BigCommerce vs. Magento: Jakou platformu elektronického obchodování byste si měli vybrat?

Zatímco Bigcommerce a Magento jsou docela odlišné, oba mají silné následky v komunitě online obchodu.


Společnost Bigcommerce byla založena dvěma Australany jako Interspire Shopping Cart v roce 2003 a transformována na Bigcommerce v roce 2009. S více než 50 000 obchodníky dnes a 4 miliardami dolarů v prodeji můžete svou popularitu uzavřít v prostoru elektronického obchodu..

BigCommerce vs. Magento

Společnost Culver City, Kalifornie, Varian, Inc., vyvinula Magento v roce 2008. Magento má téměř 30% tržního podílu mezi svými konkurenty, se 150 000+ obchodníky včetně některých velkých obchodníků a přibližně 50 miliard USD v hrubém zboží za obchod rok.

Jako vážný vlastník obchodu, který je připraven prodávat zboží a služby online, existuje více možností pro navrhování webových stránek elektronického obchodu než kdykoli předtím a Bigcommerce nebo Magento možná dvě, které chcete zvážit.

Contents

Hlavní rozdíly mezi oběma platformami

BigCommerce Bigcommerce spadá do třídy platforem eCommerce, která nabízí hostované řešení založené na šablonách pro nastavení a správu webových stránek obchodu. Je určen pro začínající uživatele, kteří chtějí rychle a snadno založit obchod, spravovat produkty a propagovat svou značku. Nabízí některé možnosti přizpůsobení. Cenový model pro tento typ platformy je založen na měsíčním předplatném a objemu prodeje.

Magento Magento je robustní systém správy obsahu (CMS) s vlastním hostováním, který vám (nebo vašemu zkušenému vývojáři) umožňuje použít k vytvoření webu kód s otevřeným zdrojovým kódem. Je určen pro zkušené programátory nebo vývojáře, kteří chtějí vysokou flexibilitu designu. Software si stáhnete zdarma a přidáte aplikace k vytvoření nákupního prostředí, nebo můžete investovat do dražšího podnikového plánu, který je navržen pro obrovské objemy prodeje.

Pro koho je každá platforma doporučena

BigCommerce Platforma Bigcommerce je určena pro velké podniky, které prodávají zboží a služby online. Většina začínajících uživatelů se může naučit, jak nastavit a spravovat obchod na Bigcommerce.

Magento Platforma Magento je navržena pro ještě větší obchody s eCommerce se škálovatelností tak, aby vyhovovala jakémukoli rozsahu podnikání. Vyzývá pokročilé uživatele s technickými znalostmi pro programování HTML.

Při výběru ideální platformy je třeba zvážit několik faktorů: velikost a potenciál růstu vaší firmy, úroveň vašich dovedností, čas a úsilí, které do ní chcete vložit, a samotná platforma.

V tomto komplexním srovnání se podíváme na Bigcommerce a Magento z hlediska:

Porovnejte nastavení obchodu

Instalace a uložení nastavení

Porovnání instalace online obchodu

Většina uživatelů, kteří se účastní projektu navrhování webových stránek eCommerce, chce zážitek kompatibilní s jejich dovednostmi a výsledek, který zahrnuje vše, co potřebují (nebo potřeby svých klientů) pro úspěšné řešení prodeje. Instalace a nastavení pro Bigcommerce a Magento jsou odlišné, ale výsledky přinášejí stejně robustní internetový obchod a pozitivní zkušenosti zákazníků..

Začínáme

BigCommerce U této platformy elektronického obchodu není nutná žádná instalace. Na webové stránce Bigcommerce se zaregistrujete pomocí uživatelského jména a nového hesla. Poté budete vyzváni k výběru mobilní šablony a začněte vytvářet svůj web pomocí editoru na obrazovce. Budete se muset přihlásit k odběru doménového jména pro svůj web, buď od třetí strany, nebo od společnosti BigCommerce.

Společnost na svém webu prohlašuje, že doporučuje použití společnosti třetí strany, pokud potřebujete „předat dál nebo soukromí domény v budoucnosti“. Webhosting je součástí cenových plánů Bigcommerce.

Magento Tato platforma eCommerce vyžaduje, abyste se přihlásili k odběru doménových jmen a webhostingů od třetí strany (eHost, iPage, Web.com atd.) A poté si můžete zdarma stáhnout software Magento a nainstalovat jej do svého počítače. hostovaný účet. V Magento máte několik možností mobilních šablon a potom je procesem vytvoření stránky od nuly (pokud neinvestujete do plánu Enterprise).

Uložte nastavení

Bigcommerce

BigCommerce

 • Snadnost rozhraní. Rozhraní Bigcommerce je vytvořeno pro jednoduchost a nabízí nabídku ovládacího panelu pro nastavení a úpravy obchodů na obrazovce, včetně mnoha vestavěných funkcí a možnosti doplňků..
 • Drag and Drop Tools. Tato platforma nabízí částečné rozhraní drag and drop.
 • Úpravy komponent (přesun, změna velikosti a úpravy). Úpravy stránek jsou do značné míry založeny na vybrané šabloně a mnoho šablon lze upravovat.
 • Architektura webu / navigace. Architektura webu a možnosti navigace jsou opět založeny převážně na šabloně Bigcommerce, kterou vyberete.
 • Přístup k HTML / CSS kódu. Pro určité úpravy máte omezený přístup k kódu HTML / CSS.

