71 populiariausias internetinių tinklaraščių tinklalapis, kuriuos būtina perskaityti norint padidinti pardavimus internete

Informacijos internete gavimas apie el. Prekybą yra tarsi bandymas išgerti gurkšnį vandens iš gaisrinio hidranto. Neįmanoma valdyti srauto. Pabaigsite permirkę daug daugiau, nei jums reikia. Bet kurios su e-komercija susijusios temos paieška gali duoti milijonus rezultatų.


Kurie yra svarbūs? Jei norite patobulinti savo el. Prekybos įgūdžius, kaip sužinoti, kuriuos tinklaraščius geriausia sekti?

Daugelyje el. Prekybos tinklaraščių pateikiama vertingos informacijos. Bet ar tai, ką perskaitai ir išmoki užsidirbti pinigų? Tai tinklaraščiai, kuriuos norite sekti. Pradėkite nuo šių 71 populiariausių el. Prekybos tinklaraščių.

Contents

el. prekybos verslo tinklaraščiai

Nereikia išradinėti rato iš naujo, jei tik pradedate el. Prekybos svetainę. El. Prekybos verslo tinklaraščių skaitymo vertė yra sužinoti, kaip kiti tai padarė. Galite perskaityti apie jų nesėkmes ir jas pašalinti. Galite sužinoti apie jų sėkmes ir jas kopijuoti. Čia yra dešimt tinklaraščių, kuriuose pateikiami patarimai, kaip praktiškai kreiptis.

1. Geresnis limonado stovas

Geresnis limonado stovas

Richardas Lazazzera savo tinklaraštį pradėjo kaip internetinį elektroninės komercijos inkubatorių. Jis rašo apie savo, kaip verslininko, patirtį. Tai jo būdas dalytis savo žiniomis. Richardas savo autoritetą pagrindžia tuo, kiek laiko praleido dirbdamas „Shopify“.

2. „eCommerceFuel“

„eCommerceFuel“

Andrew Youdrianas įkūrė šią svetainę. Tai internetinių parduotuvių savininkų forumas, kuriame galima pasidalyti savo žiniomis. Jo dienoraštis nemokama skaityti visiems. Jo podcast’uose yra dar daugiau vertingos informacijos. Tai, kas daro „eCommerceFuel“ galingu šaltiniu, yra priėjimas prie privačių etikečių. Šie bendraautoriai valdo el. Prekybos svetaines, kurių pajamų srautai yra 6 ir 7 skaitmenys.

3. „eCommerce Times“

„eCommerce Times“

Ši svetainė atrodo kaip internetinis laikraštis. Nors daugelyje tinklaraščių nėra daug nuomonės, „eCommerce Times“ turinys išlieka neutralus. Prisiregistruokite gauti konkrečius informacijos santraukas, kad galėtumėte gauti tik jums svarbiausią informaciją.

4. kanalų konsultantas

kanalų konsultantas

Esate apsilankę tinkamoje svetainėje, jei norite būdų, kaip padidinti savo internetinės parduotuvės matomumą. Rašytojų personalas prisideda prie tinklaraščio kūrimo. Čia taip pat yra svečių iš pramonės ekspertų. Dalykai svyruoja nuo elektroninės komercijos technologijos apžvalgų iki strateginių studijų.

5. Praktinė elektroninė prekyba

Praktinė elektroninė prekyba

Puikūs patarimai dėl strategijos. Praktiniai jo taikymo būdai yra dar geresni. Štai kas yra ši tinklaraščių teikiama svetainė. Pirmajame svetainės puslapyje yra pateiktas paskutinių tinklaraščių įrašų sąrašas. Kiekvienas straipsnis yra apgalvota informacijos kapsulė. Jūs perskaitysite apie pagrindinį komponentą, dėl kurio el. Prekybos svetainė tampa sėkminga.

6. NERD rinkodara

NERD rinkodara

Drew Sanocki rašo šį tinklaraštį ir visą dėmesį skiria taktikai. Jis papasakos apie tai, kas dirbo jam ir įmonėms, kurias jis pataria. Drew turi įgaliojimus patvirtinti savo patarimus. Jis turi M.B.A. iš Stanfordo ir bakalauro laipsnį iš Harvardo. Jo el. Prekybos įmonių kolekcija 2015 m. Uždirbo daugiau nei 100 milijonų dolerių.

7. „GetEleastic“

„GetEleastic“

Alana Thorburn-Watt kuruoja šios svetainės turinį. Tai vienas iš 10 populiariausių rinkodaros tinklaraščių Kanadoje. Dienoraštis yra vienas iš 15 verslininkų tinklaraščių, kuriuos verta skaityti, rašo „Wall Street Journal“. Elastinis kelias remia svetainę. Tai teikia verslo el. Prekybos programinę įrangą žymiausiems pasaulio prekių ženklams.

8. Griovelis

Griovelis

Aukščiausios skaitmeninės reklamos agentūros darbuotojai rašo šį tinklaraštį. Gausite jų įžvalgą, kaip jie kuria el. Prekybos svetaines klientams. Padarykite šią svetainę į išteklių sąrašą, jei atvykstanti rinkodara yra ypatingas interesas.

