Top 71 blogov Maloobchodníci s elektronickým obchodom, ktoré musíte čítať, aby ste zvýšili predaj online

Získanie informácií o elektronickom obchode online je ako pokúsiť sa zopiť vodu z požiarneho hydrantu. Je nemožné kontrolovať tok. Nakoniec vás zaliate oveľa viac, ako potrebujete. Hľadanie akéhokoľvek predmetu súvisiaceho s elektronickým obchodom vám môže priniesť milióny výsledkov.


Ktoré sú relevantné? Ak chcete rozšíriť svoje zručnosti v elektronickom obchode, ako viete, ktoré blogy sú najlepšie sledovať??

Mnoho blogov o elektronickom obchode poskytuje cenné informácie. Ale robí to, čo čítate a učíte sa, ako vám zarobiť peniaze? Toto sú blogy, ktoré chcete sledovať. Začnite s týmito 71 najlepšími blogmi o elektronickom obchode.

Contents

Obchodné blogy elektronického obchodu

Ak práve začínate webovú stránku elektronického obchodu, nemusíte znovu objavovať koleso. Hodnota čítania obchodných blogov o elektronickom obchode spočíva v tom, ako sa to naučili ostatní. Môžete si prečítať o ich zlyhaniach a obísť ich. Môžete sa dozvedieť o ich úspechoch a duplikovať ich. Tu je desať blogov, ktoré vám poskytnú radu, na ktorú je možné podať žalobu.

1. Lepší stojan na limonády

Lepší stojan na limonády

Richard Lazazzera začal svoj blog ako inkubátor v elektronickom obchode online. Píše o svojich skúsenostiach podnikateľa. Je to jeho spôsob zdieľania jeho vedomostí. Richard zakladá svoju autoritu na čase, ktorý strávil prácou v Shopify.

2. eCommerceFuel

eCommerceFuel

Andrew Youdrian založil túto webovú stránku. Je to fórum pre majiteľov internetového obchodu, aby sa podelili o svoje znalosti. Jeho blog je zadarmo pre každého, kto si ho prečíta. Jeho podcasty sú ešte cennejšie. Čo robí eCommerceFuel silným zdrojom, je prístup k súkromným štítkom. Títo prispievatelia prevádzkujú webové stránky elektronického obchodu so 6 až 7-miestnymi tokmi výnosov.

3. Časy elektronického obchodu

Časy elektronického obchodu

Táto webová stránka má vzhľad a dojem z online novín. Aj keď je veľa blogov veľmi presvedčivých, obsah eCommerce Times zostáva neutrálny. Prihláste sa na odber konkrétnych informačných kanálov, aby ste mohli získať iba tie informácie, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

4. channeladvisor

channeladvisor

Prišli ste na správny web, ak chcete spôsoby, ako zvýšiť viditeľnosť vášho internetového obchodu. Do blogu prispieva personál spisovateľov. Existujú aj príspevky od odborníkov z oblasti priemyslu. Predmety siahajú od recenzií technológie elektronického obchodu po strategické štúdie.

5. Praktický elektronický obchod

Praktický elektronický obchod

Poradenstvo v oblasti stratégie je skvelé. Praktické spôsoby jeho uplatňovania sú ešte lepšie. O tomto webe založenom na blogoch ide. Predná strana webu je bežným zoznamom najnovších blogových príspevkov. Každý článok predstavuje premyslenú kapsulu informácií. Prečítajte si o kľúčovej súčasti toho, čo robí web elektronického obchodu úspešným.

6. NERD Marketing

NERD Marketing

Drew Sanocki píše tento blog a naďalej sa zameriava na taktiku. Povie vám, čo pre neho a spoločnosti, ktorým radí, pracoval. Drew má poverovacie údaje na podporu svojej rady. Má titul M.B.A. zo Stanfordu a bakalársky titul z Harvardu. Jeho zbierka spoločností elektronického obchodu vygenerovala v roku 2015 vyše 100 miliónov dolárov.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt spravuje obsah tejto webovej stránky. Je to jeden z top 10 marketingových blogov v Kanade. Podľa časopisu Wall Street Journal je blog jedným z 15 podnikových blogov, ktoré stojí za prečítanie. Elasticpath sponzoruje webovú stránku. Poskytuje podnikový softvér elektronického obchodu popredným svetovým značkám.

8. Drážka

Drážka

Tento blog píšu pracovníci špičkovej agentúry digitálnej reklamy. Získate prehľad o tom, ako navrhujú webové stránky elektronického obchodu pre klientov. Ak je vstupný marketing špecifickým záujmom, urobte z tejto stránky zoznam zdrojov.

