48 expertov sa podelilo o svoj najlepší tip, ako si vybrať najlepšiu platformu elektronického obchodu

Internetový obchod vám umožňuje nezávislosť predaja vašich výrobkov nepretržite po celom svete. Stojí to oveľa menej ako bežný obchod s tehlami a maltou a môže vám dať zákazníkov z celého sveta.


Vzhľadom na množstvo možností je ťažké sa rozhodnúť, ktorú platformu použiť. A rozhodnutie je dôležité, pretože platforma, ktorú si vyberiete, môže byť tá, ktorú budete mať roky, ak nie desaťročia, a bude základom vášho internetového obchodu..

Ak chcete vytvoriť internetový obchod, máte niekoľko možností pre softvér eCommerce, platformu, ktorú by ste mohli použiť pre svoje stránky. Rozhodli sme sa zistiť, ktorá je najobľúbenejšia voľba.

Oslovili sme 48 odborníkov v oblasti elektronického obchodu a položili im jednu ústrednú otázku:

Aká je vaša obľúbená platforma elektronického obchodu a aké funkcie vás prinútili zvoliť tento konkrétny softvér?

Výsledky sú:

Poďme sa pustiť do odpovedí experta a zistiť, aké sú výhody a nevýhody každej platformy.

Anthony M. Spallone

Anthony M. Spallone

~ Anthony je v súčasnosti hlavným technologickým riaditeľom v spoločnosti InstaViva & Tienidlá nádeje. Je tiež administratívnym riaditeľom spoločnosti Arctic Gray, Inc. Často sa od neho žiada, aby vystúpil na podujatiach rôznych technologických spoločností na celom svete, aby prediskutoval dizajnové trendy, branding, reklamu, SEO a ďalšie..

Volám sa Anthony a webové stránky navrhujem už viac ako desať rokov. Pri výbere obľúbenej platformy elektronického obchodu sa zameriavam na dve hlavné veci: jedna je funkčnosť a druhá jednoduchosť použitia.

funkčnosť. Shopify je najlepšia platforma elektronického obchodu, ktorá sa týka funkčnosti so širokou škálou doplnkov a aplikácií z modulov lodnej dopravy, riešení plnenia, viac ako 70 platobných brán, návrhov produktov a oveľa viac..

Služba Shopify vám umožňuje vytvárať responzívne webové stránky, takže je ideálna pre všetky zariadenia a načítanie je veľmi rýchle. Toto je skvelé riešenie pre niekoho so základným porozumením kódovania a vývoja webových stránok.

Jednoduchosť použitia. Wix je najlepšia platforma elektronického obchodu, pokiaľ ide o ľahké používanie pomocou editora drag and drop a veľmi intuitívne pre takmer každého. Najlepšie na Wixe je, že na vytváranie webových stránok nepotrebujete vedieť, ako kódovať.

Pri vytváraní webových stránok pre klientov majú tendenciu sa vracať s množstvom zmien a aktualizácií a neustále musia platiť vývojárovi, ale s Wixom môžeme stránku zostaviť a potom môže klient ľahko prevziať každodennú správu..

Wix je pevné zobrazenie (nereaguje), ale existuje skvelý mobilný editor, ktorý prevádza vaše webové stránky na dokonalý mobilný zážitok.

Arturs Kruze

Arturs Kruze

~ Arturs je generálny riaditeľ spoločnosti Magebit, agentúry pre elektronický obchod špecializovanej na spoločnosť Magento. Je tiež certifikovaným špecialistom na vývoj a riešenia Magento. Arturus má viac ako šesťročné profesionálne skúsenosti s Magento.

Nie je možné povedať, ktorá platforma elektronického obchodu je najlepšia. Závisí to od potrieb zákazníka, ktorú platformu elektronického obchodu použiť.

Moje obľúbené je Magento, ale nie je to vhodné pre malé weby, pretože náklady na hosting a údržbu sú dosť vysoké v porovnaní s Shopify alebo inou platformou elektronického obchodovania s otvoreným zdrojom. Pre stredné a veľké stránky navrhujem Magento (CE alebo EE), pretože Magento je veľmi škálovateľné a bezpečné.

Približne 90% klientov spoločnosti Magebit používa Magento a so správnymi vývojármi a usmerneniami je táto platforma elektronického obchodu cestou k úspechu.

Podľa môjho názoru sú to hlavné dôvody pre výber Magento:

 • Veľmi veľká rozširovacia základňa (bezplatná a platená)
 • Ľahko prispôsobiteľné bez toho, aby ste sa dotkli základných funkcií
 • Zabezpečené pomocou pravidelných vydaní bezpečnostných opráv
 • Rýchlo rastúca komunita
 • Pravidelné eCommerce udalosti (Zoznámte sa s Magento)

Nie každá platforma je dokonalá a pre Magento existujú aj nevýhody:

 • Vysoké náklady na hosting v porovnaní s inými platformami elektronického obchodu
 • Odborní vývojári potrební pre prácu ako vývojár so zlými znalosťami Magento môžu tento obchod jednoducho zdrsniť

Použil som tiež Shopify, Woocommerce a ďalšie, ale sú určite ďaleko od môjho obľúbeného Magenta, pretože vzhľad architektúry iných platforiem elektronického obchodu.

Amit Bhaiya

Amit Bhaiya

~ Amit je spoluzakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti DotcomWeavers, ocenenej spoločnosti zaoberajúcej sa webovým dizajnom a vývojom, s pobočkami v Paramuse v New Jersey; Orlando, Florida; a Hyderabad, India.

Podľa mojich skúseností má Magento niekoľko kľúčových funkcií, vďaka ktorým je vynikajúci ako jedna z robustnejších a škálovateľnejších platforiem elektronického obchodu..

 • Správa katalógu – Používatelia môžu nahrať tisíce položiek v jednom importe.
 • Viaceré možnosti stanovenia cien – Môžete ľahko určovať ceny rôznych položiek, nastavovať ceny skupín zákazníkov a skryť ceny pred návštevníkmi, aby ste ich motivovali k prihláseniu. Pomáha to pri zhromažďovaní dôležitých informácií o zákazníkoch o preferenciách produktov.
 • Upozornenia na produkty – Moji klienti vidia nárast predaja vďaka používaniu jednoduchých upozornení, ako napríklad informovanie zákazníkov, že produkt, ktorý bol predtým na sklade, je už k dispozícii.
 • Multi-store enabled – Magento vám umožňuje vytvoriť viacjazyčný web, ktorý automaticky načíta zobrazenia obchodov v konkrétnych jazykoch. Webovým stránkam B2B tiež uľahčuje simultánnu správu viacerých katalógov produktov prostredníctvom spoločného back-end systému.
 • Prispôsobené užívateľské rozhranie – Platforma má schopnosť meniť návrhy a meniť témy na základe kategórií. Podnik môže mať viac obchodov s jedným systémom riadenia typu back-end. Toto je výkonný nástroj, pretože čím je používateľsky zameraný viac, tým väčší je potenciál pre konverziu.
 • Integrácia spracovania objednávok – Integračné partnerstvá spoločnosti Magento sú na špičkovej úrovni a ponúkajú množstvo riešení na splnenie objednávok. Patria medzi ne NetSuite, QuickBooks a ShipStation.

Praveen Dagdi

Praveen Dagdi

~ Praveen je generálnym riaditeľom spoločnosti Achintya Tech, spoločnosti, ktorú založil v roku 2013. Ich špecializáciou je vývoj a navrhovanie mobilných zariadení spolu s návrhom a vývojom webových aplikácií..

Magento si môžete zadarmo stiahnuť a nainštalovať. Zdrojový kód môžete vylepšiť tak, aby vyhovoval typu webových stránok, ktoré vytvárate a inštalovali rozšírenia, ktoré sú ľahko dostupné na Magento Connect Marketplace..

Magento Connect, mimochodom, je tiež najväčším trhom aplikácií pre elektronické obchodovanie na svete

Jednou z hlavných sťažností od používateľov iných platforiem elektronického obchodu sú prírastkové náklady spojené s každou malou funkciou pridanou na web..

Keďže Magento je otvoreným zdrojom, tento problém nie je úplný. Pridajte na svoje stránky toľko funkcií, koľko chcete, bez toho, aby ste museli minúť desetník.

Ďalším problémom sú limity počtu produktov, produktových radov a SKU, ktoré je možné nahrať a zobraziť na platforme. S rastúcim objemom a rastom vášho online obchodu začnete platiť poskytovateľovi platformy elektronického obchodu exponenciálne vyššie poplatky..

To je ďalšia oblasť, v ktorej nakoniec na Magento nič nestrácate. Rozšírte sa a rásť, ako sa vám páči, a Magento bude rásť s vami bez ďalších nákladov.

47% dnešných používateľov webu očakáva, že sa web načíta za menej ako 2 sekundy. Dlhšie, než to, že jednoducho zavrieť kartu a ísť ďalej so svojimi životmi. Každý zákazník, ktorý odišiel bez nákupu, zanecháva vo svojom celkovom konverznom pomere ešte jednu priekopku.

Pri takom tlaku na výkon by ste chceli platformu, ktorá sa načíta rýchlo, umožňuje ľahké ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte a zároveň vám umožňuje mať na vašom webe s elektronickým obchodom toľko zvončekov a píšťaliek, koľko potrebujete..

Všetci vieme, aké dôležité je, aby boli naše webové stránky čo najprijateľnejšie pre SEO. Poznáme tiež ťažkosti spojené s optimalizáciou každého aspektu každej stránky na webe pre SEO. Môže to byť väčší ťah pre veľké weby elektronického obchodu, ktoré bežia na stovkách alebo tisícoch strán.

Hassan Bawab

Hassan Bawab

~ Hassan je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Magic Logix, agentúry so sídlom v Dallase v Texase, ktorá sa špecializuje na prispôsobené riešenia automatizácie marketingu pre podniky na celom svete.

Moja preferovaná platforma elektronického obchodu je Magento Enterprise.

Páči sa mi hlavne výkon a škálovateľnosť tejto platformy spolu s funkčnosťou mimo poľa a dlhým zoznamom dostupných doplnkov, ktoré je možné integrovať za chodu.

Tiež sa mi páči pútavý zážitok z nakupovania, ktorý získate s Magento a funkciou lojality zákazníkov.

David Holander

David Holander

~ David je generálnym riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti Vaimo, jedného z popredných svetových poskytovateľov riešení v oblasti elektronického obchodu na platforme Magento..

„Musím povedať, že je to Magento. Bola to naša platforma výberu, keď sme začali podnikať v roku 2008 a Magento je od roku 100% naším zameraním.