9. Interneto mažmenininkas

Interneto mažmenininkas

Jums gali būti pažįstamas žurnalas tuo pačiu pavadinimu. Tai yra jų internetiniai namai. Mėnesinis žurnalas buvo pradėtas kurti 1999 m., O jo svetainė atnaujinama kasdien. Pagrindinės puslapio viršuje esančioje naršymo juostoje platus el. Prekybos temų diapazonas yra suskaidytas iki segmentų.

10. Paleidžianti elektroninę prekybą

Paleidžianti elektroninę prekybą

Shabbir Nooruddin tinklaraščiai apie savo patirtį dirbant su nedidelio biudžeto e-komercijos svetaine. Jis rašo apie savo klaidas ir dalijasi tuo, ko išmoko, kad kiti galėtų tų klaidų išvengti. Shabbir turi kolekciją vadovėliai kurie žingsnis po žingsnio nuveda jus į kai kuriuos jo išgyvenimus.

el. prekybos programinės įrangos platformų tinklaraščiai

Elektroninės komercijos svetainės programinė įranga yra jūsų variklis ir pinigų uždirbėjas. Kaip kiti naudojasi šiais pagrindiniais el. Prekybos programinės įrangos paketais? Kokias kliūtis jie atrado? Ką jie suderino su tuo, kad optimizuotų pajamas??

Jūsų sukurti santykiai su programinės įrangos tiekėju yra tik pirmas žingsnis. Perskaitydami el. Prekybos programinės įrangos tiekėjų tinklaraščius, galite apsisaugoti nuo likusios informacijos. Tai yra geras būdas suprasti, kas yra prieinama.

11. „BigCommerce“

„BigCommerce“

Šios pagrindinės el. Prekybos platformos nariai prisideda prie straipsnių kolekcijos. Įrašai paprastai yra skirti naudoti „BigCommerce“ programinę įrangą internetinėms parduotuvėms. Didžioji dalis informacijos yra skirta svetainėms, kuriose naudojama programinė įranga, ir apie jas. Dar yra daug dalykų, kurių reikia išmokti. Patikrinkite Sėkmės istorijos postai įkvėpimui.

12. Shopify

Shopify

Tai yra vienas didžiausių elektroninės komercijos programinės įrangos vardų. Svetainėje informacija rūšiuojama pagal laikmenos tipą, taip pat pagal kategorijas. Tai leidžia lengvai rasti podcast’ai ir vaizdo įrašai jei esate daugialypės terpės režime.

13. Voliuzija

Voliuzija

Šioje svetainėje yra daugiau nei 1 500 pranešimų. Autoriai pateikia subalansuotą straipsnių asortimentą. Tai vertinga mažų įmonių savininkams ir verslininkams. Čia taip pat reikia ieškoti būsimų internetinių seminarų. Kaip ir galima tikėtis, didžioji turinio dalis reklamuoja el. Prekybos programinės įrangos gamintojo gaminį.

14. „LemonStand“

„LemonStand“

Šiame tinklaraštyje yra naudingų straipsnių apie tai, kaip naudoti internetinį dizainą, siekiant pagerinti vartotojo patirtį. Bendraautoriai siūlo patarimus, kuriais lengva vadovautis. Jie apima pavyzdžių, kas įrodyta, kad veikia. Straipsniai nėra klasifikuojami ar indeksuojami. Viršuje yra patogi paieškos juosta, kuri padės rasti dalykus.

15. Ecwid

Ecwid

Programinė įranga nėra pilnas sprendimas, ir įmonė teikia pirmenybę tam. Jie sutelkia dėmesį į tai, ką jie vadina „papildomu parduotuvės kūrėju“. „Ecwid“ tinklaraščio bendraautoriai dalijasi patarimais ir patarimais visais internetinės parduotuvės veiklos klausimais.

Konversijų optimizavimo tinklaraščiai

Yra svarbių priežasčių, kodėl turėtumėte padidinti internetinės parduotuvės konversijos koeficientą. Ši tinklaraščių grupė padeda suprasti tikslą. Optimizavimas suteikia jums daugiau tinkamų klientų rūšių. Tai padeda geriau žinoti, ko jie nori iš savo internetinės parduotuvės.

Konversijų optimizavimas yra beveik nemokamas, palyginti su reklama paieškos sistemose. 10% padidėjęs jūsų perskaičiavimo kursas gali padaryti skirtumą tarp pelno ir nuostolių.

16. „ConversionXL“

„ConversionXL“

Peepas Laja naudojasi savo pardavimo patirtimi, kad tinklaraščiuose skelbtų apie tai, kaip sulaukti daugiau klientų. Jo pažadas yra pateikti tokią gerą informaciją, kad jums nereikės ieškoti daug daugiau šia tema. Jūs įvertinsite jo turinį, jei mėgstate ženklelių ir grafikų.

17. „WiderFunnel“

„WiderFunnel“

Ši skaitmeninė agentūra visą dėmesį skiria konversijų rodiklio optimizavimui. Dienoraštyje jie skelbia ir gali pasigirti savo sėkme. Dešinėje pagrindinio puslapio pusėje pateiktas plytelių žemėlapis išskaido jų tinklaraščių įrašų temų sąrašą. Visuose pranešimuose naudojama konversijų rodiklio optimizavimo tema.

