Populiariausi „Shopify“ elektroninės komercijos platformos žiniatinklio dizaineriai ir kūrėjai

„Shopify“ yra el. Prekybos platforma, pagal kurią vertinami visi kiti. Joje veikia beveik 300 000 internetinių parduotuvių. „Shopify“ programinė įranga padėjo įmonėms 2015 m. Parduoti daugiau nei 17 milijardų dolerių pardavimų.


„Shopify“ platforma naudojama taip pat lengvai, kaip ir galinga. Tačiau būtent tai kai kuriems kelia nusivylimą. Kaip išnaudoti visas galimybes? Ar naudojatės geriausiomis galimybėmis, kai integruojate kitų pardavėjų programas ir įrankius?

Kodėl verta kovoti su šiais klausimais? Pasikliaukite interneto svetainių kūrimo įmonėmis, kurios specializuojasi naudodamos „Shopify“ elektroninės prekybos platformą. Priimkite protingą sprendimą ir investuokite į profesionalų pagalbą.

Pirkite populiariausius internetinius dizainerius ir kūrėjus

Pradėkite atsakydami į šiuos klausimus apie tai, ką norite padaryti su savo „Shopify“ elektroninės prekybos svetaine.

Svarbūs klausimai

Koks tavo biudžetas? „Amazon“ Elastic Compute Cloud (EC2) galima paleisti atvirojo kodo elektroninės komercijos platformą. Pirmaisiais veiklos metais beveik nieko negalite sumokėti. Tačiau elektroninės komercijos ekspertai jums pasakys, kad uždirbti reikia pinigų.

Internetinių parduotuvių eksploatavimo išlaidos dažnai yra proporcingos jūsų gaunamoms pajamoms. Kiek jūs biudžete numatėte mokėti už pagrindinę programinę įrangą, prieglobos ir operacijų mokesčius?

Koks jūsų paleidimo langas? Per kelias valandas galite nustatyti kai kurias priglobtas el. Prekybos platformas. Kiti gali užtrukti mėnesius, kol pasiruošs ir dislokuos. O platforma yra tik vienas elementas.

O kaip tavo produktai? Ar turite nuotraukų, aprašymų ir išsipildymo variantų? Jums reikės el. Prekybos programinės įrangos, kuri bus paruošta naudoti, kai esate.

Kiek reikia lanksčių dalykų? Žmonės dažnai galvoja, kad nesutiks su savo internetinės parduotuvės dizaino apribojimais. Bet tai nėra vienintelė kliūtis. Ar jūsų pasirinkta platforma gali valdyti produktų, kuriuos planuojate parduoti, asortimentą??

„Shopify“ yra viena lanksčiausių internetinių parduotuvių statytojų rinkoje. Greičiausiai tai nebus jūsų iššūkis. Bet ar jūs žinote, kaip jį nustatyti, taigi jis yra toks lankstus, koks jums reikia?

Ar galiu priversti gerai žaisti su kitais?? Parduoti daiktus „Facebook“? „Amazon“ parduotuvė? Pirkimai programoje? CSV failas „Google“ apsipirkimas?

Ar jums patinka jūsų atsakymai? Dabar jūs gerai suprantate savo internetinės parduotuvės „Shopify“ poreikius. Laikas rasti ekspertą, kuris galėtų jums padėti. Šie geriausi elektroninės komercijos programinės įrangos platformos kūrėjai nusipelno jūsų dėmesio.

„Realm“ interneto dizainas

„Realm Web Design“ logotipas

Pereikite tiesiai į aplanką, kad pamatytumėte „Realm“ projektavimo darbų pavyzdžius. Jų yra nuo 2007 m. Jų klientų sąrašas svyruoja nuo pažįstamų „Fortune 500“ kompanijų iki mažų pradedančių įmonių. Kliento pasitenkinimą rodo beveik 80% klientų nukreipimo rodiklis. „Realm“ mano, kad turėtumėte leisti socialinei žiniasklaidai vykdyti savo rinkodarą. Jie dirba su klientais, norėdami integruoti „Shopify“ su visomis pagrindinėmis socialinėmis platformomis.

