Top 71 blogů Obchodníci s eCommerce musí číst, aby rostli online prodeje

Získání informací o eCommerce online je jako snažit se napít vody z požárního hydrantu. Je nemožné řídit tok. Nakonec promočíte mnohem víc, než potřebujete. Hledání jakéhokoli předmětu souvisejícího s elektronickým obchodem vám může přinést miliony výsledků.


Které jsou relevantní? Pokud chcete rozšířit své dovednosti v oblasti elektronického obchodování, jak víte, které blogy jsou nejlepší sledovat?

Mnoho blogů o eCommerce poskytuje cenné informace. Ale děláte to, co čtete a učíte se, jak vydělat peníze? To jsou blogy, které chcete sledovat. Začněte těmito 71 nejlepšími blogy o eCommerce.

Contents

Obchodní blogy elektronického obchodu

Pokud právě začínáte s eCommerce webem, nemusíte znovu objevovat kolo. Hodnota čtení obchodních blogů v eCommerce je naučit se, jak to ostatní dělali. Můžete si přečíst o jejich selhání a obejít je. Můžete se dozvědět o jejich úspěších a duplikovat je. Zde je deset blogů, které vám poskytnou radu, na kterou lze reagovat.

1. Lepší limonádový stojan

Lepší limonádový stojan

Richard Lazazzera začal svůj blog jako inkubátor elektronického obchodování online. Píše o svých zkušenostech podnikatele. Je to jeho způsob sdílení jeho znalostí. Richard zakládá svou autoritu na době, kterou strávil prací v Shopify.

2. eCommerceFuel

eCommerceFuel

Andrew Youdrian založil tento web. Je to fórum pro majitele internetového obchodu, aby se podělili o své znalosti. Jeho blog je zdarma pro kohokoli ke čtení. Na jeho podcastech jsou ještě cennější informace. Díky eCommerceFuel je výkonným zdrojem přístup k soukromým štítkům. Tito přispěvatelé provozují webové stránky elektronického obchodu se 6 a 7místnými toky příjmů.

3. eCommerce Times

eCommerce Times

Tento web má vzhled a dojem online novin. Přestože mnoho blogů má velké mínění, obsah eCommerce Times zůstává neutrální. Přihlaste se k odběru konkrétních zdrojů, abyste mohli získat pouze ty informace, na kterých vám nejvíce záleží.

4. channeladvisor

channeladvisor

Přišli jste na správný web, pokud chcete způsoby, jak zvýšit viditelnost vašeho internetového obchodu. Na blog přispívá personál spisovatelů. Existují také příspěvky od odborníků z oboru. Předměty sahají od recenzí technologie eCommerce po strategické studie.

5. Praktický eCommerce

Praktický eCommerce

Rady ohledně strategie jsou skvělé. Praktické způsoby jeho použití jsou ještě lepší. To je to, o čem tento web založený na blogu je. Přední strana webu je průběžným seznamem nejnovějších blogových příspěvků. Každý článek je přemýšlivou kapslí informací. Dozvíte se o klíčové součásti toho, co dělá web elektronického obchodu úspěšným.

6. NERD Marketing

NERD Marketing

Drew Sanocki píše tento blog a stále se zaměřuje na taktiku. Řekne vám o tom, co pro něj pracuje a o společnostech, které radí. Drew má pověření pro zálohování jeho rady. Má titul M.B.A. ze Stanfordu a bakalářský titul z Harvardu. Jeho sbírka společností elektronického obchodování vygenerovala v roce 2015 více než 100 milionů dolarů.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt vede obsah na tomto webu. Je to jeden z 10 nejlepších marketingových blogů v Kanadě. Podle Wall Street Journal je blog jedním z 15 podnikatelských blogů, které stojí za přečtení. Elasticpath sponzoruje web. Poskytuje podnikový eCommerce software předním světovým značkám.

8. Drážka

Drážka

Tento blog píše personál špičkové agentury pro digitální reklamu. Získáte přehled o tom, jak navrhují webové stránky elektronického obchodu pro klienty. Pokud je příchozí marketing specifickým zájmem, vytvořte z tohoto webu seznam zdrojů.

