Top 71 blogów Detaliści eCommerce muszą przeczytać, aby zwiększyć sprzedaż online

Uzyskiwanie informacji online o eCommerce jest jak próba wypicia łyka wody z hydrantu. Nie można kontrolować przepływu. Skończysz z przemoczeniem o wiele więcej niż potrzebujesz. Wyszukiwanie dowolnego tematu związanego z eCommerce może przynieść miliony wyników.


Które są istotne? Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności eCommerce, skąd wiesz, które blogi najlepiej śledzić?

Wiele blogów eCommerce zawiera cenne informacje. Ale czy to, co czytasz i uczysz się zarabiać pieniądze? To są blogi, które chcesz śledzić. Zacznij od 71 najlepszych blogów eCommerce.

Contents

Blogi biznesowe eCommerce

Nie musisz wymyślać koła, jeśli dopiero zaczynasz witrynę eCommerce. Wartość czytania blogów biznesowych eCommerce polega na tym, aby dowiedzieć się, jak zrobili to inni. Możesz przeczytać o ich błędach i ominąć je. Możesz dowiedzieć się o ich sukcesach i powielić je. Oto dziesięć blogów, które zawierają przydatne porady.

1. Lepszy stojak na lemoniadę

Lepszy stojak na lemoniadę

Richard Lazazzera założył swój blog jako inkubator internetowego handlu elektronicznego. Pisze o swoich doświadczeniach jako przedsiębiorca. To jego sposób na dzielenie się swoją wiedzą. Richard opiera swój autorytet na czasie, który spędził pracując w Shopify.

2). eCommerceFuel

eCommerceFuel

Andrew Youdrian założył tę stronę internetową. To forum dla właścicieli sklepów internetowych, gdzie można dzielić się swoją wiedzą. Jego blog każdy może czytać bezpłatnie. Jego podcasty zawierają jeszcze cenniejsze informacje. Tym, co czyni eCommerceFuel potężnym zasobem, jest dostęp do prywatnych marek. Ci współautorzy prowadzą strony internetowe eCommerce z 6- i 7-cyfrowymi strumieniami przychodów.

3). Czasy eCommerce

Czasy eCommerce

Ta strona ma wygląd gazety internetowej. Podczas gdy wiele blogów jest mocno opiniotwórczych, treść eCommerce Times pozostaje neutralna. Zarejestruj się, aby otrzymywać określone kanały, dzięki czemu uzyskasz tylko te informacje, które są dla Ciebie najważniejsze.

4. channeladvisor

channeladvisor

Trafiłeś na właściwą stronę, jeśli chcesz zwiększyć widoczność swojego sklepu internetowego. Zespół pisarzy przyczynia się do blogu. Są też posty gości od ekspertów branżowych. Przedmioty obejmują zarówno recenzje technologii eCommerce, jak i badania strategiczne.

5. Praktyczny eCommerce

Praktyczny eCommerce

Porady dotyczące strategii są świetne. Praktyczne sposoby jego zastosowania są jeszcze lepsze. O to właśnie chodzi w tej witrynie opartej na blogach. Strona główna witryny to bieżąca lista najnowszych postów na blogu. Każdy artykuł to przemyślana kapsuła informacji. Dowiesz się o kluczowym składniku sukcesu witryny eCommerce.

6. Marketing NERD

Marketing NERD

Drew Sanocki pisze tego bloga i koncentruje się na taktyce. Opowie ci o tym, co dla niego zadziałało oraz o firmach, które doradza. Drew ma referencje do poparcia swojej rady. Ma tytuł magistra z Stanford i tytuł licencjata z Harvardu. Jego kolekcja firm eCommerce wygenerowała ponad 100 milionów dolarów w 2015 roku.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt jest kuratorką treści na tej stronie. Jest to jeden z 10 najlepszych blogów marketingowych w Kanadzie. Według Wall Street Journal blog jest jednym z 15 blogów dla przedsiębiorców, które warto przeczytać. Elastyczna ścieżka sponsoruje stronę internetową. Dostarcza oprogramowanie eCommerce dla przedsiębiorstw wiodących światowych marek.

8. Rowek

Rowek

Personel czołowej cyfrowej agencji reklamowej pisze tego bloga. Dowiesz się, jak projektują strony internetowe eCommerce dla klientów. Ustaw tę witrynę jako listę zasobów, jeśli marketing przychodzący jest przedmiotem szczególnego zainteresowania.

