Populiariausios e-komercijos prekių krepšelio programinės įrangos apžvalgos 2016 m

Taigi jūs turite puikų produktą ar paslaugą ir turite jį parduoti. Ir ne tik parduoti, bet ir rasti efektyviausią įmanomą būdą. Kaip jūs ketinate tai padaryti?


Na, vienas iš pagrindinių sėkmės komponentų yra tinkamo pirkinių krepšelio arba elektroninės komercijos programinės įrangos platformos pasirinkimas. Be abejo, svarbu ir produktas, ir jūsų rinkodaros strategija. Bet viskas bus bevertė, jei negalėsite pateikti savo produkto ar paslaugos geriausioje šviesoje.

Penki populiariausi pirkinių krepšeliai

Šiame straipsnyje sužinosite viską, ką turite žinoti apie galimus el. Prekybos programinės įrangos tipus, sužinosite patarimų, kaip tinkamai išsirinkti jūsų poreikiams pritaikytą pirkinių krepšelį, taip pat sužinosite geriausius laikomus pirkinių krepšelius, geriausius savarankiškai prižiūrimus. atvirojo kodo programinė įranga ir populiariausias „WordPress“ el. prekybos papildinys.

Naudodamiesi šiuo straipsniu sumažinsite laiką, kurio reikia norint rasti efektyviausią produkto pardavimo būdą. Kaip? Tiksliai žinote, ko ieškoti, kai baigsite skaityti šį įrašą, todėl pasinerkime į jį.

„ECOMMERCE“ PARDUOTUVĖS „CARTS“ PROGRAMINĖ ĮRANGA

Taigi, ką tiksliai gali atlikti elektroninės komercijos programinė įranga? Tai leidžia jums lengvai valdyti savo produktus (juos pridėti ir pašalinti), apskaičiuoti mokesčius ir tai beveik yra bet kurios internetinės parduotuvės pagrindas.

El. prekybos programinė įranga suteikia patogią vartotojo sąsają ir leidžia lengvai valdyti visišką parduotuvės veikimą, net žmonėms, neturintiems gilių techninių žinių.

Čia yra keturi populiariausi el. Prekybos programinės įrangos tipai. Šiek tiek vėliau įsigilinsime į išsamesnę informaciją apie kai kuriuos konkrečius programinės įrangos produktus, todėl skaitykite toliau.

 • 1. Savarankiško pobūdžio el. Prekybos programinė įranga. Naudodami šią el. Prekybos programinę įrangą, jūs investuojate savo pinigus į pradinį produkto pirkimą – į aparatinę ir diegimo paslaugas. Tai suteikia daug didesnį lankstumą ir leidžia savarankiškai atnaujinti ir valdyti visą sistemą.
 • 2. Programinė įranga kaip paslauga („SaaS“) elektroninė prekyba. „SaaS“ sprendimai yra pagrįsti debesų technologija. Jie taip pat žinomi kaip „priglobta“. Naudodamiesi šio tipo elektroninės komercijos programine įranga, jūs mokate už paslaugos, kurią teikėjai jums teikia iš savo duomenų centro, prenumeratą. Nors ji yra labiau prieinama, tačiau joje trūksta laisvės, kurią suteikia savarankiška el. Prekybos programinė įranga. Teikėjai vis dar atnaujina savo produktus, teikia naujų funkcijų ir sprendžia trikčių šalinimą.
 • 3. Atvirojo kodo e-komercijos programinė įranga. Atvirojo kodo e-komercijos platformos leidžia vartotojams įdiegti, valdyti ir konfigūruoti reikalingą programinę įrangą savo serveriuose. Galima modifikuoti programos kodą. Tačiau kuriant reikalingas tam tikras techninių žinių ir žinių lygis. Tai leidžia daugybę priedų ir papildinių išplėsti funkcionalumą, o pati programinė įranga yra nemokama.
 • 4. Priedas arba papildinys. Šis tipas veikia kaip puiki alternatyva tiems, kurie jau turi internetinių dienoraščių platformą arba „WordPress“ pagrįstą svetainę, leidžiančią papildinius. Priedai ir papildiniai keliais paspaudimais praktiškai paverčia jūsų svetainę internetine parduotuve. Yra platus papildinių pasirinkimas, įskaitant tiek papildinius, kuriuos turite įsigyti, tiek visiškai nemokamus.

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą pirkinių krepšelį

Pirkinių krepšelio pasirinkimas lemia jūsų pardavimų eigą. Pasirinkite jums tinkamiausią variantą ir netrukus pamatysite, kaip greitai priartėsite prie sėkmės.

Tačiau jei pasirinksite tą, kuris neatitinka jūsų reikalavimų, turėsite susidurti su sunkumais ir daugiau laiko praleisti taisydami savo klaidas.

Žemiau aprašyti 25 patarimai padės jums išvengti klaidų ir išsirinkti jums tinkamiausią pirkinių krepšelį.

 • 1

  El. Prekybos programinės įrangos tipas – prieš pradėdami ieškoti el. Prekybos programinės įrangos, nuspręskite, kurios rūšies norite. Pvz., Jei esate esamas „WordPress“ vartotojas, tada puikus pasirinkimas yra „WordPress“ el. Prekybos papildinys (pvz., „WooCommerce“)..

 • 2

  Suderinamumas – patikrinkite suderinamumą. Jūsų krepšelis turi gerai veikti su turima aparatūra, operacine sistema ir žiniatinklio serverio programine įranga.