Magento

Magento

 • Snadnost rozhraní. Magento není ve třídě jednoduchých platforem elektronického obchodování, pokud nemáte zkušenosti s vývojářem.
 • Drag and Drop Tools. Magento není editorem drag and drop, ale spíše programem založeným na kódech, kde můžete přemístit obsah a prvky na šablony stylů.
 • Úpravy komponent (přesun, změna velikosti a úpravy). Úpravy komponent se provádí pomocí řídicího panelu a / nebo kódu.
 • Architektura webu / navigace. Zatímco rozvržení a navigace webu mohou být založeny na šabloně v Magento, lze je upravovat pomocí kódu.
 • Přístup k HTML / CSS kódu. Magento je otevřená zdrojová platforma HTML / CSS.

Integrace s eBay a Amazon

BigCommerce S touto platformou získáte vestavěný plugin pro eBay. Obchod s aplikacemi Bigcommerce poskytuje desítky nákupních kanálů. Chcete-li se integrovat s Amazonem, budete muset vybrat produkt třetí strany, jako je Connector for Bigcommerce, ChannelUnity nebo SolidCommerce. Očekávejte, že za jakékoli z těchto doplňků zaplatíte.

Magento Najednou Magento vlastnila společnost eBay, takže tato integrace je k dispozici, nebo můžete navštívit Magento Marketplace a vybrat si ze stovky dalších nákupních kanálů včetně Amazonu. Neexistují žádné limity, s výjimkou nákladů a potřeby programování.

Jazyková podpora

BigCommerce Na této platformě můžete svůj obchod učinit vícejazyčným pomocí aplikace zvané Transifex Live spolu s úryvkem JavaScriptu. Tento proces může vyžadovat další výzkum. Můžete také přidat možnosti jazyka, jako je Google Translate.

Magento Tento program se stahuje s některými možnostmi jazyka a můžete přidat některé jazykové nástroje pro podporu více obchodů a mnoha jazyků. Tato úloha bude vyžadovat několik kroků a nějaký kód.

Zálohy a export stránek

BigCommerce Pokud potřebujete exportovat produkty, Bigcommerce nabízí „rychlý import / export produktů“ u všech cenových plánů spolu s běžnými zálohami. Pokud jde o export celého webu, existují smíšené recenze, protože tyto typy platforem elektronického obchodování nejsou pro něj určeny.

Magento Protože tento systém pro správu obsahu (CMS) používá otevřený zdrojový kód, máte extrémní flexibilitu při exportu dat téměř kdekoli pro jakýkoli účel. Musíte vědět, jak to udělat nebo na to přijít. Magento podporuje vestavěný nástroj Zálohování systému, který můžete konfigurovat.

Stanovisko k instalaci a nastavení

Začít na jedné z těchto platforem elektronického obchodu je snadná část. Bigcommerce je již na hostované platformě, takže vše, co potřebujete, je účet. Magento vyžaduje stažení a instalaci, protože jej hostujete na serveru.

Obě platformy se zabývají integrací aplikací a kanálů, vícejazyčných možností s přidanou konfigurací, zálohováním a exportem do určité míry. Pokud chcete průvodce nastavením, který vás vyzve spolu s intuitivními poli pro nastavení obchodu, budete mít snadnější čas na Bigcommerce.

Nastavení obchodu je více zapojeno do Magento, pokud potřebujete plnou funkčnost a schopnost přizpůsobit kód. Bigcommerce je vhodný pro drobný až velkoobchodní prodej, zatímco Magento je fantastické řešení pro velký eCommerce.

Porovnejte snadné použití

Snadnost použití

Jak snadné použití rozhraní

Porovnání snadnosti použití pro tyto dvě nejvýkonnější platformy elektronického obchodování má hodně společného s vaší úrovní dovedností. Především myslíme na snadné použití, pokud jde o začátek, stavbu obchodu, přidávání produktů, marketing a SEO a dlouhodobou údržbu webu..

BigCommerce Začátečníci a uživatelé na střední úrovni se na Bigcommerce budou chovat dobře a budou považováni za poměrně nekomplikované. Bigcommerce nabízí užitečné šablony, výukový program, popisky a polointeraktivní rozhraní a ovládací panel, který vám pomůže při budování obchodu.

Sekce správy produktů je rozdělena na užitečné karty. Čím více technických dovedností máte, tím lépe. Pokud to zvládnete, máte nějaký přístup k HTML pro přizpůsobení na míru. Změny webových stránek se na mobilním zařízení nedají snadno provést. Existuje mnoho zdrojů podpory, včetně nápovědy, a zákaznický servis je vynikající v placených plánech. Bigcommerce je relativně snadné pro nové a středně pokročilé uživatele.

