusamalt ostukorvis ja lõpetatud müügini.

Analüütiliste andmete jälgimise ja A / B-testide abil saate testida kõike, mida on võimalik. Katsetage erinevaid värvinuppe, tasuta saatmist või vähendatud saatmist ning isegi erinevaid kirjeldusi või muid funktsioone.

Mõned muud asjad, mida saate oma e-poe optimeerimiseks teha, on:

 • Vaadates teie saiti kliendina. Mis tõmbab teie pilku? Mis on keeruline või segane?
 • Kontrollige, kas hinnad on selgelt märgitud.
 • Lisage arvustusi ja iseloomustusi, et tekitada usaldus.
 • Kasutage eripakkumisi registreeritud kasutajate segmentidele

Google Analyticsi ja oma saidistatistikat kasutades saate palju teada selle kohta, mis ei toimi, muutes külastajaid klientideks ja tehes vastavalt muudatusi.

JÄRGMISEKS JÄTKAKE ÖÖKOHTADE TURUSTAMINE

Kui olete oma veebipoe käivitanud, peate regulaarselt turundustegevust jätkama, vastasel juhul võite aeglaselt hoogu kaotada. Mõned asjad, mida soovite regulaarselt teha, hõlmavad järgmist:

Turunduseelarve eraldamine

Ükskõik, kas teil oli investoreid, võtsite laenu või kasutasite sääste, harjub teie esialgne turuleviimise turueelarve kiiresti. Kui soovite jätkata uute klientideni jõudmist, on oluline eraldada protsent oma kasumist turundusele.

Hea rusikareegel on kulutada kuni 20% reklaami kasumist.

Samuti peate otsustama, millised on teie eesmärgid. Kas keskendute näiteks plii genereerimisele või müügi suurendamisele praegustele klientidele? Seejärel vaadake, millised reklaamikanalid on nende eesmärkide saavutamiseks kõige tõhusamad olnud ja eraldage nendele kohtadele rohkem raha kui teistele.

Reklaamikampaania alustamine

Nagu enamiku veebipoe pidamise osade puhul, on teie esimene samm välja selgitada, mis on teie reklaamikampaania eesmärk. Mida soovite saavutada??

Järgmisena peate mõtlema, millise demograafilise sihtmärgi soovite kampaaniaga saavutada. See ütleb teile, kus peaksite reklaamikampaania käivitama ja millised sotsiaalmeediaplatvormid teie eesmärkide saavutamiseks kõige paremini toimiksid.

Lõpuks loote kampaania teie valitud platvormidele ja peaksite reklaami tõhusust testima. Kui soovite reklaamieelarvest maksimaalselt kasu saada, võiksite teha muudatusi.

Töö e-kaubanduse SEO-ga

Nüüd, kui olete oma saidi käivitanud, peaks teie järgmine eesmärk olema kõrgem asetus kui ükski teie konkurent otsingumootorites. Optify viis läbi uuringud, mis näitasid, et antud märksõna edetabelis üks veebisaidi klikkimise määr oli kahekordne kui teisel kohal.

Peate jätkama nii märksõnade uurimist kui ka konkurentide analüüsi, nagu juhendi ülaosas mainitud. Kui te pole nii hea kui konkurent, uurige nende lehte ja mõelge, miks. Sageli on küsimus selles, kumb on parema sisuga nendel päevadel, nii et teie ajaveeb võib selles aidata kui ka seda, kui detailsed on teie tootekirjeldused.

Parandage kõik probleemid, näiteks kirjavigu või grammatikavead. Lühidalt öeldes tehke oma lehest absoluutselt parim, mis see olla saab.

Jätkake sotsiaalmeedia turundust

Sotsiaalmeedia turunduse abil arendate oma järgijatega suhteid. Hääle ja stiili arendamine on oluline. Samuti soovite jagada protsenti asjadest lihtsalt lõbu pärast ja mitte mingil juhul müügi tegemiseks. Jälgijad hindavad huumorimeelt või kasulikku teavet ja jagavad seda teistega.

E-posti turunduse seadistamine

Valige e-posti turunduse ajakava. Kui sageli soovite tellijatele uudiskirja saata? Aga kupongid ja eripakkumised Kuidas saate nendega kontakti luua, ilma et oleks mulje, nagu müüte neile lihtsalt?

Kaaluge e-raamatu või juhendi kirjutamist ja pakkumist selle eest oma uudiskirja tellimise eest. See võib anda saidi külastajatele stiimuli registreerumiseks.

Sidusprogrammi seadistamine

Kas soovite pakkuda sidusprogrammi teistele? See võib olla suurepärane viis saada ainulaadne toode mitmel veebisaidil.

 • Veenduge, et teil oleks tellimuste täitmiseks piisavalt laoseisu.
 • Valige hüvitusstruktuur, mis võimaldab teil üldkulude katmiseks teenida piisavalt kasumit.

Kui kasutate sellist saiti nagu Shopify, saate hõlpsalt sidusprogrammi integreerida. Kui ise majutate, peate uurima võimalusi, mis võimaldavad teil rakendada sidusettevõtte jälgimise ID-sid, et saaksite korralikult saatekrediiti sidusettevõttele, kes saatis teile saatekirja.

Lojaalsusprogrammi loomine

Kas soovite julgustada kliente teid ikka ja jälle tellima? Rakendage lojaalsusprogramm, mis premeerib kliente teatud toote või teatud arvu ürituste tellimise eest. Saate neid premeerida kulutatava raha, allahindluse või isegi väikeste kingitustega, mille hulgast nad saavad valida. Mõned saidid, mis seda tõhusalt teevad, hõlmavad Sephora, Kohli (Kohli raha) ja Vana merevägi.

Mõelge, millised hüved hoiavad teie sihtrühma kliente ikka ja jälle tagasi.

Järeldus

Oma veebipoe pidamine annab teile võimaluse olla ettevõtte omanik, investeerimata ette nii palju sularaha, kui peaksite telliskivide ja mördi kaupluse jaoks. Kui plaanite õigesti ja püsite trendide ja turunduse tipus, peaksite suutma üles ehitada väga eduka e-kaubanduse ettevõtte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map