 • 3

  Duomenų importavimas – ieškokite galimybės importuoti duomenis. Tai ypač svarbu, jei turite didelę produktų duomenų bazę. Jei tai padarysite, jums tikrai reikės lengvo būdo, kaip perduoti visus tuos duomenis.

 • 4

  Plėtotė – atsižvelkite į augimo galimybes. Jei ketinate plėsti savo verslą, įsitikinkite, kad pasirinksite programinę įrangą, kuri padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Pavyzdžiui, ar bent vienas iš kainų nustatymo planų leidžia neribotą kiekį produktų.

 • 5

  Prioritetinės funkcijos – nuspręskite, kokias pagrindines savybes turi turėti jūsų pirkinių krepšelis. Tai padės lengviau susiaurinti paiešką.

 • 6

  Pardavimų mokesčio ir gabenimo kainos apskaičiavimas – galimybė atlikti visus reikalingus skaičiavimus labai pagerina vartotojo patirtį. Taigi geriau turėti šią funkciją, nei siųsti el. Laiškus tarptautiniams klientams el. Paštu.

 • 7

  Skirtingi mokėjimo metodai – jūsų krepšelis turi palaikyti skirtingus mokėjimo metodus. Turite suteikti savo klientams pasirinkimo laisvę ir įtraukti kuo daugiau galimų mokėjimo būdų.

 • 8

  Tarptautiniai klientai – jei norite parduoti klientams visame pasaulyje, ieškokite programinės įrangos, palaikančios įvairias kalbas, priimančias bet kokias valiutas ir teikiančias tarptautines gabenimo ir mokesčių galimybes.

 • 9

  Saugumas – Pasirinkite saugų pirkinių krepšelį, kuris atitinka PCI DSS (Mokėjimo kortelių pramonės duomenų apsaugos standartus) ir turimus SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatus..

 • 10

  Pritaikymas – jei jūsų el. Prekybos programinėje įrangoje yra paruoštų šablonų ir įrankių rinkinys, kad galėtumėte juos pritaikyti, jums bus kur kas lengviau sukurti savo parduotuvę..

 • 11

  Kainos pokyčiai – turite mokėti pritraukti klientus, siūlydami jiems specialias akcijas ir nuolaidas konkretiems pirkiniams. Taigi pliusas yra ir galimybė greitai pakeisti gaminių kainą.

 • 12

  Įspėjimai apie produktą ir apleistas krepšelio atkūrimas – ieškokite galimybės naudoti perspėjimus, pvz., Įspėkite klientus, kai dabar yra nebetinkamas prekė, arba įspėkite juos, kai jie atsisako savo pirkinių krepšelio, ir skatinkite juos užpildyti, nes tai gali padėti padidinti jūsų pardavimus.

 • 13

  „Analytics“ ir ataskaitų teikimas – norint pagerinti savo našumą ir padidinti pardavimo apimtį, svarbu turėti prieigą prie statistinių duomenų. Įsitikinkite, kad jūsų programinė įranga gali generuoti išsamias ataskaitas apie klientų veiklą jūsų internetinėje parduotuvėje.

 • 14

  Virtualus krepšelis – Kitas dalykas, kuris padidins jūsų parduotuvės vartotojų patirtį, yra virtualus krepšelis. Tai suteikia jūsų klientams galimybę toliau apsipirkti aplink jūsų parduotuvę ir pateikti užsakymą pačioje pabaigoje, kai tik jie suras viską, ko jiems reikia.

 • 15

  Mobiliojo telefono optimizavimas – įsitikinkite, kad jis yra patogus mobiliesiems, kad neprarastumėte mobiliųjų telefonų vartotojų.

 • 16

  Greitas pakrovimo laikas – patikrinkite pakrovimo laiką ir įsitikinkite, kad jis pakraunamas pakankamai greitai. Anot „Kissmetrics“, „47% vartotojų tikisi, kad internetinis puslapis bus įkeltas per 2 sekundes ar mažiau“, todėl galite prarasti klientus, jei jis yra per lėtas.

 • 17

  Paprastas naudojimas – lengva naudoti programinę įrangą, kuri neturi staigios mokymosi kreivės, ypač svarbi, jei neturite jokių kodavimo žinių.

 • 18

  Palaikymo lygis – sužinokite, kiek paramos teikia programinė įranga, nes turite žinoti, kad prireikus galite rasti pagalbos, ypač jei nesate susipažinę su el. Prekybos programinė įranga.

 • 19

  Šaltiniai – ieškokite programinės įrangos, kuri siūlo platų naudingų šaltinių spektrą, kurį galite naudoti savarankiškai spręsdami problemas.

 • 20

  Įrankiai – ieškokite įmontuotų įrankių, kurie padėtų išplėsti jūsų verslą (pvz., Analizės įrankiai, SEO įrankiai, rinkodaros įrankiai ir kt.).

 • 21

  Sąranka – nuspręskite, kiek laiko norite skirti sąrankai. Jei norite greitai, lengvai ir be streso sąrankos, venkite programinės įrangos su sudėtingais ir daug laiko reikalaujančiais nustatymais.

 • 22

  Programa mobiliesiems – jei norite, kad bet kuriuo metu bet kurioje vietoje galėtumėte lengvai valdyti savo internetinę parduotuvę, tada ieškokite programinės įrangos, kurioje būtų mobilioji programa, kad galėtumėte ją valdyti keliaudami..

