48 odborníků sdílí své nejlepší tipy, jak vybrat nejlepší softwarovou platformu elektronického obchodování

Internetový obchod vám umožňuje nezávislost prodeje produktů 24/7 po celém světě. Stojí to mnohem méně než běžný kamenný obchod a může vám poskytnout zákazníky z celého světa.


Vzhledem k velkému množství možností je těžké se rozhodnout, kterou platformu použít. A rozhodnutí je důležité, protože platforma, kterou si vyberete, může být ta, kterou budete mít roky, ne-li desetiletí, a bude základem vašeho internetového obchodu..

Pokud chcete vytvořit internetový obchod, máte několik možností pro software eCommerce, platformu, kterou byste mohli použít pro svůj web. Rozhodli jsme se zjistit, která je nejoblíbenější volbou.

Oslovili jsme 48 odborníků na elektronický obchod a položili jim jednu ústřední otázku:

Jaká je vaše oblíbená platforma eCommerce a jaké funkce vás přiměly vybrat tento konkrétní software?

Výsledky jsou:

Podívejme se na odpovědi odborníka a zjistíme, jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých platforem.

Anthony M. Spallone

Anthony M. Spallone

~ Anthony je v současné době hlavním technologickým ředitelem v InstaViva & Hope Shades. Je také administrativním ředitelem ve společnosti Arctic Gray, Inc. Často je žádán, aby hovořil na akcích pro různé technologické společnosti z celého světa, aby prodiskutoval trendy designu, branding, reklamu, SEO a další.

Jmenuji se Anthony a navrhuji webové stránky více než deset let. Při výběru oblíbené platformy eCommerce se dívám na dvě hlavní věci, z nichž jedna je funkčnost a druhá snadnost použití.

Funkčnost. Shopify je nejlepší platforma eCommerce, která se týká funkčnosti s celou řadou pluginů a aplikací z modulů zasílání, řešení plnění, více než 70 platebních bran, návrhů produktů a mnohem více.

Služba Shopify vám umožňuje vytvářet citlivé weby, takže je ideální pro všechna zařízení a načítání je velmi rychlé. To je skvělé řešení pro někoho, kdo má základní znalosti o kódování a vývoji webových stránek.

Snadnost použití. Wix je nejlepší platformou elektronického obchodování, pokud jde o snadnost použití s ​​drag and drop editorem a velmi intuitivní pro téměř každého. Nejlepší věc na Wix je, že nemusíte vědět, jak kódovat, abyste mohli vytvořit web.

Při vytváření webových stránek pro klienty mají tendenci se vracet se spoustou změn a aktualizací a neustále potřebují platit vývojáři, ale s Wixem můžeme vytvořit web a klient pak může snadno převzít každodenní správu..

Wix je pevné zobrazení (neodpovídá), ale existuje skvělý mobilní editor, který převede váš web na dokonalý mobilní zážitek.

Arturs Kruze

Arturs Kruze

~ Arturs je generální ředitel Magebit, agentury pro elektronický obchod specializující se na Magento. Je také certifikovaným vývojářem a specialistou na řešení Magento. Arturus má více než šestileté profesionální zkušenosti s Magento.

Není možné říci, která platforma elektronického obchodování je nejlepší. Závisí na potřebách zákazníka, kterou platformu elektronického obchodu použít.

Můj oblíbený je Magento, ale není vhodný pro malé weby, protože náklady na hosting a údržbu jsou ve srovnání s Shopify nebo jakoukoli jinou otevřenou platformou elektronického obchodu docela vysoké. Pro střední a velké weby navrhuji Magento (CE nebo EE), protože Magento je velmi škálovatelné a bezpečné.

Přibližně 90% klientů Magebit používá Magento. Se správnými vývojáři a pokyny je tato platforma eCommerce cestou k úspěchu.

Podle mého názoru jsou to hlavní důvody, proč si vybrat Magento:

 • Velmi velká prodlužovací základna (zdarma a placená)
 • Snadno se přizpůsobuje, aniž by se dotkl základních funkcí
 • Zabezpečení pomocí pravidelných vydání oprav zabezpečení
 • Rychle rostoucí komunita
 • Pravidelné akce elektronického obchodu (Seznamte se s Magento)

Ne každá platforma je perfektní a Magento má také nevýhody:

 • Vysoké náklady na hosting ve srovnání s jinými platformami eCommerce
 • Odborní vývojáři potřební pro práci jako vývojář se špatnými znalostmi Magento mohou obchod snadno zkrotit

Také jsem použil Shopify, Woocommerce a další, ale určitě jsou daleko od mého oblíbeného Magenta kvůli způsobu, jakým vypadají ostatní architektury platforem eCommerce..

Amit Bhaiya

Amit Bhaiya

~ Amit je spoluzakladatelem a výkonným ředitelem společnosti DotcomWeavers, oceněné společnosti zabývající se webovým designem a vývojem, s kancelářemi v Paramusu v New Jersey; Orlando, Florida; a Hyderabad, Indie.

Podle mých zkušeností má Magento několik klíčových funkcí, díky nimž vyniká jako jedna z robustnějších a škálovatelnějších platforem elektronického obchodování..

 • Správa katalogu – Uživatelé mohou nahrávat tisíce položek v jednom importu.
 • Více možností stanovení cen – Můžete snadno oceňovat různé položky, nastavovat ceny skupin zákazníků a skrývat ceny před návštěvníky, abyste je motivovali k přihlášení. Pomáhá to shromažďovat důležité informace o zákaznících o preferencích produktu.
 • Upozornění na produkt – Moji klienti viděli nárůst prodeje díky používání jednoduchých upozornění, jako je například informování zákazníků, že produkt, který byl dříve vyprodán, je nyní k dispozici.
 • Multi-store enabled – Magento vám umožňuje vytvořit vícejazyčný web, který automaticky načte zobrazení obchodů v konkrétních jazycích. Také webům B2B usnadňuje simultánní správu více katalogů produktů prostřednictvím společného back-end systému.
 • Přizpůsobené uživatelské rozhraní – Platforma má schopnost měnit návrhy a upravovat témata na základě kategorií. Podnik může mít více obchodů s jedním systémem správy back-end. Jedná se o mocný nástroj, protože čím více je uživatel cílenější, tím větší je potenciál pro převod.
 • Integrace zpracování objednávek – Integrační partnerství společnosti Magento jsou na špičkové úrovni a nabízejí řadu řešení pro splnění objednávek. Patří mezi ně NetSuite, QuickBooks a ShipStation.

Praveen Dagdi

Praveen Dagdi

~ Praveen je generálním ředitelem společnosti Achintya Tech, společnosti, kterou založil v roce 2013. Jejich specializací je mobilní vývoj a navrhování spolu s webovým navrhováním a vývojem..

Magento je zdarma ke stažení a instalaci. Zdrojový kód můžete vylepšit tak, aby vyhovoval typu vytvářeného webu a instaloval rozšíření, která jsou snadno dostupná na Magento Connect Marketplace.

Magento Connect, mimochodem, je také největším světovým trhem s aplikacemi elektronického obchodování

Jednou z hlavních stížností uživatelů jiných platforem elektronického obchodování jsou přírůstkové náklady spojené s každou malou funkcí přidanou na web..

Vzhledem k tomu, že Magento je open source, je tento problém naprostým problémem. Přidejte na svůj web tolik funkcí, kolik chcete, aniž byste utratili desetník.

Dalším problémem jsou limity počtu produktů, produktových řad a SKU, které lze nahrát a zobrazit na platformě. S tím, jak rostete a váš internetový obchod se stává plodnějším, začnete poskytovateli platformy elektronického obchodování platit exponenciálně vyšší poplatky..

To je další oblast, kde nakonec na Magento nic utratíte. Rozšiřujte a rostte, jak chcete, a Magento s vámi poroste bez dalších nákladů.

47% dnešních uživatelů webu očekává, že se web načte za méně než 2 sekundy. Ještě déle než on a jednoduše zavírají kartu a pokračují v životě. Každý zákazník, který odejde bez nákupu, zanechává za sebou další propad v celkovém konverzním kurzu.

S takovým tlakem na výkon byste chtěli platformu, která se načítá rychle, umožňuje snadné ukládání stránek do mezipaměti a zároveň vám umožňuje mít na vašem webu elektronického obchodování tolik zvonků a píšťalek, kolik potřebujete..

Všichni víme, jak důležité je, aby naše webové stránky byly co nejpříjemnější pro SEO. Rovněž víme, jaké úsilí se podílí na optimalizaci všech aspektů každé stránky na webu pro SEO. To může být větší tah pro velké weby elektronického obchodování, které běží na stovky nebo tisíce stránek.

Hassan Bawab

Hassan Bawab

~ Hassan je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Magic Logix, agentury založené v Dallasu v Texasu, která se specializuje na přizpůsobená řešení automatizace marketingu pro podniky na celém světě.

Moje preferovaná platforma elektronického obchodování je Magento Enterprise.

Líbí se mi hlavně výkon a škálovatelnost této platformy spolu s funkcemi mimo krabici a dlouhým seznamem dostupných pluginů, které lze integrovat za běhu.

Také se mi líbí poutavý zážitek z nakupování, který získáte s Magento a funkcemi věrnosti zákazníkům.

David Holander

David Holander

~ David je generálním ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Vaimo, jednoho z předních světových poskytovatelů řešení elektronického obchodování na platformě Magento..

„Musím říct, že je to Magento. Byla to naše platforma výběru, když jsme začali podnikat v roce 2008 a Magento je od té doby 100% naším zaměřením.

Líbilo se nám, že to bylo open source, plně přizpůsobitelné, a to nám umožnilo stavět mnoho modulů, nástroje pro nasazení, hostovací nástroje vázané přímo na Magento. “

Rehan Fernando

Jméno odborníka

~ Rehan je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti EIGHT25MEDIA je webová designová a vývojová společnost se sídlem v Silicon Valley..

