En İyi Shopify e-Ticaret Platformu Web Tasarımcıları ve Geliştiricileri

Shopify, diğerlerinin ölçüldüğü e-ticaret platformudur. Neredeyse 300.000 çevrimiçi mağazaya güç veriyor. Shopify yazılımı, işletmelerin 2015 yılında 17 milyar doların üzerinde satış gerçekleştirmesine yardımcı oldu.


Shopify platformunun kullanımı güçlü olduğu kadar kolaydır. Ama bazıları için hayal kırıklığına neden olan şey budur. İşlevi en iyi şekilde nasıl kullanıyorsunuz? Diğer satıcıların uygulamalarını ve araçlarını entegre ederken en iyi şekilde faydalanıyor musunuz??

Neden bu sorularla kendiniz mücadele ediyorsunuz? Shopify e-Ticaret platformunun kullanımında uzmanlaşmış web geliştirme firmalarına güvenin. Akıllıca bir seçim yapın ve profesyonel yardıma yatırım yapın.

Shopify en iyi web tasarımcıları ve geliştiricileri

Shopify e-Ticaret sitenizle ne yapmak istediğinizle ilgili bu soruları yanıtlayarak başlayın.

Sorulacak önemli sorular

Bütçeniz nedir? Amazon’un Elastik Bilgi İşlem Bulutu (EC2) üzerinde bir Açık Kaynak e-Ticaret platformu çalıştırmak mümkündür. İlk faaliyet yılı için hiçbir şeyin yanında ödeme yapabilirsiniz. Ancak, e-Ticaret uzmanları size para kazanmanın para gerektirdiğini söyleyecek.

Çevrimiçi mağaza işletme maliyetleri genellikle elde ettiğiniz gelirle orantılıdır. Temel yazılım, barındırma ücretleri ve işlem ücretleri için ne kadar ödeme yaptınız??

Başlat pencereniz nedir? Barındırılan bazı e-Ticaret platformlarını birkaç saat içinde ayarlayabilirsiniz. Diğerlerinin hazırlanması ve dağıtılması aylar alabilir. Ve platform sadece bir unsur.

Ürünleriniz ne olacak? Gitmeye hazır fotoğraflarınız, açıklamalarınız ve tatmininiz var mı? Siz hazır olduğunuzda kullanıma hazır bir e-Ticaret yazılımına ihtiyacınız olacak.

Olmak için ne kadar esnekliğe ihtiyacınız var?? Kullanıcılar genellikle çevrimiçi mağazaları için tasarım sınırlamalarına karşı çıkacaklarını düşünürler. Ama tek engel bu değil. Seçtiğiniz platform satmayı planladığınız ürün yelpazesini yönetebilir mi??

Shopify, piyasadaki en esnek çevrimiçi mağaza üreticilerinden biridir. Muhtemelen bununla mücadeleniz olmayacak. Ancak, nasıl kurulacağını biliyor musunuz, bu yüzden ihtiyacınız olduğu kadar esnek?

Başkalarıyla iyi oynayabilir miyim? Facebook’ta bir şeyler mi satıyorsunuz? Bir Amazon mağazası mı? Uygulama içi satın alma işlemleri? İçin bir CSV dosyası Google Alışveriş?

Cevaplarınızla rahat mısınız? Artık Shopify destekli bir çevrimiçi mağaza için ihtiyaçlarınızı iyi anlıyorsunuz. Size yardımcı olacak bir uzman bulma zamanı. Bu en iyi e-ticaret yazılım platformu geliştiricileri dikkatinizi hak ediyor.

Bölge Web Tasarımı

Bölge Web Tasarım Logo

Realm’in tasarım çalışmalarından örnekler görmek için doğrudan portföye geçin. 2007’den beri buradalar. Müşteri listeleri tanıdık Fortune 500 şirketlerinden küçük şirketlere kadar uzanıyor. % 80’e yakın müşteri referans oranı, müşteri memnuniyetini ifade eder. Realm, sosyal medyanın pazarlamanızı yapmasına izin vermeniz gerektiğine inanıyor. Shopify’ı tüm büyük sosyal platformlarla entegre etmek için müşterilerle birlikte çalışırlar.