9. Internetowy sprzedawca

Internetowy sprzedawca

Być może znasz magazyn o tej samej nazwie. To jest ich dom online. Miesięcznik powstał w 1999 roku, a jego strona internetowa jest codziennie aktualizowana. Szeroka gama tematów handlu elektronicznego jest podzielona na segmenty na pasku nawigacyjnym u góry strony głównej.

10. ECommerce ładowania

ECommerce ładowania

Shabbir Nooruddin pisze na blogu o swoim doświadczeniu w prowadzeniu witryny eCommerce przy niewielkim budżecie. Pisze o swoich błędach i dzieli się tym, czego się nauczył, aby inni mogli uniknąć tych błędów. Shabbir ma kolekcję tutoriale które poprowadzą cię krok po kroku przez niektóre z jego doświadczeń.

Blogi platform oprogramowania eCommerce

Oprogramowanie stojące za witryną eCommerce to Twój silnik i twórca pieniędzy. W jaki sposób inni korzystają z tych głównych pakietów oprogramowania eCommerce? Jakie były przeszkody, które odkryli? Co ich łączy z tym w celu optymalizacji przychodów?

Relacje, które tworzysz z dostawcą oprogramowania, to tylko pierwszy krok. Czytanie blogów dostawców oprogramowania eCommerce może dostarczyć ci resztki informacji. To dobry sposób, aby zrozumieć, co jest dostępne.

11. BigCommerce

BigCommerce

Członkowie tej wiodącej platformy eCommerce przyczyniają się do gromadzenia artykułów. Posty zazwyczaj dotyczą korzystania z oprogramowania BigCommerce w sklepach internetowych. Większość informacji dotyczy witryn internetowych korzystających z oprogramowania. Jest jeszcze wiele rzeczy do nauczenia się. Sprawdź Historie sukcesów posty na inspirację.

12. Shopify

Shopify

To jest blog jednej z największych nazwisk w oprogramowaniu eCommerce. Witryna sortuje informacje według typu mediów oraz kategorii. Ułatwia to znalezienie podcasty i filmy jeśli jesteś w trybie multimediów.

13. Wola

Wola

Na tej stronie znajduje się ponad 1500 postów do przeczytania. Współpracownicy zapewniają zrównoważoną gamę artykułów. Jest to wartość dla właścicieli małych firm i przedsiębiorców. To także miejsce, w którym można znaleźć nadchodzące seminaria internetowe. Jak można się spodziewać, duża część treści promuje produkt producenta oprogramowania eCommerce.

14. LemonStand

LemonStand

Ten blog zawiera przydatne artykuły na temat korzystania z projektowania stron internetowych w celu zwiększenia komfortu użytkowania. Autorzy oferują porady, które można łatwo zastosować. Zawierają przykłady tego, co sprawdziło się. Artykuły nie są klasyfikowane ani indeksowane. Na górze znajduje się przydatny pasek wyszukiwania, który pomaga znaleźć tematy.

15. Ecwid

Ecwid

Oprogramowanie nie jest kompletnym rozwiązaniem, a firma woli to w ten sposób. Koncentrują się na tym, co nazywają „konstruktorem sklepów z dodatkami”. Autorzy bloga Ecwid dzielą się poradami i wskazówkami na temat wszystkich aspektów prowadzenia sklepu internetowego.

Blogi dotyczące optymalizacji konwersji

Istnieją ważne powody, dla których warto zwiększyć współczynnik konwersji swojego sklepu internetowego. Ta grupa blogów pomaga zrozumieć cel. Optymalizacja pozwala uzyskać więcej właściwych rodzajów klientów. Pomaga ci lepiej wiedzieć, czego chcą od twojego sklepu internetowego.

Optymalizacja konwersji jest prawie darmowa w porównaniu z reklamami w wyszukiwarkach. Wzrost współczynnika konwersji o 10% może mieć wpływ na zysk i stratę.

16. ConversionXL

ConversionXL

Peep Laja wykorzystuje swoje doświadczenie sprzedażowe do blogowania o biznesie pozyskiwania większej liczby klientów. Jego obietnicą jest dostarczanie tak dobrych informacji, że nie będziesz musiał szukać więcej na ten temat. Docenisz jego treść, jeśli jesteś fanem punktorów i wykresów.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Ta agencja cyfrowa koncentruje się na optymalizacji współczynnika konwersji. Blog jest miejscem, w którym publikują i chwalą się swoimi sukcesami. Mapa kafelków po prawej stronie strony głównej przedstawia listę tematów poruszanych na ich blogach. Wszystkie posty mają motyw optymalizacji współczynnika konwersji.

