48 ekspertów dzieli się najlepszymi wskazówkami na temat wyboru najlepszej platformy oprogramowania eCommerce

Posiadanie sklepu internetowego pozwala na niezależność sprzedaży swoich produktów 24/7 na całym świecie. Kosztuje znacznie mniej niż zwykły sklep z cegłami i zaprawą i może zaoferować klientom z całego świata.


Przy wielu dostępnych opcjach trudno jest zdecydować, z której platformy skorzystać. Decyzja jest ważna, ponieważ wybrana przez Ciebie platforma może być platformą, na którą będziesz mieć lata, jeśli nie dekady, i będzie ona podstawą Twojego sklepu internetowego.

Jeśli chcesz zbudować sklep internetowy, masz kilka opcji oprogramowania eCommerce, platformy, której możesz użyć dla swojej witryny. Postanowiliśmy dowiedzieć się, który jest najpopularniejszym wyborem.

Dotarliśmy do 48 ekspertów eCommerce i zadaliśmy im jedno kluczowe pytanie:

Jaka jest twoja ulubiona platforma eCommerce i jakie funkcje sprawiły, że wybrałeś właśnie to oprogramowanie??

Wyniki są następujące:

Przyjrzyjmy się odpowiedziom eksperta i dowiedzmy się, jakie są zalety i wady każdej platformy.

Anthony M. Spallone

Anthony M. Spallone

~ Anthony jest obecnie dyrektorem ds. Technologii w InstaViva & Odcienie Nadziei. Jest także dyrektorem administracyjnym w Arctic Gray, Inc. Często proszony jest o wygłaszanie przemówień na różnych firmach technicznych na całym świecie w celu omówienia trendów w projektowaniu, brandingu, reklamy, SEO i innych.

Nazywam się Anthony i projektuję strony internetowe od ponad dekady. Wybierając ulubioną platformę handlu elektronicznego, patrzę na dwie główne rzeczy: jedną z nich jest funkcjonalność, a drugą łatwość użycia.

Funkcjonalność. Shopify to najlepsza platforma eCommerce pod względem funkcjonalności z szeroką gamą wtyczek i aplikacji z modułów wysyłkowych, rozwiązań realizacji, ponad 70 bramek płatności, sugestii produktów i wielu innych.

Shopify pozwala tworzyć responsywne strony internetowe, dzięki czemu jest idealny dla wszystkich urządzeń i bardzo szybko się ładuje. To świetne rozwiązanie dla osób z podstawową znajomością kodowania i programowania stron internetowych.

Łatwość użycia. Wix to najlepsza platforma eCommerce pod względem łatwości użycia z edytorem „przeciągnij i upuść” i bardzo intuicyjna dla każdego. Najlepszą rzeczą w Wix jest to, że nie musisz wiedzieć, jak kodować, aby zbudować stronę internetową.

Tworząc strony internetowe dla klientów, zwykle wracają z wieloma zmianami i aktualizacjami i ciągle muszą płacić programistom, ale dzięki Wix możemy zbudować witrynę, a następnie klient może z łatwością przejąć codzienne zarządzanie.

Wix jest stałym widokiem (nie reaguje), ale istnieje świetny mobilny edytor do konwersji witryny na doskonałe wrażenia mobilne.

Arturs Kruze

Arturs Kruze

~ Arturs jest CEO Magebit, agencji eCommerce specjalizującej się w Magento. Jest także certyfikowanym specjalistą ds. Programowania i rozwiązań Magento. Arturus ma ponad sześcioletnie doświadczenie zawodowe w Magento.

Nie można powiedzieć, która platforma eCommerce jest najlepsza. Zależy to od potrzeb klienta, z której platformy eCommerce korzystać.

Moim ulubionym jest Magento, ale nie jest to dobre rozwiązanie dla małych witryn, ponieważ koszty hostingu i konserwacji są dość wysokie w porównaniu do Shopify lub innej platformy eCommerce typu open source. W przypadku średnich i dużych witryn sugeruję Magento (CE lub EE), ponieważ Magento jest bardzo skalowalny i bezpieczny.

Około 90% klientów Magebit korzysta z Magento, a dzięki odpowiednim programistom i wytycznym ta platforma eCommerce jest drogą do sukcesu.

Moim zdaniem są to główne powody wyboru Magento:

 • Bardzo duża baza rozszerzeń (darmowa i płatna)
 • Łatwy do dostosowania bez dotykania podstawowych funkcji
 • Bezpieczne dzięki regularnym wydaniom łatek bezpieczeństwa
 • Szybko rozwijająca się społeczność
 • Regularne wydarzenia eCommerce (Meet Magento)

Nie każda platforma jest idealna, a dla Magento istnieją również wady:

 • Wysokie koszty hostingu w porównaniu z innymi platformami eCommerce
 • Potrzebni eksperci do pracy jako programiści ze słabą znajomością Magento mogą łatwo popsuć sklep

Korzystałem również z Shopify, Woocommerce i innych, ale zdecydowanie są one dalekie od mojego ulubionego Magento ze względu na wygląd innej architektury platform eCommerce.

Amit Bhaiya

Amit Bhaiya

~ Amit jest współzałożycielem i dyrektorem generalnym wielokrotnie nagradzanej firmy DotcomWeavers, zajmującej się projektowaniem stron internetowych i rozwoju, z siedzibą w Paramus w stanie New Jersey; Orlando Floryda; i Hyderabad, Indie.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​Magento ma kilka kluczowych funkcji, dzięki którym wyróżnia się jako jedna z bardziej niezawodnych i skalowalnych platform eCommerce.

 • Zarządzanie katalogami – Użytkownicy mogą przesyłać tysiące elementów w jednym imporcie.
 • Wiele opcji cenowych – Możesz łatwo wycenić różne produkty, ustawić ceny grup klientów i ukryć ceny przed odwiedzającymi, aby zachęcić ich do zalogowania się. Pomaga to w gromadzeniu ważnych informacji o preferencjach produktu.
 • Alerty dotyczące produktu – Moi klienci widzą wzrost sprzedaży dzięki stosowaniu prostych alertów, takich jak powiadomienie klientów, że produkt, którego wcześniej brakowało w magazynie, jest już dostępny.
 • Włączono wiele sklepów – Magento umożliwia utworzenie wielojęzycznej strony internetowej, która automatycznie ładuje widoki sklepów w określonych językach. Ułatwia również witrynom B2B jednoczesne zarządzanie wieloma katalogami produktów za pośrednictwem wspólnego systemu zaplecza.
 • Dostosowany interfejs użytkownika – Platforma może zmieniać projekty i modyfikować motywy na podstawie kategorii. Firma może mieć wiele witryn sklepowych za pomocą jednego systemu zarządzania zapleczem. Jest to potężne narzędzie, ponieważ im bardziej ukierunkowane wrażenia użytkownika, tym większy potencjał konwersji.
 • Integracja przetwarzania zamówień – Partnerstwa integracyjne Magento nie mają sobie równych, oferując wiele rozwiązań w zakresie realizacji zamówień. Należą do nich NetSuite, QuickBooks i ShipStation.

Praveen Dagdi

Praveen Dagdi

~ Praveen jest dyrektorem generalnym Achintya Tech, firmy, którą założył w 2013 roku. Specjalizują się w projektowaniu i projektowaniu mobilnym oraz projektowaniu i tworzeniu stron internetowych.

Magento można pobrać i zainstalować bezpłatnie. Możesz zmodyfikować kod źródłowy w dowolny sposób, aby dopasować go do typu budowanej witryny i zainstalować rozszerzenia, które są łatwo dostępne za pośrednictwem Magento Connect Marketplace.

Nawiasem mówiąc, Magento Connect jest również największym na świecie rynkiem aplikacji e-commerce

Jedną z głównych skarg użytkowników innych platform handlu elektronicznego jest przyrostowy koszt związany z każdą niewielką funkcją dodaną do witryny.

Ponieważ Magento jest oprogramowaniem typu open source, problem ten jest kompletny. Dodaj tyle funkcji, ile chcesz do swojej witryny, nie wydając ani grosza.

Kolejnym problemem są ograniczenia liczby produktów, linii produktów i kodów SKU, które można przesyłać i wyświetlać na platformie. Gdy rośniesz, a Twój sklep internetowy staje się coraz bardziej płodny, zaczynasz płacić wykładniczo wyższe opłaty dostawcy usług e-commerce.

To kolejny obszar, w którym nie wydajesz nic na Magento. Rozwijaj się i rozwijaj tak, jak chcesz, a Magento będzie rosnąć z tobą bez dodatkowych kosztów.

47% dzisiejszych użytkowników sieci oczekuje, że witryna załaduje się w niecałe 2 sekundy. Już dłużej, a oni po prostu zamykają kartę i idą dalej z życiem. Każdy klient, który odejdzie bez zakupu, pozostawia kolejny spadek ogólnego współczynnika konwersji.

Przy takiej presji na wydajność chciałbyś platformy, która szybko się ładuje, pozwala na łatwe buforowanie stron, a jednocześnie pozwala mieć tyle dzwonków i gwizdków, ile potrzebujesz na swojej stronie e-commerce.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest, aby nasze witryny były jak najbardziej przyjazne SEO. Wiemy również, jak ciężka jest praca związana z optymalizacją każdego aspektu każdej strony w witrynie pod kątem SEO. Może to być większy problem w przypadku dużych witryn e-commerce zajmujących setki lub tysiące stron.

Hassan Bawab

Hassan Bawab

~ Hassan jest założycielem i dyrektorem generalnym Magic Logix, agencji z Dallas w Teksasie specjalizującej się w niestandardowych rozwiązaniach z zakresu automatyzacji marketingu dla firm na całym świecie.

Moją preferowaną platformą handlu elektronicznego jest Magento Enterprise.

Najbardziej podoba mi się wydajność i skalowalność tej platformy, a także funkcjonalność i długa lista dostępnych wtyczek, które można zintegrować w locie.

Podoba mi się również angażujące doświadczenie zakupowe dzięki Magento i funkcja lojalności klienta.

David Holander

David Holander

~ David jest CEO i współzałożycielem Vaimo, jednego z najlepszych globalnych dostawców rozwiązań eCommerce na platformie Magento.

„Muszę powiedzieć, że to Magento. To była nasza ulubiona platforma, kiedy zaczęliśmy działalność w 2008 roku i od tego czasu Magento jest w 100% naszym celem.

Podobał nam się fakt, że jest to oprogramowanie typu open source, w pełni konfigurowalne i pozwoliło nam zbudować wiele modułów, narzędzi wdrażania, narzędzi hostingowych powiązanych bezpośrednio z Magento ”.