18. Konversijos mokslai

Konversijos mokslai

Briano Massey ir Joelio Harvey tinklaraštis apie tai, kaip padėti internetinėms parduotuvėms padidinti jų perskaičiavimo kursus. Jie pateikia straipsnius su tyrimų statistika ir duomenimis. Brianas ir Joelis yra aktyvūs pranešėjai. Daugelį jų pristatymų galima rasti tinklalapyje kaip internetinius seminarus ar podcast’us.

19. Perskaičiavimo kurso ekspertai

Perskaičiavimo kurso ekspertai

Benas Jessonas ir Karlas Blanksas nuo 2006 m. Optimizavo perskaičiavimo kursą. Jie konsultavosi su tokiomis įmonėmis kaip „eBay“, BMW, AT.&T ir Hilton viešbučiai. Jų profesinės paslaugos gali būti ne visos jūsų biudžeto lėšomis. Šiame tinklaraštyje yra nemokamų ir naudingų patarimų bei informacijos.

20. Bryanas Eisenbergas

Bryanas Eisenbergas

Broliai Bryanas ir Jefferis Eisenbergai rašė Visada būkite išbandomi, taip pat kiti bestseleriai. Jie rašo savo žinutes. Kartais straipsniai yra ilgi ir apima kelis dalykus. Kitu metu jie trumpai parašo naujus produktus ar paslaugas, kuriuos nori rekomenduoti.

21. VWO

VWO

„Paras Chopra“ ir „Sparsh Gupta“ rašo apie konvertavimo kurso optimizavimą. Jie taip pat tinklaraštyje naudojasi savo „Visual Website Optimizer“ programinė įranga. Jie kviečia kviestinius tinklaraštininkus apžvelgti ne jų kompetencijos sritis. Svetainėje yra straipsnių ir internetinių seminarų. Norėdami greitai rasti darbą, ko jums reikia, naudokite kategorijos naršymą pagrindinio puslapio dešinėje.

22. Optimaliai

Optimaliai

Programa „Optimizely“ vykdo jūsų internetinės parduotuvės svetainių ir mobiliųjų telefonų A / B testavimą. Tinklaraštis yra apie „Optimizely“, tačiau yra daug informacijos apie tai, kaip kreiptis į testavimą. Kolekcija atvejų tyrimai parodo, kaip kai kurie jų didesni klientai pasinaudojo A / B testavimu, kad padidintų konversiją.

23. „SiteTuners“

„SiteTuners“

Timas Ešas yra vienas iš konversijos kurso optimizavimo pradininkų. Jis parašė bestselerį Nukreipimo puslapio optimizavimas Knyga, jis kalba pramonės konferencijose visame pasaulyje. Timas ir jo įmonė laiko šį tinklaraštį kaip vietą dalintis įžvalgomis ir atradimais. Rasite įrašų, grįžusių į 2006 metus.

„Mokėk už paspaudimą“ (PPC) tinklaraščiai

Natūralios paieškos rezultatai gali būti rodomi šiek tiek laiko. Mokėjimas už paspaudimą (PPC) gali duoti greitų rezultatų. Jūs mokate tik tada, kai suinteresuotas asmuo spustelėja, ir nustatote biudžetą, kad galėtumėte kontroliuoti išlaidas.

Tačiau dar yra dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, jei tik pradedate. Jums reikia tvirtos strategijos. Nors tai ginčytinas dalykas, tinklaraštininkai mėgsta apie tai rašyti. Galite išmokti ir naudos iš to, ką jie turi pasakyti.

24. PPC herojus

PPC herojus

„Hanapin Marketing“ specializuojasi PPC. Jie skelbia šį tinklaraštį norėdami pasidalyti naujienomis apie savo klientus. Agentūros sąskaitų valdytojai rašo kiekvieną įrašą. Dalykai apima pramonės naujienas, taip pat atvejo analizę ir mokomuosius dalykus. Išteklių kategorijoje yra naujausia informacija apie paieškos sistemų PPC geriausią praktiką.

25. „AdWords“

„AdWords“

Tai yra oficialus „Google“ tinklaraštis, kuriame rasite naujienų, patarimų ir informacijos apie „AdWords“. Pirmasis jūsų sustojimas šioje svetainėje turėtų būti jų atsisiuntimas geriausios praktikos vadovas. Tu taip pat gali Prenumeruoti į „Google“ mėnesinį informacinį biuletenį. Tai geras būdas neatsilikti nuo oficialių patarimų, kontrolinių sąrašų ir vaizdo įrašų vadovų.

26. PPCChat

PPCChat

Viskas apie socialinę žiniasklaidą šiandien, o šis tinklaraštis yra įrodymas. Čia rasite savaitinių „Twitter“ pokalbių nuorašus. Jie vyksta antradieniais 12:00 EST, o tema yra apie visus dalykus PPC. Tolesni veiksmai ir atnaujinimai bus paskelbti „Twitter“ naudojant #PPCChat nuorodą.

27. Acquisio

Acquisio

„Acquisio“ teikia programinius rinkodaros sprendimus agentūroms ir mažoms įmonėms. Bendrovė naudoja savo programinę įrangą, kad padėtų svetainėms pasiekti geresnių kampanijos rezultatų. Kai kurios jų tinklaraščio sritys reklamuoja „Acquisio“. Kituose straipsniuose pateikiami bendrieji PPC patarimai ir metodai. Jei norite rasti vertę, jūs neprivalote būti „Acquisio“ klientas.