 • 23

  Biudžetas – prieš pradėdami ieškoti el. Prekybos programinės įrangos, būtinai nuspręskite, kiek pinigų ketinate išleisti kiekvieną mėnesį. Pvz., Jei turite mažą verslą, įmonės el. Prekybos programinė įranga gali būti ne pati geriausia.

 • 24

  Nemokamas bandymas – jei yra nemokama bandomoji versija, nemokama versija ar demonstracinė versija, išbandykite ją prieš priimdami sprendimą. Tai gali suteikti jums geresnį supratimą, ar programinė įranga jums tinka, ar ne.

 • 25

  Vartotojų ir ekspertų atsiliepimai – prieš priimdami sprendimą perskaitykite programinės įrangos apžvalgas. Sužinokite, ką sako vartotojai ir ekspertai, ypač apie problemas, su kuriomis jie susidūrė, nes galite susidurti su tomis pačiomis problemomis.

Populiariausi teikiami krepšeliai

Shopify

Įkurta 2004 m., „Shopify“ dabar valdo daugiau nei 300 000 internetinių parduotuvių. Vartotojai nuolat „Shopify“ priskyrė prie vienos iš populiariausių pirkinių krepšelių sąrašą.

„Shopify“ svetainė

Pagrindinės funkcijos.

 • Apima el. Prekybos funkcijų rinkinį, kuris padės sukurti profesionalią parduotuvę.
 • Apima prekybininkų įrankius, ataskaitas ir analizės įrankius.
 • Integruota su „Google Analytics“ ir teikia produktų ataskaitas.
 • Integruota su daugiau nei 70 mokėjimo šliuzų – galite priimti kreditines korteles, „PayPal“ mokėjimus ir pardavimo automatizavimą.
 • Leidžia jums sukurti kuponus, nuolaidų kodus ir pasirinktines dovanų korteles.
 • Leidžia siųsti el. Laiškus, kad primintų žmonėms, jei jie atsisakė savo krepšelio.
 • Integruoja su socialiniais tinklais.
 • Apima įmontuotą mobiliosios komercijos pirkinių krepšelį.
 • Apima didelę programų rinką.
 • Ar yra suderinamas su PCI DSS ir turimas SSL sertifikatas.

Dizainas.

„Shopify“ siūlo nemažą daugiau nei 1000 švarių ir funkcionalių temų rinkinį, kuris yra patogus mobiliesiems ir yra pritaikomas, įskaitant temas, sukurtas visame pasaulyje garsių dizainerių, tokių kaip „Happy Cog“, „Pixel Union“ ir „Clearleft“. Tai leidžia pasirinkti tarp nemokamų ir mokamų temų, kurios patenkina daugumos vartotojų reikalavimus.

Jei radote jums patinkančią temą, tačiau ne visai tokią, kokios norite, galite pasamdyti „Shopify“ dizaino ekspertą, kad ji ją pritaikytų jums arba net sukurtų visiškai naują pasirinktinį dizainą kaip tik jums.

Kainodara.

Pirmiausia išbandykite 14 dienų nemokamą „Shopify“ bandomąją versiją, kad geriau suprastumėte, ar ji jums tinka, ar ne.

„Shopify“ kainų planai svyruoja nuo 29 USD per mėnesį pagrindiniam planui ir iki 299 USD per mėnesį „Premium“ planui. Standartinis planas kainuoja 79 USD per mėnesį. 1 ir 2 metų prenumeratos padės sutaupyti atitinkamai 10% ir 20%.

Pagrindinis planas geriausiai tinka naujoms įmonėms, kurios tik pradeda veiklą, tačiau standartinis arba „Premium“ planas gali būti geresnis pasirinkimas, jei ketinate plėsti savo verslą toliau.

Taip pat yra „Shopify Lite“ planas, leidžiantis parduoti savo produktus „Facebook“ tik už 9 USD per mėnesį. Yra „Shopify Plus“, kuri yra „SaaS“ el. Prekybos platforma, skirta dideliems prekybininkams. Tai puikus pasirinkimas didelėms įmonėms, ieškančioms verslo lygio sprendimų.

Taip pat galite įsigyti papildomų funkcijų, tokių kaip mažmeninės prekybos paketas, kuris gali atnaujinti „Shopify“ prekybos taškus (pardavimo vietą) už 40 USD per mėnesį..

Argumentai už & Minusai.

Argumentai už:

 • Paprasta naudoti, draugiška sąsaja.
 • Neribotas pralaidumas, failų saugykla ir produktai.
 • Platus nemokamų šablonų pasirinkimas.
 • Integruoti rinkodaros įrankiai.
 • Paprasta „PayPal“ integracija.
 • Palaikomos trečiųjų šalių programos, kad būtų išplėstas funkcionalumas.
 • Integruota su „WordPress“, „Wix“ ir „Squarespace“.
 • Puikus klientų aptarnavimas visą parą.
 • Visuose planuose yra nemokamas SSL sertifikatas.

Minusai:

 • Trūksta pritaikymo laisvės.
 • Nepalaiko kelių kalbų.
 • Vietinė mokėjimo sistema veikia tik tam tikrose šalyse.
 • Trečiųjų šalių mokėjimo šliuzų operacijų mokesčiai.
 • Tinkamai parodžius vaizdus, ​​gali kilti rūpesčių. Kartais, norint to išvengti, geriau juos iš anksto apkarpyti.

