Top 71 Bloglar e-Ticaret Perakendeciler Online Satış Büyümek için-Okumalısınız

E-Ticaret hakkında çevrimiçi bilgi almak, bir yangın musluğundan bir yudum su almaya çalışmak gibidir. Akışı kontrol etmek imkansız. Sonunda ihtiyacınız olandan çok daha fazla sırılsıklam olacaksınız. E-Ticaret ile ilgili herhangi bir konuda arama yapmak size milyonlarca sonuç verebilir.


Hangileri önemlidir? E-Ticaret becerilerinizi artırmak istiyorsanız, hangi blogların takip edilebileceğini en iyi bilirsiniz?

Birçok e-ticaret blogu değerli bilgiler sağlar. Peki, okuduğunuz ve size para kazanmayı öğrendiğiniz şey nedir? Bunlar takip etmek istediğiniz bloglar. En iyi 71 e-ticaret bloguyla başlayın.

Contents

e-Ticaret İş Blogları

Bir e-Ticaret sitesine yeni başlıyorsanız, tekerleği yeniden icat etmek zorunda değilsiniz. E-Ticaret iş bloglarını okumanın değeri, başkalarının bunu nasıl yaptığını öğrenmektir. Onların başarısızlıkları hakkında bilgi edinebilir ve yanlarından ayırabilirsiniz. Başarıları hakkında bilgi edinebilir ve çoğaltabilirsiniz. İşte size harekete geçirici tavsiyeler veren on blog.

1. Daha İyi Bir Limonata Standı

Daha İyi Bir Limonata Standı

Richard Lazazzera bloguna çevrimiçi bir e-ticaret kuluçka makinesi olarak başladı. Girişimci olarak deneyimleri hakkında yazıyor. Bu onun bilgisini paylaşmanın yolu. Richard, yetkisini Shopify’da çalışırken geçirdiği zamana dayandırıyor.

2. eCommerceFuel

eCommerceFuel

Andrew Youdrian bu web sitesini kurdu. Çevrimiçi mağaza sahiplerinin bilgilerini paylaşmaları için bir forum. onun Blog herkesin okuması ücretsizdir. Podcast’leri hakkında daha da değerli bilgiler var. E-Ticaret’i güçlü bir kaynak yapan şey, özel etiketlere erişimdir. Bu katkıda bulunanlar, e-ticaret web sitelerini 6 ve 7 rakamlı gelir akışlarıyla yönetiyor.

3. e-Ticaret Süreleri

e-Ticaret Süreleri

Bu web sitesi çevrimiçi bir gazete görünümü ve izlenimine sahiptir. Pek çok blogun düşüncesi ağır olsa da, e-Ticaret Zamanları’ndaki içerik tarafsız kalır. Yalnızca sizin için en önemli bilgileri edinebilmeniz için belirli özet akışlarına kaydolun.

4. channeladvisor

channeladvisor

Çevrimiçi mağazanızın görünürlüğünü artırmanın yollarını istiyorsanız doğru web sitesine geldiniz. Bir yazar ekibi bloga katkıda bulunur. Sektör uzmanlarından da konuk gönderileri var. Konular e-ticaret teknolojisinin incelemelerinden stratejik çalışmalara kadar çeşitlilik gösterir.

5. Pratik e-Ticaret

Pratik e-Ticaret

Stratejide tavsiye harika. Uygulamanın pratik yolları daha da iyidir. Bu blog destekli web sitesi bununla ilgilidir. Web sitesinin ön sayfası, en son blog yayınlarının çalışan bir listesidir. Her makale düşünceli bir bilgi kapsülüdür. Bir e-Ticaret sitesini başarılı kılan şeyin önemli bir bileşenini okuyacaksınız.

6. NERD Pazarlama

NERD Pazarlama

Drew Sanocki bu blogu yazıyor ve taktiklere odaklanıyor. Size onun için neyin işe yaradığını ve önerdiği şirketleri anlatacak. Drew, tavsiyesini destekleyecek kimlik bilgilerine sahiptir. Stanford’dan bir M.B.A. ve Harvard’dan lisans derecesi var. E-Ticaret şirketleri koleksiyonu 2015 yılında 100 milyon doların üzerinde kazanç sağladı.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt bu web sitesindeki içeriği seçiyor. Kanada’daki en iyi 10 pazarlama blogundan biridir. Wall Street Journal’a göre, blog okumaya değer 15 girişimci blogundan biri. Elasticpath web sitesine sponsor olur. Dünyanın önde gelen markalarına kurumsal e-ticaret yazılımı sağlar.

8. oluk

oluk

En iyi dijital reklam ajansının personeli bu blogu yazıyor. Müşteriler için e-ticaret web sitelerini nasıl tasarladıklarına dair fikir edineceksiniz. Gelen pazarlama belirli bir ilgi alanı ise bu siteyi kaynakların bir listesi yapın.