9. Internetový prodejce

Internetový prodejce

Možná jste obeznámeni s časopisem se stejným názvem. Toto je jejich online domov. Měsíční časopis byl zahájen v roce 1999 a jeho webové stránky jsou denně aktualizovány. Široká škála předmětů elektronického obchodování je rozdělena na segmenty v navigační liště v horní části hlavní stránky.

10. Zavádění elektronického obchodování

Zavádění elektronického obchodování

Shabbir Nooruddin blogy o své zkušenosti s provozováním webové stránky elektronického obchodu s malým rozpočtem. Píše o svých chybách a sdílí to, co se naučil, aby se ostatní mohli těmto chybám vyhnout. Shabbir má sbírku návody který vás krok za krokem provede některými jeho zážitky.

Softwarové platformy pro elektronický obchod

Software za webem eCommerce je váš motor a váš tvůrce peněz. Jak ostatní používají tyto hlavní softwarové balíčky eCommerce? Jaké byly některé z překážek, které odhalili? Co je s nimi spárováno pro optimalizaci výnosů?

Vztah, který vytvoříte s poskytovatelem softwaru, je pouze prvním krokem. Čtení blogů poskytovatele softwaru elektronického obchodu vás může vyzbrojit zbývajícími informacemi. Je to dobrý způsob, jak pochopit, co je k dispozici.

11. BigCommerce

BigCommerce

Členové této přední platformy elektronického obchodu přispívají do sbírky článků. Příspěvky se obvykle týkají používání softwaru BigCommerce pro internetové obchody. Většina informací se týká webů, které používají tento software. Stále se musí učit spoustu věcí. Podívejte se na Příběhy úspěchu příspěvky pro inspiraci.

12. Nakupujte

Nakupujte

Toto je blog jednoho z největších jmen v softwaru eCommerce. Web roztřídí informace podle typu média a kategorie. Díky tomu je snadné najít podcasty a videa pokud jste v režimu pro multimédia.

13. Volúze

Volúze

Na tomto webu je více než 1 500 příspěvků. Přispěvatelé poskytují vyváženou škálu článků. Je to hodnota pro majitele malých podniků a podnikatele. To je také místo, kde můžete hledat nadcházející webináře. Jak se dalo očekávat, většina obsahu propaguje produkt výrobce elektronického obchodu.

14. LemonStand

LemonStand

Tento blog se drží užitečných článků o tom, jak pomocí webového designu zlepšit uživatelský dojem. Přispěvatelé nabízejí rady, které lze snadno sledovat. Zahrnují příklady toho, co se osvědčilo. Články nejsou kategorizovány ani indexovány. V horní části je praktický vyhledávací panel, který vám pomůže najít předměty.

15. Ecwid

Ecwid

Software není úplným řešením a společnost to tak dává přednost. Zaměřují se na to, čemu říkají „stavitel obchodu s doplňky“. Přispěvatelé blogu Ecwid sdílejí rady a tipy ohledně všech aspektů provozování internetového obchodu.

Blogy pro optimalizaci konverzí

Existují důležité důvody, proč byste měli zvýšit míru konverze v internetovém obchodě. Tato skupina blogů vám pomůže pochopit účel. Optimalizací získáte více správných zákazníků. Pomůže vám to lépe vědět, co od vašeho internetového obchodu chtějí.

Optimalizace konverze je ve srovnání s reklamou ve vyhledávači téměř zdarma. Zvýšení konverzního kurzu o 10% může znamenat rozdíl mezi ziskem a ztrátou.

16. PřevodXL

PřevodXL

Peep Laja využívá své prodejní zkušenosti k blogování o podnikání, jak získat více zákazníků. Jeho slibem je poskytnout informace tak dobré, že nebudete muset hledat na toto téma nic jiného. Jeho obsah oceníte, pokud jste fanoušky kulkových bodů a grafů.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Tato digitální agentura se stále zaměřuje na optimalizaci konverzního poměru. Blog je místo, kde zveřejňují příspěvky a chlubí se svými úspěchy. Dlaždice mapa na pravé straně hlavní stránky rozdělí seznam předmětů zahrnutých v jejich blogu. Všechny příspěvky sdílejí téma optimalizace míry konverze.