Rehan Fernando

Nazwa eksperta

~ Rehan jest założycielem i dyrektorem generalnym EIGHT25MEDIA to firma zajmująca się projektowaniem i programowaniem stron internetowych z Doliny Krzemowej.

Magento

 • Jest to oprogramowanie typu open source.
 • Jest to najlepiej oceniana platforma e-commerce.
 • Jest rozszerzalny.
 • To ogromna liczba rozszerzeń.

Amin Ghale

Amin Ghale

~ Amin jest entuzjastą programistów eCommerce, pracującym jako konsultant w Nirmal Web Design Sydney. Uwielbia także dzielić się swoimi doświadczeniami ze społecznością poprzez blogowanie. Pracuje w tej dziedzinie od ponad 4 lat i przoduje na platformach eCommerce w PHP.

Pracowałem na kilku platformach eCommerce, takich jak WooCommerce, Open Cart i Magento. Uważam Magento za najbardziej skuteczną, wzbogacającą funkcje i potężną platformę dla portali internetowych eCommerce.
Zapewnia kompletny pakiet dla biznesu online i zawiera większość wymaganych ograniczeń dla witryny eCommerce.

Najbardziej podoba mi się w Magento:

1) Wiele sklepów – Zarządzanie wieloma sklepami było dla programistów od wielu lat tak uciążliwe, ale Magento ułatwiło mi to dzięki prostym modyfikacjom zaplecza.

2) Zarządzanie reklamami i wydarzeniami – Magento zapewnia opcje dla wielu ustawień układu wydarzeń i ofert, np. W okresie świątecznym możemy ustawić układy dla ofert sprzedaży i innych reklam.

3) Zarządzanie pozycjonowaniem – Magento zapewnia różne narzędzia i pakiety do przepisywania adresów URL, ustawienia nagłówka Meta, mapę witryny i szablony przyjazne SEO ułatwiają pracę z.

4) Modułowa konstrukcja i szablony z blokami i układami – oparty na konfiguracji wzorzec projektowy MVC i jego modułowość dają programistom standard pracy z Magento, a spójność kodu, możliwość ponownego użycia jest największa dla programistów Php, szczególnie w witrynach opartych na eCommerce nie jest to możliwe napisz kod od podstaw dla koncepcji dostarczonych przez klienta, a Magento się tym zajęło.

5) Szeroki zakres dostępności pakietów – Magento Community zapewnia wiele pakietów spełniających określone wymagania klientów, takie jak udostępnianie w mediach społecznościowych, SEO i systemy płatności, które są dobrodziejstwem dla programistów i mogą zaoszczędzić wiele czasu na nich.

6) Obsługa wielu bram płatniczych – dzięki temu możemy zintegrować różnorodne bramki płatnicze Magento Connect

7) Wsparcie platformy mobilnej – w Magento Connect możemy znaleźć wiele szablonów przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Naprawdę łatwiej jest pracować z Magento M-Commerce, gdzie możemy przeglądać wersje mobilne różnych komponentów witryny.

8) Elastyczna obsługa klienta i wsparcie – Magento zapewnia gotowe do użycia funkcje dla klientów, takie jak dostawa produktu, wysyłka, zarządzanie koszykiem życzeń po wyjęciu z pudełka, a najbardziej podoba mi się drukowane faktury i rachunki, którymi można łatwo zarządzać za pomocą Magento.

9) Obsługa wielu języków – zapewnia funkcje lokalizacyjne z plikami cookie, a także opcje walutowe i podatkowe.

10) Usługi sieciowe – Magento zapewnia wbudowane funkcje usług internetowych, takich jak SOAP, REST, XMLRPC, zintegrowane z technikami bezpiecznego uwierzytelniania, takimi jak OAuth dla produktów, kategorii i innych danych, które są dostarczane po wyjęciu z pudełka.

Joe Balestrino

Joe Balestrino

~ Joe jest założycielem i CEO 4PointDigital, weteranem wyszukiwarki i byłym właścicielem Mr-SEO. Joe pomógł setkom klientów na przestrzeni lat i nadal przoduje w strategii SEO.

Wybór najlepiej dopasowanej platformy eCommerce będzie zależeć wyłącznie od twoich wymagań, takich jak usługi hostingowe potrzebne lub nie, wstępnie zbudowane lub dostosowane projekty sklepów, integracja poszczególnych działań biznesowych i marketingowych, w tym księgowość, zarządzanie zapasami, obsługa klienta i marketing e-mailowy itp..

Musisz więc zbadać dostępne opcje i usługi integracyjne oferowane przez konkretny eCommerce CMS.

Mój osobisty wybór to WordPress z wtyczką WooCommerce dla małych sklepów sprzedających tylko kilka produktów, ale Magento CMS dla dużych firm eCommerce.

Magento okazało się być najbardziej wydajną platformą internetową dla funkcji eCommerce zarówno dla klientów, jak i webmasterów. Jego udział w rynku jest również przyzwoity w porównaniu z pionierskimi konkurentami, takimi jak platformy Prestashop, Shopify lub BigCommerce.

Przyczyny tego rozważania są następujące:

 • Ekonomiczne rozwiązanie Open Source
 • Przyjazność dla SEO – dynamiczne zapisywanie adresów URL map dynamicznych XML, konfigurowanie meta wartości tytułu lub opisu są łatwe do przejścia.
 • Działania promocyjne – łatwy w obsłudze, wizualny edytor stron pozwoli Ci tworzyć i dostosowywać oferty w locie. Elastyczne kupony i zasady ustalania cen sprawiają, że praca jest bezstresowa.
 • Wszystko dla mobilnych kupujących – responsywne sklepy zapewnią użytkownikom mobilnym lepszy widok na koszyki i produkty na tabletach, smartfonach i innych urządzeniach.
 • Wydajność – Moc hostowania do 5 000 000 produktów i obsługi 80 000 zamówień (co godzinę) sprawia, że ​​jest to oczywisty wybór dla właścicieli.
 • Opcje wysyłki, lokalizacja i obsługa bramki płatności – Wielojęzyczna obsługa lokalizacji w wielu krajach, rozszerzenia płatności w Magento Connect i różne opcje wysyłki sprawiają, że konfiguracja wszystkich tych rzeczy jest łatwa. Nic dziwnego, że takie marki jak Samsung, Lenovo, Ford i Nike używają Magento do swoich działań w eCommerce. To wystarczy!

Eric Brantner

Eric Brantner

~ Eric prowadzi wiele udanych blogów o dużym ruchu w różnych niszach. Teraz dzieli się swoimi doświadczeniami i oferuje wskazówki dla początkujących blogerów na stronie Scribblrs.com

Osobiście zawsze uważałem Magento za świetną platformę eCommerce.

Zawsze podchodzę do rzeczy z punktu widzenia SEO, a jedną z rzeczy, które uwielbiam w Magento, jest to, że ułatwiają one optymalizację wszystkich stron produktów jak najlepiej.

Oszczędza to mnóstwo czasu na tworzeniu zoptymalizowanych adresów URL, metatagów itd. Dzięki temu strony produktów mają większą szansę na pojawienie się w wynikach wyszukiwania odpowiednich zapytań, które mogą zwiększyć ruch wysokiej jakości.

Blair Urquhart

Blair Urquhart

~ Blair jest blogerem, który ma umiejętności zarządzania i rachunkowości. Ma doświadczenie w pracy w SEO i programowaniu.

Moja ulubiona platforma e-commerce to Magento.

Magento nie ma żadnych ograniczeń co do kreatywności. Został zaprojektowany tak, aby był w pełni operacyjny w zakresie transakcji takich jak przyjmowanie płatności w wielu formach, takich jak PayPal, karta kredytowa lub karta debetowa lub Skrill.

Dostawa jest kluczowym aspektem witryny eCommerce. Możesz łatwo w pełni dostosować koszty dostawy za każdym razem, gdy Twoi klienci mieszkają w Wielkiej Brytanii, USA lub w innym kraju. Możesz samodzielnie ustalić koszty dostawy lub dołączyć wybrane przez siebie wiodące firmy transportowe.

UPS zezwala na dołączenie do każdego procesu dostawy firm dostawczych, aby wszelkie zmiany cen były wykonywane automatycznie. Pomaga to w podejmowaniu trafnych decyzji. Ma również łatwe dodawanie podatków i pomaga w tworzeniu całkowitych nakładów.

Jest bardzo szybki i jest używany przez ogromne firmy, takie jak Amazon i eBay. Magento jest przeznaczony dla osób, które sprzedają własne produkty lub usługi.

Magento nie jest tak powszechne jak WordPress lub Joomla, ale może dać ci kreatywną przewagę nad konkurencją oraz trudniejsze do zhakowania niż WordPress.

Motywy są zazwyczaj wspaniale zaprojektowane i nie musisz polegać na wtyczkach, takich jak WordPress. W Magento dostęp do kodu i obszaru meta jest łatwy, dzięki czemu można szybko modyfikować projekt.

Praca z Magento sprawia mi dreszczyk emocji, ponieważ jest o wiele bardziej skomplikowana niż WordPress. Kodowanie na Magento zwykle w wysokim standardzie oraz sprzedaż na tych stronach tak prosta i sprytna. Za każdym razem, gdy wbudowany system pokazuje sprzedaż każdego miesiąca i sposób, w jaki ludzie dotarli do Twojej witryny oraz liczbę odwiedzających witrynę.

Możesz mieć go na swojej stronie i szybko zrozumieć, kiedy wyczerpią się zapasy, nie będzie on wyświetlany na Twojej stronie, dopóki nie zapełni się w bardzo inteligentnej funkcji.

Za strony Magento możesz naliczać użytkownikom ceny premium.

Deepak SharmaNajlepsze recenzje ekspertów

Deepak Sharma

~ Deepak jest menedżerem w Taurus Knight, agencji cyfrowej specjalizującej się w rozwiązaniach eCommerce, w tym SEO eCommerce, e-mail marketingu i marketingu w mediach społecznościowych.

Chociaż każdy klient ma wyjątkowy wymóg i bierzemy pod uwagę ten wyjątkowy warunek, gdy proponujemy naszym klientom platformę eCommerce, najbardziej polecamy Magento.

Magento to bardzo solidna platforma, dzięki której możesz szybko ją zaprojektować i sprawić, że strona będzie nie tylko doskonała do celów operacyjnych, takich jak merchandising i nawigacja, ale także będzie piękna i atrakcyjnie wyglądająca.

Niektórzy z naszych klientów, tacy jak Wai Ski Hire, wybrali platformę, ponieważ ma ona międzynarodowe płatności oraz wbudowane systemy podatkowe i koszty, które pomagają w codziennych operacjach.

