2016 yılında Top 5 e-Ticaret Alışveriş Sepeti Yazılım Yorumlar

Bu yüzden olağanüstü bir ürün veya hizmetiniz var ve satmanız gerekiyor. Ve sadece satmak değil, mümkün olan en verimli yolu bulmak. Nasıl yapacaksın?


Buradaki başarının anahtar bileşenlerinden biri, doğru alışveriş sepetini veya e-Ticaret yazılım platformunu seçmektir. Tabii ki, ürün ve pazarlama stratejiniz de önemlidir. Ancak ürününüzü veya hizmetinizi en iyi şekilde sunamıyorsanız, değersiz olacaktır.

En iyi beş alışveriş sepeti

Bu makalede, mevcut e-ticaret yazılımı türleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenecek, ihtiyaçlarınız için doğru alışveriş sepetini nasıl seçeceğinizle ilgili ipuçlarını öğrenecek ve en iyi barındırılan en iyi alışveriş sepetlerini keşfedeceksiniz. açık kaynaklı e-Ticaret yazılımı ve en popüler WordPress e-Ticaret eklentisi.

Bu makalenin yardımıyla, ürününüzü satmanın en verimli yolunu bulmak için gereken süreyi en aza indirirsiniz. Nasıl? Bu gönderiyi okuduktan sonra tam olarak neye bakacağınızı bileceksiniz, bu yüzden hemen ona dalın.

ECOMMERCE ALIŞVERİŞ SEPETLERİ YAZILIMI

E-ticaret yazılımı tam olarak neler yapabilir? Ürünlerinizi kolayca yönetmenizi (ekleyip kaldırmanızı), vergileri hesaplamanızı sağlar ve hemen hemen tüm çevrimiçi mağazaların çekirdeğidir.

e-Ticaret yazılımı kullanıcı dostu bir arayüz sağlar ve derin teknik altyapıya sahip olmayanlar için bile mağazanın tüm işlevlerini kontrol etmeyi kolaylaştırır.

İşte e-ticaret yazılımının en popüler dört türü. Biraz sonra belirli yazılım ürünleri hakkında daha ayrıntılı ayrıntılara gireceğiz, bu yüzden okumaya devam edin.

 • 1. Kendinden barındırılan e-Ticaret yazılımı. Bu e-Ticaret yazılımı ile paranızı ürünün ilk satın alımına – donanım ve kurulum hizmetlerine yatırıyorsunuz. Çok daha fazla esneklik sağlar ve tüm sistemi kendi başınıza güncellemeyi ve yönetmeyi mümkün kılar.
 • 2. Hizmet olarak yazılım (SaaS) e-Ticaret. SaaS çözümleri bulut teknolojisine dayanır. Ayrıca “barındırılan” olarak da bilinir. Bu tür e-Ticaret yazılımı ile, sağlayıcıların veri merkezlerinden size sunduğu hizmete abonelik için ödeme yaparsınız. Daha uygun fiyatlı olsa da, kendi kendine barındırılan e-Ticaret yazılımının sunduğu özgürlük miktarından yoksundur. Sağlayıcılar hala ürünlerini güncelliyor, yeni özellikler getiriyor ve sorun giderme ile ilgileniyor.
 • 3. Açık kaynaklı e-Ticaret yazılımı. Açık kaynaklı e-Ticaret platformları, kullanıcıların gerekli yazılımı kendi sunucularına kurmasına, yönetmesine ve yapılandırmasına olanak tanır. Programın kodunu değiştirmek mümkündür. Bununla birlikte, belirli bir düzeyde teknik bilgi ve geliştirme uzmanlığı gerektirir. İşlevselliği genişletmek için çok çeşitli eklentiler ve eklentiler sağlar ve yazılımın kendisi ücretsizdir.
 • 4. Eklenti veya eklenti. Bu tür, zaten bir bloglama platformuna veya eklentilere izin veren WordPress tabanlı bir web sitesine sahip olanlar için mükemmel bir alternatif olarak çalışır. Eklentiler ve eklentiler, sitenizi birkaç tıklamayla pratik olarak çevrimiçi bir mağazaya dönüştürür. Hem satın almanız gereken hem de tamamen ücretsiz olan eklentiler de dahil olmak üzere çok çeşitli eklentiler vardır.

Doğru Alışveriş Sepetini Seçmek İçin İpuçları

Bir alışveriş sepeti seçimi, satışlarınızın gidişatını belirler. Size ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin, yakında başarıya ne kadar hızlı yaklaşacağınızı göreceksiniz..

Ancak, gereksinimlerinizi karşılamayanı seçerseniz, zorluklarla başa çıkmanız ve hatalarınızı düzeltmek için daha fazla zaman harcamanız gerekir.

Aşağıda açıklanan 25 ipucu, hatalardan kaçınmanıza ve sizin için en iyi olacak alışveriş sepetini seçmenize yardımcı olacaktır..

 • 1

  E-Ticaret yazılımının türü – e-Ticaret yazılımını aramaya başlamadan önce, istediğiniz türü seçin. Örneğin, mevcut bir WordPress kullanıcısıysanız, bir WordPress e-Ticaret eklentisi (ör. WooCommerce) mükemmel bir seçenektir.