Diff („Ben Crudo Consulting“)

Difuzinis logotipas

Jums gali kilti pagunda pasilikti ir žaisti su linksmais geometriniais piešiniais nukreipimo puslapyje. Slinkite žemyn ir skaitykite apie šią kūrėjų komandą, kuriai vadovauja generalinis direktorius Benas Crudo. Jis pradėjo „Diff“ kaip nusivylęs mažmenininkas, ieškantis geresnio el. Prekybos sprendimo. Jo komanda buvo tik nuo 2011 m., Tačiau ji surinko daugiau nei 65 5 žvaigždučių atsiliepimus iš klientų. Dėmesys „Shopify“ išlaiko juos dizaino, integracijos ir rinkodaros priešakyje.

sineLABS

„sineLABS“ logotipas

Ši platformos kūrimo įmonė specializuojasi „Shopify“ programose. Šios programos jūsų el. Prekybos parduotuvėje suteikia paprastumo ir funkcionalumo. Bendrovės internetinėms žinioms trūksta portfelio, kuriame yra klientų svetainės. Taip yra dėl visų teisingų priežasčių. „sinelabs“ atkreipia jūsų dėmesį į jų galingų programų rinkinį. Kiekviename iš jų yra lengvai sekamas paaiškinimas. Jus nežavi techninės savybės. Nuorodos nukelia į programą, nurodytą „Shopify“ svetainėje.

Radiatorius

Radiatoriaus logotipas

Apsipirkimas internete yra vizualus potyris. Radiatorių studija tai žino. Ši apdovanojimus pelniusi plėtros įmonė daugiausia dėmesio skiria reaguojančiam el. Prekybos parduotuvių dizainui, naudojantis „Shopify“. Apsilankymas jų portfelyje suteikia daugiau nei pažvelgti į tai, ką jie padarė klientams. Kiekviename pavyzdyje pateikiamas atvejo tyrimas arba žvilgsnis į tai, kas vyko užkulisiuose.

3 penki

„3five“ logotipas

Apie pusė jų klientų ateina pas juos tik dėl e-komercijos palaikymo. „3five“ sujungia „WordPress“ ir „Shopify“ funkcijas, kad galėtų valdyti jų kuriamas svetaines. Jie save vadina butiku, tačiau „3five“ turi visuotinį klientų sąrašą. Yra išteklių, kuriuos galima atsisiųsti, kolekcija. Jie paruoš jus klausimams, kurių jiems užduos, kad nustatytų jūsų „Shopify“ elektroninės prekybos svetainę.

Jivaldi

„Jivaldi“ logotipas

Turbūt niekada neskaitėte tokio iškalbingo pertvarkymo ekspertų apibrėžimo. Ši elektroninės komercijos plėtros įmonė padeda savo klientams optimizuoti „Shopify“ elektroninės prekybos platformą. Jis nukreipia srautą, padidina konversijų rodiklius ir susiranda naujų klientų. Pirmas dalykas, su kuriuo susidursite „Jivaldi“ svetainėje, yra jų aplankas. Kiekvienas pavyzdys išplečiamas, kad būtų galima pasidalyti pavyzdžiu. Jums duoti kliento tikslai ir tai, kaip Jivaldi juos įgyvendino.

MEM dizainas (Mat Mullen)

„Mem“ dizaino logotipas

Mat Mullenas, turintis daugiau nei 100 elektroninės komercijos svetainių, gali įsitikinti, kad žino „Shopify“. Mat yra tas žmogus, kuris mėgsta kalbėti apie tai, ką daro. Jis nurodo savo telefono numerį tiesiai į svetainę ir ragina žmones skambinti pateikus klausimus. Greičiausiai jis atsakys net į keletą klausimų apie „Slack“. Mat skolina jiems savo talentą kaip produkto vadybininką. Peržiūrėkite Matt klientams skirtą darbų portfelį. Reikia daugiau pagalbos priimant sprendimus? Perskaitykite kelis iš 70-ies atsiliepimų, kuriuos jis šiuo metu turi „Shopify“.