9. Internetový maloobchod

Internetový maloobchod

Možno ste oboznámení s časopisom pod rovnakým menom. Toto je ich online domov. Mesačný časopis sa začal v roku 1999 a jeho webová stránka sa denne aktualizuje. Široká škála predmetov elektronického obchodu je rozdelená na segmenty v navigačnom paneli v hornej časti hlavnej stránky.

10. Zavádzanie elektronického obchodu

Zavádzanie elektronického obchodu

Shabbir Nooruddin bloguje o svojich skúsenostiach so správou webovej stránky elektronického obchodu za malý rozpočet. Píše o svojich chybách a delí sa o to, čo sa naučil, aby sa takýmto chybám mohli vyhnúť ostatní. Shabbir má zbierku tutoriály ktoré vás krok za krokom prevedú niektorými jeho skúsenosťami.

Blogy o softvérových platformách pre elektronický obchod

Softvér, ktorý stojí za webovou stránkou elektronického obchodu, je váš motor a váš tvorca peňazí. Ako ostatné používajú tieto hlavné softvérové ​​balíky elektronického obchodu? Aké boli niektoré z prekážok, ktoré odhalili? Čo s tým súvisí na optimalizáciu výnosov?

Vzťah, ktorý vytvoríte s poskytovateľom softvéru, je iba prvým krokom. Čítanie blogov poskytovateľa softvéru elektronického obchodu vás môže vyzbrojiť zvyškom informácií. Je to dobrý spôsob, ako pochopiť, čo je k dispozícii.

11. BigCommerce

BigCommerce

Členovia tejto vedúcej platformy elektronického obchodu prispievajú k zbierke článkov. Príspevky sa zvyčajne týkajú používania softvéru BigCommerce pre internetové obchody. Väčšina informácií sa týka webových stránok, ktoré používajú tento softvér. Stále je čo učiť. Pozrite sa na Úspešné príbehy príspevky pre inšpiráciu.

12. Shopify

Shopify

Toto je blog jedného z najväčších mien v softvéri eCommerce. Webové stránky triedia informácie podľa typu média a kategórie. To uľahčuje vyhľadávanie podcasty a videá ak ste v režime pre multimédiá.

13. Volusion

Volusion

Na tejto webovej stránke je viac ako 1 500 príspevkov. Prispievatelia poskytujú vyváženú škálu článkov. Je to hodnota pre majiteľov malých podnikov a podnikateľov. To je tiež miesto, kde hľadať nadchádzajúce webináre. Ako sa dalo očakávať, väčšina obsahu propaguje produkt výrobcu elektronického obchodu.

14. LemonStand

LemonStand

Tento blog sa venuje užitočným článkom o tom, ako používať webový dizajn na zvýšenie pohodlia používateľov. Prispievatelia ponúkajú rady, ktoré sa dajú ľahko sledovať. Zahŕňajú príklady toho, čo sa osvedčilo. Články nie sú kategorizované ani indexované. V hornej časti sa nachádza praktický vyhľadávací panel, ktorý vám pomôže nájsť predmety.

15. Ecwid

Ecwid

Softvér nie je úplným riešením a spoločnosť to uprednostňuje. Zameriavajú sa na to, čomu hovoria „staviteľ obchodu s doplnkami“. Prispievatelia blogu Ecwid zdieľajú rady a tipy týkajúce sa všetkých aspektov prevádzkovania internetového obchodu.

Blogy na optimalizáciu konverzie

Existuje dôležitý dôvod, prečo by ste mali zvýšiť mieru konverzie v internetovom obchode. Táto skupina blogov vám pomáha porozumieť účelu. Optimalizácia vám prinesie viac správnych zákazníkov. Pomôže vám to lepšie vedieť, čo chcú od vášho internetového obchodu.

Optimalizácia konverzie je v porovnaní s reklamou vo vyhľadávacom nástroji takmer zadarmo. Zvýšenie konverzného kurzu o 10% môže znamenať rozdiel medzi ziskom a stratou.

16. ConversionXL

ConversionXL

Peep Laja využíva svoje obchodné skúsenosti na blogovanie o tom, ako získať viac zákazníkov. Jeho sľubom je poskytnúť také dobré informácie, že nebudete musieť hľadať v tejto oblasti oveľa viac. Jeho obsah oceníte, ak ste fanúšikmi odrážok a grafov.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Táto digitálna agentúra sa naďalej zameriava na optimalizáciu miery konverzie. V blogu sa uverejňujú príspevky a pýši sa ich úspechmi. Mapa dlaždíc na pravej strane hlavnej stránky zobrazuje zoznam predmetov zahrnutých v ich blogových príspevkoch. Všetky príspevky zdieľajú tému optimalizácie miery konverzie.