Magento ma szeroką gamę motywów, a motywy można łatwo modyfikować, a także opcje zarządzania zapasami, które pomagają w zarządzaniu łańcuchem dostaw, co jest niezbędne dla witryny eCommerce.

Tom Shivers

Tom Shivers

~ Tom jest założycielem Capture Commerce. Jest ekspertem SEO specjalizującym się w eCommerce.

Jako konsultant SEO specjalizujący się w eCommerce, odpowiadam na to pytanie bardzo często i życzę, aby więcej moich klientów zadawało je przed zanurzeniem się.

Czasami firmy wybierają platformę eCommerce, ponieważ dostosowuje się ona do ich oprogramowania księgowego, systemu dystrybucji lub znajomy powiedział im, jak dobrze sobie radzi.

Są to dobre powody, ale nie świetne powody, by wybrać platformę e-commerce, takie jak bezpieczeństwo, wbudowany marketing, łatwy w użyciu, łatwy w migracji z innych platform, wsparcie techniczne, które rozwiązuje problemy i utrzymuje przewagę konkurencyjną platformy.

Wybór sprowadza się do platform oprogramowania typu open source, takich jak WordPress, lub hostowanych platform, takich jak BigCommerce. W większości przypadków zalecam platformę hostowaną zamiast open source z powyższych powodów.

Czy chcesz wziąć na siebie wszelkie obowiązki związane z hostingiem, takie jak bezpieczeństwo i naprawianie rzeczy po ich zerwaniu? A co się stanie, gdy dostawcy platformy przestaną ją obsługiwać lub pobiorą za to dużo więcej? Platformy hostowane obsługują takie problemy, a ceny są bardzo rozsądne.

Polecam hostowane platformy, ponieważ mają wiele funkcji SEO, integrację z narzędziami wyszukiwania, narzędziami analitycznymi, kanałami produktów / silnikami zakupów, platformami oceny produktów, opcjami cross / upsell, integracją z lepszymi usługami, takimi jak dostawcy wyszukiwania witryn, komunikaty o rezygnacji z koszyka, zautomatyzowane wiadomości, powiadomienia z powrotem w magazynie, integracja z Amazon, dostawcy czatów, dostęp do najnowszych możliwości marketingowych i wiele więcej.

Zasadniczo możesz zarabiać pieniądze znacznie szybciej, bez wszystkich zmartwień związanych z hostingiem. Nie wszystkie hostowane platformy eCommerce są świetne, dlatego polecam Shopify, 3dCart i BigCommerce. Jednak złotym standardem w platformach eCommerce jest Magento Enterprise.

Justin Metros

Justin Metros

~ Justin jest założycielem i głównym projektantem / deweloperem w Radiator.

Pochodzę ze środowisk korporacyjnych z doświadczeniem na większości głównych platform, więc od samego początku zostałem pociągnięty do Shopify, kiedy założyłem Radiator.

Jako projektant Shopify to marzenie do pracy. Ich płynny, kuszący język jest intuicyjny i stosunkowo łatwy do nauczenia się. Możesz wziąć każdy projekt i zestaw funkcji i wdrożyć go bardzo wyraźnie, w sposób, który z czasem będzie bardzo czytelny i łatwy do utrzymania. W porównaniu do innych platform, Shopify jest tutaj zwycięzcą dla projektantów.

Jako programista Shopify stworzył piękny ekosystem. A ponieważ Shopify to Saas, nigdy nie musisz się martwić o utrzymanie serwerów, radzenie sobie z skokami ruchu, lukami w zabezpieczeniach lub koniecznością stosowania aktualizacji / łatek.

Najważniejszy jest ich interfejs API. Z założenia utrzymują one podstawową funkcjonalność administratora w czystości i są dostępne, jednocześnie umożliwiając programistom rozszerzenie jej na nietypowe i kreatywne sposoby.

Dowodem na to jest ich sklep z aplikacjami, który pozwala twórcom aplikacji na rozszerzenie funkcjonalności Shopify o aplikacje;

Możesz pisać własne lub wybierać spośród setek instalacji jednym kliknięciem w ich sklepie z aplikacjami. Dowodem tego sukcesu jest liczba rozwiązań dla przedsiębiorstw, które zainwestowały w integrację Shopify.

Do codziennych operacji – nie każdy członek personelu musi być przeszkolony. Jeśli chodzi o przetwarzanie zamówień, dodawanie produktów, aktualizację witryny… dobrze zbudowany i skonfigurowany sklep Shopify może to wszystko obsłużyć.

A jeśli chodzi o backendy – jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych, jakie kiedykolwiek widziałem.

A najlepsze jest to, że z każdym dniem jest coraz lepiej. Możesz sprzedawać produkty Shopify na swojej stronie WordPress. Sprzedawaj bezpośrednio na Facebooku, Pinterest i Twitterze za pomocą jednego kliknięcia.

Zintegruj z każdą większą bramą płatności. Apple Pay wprowadza tę jesień na zamówienia za jednym dotknięciem. Nowe funkcje są stale dodawane. Wszystkie nasze jajka wkładamy do koszyka Shopify i nie może być szczęśliwszy.

Paddy Rohr

Paddy Rohr

~ Paddy jest dyrektorem technicznym w Spring Web Solutions.

Shopify to zdecydowanie najbardziej preferowana platforma eCommerce.

Główne powody:

 • Bardzo prosty CMS (nasi klienci uwielbiają używać interfejsu administratora do zarządzania zamówieniami i produktami)
 • Bardzo łatwy do dostosowania (z punktu widzenia programisty)
 • Wiele niesamowitych aplikacji / modułów do wyboru z tej prostej wtyczki
 • Bardzo szybko zacząć – możesz dosłownie wstać i uruchomić się z bramą i zacząć handlować w ciągu kilku godzin.

Benjamin Crudo

>Benjamin Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Ben jest prezesem i założycielem Diff. Zarządza zespołem 25 programistów i inżynierów zajmujących się dostarczaniem niestandardowych rozwiązań klientom w Shopify od 2010 roku.</p><p>Shopify jest naszą preferowaną platformą handlu elektronicznego z kilku powodów.</p><p>Po pierwsze, jego silnik motywów jest najbardziej elegancki z jakim pracowaliśmy na dowolnej platformie SAAS.</p><p>Świetnie spisali się także dzięki interfejsowi API, co pozwala nam uzupełnić funkcjonalność dostępną zarówno z przodu, jak i z tyłu aplikacji.</p><p>Co najważniejsze, nasi klienci to uwielbiają!</p><h3><span id=Kyle Kaczka

>Kyle Duck “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “height =” 150 “width =” 150 “/></p><p>~ Kyle jest przedsiębiorcą i programistą. Jest twórcą kilkudziesięciu sklepów eCommerce. Jego firma Trend Tape zapewnia handlowcom analizy rynku akcji.</p><p><strong>Shopify.</strong></p><p>Chcesz wiedzieć, co łączy udanych programistów i przedsiębiorców?</p><p>Istnieje jedna podstawowa zasada, która łączy oba te elementy. Występuje w trzech literach:</p><p><strong>SUCHY. Nie powtarzaj się. Gdy raz rozwiążesz problem, użyj tego rozwiązania na zawsze.</strong></p><p>Przed Shopify za każdym razem, gdy chciałeś zbudować witrynę eCommerce, musiałeś połączyć platformę. Było tak wiele małych „TODO” do załatwienia. Małe szczegóły, które nie były związane z podstawową koncepcją Twojej firmy.</p><p>Rzeczy takie jak hosting, projektowanie witryn, testy szybkości, instalowanie frameworka i niekończące się dostosowania, aby działał poprawnie. Były inne rozwiązania, ale wdrożenie dla programistów było kosztowne i trudne.</p><p>Na szczęście Shopify ma świetny interfejs API, który pozwala programistom wirtualnie zautomatyzować cały proces tworzenia sklepu.</p><p>Teraz, ze względu na swoją popularność, masz pewność długoterminowego wsparcia społeczności programistów. Nie musisz się martwić, że Twoje klejnoty i paczki staną się nieaktualne.</p><p>To, co Shopify zrobił dla platform eCommerce, jest tym, co Google zrobił dla wyszukiwania. Stworzyli znacznie lepszy produkt i przejęli rynek. Masz pewność bezpieczeństwa i skalowalności.</p><p>Co więcej, gdy masz pomysł na produkt, możesz uruchomić skrypt, aby wywołać interfejs API Shopify. Voila! Masz działającą witrynę sklepową, która skaluje się do księżyca iz powrotem.</p><p>W ten sposób możesz włożyć wszystkie swoje wysiłki w marketing i sprzedaż oraz zarabiać pieniądze.</p><p>Shopify stawia programistów w branży.</p><h3><span id=Russell Lobo

Russell Lobo

~ Russell jest seryjnym przedsiębiorcą internetowym z 6-letnim doświadczeniem w dziedzinie blogowania finansowego. Prowadzi także blogi w Russ Lobo, jego osobistej stronie, na której dzieli się swoimi niszowymi studiami przypadków.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​dla początkującego najlepszą platformą jest Shopify. Shopify oferuje model płatności miesięcznych i jest wysoce skalowalny. Ma bardzo dobre repozytorium motywów, które pomagają skupić się na produkcie, a nie marnować czas na projekt.

Oprócz łatwych motywów i szablonów platforma Shopify ma również wielu programistów, którzy mogą modyfikować motyw zgodnie z wymaganiami.

Jako platforma jest bardzo skalowalna i może pomieścić dużą liczbę produktów. Jednym z moich sukcesów w Shopify jest http://www.petitevigogne.com/.

Wadą, którą widzę, jest to, że ponieważ produkty znajdują się na serwerze Shopify, czasami szybkość witryny jest zwykle niska, szczególnie w przypadku dużych witryn. To powoduje złe wrażenia użytkownika i wpływa również na SEO.

Ale ogólnie, jeśli chodzi o czas konfiguracji, łatwość użycia, optymalizację SEO i skalowalność, Shopify jest jedną z najłatwiejszych platform do budowy witryny eCommerce.

Justin Morgan

Justin Morgan

Justin Morgan jest prezesem i założycielem tego, co większość z nas czule nazywa „DMG”. Ze wszystkich kręgów w branży dentystycznej, których tematem jest marketing dentystyczny, Justin Morgan jest facetem od marketingu dentystycznego, o którym wszyscy mówią.

Twój wybór platformy e-commerce powinien opierać się na twoich celach i tym, jakim jesteś sprzedawcą. Współpracowałem z małymi sprzedawcami detalicznymi (poniżej 2 mln USD rocznie), które mają sklepy detaliczne.