Magento Programátoři a pokročilí uživatelé najdou Magento zvládnutelný a poněkud snadno použitelný. Začátečníci nebudou. Jakmile je software Magento stažen, je na základě vašich schopností potřeba nějaký čas a úsilí nastavit celý obchod pomocí konfigurační stránky. Musíte být schopni vytvářet a upravovat kód HTML / CSS a porozumění nabídkám, možnostem a vrstvám a hledáním potřebných nastavení trvá čas..

Magento nabízí vyšší stupeň přizpůsobení designu a neomezenou prodejní kapacitu se statnou křivkou učení. Průběžná údržba vyžaduje také technické znalosti, ale existuje dobrá síť podpory. Magento je středně obtížné, určené pro programátory a vývojáře.

Stanovisko k snadnému použití

Snadné použití závisí na úrovni zkušeností, které do projektu přinesete. Bigcommerce je navržen tak, aby byl snazší, pomocí intuitivnějšího řídicího panelu a online nápovědy. Magento je sen pokročilého kodéra s možnostmi budování obchodu od nuly a jeho přizpůsobení požadovaným specifikacím.

Porovnejte dostupné možnosti designu a přizpůsobení

Webový design a přizpůsobení

Porovnání designu a přizpůsobení

Schopnost navrhnout a dále přizpůsobit váš web je nutností pro velkoobjemové obchodníky.

Jste prvním uživatelem, který se bude po cestě snažit naučit nástroje, nebo jste technicky důvtipný návrhář? Najímáte designéra? Některá omezení přicházejí ve formě vašich schopností, nákladů a toho, co vám platforma umožňuje. Pojďme porovnat možnosti webového designu a přizpůsobení na těchto dvou platformách:

Šablony webových stránek

BigCommerce Budete si moci vybrat ze 42 tematických šablon, z nichž 16 je zdarma. Pro eCommerce budete chtít zvolit mobilní responzivní téma, které se přizpůsobí každému zařízení. Za lepší šablony Bigcommerce budete platit více (mezi 129-250 $), ale ty jsou vhodnější k prodeji a jsou nabízeny v různých barvách a stylech, aby odpovídaly vaší značce. Šablony nejsou tak moderní, jak by si někteří uživatelé přáli.

Magento Vytvořte si téma šablony, najděte téma, které bylo sdíleno na Magento Theme Marketplace, nebo si ho koupte od třetí strany. Očekávejte, že zaplatíte mezi 50–100 $.

S tolika možnostmi zabezpečení šablony neexistují žádná omezení barev a stylů, pokud jste dostatečně kvalifikovaní pro úpravu kódu. V obchodě Magento Connect nebo na ThemeForest jsou také některé předem připravené možnosti. Magento poskytuje na svých webových stránkách některá pravidla šablon, která nechcete ignorovat.

Přizpůsobení designu

BigCommerce Pro přizpůsobení stránek v obchodě se vám bude líbit řídicí panel a text nápovědy na obrazovce. Průvodce vás vyzve k návrhu funkcí a prvků stránky. Přizpůsobení nabízejí pouze specifické šablony Bigcommerce a musíte najít nějaký čas, abyste našli prvky stránky, které potřebujete. Máte určitý přístup k kódu HTML / CSS pro vlastní design a můžete své stránky přizpůsobit tak, aby obsahovaly vaši značku.

Magento S výjimkou užitečného průvodce pro navrhování vašich webových stránek, ale Magento používá řídicí panel. Motivy a stránky jsou zcela přizpůsobitelné, ale musíte vědět něco nebo dvě o tom, jak pomocí nabídky dashboardu přizpůsobit a přizpůsobit svůj obsah. Pokud jste si vybrali editovatelné téma a nemůžete dodržovat některá pravidla založená na kódu, není co dělat.

Zakázkové designové služby

BigCommerce Tato platforma slouží k vytváření webu eCommerce s využitím zdrojů podpory na obrazovce a webových stránek. Bigcommerce není designérská firma, kde je web vytvořen pro vás, ale plán podnikové úrovně s vyšší cenou přichází s přidanou úrovní podpory.

Magento Magento je platforma elektronického obchodu vytvořená pro vytvoření vašeho webu od nuly nebo získání pomoci od externího vývojáře webu. Komunita online podpory je poměrně rozsáhlá, ale nalezení článků, videí a příspěvků, které vás provedou procesem, vyžaduje určitý čas. Magento bude pravděpodobně pro vývojáře technickou výzvou.

Názor na návrh a přizpůsobení webu

Obě tyto populární platformy eCommerce nabízejí širokou škálu možností webového designu a přizpůsobení, včetně mobilních šablon a přístupu k kódu HTML / CSS, ale způsob, jakým spravujete své stránky, je rozdíl mezi snadným a pokročilým.
HTML / CSS kódování je volitelné u Bigcommerce, ale nutné pro Magento. Pro majitele menších firem najdete v obchodě Bigcommerce spoustu flexibilních možností přizpůsobení pro prodej na střední a vyšší úrovni.