18. Konverzní vědy

Konverzní vědy

Blog Briana Masseyho a Joela Harveyho o tom, jak internetovým obchodům zvýšit jejich míru konverze. Vracejí články se statistikami výzkumu a daty. Brian a Joel jsou aktivní řečníci. Mnoho z jejich prezentací je k dispozici na webových stránkách jako webináře nebo podcasty.

19. Experti na míru konverze

Experti na míru konverze

Ben Jesson a Karl Blanks pracují na optimalizaci konverzního kurzu od roku 2006. Konzultovali se společnostmi, jako jsou eBay, BMW, AT&T a Hilton Hotels. Jejich profesionální služby mohou být z vašeho rozpočtu. Tento blog nabízí bezplatné a užitečné rady a informace.

20. Bryan Eisenberg

Bryan Eisenberg

Bratři Bryan a Jeffery Eisenberg napsali Vždy testujte, stejně jako další bestsellery. Píšou své vlastní příspěvky. Články jsou někdy dlouhé a zahrnují několik témat. Jindy se jedná o krátké zápisy o nových produktech nebo službách, které chtějí doporučit.

21. VWO

VWO

Paras Chopra a Sparsh Gupta píšou o optimalizaci konverzního poměru. Oni také blog o používání jejich Vizuální optimalizátor webových stránek software. Zvou hostující blogery, aby pokryli témata mimo jejich odborné znalosti. Webové stránky nabízejí články a webináře. Pomocí navigace kategorií na pravé straně hlavní stránky můžete rychle najít, co potřebujete.

22. Optimálně

Optimálně

Software Optimizely provozuje webové a mobilní testování A / B pro váš internetový obchod. Blog je o Optimizely, ale existuje dostatek informací o tom, jak přistupovat k testování. Sbírka případové studie ukazuje, jak někteří z jejich větších klientů použili testování A / B ke zvýšení konverze.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tim Ash je jedním z průkopníků optimalizace konverzního poměru. Napsal bestseller Optimalizace vstupní stránky Kniha, a on mluví na průmyslových konferencích po celém světě. Tim a jeho společnost udržují tento blog jako místo pro sdílení poznatků a objevů. Najdete příspěvky, které sahají až do roku 2006.

Blogy Pay-per-Click (PPC)

Organické vyhledávání může chvíli trvat, než se zobrazí výsledky. Pay-per-click (PPC) může generovat okamžité výsledky. Platíte pouze tehdy, když na ni někdo klikne a nastavíte rozpočet, abyste mohli kontrolovat náklady.

Stále však musíte dávat pozor, pokud právě začínáte. Potřebujete solidní strategii. Přestože se jedná o sporný předmět, bloggerové o něm rádi píší. Můžete se učit a těžit z toho, co musí říct.

24. PPC Hero

PPC Hero

Hanapin Marketing se specializuje na PPC. Vydávají tento blog, aby sdíleli novinky o svých klientech. Každý příspěvek píšou vedoucí účtu agentury. Předměty pokrývají zprávy o průmyslu, stejně jako případové studie a návody. Kategorie Zdroje udržuje aktuální informace o doporučených postupech PPC ve vyhledávačích.

25. Uvnitř služby AdWords

Uvnitř služby AdWords

Toto je oficiální blog společnosti Google pro novinky, tipy a informace o AdWords. První zastávkou na tomto webu by mělo být stažení jejich průvodce osvědčenými postupy. Můžete také předplatit do měsíčního zpravodaje společnosti Google. Je to dobrý způsob, jak zůstat v kontaktu s oficiálními tipy, kontrolními seznamy a video průvodci.

26. PPCChat

PPCChat

Dnes se jedná o sociální média a tento blog je důkazem. Zde najdete přepisy týdenních chatů Twitter. Stávají se úterý ve 12:00 EST a téma je o všech věcech PPC. Následná opatření a aktualizace jsou zveřejňovány na Twitteru pomocí hashtag #PPCChat.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio poskytuje programová marketingová řešení pro agentury a malé firmy. Společnost používá svůj software, aby pomohla webům dosáhnout lepších výsledků kampaně. Některé oblasti jejich blogu propagují Acquisio. Další články nabízejí obecné rady a techniky PPC. Nemusíte být zákazníkem Acquisio, abyste zde našli hodnotu.