Páčilo sa nám, že to bolo open-source, plne prispôsobiteľné, a to nám umožnilo stavať veľa modulov, nástroje nasadenia a hostovacie nástroje priamo spojené s Magento. “

Rehan Fernando

Meno odborníka

~ Rehan je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti EIGHT25MEDIA je spoločnosť zaoberajúca sa webovým dizajnom a vývojom webových stránok v Silicon Valley..

Magento

 • Je to open-source.
 • Je to platforma elektronického obchodu s hodnotením # 1.
 • Je rozšíriteľná.
 • Je to veľké množstvo rozšírení.

Amin Ghale

Amin Ghale

~ Amin je nadšeným vývojárom elektronického obchodu, ktorý pracuje ako konzultant spoločnosti Nirmal Web Design Sydney. Tiež rád zdieľa svoje skúsenosti s komunitou prostredníctvom blogov. V tejto oblasti pracuje už viac ako 4 roky a vyniká na platformách elektronického obchodu v PHP.

Pracoval som na niekoľkých platformách elektronického obchodu, ako sú WooCommerce, Open Cart a Magento. Našiel som Magento najúčinnejšiu, najbohatšiu a najvýkonnejšiu platformu pre webové portály elektronického obchodu.
Poskytuje kompletný balík pre online podnikanie a obsahuje väčšinu požadovaných obmedzení pre web eCommerce.

Čo sa mi na Magento najviac páči, sú:

1) Viaceré obchody – Správa obchodov bola pre vývojárov z minulých rokov takou bolesťou, ale Magento mi to uľahčil jednoduchými vylepšeniami typu back-end..

2) Správa reklám a udalostí – Magento Poskytuje možnosti viacnásobného nastavenia rozloženia pre udalosti a ponuky, napríklad počas sviatočného obdobia môžeme nastaviť rozloženie na predajné ponuky a ďalšie reklamy..

3) SEO management – Magento poskytuje rôzne nástroje a balíčky pre SEO prepísanie URL, nastavenia typu hlavičky Meta, mapa stránok a šablóny priateľské k SEO uľahčili prácu s.

4) Modulárny dizajn a šablóny s blokmi a rozložením – Návrhový vzor MVC založený na konfigurácii a jeho modularita dávajú vývojárovi štandard pre prácu s Magento a konzistentnosť kódu, opätovná použiteľnosť je pre vývojárov Php najviac, najmä na weboch založených na elektronickom obchode nie je možné napíšte kód od nuly pre koncepcie poskytnuté klientom a Magento sa o to postaral.

5) Široká škála dostupnosti balíkov – Magento Community poskytuje veľa balíkov pre špecifické požiadavky klientov, ako sú zdieľanie sociálnych médií, SEO a platobné systémy, ktoré sú pre vývojárov prínosom, a môžu z nich ušetriť veľa času..

6) Podpora viacerých platobných brán – Vďaka nej môžeme integrovať rôzne platobné brány Magento Connect

7) Podpora mobilných platforiem – Na Magento Connect nájdeme množstvo šablón vhodných pre mobilné zariadenia a je skutočne jednoduchšie pracovať s Magento M-Commerce, kde si môžeme zobraziť ukážky mobilných verzií rôznych komponentov webu..

8) Flexibilný zákaznícky servis a podpora – Magento poskytuje zákazníkom pripravené funkcie, ako sú dodanie produktu, preprava, správa nákupného košíka po vybalení z krabice a to, čo sa mi páči najviac, sú tlačená fakturácia a účty, ktoré sa dajú ľahko spravovať pomocou Magento..

9) Podpora viacerých jazykov – poskytuje lokalizačné funkcie so súbormi cookie a tiež možnosti viacerých mien a daní.

10) Webové služby – Magento poskytuje vstavané funkcie pre webové služby, ako sú SOAP, REST, XMLRPC, včlenené do bezpečných techník autentifikácie, ako je napríklad OAuth pre produkty, kategórie a ďalšie údaje, ktoré vychádzajú z krabice..

Joe Balestrino

Joe Balestrino

~ Joe je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti 4PointDigital je veteránom vo vyhľadávacom priestore a bývalým vlastníkom spoločnosti Mr-SEO. Joe v priebehu rokov pomohol stovkám klientov a naďalej je v popredí SEO stratégií.

Výber najvhodnejšej platformy elektronického obchodu bude závisieť výlučne od vašich požiadaviek, ako sú potrebné alebo nie hostingové služby, preddefinované alebo prispôsobené návrhy obchodov, integrácia jednotlivých obchodných a marketingových aktivít vrátane účtovníctva, riadenia zásob, zákazníckeho servisu a e-mailového marketingu atď..

Budete teda musieť preskúmať dostupné možnosti a integračné služby, ktoré ponúka konkrétny redakčný systém eCommerce.

Moja osobná voľba je WordPress s doplnkom WooCommerce pre malé obchody, ktoré predávajú iba niekoľko produktov, ale Magento CMS pre veľké podniky elektronického obchodu..

Magento sa ukázal byť najúčinnejšou webovou platformou pre funkcie elektronického obchodu pre zákazníkov, ako aj pre webmasterov. Jeho podiel na trhu je tiež slušný v porovnaní s priekopníkmi ako platformy Prestashop, Shopify alebo BigCommerce.

Dôvody tohto zváženia sú:

 • Nákladovo efektívne riešenie s otvoreným zdrojom
 • Prívetivosť k SEO – Prepisovanie dynamických XML súborov sitemap XML, nastavenie meta hodnôt z názvu alebo popisu, s ktorými sa dá ľahko ísť.
 • Propagačné aktivity – ľahko ovládateľný, vizuálny editor stránok vám umožní vytvárať a prispôsobovať ponuky za chodu. Vďaka flexibilným kupónom a cenovým pravidlám je práca bez stresu.
 • Všetko dobré pre mobilných nakupujúcich – responzívne obchody poskytnú mobilným používateľom lepší prehľad o nákupných košíkoch a výrobkoch na tabletoch, smartfónoch a ďalších zariadeniach.
 • Kapacita – Schopnosť hostiť až 5 000 000 produktov a vybavovať 80 000 objednávok (každú hodinu) z nich robí zrejmá voľba pre majiteľov.
 • Možnosti dopravy, lokalizácia a podpora platobných brán – Viacjazyčná podpora lokalizácie vo viacerých krajinách, rozšírenie platieb v Magento Connect a rôzne možnosti dopravy uľahčujú nastavenie všetkých týchto vecí. To vôbec neprekvapuje, ak značky ako Samsung, Lenovo, Ford a Nike používajú Magento na svoje aktivity elektronického obchodu. Stojí to dosť!

Eric Brantner

Eric Brantner

~ Eric prevádzkuje množstvo úspešných blogov s vysokou návštevnosťou v rôznych oblastiach. Teraz sa podelil o svoje skúsenosti a ponúka tipy pre začínajúcich blogerov na adrese Scribblrs.com

Osobne som vždy našiel Magento ako skvelú platformu elektronického obchodu.

Vždy prichádzam k veciam z hľadiska SEO a jednou z vecí, ktoré sa mi na Magento páčia, je to, že uľahčujú zabezpečenie toho, aby všetky vaše produktové stránky boli čo najlepšie optimalizované..

Ušetrí vám veľa času pri vytváraní optimalizovaných adries URL, metaznačiek atď. Týmto získate na svojich produktových stránkach väčšiu šancu objaviť sa vo výsledkoch vyhľadávania pri relevantných dopytoch, ktoré môžu zvýšiť kvalitu prenosu.

Blair Urquhart

Blair Urquhart

~ Blair je blogger, ktorý má manažérske a účtovnícke schopnosti. Má skúsenosti s prácou v oblasti SEO a programovania.

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je Magento.

Magento nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, ako kreatívny s tým môžete byť. Je navrhnutý tak, aby bol plne funkčný v súvislosti s transakciami, ako je prijímanie platieb v mnohých formách, ako sú PayPal, kreditné karty alebo debetné karty alebo Skrill..

Dodávka je kľúčovým aspektom stránky elektronického obchodu. Môžete ľahko a úplne prispôsobiť dodacie náklady zakaždým, keď vaši zákazníci žijú vo Veľkej Británii, USA alebo ktorejkoľvek krajine. Náklady na dopravu si môžete sami nastaviť sami alebo môžete zahrnúť popredné dopravné spoločnosti podľa vášho výberu.

UPS umožňuje, aby sa každý z vašich doručovacích procesov pripojil k dodávkovým firmám, takže akékoľvek zmeny cien sa uskutočnia automaticky za vás. Pomáha to pri prijímaní inteligentných rozhodnutí. Má tiež ľahké navýšenie daní a pomáha pri vytváraní celkových výdavkov.

Je to veľmi rýchle a používajú ho veľké spoločnosti ako Amazon a eBay. Magento je určený pre niekoho, kto predáva vlastné produkty alebo služby.

Magento nie je také bežné ako WordPress alebo Joomla, ale môže vám poskytnúť kreatívnu výhodu oproti svojim konkurentom a ťažšie sa hacknúť ako WordPress..

Témy sú vo všeobecnosti navrhnuté úžasne a nemusíte sa spoliehať na doplnky ako vo WordPress. V Magento je ľahký prístup k oblasti kódov a meta, takže môžete návrh rýchlo upravovať.

Z práce Magenta mám skutočné vzrušenie, pretože je oveľa komplikovanejšia ako WordPress. Kódovanie na serveri Magento zvyčajne na vysokej úrovni a predaj na týchto stránkach tak jednoduchý a inteligentný. Zakaždým, keď vstavaný systém zobrazuje predaj každý mesiac a ako sa ľudia dostali na vaše stránky plus počet návštevníkov stránok.

Môžete ho mať na svojom webe a rýchlo pochopiť, kedy dôjde k vyčerpaniu zásob. Na vašom webe sa nebude zobrazovať, kým nebude skladom veľmi inteligentná funkcia..

Za stránky Magento môžete ľuďom účtovať prémiové ceny.

Deepak SharmaNajlepšie odborné recenzie

Deepak Sharma

~ Deepak je manažér v Taurus Knight, digitálnej agentúre špecializujúcej sa na riešenia elektronického obchodu, vrátane elektronického obchodovania SEO, e-mailového marketingu a marketingu sociálnych médií..

Aj keď každý klient má jedinečnú požiadavku a túto jedinečnú podmienku berieme do úvahy pri navrhovaní platformy elektronického obchodu našim zákazníkom, tá, ktorú odporúčame najviac, je Magento..

Magento je veľmi robustná platforma, vďaka ktorej ju môžete rýchlo navrhnúť a urobiť web nielen vynikajúcim pre prevádzkové použitie, ako je merchandising a navigácia, ale aj pre krásne a atraktívne vyzeranie..

Niektorí z našich klientov, ako napríklad Wai Ski Hire, si vybrali túto platformu, pretože má medzinárodné platby a vstavané systémy daní a nákladov, ktoré pomáhajú pri každodennej prevádzke..