Magento

 • Je to open-source.
 • Jedná se o platformu elektronického obchodování s hodnocením # 1.
 • Je to rozšiřitelné.
 • Je to obrovské množství rozšíření.

Amin Ghale

Amin Ghale

~ Amin je nadšený vývojář eCommerce, který pracuje jako konzultant společnosti Nirmal Web Design Sydney. Také rád sdílí své zkušenosti s komunitou prostřednictvím blogů. V oboru pracuje již více než 4 roky a vyniká na platformách elektronického obchodování v PHP.

Pracoval jsem na několika platformách elektronického obchodování, jako jsou WooCommerce, Open Cart a Magento. Našel jsem Magento nejúčinnější platformu obohacenou o funkce a webovou portály eCommerce.
Poskytuje kompletní balíček pro online obchodování a obsahuje většinu požadovaných omezení pro web eCommerce.

Co se mi na Magento nejvíc líbí:

1) Více obchodů – Správa obchodů byla pro vývojáře z minulých let takovou bolestí, ale Magento mi to usnadnil jednoduchými vylepšeními back-end.

2) Správa reklam a událostí – Magento Poskytuje možnosti vícenásobného nastavení rozvržení pro události a nabídky, například ve sváteční sezóně můžeme nastavit rozvržení prodejních nabídek a dalších reklam.

3) SEO management – Magento nabízí různé nástroje a balíčky pro SEO, přepisování Url, nastavení typu záhlaví Meta, mapa stránek a SEO přátelské šablony usnadňují práci s.

4) Modulární design a šablonování s bloky a rozvržením – Konfigurační vzorec MVC založený na konfiguraci a jeho modularita dávají vývojáři standard pro práci s Magento a konzistentnost kódu, opětovná použitelnost je pro vývojáře Php nejpoužívanější, zejména na webech založených na eCommerce to není možné napsat kód od nuly pro koncepty poskytované klientem a Magento se o to postaral.

5) Široká škála dostupnosti balíčků – Magento Community poskytuje mnoho balíčků pro specifické požadavky klientů, jako je sdílení sociálních médií, SEO a platební systémy, které jsou pro vývojáře přínosem a mohou z nich ušetřit spoustu času..

6) Podpora více platebních bran – Díky němu můžeme integrovat celou řadu platebních bran Magento Connect

7) Podpora mobilní platformy – Na Magento Connect najdeme celou řadu šablon vhodných pro mobily a je opravdu jednodušší pracovat s Magento M-Commerce, kde si můžeme prohlédnout náhled mobilních verzí různých součástí webu..

8) Flexibilní zákaznický servis a podpora – Magento poskytuje zákazníkům připravené funkce, jako je dodávka produktu, doprava, správa nákupního košíku po vybalení z krabice a co se mi nejvíce líbí, jsou tištěné fakturace a účty, které lze snadno spravovat pomocí Magento.

9) Podpora více jazyků – poskytuje lokalizační funkce s cookies a také možnosti více měn, daní.

10) Webové služby – Magento poskytuje vestavěné funkce pro webové služby, jako je SOAP, REST, XMLRPC, včleněné do bezpečných autentizačních technik, jako je OAuth pro produkty, kategorie a další data, která vycházejí z krabice.

Joe Balestrino

Joe Balestrino

~ Joe je zakladatelem a generálním ředitelem 4PointDigital je veteránem ve vyhledávacím prostoru a bývalým vlastníkem Mr-SEO. Joe v průběhu let pomohl stovkám klientů a je i nadále v popředí strategií SEO.

Výběr nejvhodnější platformy eCommerce bude záviset pouze na vašich požadavcích, jako jsou hostingové služby, které jsou nebo nejsou nutné, předpřipravené nebo přizpůsobené návrhy obchodů, integrace jednotlivých obchodních a marketingových aktivit včetně účetnictví, správy zásob, zákaznických služeb a e-mailového marketingu atd..

Budete tedy muset prozkoumat dostupné možnosti a integrační služby nabízené konkrétním elektronickým obchodním redakčním systémem.

Moje osobní volba je WordPress s pluginem WooCommerce pro malé obchody prodávající pouze několik produktů, ale Magento CMS pro velké podniky elektronického obchodování.

Magento se ukázal být nejúčinnější webovou platformou pro funkce elektronického obchodování pro zákazníky i pro webmastery. Jeho podíl na trhu je také slušný ve srovnání s průkopnickými konkurenty, jako jsou platformy Prestashop, Shopify nebo BigCommerce.

Důvody této úvahy jsou:

 • Nákladově efektivní řešení s otevřeným zdrojovým kódem
 • Přívětivost k SEO – Přepisování URL dynamických XML souborů Sitemap, nastavení meta hodnot Název nebo Popis, se všemi se snadno dostanete.
 • Propagační aktivity – snadno ovladatelný, vizuální editor stránek vám umožní vytvářet a přizpůsobovat nabídky za běhu. Flexibilní kupóny a cenová pravidla činí práci bez stresu.
 • Vše pro mobilní nakupující – responzivní obchody umožní mobilním uživatelům lepší pohled na nákupní vozíky a produkty na tabletech, chytrých telefonech a dalších zařízeních.
 • Kapacita – Díky schopnosti hostit až 5 000 000 produktů a zpracovávat 80 000 objednávek (za hodinu) je pro majitele zřejmá volba.
 • Možnosti dopravy, lokalizace a podpora platebních bran – Vícejazyčná podpora lokalizace ve více zemích, rozšíření plateb v Magento Connect a různé možnosti dopravy usnadňují nastavení všech těchto věcí. Není divu, že značky jako Samsung, Lenovo, Ford a Nike používají Magento pro své aktivity v oblasti elektronického obchodování. Stojí to dost!

Eric Brantner

Eric Brantner

~ Eric provozuje řadu úspěšných, vysoce provozních blogů v různých výklencích. Nyní sdílí své zkušenosti a nabízí tipy pro začínající blogery na Scribblrs.com

Osobně jsem vždy našel Magento jako skvělou platformu elektronického obchodu.

Vždy se na věci dívám z pohledu SEO a jednou z věcí, které se mi na Magento líbí, je to, že usnadňují zajištění co nejlepší optimalizace všech vašich produktových stránek..

Ušetří vám spoustu času při vytváření optimalizovaných adres URL, metaznaček atd. Díky tomu máte na svých produktových stránkách větší šanci objevit se ve výsledcích vyhledávání u relevantních dotazů, které mohou zvýšit kvalitu provozu.

Blair Urquhart

Blair Urquhart

~ Blair je blogger, který má manažerské a účetní dovednosti. Má zkušenosti s prací v SEO a programování.

Moje oblíbená platforma elektronického obchodu je Magento.

Magento nemá žádná omezení, jak kreativní s tím můžete být. Je navržen tak, aby byl plně funkční, pokud jde o transakce, jako je přijímání plateb v mnoha podobách, jako jsou PayPal, kreditní karty nebo debetní karty nebo Skrill..

Dodávka je klíčovým aspektem webu elektronického obchodu. Můžete snadno plně přizpůsobit přepravní náklady pokaždé, když vaši zákazníci žijí ve Velké Británii, USA nebo v jakékoli zemi. Můžete si sami přednastavit náklady na dopravu nebo zahrnout přední přepravní firmy podle vašeho výběru.

UPS umožňuje, aby se každý z vašich doručovacích procesů spojil s doručovacími firmami, takže jakékoli změny cen se provedou automaticky za vás. To pomáhá při inteligentním rozhodování. Má také snadné doplňování daní a pomáhá při vytváření celkových výdajů.

Je velmi rychlý a používá ho velké společnosti jako Amazon a eBay. Magento je určen pro někoho, kdo prodává vlastní výrobky nebo služby.

Magento není tak běžné jako WordPress nebo Joomla, ale může vám poskytnout kreativní výhodu nad konkurencí a těžší hackerům než WordPress.

Témata jsou obvykle navržena skvěle a nemusíte se spoléhat na pluginy jako v WordPress. V Magento je snadný přístup k oblasti kódu a meta, takže můžete design rychle upravovat.

Z práce Magenta mám skutečný vzrušení, protože je mnohem komplikovanější než WordPress. Kódování na Magento obvykle až do vysokého standardu plus prodej na těchto stránkách tak jednoduchý a chytrý. Pokaždé, když vestavěný systém zobrazuje prodej každý měsíc a jak se lidé dostali na váš web plus počet návštěvníků webu.

Můžete ji mít na svém webu a rychle pochopit, kdy dojde vaše zásoby, nebude se na vašem webu zobrazovat, dokud nebude skladem velmi inteligentní funkce..

Za stránky Magento můžete lidem účtovat prémiové ceny.

Deepak SharmaNejlepší odborné recenze

Deepak Sharma

~ Deepak je manažerem v digitální agentuře Taurus Knight, která se specializuje na řešení elektronického obchodu, včetně eCommerce SEO, e-mailového marketingu a marketingu sociálních médií..

Přestože každý klient má jedinečný požadavek a tuto jedinečnou podmínku bereme v úvahu, když našim zákazníkům navrhujeme platformu elektronického obchodování, ta, kterou nejvíce doporučujeme, je Magento.

Magento je velmi robustní platforma, díky které ji můžete rychle navrhnout a učinit web nejen vynikajícím pro provozní použití, jako je merchandising a navigace, ale také krásným a atraktivním vzhledem.

Někteří z našich klientů, jako je Wai Ski Hire, si vybrali platformu, protože má mezinárodní platby a vestavěné systémy daní a nákladů, které pomáhají při každodenním provozu.

Magento má širokou škálu témat a témata se snadno upravují a má také možnosti řízení zásob, které pomáhají při řízení dodavatelského řetězce, což je nezbytné pro web eCommerce..