28. „WordStream“

„WordStream“

Šios įmonės programinė įranga padeda pašalinti spėliones iš PPC raktinių žodžių pasirinkimo. Darbuotojai ir kviestiniai rašytojai rašo straipsnius. Skaitykite apie geriausią PPC praktiką, raktinius žodžius ir konversijų rodiklio optimizavimą. Svetainėje taip pat yra nemokama „Google Adwords“ spektaklio greideris. Tai gali išanalizuoti jūsų sąskaitos efektyvumą.

29. Clix

Clix

Tai skaitmeninės agentūros, valdančios PPC kampanijas, tinklaraštis. Kompanijos nariai renka ir dalijasi naujienomis apie populiariausias paieškos sistemas. Čia rasite patarimų, kur tendencijos gali imtis PPC reklamos. Savaitės apžvalgos pabrėžia tinklaraščių įrašus, kuriuos verta skaityti iš kitų svetainių.

30. „Bing“ skelbimai

„Bing“ skelbimai

Antra populiariausia paieškos sistema planetoje palaiko tinklaraštį. Taip, daugiausia kalbama apie tai, kaip gauti geresnius paieškos sistemų reitingus „Bing“. Tačiau taip pat yra daug bendrų straipsnių apie SEO, SEM ir PPC. Norėdami rasti konkrečias temas, naudokite išskleidžiamąjį meniu. Galite filtruoti straipsnius, kad surastumėte PPC patarimų, naudingų bet kuriai paieškos sistemos reklamai.

31. Sertifikuotos žinios

Sertifikuotos žinios

Bradas Geddesas tvarko šį tinklaraštį kaip būdą šviesti žmones apie PPC geriausią praktiką ir principus. Dalis turinio prieinama tik „premium“ nariams. Čia taip pat yra privatus forumas peržiūra naudojant nemokamą bandomąją versiją. Likusi dienoraščio dalis yra prieinama visiems. Pagrindiniame puslapyje raskite naujausius PPC straipsnius ir informaciją, išvardytą pagal datą.

32. Moz

Moz

„Moz“ turi programinės įrangos produktų rinkinį, skirtą paieškos rinkodarai ir analizei. Darbuotojai rašo apie PPC ir skelbia straipsnius savo tinklaraštyje. Norėdami rasti konkrečius straipsnius, naudokite dešinėje pusėje esantį išskleidžiamąjį meniu. Naujausi pranešimai apie PPC yra pagrindiniame puslapyje.

Žiniatinklio analizės tinklaraščiai

Vienintelis būdas padaryti kažką geresnio yra ištirti jo poveikį. Štai ką interneto analizė daro jums. Surinkti duomenys suteikia jums informacijos apie tai, kas lankosi jūsų svetainėje. Tai paaiškina, kas patraukia jų dėmesį.

Analizė padeda nustatyti, kurie dalykai turės didžiausią įtaką pardavimams. Tai svarbu žinoti. Mažiau nei 0,01% jūsų klientų nesivargins su jumis susisiekti, jei jie nepatinka ar turi problemų su jūsų svetaine.

33. „Analytics NINJA“

„Analytics NINJA“

„Yehoshua Coren“ pradėjo šį tinklaraštį, siekdamas pateikti internetinės rinkodaros analizę platesnei auditorijai. Tai buvo tinkamas laikas. Pasaulis buvo pasirengęs kurti milijonus el. Prekybos svetainių. Straipsniai interneto svetainėje apima technines temas natūraliais būdais.

34. „AnalyticsPros“

„AnalyticsPros“

Šiame tinklaraštyje beveik išskirtinis dėmesys skiriamas „Google Analytics“. Bendrovės nariai skelbia straipsnius. Caleb Whitmore įkūrė ją 2009 m. Jei norite atnaujinti save, naudokite „Analytics Roundup“ tiesioginė nuoroda pagrindiniame puslapyje. Dėmesys „Google Analytics“ daro būtent tai kategorijos nuoroda Vertingiausias.

35. Kissmetrika

Kissmetrika

Ar jums įdomu, kaip turėtumėte paversti visus tuos analizės skaičius įžvalgomis? Ką jie reiškia? Šis tinklaraštis yra gera pradžia. Yra 18 straipsnių kategorijų. Kai kurie straipsniai yra tik apie „Kissmetrics“ analizės programinę įrangą. Didžioji turinio dalis yra bendro pobūdžio ir skirta padėti skaitytojams bet kuriame supratimo lygyje. Jei jis sudėtingas, straipsnis jį padalins jums.

36. „Analytics Talk“

„Analytics Talk“

Justinas Cutroni skelbia šį tinklaraštį norėdamas pasidalinti savo, kaip „Google“ analizės šalininko, patirtimi. Jis retai pasitraukia iš „Google Analytics“ temos. Apie šį populiarų produktą galima žinoti daug. Justinas rūšiuoja savo įrašus į kategorijas, kurias rasite jo pagrindinio puslapio dešinėje.

37. Annielytikai

Annielytikai

Annie Cushing nebijo pasakyti, kad, jos manymu, duomenys turėtų būti seksualūs. Tai reiškia, kad ji nori padėti jums rasti duomenų, kurie padėtų jums patobulinti galimybes. Annos žinutės trumpos. Ji išskaido sudėtingus dalykus. Galite suprasti jos požiūrį į analizę, net jei esate pradedantysis.