Klientų aptarnavimas.

„Shopify“ turi palaikymo komandą, kuri veikia visą parą. Galite jiems paskambinti, parašyti el. Laišką arba pasikalbėti su jais tiesioginiame pokalbyje. Jei jums reikia pagalbos konkrečioje srityje, turite prieigą prie įvairių „Shopify“ ekspertų, įskaitant sąrankos ekspertus, dizaino ekspertus, internetinių kūrėjų ekspertus, rinkodaros ir fotografijos ekspertus.

„Shopify“ turi išteklių biblioteką tiems, kurie nori savarankiškai išspręsti problemas. Tai apima vartotojo vadovų ir vadovėlių rinkinį, internetines transliacijas, verslo enciklopediją, DUK bazę ir diskusijų forumą, taip pat vaizdo įrašus, atvejo analizę, elektronines knygas ir internetinius seminarus „E-komercijos universitete“.

Taip pat galite rasti „Shopify“ susitikimų ir renginių, kuriuose galite apsilankyti per „El. Prekybos universitetą“.

„BigCommerce“

Įkurta 2009 m., „BigCommerce“ dabar valdo apie 100 000 internetinių parduotuvių, o jos vidutinis veikimo laikas yra 99,99%. Jos prekeiviai kasmet išauga 28%, tai yra beveik dvigubai daugiau nei pramonės vidurkis, o „BigCommerce Enterprise“ pardavimai per metus viršija 1 milijoną dolerių..

„BigCommerce“ svetainė

Vartotojai nuosekliai priskyrė „BigCommerce“ kaip vieną populiariausių pirkinių krepšelių. Be kitų apdovanojimų, ji pelnė 2014 m. „Auksinės Stevie“ apdovanojimą už metų įmonę.

Pagrindinės funkcijos.

 • Leidžia parduoti skaitmenines ir fizines prekes, suskirstyti jas į kategorijas ir naudoti savo siuntimo įkainius.
 • Integruota su „PayPal“ ir daugybe mokėjimo šliuzų.
 • Pateikiamos paieškos sistemų optimizavimo galimybės ir visos turinio valdymo funkcijos.
 • Gali automatiškai siųsti el. Laiškus, kad primintų žmonėms, jei jie atsisakė savo krepšelio.
 • Leidžia jums sukurti paskyras, suteikiančias jūsų darbuotojams leidimą atlikti konkrečias užduotis (pvz., Tik jūsų pardavimo komanda gali pakeisti produktų kainas ir pan.).
 • Leidžia vartotojams keisti CSS ir HTML.
 • Apima didelę programų rinką.
 • Suteikia galimybę sukurti dovanų korteles ir kuponus pagal numatytuosius nustatymus.
 • Ar yra suderinamas su PCI DSS ir turimas specialus SSL.

Dizainas.

„BigCommerce“ siūlo 7 nemokamų ir beveik 80 mokamų teminių šablonų pasirinkimą. Mokamų šablonų kainos svyruoja nuo 145 iki 235 USD. Vis dėlto dauguma jų kainuoja nuo 170 iki 195 USD.

Galite pasirinkti iš daugybės įvairių pramonės sričių temų, pateikdami kategorijas, kurios padės rasti geriausią. Ir, kaip jau buvo minėta anksčiau, „BigCommerce“ leidžia modifikuoti HTML ir CSS kodus, kad jūsų parduotuvė atrodytų nepakartojamai.

„BigCommerce“ taip pat yra patogi mobiliesiems, nes joje yra įmontuota mobiliųjų telefonų parduotuvė, taip pat reaguojančios temos, kurios automatiškai prisitaiko prie bet kokio ekrano dydžio – staliniai kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ir mobilieji telefonai.

Kainodara.

„BigCommerce“ siūlo keturis kainų planus su skirtingais funkcijų rinkiniais. Kiekviename kainų plane taip pat nustatytas metinis pardavimo limitas. Jei viršysite šią ribą, „BigCommerce“ pareikalaus pereiti prie kito kainų nustatymo plano. Vienerių metų prenumeratos sutaupys 10%.

 • „BigCommerce“ standartas. 29,95 USD per mėnesį su 50 000 USD metine pardavimo riba.
 • „BigCommerce Plus“. 79,95 USD per mėnesį su 125 000 USD metine pardavimo riba. Šis planas ir standartinis planas yra skirti naujoms ir greitai augančioms įmonėms.
 • „BigCommerce Pro“. 199,95 USD per mėnesį su 1 000 000 USD metine pardavimo riba. Šis planas yra skirtas didelėms įmonėms.
 • „BigCommerce“ įmonė. Šis planas yra pritaikytas jūsų verslui. Jo kaina skiriasi ir priklauso nuo jūsų verslo poreikių. Jis skirtas įsitvirtinusioms internetinėms parduotuvėms, turinčioms didelius pardavimus ir pažengusiems poreikius.

Jei nežinote, kurį planuojate pasirinkti, pirmiausia išbandykite jų nemokamą 15 dienų bandomąją versiją, kad išbandytumėte ir išsiaiškintumėte, ar joje yra viskas, ko jums reikia.

Argumentai už & Minusai.