Magento má širokú škálu tém a témy sa dajú ľahko upravovať a má tiež možnosti riadenia zásob, ktoré pomáhajú pri správe dodávateľského reťazca, čo je nevyhnutné pre stránku elektronického obchodu..

Tom Shivers

Tom Shivers

~ Tom je zakladateľom spoločnosti Capture Commerce. Je odborníkom na SEO špecializujúcim sa na elektronický obchod.

Ako konzultant SEO, ktorý sa špecializuje na elektronický obchod, odpovedám na túto otázku veľmi veľa a prajem si, aby sa na ňu spýtali viacerí moji klienti skôr, ako sa ponoria do.

Podniky si niekedy vyberú platformu elektronického obchodu, pretože sa prispôsobuje ich účtovnému softvéru, distribučnému systému alebo priateľovi, ktorý im povedal, ako sa im darí..

Toto sú dobré dôvody, ale nie veľké dôvody na výber platformy elektronického obchodu, ako napríklad bezpečnosť, vstavaný marketing, jednoduché použitie, ľahký prechod z a na iné platformy, technická podpora, ktorá rieši problémy a udržuje konkurenčnú výhodu platformy.

Výber sa môže znížiť na softvérové ​​platformy s otvoreným zdrojovým kódom, ako je WordPress alebo hostované platformy, ako je BigCommerce. Vo väčšine prípadov odporúčam hostovanú platformu cez otvorený zdroj z vyššie uvedených dôvodov.

Chcete prevziať všetky povinnosti týkajúce sa hostenia, ako je bezpečnosť a oprava vecí, keď sa rozbijú? A čo sa stane, keď poskytovatelia platformy prestanú podporovať alebo účtovať oveľa viac, aby tak urobili? Hosťované platformy riešia také problémy a ceny sú veľmi rozumné.

Hosťované platformy odporúčam, pretože prichádzajú s množstvom funkcií SEO, integráciou s nástrojmi vyhľadávacích nástrojov, analytickými nástrojmi, informačnými kanálmi / nákupnými motormi, platformami na preskúmanie produktov, možnosťami krížového / zvýšeného predaja, integráciou s lepšími službami, ako sú poskytovatelia vyhľadávania na stránkach, správy o opustení košíka, automatizované správy, spätné hlásenia skladových zásob, integrácia Amazon, poskytovatelia chatu, prístup k najnovším marketingovým príležitostiam a ďalšie.

V podstate si môžete zarobiť peniaze oveľa rýchlejšie, bez toho, aby ste sa museli obávať všetkého hostingu. Nie všetky hostované platformy elektronického obchodu sú skvelé, preto odporúčam Shopify, 3dCart a BigCommerce. Zlatým štandardom v platformách elektronického obchodu je však Magento Enterprise.

Justin Metros

Justin Metros

~ Justin je zakladateľom a hlavným dizajnérom / vývojárom spoločnosti Radiator.

Keď som vychádzal z podnikového prostredia so skúsenosťami na väčšine hlavných platforiem, bol som pri založení spoločnosti Radiator priťahovaný už čoskoro.

Ako dizajnér je Shopify snom pracovať. Ich tekutý lákavý jazyk je intuitívny a relatívne ľahko sa učí. Môžete si vziať takmer akýkoľvek dizajn a sadu funkcií a implementovať ich veľmi jasne, spôsobom, ktorý je v priebehu času veľmi čitateľný a udržiavateľný. V porovnaní s inými platformami je Shopify víťazom tu pre dizajnérov.

Ako vývojár, Shopify zostavil krásny ekosystém. A pretože služba Shopify je Saas, nikdy sa nemusíte starať o údržbu serverov, riešenie problémov s dopravou, zraniteľné miesta v zabezpečení alebo potrebu aktualizácií / opráv..

Najdôležitejšie je ich API. Zámerne zachovávajú základnú funkčnosť správcu čistú a prístupnú, pričom vývojárom umožňujú rozširovať ju neobvyklými a kreatívnymi spôsobmi..

Dôkazom toho je ich obchod s aplikáciami, ktorý umožňuje vývojárom aplikácií rozšíriť funkčnosť aplikácie Shopify s aplikáciami;

Môžete písať vlastné alebo si vybrať zo stoviek inštalácií jedným kliknutím z ich obchodu s aplikáciami. Dôkazom tohto úspechu je množstvo podnikových riešení, ktoré investovali do integrácií Shopify.

Pre každodennú prevádzku – nie každý zamestnanec musí byť vyškolený. Pokiaľ ide o spracovanie objednávok, pridávanie produktov, aktualizáciu webu … dobre zvládnutý a nakonfigurovaný obchod Shopify zvládne všetko.

A pokiaľ ide o backendy, je to jeden z najkrajších a najfunkčnejších, aké som kedy videl.

A najlepšie na tom je, že sa každý deň zlepšuje. Produkty Shopify môžete predávať na svojom webe WordPress. Predávajte priamo na Facebooku, Pintereste a Twitteri jedným kliknutím.

Integrujte sa so všetkými hlavnými platobnými bránami. Spoločnosť Apple Pay začína tento rok na jeseň pre objednávky jedným dotykom. Neustále sa pridávajú nové funkcie. Všetky naše vajcia sme vložili do košíka Shopify a nemohli byť šťastnejší.

Paddy Rohr

Paddy Rohr

~ Paddy je technickým riaditeľom spoločnosti Spring Web Solutions.

Shopify je zďaleka naša najvýhodnejšia platforma elektronického obchodu.

Hlavné dôvody:

 • Veľmi jednoduchý CMS (naši zákazníci radi spravujú objednávky a produkty pomocou administračného rozhrania)
 • Veľmi ľahko prispôsobiteľné (z pohľadu vývojárov)
 • Spousta úžasných aplikácií / modulov, z ktorých si môžete jednoducho vybrať plugin
 • Začnite veľmi rýchlo – doslova môžete vstávať a bežať s bránou a začať obchodovať za pár hodín.

Benjamin Crudo

>Benjamin Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Ben je generálnym riaditeľom a zakladateľom spoločnosti Diff. Od roku 2010 riadi tím 25 vývojárov softvéru a inžinierov zameraných na poskytovanie zákazkových riešení klientom na Shopify.</p><p>Shopify je naša preferovaná platforma elektronického obchodu z niekoľkých dôvodov.</p><p>Pre začiatočníkov je jeho tematický engine najelegantnejším motorom, s ktorým sme pracovali na akejkoľvek platforme SAAS.</p><p>Tiež vykonali skvelú prácu s rozhraním API, čo nám umožňuje doplniť funkcie dostupné na prednej aj zadnej časti aplikácie..</p><p>A čo je najdôležitejšie, naši zákazníci to milujú!</p><h3><span id=Kyle Duck

>Kyle Duck “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Kyle je podnikateľ a vývojár. Je tvorcom desiatok obchodov s elektronickým obchodom. Jeho spoločnosť Trend Tape poskytuje obchodníkom analýzu akciového trhu.</p><p><strong>Shopify.</strong></p><p>Chcete vedieť, čo majú úspešní programátori a podnikatelia spoločné?</p><p>Existuje jeden základný princíp, ktorý spája obidve. Prichádza tromi písmenami:</p><p><strong>D.R.Y. Neopakujte sa. Keď raz vyriešite problém, použite toto riešenie naveky.</strong></p><p>Pred Shopify ste zakaždým, keď ste chceli vytvoriť internetový obchod, museli zostaviť platformu. Bolo ich toľko malých „TODO“, o ktoré sa malo postarať. Malé detaily, ktoré nesúviseli so základným konceptom vášho podnikania.</p><p>Veci, ako je hosťovanie, dizajn stránok, testy rýchlosti, inštalácia rámca a nekonečné úpravy, aby to fungovalo správne. Existovali aj iné riešenia, ale implementácia pre vývojárov bola nákladná a náročná.</p><p>Našťastie má služba Shopify vynikajúce rozhranie API, ktoré vývojárom umožňuje automatizovať celý proces vytvárania obchodov virtuálne.</p><p>Teraz vďaka svojej popularite máte istotu, že programátorská komunita je dlhodobá podpora. Nemusíte sa obávať, že vaše drahokamy a balíčky budú zastarané.</p><p>Čo urobil Shopify pre platformy elektronického obchodu je to, čo Google urobil pre vyhľadávanie. Vytvorili nesmierne kvalitný produkt a prevzali trh. Máte istotu bezpečnosti a škálovateľnosti.</p><p>Navyše, keď máte nejaký nápad na produkt, môžete spustiť skript na volanie rozhrania API Shopify. Voila! Máte pracovnú výkladnú skriňu, ktorá sa zmení na mesiac a späť.</p><p>Týmto spôsobom môžete vynaložiť všetko úsilie na marketing a predaj a zarobiť peniaze.</p><p>Shopify stavia vývojárov do podnikania.</p><h3><span id=Russell Lobo

Russell Lobo

~ Russell je sériový online podnikateľ so 6 ročnými skúsenosťami v oblasti finančného blogovania. Blogy tiež zverejňuje na svojom osobnom webe Russa Loba, kde zdieľa svoje prípadové štúdie s nika.

Podľa mojich skúseností je najlepšou platformou pre začiatočníkov Shopify. Služba Shopify vám poskytuje model mesačnej platby a je vysoko škálovateľná. Má veľmi dobré úložisko tém, ktoré pomáhajú pri zameraní sa na produkt, skôr než strácajú čas dizajnom.

Okrem jednoduchých tém a šablón má platforma Shopify aj veľký počet vývojárov, ktorí môžu upraviť tému podľa vašich požiadaviek..

Ako platforma je veľmi škálovateľná a môže pojať veľké množstvo produktov. Jeden z mojich úspechov na Shopify je http://www.petitevigogne.com/.

Nevýhodou je, že keďže produkty sú na serveri Shopify, niekedy býva rýchlosť stránok tendencia pomalá, najmä pre veľké stránky. To spôsobuje zlý dojem používateľa a tiež ovplyvňuje SEO.

Celkovo je však Shopify jednou z najjednoduchších platforiem na zostavenie vášho webu elektronického obchodu, pokiaľ ide o čas nastavenia, jednoduchosť použitia, optimalizáciu SEO a škálovateľnosť..

Justin Morgan

Justin Morgan

Justin Morgan je generálnym riaditeľom a zakladateľom toho, čo väčšina z nás láskavo označuje ako „DMG“. Zo všetkých kruhov v zubnom priemysle, ktorí sa venujú téme zubného marketingu, je Justin Morgan marketingom v oblasti zubného lekárstva, o ktorom každý stále hovorí..