SynapseIndia

„SynapseIndia“ logotipas

„Shopify“ elektroninės komercijos IT poreikių perkėlimas yra pasaulinė patirtis. „SynapseIndia“ yra viena iš jūrų plėtros lyderių. Įmonėje dirba daugiau nei 500 patyrusių IT profesionalų. Jie dirbo visuotiniame įmonių sąraše, pradedant nuo 3M ir PayPal, baigiant Sotheby’s ir IBM. Perskaitykite jų tinklaraštį, kad geriau suprastumėte jų paslaugų gilumą. Praleiskite laiką su jų DUK, jei nesate tikri dėl išorės paslaugų teikimo užsienyje.

Pavasario interneto sprendimai

Pavasario internetinis logotipas

Tai yra geriausias būdas suprasti, kaip „Malc Bull“ ir „Paddy Rohr“ kuria el. Prekybos sprendimus. Leisk jiems peržvelgti jūsų minčių procesą. Esmė yra įsitikinimas, kad technologijos niekada neturėtų būti kliūtis pirkėjams internete. Rūšiuokite jų portfelį pagal platformą ir paslaugą, kad pamatytumėte „Shopify“ sprendimus. Svetainėje taip pat yra skyrius, kuriame galite skaityti kliento atvejų analizę. Šios užduotys padeda suprasti, kaip „Spring Web“ sukūrė sprendimus savo klientams.

„Abby Rose“ dizainas

„Abby Rose“ dizaino logotipas

Jie turi „Shopify“ ekspertų sąrašą, todėl žinote, kad ši Kalifornijos dizaino įmonė turi aukštus įvertinimus. El. prekybos svetainės portfelio puslapyje rodo kruopščius veiksmus, kurių imamasi sumaišius funkciją ir dizainą. Abigail Russel ir maža jos komanda specializuojasi „Shopify“ individualizuoto dizaino ir tobulinimo srityje. Jei dar nesinaudojote „Shopify“, komanda padės jums, kaip sakoma, „sutvarkykite rankas“ nemokama bandomoji versija..

Kitas žingsnis

Kitas žingsnis - logotipas

Ši projektavimo įmonė mano, kad elgesio mokslas turėtų nuspręsti dėl elektroninės komercijos parduotuvės funkcionalumo. Jie naudojasi tyrimu, kaip žmonės priima sprendimus, kurie padeda pašalinti trintį pirkimo procese. Agentūra portfelio puslapyje dalijasi nedaug darbo pavyzdžių. Kiekviename iš jų yra įžvalgus atvejo tyrimas. Šis požiūris gali būti jums naujas. Kitas žingsnis surinko išteklių, kad galėtumėte daugiau suprasti apie elgesio mokslą.

Virš turgaus

Virš rinkos logotipo

Nedaugelis plėtros bendrovių yra pakankamai drąsios, kad nurodytų kainas pirmajame puslapyje. Virš Market pasakos jums nuo pat pradžių. Jūs žinosite, kiek kainuos jums padėti įsteigti ir sukonfigūruoti naują internetinę parduotuvę naudojantis „Shopify“ platforma. Bendrovė taip pat gali padėti pakeisti jūsų esamą „Shopify“ svetainę. Jei tai kažkas įprasto, šis „Shopify“ ekspertas taip pat gali jums padėti. Visais atvejais kainos yra aiškios ir skaidrios. Tai gaivus pokytis.

Ar gali kažkas būti per daug universalus?

Vienas didžiausių „Shopify“ platformos pranašumų yra tas, kad joje yra daugiau nei 100 puošnių temų. Jūs galite sukurti unikalų identitetą be didelių pastangų. „Shopify“ taip pat turi vis daugiau įrankių (programų), skirtų išplėsti internetinės parduotuvės funkcionalumą.

Visi šie pasirinkimai ir variantai gali jus priblokšti. Ypač tada, kai jūs dar nesinaudojote elektronine prekyba ar net „Shopify“ platforma. Jei atidarote internetinę parduotuvę, norite, kad ji kuo greičiau veiktų. Bandymas išsiaiškinti visą „Shopify“ informaciją gali būti ne pati geriausia jūsų laiko investicija.

Tuomet turėtumėte pasidomėti vienos iš šių plėtros firmų patirtimi. Daugelis jų užsiima tik „Shopify“. Visi turi gerą vardą, kaip geriausiai išnaudoti platformą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map