Argumentai už:

 • Tai vienas iš lengviausiai naudojamų parduotuvių statytojų, su kuriomis lengvai nesinaudoja žiniatinklio kūrimo įgūdžiai.
 • Visuose planuose yra neribotas produktų kiekis, failų saugojimas, pralaidumas ir darbuotojų sąskaitos.
 • Automatizuoti el. Laiškai ir rinkodaros funkcijos.
 • „Analytics“ ir ataskaitų teikimas, specialiai sukurti elektroninei prekybai.
 • Integruotas tinklaraštis.
 • Jokių operacijų mokesčių.
 • Mažesni „PayPal“ operacijų mokesčiai.
 • Puikus klientų aptarnavimas visą parą.

Minusai:

 • Metinis pardavimo apribojimas, jei reikia atnaujinti brangesnį kainų planą.
 • Trūksta programų mobiliesiems, leidžiančių tvarkyti parduotuvę kelyje.
 • Mažiau nemokamų šablonų, palyginti su konkurentais, ir šiek tiek didesnė kaina.
 • Gana sudėtingas pritaikymas. Net jei galite patobulinti jos kodus, turite turėti tam tikrą kompetenciją. Ir nėra tiek daug priedų, iš kurių galima pasirinkti.

Klientų aptarnavimas.

„BigCommerce“ turėjo keletą su klientų aptarnavimu susijusių problemų, tačiau panašu, kad jos visos nebėra. Tai teikia palaikymą ištisą parą telefonu, el. Paštu ir tiesioginiais pokalbiais.

Be to, jis turi palaikymo portalą, kuriame yra patarimai ir jų trikčių šalinimo straipsniai, vadovai, vaizdo įrašai iš jų „BigCommerce University“, bendruomenės forumas ir partnerių rinka, kur galite rasti ekspertų pagalbos, jei jums to reikia (pvz., Dizainerių) , interneto svetainių kūrėjai, el. prekybos konsultantai, rinkodaros paslaugų agentūros ir kt.).

Voliuzija

„Volusion“ buvo įkurta 1999 m., O dabar prekybininkai parduoda daugiau kaip 21 milijardą dolerių, o daugiau nei 40 000 internetinių parduotuvių naudojasi „Volusion“ programine įranga. Vartotojai nuolat vertino „Volution“ kaip vieną populiariausių pirkinių krepšelių ir laimėjo „Stevie“ apdovanojimą, skirtą „Metų geriausios klientų aptarnavimo komandos komandai“ 2011 m..

„Volusion“ svetainė

Pagrindinės funkcijos.

 • Leidžia jums išvardyti neribotą kiekį produktų su „Premium“ planu.
 • Galite sukurti įmonės el. Pašto adresus naudodami savo domeno vardą.
 • Veikia su keliomis valiutomis ir turi įmontuotą mokesčių apskaičiavimo funkciją.
 • Palaikomas mobiliųjų įrenginių rinkinys, skirtas valdyti jūsų parduotuvę, įskaitant išmaniųjų telefonų planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius laikrodžius.
 • Pateikia SEO, rinkodaros ir RMA (grąžintų prekių autorizacijos) rinkinį.
 • Leidžia siųsti el. Laiškus, kad primintų žmonėms, jei jie atsisakė savo krepšelio.
 • Leidžia jums sukurti kuponų kodus ir dovanų korteles.
 • Integruota su „eBay“, „Amazon“ ir „Facebook“.
 • Apima „Merchant Marketplace“, plačią programų rinką.
 • Ar suderinamas su PCI DSS ir ar yra galimi SSL sertifikatai.

Dizainas.

„Volution“ siūlo platų dizaino šablonų pasirinkimą, suskirstytą į šias kategorijas: namai ir sodas, sportas ir lauke, drabužiai ir aksesuarai, maistas, pomėgiai, sveikata ir grožis, auto ir pramonė, elektronika.

Jis siūlo daugiau nei 80 nemokamų šablonų, iš kurių daugiau nei 20 yra mobiliesiems pritaikyti. Yra apie 277 mokamus šablonus, kurių kainos svyruoja nuo 50 USD iki beveik 900 USD. Taip pat yra įmontuotas šablonų redaktorius, kuriame galite tinkinti CSS ir HTML. Nors jis taip pat turi grafinį redaktorių, jam trūksta funkcionalumo.

Jei norite tinkinto dizaino, galite įsigyti vieną iš tinkintų interneto dizaino paketų. „Starter“ paketas kainuoja 4000 USD; „Augimo paketas“ kainuoja 5300 USD, o „Advanced“ paketas – 6500 USD. Jie visi apima reaguojantį pagrindinio puslapio dizainą, reaguojantį šabloną, vartotojo sąsajos temos dizainą, reaktyvų kategorijų išdėstymą ir techninį SEO.

Kainodara.

„Volusion“ turi nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, kad klientams būtų suteikta galimybė išbandyti platformą. E-komercijos konsultantai taip pat gali pasikalbėti, kad galėtų padėti nuspręsti, kuris planas yra jums tinkamiausias.

Jame pateikiami keturi kainų planai su mėnesinėmis įmokomis ir 10% nuolaida, jei nuspręsite įsigyti 1 metų prenumeratą. Jei perkate kelias „Volusion“ parduotuves, tada taip pat gausite 10% nuolaidą kiekvienai papildomai parduotuvei.