Váš výber platformy elektronického obchodu by mal byť založený na tom, aké sú vaše ciele a aký obchodník ste. Spolupracoval som s malými maloobchodnými predajcami mamy (do 2 miliónov USD / rok), ktorí majú maloobchodné predajne.

Jedným z hlavných problémov, ktoré mám v súvislosti s platformami eCommerce, je to, ako sa platforma integruje do maloobchodného systému (POS) môjho klienta. ShopKeep sa zdá byť jedným z najjednoduchších a ľahko nastaviteľných POS systémov.

Z tohto dôvodu je BigCommerce príťažlivý, pretože sa pekne integruje do ShopKeep. Je veľmi dôležité, aby rušní majitelia maloobchodných predajní našli pomoc so zákazníckym servisom a zistil som, že služba ShopKeep sa dobre stará o svojich maloobchodných klientov..

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay vstúpila do marketingového sveta ako web dizajnér a vývojár. Teraz pracuje ako špecialistka na SEO a špecialista na elektronický obchod pre seoplus + v Ottawe v Kanade.

Shopify je určite lídrom v softvéri elektronického obchodu. Pre podnikateľov je dosť jednoduché zriadiť svoj internetový obchod, ale dosť zložitý na to, aby umožnil prispôsobenie vývojárom a marketingovým odborníkom. Vďaka nespočetným rozhraniam API a integrácii aplikácií – sa služba Shopify stala mojou odporúčanou platformou elektronického obchodu číslo jedna.

Služba Shopify má všetko potrebné na začatie a rozvoj online podnikania. Od základov SEO po zložitosti presmerovania – Shopify má schopnosti potrebné na rast online prevádzky a optimalizáciu pre konverzie..

Máme kombináciu aplikácií (ako sú Príjemné, Nákupný informačný kanál, Aplikácia Orange a Pomocník pre zásoby), ktoré umožňujú firmám sledovať a rozširovať sa. Tieto aplikácie umožňujú firmám zostať v kontakte s opakovanými zákazníkmi, expandovať na iné online trhy, ako sú Amazon a Ebay, dokončiť testovanie používateľov a zároveň sledovať zásoby, aby sa zabezpečilo splnenie predaja..

Vďaka rozhraniu, ktoré je pre užívateľa najpríjemnejšie a čo som doteraz videl a bezprecedentnou podporou, umožňuje služba Shopify obchodníkom a vývojárom rozvíjať svoje podniky a zároveň udržiavať majiteľov firiem v slučke s ľahko čitateľnými metrikami a plnením objednávok..

Hlavný panel a zadný koniec systému Shopify sú ľahko sledovateľné a poskytujú všetky metriky, ktoré majitelia firiem chcú vidieť, keď sa prihlásia do svojho online obchodu (premávka, predaj, sprostredkovatelia atď.).

Toto je obrovský faktor pri odporúčaní služby Shopify potenciálnym klientom, pretože všetci chcú byť v kontakte s obchodnými metrikami a zistiť, kedy nastane úspech a odkiaľ pochádza..

Ostatné platformy ako Squarespace, WooCommerce a Magento majú všetky obmedzenia. Či už to sú problémy so sledovaním, cenou, zložitými funkciami typu back-end pre majiteľov firiem alebo so všeobecným používateľským rozhraním – narazil som na cestné nerovnosti so všetkými tromi platformami v oblasti webového dizajnu / vývoja, SEO a rastu elektronického obchodu..

Len začiatkom tohto mesiaca Shopify potvrdil, že teraz používa viac ako 300 000 obchodníkov využívajúcich túto platformu. Tento rast potvrdzuje, že expanzia a rast sú kľúčové.

Ako marketingový pracovník môžem očakávať, že služba Shopify bude čoskoro rovnako robustná ako Magento, ale zachová si jednoduché funkcie, ktoré má teraz. Možnosti a možnosti sú pre túto stále rastúcu platformu nekonečné – robia ju tou, ktorú odporúčam všetkým klientom.

Brock Ingham

Brock Ingham

~ Brock má skúsenosti s elektronickým obchodom od konceptu po spustenie. Riadil online obchody a operácie a neustále hľadal nové príležitosti v digitálnom marketingovom priestore.

Po tom, čo sme začali s výškou všetkých platforiem a rozhodli sme sa, že to práve pre nás neurobilo, oceňujem to, čo môže Magento urobiť. Ako už bolo povedané, moja najobľúbenejšia platforma pre elektronický obchod by musela byť Shopify.

Existuje silná a neustále sa rozvíjajúca komunita podporujúca Shopify, ktorá je na mnohých iných platformách neplatná. To rezonuje dobre s obchodom s aplikáciami, ako aj obísť tutoriály z hľadiska vývoja. V službe Shopify je zabudovaných veľa skvelých funkcií. Nasledujúce odporúčania mi bránia v odporúčaní ďalších.

Témy Plug and Play:

Shopify má jednoduchú navigáciu na vývojovej strane, ktorá sa pekne zmestí do rozhrania WordPress. Témy sa dajú meniť po desiatke a mnoho aspektov sa dá zmeniť pomocou ich editorov WYSIWYG. Majte na pamäti, že aj keď je možné písať HTML a CSS na úpravu nastavení statických motívov, pravdepodobne budete potrebovať pomoc vývojára, ak je vaša zručnosť nováčik..

Tony podporujúcich aplikácií:

Pri otvorenom zdroji vznikajú súkromné ​​aplikácie. Košík do košíka, ktorý migroval na jednom z mojich 5 000 stránok SKU, na ktorých som pracoval, s veľmi malými chybami (napriek zlým hodnoteniam). Ďalšie populárne aplikácie ako Sumome a Recomatic plug and play, rovnako ako web WordPress.

Aj keď je aplikácia Shopify pre svoje tlačidlo „Kúpiť tlačidlo“ ešte stále v plienkach, má obrovský potenciál. Prostredníctvom dynamických skriptov auto-gen táto aplikácia zmení ľubovoľný vonkajší web na váš nový vedľajší obchod s vonkajšími vozíkmi tak, aby sa zhodovali (potrebné znalosti jazyka Java)..

Ochrana proti podvodom:

Majitelia obchodov, ktorí ponúkajú platobnú bránu Shopify, majú možnosť ľahko dohliadať na akúkoľvek podvodnú činnosť. To je skvelé pre každého, kto sa zaoberá veľkými objemami objednávok, ktoré môžu byť cieľom podvodných hostí. Žlté vlajky pre nezrovnalosti v adresách a viacnásobné pokusy, červené vlajky pre históriu nákupu VPN a tieňov. Celkovo vzaté, skvelý nástroj na uloženie spodného riadku.

Žlté vlajky pre nezrovnalosti v adresách a viacnásobné pokusy, červené vlajky pre históriu nákupu VPN a tieňov. Celkovo vzaté, skvelý nástroj na uloženie spodného riadku.

V neposlednom rade je to kanadská spoločnosť! Ako hrdý Kanaďan milujem podporu platformy, kde som sa narodil a vyrastal.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin je profesionálny spisovateľ a bloger na voľnej nohe. Na svojom blogu píše o malých podnikoch vo vyhľadávaní a sociálnych médiách DigitalGYD.com.

Pre mňa je mojou obľúbenou platformou elektronického obchodu Shopify. V službe WordPress mám svoje blogy a webové stránky, ktoré sú skvelé, ale pre môj obchod s elektronickým obchodom; Shopify je to, čo som si vybral.

Prečo som si vybral Shopify?

Shopify je perfektný hybrid medzi WordPress (na vytvorenie platformy elektronického obchodu je potrebné veľa kódovania) a jednoduchých internetových obchodov, ako je Wix.com (kde nemôžete rozšíriť svoju malú firmu v oblasti elektronického obchodu na väčší podnik).

Vlastne mám sprievodca na vytvorenie jednoduchého online obchodu s Wix, ktorý je ideálny pre začiatočníkov. Ale ak chcete plnohodnotnú platformu elektronického obchodu, tak by som šiel s niečím ako Shopify.

Shopify, na druhej strane, je jednoduchý, nepotrebuje pár kódovacích schopností a dá sa škálovať lepšie ako platforma ako Wix.

Ďalšie dva dôvody, prečo som sa rozhodol pre službu Shopify, sú:

1. Zadný ovládací panel: Má všetko od kontroly zásob až po správu objednávok v jednom systéme. Vďaka tomu je ľahké mať výhľad z vtáčej perspektívy a ušetriť problémy.

2. Dostupnosť aplikácií: Ak ste programátor, môžete integrovať takmer všetko so službou Shopify, ale ak ste programátor (ako ja), tieto aplikácie sú veľkým časom a šetria peniaze.

Mohammad Umer

Mohammad Umer

~ Umer je považovaný za jedného z 10 najpopulárnejších blogerov v Pakistane. Postavil mnoho stránok elektronického obchodu pre klientov.

Mám skúsenosti s niektorými z mojich klientov online, ktorí predávajú produkt, pretože chcú pre svoje podnikanie akýkoľvek automatický systém. Poskytujem im webovú stránku so skvelými funkciami a stávajú sa šťastnými klientmi.

Na internete sú k dispozícii tisíce platforiem, tém a skriptov elektronického obchodu a mnoho z nich je zadarmo na používanie s vynikajúcimi funkciami. Je ťažké povedať, že Shopify je kráľ.

Yeah! Ale musím povedať tu. Ako tento softvér alebo môžete povedať, platformy mi dáva jednoduchosť robiť veci správnym spôsobom. A verte mi, že sú kráľom 100 000 ukladá energiu.

Funkcie Shopify Milujem:

1. Môžeme ľahko zriadiť obchod so sociálnymi médiami na Facebooku
2. Skúšobná možnosť, aby si každý mohol vyskúšať jeho vlastnosti, aby sa ubezpečil, že je v poriadku
3. Doplnky pre váš obchod (zadarmo a platené)
4. Za transakcie nemusíme platiť a môžete ich nahrávať neobmedzene
veci na predaj
5. Jednoduché nastavenie pre majiteľov malých podnikov a nováčikov

Existuje mnoho ďalších funkcií systému Shopify.

Na záver by som chcel povedať, že Shopify je platforma elektronického obchodu typu všetko v jednom.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Saucal, internetová spoločnosť špecializujúca sa na rozvoj WooCommerce. Webové stránky začal budovať ešte na základnej škole a ako živý prenos kanadskej televíznej show prvýkrát predstavil svoju prácu na vnútroštátnej úrovni vo veku 14 rokov..

WooCommerce

 • Open source
 • Vytvorené pre WordPress

V spoločnosti Saucal sú všetky naše webové stránky elektronického obchodu vytvorené pomocou služby WooCommerce. Prečo? Jednak veríme v technológiu open source. A čo je dôležitejšie, veríme v schopnosť upravovať a vlastniť náš kód.