28. WordStream

WordStream

Software této společnosti vám pomůže vybrat odhady z výběru klíčových slov PPC. Zaměstnanci a hostující spisovatelé přispívají články. Přečtěte si o doporučených postupech PPC, klíčových slovech a optimalizaci míry konverze. Tato stránka má také zdarma Google Adwords srovnávač výkonu. Může analyzovat účinnost vašeho účtu.

29. Clix

Clix

Toto je blog digitální agentury, která řídí kampaně PPC. Členové společnosti shromažďují a sdílejí zprávy o nejlepších vyhledávačích. Naleznete tipy, kde by trendy mohly dále nabírat reklamu PPC. Týdenní přehledy zvýrazňují příspěvky z blogů, které stojí za přečtení z jiných stránek.

30. Bing Ads

Bing Ads

Druhý nejoblíbenější vyhledávač na planetě udržuje blog. Ano, jde hlavně o to, jak získat lepší hodnocení vyhledávačů na Bingu. Existuje však také mnoho obecných článků o SEO, SEM a PPC. Pomocí rozbalovací nabídky vyhledejte konkrétní témata. Články můžete filtrovat a najít tipy PPC, které jsou užitečné pro jakoukoli reklamu vyhledávače.

31. Certifikované znalosti

Certifikované znalosti

Brad Geddes provozuje tento blog jako způsob, jak vzdělávat lidi o osvědčených postupech a zásadách PPC. Část obsahu je k dispozici pouze prémiovým členům. K dispozici je také soukromé fórum náhled s bezplatnou zkušební verzí. Zbytek blogu je k dispozici všem. Na hlavní stránce najdete nejnovější články a informace o PPC uvedené podle data.

32. Moz

Moz

Moz má sadu softwarových produktů pro vyhledávací marketing a analytiku. Zaměstnanci píšou o PPC a zveřejňují články na svém blogu. Konkrétní články najdete pomocí rozbalovací nabídky v horní části na pravé straně. Poslední příspěvky o PPC jsou na hlavní stránce.

Blogy webové analýzy

Jediným způsobem, jak něco vylepšit, je studovat jeho dopad. To je to, co pro vás webová analytika dělá. Shromážděná data vám poskytnou informace o tom, kdo váš web navštěvuje. Říká vám, co upoutává jejich pozornost.

Analýza vám pomůže určit, které věci budou mít největší dopad na prodej. To je důležité vědět. Pokud se vám nelíbí nebo mají problém s vaším webem, bude se obtěžovat s méně než 0,01% vašich zákazníků.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren začal tento blog, aby přinesl analytikům internetového marketingu širší publikum. Bylo to správné načasování. Svět byl připraven stavět miliony stránek elektronického obchodu. Články na webových stránkách se přirozeně věnují technickým tématům.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Tento blog se téměř výhradně zaměřuje na Google Analytics. Členové společnosti zveřejňují články. Společnost Caleb Whitmore ji založila v roce 2009. Pokud se chcete aktualizovat, použijte Analýza Analytics přímý odkaz na hlavní stránce. To se zaměřuje na Google Analytics odkaz na kategorii nejcennější.

35. Kissmetrics

Kissmetrics

Zajímalo by vás, jak máte převést všechna tato analytická čísla na statistiky? Co tím myslí? Tento blog je dobrý začátek. Existuje 18 kategorií článků. Některé články se týkají pouze analytického softwaru Kissmetrics. Většina obsahu je obecná a měla by pomoci čtenářům na jakékoli úrovni porozumění. Pokud je to složité, článek vám to rozdělí.

36. Diskuse Analytics

Diskuse Analytics

Justin Cutroni publikuje tento blog, aby se podělil o své zkušenosti s analytiky společnosti Google. Zřídka se přestěhuje z předmětu Google Analytics. O tomto populárním produktu je co vědět. Justin třídí své příspěvky do kategorií, které najdete na pravé straně jeho hlavní stránky.