 • Mini planas kainuoja 15 USD per mėnesį. Į šį planą įeina 100 produktų, 1 GB pralaidumo ir palaikymas internete.
 • Plius planas kainuoja 35 USD per mėnesį. Į šį planą įeina 1 000 produktų, 3 GB pralaidumo, palaikymas internetu ir telefonu.
 • Pro planas kainuoja 75 USD per mėnesį. Į šį planą įeina 10 000 produktų, 10 GB pralaidumo ir prioritetinė parama.
 • „Premium“ planas kainuoja 135 USD per mėnesį. Į šį planą įeina neribotas kiekis produktų, 35 GB pralaidumo, prioritetinis palaikymas ir specialus paskyros valdytojas.

„Pro“ ir „Premium“ planuose yra „Klientų lojalumo plano“ ir „Dienos pasiūlymo“ funkcijos, leidžiančios suteikti klientams nuolaidų ir skatinti lojalumą prekės ženklui..

Argumentai už & Minusai.

Argumentai už:

 • Į visus kainų planus įtraukta neribota vietos saugykla, taip pat reaguojantys šablonai, mobilioji prekyba, „Facebook“ parduotuvė, automatiniai mokesčių tarifai.
 • Nemokama „Volusion“ mobilioji programa, leidžianti lengvai valdyti parduotuvę kelyje.
 • Greitas ir lengvas sąranka.
 • Garantija 99,99%.
 • Jokių operacijų mokesčių, neatsižvelgiant į kainų planą.
 • Automatinės kasdieninės atsarginės kopijos ir automatiniai platformos atnaujinimai.
 • Siūlo el. Prekybos funkcijų, rinkodaros ir SEO įrankių rinkinį.
 • Turi greitą techninę pagalbą.
 • Integruota su trečiųjų šalių krovinių tiekėjais.

Minusai:

 • Visų kainų planų pralaidumas yra ribotas, vidutiniai mokesčiai siekia 7 USD už GB.
 • Neturi integruotos internetinių dienoraščių platformos.
 • Nepalaiko kelių kalbų ir siūlo puslapius versti rankiniu būdu.
 • Nepalaiko el. Pašto tinkinimo. Tai techniškai įmanoma, tačiau tik pataisant kodą.

Klientų aptarnavimas.

Visi kainų planavimo planai, pradedami nuo „Plus“ plano, teikia asmeninę paramą visą parą. Jį galite pasiekti telefonu, tiesioginiais pokalbiais ar el. Laiškais, taip pat galite susisiekti su „Volution“ „Twitter“ ir „Facebook“. „Pro“ ir „Premium“ planai taip pat turi prioritetinę paramą su greitesniu reagavimo laiku.

Turite prieigą prie daugybės šaltinių, įskaitant žinių bazę, „Volution“ el. Prekybos įžvalgų tinklaraštį, klientų atsiliepimus, vaizdo įrašų vadovus, DUK, vadovus, internetinius seminarus ir „dev wiki“.

Taip pat galite rasti sertifikuotų „Volution“ ekspertų pagalbos įvairiose srityse, tokiose kaip grafinis dizainas, interneto dizainas, rinkodaros paslaugos, parduotuvių sąranka ir valdymas, produktų įkėlimas ir parduotuvių perkėlimas..

Geriausia el. Prekybos programinė įranga, teikiama savarankiškai

Magento

2007 m. Pristatyta „Magento“ yra geriausia atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma, kurios platformoje kasmet sudaroma daugiau kaip 50 milijardų JAV dolerių bendro prekių kiekio. Ji valdo daugiau nei 250 000 internetinių parduotuvių. Vartotojai nuolatos „Magento“ priskyrė prie geriausios savarankiškos internetinės atvirosios kodo programinės įrangos.

„Magento“ svetainė

Pagrindinės funkcijos.

 • Norėdami pritaikyti jūsų parduotuvę, „Magento“ ir trečiųjų šalių tiekėjai siūlo platų temų pasirinkimą.
 • Jis turi virtualios krepšelio funkciją su apmokėjimu kasoje ir pristatymu.
 • Tai veikia su „PayPal“, „Simple Pay“, „Amazon Payments“, „Google Checkout“ ir kitomis mokėjimo šliuzomis.
 • Jis seka informaciją apie dabartinius užsakymus ir pateikia pirkimo istoriją, leidžiančią klientams išsaugoti produktus norų sąraše.
 • Jis turi naršyklės aptikimą ir automatiškai tinkina tam tikro įrenginio puslapį.
 • Jis turi produktų valdymo, rinkodaros ir SEO įrankių rinkinį. Tai taip pat gali suteikti jums analizės ir ataskaitų.

Dizainas.

Yra daugybė vietų, kur galite rasti iš anksto paruoštų dizaino šablonų savo „Magento“ internetinei parduotuvei. Tai yra trečiųjų šalių teikėjų parduotuvės.

Galite rinktis iš daugybės, įskaitant daugybę nemokamų šablonų. Mokamų šablonų kainos įvairiose parduotuvėse skiriasi. Žinoma, jūs taip pat galite sukurti savo dizainą nuo nulio.

Kainodara.

„Magento“ programinės įrangos bendruomenės leidimą galima gauti nemokamai.

Tačiau yra ir programinės įrangos „Enterprise Edition“. Jame yra atvira architektūra, visiški pritaikymai, serverio įdiegimas ir prieiga sertifikuotiems kūrėjams ir partneriams, kurie gali padėti įsteigti parduotuvę. Visa tai galite gauti už 17 900 USD per metus su pagrindiniu paketu.

Taip pat yra „Enterprise Cloud Edition“, kuri yra paslauga, taip pat „Commerce Order Management Suite“, leidžianti valdyti „Omnichannel“ operacijas..