18. Konverzné vedy

Konverzné vedy

Brian Massey a Joel Harvey blog o pomoci internetovým obchodom zvýšiť ich mieru konverzie. Zálohujú články so štatistikami a údajmi z výskumu. Brian a Joel sú aktívnymi rečníkmi. Mnoho z ich prezentácií je dostupných na webe ako webináre alebo podcasty.

19. Experti na mieru konverzie

Experti na mieru konverzie

Ben Jesson a Karl Blanks pracujú na optimalizácii konverzného kurzu od roku 2006. Konzultovali s firmami ako eBay, BMW, AT&T a Hilton Hotels. Ich profesionálne služby môžu byť z vášho rozpočtu. Tento blog ponúka bezplatné a užitočné rady a informácie.

20. Bryan Eisenberg

Bryan Eisenberg

Bratia Bryan a Jeffery Eisenberg napísali Vždy skúšajte, ako aj ďalších bestsellerov. Píšu svoje vlastné príspevky. Články sú niekedy dlhé a pokrývajú niekoľko tém. Inokedy sú to krátke zápisy o nových produktoch alebo službách, ktoré chcú odporúčať.

21. VWO

VWO

Paras Chopra a Sparsh Gupta píšu o optimalizácii miery konverzie. Tiež blog o používaní ich Vizuálny optimalizátor webových stránok softvér. Pozývajú hosťujúcich blogerov, aby sa venovali témam, ktoré nepatria do ich odbornosti. Táto webová stránka ponúka články a webináre. Pomocou navigácie podľa kategórií na pravej strane hlavnej stránky môžete rýchlo nájsť potrebné informácie.

22. Optimizely

Optimizely

Softvér Optimizely spúšťa testovanie vášho webu a mobilného A / B pre váš internetový obchod. Blog je o Optimizely, ale existuje dostatok informácií o tom, ako pristupovať k testovaniu. Zbierka prípadové štúdie ukazuje, ako niektorí z ich väčších klientov použili testovanie A / B na zvýšenie konverzie.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tim Ash je jedným z priekopníkov optimalizácie miery konverzie. Napísal bestseller Optimalizácia vstupnej stránky Kniha, a on hovorí na priemyselných konferenciách po celom svete. Tim a jeho spoločnosť udržiavajú tento blog ako miesto na zdieľanie informácií a objavov. Nájdete príspevky, ktoré siahajú až do roku 2006.

Blogy s platbou za kliknutie (PPC)

Výsledky organického vyhľadávania môžu chvíľu trvať. Pay-per-click (PPC) môže generovať okamžité výsledky. Platíte len vtedy, keď klikne zainteresovaná osoba a nastavíte rozpočet, aby ste mohli kontrolovať náklady.

Stále však musíte dávať pozor, ak práve začínate. Potrebujete solídnu stratégiu. Aj keď je to sporná téma, blogeri o nej radi píšu. Môžete sa učiť a ťažiť z toho, čo hovoria.

24. PPC Hero

PPC Hero

Hanapin Marketing sa špecializuje na PPC. Publikujú tento blog, aby zdieľali správy o svojich klientoch. Manažéri účtov agentúry píšu každý príspevok. Predmety zahŕňajú novinky z odvetvia, ako aj prípadové štúdie a návody. Kategória Zdroje vedie aktuálne informácie o osvedčených postupoch PPC vo vyhľadávačoch.

25. Vo vnútri služby AdWords

Vo vnútri služby AdWords

Toto je oficiálny blog spoločnosti Google týkajúci sa noviniek, tipov a informácií o službe AdWords. Vašou prvou zastávkou na tejto webovej stránke by malo byť stiahnutie ich príručka osvedčených postupov. Môžete tiež predplatiť do mesačného bulletinu spoločnosti Google. Je to dobrý spôsob, ako zostať v kontakte s oficiálnymi tipmi, kontrolnými zoznamami a video sprievodcami.

26. PPCChat

PPCChat

Dnes je to všetko o sociálnych médiách a tento blog je dôkazom. Tu nájdete informácie o prepisoch týždenných rozhovorov Twitter. Stávajú sa v utorok o 12:00 EST a téma sa týka všetkých vecí PPC. Následné činnosti a aktualizácie sa uverejňujú na Twitteri pomocou značky hash #PPCChat.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio poskytuje programové marketingové riešenia pre agentúry a malé podniky. Spoločnosť používa svoj softvér, aby pomohla webom dosiahnuť lepšie výsledky kampane. Niektoré oblasti ich blogu propagujú program Acquisio. Ostatné články ponúkajú všeobecné rady a techniky týkajúce sa PPC. Nemusíte byť zákazníkom spoločnosti Acquisio, aby ste tu našli hodnotu.