Diff (Ben Crudo Danışmanlığı)

Diff Logosu

Açılış sayfasında eğlenceli geometrik tasarımlarla oynamaya ve oynamaya cazip gelebilirsiniz. Aşağı kaydırın ve CEO Ben Crudo liderliğindeki bu geliştiriciler ekibini okuyun. Diff’e daha iyi bir e-ticaret çözümü arayan sinirli bir perakendeci olarak başladı. Ekibi sadece 2011’den beri var, ancak müşterilerden 65’ten fazla 5 yıldızlı yorum aldı. Shopify’a odaklanmak onları tasarım, entegrasyon ve pazarlamanın ön saflarında tutar.

sineLABS

sineLABS Logo

Bu platform geliştirme firması Shopify uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Bu uygulamalar e-ticaret mağazanıza sadelik ve işlevsellik katar. Şirketin çevrimiçi varlığında müşteri web sitelerini içeren bir portföy bulunmamaktadır. Tüm doğru nedenlerden dolayı. sinelabs, güçlü uygulamalar paketinde dikkatinizi çekiyor. Her biri takip etmesi kolay bir açıklamaya sahiptir. Teknik özelliklerden bunalmış değilsiniz. Bağlantılar sizi Shopify web sitesinde yer alan uygulamaya yönlendirir.

Radyatör

Radyatör Logosu

Online alışveriş görsel bir deneyimdir. Radiator Studios bunu biliyor. Bu ödüllü geliştirme firması, Shopify kullanan e-Ticaret mağazaları için duyarlı tasarıma odaklanmaktadır. Portfolyolarını ziyaret etmek, müşteriler için yaptıklarına bakmaktan daha fazlasını sunar. Her örnek ya bir vaka çalışması ya da perde arkasında neler olduğuna bir bakış sunar.

3five

3 Beşinci Logo

Müşterilerinin yaklaşık yarısı sadece e-Ticaret desteği için onlara geliyor. 3five, geliştirdikleri web sitelerini çalıştırmak için WordPress ve Shopify işlevlerini birleştirir. Kendilerine butik diyorlar, ancak 3five’in küresel bir müşteri listesi var. İndirilecek bir kaynak koleksiyonu var. Shopify e-Ticaret sitenizi oluşturmak için soracakları sorulara sizi hazırlayacaklar.

Jivaldi

Şirket logosu yok

Dönüşüm uzmanlarının bu kadar etkili bir tanımını asla okumamış olabilirsiniz. Bu e-Ticaret geliştirme şirketi, müşterilerin Shopify e-Ticaret platformunu optimize etmelerine yardımcı olur. Trafiği hedefler, dönüşüm oranlarını artırır ve yeni müşteriler bulur. Jivaldi web sitesinde karşılaşacağınız ilk şey portföyüdür. Her örnek bir vaka çalışmasını paylaşmak için genişler. Müşterinin hedefleri ve Jivaldi’nin onlara nasıl yaklaştığı size verilmiştir.

MEM Tasarımı (Mat Mullen)

Mem Tasarım Logo

Kemerinin altında 100’den fazla e-ticaret sitesi bulunan Mat Mullen, Shopify hakkında bir iki şey bildiğine inanarak söyleyebilir. Mat, yaptığı şey hakkında konuşmayı seven bir insan. Telefon numarasını doğrudan web sitesine koyar ve insanları soru sormaya teşvik eder. Hatta Slack ile ilgili birkaç soruyu bile yanıtlayacak. Mat yeteneklerini onlara ürün müdürü olarak verir. Matt’in müşteriler için çalışma portföyüne göz atın. Karar vermek için daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Şu anda Shopify’da sahip olduğu 70 şeylik referanslardan birkaçını okuyun.