9. İnternet Perakendecisi

İnternet Perakendecisi

Dergiye aynı adla aşina olabilirsiniz. Bu onların çevrimiçi evi. Aylık dergi 1999 yılında başlatıldı ve web sitesi günlük olarak güncellenmektedir. Geniş e-ticaret konuları yelpazesi, ana sayfanın üst kısmındaki gezinme çubuğundaki bölümlere ayrılmıştır.

10. Önyükleme e-Ticaret

Önyükleme e-Ticaret

Shabbir Nooruddin küçük bir bütçeyle bir e-Ticaret sitesi çalıştırma tecrübesi hakkında blog yazar. Hatalarını yazıyor ve öğrendiklerini paylaşıyor, böylece diğerleri bu hatalardan kaçınabiliyor. Şabat’ın bir koleksiyonu var öğreticiler bazı deneyimlerini size adım adım götüren.

e-Ticaret Yazılım Platformları Blogları

Bir e-Ticaret web sitesinin arkasındaki yazılım, motorunuz ve paranızdır. Diğerleri bu büyük e-Ticaret yazılım paketlerini nasıl kullanıyor? Ortaya çıkardıkları bazı engeller nelerdi? Geliri optimize etmek için bununla ne eşleştirildi??

Yazılım sağlayıcınızla oluşturduğunuz ilişki yalnızca ilk adımdır. E-Ticaret yazılım sağlayıcısı bloglarını okumak sizi geri kalan bilgilerle donatır. Neyin mevcut olduğunu anlamak için iyi bir yoldur.

11. BigCommerce

BigCommerce

Bu önde gelen e-Ticaret platformunun üyeleri bir makale koleksiyonuna katkıda bulunur. Yayınlar genellikle BigCommerce yazılımını çevrimiçi mağazalar için kullanmakla ilgilidir. Bilgilerin çoğu, yazılımı kullanan web siteleri içindir. Hala öğrenilecek çok şey var. Kontrol et Başarı Öyküleri ilham mesajları.

12. Shopify

Shopify

Bu, e-Ticaret yazılımının en büyük isimlerinden birinin blogudur. Web sitesi, bilgileri medya türüne ve kategoriye göre sıralar. Bu, bulmayı kolaylaştırır podcast ve videolar multimedya modundaysanız.

13. Volusion

Volusion

Bu web sitesinde okunacak 1.500’den fazla yayın var. Katkıda bulunanlar dengeli bir ürün yelpazesi sağlar. Küçük işletme sahipleri ve girişimciler için değer vardır. Burası aynı zamanda gelecek web seminerleri için de bir yer. Tahmin edebileceğiniz gibi, içeriğin çoğu e-Ticaret yazılım üreticisinin ürününü tanıtıyor.

14. LemonStand

LemonStand

Bu blog, kullanıcı deneyimini geliştirmek için web tasarımının nasıl kullanılacağı hakkında yararlı makalelere yapışmaktadır. Katkıda bulunanlar takip etmesi kolay tavsiyeler sunar. Bunlar, işe yaradığı kanıtlanmış örnekleri içerir. Makaleler kategorize edilmemiş veya dizine eklenmemiştir. Konuları bulmanıza yardımcı olacak üstte kullanışlı bir arama çubuğu var.

15. Ecwid

Ecwid

Yazılım tam bir çözüm değildir ve şirket bu yolu tercih eder. “Eklenti mağaza üreticisi” olarak adlandırdıkları şeye odaklanıyorlar. Ecwid blog katılımcıları, çevrimiçi bir mağaza işletmenin tüm yönleriyle ilgili tavsiye ve ipuçlarını paylaşır.

Dönüşüm Optimizasyonu Blogları

Çevrimiçi mağazanızın dönüşüm oranını artırmanızın önemli nedenleri vardır. Bu blog grubu amacı anlamanıza yardımcı olur. Optimizasyon size daha doğru müşteri türlerini sunar. Çevrimiçi mağazanızdan ne istediklerini daha iyi bilmenize yardımcı olur.

Dönüşüm optimizasyonu, arama motoru reklamcılığına kıyasla neredeyse ücretsizdir. Dönüşüm oranınızdaki% 10’luk bir artış, kâr ve zarar arasındaki farkı yaratabilir.

16. ConversionXL

ConversionXL

Peep Laja satış deneyimini daha fazla müşteri edinme işi hakkında blog yazmak için kullanıyor. Onun vaadi o kadar iyi bilgi vermek ki, konuyla ilgili başka bir şey aramak zorunda kalmayacaksınız. Mermi noktaları ve grafiklerin hayranıysanız, içeriğini takdir edersiniz.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

Bu dijital ajans, dönüşüm oranı optimizasyonuna odaklanıyor. Blog, başarıları hakkında yayınladıkları ve övündükleri yerdir. Ana sayfanın sağ tarafındaki bir kutucuk haritası, blog yayınlarında yer alan konuların listesini çıkarır. Tüm yayınlar dönüşüm oranı optimizasyonu temasını paylaşır.