Tom Shivers

Tom Shivers

~ Tom je zakladatelem Capture Commerce. Je odborníkem na SEO se specializací na eCommerce.

Jako konzultant SEO, který se specializuje na eCommerce, na tuto otázku hodně odpovídám a přeji si, aby se na ni ptali více mých klientů, než se vrhnou.

Podniky si někdy vyberou platformu elektronického obchodu, protože je v souladu s jejich účetním softwarem, distribučním systémem nebo přítelem, který jim řekl, jak se jim daří dobře.

To jsou dobré důvody, ale nejsou to velké důvody pro výběr platformy elektronického obchodování, jako je zabezpečení, vestavěný marketing, snadné použití, snadný přechod z a na jiné platformy, technická podpora, která řeší problémy a udržuje konkurenční výhodu platformy.

Volba se scvrkává na open source softwarové platformy jako WordPress nebo hostované platformy jako BigCommerce. Ve většině případů doporučuji hostovanou platformu přes otevřený zdroj z výše uvedených důvodů.

Chcete převzít veškerou odpovědnost za hostování, jako je zabezpečení a oprava věcí, když se rozbijí? A co se stane, když poskytovatelé platformy přestanou podporovat nebo účtovat mnohem víc, aby tak učinili? Hostované platformy řeší takové problémy a ceny jsou velmi rozumné.

Hostované platformy doporučuji, protože přicházejí se spoustou funkcí SEO, integrací s nástroji pro vyhledávače, analytickými nástroji, zdroji produktů / nákupními motory, platformami pro přezkum produktů, možnostmi cross / upsell, integrací s lepšími službami, jako jsou poskytovatelé vyhledávání na webu, zprávy o opuštění košíku, automatizované zprávy, oznámení o akciích, integrace Amazon, poskytovatelé chatů, přístup k nejnovějším marketingovým příležitostem a další.

V podstatě můžete vydělávat peníze mnohem rychleji, aniž byste museli dělat starosti s hostingem. Ne všechny hostované platformy elektronického obchodování jsou skvělé, takže doporučuji Shopify, 3dCart a BigCommerce. Zlatým standardem v platformách elektronického obchodování je však Magento Enterprise.

Justin Metros

Justin Metros

~ Justin je zakladatelem a vedoucím návrhářem / vývojářem společnosti Radiator.

Když jsem pocházel z podnikového prostředí se zkušenostmi na většině hlavních platforem, byl jsem při zakládání Radiatoru přitahován k Shopify.

Jako designér je Shopify snem pracovat. Jejich tekutý lákavý jazyk je intuitivní a relativně snadno se učí. Můžete vzít téměř jakýkoli návrh a sadu funkcí a implementovat jej velmi jasně, způsobem, který je v průběhu času velmi čitelný a udržovatelný. Ve srovnání s jinými platformami je Shopify vítězem pro designéry.

Jako vývojář, Shopify sestavil krásný eko-systém. A protože Shopify je Saas, nikdy se nemusíte starat o údržbu serverů, řešení dopravních špiček, bezpečnostních chyb nebo nutnosti použít aktualizace / opravy.

Nejdůležitější je jejich API. Záměrně udržují základní funkčnost administrátora čistou a přístupnou, zatímco vývojářům umožňují rozšiřovat ji neobvyklým a kreativním způsobem.

Důkazem toho je jejich obchod s aplikacemi, který vývojářům aplikací umožňuje rozšířit funkčnost aplikace Shopify s aplikacemi;

Můžete napsat svůj vlastní nebo si vybrat ze stovek instalací jedním kliknutím z jejich obchodu s aplikacemi. Důkazem tohoto úspěchu je množství podnikových řešení, která investovala do integrace Shopify.

Pro každodenní provoz – ne každý zaměstnanec musí být vyškolen. Pokud jde o zpracování objednávek, přidávání produktů, aktualizaci webu… dobře zvládnutý a nakonfigurovaný obchod Shopify zvládne vše.

A co se týče backendů – je to jeden z nejkrásnějších a nejfunkčnějších, jaké jsem kdy viděl.

A nejlepší na tom je, že se každý den zlepšuje. Produkty Shopify můžete prodávat na svém webu WordPress. Prodávejte přímo na Facebooku, Pinterestu a Twitteru jedním kliknutím.

Integrujte se s každou hlavní platební bránou. Apple Pay zahajuje tento podzim pro objednávky jedním dotykem. Nové funkce jsou neustále přidávány. Všechna naše vejce jsme vložili do košíku Shopify a nemohli být šťastnější.

Paddy Rohr

Paddy Rohr

~ Paddy je technickým ředitelem Spring Web Solutions.

Shopify je zdaleka naše nejvýhodnější platforma elektronického obchodování.

Hlavní důvody:

 • Velmi jednoduchý CMS (naši zákazníci rádi používají administrační rozhraní ke správě objednávek a produktů)
 • Velmi snadné přizpůsobení (z pohledu vývojářů)
 • Spousta úžasných aplikací / modulů, z nichž si jednoduše vyberete plugin
 • Začněte velmi rychle – doslova se můžete dostat nahoru a běžet s bránou a začít obchodovat během několika hodin.

Benjamin Crudo

>Benjamin Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Ben je generálním ředitelem a zakladatelem společnosti Diff. Od roku 2010 řídí tým 25 vývojářů softwaru a inženýrů zaměřených na poskytování zákaznických řešení klientům na Shopify.</p><p>Shopify je naše preferovaná platforma elektronického obchodování z několika důvodů.</p><p>Pro začátek je jeho tematický engine nejelegantnější, se kterým jsme pracovali na jakékoli platformě SAAS.</p><p>S API také odvedli skvělou práci, což nám umožňuje doplnit funkce dostupné na přední i zadní straně aplikace.</p><p>A co je nejdůležitější, naši zákazníci to milují!</p><h3><span id=Kyle Duck

>Kyle Duck “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Kyle je podnikatel a vývojář. Je tvůrcem desítek obchodů s elektronickým obchodem. Jeho společnost Trend Tape poskytuje obchodníkům analýzu akciového trhu.</p><p><strong>Nakupujte.</strong></p><p>Chcete vědět, co mají úspěšní programátoři a podnikatelé společného?</p><p>Existuje jeden základní princip, který spojuje oba. Má tři písmena:</p><p><strong>SUCHÝ. Neopakujte se. Jakmile jednou vyřešíte problém, použijte toto řešení navždy.</strong></p><p>Před Shopify, pokaždé, když jste chtěli vytvořit web elektronického obchodu, musíte sestavit platformu. Bylo tam tolik malých „TODO“, o které by se mělo postarat. Malé detaily, které nesouvisely s hlavní koncepcí vašeho podnikání.</p><p>Věci, jako je hosting, design stránek, testy rychlosti, instalace rámce a nekonečné úpravy, aby to fungovalo správně. Existovala i jiná řešení, ale implementace pro vývojáře byla nákladná a náročná.</p><p>Naštěstí má Shopify skvělé API, které vývojářům umožňuje automatizovat celý proces vytváření obchodů virtuálně.</p><p>Nyní, díky své popularitě, jste si také jisti dlouhodobou podporou komunity programátorů. Nemusíte se obávat, že vaše drahokamy a balíčky budou zastaralé.</p><p>To, co Shopify udělal pro platformy elektronického obchodování, je to, co Google udělal pro vyhledávání. Vytvořili nesmírně vynikající produkt a převzali tržiště. Máte jistotu bezpečnosti a škálovatelnosti.</p><p>A co víc, když máte nápad na produkt, můžete spustit skript pro volání rozhraní API Shopify. Voila! Máte pracovní výkladní skříň, která se změní na měsíc a zpět.</p><p>Tímto způsobem můžete vložit veškeré své úsilí do marketingu a prodeje a vydělat peníze.</p><p>Shopify uvádí vývojáře do podnikání.</p><h3><span id=Russell Lobo

Russell Lobo

~ Russell je sériový online podnikatel se 6 lety zkušeností v oblasti financování blogů. Také blogy na Russ Lobo, jeho osobní stránky, kde sdílí své nika případové studie.

Z mé zkušenosti je pro začátečníka nejlepší platformou Shopify. Služba Shopify vám poskytuje model platby za měsíc a je vysoce škálovatelná. Má velmi dobré úložiště témat, která pomáhají soustředit se na produkt, spíše než ztrácet čas na design.

Kromě jednoduchých témat a šablon má platforma Shopify také velký počet vývojářů, kteří mohou téma upravit podle vašich požadavků.

Jako platforma je velmi škálovatelná a může pojmout velké množství produktů. Jeden z mých úspěchů na Shopify je http://www.petitevigogne.com/.

Nevýhodou je, že vzhledem k tomu, že produkty jsou na serveru Shopify, bývá někdy rychlost webu pomalá, zejména u velkých webů. To způsobuje špatný uživatelský dojem a také ovlivňuje SEO.

Celkově je však Shopify jednou z nejjednodušších platforem pro tvorbu webu elektronického obchodu, pokud jde o čas nastavení, snadnost použití, optimalizaci SEO a škálovatelnost..

Justin Morgan

Justin Morgan

Justin Morgan je generálním ředitelem a zakladatelem toho, co většina z nás laskavě označuje jako „DMG“. Ze všech kruhů ve stomatologickém průmyslu, kteří se zabývají tématem dentálního marketingu, je Justin Morgan chlápkem pro stomatologický marketing, o kterém všichni pořád mluví..

Váš výběr platformy elektronického obchodování by měl být založen na tom, jaké jsou vaše cíle a jaký jste obchodník. Spolupracoval jsem s malými populárními maloobchodními prodejci (do 2 milionů USD / rok), kteří mají maloobchodní prodejny.