37. Annielytika

Annielytika

Annie Cushing se nebojí říct, že si myslí, že data by měla být sexy. To, co tím míní, je to, že vám chce pomoci najít v datech příležitosti, které vám pomohou provést vylepšení. Annieho příspěvky jsou krátké. Rozkládá složité předměty. Její přístup k analytice můžete pochopit, i když jste začátečník.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

Tato poradenská služba shromažďuje své rady a informace ve formě blogových příspěvků. Téměř každá věta obsahuje slovo „Google“. Co byste očekávali? Společnost je certifikovaným partnerem Google Analytics a prémiovým prodejcem. Populární příspěvky a oblíbené položky čtenářů jsou uvedeny v pravém sloupci na hlavní stránce.

39. Occamova břitva

Occamova břitva

Avinash Kaushik tento blog píše od roku 2006. Je autorem bestselleru a spoluzakladatelem Motiv trhu. Avinash to udržuje osobní. Sdílí informace a pak vám dá svůj pohled. Je příjemné se dozvědět více o analytice a cítit se, jako by někdo mluvil jen s vámi.

40. Řešení Google Analytics

Řešení Google Analytics

Je to oficiální blog produktu Google se stejným názvem. Tam můžete jít a zjistit, co má společnost Google k dispozici pro tento software, jak jej dále vyvíjí. Existuje sedm hlavních kategorií článků. Najdete je v horní části hlavní stránky na pravé straně. Doporučujeme vám použít vyhledávací pole k nalezení konkrétních informací.

41. Online chování

Online chování

Data Analytics podtrhují chování. Znáte a rozumíte tomuto chování? Tento web se snaží majitelům internetového obchodu pomoci pochopit, jak se jejich zákazníci chovají. Najdete zde články, průvodce a zábavnou sbírku karikatury. Daniel Waisberg a hostující blogerové vám pomohou porozumět cílení a segmentaci, použitelnosti a optimalizaci.

42. Web Analytics World

Web Analytics World

Zaměstnanci přispívající k tomuto blogu mu dali vyznamenání a SAP top 10 blogů pro analytiku. Webová analýza by měla být přímá. Je to všechno o statistikách. Ale bloggové zde věří, že je příliš mnoho humbuků. Jejich úkolem je udržovat články bez žargonu.

Sociální blogy

Marketing vyhledávačů již není optimálním způsobem, jak propagovat své webové stránky elektronického obchodu. Dnes jde o sociální média. Optimalizace vyhledávače (SEO) je stále důležitá.

Sociální média zesilují SEO. Přidává kontext. Ještě důležitější je, že umožňuje lidem vydávat nebo přijímat osobní doporučení. Vyhledávače potřebují obsah k hodnocení. Sociální média jsou způsob, jak přimět své zákazníky, aby pro vás vytvořili obsah.

43. Průzkumník sociálních médií

Průzkumník sociálních médií

Tento web se může pochlubit více než 450 000 odběrateli. Pokud chcete vědět, jak používat sociální média, je to hluboký a užitečný zdroj. Zjistěte, jak se spojit se svými zákazníky v oblasti elektronického obchodování. Na webu jsou denní příspěvky, stejně jako denní a týdenní podcasty.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Peg začal tento blog jako způsob shromažďování informací, které sdílí jako řečník, trenér a autor. Peg spolupracuje s Guy Kawasaki na marketingové strategii sociálních médií. Má také 1,2 milionu sledujících na Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn, Google+, Pinterestu a YouTube. Start tady pokud je to naše první návštěva.

45. Rebeka Radice

Rebeka Radice

Tento oceněný blogger je specialista na digitální marketing, přednášející a autor. V jejích článcích se dozvíte, jak řídit digitální a příchozí marketing při pokusu o podnikání. Rebekah rád vytváří cheat listy a seznamy. Začněte s jejími doporučenými příspěvky, které si musíte přečíst, abyste získali její webové stránky.

46. Mari Smith

Mari Smith

Mari je často označována jako „královna Facebooku“. Forbes ji uvádí jako vlivný vliv na sociální média. Mari jen blogy o Facebooku. Na stránkách sociálních médií je však aktivních 1,6 miliardy uživatelů. O Facebooku je co říci. Na hlavní stránce je průvodce navigací kategorií. Pomůže vám to dostat se k pálivé otázce na Facebooku. Mari má pravděpodobně odpověď.