18. Dönüşüm Bilimleri

Dönüşüm Bilimleri

Brian Massey ve Joel Harvey, çevrimiçi mağazaların dönüşüm oranlarını artırmasına yardımcı olma konusunda blog yazıyor. Araştırma istatistikleri ve verileri olan makaleleri destekliyorlar. Brian ve Joel aktif konuşmacılar. Sunularının çoğu web sitesinde web seminerleri veya podcast olarak mevcuttur.

19. Dönüşüm Oranı Uzmanları

Dönüşüm Oranı Uzmanları

Ben Jesson ve Karl Blanks 2006 yılından bu yana dönüşüm oranı optimizasyonu üzerinde çalışıyorlar. EBay, BMW, AT gibi şirketlere danıştılar&T ve Hilton Otelleri. Profesyonel hizmetleri bütçeniz dışında olabilir. Bu blog ücretsiz ve faydalı tavsiyeler ve bilgiler sunuyor.

20. Bryan Eisenberg

Bryan Eisenberg

Bryan ve Jeffery Eisenberg kardeşler yazdı Daima Test Edilmeli, yanı sıra diğer en çok satanlar. Kendi gönderilerini yazıyorlar. Bazen makaleler uzundur ve birkaç konuyu kapsar. Diğer zamanlarda, tavsiye etmek istedikleri yeni ürün veya hizmet hakkında kısa yazılar.

21. BAY

BAY

Paras Chopra ve Sparsh Gupta dönüşüm oranı optimizasyonu hakkında yazıyor. Ayrıca onların kullanımı hakkında blog Görsel Web Sitesi Doktoru yazılım. Konuk blogcuları uzmanlıklarının dışındaki konuları ele almaya davet ediyorlar. Web sitesinde makaleler ve web seminerleri sunulmaktadır. İhtiyacınız olanı bulma konusunda hızlı bir çalışma yapmak için ana sayfanın sağ tarafındaki kategori gezinme özelliğini kullanın.

22. Optimizely

Optimizely

Optimizely yazılımı, çevrimiçi mağazanız için web sitesi ve mobil A / B testi gerçekleştirir. Blog Optimizely ile ilgili, ancak teste nasıl yaklaşılacağı hakkında geniş bilgi var. Koleksiyonu durum çalışmaları bazı büyük müşterilerinin dönüşümü artırmak için A / B testini nasıl kullandığını gösterir.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tim Ash, dönüşüm oranı optimizasyonunun öncülerinden biridir. En çok satan yazdı Açılış Sayfası Optimizasyonu Book ve dünya çapındaki endüstri konferanslarında konuşuyor. Tim ve şirketi bu blogu, fikirleri ve keşifleri paylaşmak için bir yer olarak tutuyor. 2006’ya kadar giden yayınları bulacaksınız.

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Blogları

Organik aramanın sonuçları göstermesi biraz zaman alabilir. Tıklama başına ödeme (PPC) anında sonuç verebilir. Yalnızca ilgilenen bir kişi tıkladığında ödeme yaparsınız ve maliyetleri kontrol edebilmeniz için bir bütçe belirlersiniz.

Ancak, yeni başlıyorsanız dikkat etmeniz gereken şeyler var. Sağlam bir stratejiye ihtiyacınız var. Tartışmalı bir konu olsa da, blogcular bu konuda yazmayı severler. Söyleyeceklerini öğrenebilir ve bunlardan faydalanabilirsiniz.

24. PPC Kahramanı

PPC Kahramanı

Hanapin Pazarlama PPC konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterileriyle ilgili haberleri paylaşmak için bu blogu yayınlıyorlar. Ajansın hesap yöneticileri her yayını yazar. Konular endüstrinin haberlerinin yanı sıra vaka çalışmaları ve öğreticileri de kapsar. Kaynaklar kategorisi arama motorları PPC en iyi uygulamaları hakkında güncel bilgileri tutar.

25. AdWords’ün İçinde

AdWords'ün İçinde

Bu, Google’ın AdWords hakkında haberler, ipuçları ve bilgiler için resmi blogudur. Bu web sitesindeki ilk durağınız, en iyi uygulamalar kılavuzu. Ayrıca abone ol Google’ın aylık bültenine Resmi ipuçları, kontrol listeleri ve video kılavuzlarıyla güncel kalmanın iyi bir yoludur.

26. PPCChat

PPCChat

Her şey bugün sosyal medya ile ilgili ve bu blog kanıt. Haftalık Twitter sohbetlerinin transkriptlerini burada bulabilirsiniz. Salı 12: 00’da (EST) gerçekleşiyorlar ve konu her şey PPC ile ilgili. Takipler ve güncellemeler #PPCChat etiketini kullanarak Twitter’a gönderilir.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio, ajanslar ve küçük işletmeler için programlı pazarlama çözümleri sunar. Şirket, yazılımlarını web sitelerinin daha iyi kampanya sonuçları almasına yardımcı olmak için kullanıyor. Bloglarının bazı bölümleri Acquisio’yu tanıtmaktadır. Diğer makaleler genel PPC tavsiyesi ve teknikleri sunmaktadır. Burada değer bulmak için Acquisio müşterisi olmanıza gerek yok.