28. WordStream

WordStream

Softvér tejto spoločnosti vám pomôže vyhnúť sa výberu kľúčového slova PPC. Zamestnanci a hosťujúci spisovatelia prispievajú článkami. Prečítajte si o osvedčených postupoch PPC, kľúčových slovách a optimalizácii miery konverzie. Táto stránka má tiež bezplatné Google AdWords triedič výkonu. Môže analyzovať efektívnosť vášho účtu.

29. Clix

Clix

Toto je blog digitálnej agentúry, ktorá riadi kampane PPC. Členovia spoločnosti zhromažďujú a zdieľajú správy o najlepších vyhľadávacích nástrojoch. Nájdete tu tipy na to, kde by ďalej mohli smerovať reklamy PPC. Týždenné prehľady zvýrazňujú blogové príspevky, ktoré sa oplatí prečítať z iných stránok.

30. Bing Ads

Bing Ads

Druhý najpopulárnejší vyhľadávací nástroj na tejto planéte spravuje blog. Áno, ide hlavne o to, ako získať lepšie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov na serveri Bing. Existuje však aj veľa všeobecných článkov o SEO, SEM a PPC. Pomocou rozbaľovacej ponuky vyhľadajte konkrétne témy. Články môžete filtrovať a nájsť tipy PPC, ktoré sú užitočné pre reklamu vo vyhľadávacom nástroji.

31. Certifikované vedomosti

Certifikované vedomosti

Brad Geddes prevádzkuje tento blog ako spôsob, ako informovať ľudí o osvedčených postupoch a zásadách PPC. Časť obsahu je dostupná iba pre prémiových členov. K dispozícii je tiež súkromné ​​fórum ukážka s bezplatnou skúšobnou verziou. Zvyšok blogu je k dispozícii každému. Na hlavnej stránke nájdete najnovšie články a informácie o PPC uvedené podľa dátumu.

32. Moz

Moz

Moz má sadu softvérových produktov pre marketing vo vyhľadávaní a analytiku. Zamestnanci píšu o PPC a uverejňujú články na svojom blogu. Konkrétne články nájdete pomocou rozbaľovacej ponuky v pravom hornom rohu. Najnovšie príspevky o PPC sú na hlavnej stránke.

Blogy na webovú analýzu

Jediným spôsobom, ako niečo vylepšiť, je študovať jeho vplyv. To je to, čo pre vás webová analytika robí. Zhromaždené údaje vám poskytujú informácie o tom, kto navštevuje váš web. Hovorí vám, čo ich zaujíma.

Analýza vám pomôže zistiť, ktoré veci budú mať najväčší vplyv na predaj. To je dôležité vedieť. Menej ako 0,01% vašich zákazníkov sa bude obťažovať kontaktovať, ak sa im nepáči alebo majú problém s vašimi webovými stránkami.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren začal tento blog, aby priniesol analýzu internetového marketingu širšiemu publiku. Bolo to správne načasovanie. Svet bol pripravený stavať milióny webových stránok elektronického obchodu. Články na webovej stránke sa venujú technickým témam prirodzeným spôsobom.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Tento blog sa takmer výlučne zameriava na službu Google Analytics. Členovia spoločnosti uverejňujú články. Spoločnosť Caleb Whitmore ju založila v roku 2009. Ak sa chcete aktualizovať, použite Zaokrúhľovanie Analytics priamy odkaz na hlavnej stránke. Toto zameranie sa zameriava na službu Google Analytics odkaz na kategóriu najcennejšie.

35. KISSmetrics

KISSmetrics

Zaujíma vás, ako by ste mali zmeniť všetky tieto analytické čísla na štatistiky? Čo si myslia? Tento blog je dobrý začiatok. Existuje 18 kategórií článkov. Niektoré články sa týkajú iba analytického softvéru Kissmetrics. Väčšina obsahu je všeobecná a je určená pre čitateľov na akejkoľvek úrovni porozumenia. Ak je to zložité, článok vám ho rozdelí.

36. Hovor Analytics

Hovor Analytics

Justin Cutroni uverejňuje tento blog, aby sa podelila o svoje skúsenosti s analytikom spoločnosti Google. Zriedka sa sťahuje z témy Google Analytics. O tomto populárnom produkte je veľa informácií. Justin rozdeľuje svoje príspevky do kategórií, ktoré nájdete na pravej strane hlavnej stránky.

