7 patarimai, kaip patobulinti savo elektroninės komercijos strategiją

Internetas keičia tai, kaip žmonės perka naujus daiktus. Plytų ir skiedinių parduotuvių laikai, atrodo, jau praeityje. Šiais laikais žmonės oficialiai gali nusipirkti bet ką internete – nuo maisto prekių iki gydymo. Kadangi tiek daug įmonių pasirodo visame internete, dar sunkiau nei bet kada pradėti savo el. Prekybos svetainę..


Nesvarbu, ar paverčiate savo tinklaraštį elektroninės komercijos svetaine, ar pradedate nuo nulio, turite būti matomas. Internete yra daug triukšmo. Paprastas interneto vartotojas mato tiek daug papildymų tiesiog naršydamas per „Facebook“. Kaip jūs pastebite esant tiek konkurencijai? Šie 7 patarimai, kaip patobulinti jūsų el. Prekybos strategiją, paaiškins, kaip pritraukti jūsų svetainę tinkamą auditoriją.

e-komercijos strategijos tobulinimo parinktys

1. Žinokite savo auditoriją

Jei nežinote, su kuo kalbate, kaip sužinosite, jei kas nors klauso? Pirmasis raktas į jūsų elektroninės komercijos strategijos tobulinimą reiškia auditorijos pažinimą. Neužtenka vien apytiksliai atspėti apie auditorijos amžių ir pomėgius. Jei norite iš tikrųjų suprasti savo auditoriją, turite ją pažinti intymiai.

Galvok apie savo idealią auditoriją, įsigilink giliau. Pavaizduokite savo idealų klientą kaip vieną asmenį, o ne grupę. Kas jis ar ji? Kur jis / ji apsiperka? Kokie jo ar jos įpročiai? Suskirstykite įvairius savo idealaus kliento gyvenimo aspektus, aplinkybes ir pirkimo įpročius. Supratę savo idealų klientą šiame lygmenyje, galite sukurti strategiją, skirtą tik jiems.

2. Testo tinkamumas

Jūsų el. Prekybos svetainė turi sugebėti konkuruoti su kitomis žinomomis svetainėmis. Kas priverčia žmones pasirinkti jūsų prekės ženklą kaip „Amazon“? Jums reikia svetainės, kuria būtų lengva naudotis tipiniams pirkėjams. Tikrindami tinkamumą naudoti negalite galvoti apie svetainės savininką, turite mąstyti kaip pirkėjas. Ko ieškotų jūsų idealus klientas? Kokią informaciją jie nori žinoti? Ar viskas tinkamai rodoma skirtinguose ekrano dydžiuose? O mobilieji įrenginiai?

Įpraskite reguliariai tikrinti tinkamumą naudoti. Rinkodaros tinklaraštis Kissmetrika matėme, kad beveik pusė mobiliųjų telefonų vartotojų tikisi, kad svetainės bus įkeltos per dvi ar mažiau sekundžių! Jei svetainė neveikia greitai, prarasite vartotojus. Tas pats pasakytina apie neveikiančias nuorodas ar puslapius. Jei kažkas neveikia tinkamai, vartotojai neprisilies, kol jis nebus sutvarkytas.

3. Lengvi mokėjimai

Žmonės priima emocinius pirkimo sprendimus. Jie greitai elgiasi ir gali nusipirkti daiktų, kol logika jiems neatsiras. Tai gera žinia elektroninės prekybos įmonėms, kurios gali paspartinti patikros procesą. Jei klientas negali greitai sumokėti už savo krepšelį, jis gali prarasti susidomėjimą. Norėdami, kad klientams būtų kuo lengviau saugiai perduoti informaciją apie kreditinę kortelę, pasiūlykite įvairių mokėjimo būdų. Norėdami gauti daugiau pagalbos, perskaitykite šį vadovą „ExpertSure“ prekybininkų paskyrų nustatymui.