28. WordStream’in

WordStream'in

Bu şirketin yazılımı, PPC anahtar kelime seçiminde tahminde bulunmanıza yardımcı olur. Personel ve konuk yazarlar makalelere katkıda bulunur. PPC için en iyi uygulamalar, anahtar kelimeler ve dönüşüm oranı optimizasyonu hakkında bilgi edinin. Sitede ayrıca ücretsiz bir Google Adwords var performans derecelendirici. Hesabınızın verimliliğini analiz edebilir.

29. Clix

Clix

Bu, PPC kampanyalarını yöneten bir dijital ajansın blogudur. Şirketin üyeleri en iyi arama motorları hakkında haber toplar ve paylaşır. Trendlerin PPC reklamcılığını nereye götürebileceğine dair ipuçları bulacaksınız. Haftalık toplamalar, diğer sitelerden okumaya değer blog yayınlarını vurgular.

30. Bing Ads

Bing Ads

Gezegendeki en popüler ikinci arama motoru bir blog tutuyor. Evet, çoğunlukla Bing’de daha iyi arama motoru sıralamalarını nasıl elde edeceğinizle ilgilidir. Ancak SEO, SEM ve PPC hakkında birçok genel makale de var. Belirli konuları bulmak için açılır menüyü kullanın. Herhangi bir arama motoru reklamcılığı için yararlı olan PPC ipuçlarını bulmak için makalelere filtre uygulayabilirsiniz.

31. Sertifikalı Bilgi

Sertifikalı Bilgi

Brad Geddes, bu blogu insanları PPC’nin en iyi uygulamaları ve ilkeleri hakkında eğitmenin bir yolu olarak işletiyor. İçeriğin bir kısmı yalnızca premium üyeler tarafından kullanılabilir. Ayrıca yapabileceğiniz özel bir forum da var ücretsiz deneme sürümüyle önizleme. Blogun geri kalan kısmı herkese açıktır. Ana sayfada tarihe göre listelenmiş en son PPC makalelerini ve bilgilerini bulun.

32. Moz

Moz

Moz, arama pazarlaması ve analizleri için bir dizi yazılım ürününe sahiptir. Personel PPC hakkında yazıyor ve bloglarında yazılar yayınlıyor. Belirli makaleleri bulmak için sağ üst kısımdaki açılır menüyü kullanın. PPC ile ilgili son mesajlar ana sayfada.

Web Analytics Blogları

Bir şeyi daha iyi hale getirmenin tek yolu etkisini incelemektir. Web analitiğinin sizin için yaptığı budur. Topladığınız veriler, web sitenizi kimlerin ziyaret ettiği hakkında fikir verir. Dikkatlerini çeken şeyleri anlatıyor.

Analiz hangi şeylerin satışlar üzerinde en büyük etkisi olacağını belirlemenize yardımcı olur. Bunu bilmek önemlidir. Müşterilerinizin% 0,01’inden azı, web sitenizden hoşlanmadıkları veya bir sorun yaşadıkları takdirde sizinle iletişim kurmaktan rahatsız olacak.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren, İnternet pazarlama analizini daha geniş bir kitleye sunmak için bu blogu başlattı. Doğru zamanlamaydı. Dünya milyonlarca e-ticaret sitesi kurmaya hazırdı. İnternet sitesinde yer alan makaleler, teknik konuları doğal yollarla kapsar.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

Bu blogun Google Analytics’e neredeyse özel bir odak noktası var. Şirketin üyeleri makaleleri yayınlar. Caleb Whitmore 2009’da kurdu. Kendinizi güncellemek istiyorsanız, Analytics Toplaması ana sayfaya doğrudan bağlantı. Google Analytics’e odaklanma, kategori bağlantısı en değerli.

35. Kissmetrics

Kissmetrics

Tüm bu analiz numaralarını nasıl içgörülere dönüştürmeniz gerektiğini merak ediyor musunuz? Ne demek istiyorlar? Bu blog iyi bir başlangıç. 18 makale kategorisi vardır. Makalelerin bazıları sadece Kissmetrics analiz yazılımı ile ilgilidir. İçeriğin çoğu geneldir ve herhangi bir anlayış düzeyindeki okuyuculara yardımcı olmak içindir. Karmaşıksa, makale sizin için parçalayacaktır.

36. Analytics Sohbeti

Analytics Sohbeti

Justin Cutroni, Google’ın analiz savunucusu deneyimini paylaşmak için bu blogu yayınladı. Google Analytics konusundan nadiren uzaklaşır. Bu popüler ürün hakkında bilinmesi gereken çok şey var. Justin yayınlarını ana sayfasının sağ tarafında bulacağınız kategorilere ayırıyor.