Z tohto dôvodu sa vyhýbame uzatvoreným riešeniam, ktoré nás môžu nechať obmedzovať na základné funkcie a konfigurácie, alebo môžu byť vypnuté bez nášho súhlasu. Open source ftw.

Elliot Taylor

Elliot Taylor

~ Elliot je odborník na elektronický obchod a WordPress so sídlom vo Veľkej Británii. Je tiež zakladateľom spoločnosti YoGrow ktorý poskytuje jednoduchú analýzu elektronického obchodu pre obchody, ktoré chcú rásť.

Kone na kurzy! Ktorá platforma elektronického obchodu je pre vás vhodná, závisí od vašich požiadaviek. Našou najčastejšie odporúčanou platformou je WooCommerce, pretože je najflexibilnejšia.

Je podstatne ľahšie vyvinúť témy a funkcie na mieru pre inštaláciu WooCommerce. Ak práve ponoríte svoju špičku do sveta elektronického obchodu, môžete uprednostniť hostované riešenie so všetkým, čo je v prevádzke..

Keď sa etablováte a určíte konkrétne požiadavky pre svoju firmu, budete potrebovať prispôsobiteľnejšie riešenie.

WooCommerce je ideálnou možnosťou, a pretože je zabudovaný priamo do WordPress, existuje veľa integrácií WordPress, na ktorých môžete tiež zarobiť.

WooCommerce a WordPress sú open-source, a to má aj výhody. Je nesprávne pomenovať to „zadarmo“. V skutočnosti bude drahšie najímať dizajnérov, vývojárov, konzultantov a podobne využívať tento softvér.

Hlavnou výhodou je komunita, ktorá sa vyvinula spolu s WooCommerce. K dispozícii je živý trh doplnkov a tém, ktoré môžete použiť. Vývojári sa čoraz viac zoznámia so vstupmi a výstupmi zariadenia Woo.

Transparentnosť zaisťuje prísnu bezpečnosť a presadzovanie osvedčených postupov. WooCommerce, WordPress a súvisiace doplnky sa neustále vyvíjajú. Aktualizácie sú pravidelné.

To bude znamenať, že na správu aktualizácií musíte vyčleniť prostriedky, ale bude to pre vás aj robustnejší obchod, z ktorého budete môcť prevádzkovať svoje podnikanie online..

Ak posúvate limity svojho existujúceho hostovaného systému, alebo ak zistíte, že vaša podniková platforma je príliš nafúknutá pre vaše požiadavky, odporúčame vám pozrieť sa na WooCommerce. Nie je to najlacnejšia alebo najjednoduchšia, ale je to bezpečná a bezpečná platforma, na ktorej môžete stavať svoje podnikanie.

Magnus Högfeldt

Magnus Högfeldt

~ Magnus je dánsky marketingový špecialista žijúci vo Švédsku. Okrem vývoja webových stránok a online marketingu Magnus vyrába obrazový a zvukový obsah a pomáha svojim zákazníkom predávať svoje vedomosti online.

Mám obľúbenú platformu elektronického obchodu, ale nevyhovuje všetkým. Je to všetko o potrebách a ochote robiť kompromisy. V niektorých obchodoch je riešenie webového obchodu na kľúč podobné Tictail.com alebo Shopify je absolútne najlepšou voľbou – pre iné je potrebné zložité nastavenie šité na mieru s riadením skladových zásob atď..

Zistili sme, že kombinácia sily WordPress a flexibility WooCommerce často vyhovuje potrebám mojich zákazníkov. Zriedkavo robím veľké nastavenia, ktoré musia každý deň spracovať tisíce produktov a objednávok, ale stránky s nákupom umožňujú viac obsahu. Zdá sa, že spoločnosť WooCommerce tieto projekty podporuje – a keď môj zákazník požiada o konkrétne funkcie, môžem vyhlásiť, že na to určite existuje doplnok.

WordPress + Woocommerce je CMS s obchodom navrchu, zatiaľ čo Magento, PrestaShop, atď. Sú obchody s CMS navrchu. Ak máte internetový obchod s veľkým obsahom a obmedzeným množstvom produktov, kombinácia W + W je ideálna.

WooCommerce mi umožňuje vytvárať obchody, ktoré predávajú kombináciu fyzických produktov, digitálneho sťahovania, členstva v uzavretej oblasti webu a prístupu k kurzom, všetko s malým alebo žiadnym vlastným kódovaním.

Vďaka tomu je riešenie pre zákazníka lacné a my sa môžeme sústrediť skôr na vytváranie obsahu, než na to, ako prepojiť rôzne platformy bez toho, aby to ovplyvnilo zážitok z nákupu..

Môžem robiť pridružené obchody s blogermi priamo v rozhraní WordPress a sledovanie predaja pomocou služby Analytics alebo podobných systémov je hračka. Jo, a SEO-zariadenia sú na špičkovej úrovni v porovnaní s inými systémami, ktoré som nevidel, ak ich nastavíte po knihe.

Sila programov WordPress a Woocommerce je tiež ich slabou stránkou: Hackeri môžu voľne analyzovať otvorený zdrojový kód a množstvo webových stránok WordPress, ktoré sú napadnuté hackermi a dostávajú ich malware a spam, je znepokojujúce..

Svoju stránku WordPress skutočne musíte neustále zabezpečovať a aktualizovať!

Steve Gerencser

Steve Gerencser

~ Steve buduje a uvádza na trh úspešné webové stránky od roku 1997. Má hlboké skúsenosti v reálnom svete s rôznymi podnikmi, ktoré mu poskytujú široký pohľad na to, čo potrebuje, aby bol podnik úspešný online..

Pokiaľ ide o riešenia elektronického obchodu, som veľkým fanúšikom „záleží na“.

V priebehu rokov sme pomocou tlačidla PayPal Buy Now vybudovali všetko od jednotlivých produktových stránok až po úplne vlastné rolované nákupné riešenie pre klienta s medzinárodnými zákazníkmi, ktorí predávajú výrobky tak malé, ako je plastová píšťala, až po plné kontajnery zasielané nákladnou dopravou do zahraničia..

Existuje veľa životaschopných riešení a každé má svoje klady a zápory. Mám však niekoľko riešení typu „choď na“, ktoré podľa všetkého vyhovujú najviac potrebám.

WooCommerce sa stal vynikajúcim riešením pre menšie obchody a weby, ktoré klient nemusí často aktualizovať.

Bezproblémovo sa hodí do programu WordPress, takže im neprináša novú učebnú krivku a má všetky dôležité funkcie, ktoré rád vidím v jednoduchom obchode. Nastavuje sa rýchlo a ak to bude potrebné, môžeme uviesť obchod do prevádzky o niekoľko hodín.

Vo väčších obchodoch a mojich testovacích weboch mám tendenciu spoliehať sa na OpenCart častejšie ako nie. Je to opäť veľmi jednoduchá inštalácia. Rámec webu môžeme za pár hodín uviesť do prevádzky a uviesť do prevádzky za menej ako týždeň v závislosti od predávaného produktu..

OpenCart má rozsiahlu komunitu podpory s takmer rovnakým počtom doplnkov ako WordPress, takže ho možno ľahko prispôsobiť pre každú potrebu. Navyše, ak chýba funkcia, ktorú potrebujeme, existuje množstvo vývojárov, ktorí sú ochotní zostaviť túto funkciu za pár dolárov..

Veľkou vecou je, že to funguje hneď po vybalení správcu hneď po vybalení z krabice. Ak dokážete žiť s predvoleným motívom, môžete mať fungujúci výkladný priestor so spracovaním PayPal za menej ako jeden deň, ale môžete ho vziať aj iným smerom, aby ste sa dostali k plnohodnotnému nákupnému zážitku..

Zac Johnson

Zac Johnson

~ Zac je podnikateľ a super pridružený podnik s takmer 20 rokmi skúseností v oblasti online marketingu.

V priebehu rokov som mal príležitosť pracovať s viacerými platformami elektronického obchodu. Od počiatočných dní nákupného košíka Yahoo po jednoduché jednostránkové riešenia objednávok určené pre online obchodníkov.

Z môjho osobného hľadiska by som chcel mať čo najjednoduchšie nastavenie a zároveň by som mal možnosť sledovať všetky uhly návštevnosti stránok, objednávok a konverzií..

Aby sa to uskutočnilo, pravdepodobne by som šiel s drahým riešením typu všetko v jednom alebo s riešením založeným na WordPress, ako je WooCommerce..

Keďže som veľkým fanúšikom programu WordPress a páči sa mi možnosť prispôsobenia a zároveň sa môžem spojiť s platobnými procesormi, ako sú Amazon, Stripe a Paypal, zostal by som s WooCommerce ako mojou vybranou platformou elektronického obchodu..

Neil Sheth

Neil Sheth

~ Neil vytvára a marketinguje webové stránky od roku 2009. Je zakladateľom spoločnosti Only Way Online, agentúry pre digitálny marketing, ktorá sa špecializuje na zvýšenie návštevnosti a predaja online. Neil tiež poskytuje SEO koučing pre menšie firmy prostredníctvom „Your Brand Found“.

Woocommerce dolu!

Asi pred štyrmi rokmi sme s manželkou chceli otvoriť online obchod s luxusnými darčekmi a vykonať aspoň mesiac výskumu. Woocommerce sme sa rozhodli zvoliť z nasledujúcich dôvodov:

 • WordPress je skvelý – je to jednoduché, stručné, môžete vytvárať krásne stránky a systém správy obsahu je skvelý pre SEO a marketing obsahu. Používam WordPress už roky, takže keď som zistil, že s ním dokážem vytvoriť web elektronického obchodu, bolo to takmer nezvládnutie..
 • Nízke náklady – nie je potrebné kupovať robustný a drahý softvér, namiesto toho si vyberte tému, nainštalujte WordPress a Woocommerce, prepojte ho s platobnou bránou a je dobré ísť. Dobre, pravdepodobne to nie je také jednoduché, ale dostanete podstatu, správne. Keďže je hosťovaná aj sama, nie sú tam žiadne priebežné mesačné poplatky, platiť raz a zabudnúť.
 • Prístup k vývojárom – Už nikdy nebudete mať problém nájsť vývojára WordPress, ktorý tiež pomôže udržať primeranú vstupnú cenu pre web Woocommerce v porovnaní s inými platformami. Momentálne pracujem s klientom, ktorý strávil tisíce libier na novom webe vytvorenom na platforme vytvorenej jeho marketingovou agentúrou. To znamená, že každá zmena, ktorú chcú na webe urobiť, je značný náklad a proces vypracovania. Klient sa cítil obmedzený, a to je jeden z veľkých dôvodov zvoliť si platformu ako WordPress, ku ktorej má prístup každý.

