11 bezplatných pluginů WordPress k nastavení obchodu eCommerce a zahájení prodeje online

S nárůstem online nakupování, více lidí dnes dává přednost nákupu věcí z eCommerce obchodů. To nepřináší skutečné překvapení, protože nakupování online je pohodlné a cenově dostupné.


Přemýšlejte o tom: žádné oblékání, nastoupení do auta, cestování do obchoďáku nebo čekací hodiny v dlouhých frontách / řádcích!

Přestože platforma WordPress usnadňuje nastavení webu eCommerce, buď jako doplněk k vaší fyzické firmě, nebo jako primární podnikání, je zde k dispozici rozsáhlá knihovna pluginů, speciálně navržená pro zjednodušení a automatizaci procesů v digitálním obchodě..

Výběr pluginu WordPress vhodného pro potřeby vaší firmy však může být matoucí. Koneckonců, existuje tolik pluginů, ze kterých si můžete vybrat, je těžké odlišit to nejlepší od ostatních.

Nebojte se; prozkoumali jsme a uvedli 11 z nejlepších (a bezplatných) pluginů WordPress. Všechny tyto doplňky mohou vylepšit celkový dojem zákazníků na online nakupování. Jste připraveni? Pojďme začít!

1. MarketPress

MarketPress je funkčně bohatý, dobře navržený a snadno přizpůsobitelný plugin, napsaný profesionálními vývojáři na WPMU DEV. Vývojáři navrhli tento báječný plugin, aby pomohli podnikům poskytovat příjemnou, jednoduchou a krásnou zkušenost s nákupním vozíkem bez použití jakýchkoli rozšíření nebo doplňků..

Plugin inteligentně kombinuje síly různých robustních pluginů do jednoho samostatného řešení eCommerce. Dodává se s řadou atraktivních a poutavých témat, která si můžete přizpůsobit bez jakéhokoli kódování.

MarketPress je také kompatibilní s Multisite a BuddyPress. To znamená, že si můžete rychle vytvořit vlastní síť digitálních obchodů (jako je Amazon a eBay) a vzít určité procento z každého prodeje.

Prémiová verze MarketPress však nabízí celou řadu pokročilých funkcí, jako jsou vypočtené moduly odeslání, personalizace produktu, sledování elektronického obchodu a celá řada platebních metod.

2. Cart66 Lite

Dříve známý jako PHPurchase, Cart66 je vysoce efektivní, bezpečné a lehké eCommerce řešení, které vám umožní vytvořit web „kompatibilní s PCI“ jakéhokoli druhu. Napsaný odborníky na Reality66, plugin zpracovává informace o kreditní kartě do vaší oblíbené platební brány pomocí Mijireh Checkout.

Ještě zajímavější je, že Cart66 Lite se může také dokonale integrovat s Amazon S3, což vám umožní prodávat své digitální produkty bez jakýchkoli potíží..

Na rozdíl od většiny komplikovaných modulů eCommerce, se kterými se setkáváte online, je tento výkonný, ale neuvěřitelně snadno použitelný. Košík 66 Lite nabízí více měnových a přepravních možností, což dává vašemu podnikání globální uznání a dosah.

Zahrnuje také řadu výkonných funkcí, jako je integrace přidružené platformy, přizpůsobitelné e-mailové příjmy, vlastní pole pro produkty a další. Má téměř vše, co potřebujete k nastavení digitálního obchodu a během několika minut jej uvedete do provozu!

3. Jigoshop

Jigoshop je robustní, spolehlivý a vysoce bezpečný plugin pro eCommerce WordPress vyvinutý společností Jigowatt, agenturou pro webový design se sídlem ve Velké Británii. Tento plugin je nejvhodnější pro malé a střední podniky (malé a střední podniky) a obsahuje intuitivní ovládací panel, který vám umožní nastavit a spravovat váš eCommerce obchod během několika minut.!

Máte na výběr více než 30 vysoce přizpůsobitelných a plnohodnotných témat vhodných pro nastavení téměř jakéhokoli digitálního obchodu.

Pomocí stovek výkonných rozšíření můžete svůj webový obchod posunout na další úroveň. Jigoshop má také řadu reportovacích funkcí, které vám poskytují přehled o výkonu vašeho eCommerce v reálném čase. To však není všechno! Díky uživatelsky přívětivému a přímému systému zásob můžete snadno spravovat zásoby pomocí Jigoshopu.

Málokdo ví, že Jigoshop byl původně vidličkou nejoblíbenější platformy elektronického obchodování na webu dnes, WooCommerce. S každým dalším dnem se však plugin stává populárnějším.

