Jak přeměnit svůj blog v elektronické obchodování Emporium

Pokud jste bloger, je pravděpodobné, že jste již při přípravě publika publikovali hodně tvrdé práce.


Pokud pravidelně zveřejňujete příspěvky a váš obsah je užitečný, zábavný, informativní nebo bystrý, je pravděpodobné, že již máte následující, což je ideální pozice, kterou byste měli mít při zahájení podnikání v eCommerce..

Ať už chcete prodávat digitální nebo fyzické produkty a služby – zde je návod, jak převést čtenářství na budoucí zákazníky.

Proměňte svůj blog v eCommerce platformu pro prodej produktů.

Protože znáte svůj cílový trh, už jste o krok napřed. Můžete prozkoumat, jaké jsou lidé, kteří čtou váš blog, a druhy produktů a služeb, které můžete nabídnout a které by se jim líbily.

Zůstaňte věrní svému publiku

Zůstaňte věrní vašemu sledování a poskytujte jim produkty a služby, které skutečně potřebují.

První a nejviditelnější varianta pro zpeněžení vašeho blogu je prodávat výrobky, které souvisejí s vaší nika, ať už je to domácí výzdoba, vaření, technika, domácí zvířata nebo cokoli.

Začněte tím, že přemýšlíte o tom, jaký druh obchodu chcete provozovat a jaké produkty nebo služby chcete prodat, protože to bude informovat, které řešení eCommerce je pro vás nejlepší volbou a jak chcete nakonec provozovat svůj obchod..

Brainstorm kolem své výklenku a zeptejte se publika, jaké typy produktů by chtěli vidět a proč. Prodej online je neuvěřitelně veden trhem – opřete se o své znalosti svého publika, aby uspěl.

Experimentujte a uvidíte, co funguje

Zábavné je, že můžete prodávat téměř cokoli – za předpokladu, že je to legální a relevantní pro čtenáře vašeho blogu. (Například by to vypadalo trochu divně, kdyby se blog o recenzi knih začal zabývat prodejem šperků nebo kávy).

Využijte svou fantazii a pokuste se vynalézt s novou nabídkou produktů nebo služeb – nezaměřte se pouze na „zjevné“ položky, které lidé mohou získat z velkých obchodních stránek.

 • Vyberte si produkt nebo službu, která přesně reprezentuje vás a vaši specialitu – něco, o co jste vy i vaše publikum nadšeni. Vydejte se na hluboké odborné znalosti a specializaci na povrchová hřiště.
 • Pokud jde o získávání produktů, může to být tak, že si je koupíte od velkoobchodu, nebo pokud chcete, můžete si vytvořit vlastní produkty. Nenechte se zastavit nedostatkem finančních prostředků nebo místa – můžete zahájit podnikání v oblasti lodní dopravy na šněrovací rozpočet během několika dnů.
 • Vyplatí se podívat, co ostatní podobní bloggerové prodávají online, aby vám pomohli vytvářet nápady.
 • A nebojte se experimentovat – vyzkoušejte pár věcí a podívejte se, co je populární a co nemá pomoci vylepšit nabídku produktů..

Najděte správné řešení

Výběr správného řešení elektronického obchodu je důležitý. Měli byste zvážit, jak chcete přijímat objednávky a přijímat platby způsobem, který je snadný pro vás i vaše zákazníky.

Můžete se rozhodnout pro plnohodnotnou platformu elektronického obchodu, která je plně postavena na zákaznické podpoře, nebo můžete jednoduše přidat rozšíření elektronického obchodu na svůj stávající web, což vám umožní strategicky umisťovat funkce elektronického obchodu do vašeho blogu, aniž byste změnili jeho vzhled. Zde jsou informace, které American Webmaster Association Association považuje za nejlepší softwarové platformy pro eCommerce.

Když se rozhodnete, přemýšlejte o uživatelských zkušenostech s každou platformou a o tom, zda umožňují nákupním procesům co nejjednodušší pro vaše zákazníky. Dobrá uživatelská zkušenost nakonec zvýší vaši míru konverze a věrnost zákazníka.

Ukažte, že jste důvěryhodní

Musíte se dostat zákazníci vám věří – investujte čas a peníze do kvalitního obsahu, designu a uživatelských zkušeností, aby se lidé vraceli zpět.

 • Pokud chcete, aby se váš e-obchod objevil důvěryhodnější, zvažte připojení k Důvěryhodné obchody Google program. Obchody, které trvale poskytují vysokou úroveň zákaznických služeb, jsou odměňovány odznakem, který kupujícím oznámí, že jste ověřeným a spolehlivým internetovým obchodem – a kdo jim nabídne celoživotní ochranu 1000 $.
 • Zobrazujte signály důvěry v celém obchodě, zejména v blízkosti stránek pokladen, abyste si vybudovali důvěru a důvěryhodnost.
 • Mají podrobné podmínky & podmínky a doručení a vrací informace na vašem webu a vždy vám usnadní kontakt.

Proveďte platby snadno

Nabízet více platebních možností je dobrý způsob, jak vzbudit důvěru vašich zákazníků, když přijdou k odhlášení.

Nastavení obchodu pomocí Platební brána PayPal je nutností, protože se jedná o jeden z nejpopulárnějších zabezpečených online platebních metod. Může také poskytovat užitečné nákupní funkce pro váš web, jako jsou tlačítka „koupit nyní“ a zjednodušené možnosti platby.

Kromě toho umožněte svým zákazníkům provádět platby na bezpečných kartách jiných než PayPal a ujistěte se, že pro ně máte možnost snadno nakupovat, bez ohledu na to, jaké zařízení používají.

Získejte technické věci v pořádku

Spuštění obchodu s elektronickým obchodem se liší od provozování blogu – možná bude třeba, abyste svému webu poskytli celkovou technickou aktualizaci.

 • Podívejte se na svého současného poskytovatele hostingu. Plánujete nainstalovat plugin WooCommerce na svůj blog WordPress? Možná budete muset investovat do výkonnějšího hostovacího řešení WordPress, jako je WP Engine, aby se vaše stránky nezpomalovaly (recenze WPEngine zde).
 • Procházejte adresy URL svých stránek pomocí nástroje SEO, jako je Křičící žába kouřit všechny potenciální problémy s indexováním.
 • Velký obchod s produkty, které přicházejí a vycházejí ze skladu? Vždy přesměrujte jednotlivé stránky produktů zpět na stránky příslušných kategorií, abyste zabránili ztrátě prodeje kvůli nepříjemným 404 stránkám.

Pokusili jste se někdy převést svůj blog na obchod s eCommerce? Jaké lekce jste se naučili? Dejte nám vědět v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map