38. „LunaMetrics“

„LunaMetrics“

Ši konsultacinė tarnyba renka jų patarimus ir informaciją tinklaraščių pavidalu. Beveik kiekviename sakinyje yra žodis „Google“. Ko tikėtumėtės? Bendrovė yra „Google Analytics“ sertifikuotas partneris ir „Premium“ pardavėjas. Pagrindiniai puslapio dešiniajame stulpelyje pateikiami populiarūs skaitytojų įrašai ir visų laikų parankiniai.

39. Užima skustuvas

Užima skustuvas

Avinash Kaushik rašo šį dienoraštį nuo 2006 m. Jis yra bestselerių autorius ir jo bendražygis Rinkos motyvas. Avinashas tai laiko asmeniškumu. Jis dalijasi informacija, o tada pateikia jums savo perspektyvą. Malonu sužinoti daugiau apie analizę ir jaustis taip, tarsi kažkas kalbėtų tik su jumis.

40. „Google Analytics“ sprendimai

„Google Analytics“ sprendimai

Tai yra oficialus to paties pavadinimo „Google“ produkto tinklaraštis. Čia galite apsilankyti, norėdami sužinoti, ką „Google“ saugo programinė įranga, kai jie ją tobulina. Yra septynios pagrindinės straipsnių kategorijos. Juos rasite pagrindinio puslapio viršuje, dešinėje pusėje. Jei norite rasti konkrečią informaciją, esate raginami naudoti paieškos lauką.

41. Elgesys internete

Elgesys internete

„Analytics“ duomenys pabrėžia elgesį. Ar tu žinai ir supranti tą elgesį? Ši svetainė siekia padėti internetinių parduotuvių savininkams suprasti, kaip elgiasi jų klientai. Rasite straipsnių, vadovų ir linksmų kolekcijų animaciniai filmai. Danielis Waisbergas ir kviestiniai tinklaraštininkai padeda suprasti taikymą ir segmentavimą, patogumą ir optimizavimą.

42. Žiniatinklio analizės pasaulis

Žiniatinklio analizės pasaulis

Darbuotojai, prisidedantys prie šio tinklaraščio, išskiria a SAP populiariausių analizės tinklaraščių dešimtukas. Žiniatinklio analizė turėtų būti paprasta. Viskas apie statistiką. Bet čia esantys tinklaraštininkai tiki, kad yra per daug. Jie prižiūri, kad straipsniuose nebūtų žargono.

Socialinės žiniasklaidos tinklaraščiai

Paieškos sistemų rinkodara nebėra optimalus būdas reklamuoti savo el. Prekybos svetainę. Šiandien viskas yra susijusi su socialine žiniasklaida. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) vis dar yra svarbus.

Socialinė žiniasklaida sustiprina SEO. Tai prideda konteksto. Dar svarbiau, kad tai leidžia žmonėms pateikti ar gauti asmeninių rekomendacijų. Paieškos varikliams reikia turinio, kad jie būtų reitinguojami. Socialinė žiniasklaida yra būdas pritraukti savo klientus sukurti jums turinį.

43. Socialinės žiniasklaidos ekspertas

Socialinės žiniasklaidos ekspertas

Ši svetainė gali pasigirti daugiau nei 450 000 prenumeratorių. Tai yra gilus ir naudingas šaltinis, jei norite žinoti, kaip naudotis socialine medija. Sužinokite, kaip susisiekti su savo el. Prekybos klientais. Tinklalapyje yra kasdienių pranešimų, taip pat dienos ir savaitės podcast’ų.

44. Pegas Fitzpatrickas

Pegas Fitzpatrickas

Pegas šį tinklaraštį pradėjo kaip būdą rinkti informaciją, kuria dalijasi kaip pranešėjas, treneris ir autorius. Pegas dirba su Guy Kawasaki dėl socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijos. Ji taip pat turi 1,2 milijono sekėjų „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Google+“, „Pinterest“ ir „YouTube“. Pradėti čia jei tai pirmas mūsų vizitas.

45. Rebeka Radikas

Rebeka Radikas

Šis apdovanojimus pelnęs tinklaraštininkas yra skaitmeninės rinkodaros specialistas, pranešėjas ir autorius. Jos straipsniuose pateikiami patarimai, kaip valdyti skaitmeninę ir gaunamą rinkodarą bandant valdyti verslą. Rebeka mėgsta kurti apgavikų lapus ir sąrašus. Pradėkite nuo jos siūlomų pranešimų, kuriuos būtina perskaityti, kad gautumėte skonį jos svetainėje.

46. Mari Smith

Mari Smith

Mari dažnai minima kaip „Facebook“ karalienė. „Forbes“ ją apibūdina kaip įtaką visuomenės informavimo priemonėse. Mari tik tinklaraščius rašo apie „Facebook“. Tačiau socialinės žiniasklaidos svetainėje yra 1,6 milijardo aktyvių vartotojų. Apie „Facebook“ galima pasakyti daug. Pagrindiniame puslapyje yra kategorijų naršymo vadovas. Tai padės jums patekti į jūsų degantį „Facebook“ klausimą. Mari greičiausiai turi atsakymą.