18. Nauki o konwersji

Nauki o konwersji

Blog Briana Masseya i Joela Harveya na temat pomagania sklepom internetowym w zwiększaniu współczynników konwersji. Wspierają artykuły statystykami i danymi z badań. Brian i Joel są aktywnymi mówcami. Wiele ich prezentacji jest dostępnych na stronie internetowej jako seminaria internetowe lub podcasty.

19. Eksperci współczynnika konwersji

Eksperci współczynnika konwersji

Ben Jesson i Karl Blanks pracowali nad optymalizacją współczynnika konwersji od 2006 roku. Konsultowali się z firmami takimi jak eBay, BMW, AT&T i hotele Hilton. Ich profesjonalne usługi mogą być poza Twoim budżetem. Ten blog oferuje bezpłatne i przydatne porady i informacje.

20. Bryan Eisenberg

Bryan Eisenberg

Napisali bracia Bryan i Jeffery Eisenberg Zawsze testuj, a także innych bestsellerów. Piszą własne posty. Czasami artykuły są długie i obejmują kilka tematów. Innym razem są to krótkie opisy dotyczące nowego produktu lub usługi, które chcą polecić.

21. VWO

VWO

Paras Chopra i Sparsh Gupta piszą o optymalizacji współczynnika konwersji. Blogują również na temat korzystania z nich Visual Website Optimizer oprogramowanie. Zapraszają zaproszonych blogerów do poruszania tematów spoza ich wiedzy specjalistycznej. Strona oferuje artykuły i seminaria internetowe. Użyj nawigacji kategorii po prawej stronie strony głównej, aby szybko znaleźć to, czego potrzebujesz.

22. Optymalnie

Optymalnie

Oprogramowanie Optimizely uruchamia testy witryn internetowych i urządzeń przenośnych dla Twojego sklepu internetowego. Blog dotyczy Optimizely, ale jest wiele informacji na temat podejścia do testowania. Kolekcja studium przypadku pokazuje, jak niektórzy z ich większych klientów zastosowali testy A / B w celu zwiększenia konwersji.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tim Ash jest jednym z pionierów optymalizacji współczynnika konwersji. Napisał bestseller Optymalizacja strony docelowej Książka, a on przemawia na konferencjach branżowych na całym świecie. Tim i jego firma prowadzą ten blog jako miejsce do dzielenia się spostrzeżeniami i odkryciami. Znajdziesz posty od 2006 roku.

Blogi typu PPC (Pay-per-Click)

Wyświetlanie wyników może trochę potrwać. Pay-per-click (PPC) może generować natychmiastowe wyniki. Płacisz tylko za kliknięcie zainteresowanej osoby i ustalasz budżet, aby kontrolować koszty.

Ale wciąż musisz uważać, jeśli dopiero zaczynasz. Potrzebujesz solidnej strategii. Mimo że jest to kontrowersyjny temat, blogerzy lubią o tym pisać. Możesz uczyć się i korzystać z tego, co mają do powiedzenia.

24. PPC Hero

PPC Hero

Hanapin Marketing specjalizuje się w PPC. Publikują tego bloga, aby udostępniać wiadomości o swoich klientach. Menedżerowie kont agencji piszą każdy post. Tematy obejmują wiadomości z branży, a także studia przypadków i samouczki. Kategoria Zasoby zawiera aktualne informacje na temat najlepszych praktyk PPC w wyszukiwarkach.

25. Wewnątrz AdWords

Wewnątrz AdWords

To jest oficjalny blog Google z wiadomościami, wskazówkami i informacjami o AdWords. Pierwszym przystankiem na tej stronie powinno być ich pobranie przewodnik najlepszych praktyk. Możesz też Subskrybuj do comiesięcznego biuletynu Google. To dobry sposób, aby być na bieżąco z oficjalnymi wskazówkami, listami kontrolnymi i przewodnikami wideo.

26. PPCChat

PPCChat

Dzisiaj chodzi o media społecznościowe, a ten blog jest tego dowodem. Tutaj znajdziesz transkrypcje cotygodniowych czatów na Twitterze. Odbywają się we wtorki o 12 wieczorem EST, a tematem jest wszystko, co PPC. Dalsze działania i aktualizacje są publikowane na Twitterze za pomocą hasztagu #PPCChat.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio zapewnia programowe rozwiązania marketingowe dla agencji i małych firm. Firma korzysta ze swojego oprogramowania, aby pomóc stronom internetowym uzyskać lepsze wyniki kampanii. Niektóre obszary ich blogu promują Acquisio. Inne artykuły zawierają ogólne porady i techniki PPC. Nie musisz być klientem Acquisio, aby znaleźć tutaj wartość.