4. Įtraukite apžvalgas

Žmonės pasitiki kitais žmonėmis. Puikus būdas patobulinti savo el. Prekybos svetainę yra tai, kad būtų lengva skaityti ir palikti atsiliepimus apie produktus ir jūsų įmonę. Dauguma žmonių lengvai pasitiki pirkimu iš „Amazon“ vien todėl, kad tiek daug kitų žmonių naudojasi „Amazon“. Kadangi žmonės internetu perka daiktus, kurių fiziškai nemato asmeniškai, turite padėti jiems pasirūpinti saugumu. Niekas negąsdina žmonių nuo elektroninės komercijos svetainės greičiau nei apžvalgų trūkumas!

Turėtumėte ne tik padėti klientams lengvai skaityti apžvalgas, bet ir turėtumėte paskatinti klientus palikti atsiliepimus po pirkimo. Tai galite padaryti naudodamiesi socialine žiniasklaida arba naudodamiesi papildomais el. Laiškais. Jei sutinkate su apžvalgomis, pasiryžkite išbristi iš neigiamų situacijų. Neigiami el. Laiškai gali sunaikinti jūsų, kaip verslo, reputaciją, todėl darykite viską, kad bendrautumėte su klientais teigiamai.

5. Klientų aptarnavimas

Nors internetas turėtų sujungti žmones, panašu, kad sienų yra daugiau nei bet kada. El. Prekybos svetainės kartais laikomos robotinėmis, todėl verslo savininkams reikia sutelkti dėmesį į savo žmogiškumą. Klientų aptarnavimas yra būdas išbristi iš šio robotinio pelėsio ir parodyti, kad už svetainės slypi realus žmogus.

Klientų aptarnavimas gali padaryti skirtumą tarp pirkimo ar nuostolio. Kai žmonės jaučiasi išgirsti, jie labiau linkę rekomenduoti verslą. Zendeskas, Pasak vienos iš pirmaujančių klientų aptarnavimo platformų, 85% žmonių nori mokėti daugiau už puikią klientų aptarnavimo patirtį. Tai yra pakankama priežastis, kad tai būtų prioritetas!

6. Socialinė žiniasklaida

Neužtenka vien turėti savo el. Prekybos svetainę. Jei norite būti konkurencingi šiais laikais, turite būti aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje. Socialinė žiniasklaida suteikia dar vieną galimybę bendrauti su klientais ir užmegzti ryšius. Rašydami socialinėje žiniasklaidoje stenkitės, kad jūsų balsas būtų kalbantis ir naudingas. Venkite skambėti kaip pardavėjas. Niekam nepatinka jaustis taip, lyg kas nors jiems pasakytų žingsnį. Didžiausią dėmesį skirkite vartotojui, o ne produktams.

7. Klausykite atsiliepimų

Pagaliau klientų atsiliepimai yra viena vertingiausių el. Prekybos svetainių priemonių. Dažniausiai pasitaikančios elektroninės komercijos svetainių problemos yra apleisti krepšeliai, žemi konversijų rodikliai ir techniniai trūkumai. Galbūt net nežinote apie problemą, kol apie ją nepaklausite. „Clientheartbeat.com“ dalijasi paprastais būdais iš tikrųjų įvertinti klientų pasitenkinimą. Paraginkite vartotojus pateikti atsiliepimų, jei nepavyksta įsigyti ar net po pirkimo. Jie tikrai yra geriausias jūsų informacijos šaltinis apie tai, kas veikia, o kas ne!

Išvada

Po kelerių metų elektroninės komercijos svetainės greičiausiai bus nauja norma, kai reikia apsipirkti. Vis daugiau ir daugiau verslo savininkų pasirenka šią tendenciją, kol ji karšta. Augant elektroninės komercijos svetainėms 2018 m., Atsiranda didesnė konkurencija. Laimei, tinkama strategija leis jums atsiriboti nuo minios. Svarbiausia atsiminti, kad svarbu ne jūsų verslas, o klientas. Ar esate pasirengęs perkelti savo el. Prekybos verslą į kitą lygį? Pradėkite nuo anksčiau pateiktų 7 patarimų!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map