Pokud potřebujete podnikový eCommerce s očekáváním tržeb v prodeji, budete chtít možnost přizpůsobit se všem na Magento.

Máte-li zkušenosti s designem nebo můžete získat pomoc od vývojáře, Magento je vytvořen pro růst, škálovatelnost a úspěch. Obě jsou úžasné platformy se spoustou zdrojů, které vám pomohou na cestě.

Porovnejte platební a platební funkce

Klíčové funkce platby, platby a dodání

Software Checkout, platby a doprava

Když začínáte s podnikáním, získáváte potenciální zákazníky a propagujete svou značku, znamená to pro zákazníka hodně zkušeností. Bezproblémové nakupování, placení a přepravní funkce jsou nezbytností. Úkolem může být každá z těchto platforem, ale nastavení, správa úložiště a integrace aplikací se u každé z nich úplně liší:

Platba je v procesu zpracování

BigCommerce Tato platforma nabízí to, čemu říkají předintegrované platební možnosti, které zahrnují PayPal, Square a Stripe, se zvláštními sazbami na placené plány. Můžete také přidat pluginy pro další platební brány, ale poplatky se účtují na základě vybraných operátorů. Při použití výchozích vestavěných dopravců Bigcommerce jsou zlevněné transakční poplatky.

Magento Navštivte Magento Marketplace a vyberte si z desítek bezplatných nebo placených řešení platební brány (nebo rozšíření). Mnoho z těchto aplikací je hodnoceno a obsahuje hodnocení popularity pro vaši recenzi. Bezplatná platební řešení zahrnují Skrill (s 20 a více způsoby platby) WorldPay Extension, ePay a další.

Doplňky nákupního košíku a doplňky

BigCommerce Díky hostovanému řešení Bigcommerce a výchozím šablonám získáte docela solidní funkce nákupního košíku, což vám může ušetřit náklady na stahování aplikací a pluginů. Získáte slevy pro zákazníky, backend reporting, možnosti platby a další.

Doplňky a doplňky jsou také možností a mnoho z nich je zdarma. Jediným problémem je, že musíte prohledat obchod s aplikacemi Bigcommerce podle kategorie a to může chvíli trvat, než najdete to, co hledáte..

Magento Vyberte si ze stovek vývojářských témat, rozšíření, pluginů a doplňků pro nákupní vozíky na Magento Marketplace. Jedná se o stahování na váš hostitelský web za zvýšené náklady a obvykle zahrnuje určité kódování. Sestavte nákupní košík, který je v souladu s vaší firmou a najdete vše, co potřebujete: maloobchodní řešení, cenová pravidla, přepravní nástroje, propagační akce, diagnostika a další.

Řízení objednávek a zásob

BigCommerce Vyberte z velkého počtu vestavěných možností správy inventáře na obrazovce Produkt na kartě Inventář. Sledujte zásoby, aktualizujte úrovně zásob a spusťte zprávy. Máte několik možností přizpůsobení. Můžete také přidat aplikace pro správu objednávek a inventářů, jako jsou Salesforce, ReadyToShip, MinMax Limity objednávek, a tuny více z obchodu s aplikacemi Bigcommerce za relativně nízkou cenu..

Magento Magento Marketplace obsahuje desítky alternativ správy objednávek a některé jsou zdarma. Tato rozšíření zahrnují MagPleasure, ShippingEasy, Amasty a mnoho dalšího. Můžete vkládat aplikace ERP, které vám pomohou s nákupem, inventářem a logistikou nebo kontrolou stavu produktu v reálném čase.

Opuštěné vozíky

BigCommerce Jako skladovatelé najdete údaje o opuštěném košíku velmi potřebný nástroj, jak oslovit potenciální zákazníky a přimět je, aby znovu navštívili váš web. Údaje o opuštění košíku jsou součástí všech tří cenových plánů společnosti Bigcommerce na vyšší úrovni. Pomocí nástroje Opuštěný košík můžete automatizovat oznámení a začlenit kupóny zákazníků do více e-mailových odpovědí. Můžete také platit za přidružené aplikace.

Magento Budete mít spoustu možností, jak načíst data o opuštění košíku, a můžete přidat doplňky podle potřeby pro pokročilé zprávy. Magento Marketplace nabízí cenné nástroje pro opuštění košíku pro sledování a hlášení zákaznických dat a automatizaci odpovědí zákazníků. K dispozici jsou bezplatné nebo placené možnosti, včetně zahrnutí oznámení o opuštěném košíku, mých opuštěných vozících, řešení Listrak Retail a dalších..

Certifikace v odvětví platebních karet (PCI)

BigCommerce Stejně jako jiné platformy elektronického obchodování v této třídě, Bigcommerce je kompatibilní s PCI – což znamená, že splňují požadavky na bezpečné zpracování kreditních karet, jak jsou sdíleny na jejich stránce podpory. Nejsou uložena ani sdílena žádná zákaznická data.