37. Annielytics

Annielytics

Annie Cushing, verilerin seksi olması gerektiğini düşündüğünü söylemekten korkmuyor. Bununla ne demek istediğini, verilerinizde iyileştirmeler yapmanıza yardımcı olacak fırsatlar bulmanıza yardımcı olmak istiyor. Annie’nin gönderileri kısa. Karmaşık konuları yıkıyor. Yeni başlayan biri olsanız bile analitik yaklaşımını anlayabilirsiniz.

38. LunaMetrics’e

LunaMetrics'e

Bu danışmanlık onların tavsiye ve bilgilerini blog yazıları şeklinde toplar. Hemen hemen her cümlenin içinde “Google” kelimesi var. Ne beklerdiniz? Şirket bir Google Analytics Sertifikalı Ortağı ve Premium Bayisidir. Okuyucuların popüler yayınları ve tüm zamanların favorileri ana sayfadaki sağ sütunda listelenir.

39. Occams Razor

Occams Razor

Avinash Kaushik 2006’dan beri bu blogu yazıyor. Çok satan bir yazar ve kurucu ortağı. Pazar Güdüsü. Avinash kişisel tutuyor. Bilgi paylaşıyor ve sonra size bakış açısını veriyor. Analitik hakkında daha fazla bilgi edinmek ve birisinin sadece sizinle konuşuyormuş gibi hissetmesi keyifli.

40. Google Analytics Çözümleri

Google Analytics Çözümleri

Aynı ada sahip Google ürünü için resmi blog. Google, geliştirmeye devam ettikçe yazılım için nelerin depolandığını bulmak için buraya gidebilirsiniz. Yedi ana makale kategorisi vardır. Onları sağ taraftaki ana sayfanın üstünde bulacaksınız. Belirli bilgileri bulmak için arama alanını kullanmanız önerilir.

41. Çevrimiçi Davranış

Çevrimiçi Davranış

Analytics verileri davranışın altını çizer. Bu davranışı biliyor ve anlıyor musunuz? Bu web sitesi, çevrimiçi mağaza sahiplerinin müşterilerinin davranışlarını anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Makaleler, kılavuzlar ve eğlenceli bir koleksiyon bulacaksınız. çizgi filmler. Daniel Waisberg ve konuk blogcular, hedefleme ve segmentasyon, kullanılabilirlik ve optimizasyonu anlamanıza yardımcı olur.

42. Web Analytics Dünyası

Web Analytics Dünyası

Bu bloga katkıda bulunan personel, Analitik için SAP ilk 10 blogu. Web analitiği açık olmalıdır. Her şey istatistiklerle ilgili. Ancak buradaki blogcular çok fazla aldatmaca olduğuna inanıyorlar. Makaleleri jargondan uzak tutmayı onların işi haline getiriyorlar.

Sosyal Medya Blogları

Arama motoru pazarlaması artık e-ticaret web sitenizi tanıtmak için en uygun yoldur. Bugün her şey sosyal medya ile ilgili. Arama motoru optimizasyonu (SEO) hala önemlidir.

Sosyal medya SEO’yu güçlendirir. Bağlam ekler. Daha da önemlisi, insanların kişisel önerilerde bulunmalarını veya almalarını sağlar. Arama motorları sıralama için içeriğe ihtiyaç duyar. Sosyal medya, müşterilerinizin sizin için içerik oluşturmasını sağlamanın bir yoludur.

43. Sosyal Medya İnceleyicisi

Sosyal Medya İnceleyicisi

Bu web sitesi 450.000’den fazla aboneye sahiptir. Sosyal medyayı nasıl kullanacağınızı bilmek istiyorsanız derin ve kullanışlı bir kaynaktır. E-Ticaret müşterilerinizle nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenin. Web sitesinde günlük yayınların yanı sıra günlük ve haftalık podcast’ler bulunmaktadır.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Peg bu blogu konuşmacı, eğitmen ve yazar olarak paylaştığı bilgileri toplamanın bir yolu olarak başlattı. Peg, Guy Kawasaki ile sosyal medya pazarlama stratejisinde çalışıyor. Ayrıca Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest ve YouTube’da 1.2 milyon takipçisi var. Başlat buraya ilk ziyaretimizse.

45. Rebekah Radice

Rebekah Radice

Bu ödüllü blogcu bir dijital pazarlama uzmanı, konuşmacı ve yazardır. Makaleleri, bir işletme yürütmeye çalışırken dijital ve gelen pazarlamayı nasıl yöneteceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Rebekah hile sayfaları ve listeler oluşturmayı sever. Web sitesinin tadını çıkarmak için önerilen okunması gereken yayınlarıyla başlayın.

46. Mari Smith

Mari Smith

Mari’ye sık sık “Facebook Kraliçesi” denir. Forbes onu bir sosyal medya gücü etkisi altına alan kişi olarak listeliyor. Mari sadece Facebook hakkında bloglar. Ancak, sosyal medya sitesinde 1,6 milyar aktif kullanıcı var. Facebook hakkında söylenecek çok şey var. Ana sayfada bir kategori gezinme kılavuzu vardır. Yanan Facebook sorunuza ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Mari muhtemelen bir cevabı var.