4. WooCommerce

WooCommerce je výkonný eCommerce plugin, vytvořený zkušenými lidmi z WooThemes. Je vybaven různými špičkovými funkcemi, které umožňují firmám proměnit jejich běžný web WordPress v obchod s elektronickým obchodem vydělávajícím peníze..

Jednou z nejlepších věcí na tomto pluginu je jeho kolekce placených a bezplatných rozšíření a témat, která můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovala jedinečným potřebám vašeho internetového obchodu. Jak již bylo zmíněno dříve, WooCommerce je jedním z nejpopulárnějších bezplatných eCommerce pluginů pro WordPress, který je dnes k dispozici.

Používají ji některé z nejuznávanějších značek na světě, jako jsou Harley-Davidson a Entrepreneur. Plugin v současné době využívá více než 30 procent všech online obchodů na webu! Musíte přiznat; to jsou některé docela působivé postavy ve srovnání s ostatními zásuvnými moduly.

Doplněk WooCommerce nabízí řadu užitečných funkcí. Patří mezi ně flexibilní systém kuponů, integrace PayPal Standard, snadná správa zásob, výkazy prodeje a recenze, jakož i více možností dopravy.

Pokud hledáte vysoce přizpůsobitelný, robustní a intuitivní eCommerce plugin, stojí za to WooCommerce. Mnoho digitálních obchodů ji používá, a zatím se pro každou z nich osvědčil!

5. Snadné digitální stahování

Snadné, lehké a na e-commerce bohaté řešení eCommerce, Easy Digital Downloads vám umožňuje bezplatně prodávat digitální stahování prostřednictvím WordPress. Na rozdíl od jiných pluginů, které nabízejí některé zbytečné funkce, poskytuje Easy Digital Downloads pouze ty nejužitečnější funkce, které usnadňují prodej vašeho digitálního zboží..

Jednou z jeho klíčových funkcí je robustní systém reportingu, který umožňuje snadno zobrazit všechny prodeje a výdělky vaší firmy pomocí snadno analyzovatelných datových tabulek a interaktivní grafiky.

Vzhledem k tomu, že plugin pamatuje na standardy kódování WordPress, je to asi nejvhodnější řešení elektronického obchodování pro vývojáře, které najdete! To znamená, že je neuvěřitelně snadné pro vývojáře provádět změny v kódové základně Easy Digital Downloads.

S více než 200 rozšířeními a tématy, z nichž si můžete vybrat, můžete EDD přizpůsobit podle potřeb vašeho obchodu. Pokud však prodáváte pouze digitální produkty, EDD je pro vás bezpochyby tou nejlepší možnou volbou.

6. Ecwid

Ecwid se primárně zaměřuje na firmy, které nechtějí projít problémem se spuštěním zcela nového webu. Klíčovou vlastností tohoto pluginu je, že můžete vzít svůj stávající web a rychle jej za několik minut integrovat do systému Ecwid..

Pokud se chystáte prodat své produkty kdekoli na webu, systém se také zrcadlí na několika dalších webech. To vám umožní spravovat všechny vaše weby z jednoho místa, nikoli přepínat mezi více dashboardy. Další funkcí, která stojí za zmínku, je možnost přidat internetový obchod na Tumblr, Facebook nebo na jakékoli jiné platformě sociálních médií.

Ecwid eCommerce plugin je nejoblíbenější eCommerce aplikace na Facebooku; pohání více než 40 000 obchodů! Ecwid nabízí čtyři plány zdarma. Přestože nabízí omezené funkce, je více než dost, které vám pomohou prodávat vaše produkty online snadno a bez potíží.

Nejlepší na tomto pluginu je, když vám ostatní nabízejí bezplatnou zkušební verzi (což znamená, že musíte nakonec zaplatit), nabízí plán, který je zcela zdarma.

7. WP eCommerce

WP eCommerce je výkonný plugin pro eCommerce WordPress vyvinutý Gary Cao, Justinem Saintonem a Danem Milwardem. Kolem posledních několika let je to mezi zásuvnými moduly, které se velmi snadno používají. Plugin umožňuje přizpůsobit CSS a HTML, takže máte úplnou kontrolu nad tím, jak se váš eCommerce obchod objevuje.

Nezáleží na tom, zda vaše firma prodává předplatné, fyzický inventář, členství nebo digitální produkty. WP eCommerce má vše, co potřebujete k tomu, abyste prodali snadný úkol!

