11 darmowych wtyczek WordPress do skonfigurowania sklepu eCommerce i rozpoczęcia sprzedaży online

Wraz ze wzrostem liczby zakupów online coraz więcej osób woli kupować rzeczy w sklepach eCommerce. Nie jest to żadną niespodzianką, ponieważ zakupy online są wygodne i niedrogie.


Pomyśl o tym: bez przebierania się, wsiadania do samochodu, podróży do centrum handlowego lub godzin oczekiwania w długich kolejkach / kolejkach!

Platforma WordPress ułatwia założenie witryny eCommerce w celu uzupełnienia Twojej fizycznej firmy lub podstawowej działalności, ale dostępna jest ogromna biblioteka wtyczek, zaprojektowana specjalnie w celu uproszczenia i automatyzacji procesów w sklepie cyfrowym.

Jednak wybór wtyczki WordPress odpowiedniej dla potrzeb Twojej firmy może być mylący. W końcu jest tak wiele wtyczek do wyboru, że trudno jest odróżnić najlepsze od pozostałych.

Nie martw się jednak; przeanalizowaliśmy i wymieniliśmy 11 najlepszych (i darmowych) wtyczek WordPress. Wszystkie te wtyczki mogą zwiększyć ogólną satysfakcję klientów z zakupów online. Więc jesteś gotowy? Zaczynajmy!

1. MarketPress

MarketPress to bogata w funkcje, dobrze zaprojektowana i łatwo konfigurowalna wtyczka, napisana przez profesjonalnych programistów w WPMU DEV. Programiści zaprojektowali tę wspaniałą wtyczkę, aby pomóc firmom w dostarczaniu użytkownikom przyjemnego, prostego i pięknego koszyka na zakupy, bez korzystania z żadnych rozszerzeń ani dodatków.

Wtyczka inteligentnie łączy moc różnych solidnych wtyczek w jedno, pojedyncze, niezależne rozwiązanie eCommerce. Zawiera szereg atrakcyjnych i przyciągających wzrok motywów, które można dostosować bez żadnego kodowania.

MarketPress jest również kompatybilny z Multisite i BuddyPress. Oznacza to, że możesz szybko zbudować własną sieć sklepów cyfrowych (takich jak Amazon i eBay) i wziąć określony procent każdej sprzedaży.

Wersja premium MarketPress oferuje jednak szereg zaawansowanych funkcji, takich jak obliczone moduły wysyłkowe, personalizacja produktu, śledzenie eCommerce oraz pełny zestaw metod płatności.

2. Cart66 Lite

Dawniej znany jako PHPurchase, Cart66 jest wysoce wydajnym, bezpiecznym i lekkim rozwiązaniem eCommerce, które pozwala stworzyć witrynę „zgodną z PCI” dowolnego rodzaju. Napisana przez ekspertów Reality66 wtyczka bezpiecznie przetwarza informacje o karcie kredytowej na twoją ulubioną bramę płatności dzięki Mijireh Checkout.

Jeszcze bardziej interesujące jest to, że Cart66 Lite może również doskonale zintegrować się z Amazon S3, umożliwiając bezproblemową sprzedaż produktów cyfrowych.

W rzeczywistości, w przeciwieństwie do większości skomplikowanych wtyczek eCommerce, które można znaleźć w Internecie, ta jest potężna, ale niezwykle łatwa w użyciu. Cart 66 Lite oferuje wiele opcji waluty i wysyłki, dzięki czemu Twoja firma zyskuje uznanie na całym świecie i zasięg.

Zawiera także szereg zaawansowanych funkcji, takich jak integracja z platformą stowarzyszoną, konfigurowalne potwierdzenia e-mail, niestandardowe pola dla produktów i wiele innych. Ma prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować cyfrowy sklep i uruchomić go w ciągu kilku minut!

3. Jigoshop

Jigoshop to solidna, niezawodna i bardzo bezpieczna wtyczka WordPress eCommerce, opracowana przez Jigowatt, agencję projektowania stron internetowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Wtyczka najlepiej nadaje się dla MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) i oferuje intuicyjny pulpit, który umożliwia skonfigurowanie sklepu eCommerce i zarządzanie nim w ciągu kilku minut!

Do wyboru masz ponad 30 wysoce konfigurowalnych i pełnoprawnych motywów, odpowiednich do założenia niemal każdego sklepu cyfrowego.

Możesz także przenieść swój sklep internetowy na wyższy poziom dzięki setkom potężnych rozszerzeń. Jigoshop posiada również szereg funkcji raportowania, które zapewniają wgląd w czasie rzeczywistym w wyniki Twojego sklepu eCommerce. To jednak nie wszystko! Dzięki przyjaznemu dla użytkownika i prostemu systemowi inwentaryzacji możesz łatwo zarządzać ekwipunkiem za pomocą Jigoshop.