 • 2

  Uyumluluk – Uyumluluğu kontrol edin. Alışveriş sepetinizin mevcut donanım, işletim sisteminiz ve Web sunucusu yazılımıyla iyi çalışması gerekir.

 • 3

  Verileri içeri aktarma – Verileri içeri aktarma yeteneğine bakın. Bu, özellikle büyük bir ürün veritabanına sahipseniz önemlidir. Bunu yaparsanız, tüm bu verileri aktarmak için kesinlikle kolay bir yola ihtiyacınız olacaktır..

 • 4

  Ölçeklenebilirlik – Büyüme potansiyelini düşünün. İşletmenizi büyütmek istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yazılımları seçtiğinizden emin olun. Örneğin, fiyatlandırma planlarından en az biri sınırsız ürüne izin veriyor mu?.

 • 5

  Öncelikli özellikler – Alışveriş sepetinizin hangi ana özelliklere sahip olması gerektiğine karar verin. Bu, aramanızı daraltmanızı kolaylaştıracaktır.

 • 6

  Satış vergisi ve nakliye maliyetinin hesaplanması – Gerekli tüm hesaplamaları yapabilme özelliği, kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirir. Dolayısıyla, uluslararası müşterilere gönderim maliyetlerini e-postayla göndermek yerine bu özelliğe sahip olmak daha iyidir.

 • 7

  Farklı ödeme yöntemleri – Alışveriş sepetinizin farklı ödeme yöntemlerini desteklemesi gerekir. Müşterilerinize seçim özgürlüğü vermeniz ve mümkün olduğunca çok sayıda ödeme yöntemi eklemeniz gerekir.

 • 8

  Uluslararası müşteriler – Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere satmak istiyorsanız, farklı dilleri destekleyen, para birimlerini kabul eden ve uluslararası nakliye ve vergi seçenekleri sunan yazılımları arayın.

 • 9

  Güvenlik – PCI DSS (Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standartları) uyumlu ve SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikaları bulunan güvenli bir alışveriş sepeti seçin.

 • 10

  Özelleştirme – e-Ticaret yazılımınızda, bunları özelleştirmek için önceden hazırlanmış bir dizi şablon ve araç varsa, kendi mağazanızı oluşturmanız çok daha kolay olacaktır.

 • 11

  Fiyat değişiklikleri – Belirli satın alımlar için özel promosyonlar ve indirimler sunarak müşterileri çekebilmeniz gerekir. Dolayısıyla, ürünlerin fiyatını hızlı bir şekilde değiştirme yeteneği de bir artı.

 • 12

  Ürün uyarıları ve terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma – Stokta olmayan bir ürün mevcut olduğunda müşterileri uyarma veya alışveriş sepetlerini terk ettiklerinde onları uyarma ve tamamlamalarını teşvik etme gibi uyarıları kullanma yeteneğine bakın. bu satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

 • 13

  Analizler ve raporlama – Performansınızı artırmak ve satış miktarını en üst düzeye çıkarmak için istatistiksel verilere erişmeniz önemlidir. Yazılımınızın çevrimiçi mağazanızdaki müşteri etkinliği hakkında ayrıntılı raporlar oluşturabildiğinden emin olun.

 • 14

  Sanal araba – Mağazanız için kullanıcı deneyimini geliştirecek başka bir şey de sanal bir arabadır. Müşterilerinize mağazanızın etrafında alışveriş yapmaya devam etme ve ihtiyaç duydukları her şeyi bulduktan sonra siparişi verme imkanı verir.

 • 15

  Mobil optimizasyon – Mobil kullanıcı olan müşterileri kaybetmemek için mobil uyumlu olduğundan emin olun.

 • 16

  Hızlı yükleme süresi – Yeterince hızlı yüklendiğinden emin olmak için yükleme süresini kontrol edin. Kissmetrics’e göre, “Tüketicilerin% 47’si bir web sayfasının 2 saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini bekliyor”, bu nedenle çok yavaşsa müşterilerinizi kaybedebilirsiniz.

 • 17

  Kullanım kolaylığı – Kullanımı kolay ve dik bir öğrenme eğrisi olmayan yazılımlar, özellikle kodlama bilginiz yoksa önemlidir.

 • 18

  Destek düzeyi – Özellikle e-ticaret yazılımına aşina değilseniz, ihtiyacınız olduğunda yardım bulabileceğinizi bilmeniz gerektiğinden, yazılımın ne kadar destek sunduğunu öğrenin..

 • 19

  Kaynaklar – Sorunları kendi başınıza çözmek için kullanabileceğiniz çok çeşitli faydalı kaynaklar sunan yazılımları arayın.

 • 20

  Araçlar – İşletmenizi büyütmenize yardımcı olacak yerleşik araçları arayın (ör. Analitik araçları, SEO araçları, pazarlama araçları vb.).

 • 21

  Kurulum – Kuruluma ne kadar zaman ayırmak istediğinize karar verin. Hızlı, kolay, stressiz bir kurulum istiyorsanız, karmaşık ve zaman alıcı kurulumlara sahip yazılımlardan kaçının.