Jednym z głównych problemów związanych z platformami eCommerce jest integracja platformy z detalicznym systemem sprzedaży mojego klienta. ShopKeep wydaje się być jednym z najprostszych i najłatwiejszych w konfiguracji systemów POS.

Z tego jednego powodu BigCommerce jest atrakcyjny, ponieważ ładnie integruje się z ShopKeep. Bardzo ważne jest, aby zajęci właściciele sklepów detalicznych mogli znaleźć pomoc w obsłudze klienta, a ja znalazłem ShopKeep, aby dbał o moich klientów detalicznych.

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay weszła do świata marketingu jako projektant i programista stron internetowych. Obecnie pracuje jako specjalista SEO i specjalista ds. Handlu elektronicznego dla seoplus + w Ottawie w Kanadzie.

Shopify jest zdecydowanie liderem oprogramowania eCommerce. Właściciele firm mogą łatwo założyć sklep internetowy, ale jest on wystarczająco skomplikowany, aby umożliwić dostosowanie go przez programistów i ekspertów ds. Marketingu. Dzięki niezliczonej liczbie interfejsów API i integracji aplikacji – Shopify stało się moją polecaną platformą eCommerce.

Shopify ma wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć i rozwijać działalność online. Od podstaw SEO po złożoność retargetingu – Shopify ma umiejętności niezbędne do zwiększenia ruchu online i optymalizacji pod kątem konwersji.

Mamy kombinację aplikacji (takich jak Receiptful, Shopping Feed, Orange App i Inventory Helper), które pomagają firmom śledzić i rozwijać się. Aplikacje te umożliwiają firmom utrzymywanie kontaktu z powtarzającymi się klientami, ekspansję na inne rynki internetowe, takie jak Amazon i Ebay, pełne testowanie użytkowników, a także śledzenie zapasów w celu zapewnienia sprzedaży.

Dzięki najbardziej przyjaznemu interfejsowi, jaki widziałem, i niespotykanemu wsparciu, Shopify pozwala marketerom i programistom rozwijać działalność, jednocześnie utrzymując właścicieli w pętli dzięki łatwym do odczytania wskaźnikom i realizacji zamówień.

Główny pulpit i zaplecze Shopify są łatwe do śledzenia i dostarczają wszystkich danych, które właściciele firm chcą widzieć, kiedy logują się do swojego sklepu internetowego (ruch, sprzedaż, strony odsyłające itp.).

Jest to ogromny czynnik przy polecaniu Shopify potencjalnym klientom, ponieważ wszyscy chcą mieć kontakt z miernikami biznesowymi i sprawdzać, kiedy nastąpi sukces i skąd pochodzi.

Inne platformy, takie jak Squarespace, WooCommerce i Magento, mają ograniczenia. Niezależnie od tego, czy będą to problemy ze śledzeniem, ceną, złożonością funkcjonalności zaplecza dla właścicieli firm lub ogólnym interfejsem użytkownika – uderzyłem w przeszkody na wszystkich trzech platformach w zakresie projektowania / rozwoju stron internetowych, SEO i rozwoju eCommerce.

Jeszcze na początku tego miesiąca Shopify potwierdziło, że ma teraz ponad 300 000 kupców korzystających z jego platformy. Ten wzrost potwierdza, że ​​ekspansja i wzrost są kluczowe.

Jako marketer mogę spodziewać się, że wkrótce Shopify będzie tak samo solidny jak Magento, ale zachowa teraz prostą funkcjonalność. Opcje i możliwości są nieograniczone dla tej stale rozwijającej się platformy – dlatego polecam ją wszystkim klientom.

Brock Ingham

Brock Ingham

~ Brock ma doświadczenie w handlu elektronicznym od koncepcji do uruchomienia. Zarządzał witrynami internetowymi i operacjami, stale poszukując nowych możliwości w cyfrowej przestrzeni marketingowej.

Zaczynając od wysokości wszystkich platform i stwierdzając, że to po prostu nie robi tego dla nas, doceniam to, co Magento może zrobić. Biorąc to pod uwagę, moją ulubioną platformą handlu elektronicznego będzie Shopify.

Istnieje silna i stale rosnąca społeczność wspierająca Shopify, która jest nieważna na wielu innych platformach. To dobrze współgra ze sklepem z aplikacjami, a także omija samouczki z punktu widzenia programowania. Istnieje wiele wspaniałych funkcji wbudowanych w Shopify, dlatego powstrzymuję się od polecania innej.

Motywy Plug and Play:

Shopify ma łatwą w nawigacji stronę programistyczną, która ładnie pasuje do interfejsu WordPress. Motywy można zmieniać za każdym razem, a wiele aspektów można zmieniać za pomocą edytorów WYSIWYG. Pamiętaj, że chociaż HTML i CSS można pisać w celu dostosowania ustawień statycznych motywów, prawdopodobnie będziesz potrzebować pomocy programisty, jeśli Twój zestaw umiejętności jest nowicjuszem.

Mnóstwo aplikacji wspierających:

Dzięki open source daje początek prywatnym aplikacjom. Cart to Cart, który zmigrował jedną z moich 5000 stron SKU, nad którymi pracowałem przy bardzo niewielu błędach (pomimo złych opinii). Inne popularne aplikacje, takie jak Sumome i Recomatic, podłącz i graj tak, jak robiłaby to witryna WordPress.

Chociaż wciąż w powijakach, własna aplikacja Shopify „przycisk kup” ma ogromny potencjał. Dzięki dynamicznym skryptom auto-gen ta aplikacja zmienia dowolną witrynę zewnętrzną w nowy sklep boczny z zewnętrznymi wózkami do dopasowania (wymagana znajomość języka Java).

Ochrona przed oszustwami:

Oferując bramę płatności Shopify, właściciele sklepów zyskują możliwość łatwego nadzorowania wszelkich nieuczciwych działań. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się dużymi zamówieniami, które mogą być celem oszukańczych gości. Żółte flagi dla rozbieżności adresów i wielokrotnych prób, czerwone flagi dla VPN i podejrzana historia zakupów. Podsumowując, świetne narzędzie do zapisywania zysków.

Żółte flagi dla rozbieżności adresów i wielokrotnych prób, czerwone flagi dla VPN i podejrzana historia zakupów. Podsumowując, świetne narzędzie do zapisywania zysków.

Na koniec jest to firma kanadyjska! Jako dumny Kanadyjczyk uwielbiam wspierać platformę, na której się urodziłem i wychowałem.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin jest profesjonalnym pisarzem i blogerem. Na swoim blogu pisze o wyszukiwaniu i widoczności małych firm w mediach społecznościowych DigitalGYD.com.

Dla mnie moją ulubioną platformą eCommerce jest Shopify. Mam swoje blogi i strony internetowe w WordPress, które są świetne, ale nie do mojego sklepu eCommerce; Shopify jest tym, co wybrałem.

Dlaczego wybrałem Shopify?

Shopify to idealna hybryda między WordPress (do skonfigurowania platformy eCommerce potrzeba dużo kodowania) a prostymi sklepami internetowymi, takimi jak Wix.com (gdzie nie można skalować małego biznesu eCommerce do większego przedsięwzięcia).

Faktycznie mam przewodnik do stworzenia prostego sklepu internetowego z Wix, który jest idealny dla początkujących. Ale jeśli chcesz pełnoprawną platformę handlu elektronicznego, wybrałbym coś takiego jak Shopify.

Z drugiej strony Shopify jest łatwe, nie wymaga kilku umiejętności kodowania i może być skalowane lepiej niż platforma taka jak Wix.

Inne dwa powody, dla których wybrałem Shopify to:

1. Panel sterowania zaplecza: Ma wszystko, od kontroli zapasów po zarządzanie zamówieniami w jednym systemie. Ułatwia to widok z lotu ptaka i oszczędza kłopotów.

2. Dostępność aplikacji: Jeśli jesteś programistą, możesz zintegrować prawie wszystko z Shopify, ale jeśli nie jesteś programistą (takim jak ja), te aplikacje to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Mohammad Umer

Mohammad Umer

~ Umer jest uważany za jednego z 10 najpopularniejszych blogerów w Pakistanie. Zbudował wiele witryn eCommerce dla klientów.

Mam doświadczenie z niektórymi moimi klientami, którzy sprzedają produkty online, ponieważ chcą dowolnego automatycznego systemu dla swoich firm. Zapewniam im stronę internetową ze świetnymi funkcjami i stają się zadowolonymi klientami.

Istnieją tysiące platform eCommerce, motywów i skryptów dostępnych w Internecie, a wiele z nich jest darmowych z doskonałymi funkcjami. Trudno powiedzieć, że Shopify jest królem.

Tak! Ale muszę powiedzieć tutaj. Jak to oprogramowanie, lub można powiedzieć, platformy dają mi łatwość robienia rzeczy we właściwy sposób. I wierzcie mi, oni są królem 100 000 magazynów energii.

Funkcje Shopify I love:

1. Możemy łatwo założyć sklep społecznościowy na Facebooku
2. Opcja próbna, aby każdy mógł wypróbować jej funkcje, aby upewnić się, że jest dobrze dopasowany
3. Wtyczki do Twojego sklepu (bezpłatne i płatne)
4. Nie musimy płacić za transakcje i możesz przesyłać nieograniczoną liczbę
rzeczy na sprzedaż
5. Łatwy w konfiguracji dla właścicieli małych firm i początkujących

Istnieje wiele innych funkcji Shopify.

W ostatnim rzędzie chciałbym powiedzieć, że Shopify to kompleksowa platforma eCommerce.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell, współzałożyciel i dyrektor generalny Saucal, firmy internetowej specjalizującej się w rozwoju WooCommerce. Zaczął budować strony internetowe jeszcze w szkole podstawowej i po raz pierwszy zaprezentował swoją pracę w kraju w wieku 14 lat podczas transmisji na żywo z kanadyjskiego programu telewizyjnego.

WooCommerce

 • Otwarte źródło
 • Zbudowany dla WordPress

W Saucal wszystkie nasze strony internetowe eCommerce są tworzone przy użyciu WooCommerce. Dlaczego? Po pierwsze wierzymy w technologię open source. Co ważniejsze, wierzymy w możliwość edycji i posiadania naszego kodu.

Z tego powodu trzymamy się z dala od zamkniętych rozwiązań, które mogą nas ograniczyć do podstawowych funkcji i konfiguracji lub zostać zamknięte bez naszej zgody. Otwarte źródło ftw.