Jedním z hlavních problémů, které mám u eCommerce platforem, je to, jak se platforma integruje do maloobchodního prodejního systému (POS) mého klienta. ShopKeep se zdá být jedním z nejjednodušších, snadno nastavitelných POS systémů venku.

Z tohoto důvodu je BigCommerce atraktivní, protože se skvěle integruje do ShopKeep. Je velmi důležité, aby rušní majitelé maloobchodních prodejen mohli najít pomoc se zákaznickým servisem, a já jsem našel ShopKeep, aby se dobře staral o své maloobchodní klienty.

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay vstoupil do marketingového světa jako web designer a vývojář. Nyní pracuje jako SEO specialista a specialista na elektronický obchod seoplus + v Ottawě v Kanadě.

Shopify je rozhodně lídrem v softwaru elektronického obchodování. Je to dost jednoduché pro majitele firem zřídit svůj internetový obchod, ale dostatečně složité, aby umožnilo přizpůsobení od vývojářů a marketingových odborníků. Díky nesčetným rozhraním API a integraci aplikací – se Shopify stala mým doporučeným eCommerce platformou číslo jedna.

Služba Shopify má vše potřebné pro zahájení a růst online obchodů. Od základů SEO po složitost přesměrování – Shopify má schopnosti potřebné pro růst online provozu a optimalizaci pro konverze.

Máme kombinaci aplikací (jako je Receiptful, Shopping Feed, Orange App a Inventory Helper), abychom podniky udrželi na stopě a expandovali. Tyto aplikace umožňují firmám zůstat v kontaktu s opakujícími se zákazníky, expandovat na další online trhy, jako jsou Amazon a Ebay, dokončit testování uživatelů a zároveň sledovat zásoby, aby bylo zajištěno, že prodej může být splněn.

Díky uživatelsky nejpříjemnějšímu rozhraní, které jsem viděl a bezprecedentní podpoře, Shopify umožňuje obchodníkům a vývojářům růst jejich podniků a zároveň udržovat vlastníky podniků ve smyčce pomocí snadno čitelných metrik a plnění objednávek.

Hlavní panel a zadní konec systému Shopify jsou snadno sledovatelné a poskytují všechny metriky, které majitelé podniků chtějí vidět, když se přihlásí do svého internetového obchodu (provoz, prodej, odkazující atd.).

To je obrovský faktor při doporučování služby Shopify potenciálním klientům, protože všichni chtějí být v kontaktu s obchodními metrikami a zjistit, kdy dojde k úspěchu a odkud pochází.

Ostatní platformy jako Squarespace, WooCommerce a Magento mají všechna omezení. Ať už se jedná o problémy se sledováním, cenou, složitými funkcemi back-end pro majitele podniků nebo s obecným uživatelským rozhraním – narazil jsem na silniční nárazy se všemi třemi platformami v oblasti webového designu / vývoje, SEO a růstu elektronického obchodu..

Jen začátkem tohoto měsíce Shopify potvrdil, že nyní má přes tuto platformu více než 300 000 obchodníků. Tento růst potvrzuje, že expanze a růst jsou klíčové.

Jako obchodník mohu očekávat, že Shopify bude brzy stejně robustní jako Magento, ale zachová si jednoduché funkce, které má nyní. Možnosti a možnosti jsou pro tuto stále rostoucí platformu nekonečné – takže je ta, kterou doporučuji všem klientům.

Brock Ingham

Brock Ingham

~ Brock má zkušenosti s elektronickým obchodem od konceptu po uvedení na trh. Řídil online obchody a operace a neustále hledal nové příležitosti v digitálním marketingovém prostoru.

Když jsem začal s výškou všech platforem a rozhodl se, že to pro nás prostě neuděláme, ocením to, co může Magento udělat. Jak už bylo řečeno, moje nejoblíbenější platforma pro elektronický obchod by musela být Shopify.

Existuje silná a stále rostoucí komunita podporující Shopify, která je na mnoha jiných platformách neplatná. To rezonuje dobře s obchodem s aplikacemi a také obejít návody z hlediska vývoje. Ve službě Shopify je zabudováno mnoho skvělých funkcí, které mi brání v doporučení dalších.

Témata Plug and Play:

Shopify má snadnou navigaci na straně vývojáře, která se skvěle hodí do rozhraní WordPress. Témata mohou být měněna na desetník a mnoho aspektů může být změněno prostřednictvím jejich WYSIWYG editorů. Mějte na paměti, že i když je možné psát HTML a CSS pro úpravu nastavení statického motivu, budete pravděpodobně potřebovat pomoc vývojáře, pokud je vaše dovednost nováček.

Tuny podporujících aplikací:

S otevřeným zdrojem vznikají soukromé aplikace. Košík do košíku, který migroval na jednom z mých 5 000 stránek SKU, na kterých jsem pracoval (a to i přes špatné recenze), s několika málo chybami. Ostatní populární aplikace, jako je Sumome a Recomatic, plug and play, stejně jako web WordPress.

Přestože aplikace Shopify vlastní „tlačítko Koupit“ má stále ještě v plenkách, má obrovský potenciál. Prostřednictvím dynamických skriptů auto-gen tato aplikace změní libovolný vnější web na váš nový postranní obchod s externími vozíky tak, aby odpovídaly (je nutná znalost Java).

Ochrana proti podvodům:

Majitelé obchodů nabízejí platební bránu Shopify a mohou snadno dohlížet na jakoukoli podvodnou činnost. To je skvělé pro každého, kdo se zabývá velkými objemy objednávek, které mohou být cílem podvodných hostů. Žluté vlajky pro nesrovnalosti s adresou a více pokusů, červené vlajky pro VPN a stinnou historii nákupu. Celkově vzato skvělý nástroj k uložení spodního řádku.

Žluté vlajky pro nesrovnalosti s adresou a více pokusů, červené vlajky pro VPN a stinnou historii nákupu. Celkově vzato skvělý nástroj k uložení spodního řádku.

V neposlední řadě je to kanadská společnost! Jako hrdý Kanaďan miluji podporu platformy, kde jsem se narodil a vyrostl.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin je profesionální spisovatel na volné noze a blogger. Na svém blogu píše o malých a středních podnicích zaměřených na vyhledávání a sociální média DigitalGYD.com.

Pro mě je moje oblíbená platforma elektronického obchodu Shopify. Mám v blogu WordPress své blogy a weby, které jsou skvělé, ale pro můj eCommerce obchod; Shopify je to, co jsem si vybral.

Proč jsem si vybral Shopify?

Shopify je perfektní hybrid mezi WordPress (k vytvoření platformy eCommerce je zapotřebí mnoho kódování) a jednoduchých online obchodů, jako je Wix.com (kde nemůžete svůj malý obchod s eCommerce rozšířit na větší podnik).

Vlastně mám průvodce pro vytvoření jednoduchého internetového obchodu s Wix, který je ideální pro začátečníky. Ale pokud chcete plnohodnotnou platformu elektronického obchodování, šel bych s něčím jako Shopify.

Shopify, na druhé straně, je snadný, nepotřebuje pár kódovacích dovedností a může být upraven lépe než platforma jako Wix.

Další dva důvody, proč jsem se rozhodl pro Shopify, by byly:

1. Ovládací panel backendu: Má vše od kontroly zásob až po správu objednávek uvnitř jednoho systému. Díky tomu je snadné mít ptačí pohled a ušetřit problémy.

2. Dostupnost aplikací: Pokud jste kodér, můžete se systémem Shopify integrovat téměř cokoli, ale pokud nejste kodér (jako já), tyto aplikace jsou velkým časem a šetří peníze.

Mohammad Umer

Mohammad Umer

~ Umer je považován za jeden z 10 nejpopulárnějších blogerů v Pákistánu. Postavil mnoho webů pro eCommerce pro klienty.

Mám zkušenosti s některými z mých online klientů prodávajících produkt, protože chtějí pro své firmy jakýkoli automatický systém. Poskytuji jim web se skvělými funkcemi a stávají se šťastnými klienty.

Na internetu jsou k dispozici tisíce platforem, témat a skriptů elektronického obchodování a mnoho z nich je zdarma k použití se skvělými funkcemi. Těžko říci, že Shopify je král.

To jo! Ale musím to říct zde. Vzhledem k tomu, že tento software nebo můžete říci platformy mi dává snadnost dělat věci správným způsobem. A věřte mi, že jsou králem 100 000 ukládá energii.

Funkce Shopify Miluji:

1. Můžeme snadno vytvořit obchod se sociálními médii na Facebooku
2. Zkušební možnost, aby si kdokoli mohl vyzkoušet jeho vlastnosti, aby se ujistil, že je vhodný
3. Pluginy pro váš obchod (zdarma a placené)
4. Nemusíme platit za transakce a můžete nahrávat neomezeně
položky na prodej
5. Snadné nastavení pro majitele malých podniků a nováčky

Shopify má mnoho dalších funkcí.

Na závěr bych rád řekl, že Shopify je platforma elektronického obchodování typu vše v jednom.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Saucal, internetové firmy specializující se na vývoj WooCommerce. Začal vytvářet webové stránky, zatímco byl ještě na základní škole, a poprvé představil svou práci na národní úrovni ve věku 14 let během živého vysílání kanadské televizní show..

WooCommerce

 • Otevřený zdroj
 • Vytvořeno pro WordPress

Ve společnosti Saucal jsou všechny naše eCommerce webové stránky vytvořeny pomocí WooCommerce. Proč? Za prvé, věříme v open-source technologii. Ještě důležitější je, že věříme ve schopnost upravovat a vlastnit náš kód.

Z tohoto důvodu se vyhýbáme uzavřeným řešením, která nás mohou nechat omezovat na základní funkce a konfigurace, nebo být bez našeho souhlasu odstavena. Open source ftw.