47. Jenn’s Trends

Jenn's Trends

Jenn Herman se stala uznávaným odborníkem v oblasti Instagramového marketingu. Její blog získal řadu ocenění sociálních médií. Zde je úvaha o Jennových příspěvcích. Nejsou krátké. Za to se nebude omlouvat. Jenn věří, že jste si zasloužili jasné a podrobné informace o marketingu Instagramu.

48. Boom Social

Boom Social

Kim Garst a její tým slouží velkorysým pomocníkům bezplatných rad a informací. Vydejte se sem a dozvíte se více o provozu, interakci, konverzi a obsahu. Všechny příspěvky obsahují tipy, jak pomocí sociálních médií propagovat váš web.

49. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social je společnost, která pomáhá podnikům komunikovat se svými zákazníky. Počítají mezi své klienty Twitter, Facebook, LinkedIn a Instagram. Blog je sbírka materiálů jak o Sprout Social, tak o sociálních médiích obecně. Nenechte se zmást navigační lištou v horní části hlavní stránky. Každý ze tří nejdůležitějších předmětů se stahuje dolů a odhaluje hlubší podkategorie.

50. SocialMouths

SocialMouths

Co je zapotřebí, aby byl online úspěšný? O tom píše Francisco Rosales na svém blogu. Jeho články se dotýkají blogů, sociálních médií, webového provozu, marketingu a konverze. Francisco píše příspěvky sám a posílá osobní pozorování s upřímným humorem.

51. Pamorama

Pamorama

Její obsah je syndikován prostřednictvím Yahoo a Mediabistro. Forbes ji zařadil na 24. místo na seznamu 50 nejvýznamnějších ovlivňovačů síly médií. Pam Dyer používá její blog, aby pomohla čtenářům optimalizovat své značky a zapojit uživatele do sociálních médií. Své články roztřídila slovním mrakem v dolní části hlavní stránky.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ian Cleary je pyšný Ir a blogger. Píše, aby pomohl ostatním používat sociální média k propagaci svých webových stránek. Weby, jako je Huffington Post, často vyzvedávají jeho nejoblíbenější blogové příspěvky. Ian se drží čtyř hlavních témat. Jsou marketing obsahu, sociální média, analytika, a marketingová automatizace. Odkazy jsou v horní části jeho hlavní stránky.

E-mailové marketingové blogy

E-mailový marketing je jedním z nejlepších nástrojů, které musíte zvýšit prodej. Můžete přizpůsobit zprávu a nabídku. Můžete segmentovat uživatele na základě cílového chování. Můžete dokonce vyzkoušet marketingové nabídky a zjistit, které z nich získají nejlepší odpověď.

E-mailový marketing cílí na zákazníky. Je to nákladově efektivní a měřitelné. Tyto výhody získáte, pouze pokud to uděláte správně. Přečtěte si, jak to ostatní dělají.

53. Neustálý kontakt

Neustálý kontakt

Tento blog provozuje jedna z nejpopulárnějších společností pro e-mailový marketing na světě. Články spadají do tří oblastí. Marketingové poradenství poskytuje obecný přehled trendů e-mailového marketingu. Knihovna zdrojů kategorie vám pomůže najít jakýkoli článek, průvodce nebo video na webu. Zkontrolovat Semináře & Výcvik kategorie pro online a místní semináře.

54. Remarkety

Remarkety

Tento blog provozují tři zakladatelé datové marketingové softwarové platformy Remarkety. Mnoho příspěvků se zaměřuje na firemní software. Existuje dostatek článků o obecné teorii e-mailového marketingu, aby to stálo za to. Začněte seznamem nejoblíbenějších příspěvků. Je v pravé horní části hlavní stránky.

55. Sledování kampaně

Sledování kampaně

150 000 společností používá tento software pro e-mailový marketing k odesílání přes miliardu měsíčních e-mailů. Blog společnosti je úložištěm tipů od nich a od jejich zákazníků. Začněte s Jak kategorie v horní navigaci.

