Kaip paversti savo internetinį dienoraštį į elektroninės prekybos pavyzdį

Jei esate tinklaraštininkas, tikėtina, kad jau įdėjote daug sunkaus darbo kurdami auditoriją.


Jei reguliariai skelbiate skelbimus, o jūsų turinys yra naudingas, juokingas, informatyvus ar įžvalgus, greičiausiai jau turite šiuos dalykus, kurie yra puikioje padėtyje, kai esate el. Prekybos įmonėje..

Nesvarbu, ar norite parduoti skaitmeninius, ar fizinius produktus ir paslaugas – štai, kaip paversti skaitytoją jūsų būsimais klientais.

Paverskite savo tinklaraštį elektroninės prekybos platforma produktams parduoti.

Kadangi žinote savo tikslinę rinką, esate jau vienas žingsnis į priekį. Galite ištirti, kokie yra jūsų tinklaraštį skaitantys žmonės ir kokie produktai ir paslaugos, kuriuos galite pasiūlyti, kurie jiems patiktų.

Likite ištikimas savo auditorijai

Likite ištikimi savo sekėjams ir pateikite jiems produktus ir paslaugas, kurių jiems tikrai reikia.

Pirmasis ir akivaizdžiausias variantas pinigai iš savo tinklaraščio yra parduoti produktus, susijusius su jūsų niša, nesvarbu, ar tai namų dekoravimas, maisto gaminimas, technika, naminiai gyvūnai ar bet kas.

Pradėkite galvodami apie tai, kokią parduotuvę norite vykdyti ir kokius produktus ar paslaugas norite parduoti, nes tai parodys, kuris el. Prekybos sprendimas yra geriausias pasirinkimas jums ir kaip jūs galų gale norite valdyti savo parduotuvę..

Mąstykite apie savo nišą ir užduokite auditorijai klausimų apie tai, kokius produktus jie norėtų pamatyti ir kodėl. Pardavimai internetu yra neįtikėtinai pagrįsti rinkos – pasisekite savo auditorijos žiniomis, kad pavyktų.

Eksperimentuokite ir pažiūrėkite, kas veikia

Smagiausia tai, kad galite parduoti beveik bet ką – darant prielaidą, kad tai, be abejo, yra teisėta ir tinka jūsų tinklaraščio skaitytojams. (Pvz., Atrodytų šiek tiek keista, jei knygų apžvalgos tinklaraštyje būtų pradėta rodyti informaciją apie juvelyrinių dirbinių ar kavos pardavimą).

Pasinaudokite savo fantazija ir pabandykite būti išradingi kurdami savo naują produktą ar paslaugą – nesikoncentruokite tik į „akivaizdžius“ daiktus, kuriuos žmonės gali gauti iš didelių prekybininkų svetainių..

 • Pasirinkite produktą ar paslaugą, tiksliai atspindintį jus ir jūsų specialybę – tai, ko jūs ir jūsų auditorija esate aistringa. Siekite gilių ekspertų žinių ir specializacijos per paviršutiniškas pardavimo vietas.
 • Kai reikia pirkti produktus, gali būti, kad juos perkate iš didmenininko, arba galbūt norėsite sukurti savo produktus, jei tai jūsų dalykas. Neleisk, kad trūksta lėšų ar erdvės – tai galite padaryti jūs pradėti gabenimo verslą dėl kelių dienų biudžeto.
 • Verta pasidomėti, ką kiti panašūs tinklaraštininkai parduoda internetu, kad padėtų jums generuoti idėjas.
 • Nebijokite eksperimentuoti – išbandykite keletą dalykų ir pažiūrėkite, kas yra populiaru, o kas ne, kad padėtų patikslinti jūsų produktų pasiūlą..

Raskite tinkamą sprendimą

Svarbu pasirinkti tinkamą el. Prekybos sprendimą. Turėtumėte apsvarstyti, kaip norite priimti užsakymus ir gauti mokėjimus taip, kad būtų lengva ir jums, ir jūsų klientams.