Elliot Taylor

Elliot Taylor

~ Elliot je odborník na elektronický obchod a WordPress se sídlem ve Velké Británii. Je také zakladatelem YoGrow který poskytuje jednoduchou analýzu elektronického obchodu pro obchody, které chtějí růst.

Koně na kurzy! Která platforma elektronického obchodu je pro vás vhodná, záleží na vašich požadavcích. To znamená, že naší nejčastěji doporučovanou platformou je WooCommerce, protože je nejflexibilnější.

Je podstatně snazší vyvinout zakázková témata a funkce pro instalaci WooCommerce. Pokud právě namáčíte špičku ve světě elektronického obchodování, možná budete dávat přednost hostovanému řešení se vším, co funguje mimo krabici.

Až budete mít více zkušeností a stanovíte konkrétní požadavky na svou firmu, budete potřebovat přizpůsobitelnější řešení.

WooCommerce je ideální volbou a protože je integrován přímo do WordPress, existuje mnoho integrací WordPress, na kterých můžete také vydělávat.

WooCommerce a WordPress jsou open-source, a to má také výhody. Je to nesprávné pojmenování jako „zdarma“. Ve skutečnosti bude dražší najmout designéry, vývojáře, konzultanty a podobně využívat tento software.

Hlavní výhodou je komunita, která se vyvinula spolu s WooCommerce. Existuje živé tržiště pluginů a témat, které můžete použít. Vývojáři se čím dál více seznamují se vstupy a výstupy Woo.

Transparentnost zajišťuje přísné zabezpečení a prosazování osvědčených postupů. WooCommerce, WordPress a související pluginy se neustále vyvíjejí. Aktualizace jsou pravidelné.

To bude znamenat, že pro správu aktualizací musíte vyčlenit zdroj, ale také pro vás bude robustnější obchod, abyste mohli provozovat své online podnikání.

Pokud posouváte limity vašeho stávajícího hostovaného systému nebo možná zjistíte, že vaše podniková platforma je příliš nafouknutá pro vaše požadavky, doporučujeme vám podívat se na WooCommerce. Není to nejlevnější nebo nejjednodušší, ale je to bezpečná a bezpečná platforma, na které můžete stavět své podnikání.

Magnus Högfeldt

Magnus Högfeldt

~ Magnus je dánský marketingový specialista žijící ve Švédsku. Kromě vývoje webových stránek a online marketingu Magnus vytváří video a zvukový obsah a pomáhá svému zákazníkovi prodávat své znalosti online.

Mám oblíbenou platformu elektronického obchodování, ale nehodí se pro všechny. Je to všechno o potřebách a ochotě ke kompromisu. U některých obchodů je řešení webového obchodu na klíč podobné Tictail.com nebo Shopify je absolutně nejlepší volbou – pro ostatní je zapotřebí složité, na míru šité nastavení s řízením skladových zásob atd..

Zjistil jsem, že kombinace síly WordPress a flexibility WooCommerce často vyhovuje mým zákazníkům nejlépe. Zřídka provádím velká nastavení, která potřebují zpracovat tisíce produktů a objednávek každý den, ale více obsahu je poháněno weby s nákupy. Zdá se, že WooCommerce tyto projekty drží – a když můj zákazník požádá o konkrétní funkce, mohu prohlásit, že pro to je určitě plugin.

WordPress + Woocommerce je CMS s obchodem nahoře, zatímco Magento, PrestaShop atd. Jsou obchody s CMS nahoře. Pokud máte webový obchod s velkým množstvím obsahu a omezeným množstvím produktů, je kombinace W + W ideální.

WooCommerce mi umožňuje vytvářet obchody, které prodávají kombinaci fyzických produktů, digitální stahování, členství v uzavřené oblasti webu a přístup ke kurzům, to vše s malým nebo žádným vlastním kódováním.

Díky tomu je řešení pro zákazníka levné a my se můžeme soustředit spíše na vytváření obsahu, než na to, jak propojit různé platformy, aniž by to utrpělo zážitek z nákupu..

Mohu uzavřít přidružené obchody s blogery přímo v rozhraní WordPress a sledování prodeje pomocí Analytics nebo podobných systémů je hračka. Jo, a SEO-zařízení nejsou na špičce u žádného z ostatních systémů, které jsem viděl, pokud je nastavíte po knize.

Silnou stránkou WordPress a Woocommerce je také jejich slabina: Otevřený zdrojový kód mohou hackeři volně analyzovat a množství webů WordPress, které jsou napadeny malware a nevyžádanou poštou, je zjevné.

Váš web WordPress opravdu musíte neustále zabezpečovat a aktualizovat!

Steve Gerencser

Steve Gerencser

~ Steve buduje a uvádí na trh úspěšné webové stránky od roku 1997. Má hluboké zkušenosti v reálném světě s provozováním zcela odlišných podniků, které mu poskytují široký pohled na to, co je potřeba, aby byl podnik online.

Pokud jde o řešení elektronického obchodu, jsem velkým fanouškem „záleží na“.

V průběhu let jsme vytvořili vše od jednotlivých produktových webů pomocí tlačítka PayPal Buy Now až po zcela vlastní rolované nákupní řešení pro klienta s mezinárodními zákazníky, kteří prodávají výrobky malé jako plastové píšťalky, až po plné kontejnery dodávané nákladní lodí do zahraničí..

Existuje spousta životaschopných řešení a každé má své klady a zápory. Mám však několik řešení typu „go to“, které se zdají vyhovovat většině potřeb.

WooCommerce se stal skvělým řešením pro menší obchody a weby, které klient nemusí často aktualizovat.

Bezproblémově se prolíná s WordPress, takže pro ně nepředstavuje novou křivku učení a má všechny důležité funkce, které rád vidím v jednoduchém obchodě. Nastaví se rychle a pokud to bude potřeba, můžeme spustit obchod za několik hodin.

U větších obchodů a mých testovacích webů mám tendenci spoléhat se na OpenCart častěji než ne. Je to opět velmi jednoduchá instalace, a my můžeme dostat rámec webu na místo za pár hodin a začít žít za méně než týden v závislosti na prodávaném produktu..

OpenCart má rozsáhlou komunitu podpory s téměř tolika doplňky jako WordPress, takže jej lze snadno přizpůsobit téměř pro každou potřebu. Navíc, pokud chybí funkce, kterou potřebujeme, existuje řada vývojářů ochotných tuto funkci postavit za pár dolarů.

Skvělá věc je, že to funguje hned po vybalení administrátora. Pokud můžete žít s výchozím motivem, můžete mít fungující výkladní skříň se zpracováním PayPal za méně než jeden den, ale můžete jej také vzít jiným směrem do plnohodnotného nakupování.

Zac Johnson

Zac Johnson

~ Zac je podnikatel a super affiliate partner, který má téměř 20 let zkušeností v online marketingovém prostoru.

V průběhu let jsem měl příležitost pracovat s několika platformami elektronického obchodování. Od prvních dnů nákupního košíku Yahoo po jednoduchá jednostránková řešení objednávek pro online obchodníky.

Z mých osobních preferencí bych chtěl, aby moje nastavení bylo co nejjednodušší, a zároveň jsem schopen sledovat všechny úhly provozu na webu, objednávky a konverze..

Aby k tomu došlo, moje možnosti by pravděpodobně jít s drahým all-in-one řešení nebo jít s WordPress řízené řešení, jako je WooCommerce.

Protože jsem velkým fanouškem WordPressu a mám rád možnosti přizpůsobení, a zároveň jsem schopen propojit se s platebními procesory, jako jsou Amazon, Stripe a Paypal, držím se WooCommerce jako své zvolené platformy elektronického obchodování..

Neil Sheth

Neil Sheth

~ Neil vytváří a marketinguje webové stránky od roku 2009. Je zakladatelem společnosti Only Way Online, digitální marketingové agentury, která se specializuje na zvýšení návštěvnosti a prodeje online. Neil také poskytuje SEO koučování pro menší firmy prostřednictvím „Your Brand Found“.

Woocommerce ruce dolů!

Asi před čtyřmi lety jsme s manželkou chtěli spustit online obchod s luxusním dárkem a provést alespoň měsíc výzkumu. Rozhodli jsme se vybrat Woocommerce z následujících důvodů:

 • WordPress je skvělý – je to jednoduché, stručné, můžete vytvářet krásné weby a systém pro správu obsahu je skvělý pro SEO a marketing obsahu. Používám WordPress po celá léta, takže když jsem zjistil, že s ním mohu vytvořit web elektronického obchodu, bylo to téměř neomylné.
 • Nízké náklady – není třeba kupovat robustní a drahý software, místo toho si vyberte téma, nainstalujte WordPress a Woocommerce, propojte je s platební bránou a je dobré jít. Dobře, pravděpodobně to není tak jednoduché, ale dostanete podstatu, správně. Vzhledem k tomu, že je hostitelem hostitele, neexistují žádné průběžné měsíční poplatky, zaplaťte jednou a zapomeňte.
 • Přístup k vývojářům – Nikdy se nebudete snažit najít vývojáře WordPress, který také pomůže udržet vstupní cenu pro web Woocommerce přiměřenou ve srovnání s jinými platformami. V současné době pracuji s klientem, který utratil tisíce liber na novém webu vyvinutém na platformě vytvořené jejich marketingovou agenturou. To znamená, že každá změna, kterou chtějí na webu provést, je značná cena a proces vyčerpání. Klient se cítil omezený, a to je jeden velký důvod pro výběr platformy, jako je WordPress, ke které má přístup každý.

Rohin Dua

Rohin Dua

~ Rohin se ráda zapojí do affiliate marketingu, prozkoumá možné způsoby, jak vytvořit pasivní příjem online a podělit se o své znalosti s podobně smýšlející komunitou. Provozuje také společnost SEO Outsourcing Company a poskytuje služby mnoha SEO agenturám po celém světě

Odpověď na výběr správné platformy elektronického obchodování opravdu závisí na vašem cíli a zájmu. Moje nejoblíbenější platforma eCommerce je bezpochyby WordPress.