Elliot Taylor

Elliot Taylor

~ Elliot jest ekspertem od eCommerce i WordPress z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest także założycielem YoGrow który zapewnia proste analizy eCommerce dla sklepów, które chcą się rozwijać.

Konie na kursy! To, która platforma eCommerce jest dla Ciebie odpowiednia, zależy od Twoich wymagań. To powiedziawszy, naszą najczęściej polecaną platformą jest WooCommerce, ponieważ jest najbardziej elastyczna.

Znacznie łatwiej jest tworzyć niestandardowe motywy i funkcje dla instalacji WooCommerce. Jeśli tylko zanurzasz się w świecie eCommerce, możesz wybrać hostowane rozwiązanie, w którym wszystko działa od razu po wyjęciu z pudełka.

Gdy już osiągniesz większą pozycję i określisz konkretne wymagania dla swojej firmy, będziesz potrzebować bardziej konfigurowalnego rozwiązania.

WooCommerce jest idealną opcją, a ponieważ jest wbudowany bezpośrednio w WordPress, istnieje wiele integracji WordPress, z których można również skorzystać.

WooCommerce i WordPress są oprogramowaniem typu open source, co ma również zalety. Błędem jest utożsamiać to z „darmowym”. W rzeczywistości korzystanie z tego oprogramowania będzie droższe, jeśli zatrudni się projektantów, programistów, konsultantów i tym podobne.

Główną zaletą jest społeczność, która rozwinęła się wraz z WooCommerce. Istnieje żywy rynek wtyczek i motywów, których możesz używać. Programiści coraz lepiej poznają zasady Woo.

Przejrzystość zapewnia ścisłe bezpieczeństwo i egzekwowanie najlepszych praktyk. WooCommerce, WordPress i powiązane wtyczki są w ciągłym rozwoju. Aktualizacje są regularne.

Oznacza to, że musisz odłożyć zasób na zarządzanie aktualizacjami, ale będzie też oznaczać bardziej solidny sklep, z którego możesz prowadzić swoją działalność online.

Jeśli przekraczasz granice swojego istniejącego systemu hostowanego, a może stwierdzisz, że twoja bardziej rozbudowana platforma dla przedsiębiorstw jest zbyt rozdęta jak na twoje wymagania, sugerujemy spojrzenie na WooCommerce. To nie jest najtańsza ani najprostsza, ale jest bezpieczną platformą, na której można budować swój biznes.

Magnus Högfeldt

Magnus Högfeldt

~ Magnus to duński specjalista ds. Marketingu mieszkający w Szwecji. Oprócz tworzenia stron internetowych i marketingu online, Magnus produkuje treści audio i wideo oraz pomaga swoim klientom w sprzedaży ich wiedzy online.

Mam ulubioną platformę eCommerce, ale nie wszystkim to odpowiada. Chodzi przede wszystkim o potrzeby i chęć pójścia na kompromis. W przypadku niektórych sklepów rozwiązanie takie jak pod klucz Tictail.com lub Shopify to absolutnie najlepszy wybór – w innych przypadkach potrzebna jest złożona, dostosowana do potrzeb konfiguracja z zarządzaniem zapasami w wielu magazynach itp.

Przekonałem się, że połączenie siły WordPressa i elastyczności WooCommerce często odpowiada moim klientom najlepiej. Rzadko robię duże konfiguracje, które muszą obsługiwać tysiące produktów i zamówień każdego dnia, ale więcej treści jest kierowanych witrynami z obiektami handlowymi. Wydaje się, że WooCommerce wstrzymuje się z tymi projektami – a kiedy mój klient prosi o określone funkcje, mogę ogłosić, że z pewnością jest do tego wtyczka.

WordPress + Woocommerce to CMS ze sklepem na górze, podczas gdy Magento, PrestaShop itp. To sklepy z CMS na wierzchu. Jeśli masz sklep internetowy z dużą ilością treści i ograniczoną ilością produktów, połączenie W + W jest idealne.

WooCommerce pozwala mi tworzyć sklepy, które sprzedają kombinację produktów fizycznych, cyfrowe pliki do pobrania, członkostwo w zamkniętym obszarze witryny i dostęp do kursów, a wszystko to przy niewielkim lub żadnym niestandardowym kodowaniu.

To sprawia, że ​​rozwiązanie jest tanie dla klienta i możemy skupić się na tworzeniu treści, zamiast zastanawiać się, jak podłączyć różne platformy bez uszczerbku dla zakupów..

Mogę zawierać umowy partnerskie z blogerami właśnie tam, w interfejsie WordPress, a śledzenie sprzedaży za pomocą Analytics lub podobnych systemów to pestka. Aha, a narzędzia SEO nie mają sobie równych w żadnym innym systemie, który widziałem, jeśli skonfigurowałeś go po książce.

Mocną stroną WordPress i Woocommerce jest także ich słabość: otwarty kod źródłowy może być swobodnie analizowany przez hakerów, a liczba witryn WordPress, które zostały zhakowane i zainfekowane złośliwym oprogramowaniem i spamem, przeraża.

Naprawdę musisz cały czas utrzymywać bezpieczną i aktualną witrynę WordPress!

Steve Gerencser

Steve Gerencser

~ Steve buduje i sprzedaje udane strony internetowe od 1997 roku. Ma dogłębne doświadczenie w prowadzeniu różnych firm, co daje mu szerokie spojrzenie na to, co firma musi odnieść sukces online.

Jeśli chodzi o rozwiązania eCommerce, jestem wielkim fanem „zależy od”.

Przez lata budowaliśmy wszystko, od witryn z pojedynczymi produktami z przyciskiem Kup teraz PayPal, po całkowicie niestandardowe rozwiązanie do zakupów dla klienta z międzynarodowymi klientami sprzedającymi produkty tak małe jak plastikowy gwizdek, aż do pełnych kontenerów wysyłanych przez frachtowiec za granicę.

Istnieje wiele realnych rozwiązań, a każde z nich ma swoje plusy i minusy. Mam jednak kilka rozwiązań typu „przejdź do”, które wydają się pasować do większości potrzeb.

WooCommerce stało się doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych sklepów i witryn, których klient może nie aktualizować zbyt często.

Bezproblemowo wtapia się w WordPress, więc nie przedstawia nowej krzywej uczenia się i ma wszystkie ważne funkcje, które lubię oglądać w prostym sklepie. Szybko się konfiguruje, a jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy uruchomić sklep w kilka godzin.

W przypadku większych sklepów i moich stron testowych częściej polegam na OpenCart. Ponownie, jest to bardzo prosta instalacja, dzięki czemu możemy stworzyć szkielet strony w ciągu kilku godzin i uruchomić ją w mniej niż tydzień, w zależności od sprzedawanego produktu.

OpenCart ma ogromną społeczność wsparcia z prawie tyloma dodatkami, co WordPress, dzięki czemu można go łatwo dostosować do niemal każdej potrzeby. Dodatkowo, jeśli brakuje nam potrzebnej funkcji, istnieje mnóstwo programistów gotowych zbudować tę funkcję za kilka dolarów.

Najważniejsze jest to, że działa on od razu po wyjęciu z pudełka po kilku ustawieniach administratora. Jeśli możesz żyć z domyślnym motywem, możesz mieć działającą witrynę sklepową z przetwarzaniem PayPal w mniej niż jeden dzień, ale możesz też skierować ją w drugą stronę, aby uzyskać w pełni funkcjonalne zakupy.

Zac Johnson

Zac Johnson

~ Zac jest przedsiębiorcą i super partnerem, z prawie 20-letnim doświadczeniem w internetowej przestrzeni marketingowej.

Przez lata miałem okazję współpracować z wieloma platformami e-commerce. Od wczesnych dni korzystania z koszyka Yahoo po proste jednostronicowe rozwiązania dla marketerów internetowych.

Z moich osobistych preferencji chciałbym, aby moja konfiguracja była jak najprostsza, a jednocześnie oferowała możliwość śledzenia wszystkich kątów ruchu w mojej witrynie, zamówień i konwersji.

Aby tak się stało, moimi opcjami byłyby prawdopodobnie drogie rozwiązanie all-in-one lub rozwiązanie oparte na WordPress, takie jak WooCommerce.

Ponieważ jestem wielkim fanem WordPress i lubię opcje dostosowywania, a jednocześnie mam możliwość łączenia się z procesorami płatności, takimi jak Amazon, Stripe i Paypal – pozostałbym przy WooCommerce jako mojej wybranej platformie e-commerce.

Neil Sheth

Neil Sheth

~ Neil tworzy i sprzedaje strony internetowe od 2009 roku. Jest założycielem Only Way Online, cyfrowej agencji marketingowej specjalizującej się w zwiększaniu ruchu na stronie i sprzedaży online. Neil zapewnia również coaching SEO dla mniejszych firm poprzez „Your Brand Found”.

Woocommerce ręce w dół!

Około czterech lat temu chcieliśmy z żoną założyć luksusowy sklep z pamiątkami przez Internet i przeprowadziliśmy co najmniej miesiąc badań. Zdecydowaliśmy się na Woocommerce z następujących powodów:

 • WordPress jest świetny – jest prosty, zwięzły, możesz tworzyć piękne witryny, a system zarządzania treścią jest świetny dla SEO i content marketingu. Korzystam z WordPress od lat, więc kiedy dowiedziałem się, że mogę zrobić z nim witrynę eCommerce, było to prawie oczywiste.
 • Niska cena – nie ma potrzeby kupowania masywnego, drogiego oprogramowania, zamiast tego wybierz motyw, zainstaluj WordPress i Woocommerce, połącz go z bramą płatności i możesz zacząć. Ok, chyba nie takie proste, ale rozumiesz sedno, prawda. Ponadto, ponieważ jest hostowana przez siebie, nie ma bieżących opłat miesięcznych, zapłać raz i zapomnij.
 • Dostęp do programistów – Nigdy nie będziesz miał trudności ze znalezieniem programisty WordPress, co również pomaga utrzymać rozsądną cenę wejścia na stronę Woocommerce w porównaniu do innych platform. Współpracuję z klientem, który wydał tysiące funtów na nową witrynę opracowaną na platformie stworzonej przez ich agencję marketingową. Oznacza to, że każda zmiana, którą chcą wprowadzić w witrynie, to znaczny koszt i przeciągnięty proces. Klient czuł się ograniczony i to jeden wielki powód, aby wybrać platformę taką jak WordPress, do której wszyscy mają dostęp.