47. Jenn’in Eğilimleri

Jenn’in Eğilimleri

Jenn Herman, Instagram pazarlamasında tanınmış bir uzman haline geldi. Blogu birçok sosyal medya ödülü kazandı. İşte Jenn’in gönderileri hakkında düşünmek. Kısa değiller. Bunun için özür dilemeyecek. Jenn Instagram pazarlamasıyla ilgili açık ve ayrıntılı bilgileri hak ettiğine inanıyor.

48. Boom Social

Boom Social

Kim Garst ve ekibi, ücretsiz danışmanlık ve bilgi konusunda cömert yardımlar sunuyor. Trafik, etkileşim, dönüşüm ve içerik hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya gidin. Tüm yayınlar, web sitenizi tanıtmak için sosyal medyayı nasıl kullanacağınıza ilişkin ipuçları verir.

49. Filiz Sosyal

Filiz Sosyal

Sprout Social, işletmelerin müşterileriyle iletişim kurmasına yardımcı olan bir şirkettir. Müşterileri arasında Twitter, Facebook, LinkedIn ve Instagram’ı sayıyorlar. Blog, Sprout Social ve genel olarak sosyal medya hakkında bir materyal koleksiyonudur. Ana sayfanın üst kısmındaki gezinme çubuğunun sizi kandırmasına izin vermeyin. En önemli üç konunun her biri daha derin alt kategorileri ortaya çıkarmak için aşağı çekilir.

50. SocialMouths

SocialMouths

Çevrimiçi ortamda başarılı olmak için ne gerekiyor? Francisco Rosales’ün blogunda yazdığı şey bu. Makaleleri bloglama, sosyal medya, web trafiği, pazarlama ve dönüşüm konularına değiniyor. Francisco yazıları kendisi yazıyor ve kişisel gözlemleri dürüst bir mizah ile serpiyor.

51. Pamorama

Pamorama

İçeriği Yahoo ve Mediabistro üzerinden yayınlanmaktadır. Forbes, ilk 50 medya gücü etkileyicisi listesinde 24. sıraya yerleşti. Pam Dyer, blogunu okuyucuların markalarını optimize etmelerine ve kullanıcıları sosyal medyayla etkileşime geçirmelerine yardımcı olmak için kullanıyor. Makalelerini ana sayfanın altındaki bir kelime bulutu ile kategorilere ayırır.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ian Cleary, gururlu bir İrlandalı ve blog yazarıdır. Başkalarının web sitelerini tanıtmak için sosyal medya kullanmasına yardımcı olmak için yazıyor. Huffington Post gibi siteler genellikle en sevdiği blog yayınlarını alır. Ian dört ana konuya sadık kalır. Onlar konum içerik pazarlama, sosyal medya, analitiği, ve pazarlama otomasyonu. Bağlantılar ana sayfasının en üstünde.

E-posta Pazarlama Blogları

E-posta pazarlaması, satışları artırmak için sahip olduğunuz en iyi araçlardan biridir. Mesajı ve teklifi kişiselleştirebilirsiniz. Kullanıcıları hedef davranışa göre segmentlere ayırabilirsiniz. Hangisinin en iyi yanıtı aldığını görmek için pazarlama tekliflerini bile test edebilirsiniz.

E-posta pazarlaması müşterileri hedefler. Uygun maliyetli ve ölçülebilir. Bu avantajları ancak doğru yaparsanız elde edersiniz. Diğerlerinin nasıl yaptığını okuyun.

53. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Bu blog dünyanın en popüler e-posta pazarlama şirketlerinden biri tarafından işletilmektedir. Makaleler üç alana ayrılıyor. Pazarlama Önerileri size e-posta pazarlama trendlerine genel bir bakış sunar. Kaynak Kütüphanesi kategorisi, web sitesinde herhangi bir makale, rehber veya video bulmanıza yardımcı olur. Kontrol edin Seminerleri & Eğitim çevrimiçi ve yerel seminerler için kategori.

54. Remarkety

Remarkety

Remarkety veri odaklı pazarlama yazılım platformunun üç kurucusu bu blogu çalıştırıyor. Gönderilerin çoğu şirketin yazılımına odaklanıyor. E-posta pazarlama genel teorisi üzerinde zaman ayırmaya değer yapmak için yeterli makale var. En popüler yayınların listelemesiyle başlayın. Ana sayfanın sağ üst tarafında.

55. Kampanya Monitörü

Kampanya Monitörü

150.000 şirket bu e-posta pazarlama yazılımını ayda bir milyardan fazla e-posta göndermek için kullanıyor. Şirketin blogu, kendilerinden ve müşterilerinden gelen bir ipucu deposudur. İle başlayın Nasıl üst gezinme bölmesinde kategori.