37. Annielytics

Annielytics

Annie Cushingová sa nebojí povedať, že si myslí, že údaje by mali byť sexy. Tým chce povedať, že vám chce pomôcť nájsť v údajoch príležitosti, ktoré by vám mohli pomôcť vylepšiť. Príspevky Annie sú krátke. Rozdeľuje zložité predmety. Jej prístupu k analytike môžete porozumieť, aj keď ste začiatočník.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

Táto konzultácia zhromažďuje svoje rady a informácie vo forme blogových príspevkov. Takmer každá veta obsahuje slovo „Google“. Čo by ste očakávali? Spoločnosť je certifikovaným partnerom Google Analytics a prémiovým predajcom. Populárne príspevky a obľúbené čítačky všetkých čias sú uvedené v pravom stĺpci na hlavnej stránke.

39. Occams Razor

Occams Razor

Avinash Kaushik píše tento blog od roku 2006. Je bestsellerom a spoluzakladateľom Motív trhu. Avinash to udržuje osobne. Zdieľa informácie a potom vám dáva svoju perspektívu. Je príjemné dozvedieť sa viac informácií o analytike a cítiť sa, akoby niekto hovoril len s vami.

40. Riešenia Google Analytics

Riešenia Google Analytics

Je to oficiálny blog pre produkt Google s rovnakým názvom. Tam môžete ísť, aby ste zistili, čo má spoločnosť Google k dispozícii pri vývoji softvéru. Existuje sedem hlavných kategórií článkov. Nájdete ich v hornej časti hlavnej stránky na pravej strane. Odporúčame vám, aby ste pomocou vyhľadávacieho poľa našli konkrétne informácie.

41. Správanie online

Správanie online

Údaje Analytics podčiarkujú správanie. Poznáte a rozumiete tomuto správaniu? Táto webová stránka sa snaží pomôcť vlastníkom internetového obchodu pochopiť, ako sa ich zákazníci správajú. Nájdete články, príručky a zábavnú zbierku karikatúry. Daniel Waisberg a hosťovaní blogeri vám pomôžu pochopiť zacielenie a segmentáciu, použiteľnosť a optimalizáciu.

42. Web Analytics World

Web Analytics World

Zamestnanci, ktorí prispievajú k tomuto blogu, ho označili ako a Top 10 blogov SAP pre analytiku. Webová analýza by mala byť priama. Je to všetko o štatistikách. Ale blogeri tu veria, že existuje príliš veľa humbuk. Ich úlohou je udržiavať články bez žargónu.

Blogy o sociálnych médiách

Marketing vo vyhľadávačoch už nie je optimálnym spôsobom propagácie vašej webovej stránky elektronického obchodu. Dnes je to všetko o sociálnych médiách. Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja (SEO) je stále dôležitá.

Sociálne médiá zosilňujú SEO. Pridáva kontext. Ešte dôležitejšie je, že umožňuje ľuďom robiť alebo prijímať osobné odporúčania. Vyhľadávacie nástroje potrebujú obsah na hodnotenie. Sociálne médiá sú spôsobom, ako prinútiť svojich zákazníkov, aby pre vás vytvorili obsah.

43. Examinátor sociálnych médií

Examinátor sociálnych médií

Táto webová stránka sa môže pochváliť viac ako 450 000 predplatiteľmi. Ak chcete vedieť, ako používať sociálne médiá, je to hlboký a užitočný zdroj. Zistite, ako sa spojiť so zákazníkmi elektronického obchodu. Na webe sú denné príspevky, ako aj denné a týždenné podcasty.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Peg začal tento blog ako spôsob zhromažďovania informácií, ktoré zdieľa ako rečník, tréner a autor. Peg spolupracuje s Guy Kawasaki na marketingovej stratégii sociálnych médií. Má tiež 1,2 milióna sledovateľov v službách Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest a YouTube. štart tu ak je to naša prvá návšteva.

45. Rebeka Radice

Rebeka Radice

Tento ocenený blogger je špecialista na digitálny marketing, rečník a autor. V jej článkoch sa dozviete, ako spravovať digitálny a prichádzajúci marketing pri pokuse o podnikanie. Rebekah rád vytvára cheat listy a zoznamy. Začnite s jej navrhovanými príspevkami, ktoré si musíte prečítať, aby ste si mohli vychutnať jej webovú stránku.

46. Mari Smith

Mari Smith

Mari sa často označuje ako „kráľovná Facebooku“. Forbes ju uvádza ako vplyvného člena sociálnych médií. Mari iba blogy o Facebooku. Stránka sociálnych médií má však 1,6 miliardy aktívnych používateľov. O Facebooku je čo povedať. Na hlavnej stránke je navigačný sprievodca kategóriami. Pomôže vám to dostať sa na svoju horúcu otázku na Facebooku. Mari má pravdepodobne odpoveď.