Rohin Dua

Rohin Dua

~ Rohin uwielbia zagłębiać się w marketing afiliacyjny, odkrywać możliwe sposoby generowania pasywnego dochodu online i dzielić się swoją wiedzą z podobnie myślącą społecznością. Prowadzi również firmę outsourcingową SEO i świadczy usługi dla wielu agencji SEO na całym świecie

Odpowiedź na wybór odpowiedniej platformy eCommerce naprawdę zależy od celu i zainteresowania. Moją ulubioną platformą eCommerce jest bez wątpienia WordPress.

Obecnie jest uważany za standard w branży, a po zastosowaniu z płatnymi wtyczkami Woocommerce uzyskasz wszystkie zaawansowane funkcje, które kiedykolwiek chciałbyś zobaczyć na swojej stronie internetowej Ecom.

Najlepszą częścią WordPress jest Open Source, bezpłatny, jego CMS jest bardzo łatwy w obsłudze, przyjazny dla SEO i nie wymaga wiele umiejętności technicznych do zarządzania rzeczami. Integrując Woocommerce z niektórymi Płatnymi motywami, takimi jak Divi, można uzyskać oszałamiająco wyglądający sklep w ciągu kilku godzin.

Istnieje wiele dużych sklepów, z którymi współpracujemy, nadal używają WordPress, a jedynym powodem ich wyboru jest prostota platformy w celu dodania ścieżek sprzedaży i integracja z popularnymi platformami marketingowymi.

Wskazówka: Wiele płatnych motywów WordPress jest obecnie wyposażonych w funkcje importu demonstracyjnego 1 Click, które pomagają stworzyć sklep eCommerce z opcją dostosowania szczegółów w celu dopasowania do linii produktów w najprostszy sposób..

Victoria Pavlova

Victoria Pavlova

~ Victoria jest seryjnym przedsiębiorcą i założycielem Starligh MG, polskiej firmy marek cyfrowych, która jest właścicielem i operatorem międzynarodowych platform internetowych w konkurencyjnych branżach.

Jestem wielkim fanem WooCommerce. Po pierwsze: WooCommerce to darmowa wtyczka typu open source, której kod jest swobodnie dostępny dla każdego. Oznacza to, że możesz go dostosować w dowolny sposób, a nawet zbudować własne rozszerzenie.

Woocommerce jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu. Nawet użytkownicy niebędący specjalistami mogą go opanować w ciągu około tygodnia. Powodem tego jest to, że Woocommerce jest częścią WordPress. Dawni użytkownicy mogą korzystać z przyjaznego interfejsu i logiki WordPress.

Co więcej, oznacza to, że możesz korzystać ze wszystkich darmowych i płatnych wtyczek i motywów dostępnych dla użytkowników WordPress. Mówiąc o płatnych rozszerzeniach Woocommerce, są one niedrogie i kompatybilne z prawie każdym motywem WordPress eCommerce.

Chociaż WooCommerce jest bezpłatny, to nie znaczy, że nie jest profesjonalny. Dzięki WooCommerce możesz budować piękne sklepy z funkcjami, takimi jak kody kuponów, szczegółowe śledzenie zamówień, status dostawy, śledzenie zapasów, ustawianie podatków, narzędzia zaangażowania klientów i wiele więcej.

Duża społeczność to kolejna zaleta. Zawsze możesz uzyskać bezpłatną pomoc, kiedy jej potrzebujesz.

Farhan Syed

Farhan Syed

~ Farhan jest programistą specjalizującym się w SEO i blogerem. Pomaga ludziom zarządzać ich obecnością w Internecie dzięki marketingowi w mediach społecznościowych i optymalizacji wyszukiwarek.

Lubię strony internetowe WooCommerce dla moich witryn biznesowych eCommerce. Daje mi to ogromną przewagę w zakresie elastyczności i dodatków w przeciwieństwie do innych dostawców oprogramowania Ecom, takich jak Magento czy Shopify.

W WooCommerce podoba mi się to, że nadal mogę blogować na tej samej stronie co sklep. Mogę porozmawiać o produktach i osobiście poręczyć za nie w witrynie. Ponadto mogę wybrać dowolny motyw, który mi się podoba, który współpracuje z WC, aby zrobić sklep.

Najlepszą częścią WC jest to, że integruje się z już zbudowaną stroną i działa bardzo dobrze z wieloma wtyczkami, które chcę dodać do strony.

Heena Shah

Heena Shah

~ Heena uwielbia pisać i czytać o trendach w marketingu online. Specjalizuje się w projektowaniu kreatywnych stron internetowych i marketingu na Facebooku.

Zazwyczaj najlepsza platforma e-commerce zależy od kilku parametrów, takich jak wymagania klienta, budżet, łatwość obsługi itp. A Woocommerce idealnie pasuje do rachunku.

Nasza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych opracowała kilka witryn eCommerce na popularnych platformach, takich jak Magento, OpenCart, Drupal i Woocommerce.

Ale wolimy Woocommerce dla klientów, którzy najczęściej gwarantują rozwiązania dla majsterkowiczów, łatwe w obsłudze funkcje i przystępną cenę. Korzystając z Woocommerce, klienci mogą z łatwością zarządzać zakupami, wiadomościami e-mail, katalogami produktów, zapasami itp.

Magento i inne platformy Open Source oferują prawie ten sam typ funkcji co Woocommerce. Jednak niektóre funkcje wymagają specjalistycznej pomocy w uruchomieniu. Pozyskanie wykwalifikowanego programisty do obsługi platformy Magento nie jest łatwe. Ponadto są droższe niż Woocommerce.

Phil Clerkin

~ Phil jest projektantem stron internetowych dla Cre8ive Online.

Moja ulubiona platforma eCommerce to WooCommerce. Przez lata próbowałem kilku różnych, ale odkryłem, że sama liczba osób korzystających z WooCommerce oznacza, że ​​zawsze można znaleźć pomoc.

Jeśli natrafiłem na prośbę o konkretne dostosowanie, zawsze byłem w stanie znaleźć wtyczkę, która pomogłaby osiągnąć cele użytkownika. Istnieje wielu programistów tworzących niesamowite dodatki do WooCommerce.

Odkryłem również, że WooCommerce działa dobrze z szeroką gamą motywów, co oznacza, że ​​świetnie wyglądające witryny znajdują się w odległości kilku kliknięć. Wootheme dla programistów oferują nieskończoną liczbę dodatków i chociaż są drogie, działają bezbłędnie.

Michaił Chorew

Michaił Chorew

~ Michaił jest ekspertem SEO. Ma ponad 8-letnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i marketingu cyfrowym dla małych i średnich firm.

Na rynku istnieje wiele rozwiązań eCommerce, ale w ciągu ostatnich kilku lat wolałem używać WooCommerce dla wszystkich moich klientów i projektów.

Większość małych i średnich firm potrzebuje niedrogiej, prostej i konfigurowalnej platformy, która może pomóc im w sprzedaży 10-1000 produktów, a WooCommerce jest najlepszym wyborem do tego.

Z punktu widzenia programisty jest to wtyczka typu open source, co oznacza, że ​​będziesz mieć pełny dostęp do kodu źródłowego i możesz go dostosować tak, jak chcesz lub twój klient. Największa biblioteka dostępnych dodatków i rozszerzeń może pomóc skonfigurować dowolną bramę płatności i dostawcę w ciągu kilku minut.

Cała konfiguracja może zająć kilka godzin zamiast dni – co jest krytyczne, gdy klient ma napięte terminy. Nie wspominając o niesamowitych i profesjonalnych szablonach w ThemeForest, które sprawią, że sklep internetowy będzie wyglądał oszałamiająco na wszystkich urządzeniach, poprawi współczynnik konwersji i stworzy pozytywny wizerunek marki.

Inne platformy po prostu nie zapewniają takiego poziomu dostosowywania i użyteczności, aw przeszłości musiałem spędzać godziny na naprawianiu i aktualizowaniu kodu na innych platformach eCommerce (PrestaShop i OpenCart), ponieważ niektóre złącza i rozszerzenia były przestarzałe lub nie były istnieć.

Podsumowując, zawsze sugeruję WooCommerce, ponieważ:

 • Idealny dla małych / średnich sklepów internetowych
 • Najtańszy koszt uruchomienia
 • Krótki czas konfiguracji
 • Pełny dostęp do kodu i bazy danych
 • Największa biblioteka dodatków
 • Gotowy na urządzenia mobilne i SEO
 • Umiarkowane wymagania hostingowe (hosting dzielony)
 • Niskie koszty utrzymania
 • Największa społeczność użytkowników i programistów (w celu znalezienia odpowiedzi i rozwiązania problemów)
 • Znacznie bardziej przystępne i łatwiej jest znaleźć programistę WordPress / WooCommerce, jeśli klient zdecyduje się zatrudnić programistę wewnętrznego.

Shaikh Aezaz

Shaikh Aezaz

~ Shaikh ma około 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Od ponad 4 lat rozwija strony internetowe przy pomocy WordPress.

Moim ulubionym oprogramowaniem jest WooCommerce, ponieważ możemy szybko tworzyć naszą stronę internetową za pomocą dostępnych dodatków i rozszerzeń.

Najważniejsze, że jest bezpłatny.

Jedna ze stron eCommerce, które stworzyłem, aby sprzedać niestandardową gumową gumkę, zajęła tylko 3 dni.

Ban Markus

Ban Markus

Moja ulubiona platforma eCommerce to WooCommerce. Uwielbiam korzystać z WooComerce nie tylko dlatego, że jest przyjazny dla początkujących, ale także dlatego, że jest łatwy w konfiguracji i bezpłatny.

Wygląda przerażająco, gdy uświadomiłeś sobie, ile wtyczek musisz kupić / uzyskać, aby działało poprawnie, ale ROI jest znacznie lepszy niż inne platformy, które oferują wszystkie ustawienia i funkcje za prowizję.

Wygląda przerażająco, gdy uświadomiłeś sobie, ile wtyczek musisz kupić / uzyskać, aby działało poprawnie, ale ROI jest znacznie lepszy niż inne platformy, które oferują wszystkie ustawienia i funkcje za prowizję.

Platformy te nie tylko wycinają część twoich zysków, ale sprawiają, że żyjesz według ich zasad. Tak, to prawda, że ​​sprawiają, że wygląda to łatwo i tanio, ale na dłuższą metę samodzielne korzystanie z WooCommerce jest bardziej satysfakcjonujące.

Venchito Tampon

Venchito Tampon

~ Venchito jest strategiem budowania linków z Manili oraz dyrektorem generalnym i współzałożycielem SharpRocket, firmy budującej linki w Azji, która oferuje usługi budowania linków typu white hat dla agencji SEO, właścicieli firm eCommerce i dużych korporacji w krajach anglojęzycznych.