Magento Soulad společnosti Magento s PCI se spoléhá na integrované platební operátory dvěma různými způsoby: Direct Post a Hosted, oba procházejí platební bránou. Data jsou uchovávána mimo server Magento, takže informace o zákaznících nejsou ukládány ani sdíleny. Existuje také mnoho aplikací podporujících kompatibilitu s PCI.

Daňové a přepravní kalkulačky

BigCommerce Ve Správci expedice ovládacího panelu jsou k dispozici přepravní nabídky v reálném čase pro různé způsoby dopravy, včetně FedEx, UPS a mezinárodních společností. Bigcommerce nabízí nastavení daní včetně a dostanete daňové zprávy a další související funkce. Praktická videa popisují, jak tyto funkce nastavit.

Magento Automatizované daně a přeprava lze dosáhnout pomocí jednoho z mnoha doplňků na Magento Marketplace a poté je můžete nakonfigurovat pro nákupní košík zákazníka. Vyberte si z aplikací, které se líbily SwipeZoom Global Payments and Shipping, Premius Simple Shipping a další.

sledování zásilky

BigCommerce Spolehněte se na standardní sledování zásilek v nabídce Nastavení objednávky, Nastavení objednávky v Bigcommerce. Mimo jiné je k dispozici 12 e-mailových oznámení zákazníků, která lze vybrat na základě různých stavů objednávky. Poté použijte Bigcommerce Analytics pro hlášení objednávek.

Magento Tato platforma integruje mnoho aplikací, které nabízejí sledování objednávek a zásilek. Na Magento Marketplace hledejte sledování zásilek a hledejte bezplatné a vysoce hodnotné bezplatné možnosti, jako je Packpin, Stav objednávky & Sledování přepravy od Plumrocket, AfterShip a mnoho dalšího. Existuje spousta placených možností s více funkcemi.

Možnosti POS

BigCommerce Můžete se spolehnout na vestavěný systém prodejních míst (POS), který se integruje s programy Square, PayPal a Stripe, nebo můžete nainstalovat další doplňky. Bigcommerce vyžaduje účet u operátora pro synchronizaci inventáře produktů mezi platformou a operátorem.

Magento Vyberete rozšíření POS pro Magento, jako je Point of Sales (POS) nebo myPOS Virtual, a můžete je upravit podle výsledků. Existuje také mnoho placených možností, ale některé jsou drahé. Tyto aplikace se často načítají pomocí dalších nástrojů pro správu POS, analýzy prodeje a možností podávání zpráv.

Stanovisko k pokladním, platebním a přepravním prvkům

Obě platformy jsou robustní pro tyto povinné funkce elektronického obchodování. Ve společnosti Bigcommerce bude tento proces intuitivnější, ale stále trvá čas, než se naučí a nakonfiguruje. Na Magento plánujte strávit nějaký čas stahováním správných aplikací.

Počet doplňků a pluginů, které si můžete koupit, zejména na Magento, není nijak omezen. Bigcommerce vychází z krabice s mnoha pluginy, ale Magento vám dá ještě více možností a můžete je přizpůsobit.

Rozhodujícím faktorem může být prodej, který očekáváte pro své podnikání. Pro střední až velké prodeje je Bigcommerce snadný a plně vybavený. Magento může být z dlouhodobého hlediska žádoucí pro velký elektronický obchod.

Porovnejte marketingové funkce

Marketingové funkce

Digitální marketing

Marketingové a předpovědní funkce pro váš internetový obchod jsou kritičtější a dosažitelnější než kdykoli předtím. Když vezmete v úvahu sílu sociálních médií, blogů, propagace zákazníků a analytiky, je téměř jistá možnost oslovit potenciální zákazníky. Uvidíme, jak dobře se tyto dvě platformy postaví proti sobě:

SEO

BigCommerce Tento produkt získává skvělé recenze pro vestavěné nástroje a aplikace SEO, které vám pomohou oslovit potenciální zákazníky. I když můžete optimalizovat svůj obsah pomocí Průvodce společností SEO pro společnost Bigcommerce, existují možnosti úpravy metadat, odkazů na vyhledávání, produktových stránek, popisů obrázků a dalších. Za funkci HTTPS můžete zaplatit více za zvýšení důvěry nakupujících / SEO v plánu Bigcommerce Pro.

Magento Tato platforma umožňuje větší kontrolu nad SEO, pokud máte technické zkušenosti. Stáhněte si zdarma nebo placené aplikace z Magento Marketplace, jako je CreareSEO, Layered Navigation SEO nebo URL URL kategorie SEO ZDARMA, a pak upravte kód pro zvýšení výsledků vyhledávače. Budete moci upravovat metadata z administračního panelu a Magento se může integrovat do vašeho blogu WordPress a získat další výhody SEO.

Blogování

BigCommerce Obdržíte celou stránku blogu s některým z cenových plánů společnosti Bigcommerce. Výchozí blog není rozsáhlý, ale můžete navštívit obchod s aplikacemi Bigcommerce a vybrat si vhodnější platformu pro blogování, pokud budete chtít. Blogger nebo WordPress zahrnuje spoustu přizpůsobení, podporu pro více jazyků a automatické funkce pro zvýšení provozu.