47. Jenn tendencijos

Jenn tendencijos

Jenn Herman tapo pripažinta „Instagram“ rinkodaros eksperte. Jos tinklaraštis yra laimėjęs daugybę apdovanojimų socialinėje žiniasklaidoje. Pagalvokite apie Jenn įrašus. Jie netrūksta. Ji neatsiprašys už tai. Jenn mano, kad nusipelnei aiškios, išsamios informacijos apie „Instagram“ rinkodarą.

48. „Boom Social“

„Boom Social“

Kim Garst ir jos komanda teikia dosnią pagalbą teikiant nemokamus patarimus ir informaciją. Eikite čia norėdami sužinoti daugiau apie srautą, įtraukimą, konversiją ir turinį. Visuose įrašuose pateikiami patarimai, kaip naudoti socialinę mediją norint reklamuoti savo svetainę.

49. „Sprout Social“

„Sprout Social“

„Sprout Social“ yra įmonė, padedanti įmonėms bendrauti su klientais. Tarp savo klientų jie skaičiuoja „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Instagram“. Tinklaraštis yra medžiagos rinkinys tiek apie „Sprout Social“, tiek apie socialinę žiniasklaidą apskritai. Neleiskite, kad naršymo juosta pagrindinio puslapio viršuje jus apgautų. Kiekvienas iš trijų svarbiausių dalykų atsitraukia giliau.

50. Socialinės burnos

Socialinės burnos

Ko reikia norint sėkmingai veikti internete? Apie tai rašo Francisco Rosales savo tinklaraštyje. Jo straipsniai yra apie tinklaraščių rašymą, socialinę žiniasklaidą, interneto srautą, rinkodarą ir konversijas. Franciskas pats rašo žinutes, o asmeninius pastebėjimus jis pateikia nuoširdžiai.

51. „Pamorama“

„Pamorama“

Jos turinys yra sindikuotas per „Yahoo“ ir „Mediabistro“. „Forbes“ užėmė jos 24 vietą 50 geriausių žiniasklaidos galios davėjų sąraše. Pam Dyer naudojasi savo tinklaraščiu, kad padėtų skaitytojams optimizuoti savo prekės ženklus ir sudominti vartotojus socialine žiniasklaida. Savo straipsnius ji suskirsto į žodžių debesį pagrindinio puslapio apačioje.

52. „RazorSocial“

„RazorSocial“

Ian Cleary yra išdidi airė ir tinklaraštininkė. Jis rašo norėdamas padėti kitiems naudotis socialine žiniasklaida reklamuojant jų svetaines. Tokios svetainės kaip „Huffington Post“ dažnai renka savo mėgstamiausius tinklaraščio įrašus. Ianas laikosi keturių pagrindinių dalykų. Jie tokie turinio rinkodara, socialinė žiniasklaida, analitika, ir rinkodaros automatizavimas. Nuorodos yra jo pagrindinio puslapio viršuje.

El. Pašto rinkodaros tinklaraščiai

El. Pašto rinkodara yra viena iš geriausių priemonių, kurią turite padidinti pardavimams. Galite suasmeninti pranešimą ir pasiūlymą. Galite segmentuoti vartotojus pagal tikslą. Jūs netgi galite išbandyti rinkodaros pasiūlymus ir sužinoti, kurie iš jų sulaukia geriausios reakcijos.

El. Pašto rinkodara skirta klientams. Tai yra ekonomiškai efektyvu ir išmatuojama. Šias lengvatas gausite tik tada, kai tai padarysite teisingai. Perskaitykite, kaip tai daro kiti.

53. Nuolatinis kontaktas

Nuolatinis kontaktas

Šį tinklaraštį tvarko viena populiariausių el. Pašto rinkodaros kompanijų pasaulyje. Straipsniai suskirstyti į tris sritis. Rinkodaros patarimai pateikia bendrą el. pašto rinkodaros tendencijų apžvalgą. Šaltinių biblioteka kategorija padeda rasti bet kurį straipsnį, vadovą ar vaizdo įrašą svetainėje. Patikrink Seminarai & Mokymai internetinių ir vietinių seminarų kategorija.

54. Atidumas

Atidumas

Šį tinklaraštį tvarko trys „Remarkety“ duomenimis pagrįstos rinkodaros programinės įrangos platformos įkūrėjai. Daugelis pranešimų yra skirti įmonės programinei įrangai. Yra pakankamai straipsnių apie bendrąją el. Pašto rinkodaros teoriją, kad tai būtų verta. Pradėkite nuo populiariausių įrašų sąrašo. Jis yra viršutinėje dešinėje pagrindinio puslapio pusėje.

55. Kampanijos monitorius

Kampanijos monitorius

150 000 kompanijų naudoja šią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą per mėnesį išsiųsti daugiau nei milijardą el. Laiškų. Įmonės dienoraštyje yra jų ir klientų patarimų saugykla. Pradėkite nuo Kaip kategorija viršuje esančioje navigacijoje.

56. Vertikalus atsakas

Vertikalus atsakas

Ši programinės įrangos įmonė naudoja savo tinklaraštį, kad padėtų klientams patobulinti el. Pašto rinkodaros kampanijas. Infografika ir vadovėliai paverčia sudėtingas idėjas naudingomis priemonėmis. Pagal kategoriją vykdoma naršymas dešinėje pagrindinio puslapio pusėje leidžia lengvai rasti bet kurią temą.