S více než 70 000 zákazníky a 3 miliony stažení je WP eCommerce druhým nejoblíbenějším pluginem na internetu. Zajímavější pro tento plugin je jeho zjednodušený proces placení, který výrazně zvyšuje konverzní poměr vašeho online obchodu.

WP eCommerce se navíc může integrovat s mnoha přepravci a zpracovateli plateb. Pokud hledáte další funkce, můžete je získat spoustu zakoupením prémiových doplňků a upgradů, které jsou k dispozici.

8. iThemes Exchange

iThemes Exchange je intuitivní, rozšiřitelný a jednoduchý eCommerce plugin pro WordPress, vyvinutý odborníky na iThemes. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní tento plugin relativně usnadňuje vytváření produktů. A namísto vytváření celé databáze pro zákazníky, stejně jako většina ostatních pluginů, přidává na svou stránku informace o zákaznících pomocí vestavěného uživatelského systému WordPress..

Tato funkce vám umožňuje efektivněji spravovat všechny své zákazníky, protože můžete upravovat transakce, přidávat poznámky k informacím o zákaznících a prohlížet produkty zakoupené a dostupné ke stažení s naprostou lehkostí.

Začínáme s tímto pluginem je jednoduchý a trvá jen několik minut. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat plugin, aktivovat jej, vybrat zpracovatel plateb podle vašeho výběru, přidat své produkty a začít prodávat! Exchange používá Stripe jako svou vestavěnou platební bránu, aby zákazníkům usnadnila nakupování, než kdy jindy.

Plugin také obsahuje podporu pro PayPal Standard jako základní doplněk. Existuje také několik témat, z nichž si můžete vybrat, aby vyhovovaly vašim konkrétním potřebám!

Další bezplatné doplňky eCommerce WordPress k vytvoření online obchodu:

9. eShop

Snadno přístupný plugin WordPress, eShop nabízí mnoho metod pro výpis vašich produktů. Pomocí tohoto pluginu je přizpůsobení nastavení a přidání produktů velmi snadné. Nemluvě o jeho jednoduchém rozhraní a rychlém prohlížení usnadňuje zákazníkům nakupování v obchodě eCommerce. Poskytuje více možností dopravy a obchodní platební brány. Statistiky pro nákupy jsou také užitečné!

10. Rychlý obchod

Jednoduchý zásuvný modul pro obchod, Quick Shop má vestavěnou podporu jak pro e-mail, tak pro funkce PayPal. Přidá na stránku postranní panel, který zobrazuje nákupní košík návštěvníka. To usnadňuje nakupujícím zjistit, co je v jejich vozech, zatímco procházejí jinými položkami, aby si je mohli koupit. Plugin také umožňuje přidávat produkty téměř okamžitě pomocí tlačítka TinyMCE. Můžete také vytvářet možnosti produktů, rozevírací seznamy a další.

11. ArtPal

Jak název napovídá, ArtPal je plugin pro eCommerce určený pro umělce, aby mohli prodávat svá díla online. Plugin nabízí několik klíčových funkcí, jako je profesionální podpora prodeje B2B, snadná integrace PayPal a aktualizace prodeje v reálném čase. Zakáže položku, jakmile je prodána, aby se zabránilo duplicitě prodeje. Ve skutečnosti nezáleží na tom, zda prodáváte tvrdý produkt nebo své umělecké dílo, budete rádi používat ArtPal!

Před tebou

A s tím, každý, náš seznam bezplatných modulů WordPress pro eCommerce končí. Jak vidíte, existuje mnoho bezplatných pluginů WordPress, které můžete použít k transformaci vašeho běžného webu do plnohodnotného elektronického obchodu, a to i bez nutnosti utrácet spoustu peněz.

Pokud chcete, aby se vaše firma začala prodávat prostřednictvím digitálního média, důrazně doporučujeme vzít v úvahu výše uvedené pluginy. Nejen, že jsou tyto pluginy zdarma, ale jsou také vybaveny nezbytnými funkcemi, které potřebujete, aby váš internetový obchod byl obrovským úspěchem.

Se správnými zásuvnými moduly nainstalovanými na vašem webu můžete svůj internetový obchod posunout na další úroveň zefektivněním a automatizací mnoha klíčových procesů, které určují ziskovost. Jako vždy však bude záležet na kvalitě použitého pluginu.

Existují nějaké další bezplatné doplňky WordPress pro eCommerce, které používáte? Co si myslíte o pluginech, které jsme popsali výše? Chcete něco přidat? Prosím, dejte nám vědět v sekci komentář níže. Rádi bychom od vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map