56. Dikey Yanıt

Dikey Yanıt

Bu yazılım şirketi, müşterilerin e-posta pazarlama kampanyalarını geliştirmelerine yardımcı olmak için bloglarını kullanıyor. Infographics ve öğreticiler karmaşık fikirleri faydalı araçlara dönüştürür. Ana sayfanın sağ tarafındaki kategori odaklı gezinme, herhangi bir konuyu bulmayı kolaylaştırır.

57. MailChimp

MailChimp

10 milyondan fazla kişi bu yazılımı her gün 600 milyon e-posta tasarlamak ve göndermek için kullanıyor. Blog, MailChimp’ten en iyi sonuçları nasıl alacağınızla ilgili makaleler içeriyor. Diğer yazılımlarla kullanmak için e-posta pazarlama önerilerini makalelerden çıkarmak kolaydır.

SEO Blogları

Bu hayatın bir gerçeği. Google, insanların arama şeklidir. Tıklamaların% 60’ı ilk sonuca gider. Bu tıklamaların% 40’ı için bir milyondan fazla başka web sitesiyle rekabet edeceksiniz. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) arama sonuçlarındaki sıralamanızı artırır. Bunu yapmazsanız, rakipleriniz.

Diğer pazarlama çabalarının aksine, SEO kalıcı bir etkiye sahiptir. En üst sıraya yerleştikten sonra, başka bir e-Ticaret web sitesinin onu alması zor.

58. Google’ın Resmi Blogu

Google'ın Resmi Blogu

Arama motoru sıralamasını artırmak için bir yolu, web sitenize uygun içerik eklemektir. Google, bu blog ile tavsiyelerini takip ediyor. Google ürünlerine, teknolojisine ve şirketin kültürüne ilişkin bilgiler sunar. Google hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz ve blogunuz için yazılacak konuları nasıl bulacağınıza iyi bir örnek..

59. Arama Motoru Arazisi

Arama Motoru Arazisi

Mat McGee ve bir yazar ekibi bu blog odaklı web sitesine her gün yeni içerik ekliyor. Makaleler tüm disiplinlere değinmektedir. Başarılı pazarlama programları yürütmek için ipuçları, taktikler ve stratejilere odaklanırlar. Arasında geçiş yapın en popüler, ya da Son Gönderiler ana sayfada. Ana sayfadaki sağ sütun teknik incelemeleri, web yayınlarını ve araştırma raporlarını vurgular.

60. Moz Blogu

Moz Blogu

Bu SEO yazılımının geliştiricileri tavsiye, araştırma ve nasıl yapılır kılavuzları sunar. Moz ürünleri için kendini tanıtmanın ve genel pratik bilgilerin akıllıca bir karışımıdır. 350 sayfadan fazla blog yayını var. İhtiyacınız olanı bulmak için sağ taraftaki ana sayfanın üst kısmındaki açılır menüyü kullanın.

61. Arama Motoru Günlüğü

Arama Motoru Günlüğü

Loren Baker bu web sitesini SEO uzmanları için kurdu. Yönetici editör Kelsey Jones ve personeli ile birlikte, önemli eğilimleri ve kişilikleri ön plana çıkarıyorlar. Google, LinkedIn ve Disney’den uzmanlarla öğrenebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Makaleler 2003 yılına kadar uzanıyor.

62. Arama Motoru İzleme

Arama Motoru İzleme

Bu, SEO’da yeniyseniz başlamak için iyi bir yerdir. Buradaki makaleler bilgi seviyeniz hakkında herhangi bir varsayımda bulunmaz. Anahtar terimlerin ve kısaltmaların sözlüklerini bulacaksınız. Birçok “açıklayıcı” makalesi SEO’nun nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olur.

İçerik Pazarlama Blogları

Sitenizdeki daha fazla içerik, orada daha fazla zaman harcanması anlamına gelir. Daha fazla içerik ayrıca arama motorlarında daha yüksek görünürlük sağlar. Ne kadar çok ziyaretçi alırsanız, o kadar çok yönlendirme trafiği elde edersiniz.

Bütün bunlar gelişmiş bir marka itibarına yol açar. Tek yapmanız gereken, görüşlerinizi web sitesi ziyaretçileriyle paylaşmak için istekli olmaktır. Uygun maliyetli pazarlama. İşte onlar için işe yarayanları paylaşmayı seven bazı blogcular.

63. İçerik Pazarlama Enstitüsü

İçerik Pazarlama Enstitüsü

Joe Pulizzi ve yazar kadrosu başarılı içerik pazarlaması hakkında bilgi paylaşıyor. Blogun arkasındaki şirket dergiler ve yıllık içerik pazarlama etkinlikleri yayınlıyor. İçerik pazarlamasında yeniyseniz, blog değerli nasıl yapılır kılavuzlarının bir listesini sunar. Ana sayfanın sağ tarafındaki bir alanda toplanırlar. İle başla Bu.