57. „MailChimp“

„MailChimp“

Daugiau nei 10 milijonų žmonių šią programinę įrangą naudoja 600 milijonų el. Laiškų kūrimui ir siuntimui kiekvieną dieną. Tinklaraštyje yra straipsnių apie tai, kaip gauti geriausius „MailChimp“ rezultatus. Iš straipsnių lengva išgauti el. Pašto rinkodaros patarimus, kuriuos norite naudoti su kita programine įranga.

SEO tinklaraščiai

Tai gyvenimo faktas. „Google“ yra tai, kaip žmonės ieško. 60% paspaudimų atitenka pirmajam rezultatui. Dėl likusių 40% tų paspaudimų konkuruosite su daugiau nei milijonu kitų svetainių. Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) padidina jūsų reitingą paieškos rezultatuose. Jei to nepadarysite, konkurentai padarys.

Skirtingai nuo kitų rūšių rinkodaros pastangų, SEO turi nuolatinį poveikį. Gavus aukščiausią reitingą, kitai el. Prekybos svetainei sunku ją panaikinti.

58. Oficialus „Google“ tinklaraštis

Oficialus „Google“ tinklaraštis

Vienas iš būdų padidinti savo paieškos sistemos reitingą yra pridėti turinį, susijusį su jūsų svetaine. „Google“ laikosi savo patarimų šiame tinklaraštyje. Čia pateikiamos įžvalgos apie „Google“ produktus, technologijas ir įmonės kultūrą. Sužinosite daugiau apie „Google“ ir tai yra geras pavyzdys, kaip surasti dalykus, apie kuriuos reikia rašyti savo tinklaraštyje.

59. Paieškos sistemos žemė

Paieškos sistemos žemė

Matas McGee’as ir rašytojų komanda kasdien prideda naują turinį į šią tinklaraštį kuriančią svetainę. Straipsniai liečia visas disciplinas. Jie daugiausia dėmesio skiria patarimams, taktikai ir strategijoms, kaip paleisti sėkmingas rinkodaros programas. Perjungti iš populiariausias, arba naujausi įrašai pagrindiniame puslapyje. Dešiniajame pagrindinio puslapio stulpelyje pateikiamos baltosios knygos, internetinės transliacijos ir tyrimų ataskaitos.

60. „Moz“ tinklaraštis

„Moz“ tinklaraštis

Šios SEO programinės įrangos kūrėjai siūlo patarimus, tyrimus ir patarimus. Tai pagrįstas „Moz“ produktų savireklamos ir bendros praktinės informacijos derinys. Tinklaraščio įrašų yra daugiau nei 350 puslapių. Norėdami rasti tai, ko jums reikia, naudokite išskleidžiamą naršymą pagrindinio puslapio viršuje, dešinėje pusėje.

61. Paieškos sistemos žurnalas

Paieškos sistemos žurnalas

Loren Baker įkūrė šią svetainę SEO specialistams. Kartu su vykdomaja redaktore Kelsey Jones ir personalu jie atkreipia dėmesį į svarbias tendencijas ir asmenybes. Galite mokytis ir užmegzti ryšius su „Google“, „LinkedIn“ ir „Disney“ ekspertais. Straipsniai datuojami 2003 m.

62. Paieškos sistemos laikrodis

Paieškos sistemos laikrodis

Tai gera vieta pradėti, jei dar nesinaudojote SEO. Straipsniuose nėra jokių prielaidų apie jūsų žinių lygį. Rasite pagrindinių terminų ir akronimų žodynus. Daugybė aiškinamųjų straipsnių padeda suprasti, kaip veikia SEO.

Turinio rinkodaros tinklaraščiai

Daugiau jūsų svetainės turinio reiškia daugiau joje praleisto laiko. Didesnis turinys suteikia didesnį matomumą paieškos sistemose. Kuo daugiau lankytojų sulauksite, tuo daugiau sugeneruosite persiuntimo srauto.

Visa tai lemia geresnę prekės ženklo reputaciją. Viskas, ko reikia, yra noras pasidalyti savo įžvalgomis su svetainės lankytojais. Tai ekonomiškai efektyvi rinkodara. Štai keletas tinklaraštininkų, kurie mėgsta dalytis tuo, kas jiems padėjo.

63. Turinio rinkodaros institutas

Turinio rinkodaros institutas

Joe Pulizzi ir jo darbuotojai rašytojai dalijasi informacija apie sėkmingą turinio rinkodarą. Tinklaraščio kūrimo įmonė leidžia žurnalus ir metinius turinio rinkodaros renginius. Jei dar nepradėjote turinio rinkodaros, tinklaraštyje pateikiamas vertingų instrukcijų sąrašas. Jie renkami pagrindinio puslapio dešinėje pusėje. Pradėti nuo šitas.

64. „Copyblogger“

„Copyblogger“

Brianas Clarkas naudojasi savo tinklaraščiu, kad išmokytų jus sukurti tai, ką jis vadina „žudikės internetiniu turiniu“. Jis turi tvirtą nuomonę ir nebijo pasakyti, kas jam galvoje. Brianas nori padėti jums išvengti „nuoširdaus korporacijos nesąžiningumo, sukurto užpildyti įmonės tinklalapį“. Jis moko jus, kaip pritraukti dėmesį, pritraukti srauto ir kurti verslą.