28. WordStream

WordStream

Oprogramowanie tej firmy pomaga wyeliminować zgadywanie przy wyborze słów kluczowych PPC. Pracownicy i pisarze zaproszeni dodają artykuły. Przeczytaj o najlepszych praktykach PPC, słowach kluczowych i optymalizacji współczynnika konwersji. Witryna ma również bezpłatny Google Adwords równiarka wydajności. Może analizować wydajność twojego konta.

29. Clix

Clix

To jest blog agencji cyfrowej, która zarządza kampaniami PPC. Członkowie firmy zbierają i dzielą się wiadomościami o najlepszych wyszukiwarkach. Znajdziesz tu wskazówki, gdzie trendy mogą przynieść reklamę PPC. Cotygodniowe podsumowania podkreślają posty na blogu, które warto przeczytać w innych witrynach.

30. Bing Ads

Bing Ads

Druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie prowadzi blog. Tak, chodzi głównie o to, jak uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach w Bing. Ale jest też wiele ogólnych artykułów na temat SEO, SEM i PPC. Użyj menu rozwijanego, aby znaleźć określone tematy. Możesz filtrować artykuły, aby znaleźć wskazówki PPC przydatne w reklamach w wyszukiwarkach.

31. Certyfikowana wiedza

Certyfikowana wiedza

Brad Geddes prowadzi ten blog jako sposób edukowania ludzi na temat najlepszych praktyk i zasad PPC. Niektóre treści są dostępne tylko dla członków premium. Istnieje również prywatne forum, w którym możesz podgląd z bezpłatną wersją próbną. Reszta bloga jest dostępna dla wszystkich. Znajdź najnowsze artykuły PPC i informacje wymienione według daty na stronie głównej.

32. Moz

Moz

Moz ma pakiet oprogramowania do marketingu w wyszukiwarkach i analiz. Personel pisze o PPC i publikuje artykuły na swoim blogu. Użyj rozwijanego menu u góry po prawej stronie, aby znaleźć określone artykuły. Najnowsze posty na temat PPC znajdują się na stronie głównej.

Blogi analityki internetowej

Jedynym sposobem na ulepszenie czegoś jest zbadanie jego wpływu. To właśnie robi dla Ciebie analityka internetowa. Gromadzone dane zapewniają wgląd w to, kto odwiedza Twoją witrynę. Mówi ci, co przyciąga ich uwagę.

Analiza pomaga określić, które rzeczy będą miały największy wpływ na sprzedaż. To ważne, aby wiedzieć. Mniej niż 0,01% Twoich klientów będzie próbowało się z Tobą skontaktować, jeśli nie lubią lub mają problem z Twoją witryną.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren założył ten blog, aby przedstawić analitykę marketingu internetowego szerszej publiczności. To był właściwy moment. Świat był gotowy na budowę milionów witryn eCommerce. Artykuły na stronie obejmują tematy techniczne w naturalny sposób.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Ten blog skupia się prawie wyłącznie na Google Analytics. Członkowie firmy publikują artykuły. Caleb Whitmore założył go w 2009 roku. Jeśli chcesz się zaktualizować, skorzystaj z Podsumowanie analityki bezpośredni link na stronie głównej. Koncentruje się na Google Analytics link kategorii najcenniejszy.

35. Kissmetrics

Kissmetrics

Zastanawiasz się, jak zamienić wszystkie te liczby analityczne w dane? Co mieli na myśli? Ten blog to dobry początek. Istnieje 18 kategorii artykułów. Niektóre artykuły dotyczą wyłącznie oprogramowania analitycznego Kissmetrics. Większość treści ma charakter ogólny i ma być pomocna dla czytelników na każdym poziomie zrozumienia. Jeśli jest złożony, artykuł podzieli się z tobą.

36. Analytics Talk

Analytics Talk

Justin Cutroni publikuje ten blog, aby podzielić się swoimi doświadczeniami jako rzecznik Google Analytics. Rzadko porusza temat Google Analytics. Jest wiele rzeczy, które warto wiedzieć o tym popularnym produkcie. Justin sortuje swoje posty na kategorie, które znajdziesz po prawej stronie jego strony głównej.