V oboru je nyní považováno za standardní a při použití s ​​placenými zásuvnými moduly Woocommerce získáte všechny pokročilé funkce, které byste kdy chtěli vidět na svém webu Ecom.

Nejlepší část o WordPress je jeho Open Source, Free, jeho CMS je super snadné použití, SEO přátelský a není mnoho technických dovedností, které jsou vyžadovány pro správu věcí. Při integraci Woocommerce s některými placenými tématy, jako je Divi, lze za pár hodin získat ohromující obchod..

Existuje mnoho velkých obchodů, se kterými pracujeme, stále používáme WordPress, a jediným důvodem pro jejich volbu je jednoduchost platformy pro přidání prodejních cest a integrace s populárními marketingovými platformami.

Tip: Mnoho placených témat WordPress v těchto dnech přichází s 1 funkcemi Demo Import, které vám pomohou vytvořit eCommerce obchod s možností vyladit podrobnosti tak, aby odpovídaly vaší produktové řadě v nejjednodušším způsobem.

Victoria Pavlova

Victoria Pavlova

~ Victoria je sériový podnikatel a zakladatel polské digitální značky Starligh MG, která vlastní a provozuje mezinárodní online platformy v konkurenčních vertikálech..

Jsem velkým fanouškem WooCommerce. Zaprvé: WooCommerce je bezplatný open source plugin s kódem volně přístupným každému. To znamená, že si ji můžete přizpůsobit tak, jak chcete, nebo si dokonce vytvořit vlastní rozšíření.

Woocommerce je velmi flexibilní a snadno použitelný. Dokonce i netechničtí uživatelé to zvládnou zhruba za týden. Důvodem je to, že Woocommerce je součástí WordPress. Předchozí uživatelé si mohou užít uživatelsky přívětivé rozhraní a logiku WordPress.

Navíc to znamená, že můžete použít všechny bezplatné a placené pluginy a témata dostupná pro uživatele WordPressu. Vydělávání placených rozšíření Woocommerce je dostupné a kompatibilní s téměř každým tématem elektronického obchodu WordPress..

Přestože je WooCommerce zdarma, neznamená to, že není profesionální. S WooCommerce můžete vytvářet krásné obchody s funkcemi, jako jsou kupónové kódy, podrobné sledování objednávek, stav doručení, sledování zásob, nastavení daní, nástroje pro zapojení zákazníků a mnoho dalšího.

Velká komunita je další výhodou. Vždy můžete získat bezplatnou podporu, kdykoli ji potřebujete.

Farhan Syed

Farhan Syed

~ Farhan je webový vývojář se specializací na SEO a blogger. Pomáhá lidem řídit jejich online přítomnost pomocí marketingu sociálních médií a optimalizace vyhledávacích strojů.

Mám rád podnik WooCommerce pro své obchodní weby elektronického obchodu. Poskytuje mi obrovskou výhodu, pokud jde o flexibilitu a doplňky, oproti jiným poskytovatelům softwaru Ecom, jako je Magento nebo Shopify.

Něco, co se mi na WooCommerce líbí, je to, že stále mohu blogovat na stejném webu jako v obchodě. Mohu mluvit o produktech a mohu za ně osobně ručit na webu. Také si můžu vybrat libovolné téma, které se mi líbí, které pracuje s WC, aby se obchod.

Nejlepší část WC je, že se integruje přímo do již vybudovaného webu a funguje velmi dobře s mnoha pluginy, které bych chtěl přidat na web.

Heena Shah

Heena Shah

~ Heena miluje psaní a čtení o trendových metodách v online marketingu. Její odborné znalosti jsou v tvorbě kreativní webové stránky a Facebook Marketing.

O nejlepší platformě elektronického obchodování obvykle rozhoduje několik parametrů, jako je požadavek klienta, rozpočet, snadnost operací atd. A Woocommerce se skvěle hodí k účtu.

Naše web design společnost vyvinula několik eCommerce webových stránek na populárních platformách jako Magento, OpenCart, Drupal a Woocommerce.

Upřednostňujeme však Woocommerce pro klienty, kteří většinou ručí za řešení pro kutily, snadno ovladatelné funkce a cenovou dostupnost. Pomocí Woocommerce mohou zákazníci snadno spravovat nakupování, e-maily, katalogy produktů, zásoby atd.

Magento a další open source platformy nabízejí téměř stejný typ funkcí jako Woocommerce. Některé funkce však vyžadují provedení odborné pomoci. A není snadné získat kvalifikovaného vývojáře pro práci s platformou Magento. Navíc jsou dražší než Woocommerce.

Phil Clerkin

~ Phil je webový designér pro Cre8ive Online.

Moje oblíbená platforma elektronického obchodování je WooCommerce. V průběhu let jsem vyzkoušel několik různých, ale zjistil jsem, že pouhý počet lidí, kteří používají WooCommerce, znamená, že vždy lze najít pomoc.

Pokud jsem narazil na žádost o konkrétní přizpůsobení, vždy jsem byl schopen najít plugin, který by pomohl splnit cíle uživatele. Existuje spousta vývojářů, kteří vytvářejí úžasné doplňky pro WooCommerce.

Také jsem zjistil, že WooCommerce funguje dobře s celou řadou témat, což znamená, že skvěle vypadající stránky jsou odtud jen pár kliknutí. Vývojářské woothémy nabízejí nekonečné doplňky a přestože jsou drahé, fungují bezchybně.

Michail Khorev

Michail Khorev

~ Michail je odborník na SEO. Má více než 8 let zkušeností v oblasti webdesignu a digitálního marketingu pro malé a střední podniky.

Na trhu existuje tolik eCommerce řešení, ale v posledních několika letech jsem raději používal WooCommerce pro všechny své klienty a projekty.

Většina malých a středních podniků potřebuje levnou, jednoduchou a přizpůsobitelnou platformu, která jim může pomoci prodat 10–1 000 produktů, a WooCommerce je pro to nejlepší volbou.

Z pohledu vývojáře jde o plugin s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že budete mít plný přístup ke zdrojovému kódu a můžete jej přizpůsobit tak, jak chcete vy nebo váš zákazník. Největší knihovna dostupných doplňků a rozšíření vám pomůže během několika minut nakonfigurovat libovolného poskytovatele platební brány a přepravce.

Celá sestava by mohla trvat několik hodin namísto dní – kritické, když má klient pevně stanovené termíny. Nemluvě o úžasných a profesionálních šablonách na ThemeForestu, díky nimž bude internetový obchod vypadat úžasně na všech zařízeních, zlepší konverzní poměr a vytvoří pozitivní image značky.

Ostatní platformy tuto úroveň přizpůsobení a použitelnosti prostě neposkytují a v minulosti jsem musel strávit hodiny opravováním a aktualizací kódu na jiných platformách eCommerce (PrestaShop a OpenCart), protože některé konektory a rozšíření byly zastaralé nebo nebyly zastaralé existovat.

Abych to shrnul, vždy doporučuji WooCommerce, protože:

 • Ideální pro malé a střední internetové obchody
 • Nejlevnější náklady na spuštění
 • Rychlé nastavení času
 • Plný přístup k kódu a databázi
 • Největší knihovna doplňků
 • Mobilní a SEO připraven
 • Mírné požadavky na hostování (sdílený hosting)
 • Nízké náklady na údržbu
 • Největší komunita uživatelů a vývojářů (najít odpovědi a vyřešit problémy)
 • Pokud se zákazník rozhodne najmout interního vývojáře, je také mnohem dostupnější a snazší najít vývojáře WordPress / WooCommerce.

Shaikh Aezaz

Shaikh Aezaz

~ Shaikh má přibližně 6 let zkušeností s vývojem webových stránek. Webové stránky s WordPress vyvíjí více než 4 roky.

Můj oblíbený software je WooCommerce, protože můžeme rychle vytvořit náš web pomocí dostupných doplňků a rozšíření.

Nejdůležitější je, že je to zdarma.

Jeden z eCommerce webových stránek, které jsem vytvořil pro prodej vlastních gumových razítek, trval jen 3 dny.

Ban Markus

Ban Markus

Moje oblíbená platforma elektronického obchodování je WooCommerce. Rád používám WooComerce nejen proto, že je přátelský pro nováčky, ale také proto, že je snadné jej nastavit a zdarma.

Vypadá to děsivě, když si uvědomíte, kolik pluginů musíte koupit / dostat, aby to fungovalo správně, ale návratnost investic je mnohem lepší než u jiných platforem, které vám nabízejí všechna nastavení a funkce pro provizi.

Vypadá to děsivě, když si uvědomíte, kolik pluginů musíte koupit / dostat, aby to fungovalo správně, ale návratnost investic je mnohem lepší než u jiných platforem, které vám nabízejí všechna nastavení a funkce pro provizi.

Tyto platformy nejen vyříznou kus vašich zisků, ale také vás donutí žít podle jejich pravidel. Ano, je pravda, že vypadají snadno a levně, ale z dlouhodobého hlediska je to samo o sobě pomocí WooCommerce uspokojivější.

Venchito Tampon

Venchito Tampon

~ Venchito je stratég pro vytváření odkazů založený na Manile a je generálním ředitelem a spoluzakladatelem společnosti SharpRocket, firmy zabývající se vytvářením odkazů v Asii, která nabízí služby spojené s budováním odkazů pro SEO agentury, majitele podniků elektronického obchodování a velké korporace v anglicky mluvících zemích.