65. „Quicksprout“

„Quicksprout“

Žurnalas „Forbes“ teigia, kad Neilas Patelas patenka į 10 geriausių pramonės pardavėjų sąrašą. Žurnalas „Verslininkas“ teigia, kad Neilas turi vieną iš 100 ryškiausių kompanijų pasaulyje. Jis pataria tokioms įmonėms kaip „Amazon“, GM ir „Viacom“. Kažkodėl jis vis dar turi laiko parašyti šį dienoraštį. Ir taip, didžiąją dalį pranešimų jis rašo pats.

66. Kopijuoti įsilaužėlius

Kopijuoti įsilaužėlius

Joanna Wiebe ir Lance Jones derina tekstų rašymo ir konvertavimo kurso optimizavimo įgūdžius. Rezultatas yra tinklaraštis, kuriame mokoma, kaip parašyti įtikinamesnę, patikimesnę ir patogesnę kopiją. Jei laikysitės jų patarimų, galite padidinti savo svetainės ir el. Pašto perskaičiavimo kursus.

67. „HubSpot“

„HubSpot“

Šis atvykstamojo marketingo programinės įrangos gamintojas padeda svetainėms konvertuoti potencialius klientus ir padidinti pajamas. Daugiau nei 15 000 bendrovių naudoja „HubSpot“ savo socialinei medijai, el. Paštui, SEO ir rinkodaros automatizavimui. Rašytojų komanda kasdien prideda straipsnius į tris pagrindines kategorijas. Kiekvienas suskaidomas a konkrečių temų sąrašas.

Dienoraščiai apie internetinius dienoraščius

Yra daug būdų, kaip nukreipti srautą į savo el. Prekybos svetainę. Internetiniai dienoraščiai yra veiksmingiausi. Kiekvieną kartą pridėdami naują tinklaraščio įrašą, jūs padidinote indeksuotą savo svetainės turinį.

Poveikis socialinėje žiniasklaidoje yra toks pat svarbus kaip paieškos sistemų atradimas. Dienoraščio įrašai yra turinys, kuriuo žmonės gali dalintis socialiniuose tinkluose. Dienoraštis nustato autoritetą. Tikriausiai nematysite tiesioginių tinklaraščio rezultatų. Tačiau laikui bėgant rezultatai buvo sudėtingesni.

68. „ProBlogger“

„ProBlogger“

Daugumą pranešimų šioje svetainėje yra įkūrėjas Darrenas Rowse’as. Darrenas nebijo išsiaiškinti, kas verčia jo tinklaraščio įrašus veikti ar žlugti. Daugelis jo straipsnių yra kaip „gabalai“. Jie imasi sudėtingų dalykų ir suskaido juos į pagrindinius elementus. Tai paprastas ir praktiškas patarimas. Galite panaudoti kopijuoti Darreno sėkmę savo svetainėje.

69. „SmartBlogger“

„SmartBlogger“

Jon Morrow šį tinklaraštį pradėjo kurti 2012 m. Šiandien jo auditorija yra daugiau nei 100 000 prenumeratorių el. Jonas mano, kad ta statistika neturėtų jus sužavėti. Tiesą sakant, jis mano, kad srautas neturi reikšmės, nebent jis duotų jums pajamų. Straipsniai yra trumpi ir lengvai suprantami. Pradėti čia kad išnaudotumėte visas šio tinklaraščio galimybes.

70. Tinklaraščių patarimai

Tinklaraščių patarimai

Šiuo metu šį tinklaraštį tvarko Zacas Johnsonas. Jis ir rašytojų komanda mano, kad internetiniai dienoraščiai gali padaryti daugiau nei uždirbti pajamų jūsų svetainei. Jie taip pat mano, kad tinklaraščių rašymas gali Pakeisk savo gyvenimą. Zacas ir jo komanda mėgaujasi interviu su kitais tinklaraštininkais. Jie surinko šiuos straipsnius į vieną Kategorija.

71. Dienos tinklaraščio patarimai

Dienos tinklaraščio patarimai

Ši svetainė yra internetinis dienoraštis, skirtas profesionaliems tinklaraštininkams. Neleisk tai gąsdinti tave, jei tik pradedai. Tiesą sakant, tai yra protinga vieta išmokti pagrindus. Markas Zeni ir nedidelė rašytojų komanda kasdien siūlo patarimus, kaip rašyti internetinius dienoraščius, kad būtų galima palaikyti jūsų verslą.

Buvimas pokyčių viršūnėje

Inovacijų tempas juda greitu greičiu. Elektroninės komercijos pramonės pokyčiai vyksta greitai. Netrunka ilgai, kol jūsų žinių bazė pasensta. Yra paprastas būdas užkirsti kelią tam.

Ugdykite įprotį išlikti srovei. Reguliariai apsilankykite kai kuriuose tinklaraščiuose, apie kuriuos čia skaitėte. Arba palengvink sau. Tegul šie tinklaraštininkai siunčia savo turinį tiesiai jums. Jie visi turi prenumeratos ir RSS teikimo parinktis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map