37. Annielytics

Annielytics

Annie Cushing nie boi się powiedzieć, że uważa, że ​​dane powinny być seksowne. Ma na myśli to, że chce pomóc ci znaleźć możliwości w twoich danych, które pomogą ci dokonać ulepszeń. Posty Annie są krótkie. Ona rozkłada skomplikowane tematy. Możesz zrozumieć jej podejście do analizy, nawet jeśli jesteś początkującym.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

Ta firma doradcza zbiera swoje porady i informacje w formie postów na blogu. Prawie każde zdanie zawiera słowo „Google”. Czego byś oczekiwał Firma jest Certyfikowanym partnerem Google Analytics i sprzedawcą Premium. Popularne posty i ulubione ulubione czytelników są wymienione w prawej kolumnie na stronie głównej.

39. Występuje brzytwa

Występuje brzytwa

Avinash Kaushik pisze tego bloga od 2006 roku. Jest autorem bestsellerów i współzałożycielem Motyw rynku. Avinash zachowuje to osobiście. Dzieli się informacjami, a następnie przedstawia swoją perspektywę. Przyjemnie jest dowiedzieć się więcej o analityce i poczuć się, jakby ktoś rozmawiał tylko z tobą.

40. Rozwiązania Google Analytics

Rozwiązania Google Analytics

To oficjalny blog dla produktu Google o tej samej nazwie. W tym miejscu możesz dowiedzieć się, co Google ma do zaoferowania dla oprogramowania w miarę jego rozwoju. Istnieje siedem głównych kategorii artykułów. Znajdziesz je u góry strony głównej po prawej stronie. Zachęcamy do skorzystania z pola wyszukiwania w celu znalezienia konkretnych informacji.

41. Zachowanie online

Zachowanie online

Dane Analytics podkreślają zachowanie. Czy znasz i rozumiesz to zachowanie? Ta strona ma pomóc właścicielom sklepów internetowych zrozumieć, jak zachowują się ich klienci. Znajdziesz artykuły, przewodniki i zabawną kolekcję bajki. Daniel Waisberg i gościnni blogerzy pomagają zrozumieć kierowanie i segmentację, użyteczność i optymalizację.

42. Świat analityki internetowej

Świat analityki internetowej

Pracownicy przyczyniający się do tego bloga nadali mu wyróżnienie 10 najlepszych blogów SAP do analiz. Analityka internetowa powinna być prosta. Chodzi o statystyki. Ale blogerzy tutaj uważają, że jest za dużo szumu. Starają się, aby ich artykuły były wolne od żargonu.

Blogi w mediach społecznościowych

Marketing w wyszukiwarkach nie jest już optymalnym sposobem na promocję Twojej witryny eCommerce. Dziś chodzi o media społecznościowe. Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) jest nadal ważna.

Media społecznościowe wzmacniają SEO. Dodaje kontekst. Co ważniejsze, pozwala ludziom tworzyć i otrzymywać osobiste rekomendacje. Wyszukiwarki potrzebują treści do rangi. Media społecznościowe to sposób na zachęcenie klientów do tworzenia treści dla Ciebie.

43. Egzaminator mediów społecznościowych

Egzaminator mediów społecznościowych

Ta strona internetowa ma ponad 450 000 subskrybentów. Jest to głębokie i przydatne źródło informacji, jeśli chcesz wiedzieć, jak korzystać z mediów społecznościowych. Dowiedz się, jak połączyć się z klientami eCommerce. Na stronie znajdują się codzienne posty, a także codzienne i cotygodniowe podcasty.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Peg rozpoczęła ten blog jako sposób na zebranie informacji, które udostępnia jako mówca, trener i autor. Peg współpracuje z Guyem Kawasaki nad strategią marketingową w mediach społecznościowych. Ma również 1,2 miliona obserwujących na Facebooku, Twitterze, Instagramie, LinkedIn, Google+, Pinterest i YouTube. Początek tutaj jeśli to nasza pierwsza wizyta.

45. Rebekah Radice

Rebekah Radice

Ten wielokrotnie nagradzany bloger to specjalista od marketingu cyfrowego, mówca i autor. Jej artykuły zawierają porady dotyczące zarządzania marketingiem cyfrowym i przychodzącym podczas próby prowadzenia firmy. Rebekah lubi tworzyć ściągawki i listy. Zacznij od jej sugerowanych postów, które musisz przeczytać, aby posmakować jej strony internetowej.

46. Mari Smith

Mari Smith

Mari jest często nazywana „Królową Facebooka”. Forbes wymienia ją jako osobę wpływającą na media społecznościowe. Mari tylko bloguje o Facebooku. Ale serwis społecznościowy ma 1,6 miliarda aktywnych użytkowników. Na Facebooku jest wiele do powiedzenia. Na stronie głównej znajduje się przewodnik nawigacji po kategoriach. Pomoże Ci przejść do palącego pytania na Facebooku. Mari prawdopodobnie ma odpowiedź.

