Nejlepší weboví návrháři a vývojáři platformy eCommerce Platform

Shopify je platforma elektronického obchodování, na jejímž základě jsou měřeny všechny ostatní. Napájí téměř 300 000 internetových obchodů. Software Shopify pomohl podnikům zpracovat v roce 2015 tržby přes 17 miliard USD.


Platforma Shopify je stejně snadno použitelná jako výkonná. Ale to je pro některé způsobující frustrace. Jak využíváte funkčnost k plné výhodě? Využíváte to nejlépe, když integrujete aplikace a nástroje od jiných dodavatelů?

Proč s těmito otázkami bojujete sami? Spolehněte se na firmy zabývající se vývojem webu, které se specializují na používání platformy elektronického obchodu Shopify. Vyberte si moudrý výběr a investujte do odborné pomoci.

Nakupujte špičkové webové designéry a vývojáře

Začněte tím, že odpovíte na tyto otázky o tom, co chcete dělat s vaším webem elektronického obchodu Shopify.

Důležité otázky

Jaký je váš rozpočet? Je možné spustit platformu elektronického obchodování s otevřeným zdrojovým kódem na Amazonově pružném výpočetním cloudu (EC2). Za první rok provozu můžete platit téměř nic. Odborníci na elektronický obchod vám však řeknou, že k vydělávání peněz potřebujete peníze.

Provozní náklady internetového obchodu jsou často úměrné výnosům, které generujete. Kolik jste v rozpočtu zaplatili za základní software, hostitelské poplatky a transakční poplatky?

Jaké je vaše úvodní okno? Některé hostované platformy elektronického obchodu můžete nastavit během několika hodin. Ostatní mohou trvat měsíce, než se připraví a nasadí. A platforma je jen jeden prvek.

A co vaše výrobky? Máte připravené fotografie, popisy a naplnění? Budete potřebovat software elektronického obchodu, který je připraven jít, když jste.

Jak flexibilní potřebujete, aby věci byly? Lidé si často myslí, že narazí na omezení designu svého internetového obchodu. Ale to není jediná překážka. Může zvolená platforma spravovat řadu produktů, které plánujete prodat?

Shopify je jedním z nejflexibilnějších tvůrců internetového obchodu na trhu. To s tím pravděpodobně nebude vaše výzva. Ale víte, jak to nastavit, takže je stejně flexibilní, jak potřebujete?

Mohu si s ostatními dobře zahrát? Prodáváte věci na Facebooku? Amazonka? Nákupy v aplikaci? Soubor CSV pro Nákupy Google?

Jste spokojeni s vašimi odpověďmi? Nyní dobře rozumíte vašim potřebám internetového obchodu se systémem Shopify. Je čas najít odborníka, který vám pomůže. Tito přední vývojáři softwarové platformy eCommerce si zaslouží vaši pozornost.

Realm Web Design

Realm Web Design Logo

Skočte přímo do portfolia a podívejte se na příklady designu společnosti Realm. Jsou tu už od roku 2007. Jejich seznam klientů sahá od známých společností z žebříčku Fortune 500 až po malé startupy. Míra doporučení klientů téměř 80% hovoří o spokojenosti zákazníka. Realm věří, že byste měli nechat sociální média dělat váš marketing. Pracují se zákazníky na integraci systému Shopify do všech hlavních sociálních platforem.

Rozdíl (Ben Crudo Consulting)

Diff Logo

Můžete být v pokušení zůstat a hrát si s zábavnými geometrickými vzory na vstupní stránce. Přejděte dolů a přečtěte si tento tým vývojářů vedený generálním ředitelem Benem Crudem. Začal Diff jako frustrovaný maloobchodník, který hledal lepší řešení elektronického obchodu. Jeho tým existuje pouze od roku 2011, ale získal více než 65 5hvězdičkových recenzí od klientů. Zaměření na Shopify je udržuje v popředí designu, integrace a marketingu.

sineLABS

sineLABS Logo

Tato vývojářská firma se specializuje na aplikace Shopify. Tyto aplikace zvyšují jednoduchost a funkčnost vašeho elektronického obchodu. Společnost online přítomnost postrádá portfolio představující klientské webové stránky. Je to ze správných důvodů. Sinelabs udržuje vaši pozornost na jejich sadě výkonných aplikací. Každá z nich obsahuje snadno pochopitelné vysvětlení. Nejste ohromeni technickými funkcemi. Odkazy vás zavedou do aplikace na webu Shopify.

Chladič

Logo radiátoru

Nakupování online je vizuální zážitek. Radiator Studios to ví. Tato oceněná vývojová společnost se zaměřuje na responzivní design pro eCommerce obchody pomocí Shopify. Návštěva jejich portfolia vám poskytne více než jen pohled na to, co udělali pro zákazníky. Každý příklad poskytuje buď případovou studii, nebo pohled na to, co se dělo za scénami.