Argumentai už & Minusai.

Argumentai už:

 • Vienas iš akivaizdžiausių pranašumų yra tai, kad programinę įrangą galima nemokamai įsigyti bendruomenės leidime, kuriame yra visas funkcijų ir funkcijų rinkinys.
 • Jis yra visiškai keičiamas ir gali patenkinti visus, pradedant vidutinio verslo savininkais ir baigiant dideliais pardavėjais.
 • Jis yra lankstus ir leidžia kurti parduotuves su visiškai unikaliais dizainais ir funkcijomis.
 • Tai gali automatiškai integruoti mobiliąją jūsų parduotuvės versiją.
 • Tai pateikia SEO įrankių rinkinį.

Minusai:

 • Nors pati programinė įranga yra nemokama, vis dar yra mokamų dizaino šablonų, priedų ir kt. Norėdami pašalinti trikčių šalinimą, taip pat turėsite sumokėti ekspertams už jų pagalbą..
 • Kartais „Magento“ parduotuvėse kenkia lėtas krovimo laikas.
 • Norint išnaudoti visas šios programinės įrangos galimybes, pirmenybė teikiama kodavimo patirčiai.
 • Kad „Magento“ parduotuvė veiktų tinkamai, reikalingas specialus serveris, o tai reiškia papildomas išlaidas.
 • Laikas greitai reaguoja į palaikymą.

Klientų aptarnavimas.

Tie, kurie naudojasi programinės įrangos bendruomenės leidimu, negauna tokios pačios paramos, kokią turi „Enterprise Edition“ savininkai, pavyzdžiui, palaikymas visą parą, priėjimas prie sąskaitų valdytojų ir konsultantų komandos bei papildomos saugos palaikymo funkcijos..

Kitaip tariant, jūs esate vienas ir turite bendradarbiauti su patyrusiais kūrėjais, jei jums reikės išspręsti problemas parduotuvėje.

Tačiau forumas vis dar yra, jame galite diskutuoti ir rasti savo problemų sprendimus.

Žiniatinklyje taip pat yra dokumentų ir bendros informacijos, kuri padės įveikti sunkumus.

Taip pat galite pasiekti „Magento“ išteklių biblioteką, kurioje yra naudingų vaizdo įrašų, internetinių seminarų ir publikacijų šiose srityse: užsakymų valdymas, rinkodara ir prekės, tarptautinė plėtra, klientų patirtis, našumas ir mastelio keitimas, mažmeninės prekybos inovacijos, verslo lankstumas, mobilioji architektūra ir technologijos , taip pat saugumas, mokėjimai ir sukčiavimas.

Populiariausias „WordPress“ el. Prekybos papildinys

„WooCommerce“

„WooCommerce“ buvo paleista 2011 m. Ir dabar yra populiariausias „WordPress“ el. Prekybos papildinys, turintis 17 098 047 atsisiuntimus visame pasaulyje. Vartotojai nuolat „WooCommerce“ priskyrė prie populiariausio „WordPress“ el. Prekybos papildinio ir šiuo metu valdo daugiau nei 37% visų internetinių parduotuvių..

„WooCommerce“ svetainė

Pagrindinės funkcijos.

 • Tai visiškai tinkama mobiliesiems tiek prekybininkams, tiek pirkėjams.
 • Tai leidžia jums parduoti fizinius produktus kartu su skaitmeniniais.
 • Jame yra geografinė padėtis, kad būtų lengviau apskaičiuoti pristatymą ir mokesčius.
 • Jis turi atsargų valdymą, kuris padės jums sekti atsargų kiekį ir valdyti užsakymus.
 • Tai suteikia galimybę įjungti klientų apžvalgas.
 • Čia siūlomos analizės funkcijos, taip pat SEO įrankiai.
 • Jis turi daugiau nei 300 nemokamų ir mokamų priedų.
 • Tai leidžia perkelti turimus duomenis iš kitos el. Prekybos platformos į „WooCommerce“.

Dizainas.

Paprastai tariant, „WooCommerce“ neturi jokių numatytųjų dizainų.

Tačiau jis puikiai veikia su visomis turimomis „WordPress“ temomis. Taip pat yra pasirinktinių temų, sukurtų specialiai įskiepiui. Kai kurie iš jų yra nemokami, o kitų kainos svyruoja nuo 39 USD iki 139 USD. Jie yra visiškai pritaikyti ir palaiko visą papildinių funkcijų rinkinį.

Pvz., Galite nemokamai atsisiųsti „Storefront“ platformą, kuri suteikia prieigą prie „WordPress“ temų, siūlančių sklandžią integraciją su „WooCommerce“..

Taip pat yra vaizdinių redaktorių ir galimybė koreguoti CSS ir HTML, jei norite pritaikyti dizainą.

Kainodara.

„WooCommerce“ papildinį galima nemokamai atsisiųsti. Jame nėra operacijų mokesčių, o saugojimas ir pralaidumas priklauso nuo jūsų svetainės prieglobos.

Išlaidas gali sudaryti „WordPress“ svetainės priežiūra, pasirinktinės temos, papildomi svetainės priedai, skirti išplėsti funkcionalumą, papildomi mokėjimo šliuzai ir kt. Tiesiog atminkite, kad net jei „WooCommerce“ galite nemokamai atsisiųsti, greičiausiai turėsite išleisti daugiau, kad turėtumėte visas norimas funkcijas, kad galėtumėte kurti ir plėsti savo internetinę parduotuvę.