47. Jennove trendy

Jennove trendy

Jenn Herman sa stala uznávaným odborníkom v oblasti Instagramového marketingu. Jej blog získal mnoho ocenení za sociálne médiá. Tu je úvaha o Jennových príspevkoch. Nie sú krátke. Za to sa ospravedlní. Jenn verí, že ste si zaslúžili jasné a podrobné informácie o marketingu na Instagrame.

48. Boom Social

Boom Social

Kim Garst a jej tím slúžia veľkorysým pomocníkom bezplatných rád a informácií. Choďte sem a získajte viac informácií o premávke, interakcii, konverzii a obsahu. Všetky príspevky poskytujú tipy, ako používať sociálne médiá na propagáciu svojich webových stránok.

49. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social je spoločnosť, ktorá pomáha podnikom komunikovať so svojimi zákazníkmi. Počítajú medzi svojich klientov Twitter, Facebook, LinkedIn a Instagram. Blog je zbierka materiálov o Sprout Social a o sociálnych médiách všeobecne. Nenechajte sa zmiasť navigačným panelom v hornej časti hlavnej stránky. Každý z troch najdôležitejších predmetov sa stiahne, aby odhalil hlbšie podkategórie.

50. SocialMouths

SocialMouths

Čo je potrebné na úspešné online? O tom píše Francisco Rosales na svojom blogu. Jeho články sa dotýkajú blogov, sociálnych médií, webového prenosu, marketingu a konverzií. Francisco píše príspevky sám a posypáva osobné postrehy s čestným humorom.

51. Pamorama

Pamorama

Jej obsah je publikovaný prostredníctvom služieb Yahoo a Mediabistro. Forbes sa umiestnila na 24. mieste v zozname 50 najvýznamnejších vplyvných médií. Pam Dyer využíva svoj blog, aby pomohla čitateľom optimalizovať svoje značky a zapojiť používateľov do sociálnych médií. Svoje články kategorizuje slovom cloud v dolnej časti hlavnej stránky.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ian Cleary je hrdý Ír a bloger. Píše, aby pomohol ostatným využívať sociálne médiá na propagáciu svojich webových stránok. Stránky ako Huffington Post často vyzdvihujú svoje najobľúbenejšie príspevky na blogu. Ian sa drží štyroch hlavných predmetov. sú marketing obsahu, sociálne médiá, analytika, a marketingová automatizácia. Odkazy sú v hornej časti jeho hlavnej stránky.

E-mailové marketingové blogy

E-mailový marketing je jedným z najlepších nástrojov na zvýšenie predaja. Môžete prispôsobiť správu a ponuku. Môžete segmentovať používateľov na základe cieľového správania. Môžete dokonca vyskúšať marketingové ponuky a zistiť, ktoré z nich majú najlepšiu odpoveď.

E-mailový marketing sa zameriava na zákazníkov. Je to nákladovo efektívne a merateľné. Tieto výhody získate, iba ak to urobíte dobre. Prečítajte si, ako to robia ostatní.

53. Neustály kontakt

Neustály kontakt

Tento blog prevádzkuje jedna z najpopulárnejších spoločností zaoberajúcich sa e-mailovým marketingom na svete. Články spadajú do troch oblastí. Marketingové poradenstvo vám poskytuje všeobecný prehľad o trendoch e-mailového marketingu. Knižnica zdrojov kategória vám pomôže nájsť akýkoľvek článok, príručku alebo video na webe. Skontrolovať semináre & výcvik kategória pre online a miestne semináre.

54. Remarkety

Remarkety

Tento blog prevádzkujú traja zakladatelia marketingovej softvérovej platformy Remarkety. Mnoho príspevkov sa zameriava na softvér spoločnosti. Existuje dostatok článkov o všeobecnej teórii e-mailového marketingu, aby sa vám to oplatilo. Začnite zoznamom najpopulárnejších príspevkov. Nachádza sa v pravej hornej časti hlavnej stránky.

55. Monitor kampane

Monitor kampane

150 000 spoločností používa tento softvér na e-mailový marketing na odosielanie viac ako miliárd e-mailov mesačne. Blog spoločnosti je úložiskom tipov od nich a od ich zákazníkov. Začnite s Ako v hornej navigácii.