 • 22

  Mobil uygulama – Çevrimiçi mağazanızı istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolayca yönetebilmenizi istiyorsanız, hareket halindeyken yönetebilmeniz için bir mobil uygulama içeren yazılımı arayın.

 • 23

  Bütçe – e-Ticaret yazılımını aramaya başlamadan önce, her ay ne kadar para harcamak istediğinize karar verdiğinizden emin olun. Örneğin, küçük bir işletmeniz varsa, kurumsal e-Ticaret yazılımı sizin için en iyisi olmayabilir.

 • 24

  Ücretsiz deneme – Ücretsiz deneme, ücretsiz sürüm veya demo varsa, kararınızı vermeden önce deneyin. Bu, yazılımın sizin için uygun olup olmadığı hakkında daha iyi bir fikir verebilir..

 • 25

  Kullanıcılardan ve uzmanlardan geri bildirim – Kararınızı vermeden önce yazılım incelemelerini okuyun. Kullanıcıların ve uzmanların, özellikle aynı sorunlarla karşılaşabileceğiniz için karşılaştıkları sorunlar hakkında ne söylediğini öğrenin..

En İyi Barındırılan Alışveriş Sepetleri

Shopify

2004 yılında kurulan Shopify şimdi 300.000’den fazla çevrimiçi mağazaya güç veriyor. Kullanıcılar sürekli olarak Shopify’ı en iyi barındırılan alışveriş sepetlerinden biri olarak derecelendirdi.

Shopify web sitesi

Ana Özellikler.

 • Profesyonel bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi e-Ticaret özelliği içerir.
 • Satıcı araçlarını, raporları ve analiz araçlarını içerir.
 • Google Analytics ile entegre olur ve ürün raporları sağlar.
 • 70’den fazla ödeme ağ geçidi ile entegre olur – kredi kartlarını, PayPal ödemelerini ve satış otomasyonunu kabul edebilirsiniz.
 • Kuponlar, indirim kodları ve özel hediye kartları oluşturmanıza olanak tanır.
 • Kullanıcılara sepetlerini terk ettiyse hatırlatmaları için e-posta göndermenizi sağlar.
 • Sosyal ağlarla entegre olur.
 • Yerleşik bir mobil ticaret alışveriş sepeti içerir.
 • Kapsamlı bir uygulama pazarı içerir.
 • PCI DSS uyumlu ve SSL sertifikası mevcut.

tasarlamak.

Shopify, Happy Cog, Pixel Union ve Clearleft gibi dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulan temalar da dahil olmak üzere, mobil uyumlu ve özelleştirilebilir 1000’den fazla temiz ve fonksiyonel tema seti sunar. Kullanıcı gereksinimlerinin çoğunu karşılayabilecek ücretsiz ve ücretli temalar arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

Beğendiğiniz ancak tam olarak istediğiniz bir tema bulmazsanız, sizin için ince ayar yapmak için bir Shopify tasarım uzmanı kiralayabilir veya hatta sadece sizin için tamamen yeni bir özel tasarım oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma.

Sizin için doğru olup olmadığı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için önce Shopify’ın 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.

Shopify’ın fiyatlandırma planları Temel plan için aylık 29 ABD doları ve Premium plan için aylık 299 ABD dolarına kadar değişmektedir. Standart planın ücreti aylık 79 dolar. 1 yıllık ve 2 yıllık abonelikler sırasıyla% 10 ve% 20 tasarruf sağlayacaktır.

Temel plan, yeni başlayan yeni işletmeler için en uygun olanıdır, ancak işinizi daha da büyütmek istiyorsanız Standart plan veya Premium plan daha iyi bir seçenek olabilir.

Ayrıca, ürünlerinizi Facebook’ta ayda sadece 9 $ karşılığında satmanıza olanak tanıyan Shopify Lite planı da var. Ve yüksek hacimli satıcılar için bir SaaS e-Ticaret platformu olan Shopify Plus da var. Kurumsal düzeyde çözümler arayan büyük işletmeler için mükemmel bir seçenektir.

Shopify POS’unuzu (Satış Noktası) aylık 40 $ ‘a yükseltebilecek Perakende Paket gibi ekstra özellikler de satın alabilirsiniz..

Artıları & Eksileri.

Artıları:

 • Kullanımı kolay, kullanıcı dostu arayüz.
 • Sınırsız bant genişliği, dosya depolama ve ürünler.
 • Çok çeşitli ücretsiz şablonlar.
 • Yerleşik pazarlama araçları.
 • PayPal’ın kolay entegrasyonu.
 • İşlevleri genişletmek için üçüncü taraf uygulamalarını destekler.
 • WordPress, Wix ve Squarespace ile bütünleşir.
 • Mükemmel 7/24 müşteri desteği.
 • Tüm planlar ücretsiz bir SSL sertifikası içerir.

Eksileri:

 • Özelleştirme özgürlüğünden yoksun.
 • Birden çok dili desteklemiyor.
 • Yerel ödeme sistemi yalnızca belirli ülkelerle çalışmakla sınırlıdır.
 • Üçüncü taraf ödeme ağ geçitleri için işlem ücretleri.
 • Görüntülerin doğru görüntülenmesi ile sorun olabilir. Bazen bundan kaçınmak için önceden kırpmak daha iyidir.