Galite pasirinkti elektroninių parduotuvių, teikiančių paslaugas klientams, visiškai sukurtą paslaugų platformą, arba galite tiesiog pridėti el. Prekybos plėtinį į savo esamą svetainę, leisdami strategiškai išdėstyti elektroninės parduotuvės funkcijas visame savo tinklaraštyje nekeisdami, kaip ji atrodo. Štai ką Amerikos žiniatinklio valdytojų asociacija laiko geriausiomis el. Prekybos programinės įrangos platformomis.

Kai nuspręsite, pagalvokite apie kiekvienos platformos naudotojų patirtį ir tai, ar jie daro jūsų klientams pirkimo procesą kuo sklandesnį. Gera vartotojo patirtis galiausiai padidins jūsų konversijų rodiklį ir klientų lojalumą.

Parodykite, kad esate patikimas

Jūs turite gauti savo klientai pasitiki jumis – investuokite laiką ir pinigus į kokybišką turinį, dizainą ir vartotojo patirtį, kad žmonės sugrįžtų.

 • Jei norite, kad jūsų elektroninė parduotuvė atrodytų labiau patikima, apsvarstykite galimybę prisijungti „Google“ patikimos parduotuvės programa. Parduotuvės, kurios nuolat teikia aukšto lygio klientų aptarnavimo paslaugas, apdovanojamos ženkleliu, kuris pirkėjams praneša, kad esate patikrinta ir patikima internetinė parduotuvė – ir kas jiems pasiūlys 1000 USD viso gyvenimo apsaugą..
 • Parodykite pasitikėjimo signalus visoje parduotuvėje, ypač šalia kasų puslapių, kad padidintumėte pasitikėjimą ir patikimumą.
 • Turėkite išsamias sąlygas & sąlygas ir pristatymą bei grąžina informaciją apie jūsų svetainę ir visada palengvina susisiekimą su jumis.

Atlikite mokėjimus lengvai

Kelių mokėjimo galimybių siūlymas yra geras būdas įgyti pasitikėjimą savo klientais, kai jie ateina apsilankyti.

Parduotuvės nustatymas naudojant „PayPal“ mokėjimo šliuzas būtina, nes tai yra vienas populiariausių saugaus mokėjimo internetu būdų. Tai taip pat gali suteikti naudingų jūsų svetainės apsipirkimo funkcijų, tokių kaip mygtukai „pirkti dabar“ ir supaprastintos kasų parinktys.

Be to, leiskite klientams atlikti ne „PayPal“ saugius mokėjimus kortelėmis ir įsitikinkite, kad turite savo funkciją, kad galėtumėte lengvai įsigyti pirkinius, nesvarbu, kokį įrenginį jie naudoja..

Tvarkykite techninę medžiagą

El. Prekybos parduotuvės valdymas skiriasi nuo tinklaraščio tvarkymo – gali reikėti iš esmės atnaujinti savo svetainę.

 • Pažvelkite į savo dabartinį prieglobos paslaugų teikėją. Planuojate įdiegti „WooCommerce“ papildinį savo „WordPress“ tinklaraštyje? Jums gali tekti investuoti į galingesnį „WordPress“ prieglobos sprendimą, pvz., „WP Engine“, kad jūsų svetainė nelėtėtų („WPEngine“ apžvalga čia).
 • Tikrinkite savo svetainės URL naudodami SEO įrankį, pvz Rėkianti varlė užkirsti kelią galimoms indeksavimo problemoms.
 • Didelė parduotuvė su produktais, kurių yra ir nėra? Visada nukreipkite atskirus produktų puslapius atgal į atitinkamų kategorijų puslapius, kad neprarastumėte pardavimų dėl erzinančių 404 puslapių.

Ar kada bandėte konvertuoti savo tinklaraštį į el. Prekybos parduotuvę? Kokių pamokų išmokote pakeliui? Praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map