Najlepsze Shopify eCommerce Platform Projektanci i programiści stron internetowych

Shopify to platforma eCommerce, na której porównuje się wszystkie pozostałe. Obsługuje prawie 300 000 sklepów internetowych. Oprogramowanie Shopify pomogło firmom przetworzyć ponad 17 miliardów dolarów sprzedaży w 2015 roku.


Platforma Shopify jest tak łatwa w użyciu, jak i potężna. Ale to powoduje u niektórych frustrację. W jaki sposób wykorzystujesz tę funkcjonalność w pełni? Czy najlepiej wykorzystujesz integrację aplikacji i narzędzi innych dostawców?

Dlaczego sam zmagasz się z tymi pytaniami? Polegaj na firmach tworzących strony internetowe, które specjalizują się w korzystaniu z platformy e-commerce Shopify. Dokonaj mądrego wyboru i zainwestuj w profesjonalną pomoc.

Kupuj najlepszych projektantów i programistów stron internetowych

Zacznij od odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną e-commerce Shopify.

Ważne pytania

Jaki masz budżet? Platformę eCommerce Open Source można uruchomić w elastycznej chmurze obliczeniowej Amazon (EC2). Za pierwszy rok działalności możesz zapłacić prawie nic. Ale eksperci eCommerce powiedzą ci, że zarabianie pieniędzy wymaga pieniędzy.

Koszty operacyjne sklepu internetowego są często proporcjonalne do generowanych przychodów. Ile masz środków w budżecie na podstawowe oprogramowanie, opłaty za hosting i opłaty transakcyjne?

Jakie jest twoje okno uruchamiania? Możesz skonfigurować hostowane platformy eCommerce w kilka godzin. Inni mogą potrzebować miesięcy na przygotowanie i wdrożenie. Platforma to tylko jeden element.

Co z twoimi produktami? Czy masz gotowe zdjęcia, opisy i realizacje? Potrzebujesz oprogramowania eCommerce, które jest gotowe do działania, gdy będziesz.

Jak elastyczny potrzebujesz rzeczy? Ludzie często myślą, że napotkają ograniczenia projektowe w swoim sklepie internetowym. Ale to nie jedyna przeszkoda. Czy platforma, którą wybierzesz, zarządza asortymentem produktów, które planujesz sprzedawać?

Shopify to jeden z najbardziej elastycznych konstruktorów sklepów internetowych na rynku. To prawdopodobnie nie będzie twoje wyzwanie. Ale czy wiesz, jak to skonfigurować, aby był tak elastyczny, jak potrzebujesz?

Czy mogę sprawić, że będzie dobrze grał z innymi?? Sprzedawać rzeczy na Facebooku? Witryna Amazon? Zakupy w aplikacji? Plik CSV dla Google Shopping?

Czy czujesz się dobrze ze swoimi odpowiedziami? Teraz dobrze rozumiesz swoje potrzeby dotyczące sklepu internetowego opartego na Shopify. Czas znaleźć eksperta, który może ci pomóc. Ci najlepsi programiści platformy oprogramowania eCommerce zasługują na Twoją uwagę.

Projektowanie stron internetowych Realm

Logo Realm Web Design

Przejdź od razu do portfolio, aby zobaczyć przykłady prac projektowych Realm. Są na rynku od 2007 roku. Ich lista klientów obejmuje zarówno znane firmy z listy Fortune 500, jak i małe start-upy. Współczynnik rekomendacji wynoszący blisko 80% świadczy o zadowoleniu klienta. Realm uważa, że ​​powinieneś pozwolić mediom społecznościowym zajmować się marketingiem. Współpracują z klientami, aby zintegrować Shopify ze wszystkimi głównymi platformami społecznościowymi.

Diff (Ben Crudo Consulting)

Zróżnicowane logo

Możesz mieć ochotę zostać i bawić się zabawnymi geometrycznymi wzorami na stronie docelowej. Przewiń w dół i przeczytaj o tym zespole programistów kierowanym przez CEO Bena Crudo. Założył Diff jako sfrustrowany sprzedawca poszukujący lepszego rozwiązania eCommerce. Jego zespół istnieje od 2011 roku, ale zebrał ponad 65 5-gwiazdkowych recenzji od klientów. Nacisk na Shopify utrzymuje je w czołówce w zakresie projektowania, integracji i marketingu.

sineLABS

Logo sineLABS

Ta firma programistyczna specjalizuje się w aplikacjach Shopify. Te aplikacje dodają prostoty i funkcjonalności do sklepu eCommerce. W obecności firmy w Internecie brakuje portfolio obejmującego witryny klienckie. To z właściwych powodów. sinelabs zwraca uwagę na pakiet zaawansowanych aplikacji. Każdy z nich zawiera łatwe do zrozumienia wyjaśnienie. Nie jesteś przytłoczony funkcjami technicznymi. Linki prowadzą do aplikacji opisanej na stronie Shopify.

Chłodnica samochodowa

Logo chłodnicy

Zakupy online to wrażenia wizualne. Radiator Studios wie o tym. Ta wielokrotnie nagradzana firma programistyczna koncentruje się na responsywnym projektowaniu sklepów eCommerce za pomocą Shopify. Wizyta w ich portfolio daje więcej niż spojrzenie na to, co zrobili dla klientów. Każdy przykład zawiera studium przypadku lub spojrzenie na to, co działo się za kulisami.