Müşteri servisi.

Shopify’ın 7/24 hizmet veren bir destek ekibi var. Onları arayabilir, e-posta yazabilir veya canlı sohbette onlarla konuşabilirsiniz. Belirli bir alanla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, kurulum uzmanları, tasarım uzmanları, web geliştirici uzmanları, pazarlama uzmanları ve fotoğraf uzmanları da dahil olmak üzere çeşitli Shopify uzmanlarına erişebilirsiniz..

Shopify, sorunları kendi başlarına çözmek isteyenler için bir kaynak kütüphanesine sahiptir. Bu, “E-ticaret Üniversitesi” nde bir dizi kullanıcı kılavuzu ve öğretici, podcast, bir iş ansiklopedisi, bir SSS ve tartışma forumu koleksiyonunun yanı sıra çeşitli videolar, vaka çalışmaları, e-kitaplar ve web seminerleri içerir.

Shopify buluşmalarını ve katılacakları etkinlikleri “E-ticaret Üniversitesi” nden de bulabilirsiniz.

BigCommerce

2009 yılında kurulan BigCommerce şu anda yaklaşık 100.000 çevrimiçi mağazaya güç veriyor ve ortalama çalışma süresi% 99.99. Tüccarları yıllık% 28 büyüyor, bu da sektör ortalamasının neredeyse iki katı ve BigCommerce Enterprise yılda 1 milyon doların üzerinde satış yapıyor.

BigCommerce web sitesi

Kullanıcılar BigCommerce’i sürekli olarak en iyi barındırılan alışveriş sepetlerinden biri olarak derecelendirdi. Diğer ödüller arasında 2014 Yılın Şirketi için Stevie Altın Ödülü.

Ana Özellikler.

 • Dijital ve fiziksel ürünler satmanıza, bunları kategorilere ayırmanıza ve kendi gönderim ücretlerinizi kullanmanıza olanak tanır.
 • PayPal ve çok sayıda ödeme ağ geçidi ile entegre olur.
 • Arama motoru optimizasyonu seçenekleri ve tam içerik yönetimi işlevselliği sağlar.
 • Kullanıcılara sepetlerini bırakıp bırakmadıklarını hatırlatmak için otomatik olarak e-posta gönderebilir.
 • Çalışanlarınıza belirli görevleri tamamlama izni veren hesaplar oluşturmanıza olanak tanır (ör. Yalnızca satış ekibiniz ürün fiyatlarını değiştirebilir, vb.).
 • Kullanıcıların CSS ve HTML’yi değiştirmesine olanak tanır.
 • Kapsamlı bir uygulama pazarı içerir.
 • Varsayılan olarak hediye kartları ve kuponlar oluşturma olanağı sağlar.
 • PCI DSS uyumlu ve ayrı bir SSL mevcut.

tasarlamak.

BigCommerce, 7 ücretsiz ve neredeyse 80 ücretli tema şablonu sunar. Ücretli şablonların fiyatları 145 ila 235 dolar arasında değişiyor. Bununla birlikte, çoğu 170 ila 195 $ arasında.

En iyi olanı bulmanıza yardımcı olacak kategorilerle farklı endüstriler için çeşitli temalar arasından seçim yapabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, BigCommerce mağazanızın benzersiz görünmesini sağlamak için HTML ve CSS kodlarını değiştirmenize izin verir.

BigCommerce, yerleşik bir mobil mağazanın yanı sıra herhangi bir ekran boyutuna (masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları) otomatik olarak ayarlanacak duyarlı temaları içerdiğinden mobil uyumludur..

Fiyatlandırma.

BigCommerce, farklı özelliklerle dört fiyatlandırma planı sunar. Her fiyatlandırma planının yıllık satış limiti de vardır. Bu sınırı aşarsanız, BigCommerce başka bir fiyatlandırma planına geçmenizi gerektirir. 1 yıllık abonelikler% 10 tasarruf etmenizi sağlar.

 • BigCommerce Standardı. 50.000 $ yıllık satış limiti ile aylık 29.95 $.
 • BigCommerce Plus. 125.000 $ yıllık satış limiti ile aylık 79.95 $. Bu plan ve Standart plan hem yeni hem de hızlı büyüyen işletmeler için tasarlanmıştır.
 • BigCommerce Pro. 1.000.000 $ yıllık satış limiti ile aylık 199.95 $. Bu plan yüksek hacimli işletmeler için tasarlanmıştır.
 • BigCommerce Enterprise. Bu plan işinize uyarlanmıştır. Bunun fiyatı değişir ve işletmenizin gereksinimlerine bağlıdır. Yüksek satış ve gelişmiş ihtiyaçları olan yerleşik çevrimiçi mağazalar için tasarlanmıştır.

Hangi planı seçeceğinizden emin değilseniz, test etmek ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olup olmadığını öğrenmek için önce 15 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.

Artıları & Eksileri.