56. Vertikálna reakcia

Vertikálna reakcia

Táto softvérová spoločnosť používa svoj blog, aby pomohla zákazníkom vylepšiť kampane e-mailového marketingu. Infografika a príručky menia zložité myšlienky na užitočné nástroje. Navigácia podľa kategórií na pravej strane domovskej stránky uľahčuje vyhľadanie ľubovoľnej témy.

57. MailChimp

MailChimp

Tento softvér používa na navrhovanie a odosielanie 600 miliónov e-mailov každý deň viac ako 10 miliónov ľudí. V blogu sa nachádzajú články o tom, ako získať najlepšie výsledky zo služby MailChimp. Je ľahké extrahovať e-mailovú marketingovú radu z článkov na použitie s iným softvérom.

SEO blogy

Je to skutočnosť života. Google vyhľadáva ľudí. 60% kliknutí prejde na prvý výsledok. O zvyšných 40% týchto kliknutí budete súťažiť s viac ako miliónom ďalších webových stránok. Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja (SEO) zvyšuje vaše hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania. Ak to neurobíte, urobia to vaši konkurenti.

Na rozdiel od iných typov marketingového úsilia má SEO trvalý účinok. Keď získate najvyššie hodnotenie, je ťažké pre iný web elektronického obchodu ho odstrániť.

58. Oficiálny blog spoločnosti Google

Oficiálny blog spoločnosti Google

Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť hodnotenie vyhľadávacieho nástroja, je pridať obsah relevantný pre vaše webové stránky. Spoločnosť Google sa týmto blogom riadi svojimi radami. Poskytuje prehľad o produktoch, technológiách a kultúre spoločnosti Google. Dozviete sa viac o spoločnosti Google a je to dobrý príklad toho, ako nájsť predmety, o ktorých možno písať pre váš blog.

59. Vyhľadávač Pozemok

Vyhľadávač Pozemok

Mat McGee a tím autorov pridávajú na tento blogový blog každý deň nový obsah. Články sa dotýkajú všetkých disciplín. Zameriavajú sa na tipy, taktiku a stratégie na prevádzkovanie úspešných marketingových programov. Prepínajte medzi najpopulárnejší, alebo najnovšie príspevky na hlavnej stránke. Pravý stĺpec na hlavnej stránke zdôrazňuje biele knihy, webové vysielania a výskumné správy.

60. Blog Moz

Blog Moz

Vývojári tohto softvéru SEO ponúkajú rady, výskum a návody na použitie. Ide o rozumnú kombináciu vlastnej propagácie produktov spoločnosti Moz a všeobecných praktických informácií. Existuje viac ako 350 strán blogových príspevkov. Čo potrebujete, použite rozbaľovaciu navigáciu v hornej časti hlavnej stránky na pravej strane.

61. Časopis vyhľadávača

Časopis vyhľadávača

Loren Baker založil túto webovú stránku pre profesionálov v oblasti SEO. Spolu s výkonným editorom Kelsey Jonesom a zamestnancami upozorňujú na dôležité trendy a osobnosti. Môžete sa učiť a vytvárať kontakty s odborníkmi zo spoločností Google, LinkedIn a Disney. Články sa datujú až do roku 2003.

62. Hodinky vyhľadávača

Hodinky vyhľadávača

Toto je dobré miesto, kde začať, ak ste v oblasti SEO nováčikom. Články tu neuvádzajú žiadne predpoklady o vašej úrovni vedomostí. Nájdete slovníky kľúčových pojmov a skratiek. Mnoho článkov s vysvetlením vám pomôže pochopiť, ako SEO funguje.

Blogy o marketingu obsahu

Viac obsahu na vašom webe znamená viac času stráveného na tomto webe. Viac obsahu vám tiež poskytne väčšiu viditeľnosť vo vyhľadávačoch. Čím viac návštevníkov získate, tým viac generujete návštevnosť zo sprostredkovania.

To všetko vedie k zlepšeniu reputácie značky. Vyžaduje sa iba ochota podeliť sa o svoje poznatky s návštevníkmi webových stránok. Je to nákladovo efektívny marketing. Tu je niekoľko blogerov, ktorí radi zdieľajú to, čo pre nich funguje.

63. Inštitút marketingu obsahu

Inštitút marketingu obsahu

Joe Pulizzi a jeho autori zdieľajú informácie o úspešnom marketingu obsahu. Spoločnosť, ktorá stojí za blogom, vydáva časopisy a každoročne organizuje marketingový obsah. Ak ste v oblasti marketingu obsahu nováčikom, blog ponúka zoznam hodnotných sprievodcov. Zhromažďujú sa v oblasti na pravej strane hlavnej stránky. Začnite s toto.