Niewiele osób wie, że Jigoshop początkowo był rozwidleniem najpopularniejszej platformy eCommerce w Internecie, WooCommerce. Jednak wtyczka z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna.

4. WooCommerce

WooCommerce to potężna wtyczka eCommerce, stworzona przez doświadczonych ludzi z WooThemes. Jest wyposażony w różne najnowsze funkcje, które umożliwiają firmom przekształcenie zwykłej witryny WordPress w zarabiający pieniądze sklep e-commerce.

Jedną z najlepszych rzeczy w tej wtyczce jest jej kolekcja płatnych i bezpłatnych rozszerzeń i motywów, które możesz dostosować do indywidualnych potrzeb Twojego sklepu internetowego. Jak wspomniano wcześniej, WooCommerce jest jedną z najpopularniejszych dostępnych obecnie wtyczek eCommerce do WordPress.

Korzystają z niego niektóre z najbardziej renomowanych marek na świecie, takie jak Harley-Davidson i Entrepreneur. Wtyczka obsługuje obecnie ponad 30 procent wszystkich sklepów internetowych w sieci! Musisz przyznać; są to dość imponujące liczby w porównaniu do innych wtyczek.

Wtyczka WooCommerce oferuje szereg przydatnych funkcji. Należą do nich elastyczny system kuponów, integracja PayPal Standard, łatwe zarządzanie zapasami, raporty sprzedaży i przeglądów, a także wiele opcji wysyłki.

Jeśli to, czego szukasz, to wysoce konfigurowalna, solidna i intuicyjna wtyczka eCommerce, warto spróbować WooCommerce. Korzysta z niego wiele sklepów cyfrowych, które jak dotąd okazały się cennym narzędziem dla każdego!

5. Łatwe cyfrowe pobieranie

Proste, lekkie i bogate w funkcje rozwiązanie eCommerce, Easy Digital Downloads pozwala sprzedawać cyfrowe pliki do pobrania za pośrednictwem WordPress za darmo. W przeciwieństwie do innych wtyczek, które oferują niektóre bezużyteczne funkcje, Easy Digital Downloads zapewnia tylko najbardziej przydatne funkcje, aby ułatwić sprzedaż towarów cyfrowych.

Jedną z jego kluczowych cech jest solidny system raportowania, który pozwala zobaczyć całą sprzedaż i zyski firmy dzięki łatwym do analizy tabelom danych i interaktywnej grafice.

Ponieważ wtyczka bierze pod uwagę standardy kodowania WordPress, jest to prawdopodobnie najbardziej przyjazne dla programistów rozwiązanie eCommerce, jakie znajdziesz! Oznacza to, że programiści mogą niezwykle łatwo wprowadzać zmiany w bazie kodu Easy Digital Downloads.

Dzięki ponad 200 rozszerzeniom i motywom do wyboru, możesz dostosować EDD do potrzeb swojego sklepu. Jeśli jednak sprzedajesz tylko produkty cyfrowe, EDD jest bez wątpienia najlepszym możliwym wyborem dla Ciebie.

6. Ecwid

Ecwid jest przeznaczony przede wszystkim dla firm, które nie chcą przechodzić przez założenie nowej witryny. Kluczową cechą tej wtyczki jest to, że możesz zabrać istniejącą witrynę i szybko zintegrować ją z systemem Ecwid w ciągu kilku minut.

System będzie także odzwierciedlał kilka innych witryn, jeśli planujesz sprzedawać swoje produkty w innym miejscu w sieci. Umożliwia to zarządzanie wszystkimi witrynami z jednego miejsca zamiast przełączania się między wieloma pulpitami nawigacyjnymi. Kolejną cechą, o której warto wspomnieć, jest możliwość dodania sklepu internetowego na Tumblr, Facebooku lub innej platformie społecznościowej.

Wtyczka eCommerce Ecwid to najpopularniejsza aplikacja eCommerce na Facebooku; zasila ponad 40 000 sklepów! Ecwid oferuje cztery plany z bezpłatnym. Mimo że oferuje ograniczone funkcje, to w zupełności wystarczy, abyś mógł sprzedawać swoje produkty z łatwością i bezproblemowo.

Najlepszą rzeczą w tej wtyczce jest to, że inni oferują bezpłatny okres próbny (co oznacza, że ​​musisz w końcu zapłacić), oferuje plan, który jest całkowicie bezpłatny.

7. WP eCommerce

WP eCommerce to potężna wtyczka WordPress eCommerce, opracowana przez Gary’ego Cao, Justina Saintona i Dana Milwarda. W ciągu ostatnich kilku lat należy do niezwykle łatwych w użyciu wtyczek. Wtyczka umożliwia dostosowanie CSS i HTML, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad wyglądem sklepu eCommerce.