Artıları:

 • Web geliştirme becerileri olmayan birisinin kolayca ele alabileceği bir mağaza oluşturucu ile kullanımı en kolay olanlardan biri.
 • Tüm planlara sınırsız ürün, dosya depolama, bant genişliği ve personel hesapları dahildir.
 • Otomatik e-postalar ve pazarlama özellikleri.
 • E-Ticaret için özel olarak tasarlanmış analizler ve raporlama.
 • Yerleşik bir blog.
 • İşlem ücreti yok.
 • Daha düşük PayPal işlem ücretleri.
 • Mükemmel 7/24 müşteri desteği.

Eksileri:

 • Daha pahalı bir fiyatlandırma planına gerekli yükseltmeyle yıllık satış sınırlaması.
 • Hareket halindeyken mağazanızı yönetmenize olanak tanıyan mobil uygulamaların eksikliği.
 • Rakiplere kıyasla daha az ücretsiz şablon ve biraz daha yüksek fiyatlandırma.
 • Oldukça zor bir kişiselleştirme. Kodlarını değiştirebilmenize rağmen, belirli bir uzmanlık seviyesine sahip olmanız gerekir. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla eklenti yok.

Müşteri servisi.

BigCommerce’nin müşteri hizmetleriyle ilgili birkaç sorunu vardı, ancak şimdi hepsi gitti gibi görünüyor. Telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla 7/24 destek sağlar.

Bunun dışında, “BigCommerce Üniversitesi” nden nasıl yapılır ve sorun giderici makaleler, kılavuzlar, videolar, bir topluluk forumu ve ihtiyaç duyduğunuzda uzmanlardan yardım bulabileceğiniz bir İş Ortağı Pazarı (örneğin, tasarımcılar) içeren bir destek portalı vardır. , web geliştiricileri, e-Ticaret danışmanları, pazarlama hizmetleri ajansları vb.).

Volusion

Volusion 1999 yılında kuruldu ve şimdi ticari satışlarda 21 milyar doların üzerinde satış yapıyor ve 40.000’den fazla çevrimiçi mağaza Volusion yazılımı kullanıyor. Kullanıcılar, Volution’u sürekli olarak en iyi barındırılan alışveriş sepetlerinden biri olarak derecelendirdi ve 2011 Yılın Ön Hat Müşteri Hizmetleri Ekibi için Stevie Ödülü’nü kazandı..

Volusion web sitesi

Ana Özellikler.

 • Premium plan ile sınırsız sayıda ürünü listelemenizi sağlar.
 • Alan adınızla şirket e-posta adresleri oluşturabilirsiniz.
 • Çok sayıda para birimiyle çalışır ve yerleşik vergi hesaplama özelliği vardır.
 • Akıllı telefon tabletleri ve akıllı saatler dahil olmak üzere mağazanızı yönetmek için bir dizi mobil cihazı destekler.
 • Bir dizi SEO, pazarlama ve RMA (İade Edilen Ürün Yetkilendirme) araçları sağlar.
 • Kullanıcılara sepetlerini terk ettiyse hatırlatmaları için e-posta göndermenizi sağlar.
 • Kupon kodları ve hediye kartları oluşturmanıza olanak tanır.
 • EBay, Amazon ve Facebook ile bütünleşir.
 • Geniş bir uygulama pazarı olan Merchant Marketplace’i içerir.
 • PCI DSS uyumlu ve SSL sertifikaları var.

tasarlamak.

Volution, şu kategorilere ayrılmış çok çeşitli tasarım şablonlarına sahiptir: ev ve bahçe, spor ve açık hava, giyim ve aksesuar, gıda, hobi, sağlık ve güzellik, oto ve endüstriyel ve elektronik.

20’den fazla mobil uyumlu 80’den fazla ücretsiz şablon sunuyor. Yaklaşık 50 $ ‘dan 900 $’ a kadar değişen yaklaşık 277 ücretli şablon var. Ayrıca CSS ve HTML’yi özelleştirebileceğiniz yerleşik bir şablon düzenleyici de vardır. Ayrıca bir grafik düzenleyiciye sahip olsa da, işlevselliği yoktur.

Özel bir tasarım istiyorsanız, özel web tasarım paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Başlangıç ​​paketinin maliyeti 4000 $; Growth paketi 5300 dolar, Advanced paketi 6500 dolar. Hepsi duyarlı bir ana sayfa tasarımı, duyarlı şablon tasarımı, UI tema tasarımı, duyarlı kategori düzeni ve teknik SEO içerir.

Fiyatlandırma.

Volusion, müşterilerine platformu test etme fırsatı vermek için 14 günlük ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor. Hangi planın sizin için doğru olduğuna karar vermek için e-ticaret danışmanları ile görüşebilirsiniz.

Aylık ödemelerle dört fiyatlandırma planı sunar ve 1 yıllık abonelik satın almayı seçerseniz% 10 indirim sunar. Volusion ile birden fazla mağaza satın alırsanız, her ek mağazada% 10 indirim alırsınız..

 • Mini planın ücreti aylık 15 dolar. Bu plan 100 ürün, 1 GB bant genişliği ve çevrimiçi destek içerir.
 • Artı planın maliyeti aylık 35 $. Bu plan 1.000 ürün, 3 GB bant genişliği, çevrimiçi ve telefon desteği içerir.
 • Profesyonel planın maliyeti aylık 75 dolar. Bu plan 10.000 ürün, 10 GB bant genişliği ve öncelikli destek içerir.
 • Prim planı aylık 135 $ ‘dır. Bu plan sınırsız ürün, 35 GB bant genişliği, öncelik desteği ve özel bir hesap yöneticisi içerir.