Jednou z mých oblíbených platforem elektronického obchodování, zejména pro weby WordPress, je WooCommerce. Několik funkcí, které se dnes mohou hodit pro majitele startupů, jsou:

 • Produkty lze snadno rozdělit do kategorií podle prodejních cen a dalších nezávislých atributů. Má obrovskou flexibilitu při prodeji fyzického nebo dokonce virtuálního produktu ke stažení.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní WordPress. To vám může pomoci vybudovat internetový obchod bez záměny, takže se můžete více soustředit na vytváření skvělých vstupních stránek.
 • Vestavěný analytický systém, který udržuje vaše statistiky křišťálově čisté.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj je E-commerce nadšenec, který řídí jeho vlastní eCom podnikání.

Moje oblíbená platforma elektronického obchodování je WooCommerce. Důvod, proč jsem si vybral WooCommerce, je ten, že je velmi snadné a uživatelsky přívětivé nastavit ve srovnání s jinými platformami, které jsem zvažoval.

Je také velmi flexibilní a vy můžete snadno vytvářet přizpůsobená řešení. Další výhodou WooCommerce je extrémně velký počet bezplatných a prémiových doplňků, které jsou k dispozici.

Většinu přizpůsobení, které potřebujete ke spuštění obchodu, lze provést pomocí zásuvných modulů, které vám pomohou rychlejší spuštění a více se soustředit na generování prodeje než na starosti s technologií.

Al-Amin Kabir

Al-Amin Kabir

~ Al-Amin je více oceněný podnikatel, blogger, přidružený obchodník a řečník, který učí, jak vytvářet ziskové specializované stránky.

Doporučuji WooCommerce.

Je to velmi flexibilní Z hlediska funkcí, přizpůsobení a další technické stránky věcí získáte spoustu flexibility. Platformu WooCommerce můžete použít k prodeji fyzických produktů, produktů ke stažení, členství nebo dokonce k prodeji produktů založených na affiliate partnerech / třetích stranách..

Snadná integrace s existující webovou stránkou, blogy WordPress v současné době napájí přes 25,4% všech webových stránek online a odpovídá za více než 76,5 milionu blogů!

To, co se mi na WooCommerce líbí, je založeno na WordPressu a můžete snadno integrovat platformu elektronického obchodování / digitální prodejní platformu do svého stávajícího webu. Bloggers může snadno integrovat e-commerce obchod do svého blogu a začít prodávat online.

Stovky rozšíření

Požadavek na každého je téměř jedinečný a pro splnění vašich požadavků potřebujete rozšíření. Co se mi na WooCommerce líbí, má stovky rozšíření. Většina z nich je zdarma.

Další vlastnosti WooCommerce, díky kterým jsem si to vybral

• Široký výběr bezplatných a prémiových šablon
• Existující rozhraní WordPress
• Zdarma, žádné jednorázové / měsíční poplatky

Ashley Faulkesová

Ashley Faulkesová

~ Ashley je zakladatelem Mad Lemmings, společností, která pomáhá podnikatelům a malým podnikům získat více zákazníků prostřednictvím svých webových stránek

Moje platforma e-commerce pro mé klienty je Woocommerce. Proč? Protože se jedná o velmi jednoduchý rámec a je založen na WordPress, který vám poskytuje tolik flexibility a kontroly.

Woocommerce přichází se všemi základy, které potřebujete ke spuštění internetového obchodu ze stránek produktů (s různými rozvrženími přes WordPress Themes), dopravy, daní, cen, platebních bran, inventáře a lokalizace.

Nejen to, ale také dostanete všechny funkce WordPress jako stránky, příspěvky a spolehlivé SEO pomocí pluginů, jako je Yoast nebo All in One SEO. Je to téměř příliš snadné!

Samozřejmě, pokud provozujete masivní a komplexní web s eCommerce, pak Woocommerce & WordPress nemusí (nakonec) uspokojit všechny vaše potřeby, ale pro většinu internetových obchodů je to jeden z nejjednodušších a nejlepších způsobů, jak jít.

Aaron Jones

Aaron Jones

~ Aaron je odborník na affiliate marketing. Učí své čtenáře, jak najít výklenek, založit web a jak zvýšit provoz.

Platformu WooCommerce jsem vždy používal kvůli snadnému použití a způsobu, jakým je platforma nastavena. Woo Commerce funguje s většinou témat a ingrates dobře.

Pokud jste začátečník a nezajímáte se o psaní kódu, je to způsob, jak jít do obchodu. Vím, že existují i ​​jiné, ale snadné používání a integrace jsou klíčovými faktory v mém podnikání.

Vaše firma musí být silná a musíte se naučit své publikum. S analytiky zahrnutými v tomto pluginu nebo s tím, zda je zabudováno do vašeho tématu, může celý svět změnit, pokud jde o konzervativy a vaše podnikání..

Louie Luc

Louie Luc

~ Louie je internetový obchodník na plný úvazek, který již několik let pracuje z domova. Provozuje několik specializovaných webů a autorit a několik podniků elektronického obchodování.

Moje oblíbená platforma elektronického obchodování je WooCommerce. Jedná se o nejoblíbenější řešení elektronického obchodování, které používá 39% webů s internetovými obchody.

Jedná se o bezplatný plugin, který můžete nainstalovat na svůj WordPress, což znamená, že provozuje váš vlastní server. Pokud potřebujete další funkce, můžete je přidat podle potřeby. Tato rozšíření jsou placena, ale stojí za to.

Protože výběr správné platformy elektronického obchodu pro váš internetový obchod je klíčovým obchodním krokem, musíte si vybrat to nejlepší: jít s WooCommerce.

Ryan BeMiller

~ Ryan provozuje web s názvem Nákupní signály, jehož cílem je pomoci obchodníkům online propagovat jejich stránky a přilákat více podniků prostřednictvím online marketingu..

Rád bych to nejprve upozornil s přesvědčení, že volba platformy elektronického obchodu je jednou z nejméně důležitých voleb pro nový malý web elektronického obchodu..

Chápu, že mnozí by s tímto tvrzením nesouhlasili, ale myslím si, že je to jako číslo pět v pořadí podle důležitosti, pokud jde o věci, na které byste se měli soustředit.

Ujistěte se, že jsou nejprve vytáčeny vaše produkty, publikum, zprávy a nabídky, a poté vyberte platformu elektronického obchodu, se kterou jste spokojeni.

Jak již bylo řečeno, mám sklon se naklánět k WooCommerce. Protože jsem srdcem marketingu a vývojáře, miluji flexibilitu, že jsem schopen věci skutečně přizpůsobit a dostat se pod kapotu. WooCommerce umožňuje tuto flexibilitu.

Oceňuji také skutečnost, že to, co získáte zdarma s WooCommerce, je plně schopné a bohaté na funkce. Můžete provozovat slušný web s elektronickým obchodem s pouhými bezplatnými platformami, které nejsou k dispozici.

Pokud chcete věci vylepšit a přizpůsobit, existuje celá komunita vývojářů nabízející bezplatné a placené doplňky..

Implementace a správa WooCommerce je také velmi snadná a přímá. Uživatelské rozhraní považuji za přátelské a srozumitelné, a to i pro netechnické lidi. Několik lidí, pro které jsem ji implementoval, má jen velmi malou technickou vybavenost, přesto však dokážou obchod zvládnout sami..

Tam může být ještě jednodušší možnost, jako je například Shopify. Nemusí však být tak cenově dostupné a obvykle jsou mnohem méně přizpůsobitelné.

Takže pro mě je hodnota toho, co dostanete zdarma, a snadnost použití, spolu se schopností přizpůsobení, dělá z WooCommerce opravdu silnou volbou.

Hernan Vazquez

Hernan Vazquez

~ Hernan je podnikatel a digitální obchodník, který pomáhá majitelům firem, profesionálům, nezávislým pracovníkům a podnikatelům získat více potenciálních zákazníků a prodat více věcí pomocí síly internetu.

Miluji Woocommerce, protože se integruje s WordPress, takže věci jsou mnohem snazší mít blog, optimalizovat jej pro SEO a zařadit jej na Google. Můžete přijímat všechny hlavní platební metody, jako jsou PayPal a Stripe, přímo ze své stránky, nebo dokonce ze služeb třetích stran, jako je Samcart.

Navíc se nemusíte učit úplně novou platformu, abyste mohli začít prodávat své produkty online, což je obrovský úspora času. Zkoušel jsem s dalšími robustnějšími platformami, jako jsou Magento a Zencart, ale kvůli UX se stále vracím zpět na Woocommerce.

Navíc, pokud vám něco chybí, můžete si vždy zakoupit zásuvný modul nebo získat něco kódovaného speciálně pro tuto funkci. Takže pokud jste fanouškem WordPress jako já, jděte s Woocommerce.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andy je webový stratég a spoluzakladatel Orbit Media. V oblasti webdesignu a interaktivního marketingu působí od ledna 2000. Je také přednášejícím, obchodníkem s obsahem, environmentalistou a autorem..

Na oběžné dráze je klíčovou funkcí každé platformy snadná integrace eCommerce. To nám umožňuje zvolit ideální nástroj pro samostatné úlohy.

Například, když klient chce CMS s otevřeným zdrojovým kódem se spoustou funkcí, můžeme zvolit Drupal. Ale pro backend eCommerce, který se spojuje se všemi jejich dalšími systémy třetích stran, můžeme jít se systémem jako Shopatron.

Web Gold Eagle je příkladem plně integrovaného hybridního systému. Katalog Drupal s Shopatron vozíkem a pokladnou.

Snadná integrace je dokonalá funkce elektronického obchodování!

Arjun Sarin

Arjun Sarin

~ Arjun je profesionál v oblasti správy produktů se zaměřením na P&L a je dobře zběhlý při práci s týmy s více funkcemi. Rád pracuje na projektech „Oprava vraku“, rád se učí nové věci, řeší problémy a pracuje na nových nápadech. Je MBA a počítačovým inženýrem, má příležitost pracovat na globálních projektech ve své krátké kariéře 5,5 roku.