Rohin Dua

Rohin Dua

~ Rohin sa rád púšťa do affiliate marketingu, skúma možné spôsoby vytvorenia pasívneho príjmu online a delí sa o svoje znalosti s podobne zmýšľajúcou komunitou. Vedie tiež spoločnosť SEO Outsourcing a poskytuje služby mnohým agentúram SEO po celom svete

Odpoveď na výber správnej platformy elektronického obchodu skutočne závisí od vášho cieľa a záujmu. Moja najobľúbenejšia platforma elektronického obchodu je bezpochyby WordPress.

V súčasnosti sa považuje za štandard v tomto odvetví a pri použití s ​​platenými doplnkami Woocommerce získate všetky pokročilé funkcie, ktoré ste kedy chceli vidieť na svojej webovej stránke Ecom..

Najlepšie na WordPress je jeho Open Source, Free, jeho CMS je super jednoduché použitie, SEO priateľské a nie je potrebné veľa technických zručností pre správu vecí. Pri integrácii obchodu Woocommerce s niektorými platenými témami, ako je Divi, je možné za pár hodín získať ohromujúci vzhľad obchodu..

Existuje veľa veľkých obchodov, s ktorými stále pracujeme s WordPress, a jediným dôvodom pre ich výber je jednoduchosť platformy na pridanie predajných zúžení a integrácia s populárnymi marketingovými platformami..

Tip: Mnoho platených tém WordPress v týchto dňoch prichádza s 1 funkciami Demo Import, ktoré vám pomôžu vytvoriť obchod s elektronickým obchodom s možnosťou vylepšenia detailov tak, aby zodpovedali vašej produktovej rade najjednoduchším spôsobom..

Victoria Pavlova

Victoria Pavlova

~ Victoria je sériový podnikateľ a zakladateľ spoločnosti Starligh MG, poľskej digitálnej značky, ktorá vlastní a prevádzkuje medzinárodné online platformy v konkurenčných odvetviach..

Som veľký fanúšik WooCommerce. Po prvé: WooCommerce je bezplatný doplnok s otvoreným zdrojovým kódom, ktorého kód je voľne k dispozícii každému. To znamená, že ho môžete prispôsobiť požadovaným spôsobom alebo si dokonca vytvoriť vlastné rozšírenie.

Woocommerce je veľmi flexibilný a ľahko použiteľný. Dokonca aj netechnickí používatelia to dokážu zvládnuť asi za týždeň. Dôvodom je to, že Woocommerce je súčasťou WordPressu. Minulí používatelia sa môžu tešiť na užívateľsky príjemné rozhranie a logiku WordPress.

Navyše to znamená, že môžete používať všetky bezplatné a platené doplnky a témy dostupné pre používateľov WordPressu. Odovzdávanie platených rozšírení Woocommerce je cenovo dostupné a kompatibilné s takmer všetkými témami elektronického obchodu WordPress..

Hoci je WooCommerce bezplatný, neznamená to, že nie je profesionálny. S WooCommerce môžete vytvárať krásne obchody s funkciami, ako sú kupónové kódy, podrobné sledovanie objednávok, stav dodávky, sledovanie zásob, nastavenie daní, nástroje na zapojenie zákazníkov a mnoho ďalších..

Ďalšou výhodou je veľká komunita. Vždy môžete získať bezplatnú podporu, kedykoľvek ju potrebujete.

Farhan Syed

Farhan Syed

~ Farhan je webový vývojár, ktorý sa špecializuje na SEO a blogger. Pomáha ľuďom riadiť ich online prítomnosť pomocou marketingu v sociálnych médiách a optimalizácie vyhľadávacích nástrojov.

Páči sa mi podnik WooCommerce pre svoje obchodné weby elektronického obchodu. Poskytuje mi to obrovskú výhodu, pokiaľ ide o flexibilitu a doplnky, v porovnaní s inými poskytovateľmi softvéru Ecom, ako sú Magento alebo Shopify.

Niečo, čo sa mi na WooCommerce páči, je to, že stále môžem blogovať na tej istej stránke ako v obchode. Môžem hovoriť o produktoch a osobne sa za ne môžem na webe ručiť. Tiež si vyberiem akúkoľvek tému, ktorá sa mi páči a ktorá pracuje s WC pri výrobe obchodu.

Najlepšia časť WC je, že sa integruje priamo do už vybudovanej stránky a veľmi dobre spolupracuje s mnohými doplnkami, ktoré by som chcel na stránku pridať..

Heena Shah

Heena Shah

~ Heena miluje písanie a čítanie o metódach trendov v online marketingu. Jej odbornosťou je navrhovanie kreatívnych webových stránok a Facebook Marketing.

O najlepšej platforme elektronického obchodu sa zvyčajne rozhoduje na základe niekoľkých parametrov, ako sú požiadavka klienta, rozpočet, jednoduchosť prevádzky atď. A Woocommerce sa perfektne hodí k účtu.

Naša spoločnosť pôsobiaca v oblasti webdizajnu vyvinula niekoľko webových stránok elektronického obchodu na populárnych platformách ako Magento, OpenCart, Drupal a Woocommerce..

Preferujeme však obchod Woocommerce pre klientov, ktorí väčšinou ručia za riešenia pre domácich majstrov, ľahko ovládateľné funkcie a cenovú dostupnosť. Pomocou Woocommerce môžu zákazníci ľahko spravovať nakupovanie, e-maily, katalógy produktov, zásoby atď.

Magento a ďalšie platformy s otvoreným zdrojovým kódom ponúkajú takmer rovnaký typ funkcií ako internetový obchod. Niektoré funkcie však vyžadujú na vykonanie odbornú pomoc. A nie je ľahké získať kvalifikovaného vývojára pre prácu s platformou Magento. Navyše sú drahšie ako Woocommerce.

Phil Clerkin

~ Phil je webový dizajnér pre Cre8ive Online.

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je WooCommerce. V priebehu rokov som vyskúšal niekoľko rôznych, ale zistil som, že samotný počet ľudí, ktorí používajú WooCommerce, znamená, že vždy je možné nájsť pomoc.

Ak som narazil na žiadosť o konkrétne prispôsobenie, vždy sa mi podarilo nájsť doplnok, ktorý pomôže splniť ciele používateľa. Existuje veľa vývojárov, ktorí vyrábajú úžasné doplnky pre WooCommerce.

Tiež som zistil, že WooCommerce funguje dobre so širokou škálou tém, čo znamená, že skvelo vyzerajúce stránky sú vzdialené len pár kliknutí. Programy pre vývojárov ponúkajú nekonečné doplnky a hoci sú drahé, fungujú bezchybne.

Michail Chhorev

Michail Chhorev

~ Michail je expert na SEO. Má viac ako 8 rokov skúseností v oblasti webdizajnu a digitálneho marketingu pre malé a stredné podniky.

Na trhu existuje toľko riešení elektronického obchodu, ale v posledných niekoľkých rokoch som radšej používal WooCommerce pre všetkých svojich klientov a projekty..

Väčšina malých a stredných podnikov potrebuje lacnú, jednoduchú a prispôsobiteľnú platformu, ktorá im môže pomôcť predať 10 až 1 000 produktov, a WooCommerce je najlepšou voľbou pre tento účel..

Z hľadiska vývojárov ide o doplnok s otvoreným zdrojovým kódom, čo znamená, že budete mať plný prístup k zdrojovému kódu a môžete si ho prispôsobiť podľa svojich predstáv. Najväčšia knižnica dostupných doplnkov a rozšírení vám môže pomôcť nakonfigurovať ľubovoľného poskytovateľa platobných brán a prepravcov v priebehu niekoľkých minút.

Celá zostava by mohla trvať niekoľko hodín namiesto dní – kritické, keď má klient stanovené termíny na splnenie. Nehovoriac o úžasných a profesionálnych šablónach na ThemeForest, vďaka ktorým bude internetový obchod vyzerať ohromujúco na všetkých zariadeniach, zlepší konverzný pomer a vytvorí pozitívny imidž značky.

Ostatné platformy jednoducho neposkytujú túto úroveň prispôsobenia a použiteľnosti a v minulosti som musel stráviť hodiny opravovaním a aktualizáciou kódu na iných platformách elektronického obchodu (PrestaShop a OpenCart), pretože niektoré konektory a rozšírenia boli zastarané alebo nie. exist.

Aby som to zhrnul, vždy navrhujem WooCommerce, pretože:

 • Ideálne pre malé a stredné internetové obchody
 • Najlacnejšie počiatočné náklady
 • Rýchly čas nastavenia
 • Plný prístup k kódu a databáze
 • Najväčšia knižnica doplnkov
 • Mobilné a SEO pripravené
 • Mierne požiadavky na hosťovanie (zdieľaný hosting)
 • Nízke náklady na údržbu
 • Najväčšia komunita používateľov a vývojárov (nájsť odpovede a riešiť problémy)
 • Ak sa zákazník rozhodne najať interného vývojára, je oveľa dostupnejšie a ľahšie nájsť vývojára WordPress / WooCommerce.

Shaikh Aezaz

Shaikh Aezaz

~ Shaikh má približne 6 rokov skúseností s vývojom webových stránok. Webové stránky s programom WordPress vyvíja viac ako 4 roky.

Môj obľúbený softvér je WooCommerce, pretože môžeme rýchlo vytvoriť našu webovú stránku pomocou dostupných doplnkov a rozšírení.

Najdôležitejšie je, že je to zadarmo.

Jeden z webových stránok elektronického obchodu, ktorý som vytvoril na predaj vlastných gumových známok, trval iba 3 dni.

Ban Markus

Ban Markus

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je WooCommerce. Rád používam WooComerce nielen preto, že je priateľský pre nováčikov, ale aj preto, že je ľahké ho nastaviť a zadarmo.

Keď si uvedomíte, koľko doplnkov musíte kúpiť / dostať, aby to fungovalo správne, vyzerá to desivo, ale návratnosť investícií je oveľa lepšia ako iné platformy, ktoré vám poskytujú všetky nastavenia a funkcie pre províziu.

Keď si uvedomíte, koľko doplnkov musíte kúpiť / dostať, aby to fungovalo správne, vyzerá to desivo, ale návratnosť investícií je oveľa lepšia ako iné platformy, ktoré vám poskytujú všetky nastavenia a funkcie pre províziu.

Tieto platformy nielenže vyrezávajú kus vašich ziskov, ale nútia vás žiť podľa ich pravidiel. Áno, je pravda, že vyzerajú ľahko a lacno, ale z dlhodobého hľadiska je to samo o sebe pomocou WooCommerce uspokojivejšie..

Venchito Tampon

Venchito Tampon

~ Venchito je stratégom budovania odkazov založeným na Manile a je generálnym riaditeľom a spoluzakladateľom spoločnosti SharpRocket, prepojovacej spoločnosti v Ázii, ktorá ponúka služby spojené s vytváraním odkazov pre agentúry SEO, majiteľov obchodných spoločností elektronického obchodu a veľké korporácie v anglicky hovoriacich krajinách..