Magento Rozšíření Magento Blog vám umožní nastavit a komunikovat na vlastní blogové stránce. I když neexistuje žádný blog se stahováním Magento, na Magento Marketplace je mnoho možností.

Blogování je rozhodující součástí marketingu obsahu. Magento Blog – Community Edition je bezplatná přípona, nebo si ji můžete stáhnout. Zvažte bezplatný Better Blog. Můžete se také integrovat do špičkového blogu WordPress, ale očekávat, že zaplatíte více.

Vestavěné možnosti propagace

BigCommerce Využijte výhod propagace zaměřené na zákazníky společnosti Bigcommerce, včetně kupónových kódů, slev, hromadných cen a dalších obchodů. Bigcommerce poskytuje některé možnosti v nabídce Marketing na podporu loajality zákazníků. Pokud nenajdete vše, co potřebujete, je obchod s aplikacemi kompletní se stovkami bezplatných nebo placených možností, jako je Propagační panel, Affiliate, Upsell a desítky dalších.

Magento Nenajdete vestavěné propagační akce, ale Magento Marketplace zahrnuje všechny propagační akce, které potřebujete k vytvoření loajality zákazníků. Najděte kupóny, nabídky a slevy s rozšířením Magento Multiple Coupons mezi tolik dalších.

Krása Magento spočívá v tom, že máte přístup do administrátorského panelu a stanovujete pravidla, jak chcete, aby vaše propagace fungovala. Existují stovky rozšíření pro každý typ dárku, kupónu, nabídky, reklamy, prozradí a další. Zvažte například tyto bezplatné aplikace: Social Promotions, NextPromote a Promotup Promotion.

Statistiky stránek a Analytics

BigCommerce Všechny cenové plány společnosti Bigcommerce zahrnují analýzy a statistiky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání, nebo můžete přidat externí analytický nástroj. Bigcommerce spoléhá na Jirafe pro interní nástroje pro reporting, statistiky návštěv, trendy objednávek a data marketingové strategie. Pokud nejste spokojeni, navštivte obchod s aplikacemi a stáhněte si Google Analytics, jeden z nejpopulárnějších nástrojů na trhu.

Magento Nástroj pro správu na hlavním panelu Magento zahrnuje přidání Google Analytics, nebo se můžete podívat na Magento Marketplace a vyberte analytickou aplikaci podle vašeho výběru, z nichž mnohé jsou zdarma. Budete potřebovat některé nástroje pro sledování elektronického obchodování, identifikaci trendů nákupu zákazníků, kontrolu transakcí a výdělků, správu komunikace se zákazníky a další.

Názor na marketingové funkce

Obě tyto platformy, jakožto zásadní aspekt elektronického obchodování, nabízejí všechny možnosti pro produktivní marketing a prognózu. Je to jedna z funkcí, které musí tyto platformy nabízet, aby podniky mohly být konkurenceschopné.

Rozdíly mezi těmito platformami týkající se marketingu jsou opět sníženy na „jednoduché a intuitivní“ nebo „pokročilé a komplexní“. Pokud chcete zřídit rychlý a snadný obchod, zamilujete si vestavěné funkce Bigcommerce. Pokud chcete ovládat každou funkci a máte programovací schopnosti, Magento je více přizpůsobitelný.

Porovnejte plány a ceny

Porovnejte plány & Ceny

Porovnání cenových plánů

Ceny mezi společnostmi Bigcommerce a Magento nejsou přesně srovnatelné. S Bigcommerce si vyberete ze strukturovaných cenových plánů, které definují funkce, které obdržíte. V Magento si stáhnete software zdarma a vyvíjíte své stránky pomocí nákladných doplňků a pluginů, nebo si můžete vybrat dodatečný plán elektronického obchodu za značnou cenu.

Čím větší je vaše firma, tím více pravděpodobně zaplatíte za různé funkce na jedné z platforem.

Náklady na nastavení

BigCommerce Začnete s jedním ze čtyř spravedlivých cenových plánů, účtovaných měsíčně. Tyto plány vycházejí z vašich prodejů za rok. Pokud se rozhodnete platit ročně, můžete ušetřit 10%. Očekávejte, že budete platit poplatky třetích stran za platební brány, nákupní kanály, doménová jména atd. Výchozí brány Bigcommerce vynakládají 2,9% plus 30 centů za transakci v rámci nejnižšího placeného plánu..

Magento Rozhodnete se zdarma stáhnout Magento a platit za doplňky a pluginy. Očekávejte, že budete platit poplatky třetích stran za platební operátory, jiné nákupní kanály, doménové jméno třetí strany a hosting. Máte také možnost zaplatit do řešení Magento Enterprise eCommerce za velký roční poplatek.