64. Copyblogger

Copyblogger

Brian Clark používa svoj blog, aby vás naučil, ako vytvoriť to, čo nazýva „zabijácky online obsah“. Má silný názor a nebojí sa povedať, čo má na mysli. Brian vám chce pomôcť vyhnúť sa „nevýraznej korporátnej blbosti vytvorenej na vyplnenie webovej stránky spoločnosti.“ Učí vás, ako priťahovať pozornosť, riadiť dopravu a budovať podnik.

65. Quicksprout

Quicksprout

Časopis Forbes hovorí, že Neil Patel patrí medzi 10 najlepších obchodníkov v odbore. Podnikateľský časopis hovorí, že Neil má jednu zo 100 najúžasnejších spoločností na svete. Radí spoločnostiam ako Amazon, GM a Viacom. Nejako má ešte čas napísať tento blog. A áno, píše väčšinu príspevkov sám.

66. Kopírovanie hackerov

Kopírovanie hackerov

Joanna Wiebe a Lance Jones kombinujú zručnosti v oblasti copywritingu a konverzie. Výsledkom je blog, ktorý vás naučí, ako napísať presvedčivejšiu, uveriteľnejšiu a použiteľnejšiu kópiu. Ak sa budete riadiť ich radami, môžete zvýšiť mieru konverzie svojho webu a e-mailu.

67. HubSpot

HubSpot

Tento výrobca softvéru pre prichádzajúci marketing pomáha webovým stránkam prevádzať potenciálnych zákazníkov a zvyšovať príjmy. Viac ako 15 000 spoločností používa HubSpot na automatizáciu svojich sociálnych médií, e-mailov, SEO a marketingu. Tím spisovateľov prispieva dennými článkami do troch hlavných kategórií. Každý člení a zoznam konkrétnych tém.

Blogy O blogovaní

Existuje veľa spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vášho webu elektronického obchodu. Blogovanie je najúčinnejšie. Zakaždým, keď pridáte nový blogový príspevok, zvýšili ste indexovaný obsah na svojom webe.

Vystavenie sociálnym médiám je rovnako dôležité ako objav vyhľadávacieho nástroja. Príspevky v blogoch sú obsahom, ktorý môžu ľudia zdieľať na sociálnych sieťach. Blog zakladá oprávnenie. Z blogu nemusíte vidieť okamžité výsledky. Výsledky sa však časom zhoršujú.

68. ProBlogger

ProBlogger

Väčšinu príspevkov na tejto webovej stránke zakladá Darren Rowse. Darren sa nebojí ponoriť sa do toho, čo spôsobuje, že jeho príspevky na blogu fungujú alebo zlyhávajú. Mnoho z jeho článkov sú návody. Berú zložité predmety a rozdeľujú ich na základné prvky. Je to jednoduchá a praktická rada. Môžete použiť na duplikovanie Darrenovho úspechu na vašom webe.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow začal tento blog v roku 2012. Dnes má publikum viac ako 100 000 predplatiteľov e-mailov. Jon si myslí, že by ste na tieto štatistiky nemali byť ohromení. V skutočnosti je presvedčený, že prevádzka nie je relevantná, pokiaľ vám neprináša príjem. Články sú krátke a ľahko zrozumiteľné. štart tu získať čo najviac z tohto blogu.

70. BloggingTips

BloggingTips

Zac Johnson v súčasnosti prevádzkuje tento blog. Spolu s tímom autorov sa domnievajú, že blogovanie môže priniesť viac než len generovanie výnosov z vašich webových stránok. Tiež si myslia, že blogovanie môže Zmeň svoj život. Zac a jeho tím radi robia rozhovory s inými blogermi. Zhromaždili tieto články do jedného kategórie.

71. Tipy pre denný blog

Tipy pre denný blog

Táto webová stránka je blog o profesionálnom blogovaní pre profesionálnych blogerov. Nenechajte sa vás vystrašiť, ak práve začínate. V skutočnosti je to múdre miesto, kde sa učiť základy. Mark Zeni a malý tím autorov ponúkajú denné tipy, ako blogovať na podporu svojho podnikania.

Zostaňte na vrchole zmeny

Tempo inovácií sa pohybuje rýchlosťou prelomenia. Zmeny v elektronickom priemysle prebiehajú rýchlo. Netrvalo dlho, kým bude vaša vedomostná základňa zastaraná. Existuje jednoduchý spôsob, ako tomu zabrániť.

Kultivujte zvyk zostať v kontakte. Pravidelne navštevujte niektoré z blogov, o ktorých ste čítali tu. Alebo si to uľahčte sami. Nechajte týchto blogerov poslať svoj obsah priamo vám. Všetci majú možnosti predplatného a RSS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map