Argumentai už & Minusai.

Argumentai už:

 • Pats papildinys yra nemokamas.
 • Visiškas mastelio keitimas.
 • Patogus mobiliesiems.
 • Tikrinimas puslapyje ir galimybė sukurti kuponų kodus kaip numatytąsias funkcijas.
 • Platus plėtinių ir priedų pasirinkimas.
 • Įvairių temų svetainė ir papildinys.
 • Nemokama „WooCommerce“ „iOS“ programa, leidžianti lengvai atnaujinti savo „iPhone“ parduotuvę.
 • Sklandi integracija su „WordPress“, todėl tai yra puiki galimybė esamiems „WordPress“ vartotojams.

Minusai:

 • Trūksta kai kurių gyvybiškai svarbių bruožų. Plėtiniai galimi, tačiau už juos turėsite sumokėti, o tai reiškia papildomas išlaidas.
 • Veikia tik su „WordPress“.
 • Neveikia gerai su kai kuriomis tinkintomis temomis ar net su numatytosiomis „WordPress“ temomis.
 • Sunku atnaujinti, jei naudojate ne „Woo“ temą.
 • Ribotas klientų aptarnavimas.

Klientų aptarnavimas.

Asmeninė parama yra gana ribota. Tačiau galite pateikti pagalbos bilietą ir laukti, kol „WooCommerce“ atstovas susisieks su jumis.

Čia yra DUK skyrius, žinių bazė, „WordPress“ ir „WooCommerce“ bendruomenės, vadovėliai, kaip tai padaryti, kiti dokumentai ir daugybė vaizdo įrašų. Visos šios alternatyvos gali padėti savarankiškai išspręsti jūsų problemas.

Jei ieškote ekspertų pagalbos, galite rasti patikrintą „WooExpert“, kuris specializuojasi konkrečioje srityje, kuriai jums reikia pagalbos.

Išvada: kuris krepšelis jums geresnis?

Taigi jūs jį turite.

Norėdami pasirinkti tinkamiausią pirkinių krepšelį, turite tiksliai žinoti, ko norite pasiekti naudodamiesi konkrečia programine įranga. Ir ar tai gali patenkinti jūsų lūkesčius, ar ne.

Palyginkite galimas parinktis, patikrinkite visus kiekvieno sprendimo privalumus ir trūkumus ir priimkite sprendimą remdamiesi surinkta informacija. Tokie pagrįsti sprendimai yra tokie, kurie lems jums sėkmę ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Čia pateikiami pagrindiniai klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti sau, kad galėtumėte palengvinti tinkamos programinės įrangos paiešką:

 • Koks tavo biudžetas??
 • Kokie yra jūsų verslo tikslai ir kokios yra el. Prekybos programinės įrangos funkcijos, kurių jums reikia norint pasiekti tuos tikslus? Kitaip tariant, kurios savybės turi pirmenybę prieš kitas?
 • Kokio tipo el. Prekybos programinės įrangos norite? Savarankiška, „SaaS“ ar atvirojo kodo e-komercijos programinė įranga? Arba jums labiau tiktų priedas ar papildinys?
 • Kiek keičiama programinė įranga? Jei turite nedidelį verslą, ar tai padės plėsti verslą? Jei turite didelį verslą, kurio pardavimai yra dideli, ar programinė įranga siūlo verslo lygio sprendimus su patobulintomis funkcijomis?
 • Kiek laiko jūs ketinate praleisti išmokdami naudotis programine įranga, įsteigdami savo internetinę parduotuvę ir ją valdydami? O kiek laiko ir pinigų jūs ketinate išleisti savo komandos mokymui, jei ją reikia išmokyti?
 • Kiek turite kodavimo žinių jūs ir jūsų darbuotojai? Ar jums reikia ieškoti lengvai naudojamos programinės įrangos, kuriai nereikia jokių kodavimo žinių?
 • Ar žinote apie privalumus ir trūkumus?
 • Ką vartotojai ir ekspertai sako apie programinę įrangą? Kokios yra pagrindinės problemos, su kuriomis jie susidūrė, ir ar jos turės įtakos jūsų verslo augimui?
 • Kiek jums reikia paramos? Pvz., Ar galima palaikyti visą parą? Ar yra tiesioginių pokalbių, el. Pašto ir telefono palaikymo? Ar yra išteklių, kuriuos galite naudoti patys spręsdami problemas?
 • Ar bandėte nemokamą bandomąją versiją, nemokamą versiją ar demonstracinę versiją? Kitaip tariant, ar jau atlikote visus savo tyrimus ir juos išbandėte? Geriau dabar skirti laiko priimti teisingą sprendimą, o ne skubėti į jį vėliau, kad vėliau sužinotumėte, kad jis neatitinka visų jūsų reikalavimų ir kad jūs turite sugaišti daugiau laiko pakeisdami į kitą..
 • Ar bandėte ne vieną nemokamą bandomąją versiją? Svarbu apsvarstyti visas jūsų galimybes, todėl išbandykite kelis geriausius pasirinkimus, kad sužinotumėte, kuris variantas jums tinka geriau.

Pasidalykite savo mintimis apie šį straipsnį. Kokį pirkinių krepšelį radote naudingiausią ir labiausiai atitinkantį jūsų poreikius? Kodėl? Nesivaržykite palikti savo komentarų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map