Měsíční cenové plány

Bigcommerce

Bigcommerce

Standard. Získejte všechny potřebné prodejní komponenty, neomezenou šířku pásma a neomezené produkty za prodej až 50 000 $ ročně. 29,95 $ / měsíc

Plus. Získejte standardní funkce plánu, informace o opuštěném košíku a skupiny zákazníků / pravidla pro stanovení cen za prodej až 125 000 $ ročně. 79,95 $ / měsíc

Pro. Získejte funkce plánu Plus, SEO, sledování podvodů a Google Stores až 3 tis. Objednávek ročně. 199,95 $ / h

Podnik. Obraťte se na společnost, aby stanovila ceny za vlastní sadu funkcí a roční tržby ve výši 1 milionu USD nebo více.

Magento

Magento

Společenství (CE). Stáhněte si a nainstalujte Magento a kódujte svůj vlastní malý nebo středně velký web pro eCommerce. Zdarma ke stažení.

Enterprise (EE). Rozsáhlé komplexní řešení eCommerce pro seriózní maloobchodníky, kteří očekávají miliony prodejů. 18 000 $ / rok

Zkušební verze zdarma

BigCommerce Můžete se zaregistrovat na 15denní bezplatnou zkušební verzi bez nutnosti kreditní karty a vyzkoušet si ji.

Magento Bezplatná zkušební verze není k dispozici, protože stahování Magento je zdarma.

Průběžné náklady

BigCommerce Poplatky za doménové jméno téměř vždy probíhají. Hostitelský poplatek je zabudován do cenových plánů. Provozovatelé bran a nákupní kanály představují průběžné poplatky na základě prodeje produktů, nebo si můžete některé uložit na výchozí platební brány Bigcommerce.

Magento Název domény a poplatky za hostování téměř vždy probíhají. Stejně jako u dopravců bran a nákupních kanálů očekávejte, že budou platit průběžné poplatky na základě prodeje produktů.

Hlavní rozdíly v cenovém plánu, které je třeba hledat

BigCommerce Tato platforma nabízí cenové plány založené na tržbách v dolarech v prvním, druhém a čtvrtém cenovém plánu. Plán třetí úrovně je založen na počtu objednávek (podle tabulky cen webových stránek). S ohledem na snadné nastavení, sady funkcí a vestavěné funkce je měsíční cena Bigcommerce docela rozumná.

Magento Tato platforma nabízí šanci zřídit a prodat téměř zdarma, pokud máte k dispozici sadu dovedností. Stále musíte integrovat nákupní doplňky a pluginy k prodeji, a ty stojí individuálně. Pokud investujete do plánu elektronického obchodování Enterprise, cena je vysoká, ale dostáváte to, co potřebujete pro velkoobjemový prodej.

Stanovisko k cenovým plánům

Platforma eCommerce, kterou zvolíte, musí být kompatibilní s vašimi obchodními potřebami a dlouhodobými cíli. Jako spuštění můžete chtít škálovatelné řešení, které začíná s nízkými náklady, a můžete investovat více, jak potřebujete.

Obě tyto platformy nabízejí tuto flexibilitu, ale velmi odlišnými způsoby. Pokud jde o stanovení cen, vaše řešení na platformě eCommerce na střední úrovni sestává ze dvou: ať vás vás Bigcommerce provede v nastavení vašeho obchodu, investuje do doplňků, pokud je potřebujete, a zaplatí měsíční poplatek, nebo si vybudujete sami zdarma s náklady na doplňky a křivkou učení v Magento.

Porovnání zákaznické podpory

Technická a zákaznická podpora

Uživatelská podpora porovnána

Uživatelská podpora se u těchto dvou platforem elektronického obchodu výrazně liší, protože se nacházejí v různých třídách.

V platformě elektronického obchodování s vlastním hostitelem je většina podpory většinou zabudována do platformy. Dostanete užitečný průvodce krok za krokem, nápovědu v editoru a dialog na obrazovce.

S vlastní hostitelskou platformou build-it-yourself jsou další výzvy. Bigcommerce i Magento mají vynikající možnosti podpory uživatelů. Zde jsou některé rozdíly:

BigCommerce Vyberete z velkého množství užitečných zdrojů, včetně tréninkových videí na webových stránkách a také živé telefonické podpory. Portál podpory zahrnuje e-mail, živý chat a telefon. Na Bigcommerce University uživatelé milují instruktážní videa na mnoho témat. Plán Enterprise přichází s konzultačním týmem a přidanou podporou.

Magento Na této bezplatné platformě nemáte přímou telefonickou podporu, ale existují různé úrovně podpory. Na webu jsou zákaznická fóra, dokumentace a stovky videí na YouTube. Chcete-li získat další podporu, přihlaste se k odběru cennější edice Enterprise Edition.

Stanovisko k zákaznické podpoře

Síť online podpory je poměrně rozsáhlá pro Bigcommerce i Magento. Používejte jejich webové stránky nebo Google téměř cokoli. Když zaplatíte do svých plánů, získáte větší možnosti podpory. Online zdroje jsou stejně užitečné. K tomu, abyste vše prořídili, potřebujete trpělivost a čas, najdete téma, s nímž potřebujete pomoci, a pak zjistěte, jak je použít.