Jedną z moich ulubionych platform eCommerce, szczególnie dla stron WordPress, jest WooCommerce. Kilka funkcji, które mogą się dziś przydać właścicielom startupów:

 • Produkty można łatwo kategoryzować, podając ceny sprzedaży i inne niezależne atrybuty. Ma ogromną elastyczność w sprzedaży fizycznego lub nawet wirtualnego produktu do pobrania.
 • Przyjazny interfejs WordPress. Pomoże Ci to zbudować sklep internetowy bez nieporozumień, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na tworzenie świetnych stron docelowych.
 • Wbudowany system analityczny, który zapewnia przejrzystość statystyk.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj jest entuzjastą handlu elektronicznego, który prowadzi własną działalność eCom.

Moją ulubioną platformą handlu elektronicznego jest WooCommerce. Powodem, dla którego wybrałem WooCommerce jest to, że konfiguracja jest niezwykle łatwa i przyjazna dla użytkownika w porównaniu do innych platform, które rozważałem.

Jest również bardzo elastyczny i można bardzo łatwo tworzyć niestandardowe rozwiązania. Kolejną zaletą WooCommerce jest wyjątkowo duża liczba dostępnych darmowych i premium wtyczek.

Większość dostosowań potrzebnych do założenia sklepu można wykonać za pomocą wtyczek, które pomagają szybciej uruchamiać i skupiać się bardziej na generowaniu sprzedaży niż martwieniu się o technologię.

Al-Amin Kabir

Al-Amin Kabir

~ Al-Amin to wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca, bloger, marketingowiec afiliacyjny i mówca, który uczy, jak budować dochodowe witryny niszowe..

Polecam WooCommerce.

Jest niezwykle elastyczny Dostajesz dużą elastyczność, jeśli chodzi o funkcje, dostosowanie i inną techniczną stronę rzeczy. Za pomocą platformy WooCommerce można sprzedawać produkty fizyczne, do pobrania, produkty członkowskie, a nawet produkty stowarzyszone / zewnętrzne.

Łatwa integracja z istniejącą stroną internetową, blogami WordPress obsługuje obecnie ponad 25,4% wszystkich witryn internetowych i odpowiada za ponad 76,5 miliona blogów!

To, co uwielbiam w WooCommerce opartej na WordPressie, możesz łatwo zintegrować platformę e-commerce / cyfrową platformę sprzedaży w istniejącej witrynie. Blogerzy mogą łatwo zintegrować sklep e-commerce na swoim blogu i zacząć sprzedawać online.

Setki rozszerzeń

Wymagania dla wszystkich są prawie unikalne i potrzebujesz rozszerzeń, aby spełnić swoje. W WooCommerce uwielbiam to, że ma setki rozszerzeń. Większość z nich jest darmowa.

Inne funkcje WooCommerce, które zmusiły mnie do wybrania go

• Szeroka gama darmowych i premium szablonów
• Istniejący interfejs WordPress
• Bezpłatne, bez opłat jednorazowych / miesięcznych

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

~ Ashley jest założycielem firmy Mad Lemmings, która pomaga przedsiębiorcom i małym firmom pozyskiwać więcej klientów za pośrednictwem swojej witryny internetowej

Moja platforma eCommerce dla moich klientów to Woocommerce. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo prosta struktura i jest oparta na WordPressie, który zapewnia dużą elastyczność i kontrolę.

Woocommerce zawiera wszystkie podstawowe informacje potrzebne do założenia sklepu internetowego ze stron produktów (z różnymi układami za pomocą motywów WordPress), wysyłki, podatków, cen, bramek płatności, zapasów i lokalizacji.

Co więcej, zyskujesz wszystkie funkcje WordPress, takie jak strony, posty i solidny SEO dzięki wtyczkom takim jak Yoast lub All in One SEO. To jest prawie zbyt łatwe!

Oczywiście, jeśli prowadzisz ogromną i złożoną witrynę eCommerce, to Woocommerce & WordPress może (ostatecznie) nie zaspokoić wszystkich twoich potrzeb, ale dla większości sklepów internetowych jest to jeden z najłatwiejszych i najlepszych sposobów na przejście.

Aaron Jones

Aaron Jones

~ Aaron jest ekspertem w zakresie marketingu afiliacyjnego. Uczy swoich czytelników, jak znaleźć niszę, założyć witrynę i zwiększyć ruch.

Zawsze korzystałem z platformy WooCommerce ze względu na łatwość użytkowania i sposób konfiguracji platformy. Woo Commerce działa z większością tematów i dobrze się integruje.

Jeśli jesteś początkującym i nie interesuje Cię pisanie kodu, wybierz woo commerce. Wiem, że istnieją inne, ale łatwość użycia i integracja są kluczowymi czynnikami w mojej firmie.

Twoja firma musi być silna i musisz poznać swoich odbiorców. Dzięki analizom zawartym w tej wtyczce lub temu, czy jest ona wbudowana w Twój motyw, może mieć znaczenie na całym świecie, jeśli chodzi o konserwacje i Twoją firmę.

Louie Luc

Louie Luc

~ Louie jest pełnoetatowym sprzedawcą internetowym, który pracuje od domu od kilku lat. Prowadzi kilka witryn niszowych / urzędowych oraz kilka firm eCommerce.

Moja ulubiona platforma eCommerce to WooCommerce. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie eCommerce, z którego korzysta 39% stron ze sklepami internetowymi.

Jest to darmowa wtyczka, którą możesz zainstalować na WordPressie, co oznacza, że ​​obsługuje twój własny serwer. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz dodać je w razie potrzeby. Te rozszerzenia są płatne, ale są tego warte.

Ponieważ wybór odpowiedniej platformy eCommerce dla twojego sklepu internetowego jest kluczowym krokiem biznesowym, musisz wybrać najlepszy: idź z WooCommerce.

Ryan BeMiller

~ Ryan prowadzi stronę internetową o nazwie Sygnały zakupowe, która ma na celu pomóc sprzedawcom internetowym promować ich witryny i przyciągać więcej klientów dzięki marketingowi online.

Chciałbym najpierw to zastrzeżenie z przekonaniem, że wybór platformy eCommerce jest jednym z najmniej ważnych wyborów dla nowej, małej witryny eCommerce.

Rozumiem, że wielu nie zgodziłoby się z tym stwierdzeniem, ale wydaje mi się, że jest to numer pięć pod względem ważności, jeśli chodzi o rzeczy, na których powinieneś się skupić.

Upewnij się, że wszystkie Twoje produkty, odbiorcy, wiadomości i oferty są najpierw wybrane, a następnie wybierz platformę eCommerce, w której czujesz się komfortowo.

Biorąc to pod uwagę, skłonię się do WooCommerce. Będąc w centrum marketingowcem i programistą, uwielbiam elastyczność polegającą na tym, że mogę naprawdę dostosowywać różne rzeczy i wchodzić pod maską. WooCommerce pozwala na tę elastyczność.

Doceniam również fakt, że to, co otrzymujesz za darmo w WooCommerce, jest w pełni funkcjonalne i bogate w funkcje. Możesz uruchomić przyzwoitą witrynę eCommerce za pomocą bezpłatnej, gotowej platformy.

Ponadto, jeśli chcesz przyspieszyć i dostosować, istnieje cała społeczność programistów oferująca bezpłatne i płatne dodatki.

WooCommerce jest również bardzo łatwe i łatwe do wdrożenia i zarządzania. Uważam, że interfejs użytkownika jest przyjazny i zrozumiały, nawet dla osób nietechnicznych. Kilka osób, dla których go wdrożyłem, ma bardzo małe umiejętności techniczne, ale są w stanie samodzielnie zarządzać sklepem.

Może być jeszcze łatwiejsza opcja, na przykład Shopify. Jednak mogą one nie być tak przystępne cenowo i zwykle są znacznie mniej konfigurowalne.

Tak więc dla mnie wartość tego, co otrzymujesz za darmo, plus łatwość użytkowania, a także możliwość dostosowania, sprawia, że ​​WooCommerce jest naprawdę dobrym wyborem.

Hernan Vazquez

Hernan Vazquez

~ Hernan to przedsiębiorca i marketer cyfrowy, który pomaga właścicielom firm, profesjonalistom, freelancerom i przedsiębiorcom zdobywać więcej potencjalnych klientów i sprzedawać więcej rzeczy za pomocą Internetu.

Uwielbiam Woocommerce, ponieważ integruje się z WordPress, dzięki czemu blogowanie jest łatwiejsze, optymalizacja pod kątem SEO i pozycjonowanie w Google. Możesz akceptować wszystkie główne metody płatności, takie jak PayPal i Stripe, bezpośrednio ze swojej strony, a nawet z usług zewnętrznych, takich jak Samcart.

Ponadto nie musisz uczyć się zupełnie nowej platformy, aby zacząć sprzedawać swoje produkty online, co jest ogromną oszczędnością czasu. Próbowałem z innymi, bardziej niezawodnymi platformami, takimi jak Magento i Zencart, ale nadal wracam do Woocommerce z powodu UX.

Dodatkowo, jeśli czegoś brakuje, zawsze możesz kupić wtyczkę lub uzyskać kod specjalnie dla tej funkcji. Więc jeśli jesteś fanem WordPressa tak jak ja, skorzystaj z Woocommerce.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andy jest strategiem internetowym i współzałożycielem Orbit Media. Od stycznia 2000 r. Zajmuje się projektowaniem stron internetowych i interaktywnym marketingiem. Jest także prelegentem, sprzedawcą treści, ekologiem i pisarzem.

W Orbit kluczową cechą każdej platformy jest łatwa integracja z e-commerce. To pozwala nam wybrać idealne narzędzie do oddzielnych zadań.

Na przykład, gdy klient chce CMS typu open source z wieloma funkcjami, możemy wybrać Drupal. Ale dla backendu eCommerce, który łączy się ze wszystkimi innymi systemami innych firm, możemy wybrać system taki jak Shopatron.

Witryna Gold Eagle jest przykładem w pełni zintegrowanego systemu hybrydowego. Katalog Drupal z koszykiem Shopatron i kasą.

Łatwa integracja to najlepsza funkcja eCommerce!

Arjun Sarin

Arjun Sarin

~ Arjun jest specjalistą do spraw zarządzania produktem, ze szczególnym uwzględnieniem P.&L i jest biegły w pracy z zespołami międzyfunkcyjnymi. Uwielbia pracę nad projektami „Naprawianie wraku”, lubi uczyć się nowych rzeczy, rozwiązywać problemy i pracować nad nowymi pomysłami. Jest MBA i inżynierem informatykiem. W swojej krótkiej karierze trwającej 5,5 roku miał okazję pracować nad globalnymi projektami.