3five

Logo 3five

Około połowa ich klientów przychodzi do nich tylko po wsparcie eCommerce. 3five łączy funkcjonalność WordPress i Shopify w celu prowadzenia tworzonych przez siebie stron internetowych. Nazywają siebie butikiem, ale 3five ma globalną listę klientów. Istnieje zbiór zasobów do pobrania. Przygotują cię na pytania, które będą zadać, aby skonfigurować witrynę Shopify eCommerce.

Jivaldi

Logo Jivaldi

Być może nigdy nie czytałeś tak wymownej definicji ekspertów ds. Konwersji. Ta firma deweloperska eCommerce pomaga swoim klientom zoptymalizować platformę e-commerce Shopify. Kieruje ruch, zwiększa współczynniki konwersji i znajduje nowych klientów. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz na stronie Jivaldi, jest ich portfolio. Każdy przykład rozwija się i udostępnia studium przypadku. Masz cele klienta i sposób, w jaki Jivaldi do nich podszedł.

Projekt MEM (Mat Mullen)

Logo projektu Mem

Mając ponad 100 witryn eCommerce za sobą, Mat Mullen z przekonaniem może powiedzieć, że wie coś o Shopify. Mat jest osobą, która uwielbia rozmawiać o tym, co robi. Umieszcza swój numer telefonu bezpośrednio na stronie internetowej i zachęca ludzi do dzwonienia z pytaniami. Prawdopodobnie odpowie nawet na kilka pytań dotyczących Slacka. Mat pożycza im swój talent jako menedżer produktu. Sprawdź portfolio pracy Matta dla klientów. Potrzebujesz dodatkowej pomocy przy podejmowaniu decyzji? Przeczytaj kilka 70-ciu opinii, które ma teraz na Shopify.

SynapseIndia

Logo SynapseIndia

Outsourcing Shopify eCommerce Potrzeby IT to globalne doświadczenie. SynapseIndia jest jednym z liderów rozwoju offshore. Firma posiada zespół ponad 500 doświadczonych specjalistów IT. Pracowali w imieniu globalnej listy firm, od 3M i PayPal po Sotheby’s i IBM. Przeczytaj ich blog, aby lepiej zrozumieć ich głębokość usług. Poświęć czas na ich często zadawane pytania, jeśli nie masz pewności co do outsourcingu na morzu.

Spring Web Solutions

Logo wiosennej sieci

Oto najlepszy sposób, aby zrozumieć, w jaki sposób Malc Bull i Paddy Rohr opracowują rozwiązania eCommerce. Pozwól im przeprowadzić Cię przez proces myślowy. U podstaw leży przekonanie, że technologia nigdy nie powinna stanowić przeszkody dla kupujących online. Posortuj swoje portfolio według platformy i usługi, aby zobaczyć rozwiązania Shopify. Na stronie znajduje się również sekcja, w której można przeczytać analizy przypadków klientów. Te opisy pomagają zrozumieć, w jaki sposób Spring Web tworzy rozwiązania dla swoich klientów.

Projekt Abby Rose

Logo projektu Abby Rose

Mają listę ekspertów Shopify, więc wiesz, że ta kalifornijska firma projektowa ma wysokie oceny. Witryny eCommerce na stronie portfolio pokazują skrupulatne kroki podjęte w celu połączenia funkcji i projektu. Abigail Russel i jej mały zespół specjalizują się w niestandardowych projektach i projektach Shopify. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Shopify, zespół pomoże ci, jak mówią: „Zabrudz ręce” dzięki bezpłatnej wersji próbnej.

Następny krok

Logo następnego kroku

Ta firma projektowa uważa, że ​​nauka behawioralna powinna decydować o funkcjonalności sklepu eCommerce. Wykorzystują badanie, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje, aby pomóc w usuwaniu tarcia z procesu zakupu. Agencja udostępnia niewielką liczbę przykładów pracy na stronie portfela. Każdy zawiera wnikliwe studium przypadku. To podejście może być dla Ciebie nowe. W następnym kroku zebrano zasoby, które pozwolą lepiej zrozumieć naukę behawioralną.

Above Market

Logo powyżej rynku

Niewiele firm deweloperskich jest na tyle odważnych, by podnieść ceny na pierwszej stronie. Above Market mówi od samego początku. Dowiesz się, jakie będą koszty, aby pomóc Ci założyć i skonfigurować nowy sklep internetowy za pomocą platformy Shopify. Firma może również pomóc w zmianach w istniejącej witrynie Shopify. Jeśli jest to coś niestandardowego, ten Shopify Expert może Ci również w tym pomóc. We wszystkich przypadkach są otwarci i transparentni w kwestii cen. To odświeżająca zmiana.

Czy coś może być zbyt uniwersalne??

Jedną z głównych zalet platformy Shopify jest to, że ma ponad 100 wspaniałych motywów. Bez trudu możesz stworzyć unikalną tożsamość. Shopify ma również rosnący zestaw narzędzi (aplikacji), aby rozszerzyć funkcjonalność Twojego sklepu internetowego.

Wszystkie te opcje i warianty mogą cię przytłoczyć. Zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z eCommerce, a nawet platformy Shopify. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, chcesz, aby był on uruchomiony tak szybko, jak to możliwe. Próba ustalenia wszystkich szczegółów Shopify może nie być najlepszą inwestycją twojego czasu.

Właśnie wtedy powinieneś zasięgnąć wiedzy jednej z tych firm programistycznych. Większość z nich dotyczy wyłącznie Shopify. Wszyscy mają reputację, aby uzyskać jak najwięcej z platformy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map