47. Trendy Jenn

Trendy Jenn

Jenn Herman został uznanym ekspertem w dziedzinie marketingu na Instagramie. Jej blog zdobył wiele nagród w mediach społecznościowych. Oto myśl o postach Jenn. Nie są krótkie. Nie przeprasza za to. Jenn uważa, że ​​zasługujesz na jasne, szczegółowe informacje o marketingu na Instagramie.

48. Boom Social

Boom Social

Kim Garst i jej zespół służą hojną pomocą w postaci bezpłatnych porad i informacji. Wejdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ruchu, zaangażowaniu, konwersji i treści. Wszystkie posty zawierają wskazówki dotyczące korzystania z mediów społecznościowych w celu promowania witryny.

49. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social to firma, która pomaga firmom komunikować się ze swoimi klientami. Należą do swoich klientów na Twitterze, Facebooku, LinkedIn i Instagramie. Blog jest zbiorem materiałów o Sprout Social i ogólnie mediach społecznościowych. Nie daj się oszukać paskowi nawigacji u góry strony głównej. Każdy z trzech najważniejszych tematów jest rozwijany w celu ujawnienia głębszych podkategorii.

50. SocialMouths

SocialMouths

Co trzeba zrobić, aby odnieść sukces online? O tym pisze Francisco Rosales na swoim blogu. Jego artykuły dotyczą blogów, mediów społecznościowych, ruchu w sieci, marketingu i konwersji. Francisco sam pisze posty, a ze szczerym humorem skrapia osobiste spostrzeżenia.

51. Pamorama

Pamorama

Jej treści są dystrybuowane za pośrednictwem Yahoo i Mediabistro. Forbes umieściła ją na 24 miejscu na liście 50 największych wpływowych mediów. Pam Dyer korzysta ze swojego bloga, aby pomóc czytelnikom zoptymalizować ich marki i zaangażować użytkowników za pomocą mediów społecznościowych. Swoje artykuły kategoryzuje za pomocą chmury słów u dołu strony głównej.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ian Cleary jest dumnym Irlandczykiem i blogerem. Pisze, aby pomóc innym w korzystaniu z mediów społecznościowych w celu promowania ich stron internetowych. Strony takie jak Huffington Post często wybierają jego najbardziej ulubione posty na blogu. Ian trzyma się czterech głównych tematów. Oni są marketing treści, Media społecznościowe, analityka, i automatyzacja marketingu. Linki znajdują się u góry jego strony głównej.

Blogi e-mail marketingu

E-mail marketing to jedno z najlepszych narzędzi do zwiększenia sprzedaży. Możesz spersonalizować wiadomość i ofertę. Możesz podzielić użytkowników na segmenty na podstawie zachowań docelowych. Możesz nawet przetestować oferty marketingowe, aby zobaczyć, które z nich uzyskały najlepszą odpowiedź.

E-mail marketing skierowany jest do klientów. Jest opłacalny i mierzalny. Otrzymujesz te świadczenia tylko wtedy, gdy robisz to dobrze. Przeczytaj, jak robią to inni.

53. Stały kontakt

Stały kontakt

Ten blog jest prowadzony przez jedną z najpopularniejszych firm e-mail marketingu na świecie. Artykuły dzielą się na trzy obszary. Porady marketingowe zapewnia ogólny przegląd trendów marketingu e-mailowego. The Biblioteka zasobów Kategoria pomaga znaleźć dowolny artykuł, przewodnik lub wideo na stronie internetowej. Sprawdź Seminaria & Trening kategoria seminariów online i lokalnych.

54. Uwaga

Uwaga

Trzej założyciele platformy oprogramowania marketingowego opartego na danych Remarkety prowadzą ten blog. Wiele postów dotyczy oprogramowania firmy. Jest wystarczająco dużo artykułów na temat ogólnej teorii e-mail marketingu, aby było warto. Zacznij od listy najpopularniejszych postów. Znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej.

55. Monitor kampanii

Monitor kampanii

150 000 firm korzysta z tego oprogramowania do marketingu e-mailowego, aby wysyłać ponad miliard e-maili miesięcznie. Blog firmy to repozytorium wskazówek od nich i od ich klientów. Zacznij od Jak kategoria w górnej nawigacji.