SynapseIndia

Hindistan Logo

Shopify e-Ticaretinin dış kaynak kullanımı BT ihtiyaçları küresel bir deneyimdir. SynapseIndia, açık deniz gelişiminde liderlerden biridir. Şirket, 500’den fazla deneyimli BT uzmanından oluşan bir ekibe sahiptir. 3M ve PayPal’dan Sotheby’ ve IBM’e kadar küresel bir şirket listesi adına çalıştılar. Hizmet derinliklerini daha iyi anlamak için bloglarını okuyun. Açık deniz dış kaynak kullanımından emin değilseniz SSS’leriyle zaman geçirin.

Spring Web Çözümleri

Bahar Web Logo

İşte Malc Bull ve Paddy Rohr’ın e-ticaret çözümlerini nasıl geliştirdiğini anlamanın en iyi yolu. Düşünme süreçlerinde size yol göstermelerine izin verin. Özünde, teknolojinin çevrimiçi alışveriş yapanlara asla engel olmaması gerektiğine inanılıyor. Shopify çözümlerini görmek için portföylerini platforma ve hizmete göre sıralayın. Web sitesinde ayrıca müşteri vaka çalışmalarını okuyabileceğiniz bir bölüm de vardır. Bu yazma işlemleri, Spring Web’in müşterileri için nasıl çözüm ürettiğini anlamanıza yardımcı olur.

Abby Rose Tasarım

Abby Rose Tasarım Logo

Bir Shopify Uzmanları listesine sahipler, bu yüzden bu California tasarım firmasının yüksek derecelendirmelere sahip olduğunu biliyorsunuz. Portföy sayfasındaki e-ticaret siteleri, işlev ve tasarımı karıştırmak için atılan titiz adımları göstermektedir. Abigail Russel ve küçük ekibi Shopify’ın özel tasarım ve geliştirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Shopify’da yeniyseniz, ekip ücretsiz deneme ile “Ellerinizi kirletin” dedikleri gibi size yardımcı olacaktır.

Sonraki adım

Sonraki Adım Logosu

Bu tasarım firması, davranış biliminin e-ticaret mağazası işlevselliğine karar vermesi gerektiğine inanmaktadır. İnsanların sürtünmeyi satın alma sürecinden çıkarmaya yardımcı olmak için nasıl karar verdiklerini araştırıyorlar. Ajans, portföy sayfasında az sayıda çalışma örneğini paylaşır. Her biri anlayışlı bir vaka çalışması içerir. Bu yaklaşım sizin için yeni olabilir. Sonraki Adım, davranış bilimi hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için kaynaklar topladı.

Pazar Üstü

Pazar Üstü Logosu

Birkaç geliştirme şirketi, fiyatları ön sayfaya atacak kadar cesur. Yukarıda Market size en baştan söyler. Shopify platformunu kullanarak yeni bir çevrimiçi mağaza kurmanıza ve yapılandırmanıza yardımcı olacak maliyetlerin ne olacağını bilirsiniz. Şirket ayrıca mevcut Shopify sitenizdeki değişikliklerde de yardımcı olabilir. Bu özel bir şeyse, bu Shopify Expert size de yardımcı olabilir. Her durumda, fiyatlandırma konusunda açık ve şeffaftırlar. Canlandırıcı bir değişiklik.

Bir şey çok yönlü olabilir mi?

Shopify platformunun en önemli avantajlarından biri, 100’den fazla muhteşem temaya sahip olmasıdır. Çok az çaba harcayarak benzersiz bir kimlik oluşturabilirsiniz. Shopify ayrıca çevrimiçi mağazanızın işlevselliğini genişletmek için büyüyen bir araç paketine (uygulamalar) sahiptir.

Tüm bu seçenekler ve varyasyonlar sizi bunaltabilir. Özellikle e-ticarette, hatta Shopify platformunda yeniyseniz. Çevrimiçi bir mağaza açıyorsanız, mağazanın olabildiğince hızlı çalışmasını ve çalışmasını istiyorsunuz. Tüm Shopify ayrıntılarını anlamaya çalışmak zamanınızın en iyi yatırımı olmayabilir.

İşte o zaman bu kalkınma firmalarından birinin uzmanlığını aramalısınız. Çoğu sadece Shopify ile ilgilenir. Platformdan en iyi şekilde yararlanmak için herkesin bir ünü var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map