Vzhledem k tomu, že trh s elektronickým obchodem roste rychlým tempem, vidíme mnoho nových trendů. Při zakládání nového podniku v oblasti elektronického obchodování existuje řada prvků, na které je třeba přijít, a existuje spousta odborníků, kteří vám mohou pomoci s každým z těchto prvků.

V takovém případě může být zjišťování, kterou platformu použít, když chcete vytvořit svůj internetový obchod, docela matoucí úkol – zejména pokud nejste z technického / elektronického obchodu.

Osobně se mi líbí GetMeAShop, který začal skromným cílem pomáhat malým maloobchodním firmám mít vlastní online přítomnost.

Zaměřuje se na poskytování přehledné, uživatelsky přívětivé technologie těmto podnikům spolu s množstvím služeb dostupných na různých platformách – prodejní místo, webový portál, elektronický obchod, CRM, analytika, správa trhu, integrace sociálních médií.

Jedná se o kompletní řešení pro malé a střední podniky, které soutěží a rostou online, a poskytují tak podnikům příležitost růst a vzkvétat s platformou k vytvoření jejich online přítomnosti a prvků marketingu jejich podnikání..

Vzhledem k tomu, že tradiční maloobchodníci zmenšují své fyzické stopy a vyvažují své investice směrem k digitálnímu obsahu, tato platforma neustále vytváří nové obchodní modely a přizpůsobuje staré, aby se přizpůsobily zásadním změnám v technologii tím, že prodejcům offline umožňuje mít mobilní, omnichannel maloobchodní řešení..

Díky mobilní aplikaci mohou nejen nastavit svůj internetový obchod, ale také prodávat na více trzích (při správě z jediného dashboardu), zaznamenávat údaje o zákaznících, udržovat veškerý inventář synchronizovaný napříč kanály (dokonce i offline prostřednictvím POS) a mít hloubkovou analýzu jejich inventáře, prodeje a přílivu zákazníků.

Nejlepší věc, která se mi na GetMeAShopu líbila, je hvězdný tým, který vyvinul platformu od nuly, myslím, že díky tomu vynikají spolehlivostí platformy a kvalitou služeb..

V současné době má GetMeAShop mnoho klientů z Indie, ale pomalu se pohybují na mezinárodní úrovni zavedením funkcí, jako je podpora více měn, mezinárodní platby atd. Mezi klienty používající GetMeAShop patří Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan a Kiligco.

Naveen Kumar

Naveen Kumar

~ Naveen je blogger podle hobby a digitální obchodník z povolání. Spolupracuje s webovou vývojářskou společností a zabývá se převážně webovými stránkami elektronického obchodu a jeho firma také vyvíjí šablony Joomly pro webové stránky elektronického obchodu..

Rád používám Joomla CMS pro vytváření webových stránek elektronického obchodu. Existuje několik důvodů, proč odkazuji Joomla na jiný software elektronického obchodování, jako je WordPress nebo Magento.

Jsem ve vývoji Joomly. Cítím to lépe než ostatní.

V Joomle je tolik softwaru, který vytvoří webové stránky eCommerce, jako je Virtuemart, Hikashop atd. Není tedy možné používat pouze jeden. Můžete je používat podle své jednoduchosti.

Komunita Joomla je úžasná. Každý si rád pomůže navzájem vyřešit své dotazy.

V adresáři rozšíření Joomla je k dispozici přibližně 8000 rozšíření a hlavní tým Joomla ověří všechna tato. Tato rozšíření tedy můžete používat bez problémů.

Je plně kompatibilní se SEO a největším důvodem mé lásky k Joomla je její bezpečnost. Joomla jsem našel bezpečnější než WordPress.

Po Joomle bych rád doporučil WordPress (WooCommerce) pro web eCommerce, protože se snadno používá a spravuje. Pokud chce někdo použít Joomla, existují úžasné bezplatné víceúčelové šablony Joomla. A můžete je používat pro komerční i nekomerční účely bez poskytnutí jakéhokoli úvěru.

Drazen Prastalo

Drazen Prastalo

~ Drazen je online podnikatel, profesionální blogger a přidružený odborník. Kromě psaní pro svůj hlavní blog Income Mesh vlastní i tržiště šablony vstupních stránek nazvané „The Landing Factory“.

Moje oblíbená platforma eCommerce je Easy Digital Downloads, protože je vytvořena speciálně pro prodej digitálních produktů, což je to, co dělám.

Je ideální pro mé obchodní potřeby, protože má k dispozici různé doplňky, které mi umožňují rozšířit funkčnost mého internetového obchodu bez rozbití banky. Ať už potřebujete, od platebních bran po e-mailový marketing, mají vše.

Jednou z nejdůležitějších věcí je samozřejmě také podpora, což je skvělé, kluci z EDD jsou rychlí, profesionální a znalí. Kromě toho také pravidelně vyvíjejí nové aktualizace a přidávají nové vzrušující funkce.

Všechno jde o to, co je pro vaši situaci vhodné.

Jaký je tvůj rozpočet?

Co prodáváš?

Jaký druh přepravy potřebujete?

Jaký druh funkcí potřebujete?

V jakých měnách budete obchodovat?

Jaký je váš platební systém brány??

Jakmile znáte odpovědi na tyto otázky, můžete zúžit, která platforma je pro vás ta pravá. Každá platforma má své klady a zápory.

Například:

WooCommerce – je to zdarma, existuje spousta bezplatných pluginů pro budování funkčnosti a integraci PayPal a jste na cestě k prodeji online.

Nevýhoda – Woocommerce může být buggy, integrace chybí podpora a mnohokrát brány systémy nehrají pěkně spolu.

Shopify – skvělá platforma s velkou podporou – jste však omezeni na to, co je možné v rámci – a raději byste byli připraveni zaplatit měsíční poplatek pokaždé, když hledáte funkčnost mimo normální rámec..

Magento – předává nejflexibilnější a technicky připravené řešení eCommerce.

Nevýhoda – raději buďte nebo najměte skvělého vývojáře, aby vám tento rámec fungoval.

Jak vidíte, všechno jde o to, jaké zdroje, znalosti nebo rozpočet máte k dispozici a které budou odpovědí na to, která platforma bude pro vás nejlepší.

David Krauter

David Krauter

~ David nejprve obchodník první a “techy SEO geek” druhý … on je zakladatelem webových stránek, které prodávají poskytování webových stránek & SEO služby se zaměřením na větší provoz, potenciální zákazníky, telefonní hovory & prodeje – nejen žebříčky …

Všechno jde o to, co je pro vaši situaci vhodné.

Jaký je tvůj rozpočet?

Co prodáváš?

Jaký druh přepravy potřebujete?

Jaký druh funkcí potřebujete?

V jakých měnách budete obchodovat?

Jaký je váš platební systém brány??

Jakmile znáte odpovědi na tyto otázky, můžete zúžit, která platforma je pro vás ta pravá. Každá platforma má své klady a zápory.

Například:

WooCommerce – je to zdarma, existuje spousta bezplatných pluginů pro budování funkčnosti a integraci PayPal a jste na cestě k prodeji online.

Nevýhoda – Woocommerce může být buggy, integrace chybí podpora a mnohokrát brány systémy nehrají pěkně spolu.

Shopify – skvělá platforma s velkou podporou – jste však omezeni na to, co je možné v rámci – a raději byste byli připraveni zaplatit měsíční poplatek pokaždé, když hledáte funkčnost mimo normální rámec..

Magento – předává nejflexibilnější a technicky připravené řešení eCommerce.

Nevýhoda – raději buďte nebo najměte skvělého vývojáře, aby vám tento rámec fungoval.

Jak vidíte, všechno jde o to, jaké zdroje, znalosti nebo rozpočet máte k dispozici a které budou odpovědí na to, která platforma bude pro vás nejlepší.

John Lawson

John Lawson

~ John je generálním ředitelem ColderICE Media, Amazon # 1 nejprodávanější autor, IBM Futurist a Ebay Influencer. John je průkopníkem v oblasti online maloobchodu a zakladatelem skupiny E-commerce Group, globální komunity obchodníků a obchodníků.

Moje oblíbená platforma elektronického obchodu je Miva. Tito kluci jsou ve hře od začátku roku 2000, a proto je vybírám. Jednou z nejdůležitějších věcí pro mě je vybrat platformu, která může škálovat, jak budete škálovat.

Prodejny Miva byly jednoduše vyrobeny na míru pro můj „geek factor“, jeho platforma je dostatečně flexibilní, aby bylo možné implementovat cokoli, co jsem dnes chtěl dělat,.

Ale také rozšiřitelné, takže lze integrovat i věci, které v budoucnu sestoupí z potrubí. Mají skvělý tým podpory a velmi živou vývojovou komunitu.

Možnosti integrace a doplňků jsou nekonečné a neustále se měnící svět elektronického obchodování, který je pro mé potřeby obrovským plusem. Zde jsou moje specifika, díky nimž jsem se dostal na tuto platformu:

 • Snadné zahájení a rychlé uvedení do provozu
 • Schopnost integrace s mými systémy zpracování back-end
 • Citlivá podpora zákazníků
 • Rozšiřitelná robustní platforma, která by rostla s růstem
 • Díky podpoře napříč zařízeními můj web vypadá dobře a bezchybně funguje na všech zařízeních a prohlížečích.
 • Konkurenceschopné ceny pro majitele firmy SMB

Děkujeme vám všem webovým designérům eCommerce, webovým vývojářům, online obchodníkům a blogerům, kteří přispěli k tomuto odbornému setkání! Zvláštní poděkování patří Russell Lobo a Gabriella Sannino, které mě představily několika účastníkům.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map