Jednou z mojich obľúbených platforiem elektronického obchodu, najmä pre weby WordPress, je WooCommerce. Niekoľko funkcií, ktoré sa dnes môžu hodiť pre majiteľov startupov, sú:

 • Výrobky sa dajú ľahko kategorizovať, pričom sa uvádzajú predajné ceny a ďalšie nezávislé atribúty. Má obrovskú flexibilitu pri predaji fyzického alebo dokonca virtuálneho produktu na stiahnutie.
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie WordPress. To vám môže pomôcť vytvoriť internetový obchod bez zmätku, takže sa môžete viac sústrediť na vytváranie skvelých vstupných stránok.
 • Vstavaný analytický systém, ktorý udržuje vaše štatistiky krištáľovo čisté.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj je nadšenec elektronického obchodu, ktorý riadi vlastný eCom business.

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je WooCommerce. Dôvod, prečo som si vybral WooCommerce je ten, že je veľmi ľahké a užívateľsky prívetivé nastavenie v porovnaní s ostatnými platformami, ktoré som zvažoval.

Je tiež veľmi flexibilný a vy môžete ľahko vytvárať prispôsobené riešenia. Ďalšou výhodou WooCommerce je extrémne veľký počet bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré sú k dispozícii.

Väčšinu prispôsobení, ktoré potrebujete na spustenie obchodu, môžete vykonať pomocou doplnkov, ktoré vám pomôžu spustiť rýchlejšie a viac sa sústrediť na generovanie predaja, než na starosti s technológiou..

Al-Amin Kabir

Al-Amin Kabir

~ Al-Amin je podnikateľ, bloger, affiliate marketing a prednášajúci, ktorý učí, ako budovať ziskové špecializované stránky..

Odporúčam WooCommerce.

Je to veľmi flexibilné Pokiaľ ide o funkcie, prispôsobenie a ďalšiu technickú stránku vecí, získate úplnú flexibilitu. Platformu WooCommerce môžete použiť na predaj fyzických produktov, produktov na stiahnutie, členských produktov alebo dokonca pridružených / tretích strán založených na obchodoch..

Jednoduchá integrácia s existujúcimi webovými stránkami, blogmi WordPress v súčasnosti napája viac ako 25,4% všetkých webových stránok online a zodpovedá za viac ako 76,5 milióna blogov!

To, čo sa mi páči na WooCommerce, je založené na WordPress a vy môžete ľahko integrovať platformu elektronického obchodu / platformu digitálneho predaja na svoje existujúce stránky. Bloggeri môžu na svoj blog ľahko integrovať obchod s elektronickým obchodom a začať predávať online.

Stovky rozšírení

Požiadavka na každého je takmer jedinečná a na splnenie vašich požiadaviek potrebujete rozšírenia. Čo sa mi na WooCommerce páči, je to, že má stovky rozšírení. Väčšina z nich je zadarmo.

Ďalšie vlastnosti WooCommerce, vďaka ktorým som si ho vybral

• Široký výber bezplatných a prémiových šablón
• Existujúce rozhranie WordPress
• Bezplatné, žiadne jednorázové / mesačné poplatky

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

~ Ashley je zakladateľom spoločnosti Mad Lemmings, spoločnosti, ktorá pomáha podnikateľom a malým podnikom získavať prostredníctvom svojich webových stránok viac zákazníkov.

Mojou platformou elektronického obchodu pre mojich klientov je Woocommerce. Prečo? Pretože je to veľmi jednoduchý rámec na používanie a je založený na WordPress, ktorý vám poskytuje toľko flexibility a kontroly.

Woocommerce prichádza so všetkými základmi, ktoré potrebujete na spustenie internetového obchodu zo stránok produktu (s rôznymi rozloženiami prostredníctvom tém WordPress), dopravy, daní, cien, platobných brán, inventára a lokalizácie..

Nielen to, ale získate všetky funkcie programu WordPress, ako sú stránky, príspevky a solídne SEO, prostredníctvom doplnkov ako Yoast alebo All in One SEO. Je to takmer príliš ľahké!

Samozrejme, ak prevádzkujete rozsiahlu a zložitú stránku elektronického obchodu, potom Woocommerce & WordPress (prípadne) nemusí uspokojiť všetky vaše potreby, ale pre väčšinu online obchodov je to jeden z najjednoduchších a najlepších spôsobov, ako ísť.

Aaron Jones

Aaron Jones

~ Aaron je odborníkom na affiliate marketing. Učí svojich čitateľov, ako nájsť miesto, založiť web a ako zvýšiť návštevnosť.

Platformu WooCommerce som vždy používal kvôli jej ľahkému použitiu a spôsobu, akým je platforma nastavená. Woo Commerce funguje s väčšinou tém a vďaky dobre.

Ak ste začiatočník a nezaujímate sa o písanie kódu, je to spôsob, ako ísť do obchodu. Viem, že existujú aj iné, ale jednoduchosť použitia a integrácie sú kľúčovými faktormi v mojom podnikaní.

Vaše podnikanie musí byť silné a musíte sa naučiť svoje publikum. Vďaka analytikám zahrnutým do tohto doplnku alebo tomu, či je zabudovaný vo vašej téme, môže byť rozdiel vo svete, pokiaľ ide o konzervácie a vaše podnikanie..

Louie Luc

Louie Luc

~ Louie je internetový marketingový pracovník na plný úväzok, ktorý už niekoľko rokov pracuje z domu. Prevádzkuje niekoľko špecializovaných webových stránok a autorít a niekoľko firiem elektronického obchodu.

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je WooCommerce. Je to najobľúbenejšie riešenie elektronického obchodu, ktoré využíva 39% webových stránok s internetovými obchodmi.

Je to bezplatný doplnok, ktorý môžete nainštalovať na svoj WordPress, čo znamená, že prevádzkuje váš vlastný server. Ak potrebujete ďalšie funkcie, môžete ich podľa potreby pridať. Tieto rozšírenia sú platené, ale oplatí sa im to.

Keďže výber správnej platformy elektronického obchodu pre váš internetový obchod je kľúčovým obchodným krokom, musíte si vybrať to najlepšie: choďte s WooCommerce.

Ryan BeMiller

~ Ryan prevádzkuje webovú stránku s názvom Nákupné signály, ktorej cieľom je pomôcť obchodníkom online propagovať svoje stránky a prilákať viac firiem prostredníctvom online marketingu..

Chcel by som to najprv upozorniť s presvedčením, že výber platformy elektronického obchodu je jednou z najmenej dôležitých volieb pre novú malú webovú stránku elektronického obchodu..

Chápem, že mnohí by s týmto tvrdením nesúhlasili, ale myslím si, že je to ako číslo päť v poradí dôležitosti, pokiaľ ide o veci, na ktoré by ste sa mali zamerať.

Uistite sa, že sú najprv vytočené všetky vaše produkty, publikum, správy a ponuky, potom vyberte platformu elektronického obchodu, s ktorou ste spokojní.

Ako už bolo povedané, mám tendenciu sa prikláňať k WooCommerce. Ako marketingový pracovník a vývojár v srdci milujem flexibilitu, keď dokážem veci skutočne prispôsobiť a dostať sa pod kapotu. WooCommerce umožňuje túto flexibilitu.

Oceňujem tiež skutočnosť, že to, čo získate zadarmo s WooCommerce, je plne schopné a bohaté na funkcie. Môžete prevádzkovať slušnú webovú stránku elektronického obchodu s pouhou bezplatnou platformou, ktorá nie je v prevádzke.

Navyše, ak chcete veci vylepšiť a prispôsobiť, existuje celá komunita vývojárov, ktorí ponúkajú bezplatné a platené doplnky..

Implementácia a správa je tiež veľmi jednoduchá a priama. Používateľské rozhranie považujem za priateľské a samozrejmé, a to aj pre netechnických ľudí. Niektorí ľudia, ktorých som implementoval, majú veľmi malú technickú spôsobilosť, napriek tomu sú schopní obchod zvládnuť sami..

Tam môže byť ešte jednoduchšia možnosť, ako napríklad Shopify. Nemusí však byť tak cenovo dostupné a zvyčajne sú oveľa menej prispôsobiteľné.

Takže podľa mňa je hodnota toho, čo dostanete zadarmo, jednoduchosť použitia a schopnosť prispôsobenia, robí z WooCommerce skutočne silnú voľbu..

Hernan Vazquez

Hernan Vazquez

~ Hernan je podnikateľ a digitálny obchodník, ktorý pomáha majiteľom firiem, profesionálom, živnostníkom a podnikateľom získať viac potenciálnych zákazníkov a predať viac vecí pomocou sily internetu.

Milujem Woocommerce, pretože sa integruje s WordPress, takže veci sú oveľa jednoduchšie mať blog, optimalizovať ho pre SEO a umiestniť ho na Google. Priamo zo svojej stránky môžete prijímať všetky hlavné spôsoby platby, ako sú PayPal a Stripe, alebo dokonca zo služieb tretích strán, ako je Samcart..

Navyše sa nemusíte učiť úplne novú platformu, aby ste mohli začať predávať svoje produkty online, čo je obrovský čas. Skúsil som s inými robustnejšími platformami, ako sú Magento a Zencart, ale vďaka UX sa mi predvolene vracia späť na Woocommerce..

Navyše, ak vám niečo chýba, môžete si vždy kúpiť doplnok alebo získať niečo, čo je špeciálne kódované pre túto funkciu. Takže ak ste fanúšikom WordPress ako ja, choďte s Woocommerce.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andy je webový stratég a spoluzakladateľ spoločnosti Orbit Media. V oblasti webdizajnu a interaktívneho marketingu pôsobí od januára 2000. Je tiež prednášajúcim, marketingovým pracovníkom s obsahom, environmentalistom a autorom..

Na obežnej dráhe je kľúčovou funkciou akejkoľvek platformy jednoduchá integrácia elektronického obchodu. To nám umožňuje zvoliť ideálny nástroj pre samostatné úlohy.

Napríklad, keď klient chce otvorený redakčný systém s množstvom funkcií, môžeme zvoliť Drupal. Ale pre backend eCommerce, ktorý sa spája so všetkými ich ostatnými systémami tretích strán, môžeme ísť so systémom ako Shopatron..

Webová stránka Gold Eagle je príkladom plne integrovaného hybridného systému. Drupal katalóg s Shopatron vozíkom a pokladňou.

Jednoduchá integrácia je dokonalým prvkom elektronického obchodu!