3five

Logo 3five

Přibližně polovina jejich klientů k nim přichází pouze za účelem podpory elektronického obchodu. 3five kombinuje funkčnost WordPress a Shopify pro spouštění webů, které vyvíjí. Říkají si butik, ale 3five má globální seznam klientů. K dispozici je kolekce zdrojů. Připraví vás na otázky, které se vás zeptají na nastavení vašeho webu elektronického obchodu Shopify.

Jivaldi

Logo Jivaldi

Možná jste nikdy nečetli tak výmluvnou definici odborníků na konverzi. Tato společnost zabývající se vývojem elektronického obchodování pomáhá svým klientům optimalizovat platformu elektronického obchodu Shopify. Zaměřuje se na provoz, zvyšuje míru konverze a hledá nové zákazníky. První věc, na které narazíte na webu Jivaldi, je jejich portfolio. Každý příklad se rozšiřuje a sdílí případovou studii. Dostanete cíle zákazníka a jak k nim Jivaldi přistoupil.

MEM Design (Mat Mullen)

Logo Mem Mem

Díky více než 100 webům elektronického obchodování pod jeho pásem může Mat Mullen s přesvědčením říci, že ví něco o Shopify. Mat je druh člověka, který rád mluví o tom, co dělá. Umístí své telefonní číslo přímo na web a povzbuzuje lidi, aby zavolali s otázkami. Pravděpodobně dokonce zodpoví několik otázek o Slackovi. Mat jim propůjčuje svůj talent jako produktový manažer. Podívejte se na portfolio práce Matta pro klienty. Potřebujete další pomoc při rozhodování? Přečtěte si několik ze 70-ti posudků, které má právě teď na Shopify.

SynapseIndia

Logo SynapseIndia

Outsourcing Shopify eCommerce IT potřeby jsou globální zkušeností. SynapseIndia je jedním z lídrů v offshore rozvoji. Společnost má tým více než 500 zkušených IT profesionálů. Pracovali jménem globálního seznamu společností od 3M a PayPal po Sotheby’s a IBM. Přečtěte si jejich blog, abyste lépe porozuměli hloubce služeb. Pokud si nejste jisti offshore outsourcingem, trávte čas jejich FAQ.

Jarní webová řešení

Jarní webové logo

Zde je nejlepší způsob, jak pochopit, jak Malc Bull a Paddy Rohr vyvíjejí řešení elektronického obchodu. Nechte je projít jejich myšlenkovým procesem. Jádrem je přesvědčení, že technologie by nikdy neměla být překážkou pro online nakupující. Řiďte jejich portfolio podle platformy a služby a podívejte se na řešení Shopify. Na webu je také sekce, kde si můžete přečíst případové studie klientů. Tyto zápisy vám pomohou pochopit, jak Spring Web vytvořil řešení pro své klienty.

Abby Rose Design

Abby Rose Design Logo

Mají seznam Shopify Experts, takže víte, že tato designová firma v Kalifornii má vysoké hodnocení. Webové stránky elektronického obchodu na stránce portfolia ukazují pečlivé kroky ke spojení funkcí a designu. Abigail Russel a její malý tým se specializují na Shopify vlastní design a vývoj. Pokud jste v Shopify nováčkem, tým vám pomůže, jak se říká: „Znečištění rukou“ pomocí bezplatné zkušební verze.

Další krok

Logo dalšího kroku

Tato designérská firma věří, že behaviorální věda by měla rozhodovat o funkčnosti elektronického obchodu. Používají studii o tom, jak se lidé rozhodují, aby pomohli odstranit tření z procesu nákupu. Agentura sdílí na stránce portfolia malý počet pracovních příkladů. Každá obsahuje podrobnou případovou studii. Tento přístup pro vás může být nový. Další krok shromáždil prostředky, abyste pochopili více o behaviorální vědě.

Nad trhem

Nad logem trhu

Jen málo vývojových společností je dost statečných, aby házely ceny na titulní stránku. Above Market vám to řekne hned od začátku. Budete vědět, jaké budou náklady, které vám pomohou nastavit a nakonfigurovat nový internetový obchod pomocí platformy Shopify. Společnost může také pomoci se změnami vašeho stávajícího webu Shopify. Pokud je to něco obvyklého, pomůže vám tam také tento odborník na Shopify. Ve všech případech jsou předem a transparentní ohledně tvorby cen. Je to osvěžující změna.

Může být něco příliš univerzálního?

Jednou z hlavních výhod platformy Shopify je, že má přes 100 nádherných témat. Můžete si vytvořit jedinečnou identitu s malým úsilím. Shopify má také rostoucí sadu nástrojů (aplikací), které rozšiřují funkčnost vašeho online obchodu.

Všechny tyto možnosti a variace vás mohou ohromit. Obzvláště když jste v elektronickém obchodu nováčci nebo dokonce na platformě Shopify. Pokud spouštíte internetový obchod, chcete jej spustit a provozovat co nejrychleji. Pokusit se zjistit všechny podrobnosti Shopify nemusí být nejlepší investicí své doby.

Tehdy byste měli vyhledat odbornost jedné z těchto vývojových firem. Většina z nich se zabývá pouze Shopify. Všichni mají pověst, jak z platformy dostat to nejlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map