Nie ma znaczenia, czy Twoja firma sprzedaje subskrypcje, zasoby fizyczne, członkostwo lub produkty cyfrowe, WP eCommerce ma wszystko, czego potrzeba, aby sprzedaż była łatwym zadaniem!

Z ponad 70 000 klientów i 3 milionami pobrań WP eCommerce jest drugą najpopularniejszą wtyczką w Internecie. Ciekawe w tej wtyczce jest jej usprawniony proces realizacji transakcji, który znacznie zwiększa współczynnik konwersji Twojego sklepu internetowego.

Ponadto WP eCommerce może integrować się z wieloma nadawcami i podmiotami przetwarzającymi płatności. Jeśli szukasz dodatkowych funkcjonalności, możesz uzyskać wiele z nich, kupując dostępne dodatki premium i aktualizacje.

8. Wymiana iThemes

iThemes Exchange to intuicyjna, rozszerzalna i prosta wtyczka eCommerce do WordPress, opracowana przez ekspertów z iThemes. Dzięki przyjaznemu interfejsowi wtyczka stosunkowo ułatwia tworzenie produktów. Zamiast tworzyć całą bazę danych dla klientów, podobnie jak większość innych wtyczek, dodaje informacje o kliencie do swojej strony za pomocą wbudowanego systemu użytkownika WordPress.

Ta funkcja pozwala efektywniej zarządzać wszystkimi klientami, ponieważ możesz edytować transakcje, dodawać notatki do informacji o klientach, a także przeglądać zakupione produkty i dostępne pliki do pobrania z absolutną łatwością.

Rozpoczęcie pracy z tą wtyczką jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować wtyczkę, aktywować ją, wybrać procesor płatności, dodać swoje produkty i zacząć sprzedawać! Exchange wykorzystuje Stripe jako wbudowaną bramę płatności, aby ułatwić klientom dokonywanie zakupów.

Wtyczka jest również obsługiwana przez PayPal Standard jako podstawowy dodatek. Istnieje również kilka motywów do wyboru, aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby!

Inne bezpłatne wtyczki e-commerce WordPress do budowy sklepu internetowego:

9. eShop

Łatwo dostępna wtyczka WordPress, eShop zapewnia wiele metod wyświetlania Twoich produktów. Dzięki tej wtyczce dostosowywanie ustawień i dodawanie produktów jest niezwykle łatwe. Nie wspominając już o prostym interfejsie i szybkim przeglądaniu, ułatwia klientom robienie zakupów w sklepie eCommerce. Zapewnia wiele opcji wysyłki i bramki płatności dla handlowców. Przydatne będą również statystyki zakupów!

10. Szybki sklep

Prosta wtyczka do sklepu, Quick Shop ma wbudowane wsparcie dla funkcji e-mail i PayPal. Dodaje pasek boczny do strony, na którym wyświetla się koszyk użytkownika. Ułatwia to kupującym sprawdzenie, co znajduje się w koszyku, podczas przeglądania innych produktów do zakupu. Wtyczka pozwala także dodawać produkty niemal natychmiast za pomocą przycisku TinyMCE. Możesz także tworzyć opcje produktu, listy rozwijane i więcej.

11. ArtPal

Jak sama nazwa wskazuje, ArtPal to wtyczka eCommerce przeznaczona dla artystów, aby mogli sprzedawać swoje dzieła online. Wtyczka oferuje kilka kluczowych funkcji, takich jak profesjonalne wsparcie sprzedaży B2B, łatwa integracja z PayPalem oraz aktualizacje sprzedaży w czasie rzeczywistym. Wyłącza element natychmiast po jego sprzedaży, aby zapobiec powielaniu się sprzedaży. W rzeczywistości nie ma znaczenia, czy sprzedajesz twardy produkt, czy swoją grafikę, pokochasz korzystanie z ArtPal!

Do Ciebie

I dzięki temu, nasza lista bezpłatnych wtyczek WordPress dla eCommerce dobiega końca. Jak widać, dostępnych jest wiele bezpłatnych wtyczek WordPress, których można użyć do przekształcenia zwykłej witryny w pełnoprawny sklep eCommerce, a także bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaczęła sprzedawać za pośrednictwem mediów cyfrowych, zalecamy wzięcie pod uwagę wyżej wymienionych wtyczek. Wtyczki te są nie tylko bezpłatne, ale są też wyposażone w niezbędne funkcje, które sprawią, że Twój sklep internetowy odniesie ogromny sukces.

Dzięki odpowiednim wtyczkom zainstalowanym w Twojej witrynie możesz przenieść swój sklep internetowy na wyższy poziom, usprawniając i automatyzując wiele jego kluczowych procesów, które określają rentowność. Jednak, jak zawsze, będzie to zależeć od jakości używanej wtyczki.

Czy są jeszcze jakieś inne bezpłatne wtyczki WordPress do eCommerce? Co sądzisz o wtyczkach, które opisaliśmy powyżej? Czy chcesz coś dodać? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map