Pro ve Premium planları, müşterilerinize indirimler sağlamanıza ve marka bağlılığını artırmanıza olanak tanıyan “Müşteri Sadakat Planı” ve “Günün Fırsatı” özelliklerini içerir.

Artıları & Eksileri.

Artıları:

 • Tüm fiyatlandırma planları sınırsız depolama alanının yanı sıra duyarlı şablonlar, mobil ticaret, bir Facebook mağazası, otomatik vergi oranlarını içerir.
 • Hareket halindeyken mağazanızı kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir Volusion mobil uygulaması.
 • Hızlı ve kolay kurulum.
 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi.
 • Fiyatlandırma planından bağımsız olarak işlem ücreti alınmaz.
 • Otomatik günlük yedeklemeler ve otomatik platform güncellemeleri.
 • Bir dizi e-ticaret özelliği, pazarlama ve SEO aracı sunar.
 • Duyarlı teknik desteği var.
 • Üçüncü taraf gönderim sağlayıcılarıyla entegre olur.

Eksileri:

 • Tüm fiyatlandırma planları sınırlı bant genişliğine sahiptir ve GB başına ortalama 7 ABD dolarıdır.
 • Yerleşik bir bloglama platformu yok.
 • Birden çok dili desteklemez ve sayfaları manuel olarak çevirmenizi önerir.
 • E-posta özelleştirmesini desteklemiyor. Teknik olarak mümkündür, ancak sadece bir kodun ayarlanmasıyla.

Müşteri servisi.

Artı planından başlamak üzere tüm fiyatlandırma planları 7/24 kişisel destek sunar. Telefona, canlı sohbete veya e-postalara erişebilir ve Volution ile Twitter ve Facebook’ta da iletişim kurabilirsiniz. Pro ve Premium planlarında daha hızlı yanıt süresi ile öncelikli destek de bulunur.

Bir bilgi tabanı, Volution’un e-Ticaret Trendleri Blogu, müşteri referansları, video eğitimleri, SSS, kılavuzlar, web seminerleri ve geliştirici wiki dahil olmak üzere birçok kaynağa erişebilirsiniz..

Grafik tasarım, web tasarımı, pazarlama hizmetleri, mağaza kurulumu ve yönetimi, ürün yükleme ve mağaza taşıma gibi çeşitli alanlarda sertifikalı Volution uzmanlarından yardım da alabilirsiniz..

En İyi Kendinden Barındırmalı Açık Kaynak e-Ticaret Yazılımı

Magento

2007 yılında lanse edilen Magento, yılda 50 milyar doların üzerinde brüt ürün hacmiyle işlem gören en iyi açık kaynaklı e-ticaret platformudur. 250.000’den fazla çevrimiçi mağazaya güç veriyor. Kullanıcılar Magento’yu sürekli olarak kendi kendine barındırılan en iyi açık kaynaklı e-Ticaret yazılımı olarak derecelendirdi.

Magento web sitesi

Ana Özellikler.

 • Mağazanızı özelleştirmek için Magento ve üçüncü taraf sağlayıcılardan geniş bir tema yelpazesi mevcuttur.
 • Ödeme ödeme ve gönderim ile sanal bir araba özelliği var.
 • PayPal, Simple Pay, Amazon Payments, Google Checkout ve diğer ödeme ağ geçitleriyle çalışır.
 • Mevcut siparişlere ilişkin bilgileri izler ve müşterilerin bir istek listesine ürün kaydetmesine olanak tanıyan bir satın alma geçmişi sağlar.
 • Tarayıcı algılaması var ve sayfayı belirli bir cihaz için otomatik olarak özelleştiriyor.
 • Bir dizi ürün yönetimi, pazarlama ve SEO araçları vardır. Ayrıca size analizler ve raporlar sağlayabilir.

tasarlamak.

Magento online mağazanız için önceden hazırlanmış tasarım şablonları bulabileceğiniz birçok yer var. Bunlar üçüncü taraf sağlayıcıların mağazaları.

Çok çeşitli ücretsiz şablonlar da dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok şey var. Ücretli şablonların fiyatları mağazadan mağazaya değişir. Tabii ki, sıfırdan kendi tasarımınızı da oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma.

Magento Topluluk Sürümü yazılımı ücretsiz olarak kullanılabilir.

Ancak, yazılımın bir Enterprise Edition sürümü de vardır. Mağazayı kurmanıza yardımcı olabilecek açık mimari, eksiksiz özelleştirme, sunucu uygulaması ve sertifikalı geliştiricilere ve iş ortaklarına erişim sunar. Tüm bunları temel paketle yıllık 17.900 $ karşılığında alabilirsiniz.

Ayrıca, hizmet olarak bir platform olan Enterprise Cloud Edition ve çok kanallı işlemlerinizi yönetmenizi sağlayan Commerce Order Management Suite de var.