56. Vertikální odezva

Vertikální odezva

Tato softwarová společnost používá svůj blog, aby pomohla zákazníkům vylepšit e-mailové marketingové kampaně. Infografika a návody přeměňují složité nápady v užitečné nástroje. Navigace podle kategorií na pravé straně domovské stránky usnadňuje nalezení jakéhokoli tématu.

57. MailChimp

MailChimp

Více než 10 milionů lidí používá tento software k navrhování a odesílání 600 milionů e-mailů každý den. Blog obsahuje články o tom, jak získat nejlepší výsledky z MailChimp. Z článků je snadné získat e-mailovou marketingovou radu k použití s ​​jiným softwarem.

SEO blogy

Je to fakt života. Google vyhledává lidi. 60% kliknutí jde na první výsledek. O zbývajících 40% těchto kliknutí budete soutěžit s více než milionem dalších webů. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) zvyšuje vaše hodnocení ve výsledcích vyhledávání. Pokud tak neučiníte, vaši konkurenti ano.

Na rozdíl od jiných typů marketingového úsilí má SEO trvalý účinek. Jakmile získáte nejvyšší hodnocení, je obtížné, aby jej odstranil jiný web elektronického obchodu.

58. Oficiální blog společnosti Google

Oficiální blog společnosti Google

Jedním ze způsobů, jak zvýšit hodnocení vašeho vyhledávače, je přidat obsah relevantní pro váš web. Google se tímto blogem řídí jeho radou. Nabízí informace o produktech, technologiích a kultuře společnosti Google. Dozvíte se více o Googlu a je to dobrý příklad toho, jak najít předměty, o nichž můžete psát pro svůj blog.

59. Vyhledávací modul země

Vyhledávací modul země

Mat McGee a tým autorů přidávají každý den na tento blogový web nový obsah. Články se dotýkají všech disciplín. Zaměřují se na tipy, taktiku a strategie pro spuštění úspěšných marketingových programů. Přepínání mezi nejoblíbenější, nebo Nejnovější příspěvky na hlavní stránce. V pravém sloupci na hlavní stránce jsou zvýrazněny bílé knihy, webcasty a výzkumné zprávy.

60. Blog Moz

Blog Moz

Vývojáři tohoto softwaru SEO nabízejí rady, výzkum a návody. Je to rozumná kombinace sebepropagace produktů Moz a obecných praktických informací. Existuje více než 350 stránek blogových příspěvků. Co potřebujete, použijte rozbalovací navigaci v horní části hlavní stránky na pravé straně.

61. Deník vyhledávače

Deník vyhledávače

Loren Baker založil tento web pro SEO profesionály. Společně s výkonným editorem Kelsey Jonesem a zaměstnanci upozorňují na důležité trendy a osobnosti. Můžete se učit a navazovat kontakty s odborníky z Googlu, LinkedIn a Disney. Články se datují až do roku 2003.

62. Hodinky vyhledávače

Hodinky vyhledávače

Toto je dobré místo pro začátek, pokud jste v SEO nováčkem. Články zde neobsahují žádné předpoklady o vaší úrovni znalostí. Najdete slovníky klíčových pojmů a zkratek. Mnoho „vysvětlujících“ článků vám pomůže pochopit, jak SEO funguje.

Blogy o marketingu obsahu

Více obsahu na vašem webu znamená více času stráveného tam. Více obsahu vám také poskytne větší viditelnost ve vyhledávačích. Čím více návštěvníků získáte, tím více generujete provoz se doporučeními.

To vše vede ke zlepšení pověsti značky. Stačí ochota sdílet vaše postřehy s návštěvníky webových stránek. Je to nákladově efektivní marketing. Zde je několik bloggerů, kteří rádi sdílejí to, co pro ně fungovalo.

63. Institut marketingu obsahu

Institut marketingu obsahu

Joe Pulizzi a jeho zaměstnanci spisovatelů sdílejí informace o úspěšném marketingu obsahu. Společnost za blogem vydává časopisy a každoroční akce s marketingem obsahu. Pokud jste v marketingu obsahu nováčkem, nabízí blog seznam hodnotných průvodců. Shromažďují se v oblasti na pravé straně hlavní stránky. Začít s toto.