Arjun Sarin

Arjun Sarin

~ Arjun je profesionálny produktový manažér so zameraním na P&L a je dobre zbehnutý pri práci s cross-funkčnými tímami. Rád pracuje na projektoch „Oprava vraku“, rád sa učí nové veci, rieši problémy a pracuje na nových nápadoch. Je MBA a počítačovým inžinierom, počas krátkej kariéry 5,5 roka dostal príležitosť pracovať na globálnych projektoch.

Keďže trh s elektronickým obchodom rastie rýchlym tempom, vidíme veľa nových trendov. Pri zakladaní nového podniku v oblasti elektronického obchodu existuje veľa prvkov, na ktoré treba prísť, a existuje veľa odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť s každým z týchto prvkov..

V takom prípade môže byť zistenie, ktorá platforma sa má použiť, keď chcete stavať svoj internetový obchod, veľmi mätúca úloha, najmä ak nepochádzate z technického / elektronického obchodu..

Osobne sa mi páči GetMeAShop, ktorý začal so skromným cieľom pomôcť malým maloobchodným firmám mať vlastnú online prítomnosť.

Zameriava sa na poskytovanie zrozumiteľnej, užívateľsky prívetivej technológie týmto podnikom spolu s množstvom služieb dostupných na rôznych platformách – miesto predaja, webový portál, elektronický obchod, CRM, analytika, správa trhu, integrácia sociálnych médií..

Ide o kompletné riešenie pre malé a stredné podniky, ktoré môžu súťažiť a rásť online, čo podnikom poskytuje príležitosť rásť a prekvitať s platformou na vytváranie svojej online prítomnosti a prvkov marketingu svojho podnikania..

Keďže tradiční maloobchodníci zmenšujú svoje fyzické stopy a vyvažujú svoje investície smerom k digitálnemu obsahu, táto platforma nepretržite vytvára nové obchodné modely a prispôsobuje staré, aby sa prispôsobili základným technologickým posunom tým, že predajcom offline pomáha mať mobilné a omnichannel maloobchodné riešenie..

Vďaka mobilnej aplikácii môžu nielen nastaviť svoj internetový obchod, ale aj predávať na viacerých trhoch (pri správe z jedného dashboardu), zachytávať údaje o zákazníkoch, udržiavať celý svoj inventár synchronizovaný medzi kanálmi (dokonca aj offline prostredníctvom POS) a mať k dispozícii hĺbkovú analýzu zásob, predaja a prílevu zákazníkov.

Najlepšie, čo sa mi na službe GetMeAShop páčilo, je hviezdny tím, ktorý vyvinul platformu od nuly. Myslím si, že sa tým vynikajú spoľahlivosťou platformy a kvalitou služieb..

V súčasnosti má GetMeAShop veľa klientov z Indie, ale pomaly sa pohybujú na medzinárodnej úrovni zavedením funkcií, ako sú podpora viacerých mien, medzinárodné platby atď. Medzi klientov využívajúcich GetMeAShop patria Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan a Kiligco..

Naveen Kumar

Naveen Kumar

~ Naveen je bloger podľa hobby a profesionálny digitálny obchodník. Spolupracuje s firmou zaoberajúcou sa vývojom webových aplikácií a zaoberá sa väčšinou webovými stránkami elektronického obchodu a jeho firma tiež vyvíja šablóny Joomly pre webové stránky elektronického obchodu..

Rád používam redakčný systém Joomla na vytváranie webových stránok elektronického obchodu. Existuje niekoľko dôvodov, prečo odkazujem Joomlu na iný softvér elektronického obchodu, ako je WordPress alebo Magento.

Som vo vývoji Joomly. Takže sa cítim lepšie ako ostatní.

V Joomle je toľko softvéru na vytvorenie webovej stránky eCommerce, ako je Virtuemart, Hikashop, atď. Takže nie ste obmedzený na používanie iba jedného. Môžete ich používať podľa svojej jednoduchosti.

Komunita Joomla je úžasná. Každý si rád pomáha pri riešení svojich otázok.

V adresári rozšírení Joomla je k dispozícii približne 8000 rozšírení a hlavný tím Joomla všetky tieto overuje. Tieto rozšírenia teda môžete používať bez problémov.

Je plne kompatibilný s SEO a najväčším dôvodom mojej lásky k Joomla je jej bezpečnosť. Zistil som, že Joomla je bezpečnejší ako WordPress.

Po Joomle by som rád odporučil WordPress (WooCommerce) pre web eCommerce, pretože sa ľahko používa a spravuje. Ak niekto chce používať Joomla, existujú úžasné bezplatné viacúčelové šablóny Joomla. A môžete ich používať na komerčné aj nekomerčné účely bez toho, aby ste im poskytli úver.

Drazen Prastalo

Drazen Prastalo

~ Drazen je online podnikateľ, profesionálny blogger a pridružený odborník. Okrem písania pre svoj hlavný blog Príjem Mesh vlastní aj trh so šablónou vstupnej stránky s názvom „Landing Factory“.

Mojou najobľúbenejšou platformou pre elektronický obchod je Easy Digital Downloads, pretože je špeciálne navrhnutý na predaj digitálnych produktov, čo robím.

Je ideálny pre moje obchodné potreby, pretože má k dispozícii rôzne doplnky, ktoré mi umožňujú rozšíriť funkčnosť môjho internetového obchodu bez porušenia banky. Čokoľvek potrebujete, od platobných brán po e-mailový marketing, majú všetko.

Jednou z najdôležitejších vecí je samozrejme podpora, ktorá je skvelá, chlapci z EDD sú rýchli, profesionálni a informovaní. Okrem toho pravidelne aktualizujú nové aktualizácie a pridávajú nové zaujímavé funkcie.

Všetko sa týka toho, čo je pre vašu situáciu najvhodnejšie.

Aký je váš rozpočet?

Čo predávate??

Aký druh prepravy potrebujete?

Akú funkčnosť potrebujete?

V ktorých menách budete obchodovať?

Aký je váš platobný systém brány?

Keď poznáte odpovede na tieto otázky, môžete zúžiť, ktorá platforma je pre vás najvhodnejšia. Každá platforma má svoje klady a zápory.

Napríklad:

WooCommerce – je to zadarmo, existuje veľa bezplatných doplnkov na vytváranie funkcií a integráciu PayPal a ste na dobrej ceste k predaju online.

Nevýhoda – Woocommerce môže byť buggy, integrácia nemá podporu a mnohokrát brány systémy nehrajú pekne spolu.

Shopify – skvelá platforma s veľkou podporou – ste však obmedzení na to, čo je možné v rámci – a radšej budete pripravení zaplatiť mesačný poplatok zakaždým, keď hľadáte funkčnosť mimo bežného rámca..

Magento – odovzdáva najflexibilnejšie a technicky najvýhodnejšie riešenie elektronického obchodu.

Nevýhodou – radšej by ste mali alebo najať skvelého vývojára, aby tento rámec fungoval za vás.

Ako vidíte, všetko sa týka toho, aké zdroje, vedomosti alebo rozpočet, ktorý máte k dispozícii, bude tvoriť odpoveď na platformu, ktorá bude pre vás najlepšia..

David Krauter

David Krauter

~ David ako prvý obchodník a druhý „techy SEO geek“ … je zakladateľom webových stránok, ktoré predávajú a poskytujú webovú stránku & SEO služby so zameraním na vyššiu návštevnosť, potenciálnych zákazníkov, telefónne hovory & predaj – nielen rebríček …

Všetko sa týka toho, čo je pre vašu situáciu najvhodnejšie.

Aký je váš rozpočet?

Čo predávate??

Aký druh prepravy potrebujete?

Akú funkčnosť potrebujete?

V ktorých menách budete obchodovať?

Aký je váš platobný systém brány?

Keď poznáte odpovede na tieto otázky, môžete zúžiť, ktorá platforma je pre vás najvhodnejšia. Každá platforma má svoje klady a zápory.

Napríklad:

WooCommerce – je to zadarmo, existuje veľa bezplatných doplnkov na vytváranie funkcií a integráciu PayPal a ste na dobrej ceste k predaju online.

Nevýhoda – Woocommerce môže byť buggy, integrácia nemá podporu a mnohokrát brány systémy nehrajú pekne spolu.

Shopify – skvelá platforma s veľkou podporou – ste však obmedzení na to, čo je možné v rámci – a radšej budete pripravení zaplatiť mesačný poplatok zakaždým, keď hľadáte funkčnosť mimo bežného rámca..

Magento – odovzdáva najflexibilnejšie a technicky najvýhodnejšie riešenie elektronického obchodu.

Nevýhodou – radšej by ste mali alebo najať skvelého vývojára, aby tento rámec fungoval za vás.

Ako vidíte, všetko sa týka toho, aké zdroje, vedomosti alebo rozpočet, ktorý máte k dispozícii, bude tvoriť odpoveď na platformu, ktorá bude pre vás najlepšia..

John Lawson

John Lawson

~ John je generálnym riaditeľom spoločnosti ColderICE Media, najpredávanejšieho autora Amazonu č. 1, IBM Futurist a Ebay Influencer. John je priekopníkom v online maloobchodnom vrchole a zakladateľom skupiny E-commerce Group, globálnej komunity obchodníkov a obchodníkov.

Moja obľúbená platforma elektronického obchodu je Miva. Títo ľudia sú v hre od začiatku roku 2000, a preto si ich vyberám. Jednou z najdôležitejších vecí pre mňa je zvoliť platformu, ktorá sa bude škálovať podľa toho, ako sa prispôsobujete.

Predajne Miva boli jednoducho vyrobené na mieru pre môj „geek factor“. Jeho platforma je dostatočne flexibilná, aby sa dalo implementovať čokoľvek, čo som dnes chcel urobiť..

Ale tiež rozšíriteľné, takže je možné integrovať aj veci, ktoré v budúcnosti spadnú do potrubia. Majú vynikajúci tím podpory a veľmi živú rozvojovú komunitu.

Možnosti integrácie a doplnkov sú nekonečné as neustále sa meniacim svetom elektronického obchodu, ktorý je obrovským plusom pre moje potreby. Tu sú moje špecifiká, ktoré ma prinútili skočiť a prejsť na túto platformu:

 • Ľahké začať a rýchlo pracovať
 • Schopnosť integrácie s mojimi back-end systémami spracovania
 • Citlivá podpora zákazníkov
 • Rozšíriteľná robustná platforma, ktorá by rástla s rastom
 • Podpora viacerých zariadení, moja stránka vyzerá dobre a funguje bezchybne na všetkých zariadeniach a prehliadačoch.
 • Konkurenčné ceny pre majiteľa firmy SMB

Ďakujem všetkým webovým dizajnérom elektronického obchodu, vývojárom webu, obchodníkom online a blogerom, ktorí sa podieľali na tomto odbornom stretnutí! Osobitné poďakovanie patrí Russellovi Lobovi a Gabriele Sannino, ktorí ma predstavili niekoľkým účastníkom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map