Artıları & Eksileri.

Artıları:

 • En belirgin avantajlardan biri, yazılımın Topluluk Sürümü’nün tüm işlev ve özelliklerle ücretsiz olarak kullanılabilir olmasıdır..
 • Tamamen ölçeklenebilir ve orta ölçekli işletme sahiplerinden büyük satıcılara kadar herkesi tatmin edebilir.
 • Esnektir ve tamamen benzersiz tasarımlara ve özelliklere sahip mağazalar oluşturmanıza olanak tanır.
 • Mağazanız için bir mobil sürümü otomatik olarak entegre edebilir.
 • Bir dizi SEO aracı sağlar.

Eksileri:

 • Yazılımın kendisi ücretsiz olsa da, hala ücretli tasarım şablonları, eklentiler vb. Vardır. Sorun giderme ile başa çıkmak için uzmanlarına yardımları için ödeme yapmanız gerekecektir..
 • Bazen Magento merkezli mağazalar yavaş bir yükleme süresinden muzdariptir.
 • Bu yazılımdan en iyi şekilde yararlanmak için kodlama deneyimi tercih edilir.
 • Düzgün çalışması için Magento tabanlı bir mağaza için özel bir sunucu gerekir, bu da ekstra harcama anlamına gelir.
 • Destek için yavaş tepki süresi vardır.

Müşteri servisi.

Yazılımın Topluluk Sürümü’nü kullananlar, Kurumsal Sürüm sahiplerinin 7/24 destek, bir hesap yöneticisi ve danışmanları ekibine erişim ve ekstra güvenlik desteği özellikleri ile aynı desteği almazlar.

Başka bir deyişle, kendi başınızasınız ve mağazanızla ilgili sorunları çözmeniz gerekmesi durumunda deneyimli geliştiricilerle birlikte çalışmanız gerekiyor.

Bununla birlikte, forum hala mevcuttur ve sorunlarınız için burada tartışabilir ve çözümler bulabilirsiniz..

Ayrıca, zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak web’de bulunan belgeler ve genel bilgiler de vardır..

Magento Resources Library’ye de erişebilir ve bu alanlarda yararlı videolar, web seminerleri ve yayınlar bulabilirsiniz: sipariş yönetimi, pazarlama ve mal, uluslararası genişleme, müşteri deneyimi, performans ve ölçeklenebilirlik, perakende inovasyonu, iş esnekliği, mobil mimari ve teknoloji güvenlik, ödeme ve sahtekarlığın yanı sıra.

En Popüler WordPress e-Ticaret Eklentisi

WooCommerce

WooCommerce 2011 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda dünya çapında 17.098.047 indirme ile en popüler WordPress e-Ticaret eklentisidir. Kullanıcılar, WooCommerce’i sürekli olarak en popüler WordPress eCommerce eklentisi olarak derecelendirdi ve şu anda tüm çevrimiçi mağazaların% 37’sinden fazlasını kullanıyor.

WooCommerce web sitesi

Ana Özellikler.

 • Hem satıcılar hem de alıcılar için tamamen mobil uyumludur.
 • Fiziksel ürünleri dijital ürünlerle birlikte satmanıza olanak tanır.
 • Nakliye ve vergi hesaplamalarını kolaylaştırmak için coğrafi konum özelliklerine sahiptir.
 • Stok seviyesini takip etmenize ve siparişleri yönetmenize yardımcı olacak bir stok yönetimine sahiptir..
 • Müşteri incelemelerini etkinleştirme olanağı sağlar.
 • Analitik özellikler ve SEO araçları sunar.
 • 300’den fazla ücretsiz ve ücretli uzantıya sahiptir.
 • Mevcut verilerinizi başka bir e-Ticaret platformundan WooCommerce’a taşımanıza olanak tanır.

tasarlamak.

Genel olarak, WooCommerce’in herhangi bir varsayılan tasarımı yok.

Ancak, mevcut tüm WordPress temalarıyla harika çalışıyor. Eklenti için özel olarak geliştirilen özel temalar da vardır. Bazıları ücretsiz, bazıları ise 39 ila 139 dolar arasında değişiyor. Tam bir özelleştirme var ve tüm eklenti özelliklerini destekliyorlar.

Örneğin, Woofront ile sorunsuz entegrasyon sunan WordPress temalarına erişmenizi sağlayan Storefront platformunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz..

Ayrıca görsel editörler ve tasarımı özelleştirmek istiyorsanız CSS ve HTML’yi ayarlama olanağı da var.

Fiyatlandırma.

WooCommerce eklentisini indirmek ücretsizdir. İşlem ücretleri yoktur ve depolama alanı ve bant genişliği sitenizin barındırılmasına bağlıdır.

Giderler, bir WordPress sitesinin bakımını, özel temaları, sitenin işlevselliği genişletmek için ekstra eklentileri, ek ödeme ağ geçitlerini vb. İçerebilir. WooCommerce’in ücretsiz olarak indirilmesine rağmen, büyük olasılıkla çevrimiçi mağazanızı oluşturup büyütmek için istediğiniz tüm özelliklere sahip olmak.

Artıları & Eksileri.