56. Odpowiedź pionowa

Odpowiedź pionowa

Ta firma programistyczna wykorzystuje swojego bloga, aby pomagać klientom w ulepszaniu e-mailowych kampanii marketingowych. Infografiki i samouczki zmieniają złożone pomysły w przydatne narzędzia. Nawigacja oparta na kategoriach po prawej stronie strony głównej ułatwia znalezienie dowolnego tematu.

57. MailChimp

MailChimp

Ponad 10 milionów ludzi korzysta z tego oprogramowania do projektowania i wysyłania 600 milionów e-maili każdego dnia. Blog zawiera artykuły o tym, jak uzyskać najlepsze wyniki z MailChimp. Łatwo jest wyodrębnić e-mail z poradami marketingowymi z artykułów, aby używać ich z innym oprogramowaniem.

Blogi SEO

To fakt z życia. Google to sposób wyszukiwania przez ludzi. 60% kliknięć przechodzi do pierwszego wyniku. Będziesz konkurował z ponad milionem innych witryn o pozostałe 40% tych kliknięć. Search Engine Optimization (SEO) podnosi pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli tego nie zrobisz, konkurenci to zrobią.

W przeciwieństwie do innych rodzajów działań marketingowych SEO ma trwały efekt. Gdy zdobędziesz najwyższy ranking, innej witrynie eCommerce trudno jest go odebrać.

58. Oficjalny blog Google

Oficjalny blog Google

Jednym ze sposobów na zwiększenie pozycji w wyszukiwarkach jest dodanie treści odpowiednich dla Twojej witryny. Google postępuje zgodnie ze swoimi radami na tym blogu. Oferuje wgląd w produkty Google, technologię i kulturę firmy. Dowiesz się więcej o Google i jest to dobry przykład, jak znaleźć tematy do pisania na swoim blogu.

59. Wyszukiwarka Land

Wyszukiwarka Land

Mat McGee i zespół pisarzy codziennie dodają nowe treści do tej witryny prowadzonej przez blog. Artykuły dotyczą wszystkich dyscyplin. Koncentrują się na wskazówkach, taktach i strategiach prowadzenia udanych programów marketingowych. Przełączaj między najbardziej popularny, albo Najnowsze posty na stronie głównej. Prawa kolumna na stronie głównej zawiera oficjalne dokumenty, webcasty i raporty z badań.

60. Blog Moz

Blog Moz

Twórcy tego oprogramowania SEO oferują porady, badania i poradniki. To rozsądna mieszanka autopromocji dla produktów Moz i ogólnych praktycznych informacji. Istnieje ponad 350 stron postów na blogu. Użyj rozwijanej nawigacji u góry strony głównej po prawej stronie, aby znaleźć to, czego potrzebujesz.

61. Dziennik wyszukiwarki

Dziennik wyszukiwarki

Loren Baker założył tę stronę dla specjalistów SEO. Wraz z redaktorem naczelnym Kelsey Jones i pracownikami zwracają uwagę na ważne trendy i osobowości. Możesz uczyć się i współpracować z ekspertami z Google, LinkedIn i Disney. Artykuły pochodzą z 2003 roku.

62. Zegarek wyszukiwarki

Zegarek wyszukiwarki

To dobry początek, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z SEO. Artykuły tutaj nie zakładają żadnego poziomu wiedzy. Znajdziesz słowniki kluczowych terminów i akronimów. Wiele artykułów „wyjaśniających” pomaga zrozumieć, jak działa SEO.

Blogi content marketingu

Więcej treści w Twojej witrynie oznacza, że ​​spędzasz tam więcej czasu. Więcej treści zapewnia również lepszą widoczność w wyszukiwarkach. Im więcej odwiedzających, tym większy ruch z generowanych rekomendacji.

Wszystko to prowadzi do poprawy reputacji marki. Wystarczy gotowość do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami z odwiedzającymi stronę. To opłacalny marketing. Oto niektórzy blogerzy, którzy lubią dzielić się tym, co dla nich zadziałało.

63. Content Marketing Institute

Content Marketing Institute

Joe Pulizzi i jego zespół pisarzy dzielą się informacjami na temat udanego content marketingu. Firma stojąca za blogiem publikuje czasopisma i coroczne wydarzenia z zakresu marketingu treści. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z content marketingiem, blog zawiera listę cennych poradników. Są one gromadzone w obszarze po prawej stronie strony głównej. Zacząć od ten.