64. Copyblogger

Copyblogger

Brian Clark blogunu size “katil çevrimiçi içerik” olarak adlandırdığı şeyi nasıl oluşturacağınızı öğretmek için kullanıyor. Güçlü bir fikri var ve aklında ne olduğunu söylemekten korkmuyor. Brian, “bir şirketin web sayfasını doldurmak için yaratılmış yumuşak kurumsal boktan” kaçınmanıza yardımcı olmak istiyor. Size nasıl dikkat çekeceğinizi, trafiği nasıl çekeceğinizi ve bir iş kurmayı öğretir.

65. Quicksprout

Quicksprout

Forbes Magazine, Neil Patel’in endüstrinin ilk 10 pazarlamacısından olduğunu söyledi. Girişimci Dergisi, Neil’in dünyadaki en parlak 100 şirketten birine sahip olduğunu söylüyor. Amazon, GM ve Viacom gibi şirketlere danışmanlık yapıyor. Her nasılsa, hala bu blogu yazmak için zamanı var. Ve evet, yazıların çoğunu kendisi yazıyor.

66. Bilgisayar Korsanlarını Kopyala

Bilgisayar Korsanlarını Kopyala

Joanna Wiebe ve Lance Jones, metin yazarlığı ve dönüşüm oranı optimizasyonu becerilerini birleştiriyor. Sonuç, size nasıl daha ikna edici, inandırıcı ve kullanılabilir bir kopya yazacağınızı öğreten bir blog. Tavsiyelerine uyarsanız, web sitenizi ve e-posta dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

67. HubSpot

HubSpot

Bu gelen pazarlama yazılımı üreticisi, web sitelerinin potansiyel müşterileri dönüştürmesine ve geliri artırmasına yardımcı olur. 15.000’den fazla şirket, sosyal medya, e-posta, SEO ve pazarlama otomasyonu için HubSpot’u kullanıyor. Bir yazar ekibi günlük makaleleri üç ana kategoriye katkıda bulunur. Her biri bir belirli konuların listesi.

Bloglama Hakkında Bloglar

E-Ticaret sitenize trafik çekmenin birçok yolu vardır. Bloglama en verimli yöntemdir. Her yeni blog yayını eklediğinizde, web sitenizdeki dizine eklenen içeriği artırdınız.

Sosyal medyaya maruz kalma, arama motoru keşfi kadar önemlidir. Blog gönderileri, kullanıcıların sosyal ağlarda paylaşabileceği içeriktir. Bir blog otorite kurar. Bir blogdan hemen sonuç göremeyebilirsiniz. Ancak sonuçlar zamanla birleşiyor.

68. problogger

problogger

Bu web sitesindeki gönderilerin çoğu kurucu Darren Rowse tarafından yapılmıştır. Darren, blog gönderilerini işe ya da başarısız kılan şeyleri araştırmaktan korkmaz. Makalelerinin çoğu nasıl yapılır. Karmaşık konuları alırlar ve onları temel öğelere ayırırlar. Basit ve pratik bir tavsiye. Web sitenizde Darren’ın başarısını çoğaltmak için kullanabilirsiniz.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow bu bloga 2012 yılında başladı. Bugün 100.000’den fazla e-posta abonesinden oluşan bir kitleye sahip. Jon bu istatistiklerden etkilenmemeniz gerektiğini düşünüyor. Aslında, sizin için gelir sağlamadığı sürece trafiğin alakasız olduğuna inanıyor. Makaleler kısa ve anlaşılması kolaydır. Başlat buraya bu blogdan en iyi şekilde yararlanmak için.

70. BloggingTips

BloggingTips

Zac Johnson şu anda bu blogu çalıştırıyor. O ve yazarlardan oluşan bir ekip, bloglamanın web siteniz için gelir elde etmekten daha fazlasını yapabileceğine inanıyor. Ayrıca bloglamanın hayatınızı değiştirin. Zac ve ekibi diğer blogcularla röportaj yapmaktan zevk alır. Bu makaleleri bir arada topladılar kategori.

71. Günlük Blog İpuçları

Günlük Blog İpuçları

Bu web sitesi profesyonel blogcular için profesyonel blog hakkında bir blog. Yeni başlıyorsanız bunun sizi korkutmasına izin vermeyin. Aslında, temel bilgileri öğrenmek için akıllıca bir yer. Mark Zeni ve küçük bir yazar ekibi, işletmenizi desteklemek için nasıl blog yazacağınıza dair günlük ipuçları sunuyor.

Değişimin Üstünde Kalmak

İnovasyonun hızı son derece hızlı ilerliyor. E-Ticaret sektöründeki değişiklikler hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bilgi tabanınızın modası geçmiş olması uzun sürmez. Bunun olmasını önlemenin kolay bir yolu var.

Güncel kalma alışkanlığını geliştirin. Burada okuduğunuz bazı blogları düzenli olarak ziyaret edin. Veya kendinize kolaylık sağlayın. Bu blog yazarlarının içeriklerini doğrudan size göndermesini sağlayın. Hepsinin abonelik ve RSS feed seçenekleri var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map