64. Copyblogger

Copyblogger

Brian Clark používá svůj blog, aby vás naučil, jak vytvořit to, co nazývá „zabijácký online obsah“. Má silný názor a nebojí se říci, co má na mysli. Brian vám chce pomoci vyhnout se „nevýrazným korporátním kecům vytvořeným k vyplnění webové stránky společnosti“. Učí vás, jak přilákat pozornost, řídit provoz a budovat podnikání.

65. Rychlý výhonek

Rychlý výhonek

Časopis Forbes říká, že Neil Patel je jedním z 10 největších obchodníků v oboru. Entrepreneur Magazine říká, že Neil má jednu ze 100 nejúžasnějších společností na světě. Radí společnostem jako Amazon, GM a Viacom. Nějak má ještě čas napsat tento blog. A ano, píše většinu příspěvků sám.

66. Kopírovat hackery

Kopírovat hackery

Joanna Wiebe a Lance Jones kombinují dovednosti v oblasti copywritingu a konverze. Výsledkem je blog, který vás naučí, jak psát přesvědčivější, uvěřitelnější a použitelnější kopii. Pokud se budete řídit jejich radami, můžete zvýšit míru konverze svého webu a e-mailu.

67. HubSpot

HubSpot

Tento výrobce softwaru pro příchozí marketing pomáhá webům převádět potenciální zákazníky a zvyšovat příjmy. Více než 15 000 společností používá HubSpot pro svou sociální média, e-mail, SEO a automatizaci marketingu. Tým spisovatelů denně přispívá do tří hlavních kategorií. Každý se pokazí a seznam konkrétních témat.

Blogy O blogování

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu elektronického obchodu. Blogování je nejúčinnější. Pokaždé, když přidáte nový blogový příspěvek, zvýšili jste indexovaný obsah na svém webu.

Expozice sociálních médií je stejně důležitá jako objev vyhledávače. Příspěvky na blogu jsou obsahem, který mohou lidé sdílet na sociálních sítích. Blog zřizuje autoritu. Možná se vám na blogu nezobrazí okamžité výsledky. Výsledky se však časem zhoršují.

68. ProBlogger

ProBlogger

Většinu příspěvků na tomto webu tvoří zakladatel Darren Rowse. Darren se nebojí ponořit se do toho, co způsobuje, že jeho příspěvky na blogu fungují nebo selhávají. Mnoho z jeho článků jsou návody. Berou složité předměty a rozdělují je na základní prvky. Je to jednoduchá a praktická rada. Můžete použít k duplikování Darrenova úspěchu na vašem webu.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow začal tento blog v roce 2012. Dnes má publikum více než 100 000 předplatitelů e-mailů. Jon si myslí, že byste na tyto statistiky neměli být ohromeni. Ve skutečnosti se domnívá, že provoz je irelevantní, pokud pro vás nepřinese zisk. Články jsou krátké a snadno pochopitelné. Start tady získat co nejvíce z tohoto blogu.

70. BloggingTips

BloggingTips

Zac Johnson v současné době tento blog provozuje. On a tým autorů věří, že blogování může udělat víc, než generovat příjmy z vašeho webu. Také si myslí, že blogování může Změň svůj život. Zac a jeho tým mají rádi rozhovory s dalšími blogery. Sbírali tyto články do jednoho kategorie.

71. Tipy na denní blog

Tipy na denní blog

Tento web je blog o profesionálním blogování pro profesionální blogery. Nenechte se toho vyděsit, pokud právě začínáte. Ve skutečnosti je to moudré místo, kde se naučíte základy. Mark Zeni a malý tým spisovatelů nabízejí denní tipy, jak blogovat na podporu svého podnikání.

Zůstat na vrcholu změny

Tempo inovací se pohybuje rychlostí zlomu. Změny v odvětví elektronického obchodu probíhají rychle. Netrvalo dlouho, než bude vaše znalostní báze zastaralá. Existuje snadný způsob, jak tomu zabránit.

Kultivujte zvyk zůstat aktuální. Pravidelně navštěvujte některé z blogů, které jste zde četli. Nebo si to usnadněte sami. Nechte tyto blogery poslat svůj obsah přímo vám. Všichni mají možnosti předplatného a zdroje RSS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map