64. Copyblogger

Copyblogger

Brian Clark używa swojego bloga, aby nauczyć Cię, jak tworzyć „zabójcze treści online”. Ma silną opinię i nie boi się powiedzieć, co ma na myśli. Brian chce pomóc ci uniknąć „nijakich bzdur korporacyjnych stworzonych w celu zapełnienia strony internetowej firmy”. Uczy, jak przyciągać uwagę, kierować ruchem i budować biznes.

65. Quicksprout

Quicksprout

Magazyn Forbes mówi, że Neil Patel jest jednym z 10 najlepszych sprzedawców w branży. Magazyn Entrepreneur mówi, że Neil ma jedną ze 100 najbardziej błyskotliwych firm na świecie. Doradza firmom takim jak Amazon, GM i Viacom. Jakoś wciąż ma czas na napisanie tego bloga. I tak, sam pisze większość postów.

66. Kopiuj hakerów

Kopiuj hakerów

Joanna Wiebe i Lance Jones łączą umiejętności copywritingu i optymalizacji współczynnika konwersji. W rezultacie powstał blog, który uczy, jak pisać bardziej przekonującą, wiarygodną i użyteczną kopię. Postępując zgodnie z ich radami, możesz zwiększyć współczynnik konwersji witryny i poczty e-mail.

67. HubSpot

HubSpot

Ten twórca oprogramowania do marketingu przychodzącego pomaga stronom internetowym przekształcać potencjalnych klientów i zwiększać przychody. Ponad 15 000 firm korzysta z HubSpot do mediów społecznościowych, poczty e-mail, SEO i automatyzacji marketingu. Zespół pisarzy tworzy codzienne artykuły w trzech głównych kategoriach. Każdy psuje się lista konkretnych tematów.

Blogi o blogowaniu

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie ruchu w witrynie eCommerce. Blogowanie jest najbardziej wydajne. Za każdym razem, gdy dodajesz nowy post na blogu, zwiększasz indeksowaną treść w swojej witrynie.

Ekspozycja w mediach społecznościowych jest równie ważna jak wykrywanie w wyszukiwarkach. Wpisy na blogu to treści, które ludzie mogą udostępniać w sieciach społecznościowych. Blog ustanawia autorytet. Blog może nie wyświetlać natychmiastowych wyników. Ale wyniki się z czasem pogarszają.

68. ProBlogger

ProBlogger

Większość postów na tej stronie pochodzi od założyciela Darrena Rowse. Darren nie boi się zagłębiać w to, co sprawia, że ​​jego posty na blogu działają lub kończą się niepowodzeniem. Wiele jego artykułów jest poradnikami. Biorą skomplikowane tematy i dzielą je na podstawowe elementy. To prosta i praktyczna rada. Możesz użyć do powielenia sukcesu Darrena na swojej stronie.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow założył tego bloga w 2012 roku. Dziś ma ponad 100 000 subskrybentów. Jon uważa, że ​​nie powinieneś być pod wrażeniem tych statystyk. W rzeczywistości uważa, że ​​ruch jest nieistotny, chyba że generuje on przychód. Artykuły są krótkie i łatwe do zrozumienia. Początek tutaj jak najlepiej wykorzystać tego bloga.

70. Wskazówki dotyczące blogowania

Wskazówki dotyczące blogowania

Zac Johnson prowadzi obecnie tego bloga. On i zespół pisarzy uważają, że blogowanie może zrobić więcej niż generowanie przychodów dla Twojej witryny. Myślą też, że blogowanie może Zmień swoje życie. Zac i jego zespół chętnie przeprowadzają wywiady z innymi blogerami. Zebrali te artykuły w jednym Kategoria.

71. Codzienne porady na blogu

Codzienne porady na blogu

Ta strona jest blogiem o profesjonalnym blogowaniu, dla profesjonalnych blogerów. Nie pozwól, by cię to przestraszyło, jeśli dopiero zaczynasz. W rzeczywistości jest to mądre miejsce do nauki podstaw. Mark Zeni i niewielki zespół pisarzy oferują codzienne porady na temat blogowania w celu wspierania Twojej firmy.

Bądź na bieżąco ze zmianami

Tempo innowacji porusza się z zawrotną prędkością. Zmiany w branży eCommerce następują szybko. Twoja baza wiedzy nie musi być przestarzała. Jest prosty sposób, aby temu zapobiec.

Pielęgnuj nawyk pozostawania na bieżąco. Regularnie odwiedzaj niektóre blogi, o których tu czytałeś. Lub ułatw sobie. Poproś tych blogerów o przesłanie ich treści bezpośrednio do Ciebie. Wszystkie mają opcje subskrypcji i kanałów RSS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map