Porovnání zákaznické podpory

uživatelské recenze

Pozitivní recenze

BigCommerce Co se uživatelům na Bigcommerce líbí, jsou vestavěné funkce SEO, online videa, fórum podpory webových stránek, možnost jednostránkové pokladny a snadnost použití pro nastavení a správu eCommerce obchodu. Mezi další pozitiva patří marketing, ovládání HTML / CSS, mobilní prodej, kompatibilita s externími aplikacemi a možnosti variant produktu.

Noví uživatelé považují Bigcommerce za poměrně intuitivní a nákupní zážitek se řadí také na vysokou úroveň. Bigcommerce (jako je to konkurence, platforma Shopify) dostává ve své třídě celkové hodnocení 4 až 5 hvězdiček. Bigcommerce je populární hostovaná platforma eCommerce, která je pro začínající uživatele relativně snadná.

Magento Komunita technických uživatelů miluje kapacitu Magenta pro pokročilé přizpůsobení pomocí bezplatného softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Magento Marketplace je úžasný pro vyhledávání a hodnocení aplikací ke stažení a existuje mnoho bezplatných možností. Uživatelé mají rádi možnosti SEO, více webů a možnosti nastavení domény a pomoc s nastavením mnoha jazyků.

Mezi další pozitiva patří faktor škálovatelnosti. Pokročilí uživatelé považují tento CMS za plus pro budování webu eCommerce a celkově mezi 3 a pěti hvězdičkami. Magento je vysoce postavená samo hostovaná platforma a vyžaduje zkušenosti s programováním, ideální pro pokročilé přizpůsobení v sofistikovaném obchodě.

Negativní recenze

BigCommerce Zatímco Bigcommerce nabízí v obchodě téměř vše, co potřebujete, uživatelé si stěžují na nedostatek živé podpory zákazníků a hledání řešení jejich problémů. Šablony nejsou tak moderní a atraktivní jako některé jiné platformy, jako je Shopify. Přizpůsobení je pro začátečníky trochu matoucí a šablony nejsou tak flexibilní, jak by uživatelé chtěli, pokud jde o úpravy.

Zatímco někteří uživatelé považují kódování HTML / CSS za pozitivní, vychází to také jako negativní pro nekódery a začínající uživatele. Vícejazyčné možnosti vyžadují nějakou práci. V obchodě s aplikacemi Bigcommerce není žádné vyhledávací pole pro nalezení konkrétních aplikací nebo předmětů (jako byste se dostali na Magento Marketplace).

Magento Začátečníci bez zkušeností s programováním si stěžují na Magento, ale není to platforma pro začátečníky. Uživatelé hlásili pomalejší doby načítání a někteří neočekávali, že budou platit za probíhající hosting, doménová jména a poplatky za platební bránu.

Po vytvoření všech doplňků a aplikací nebyla služba Free zcela zdarma k vytvoření úspěšného webu. Zjistili, že je frustrující pracovat bez živé podpory. V komunitě uživatelů bylo jisté, že se Magento musí při dodržování PCI spoléhat na brány třetích stran. Stavba Magento vyžaduje více času a úsilí.

Závěr o srovnání

Která platforma je pro vás ta pravá: BigCommerce nebo Magento?

Výběr nejlepší platformy

Porovnání mezi Bigcommerce a Magento je zajímavé, protože tyto dvě platformy nespadají do stejné třídy. Výsledky však mohou být stejné.

Důvody pro výběr jedné platformy před druhou

Důvod, proč byste si měli vybrat mezi těmito dvěma populárními platformami elektronického obchodování, by měl být jasný, pokud jste si to dosud přečetli.

Bigcommerce je hostovaná, samostatně vedená snadno spravovatelná platforma eCommerce určená pro malé a velké podniky, s ohledem na začátečníky. Magento je hostitelská platforma elektronického obchodování postavená na míru určená pro velké společnosti s ohledem na vývojáře..

Cenové modely jsou zcela odlišné, ale oba nabízejí alternativy za nízkou cenu a škálovatelnost. Získejte obchod se vším, co potřebujete k prodeji svých produktů a služeb, ale rozhodněte se, kolik času, úsilí a peněz chcete věnovat.

Toto srovnání by mělo učinit vaše rozhodnutí zcela jasným na základě vašich obchodních potřeb, sad dovedností a touhy vytvořit váš web versus najít vývojáře, který to pro vás provede. Roli může hrát velikost vašeho obchodu a očekávaný růst.

Bigcommerce nabízí jednotlivcům možnost zřídit obchod a rychle prodávat produkty online. Pokud máte znalosti nebo zdroje, které vám pomohou, Magento je neomezený.

Chceme slyšet váš názor. Pokud máte osobní zkušenosti nebo dotazy týkající se Bigcommerce nebo Magento, zveřejněte je. Jak se tyto platformy mění a zlepšují, mění se také naše názory.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map