Ponieważ rynek eCommerce rozwija się w szybkim tempie, widzimy wiele nowych trendów. Rozpoczynając nowe przedsięwzięcie eCommerce, trzeba się zorientować w wielu elementach, a istnieje wielu specjalistów, którzy mogą pomóc Ci w każdym z tych elementów.

W takim scenariuszu ustalenie, której platformy użyć, gdy chcesz zbudować swój sklep internetowy, może być dość mylącym zadaniem – zwłaszcza jeśli nie jesteś specjalistą z branży technicznej / eCommerce.

Osobiście lubię GetMeAShop, który zaczął od skromnego celu, aby pomóc małym firmom detalicznym mieć własną obecność online.

Koncentruje się na zapewnieniu tym firmom przejrzystej, przyjaznej dla użytkownika technologii wraz z mnóstwem usług dostępnych na różnych platformach – punkt sprzedaży, portal internetowy, sklep e-commerce, CRM, analizy, zarządzanie rynkiem, integracja z mediami społecznościowymi.

Jest to kompletne rozwiązanie dla małych firm do konkurowania i rozwijania się w Internecie, zapewniające firmom możliwość rozwoju i rozwoju dzięki platformie umożliwiającej im obecność w Internecie i elementy marketingu ich działalności.

Ponieważ tradycyjni detaliści zmniejszają swoje fizyczne ślady i przywracają równowagę inwestycji w stronę technologii cyfrowej, platforma nieustannie tworzy nowe modele biznesowe i dostosowuje stare, aby dostosować się do fundamentalnych zmian technologicznych, pomagając sprzedawcom offline w posiadaniu mobilnego rozwiązania omnichannel dla handlu detalicznego.

Dzięki aplikacji mobilnej mogą nie tylko założyć sklep internetowy, ale także sprzedawać na wielu platformach handlowych (jednocześnie zarządzając z jednego pulpitu nawigacyjnego), przechwytywać dane klientów, synchronizować ich pełne zapasy między kanałami (nawet offline przez POS) i mieć szczegółowa analiza ich zapasów, sprzedaży i napływu klientów.

Najlepszą rzeczą, którą lubiłem w GetMeAShop, jest gwiezdny zespół, który opracował platformę od zera, myślę, że to wyróżnia ją pod względem niezawodności i jakości usług.

Obecnie GetMeAShop ma wielu klientów z Indii, ale powoli przenoszą się one za granicę, wprowadzając takie funkcje, jak obsługa wielu walut, płatności międzynarodowe itp. Niektórzy klienci korzystający z GetMeAShop to Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan i Kiligco.

Naveen Kumar

Naveen Kumar

~ Naveen to bloger z zamiłowania i specjalista od marketingu cyfrowego. Współpracuje z firmą zajmującą się tworzeniem stron internetowych i zajmuje się głównie stronami e-commerce, a jego firma opracowuje również szablony Joomla dla strony e-commerce.

Uwielbiam używać Joomla CMS do budowy stron eCommerce. Istnieje kilka powodów, dla których odnoszę się do Joomla do innego oprogramowania eCommerce, takiego jak WordPress lub Magento.

Zajmuję się rozwojem Joomla. Czuję to lepiej niż inni.

W Joomla jest tak wiele programów do budowy strony internetowej eCommerce jak Virtuemart, Hikashop itp. Więc nie jesteś ograniczony do używania tylko jednego. Możesz używać zgodnie ze swoją łatwością.

Społeczność Joomla jest niesamowita. Wszyscy uwielbiają pomagać sobie nawzajem w rozwiązywaniu problemów.

W katalogu rozszerzeń Joomla dostępnych jest około 8000 rozszerzeń, a główny zespół Joomla weryfikuje je wszystkie. Możesz więc używać tych rozszerzeń bez żadnych problemów.

Jest w pełni zgodny z SEO, a największym powodem mojej miłości do Joomla jest jego bezpieczeństwo. Uważam, że Joomla jest bezpieczniejsza niż WordPress.

Po Joomla chciałbym polecić WordPress (WooCommerce) na stronie eCommerce, ponieważ jest łatwy w użyciu i zarządzaniu. Jeśli ktoś chce korzystać z Joomla, są niesamowite bezpłatne uniwersalne szablony Joomla. I możesz swobodnie wykorzystywać je do celów komercyjnych, jak i niekomercyjnych, bez udzielania kredytu.

Drazen Prastalo

Drazen Prastalo

~ Drazen jest przedsiębiorcą internetowym, profesjonalnym blogerem i partnerem stowarzyszonym. Oprócz pisania dla swojego głównego bloga Income Mesh, jest właścicielem rynku szablonów stron docelowych o nazwie „The Landing Factory”.

Moja ulubiona platforma eCommerce to Easy Digital Downloads, ponieważ została stworzona specjalnie do sprzedaży produktów cyfrowych i właśnie to robię.

Jest idealny dla moich potrzeb biznesowych, ponieważ ma różne dodatki, które pozwalają mi rozszerzyć funkcjonalność mojego sklepu internetowego bez rozbijania banku. Cokolwiek potrzebujesz, od bramek płatności po marketing e-mailowy, mają wszystko.

Ponadto jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście wsparcie, które jest świetne, ludzie z EDD są szybcy, profesjonalni i kompetentni. Poza tym regularnie publikują nowe aktualizacje i dodają nowe ekscytujące funkcje.

Wszystko sprowadza się do odpowiedniego dopasowania do Twojej sytuacji.

Jaki jest Twój budżet?

Co sprzedajesz?

Jakiego rodzaju wysyłki potrzebujesz?

Jakiej funkcjonalności potrzebujesz?

W jakich walutach będziesz handlować?

Jaki jest twój system płatności bramą?

Po poznaniu odpowiedzi na te pytania możesz zawęzić wybór platformy, która jest dla Ciebie odpowiednia. Każda platforma ma swoje zalety i wady.

Na przykład:

WooCommerce – to nic nie kosztuje, istnieje wiele darmowych wtyczek do budowania funkcjonalności i integracji PayPal i jesteś na najlepszej drodze do sprzedaży online.

Wada – Woocommerce może być wadliwy, integracje nie mają wsparcia i wiele razy systemy bramek nie grają dobrze razem.

Shopify – świetna platforma z doskonałym wsparciem – jesteś jednak ograniczony do tego, co jest możliwe w ramach frameworka – i lepiej przygotuj się na miesięczną opłatę za każdym razem, gdy szukasz funkcjonalności wykraczającej poza normalne ramy.

Magento – najbardziej elastyczne i gotowe technicznie rozwiązanie eCommerce.

Wada – lepiej bądź zatrudnij świetnego programistę, aby ten framework działał dla Ciebie.

Jak widać, wszystko sprowadza się do dostępnych zasobów, wiedzy lub budżetu, które będą stanowić odpowiedź na to, która platforma będzie dla Ciebie najlepsza.

David Krauter

David Krauter

~ David najpierw marketingowiec, a „technologiczny maniak SEO”… on jest założycielem witryn internetowych, które sprzedają & Usługi SEO z naciskiem na większy ruch, potencjalnych klientów, rozmowy telefoniczne & wyprzedaże – nie tylko rankingi…

Wszystko sprowadza się do odpowiedniego dopasowania do Twojej sytuacji.

Jaki jest Twój budżet?

Co sprzedajesz?

Jakiego rodzaju wysyłki potrzebujesz?

Jakiej funkcjonalności potrzebujesz?

W jakich walutach będziesz handlować?

Jaki jest twój system płatności bramą?

Po poznaniu odpowiedzi na te pytania możesz zawęzić wybór platformy, która jest dla Ciebie odpowiednia. Każda platforma ma swoje zalety i wady.

Na przykład:

WooCommerce – to nic nie kosztuje, istnieje wiele darmowych wtyczek do budowania funkcjonalności i integracji PayPal i jesteś na najlepszej drodze do sprzedaży online.

Wada – Woocommerce może być wadliwy, integracje nie mają wsparcia i wiele razy systemy bramek nie grają dobrze razem.

Shopify – świetna platforma z doskonałym wsparciem – jesteś jednak ograniczony do tego, co jest możliwe w ramach frameworka – i lepiej przygotuj się na miesięczną opłatę za każdym razem, gdy szukasz funkcjonalności wykraczającej poza normalne ramy.

Magento – najbardziej elastyczne i gotowe technicznie rozwiązanie eCommerce.

Wada – lepiej bądź zatrudnij świetnego programistę, aby ten framework działał dla Ciebie.

Jak widać, wszystko sprowadza się do dostępnych zasobów, wiedzy lub budżetu, które będą stanowić odpowiedź na to, która platforma będzie dla Ciebie najlepsza.

John Lawson

John Lawson

~ John jest CEO firmy ColderICE Media, najlepiej sprzedającego się autora Amazon, IBM Futurist i Ebay Influencer. John jest pionierem w branży handlu detalicznego online i założycielem The E-commerce Group, globalnej społeczności sprzedawców i sprzedawców handlowych.

Moja ulubiona platforma sklepu eCommerce to Miva. Ci faceci są w grze od początku 2000 roku i dlatego wybrałem ich. Jedną z najważniejszych rzeczy dla mnie jest wybór platformy, którą można skalować podczas skalowania.

Sklepy Miva były po prostu dostosowane do mojego „maniaka”, jego platforma jest na tyle elastyczna, że ​​wszystko, co chciałem dziś zrobić, może zostać wdrożone.

Ale także rozszerzalny, aby można było zintegrować rzeczy, które zejdą w przyszłości w przyszłości. Mają świetny zespół wsparcia i bardzo dynamiczną społeczność programistów.

Możliwości integracji i dodatków są nieograniczone, a wraz z ciągle zmieniającym się światem eCommerce jest to ogromny plus dla moich potrzeb. Oto moje szczegóły, dzięki którym wskoczyłem na platformę:

 • Łatwo zacząć, szybko uruchomić
 • Możliwość integracji z moimi systemami przetwarzania zaplecza
 • Responsywna obsługa klienta
 • Rozszerzalna, solidna platforma, która będzie rosnąć wraz z rozwojem
 • Obsługa wielu urządzeń, moja strona wygląda dobrze i działa bezbłędnie na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach.
 • Wyceniony po konkurencyjnej cenie dla właściciela firmy SMB

Bardzo dziękuję wszystkim projektantom stron internetowych eCommerce, programistom, sprzedawcom internetowym i blogerom, którzy przyczynili się do tego eksperckiego podsumowania! Specjalne podziękowania dla Russella Lobo i Gabrielli Sannino, którzy przedstawili mnie kilku uczestnikom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map