Artıları:

 • Eklentinin kendisi ücretsiz.
 • Tam ölçeklenebilirlik.
 • Mobil cihazlar için uygun.
 • Sayfada ödeme ve varsayılan özellikler olarak kupon kodları oluşturma yeteneği.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli uzantılar ve eklentiler.
 • Hem site hem de eklenti için çeşitli temalar.
 • İPhone’unuzdaki mağazanızla kolayca güncel kalmanızı sağlayan ücretsiz WooCommerce iOS uygulaması.
 • Mevcut WordPress kullanıcıları için mükemmel bir seçenek haline getiren WordPress ile sorunsuz entegrasyon.

Eksileri:

 • Bazı hayati özelliklerden yoksun. Uzantılar var, ancak bunlar için ödeme yapmanız gerekecek, bu da ekstra harcama anlamına gelir.
 • Yalnızca WordPress ile çalışır.
 • Bazı özel temalarla veya hatta varsayılan WordPress temalarıyla o kadar iyi çalışmıyor.
 • Woo olmayan bir tema kullanırsanız güncelleme zor.
 • Sınırlı müşteri desteği.

Müşteri servisi.

Kişisel destek oldukça sınırlıdır. Yine de, bir yardım bileti gönderebilir ve bir WooCommerce temsilcisinin sizinle iletişim kurmasını bekleyebilirsiniz..

Bir SSS bölümü, bilgi tabanı, WordPress ve WooCommerce toplulukları, eğiticiler, nasıl yapılır, diğer belgeler ve çok sayıda video var. Tüm bu alternatifler sorunlarınızı kendi başınıza çözmenize yardımcı olabilir.

Uzman yardımı arıyorsanız, yardıma ihtiyacınız olan alanda uzmanlaşmış doğrulanmış bir WooExpert bulabilirsiniz.

Sonuç: Hangi araba sizin için daha iyidir?

İşte burada.

Sizin için en uygun alışveriş sepetini seçmek için, belirli bir yazılımla tam olarak ne elde etmek istediğinizi bilmeniz gerekir. Ve beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağı.

Mevcut seçenekleri karşılaştırın, her çözümün tüm artılarını ve eksilerini kontrol edin ve topladığınız bilgilere dayanarak kararınızı verin. Bu tür bilgilendirilmiş kararlar, sizi başarıya götürecek ve belirlediğiniz hedeflere ulaşacaklardır..

Doğru yazılımı aramayı kolaylaştırmaya yardımcı olacak bazı son ipuçları için, kendinize sormanız gereken ana sorular şunlardır:

 • Bütçen ne?
 • İş hedefleriniz nelerdir ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz e-Ticaret yazılım özellikleri nelerdir? Başka bir deyişle, hangi özellikler diğerlerine göre önceliklidir?
 • Ne tür bir e-ticaret yazılımı istiyorsunuz? Kendi kendine barındırılan, SaaS veya açık kaynaklı e-Ticaret yazılımı? Veya bir eklenti veya eklenti size daha uygun mu??
 • Yazılım ne kadar ölçeklenebilir? Küçük bir işletmeniz varsa, işinizi büyütmenize yardımcı olur mu? Yüksek satışları olan büyük bir işletmeniz varsa, yazılım gelişmiş özelliklere sahip kurumsal düzeyde çözümler sunuyor mu??
 • Yazılımı kullanmayı, çevrimiçi mağazanızı kurmayı ve yönetmeyi öğrenmek için ne kadar zaman harcamak istiyorsunuz? Ve eğitilmeleri gerekiyorsa ekibinizi eğitmek için ne kadar zaman ve para harcamak istersiniz??
 • Siz ve çalışanlarınız ne kadar kodlama bilgisine sahip? Kodlama bilgisi gerektirmeyen, kullanımı kolay bir yazılım aramanıza gerek var mı??
 • Artıları ve eksileri biliyor musunuz?
 • Kullanıcılar ve uzmanlar yazılım hakkında ne diyor? Karşılaştıkları ana sorunlar nelerdir ve işinizin büyümesine müdahale ederler mi??
 • Ne kadar desteğe ihtiyacınız var? Örneğin, 7/24 destek var mı? Canlı sohbet, e-posta ve telefon desteği var mı? Sorunları kendiniz çözmek için kullanabileceğiniz kaynaklar var mı?
 • Ücretsiz deneme sürümünü, ücretsiz sürümü veya demoyu denediniz mi? Başka bir deyişle, tüm araştırmanızı yaptınız ve önce test ettiniz mi? Doğru kararı vermek için şimdi zaman ayırmak daha iyidir, ancak daha sonra tüm gereksinimlerinizi karşılamadığını ve farklı bir kararla değiştirmek için daha fazla zaman harcamanız gerektiğini öğrenmek için acele edin..
 • Birden fazla ücretsiz deneme denediniz mi? Tüm seçeneklerinizi göz önünde bulundurmak önemlidir, bu nedenle hangisinin sizin için daha iyi olduğunu bulmak için en iyi seçimlerinizden birkaçını deneyin.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın. İhtiyaçlarınıza en uygun ve en uygun alışveriş sepetini buldunuz mu? Neden? Yorumlarınızı bırakmaktan çekinmeyin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map