6 būdai, kaip padidinti savo elektroninės komercijos auditoriją ir pradėti užsidirbti pinigų internete

Verslo, steigiančio internetinę parduotuvę, skaičiui augant, rinkos tyrimų bendrovė „Forrester“ skaičiuoja, kad tai Iki 2022 m. 17% visos mažmeninės prekybos apyvartos bus sukurta per elektroninę prekybą. Pirkėjai vis dažniau sudaro operacijas internetu, o tokios paslaugos kaip „Shopify“, „Wix“ ir kitos suteikia galimybę greitai ir lengvai įkurti parduotuvę. Jei dar nesinaudojote savo verslu internete, greičiausiai apie tai galvojate.


Tačiau norint, kad jūsų internetinis verslas būtų sėkmingas, nepakanka pateikti savo atsargų internete. Be to, kad jūsų produktai būtų patrauklūs, jūsų svetainė turi būti patraukli, saugi ir lengvai naršoma.

E-komercijos auditorijos augimo patarimai

Aukštos kokybės interneto svetainė, suteikianti lankytojams malonų apsipirkimo internete įspūdį, yra labai svarbi norint parduoti naudojantis e-komercija – tai panašu į tai, kad sukuriama „plytų ir skiedinių“ parduotuvių aplinka, dėl kurios žmonės nori toliau pirkti. Peržiūrėkite šiuos šešis patarimus, kaip lankytojus paversti pirkėjais ir optimizuoti internetinę parduotuvę, kad būtų galima kuo geriau grąžinti investicijas.

1.  Įsitikinkite, kad turite tvirtą el. Prekybos pagrindą

Pirmasis žingsnis kuriant internetinę parduotuvę yra investavimas į el. Prekybos platformą, kuri klientams leis lengvai rasti ir įsigyti jūsų produktų. „Shopify“ yra vienas iš labiausiai pripažintų pavadinimų pramonėje, tačiau yra ir daugybė kitų elektroninės komercijos platformų, siūlančių panašias paslaugas. Apsvarstykite šias savybes tirdami, kokia programine įranga norite pasitikėti savo internetiniame versle:

 • Patikimas interneto priegloba: Priklausomai nuo to, kurią platformą pasirinksite, el. Prekybos parduotuvėse yra visiškai priglobti ir patys priglobti paketai. Visiškai priglobta reiškia, kad įmonė pasirūpins visais jūsų svetainės techniniais aspektais, tačiau paprastai yra brangesnė; savarankiškai rengiami planai suteikia jums visišką kontrolę, tačiau reikia daugiau kantrybės ir noro išmokti valdyti prieglobos sąskaitą.
 • Pritaikomas dizainas: Yra daugiau nei vienas būdas pristatyti savo atsargas savo internetinėje parduotuvėje. Galite įsivaizduoti paprastą, elegantišką dizainą su dideliais vaizdais ir minimaliu tekstu, arba galbūt norite, kad jis atrodytų labiau kaip spausdintas katalogas. Peržiūrėkite platformos dizaino parinktis, įskaitant nemokamas ir mokamas temas, kad sužinotumėte, ar ji gali atitikti jūsų viziją.
 • Saugumas: Kaip internetinis prekybininkas, jūs esate atsakingi už tai, kad laikytumėtės PCI duomenų saugumo standartai saugoti klientų ir operacijų duomenis. Aukščiausio lygio saugumas yra būtinas. Ieškokite platformų, siūlančių SSL sertifikatus, kurie leidžia naršyklei saugiai apdoroti operacijas, taip pat papildomų saugumo priemonių, tokių kaip serverio stebėjimas, kenkėjiškų programų nuskaitymas ir apsauga nuo sukčiavimo.
 • Palaikymas ir dokumentacija: Ypač, jei dar nesate prisijungę prie elektroninės komercijos, neišvengiamai kyla klausimų, kaip atlikti tam tikrus veiksmus platformoje. Norite įsitikinti, kad yra aiškūs ir išsamūs dokumentai, taip pat klientų palaikymas, kuris gali padėti jums sužinoti apie sudėtingesnius internetinių parduotuvių valdymo aspektus..
 • Kambarys augimui: Internetinė parduotuvė gali būti nedidelė, tačiau, kaip ir bet kuris verslas, tikimasi, kad laikui bėgant ji augs. Svarbu pasirinkti platformą, suteikiančią galimybę padidinti ar sumažinti mastelį pagal poreikį, ir be apribojimų pridėti naujų funkcijų ir turinio..

Nesvarbu, ar pasirinksite pradėti nuo nulio su interneto priegloba ir internetine elektroninės komercijos platforma, ar pasirinksite visiškai priglobtą sistemą, daugelis sėkmingų parduotuvių atributų išlieka tie patys. Būtinai atlikite savo tyrimą, kad sužinotumėte, kuris kelias yra tinkamiausias jūsų parduotuvėje ir biudžete.

2.  Pasirinkite stiprią žiniatinklio prieglobą, kuri pabrėžia greitį ir patikimumą

Pasirinkta žiniatinklio priegloba gali nulemti daugelį jūsų svetainės dalykų, turinčių įtakos jūsų klientų patirčiai, pradedant nuo jūsų puslapių įkėlimo laiko ir baigiant operacijų saugumu. Ne visi žiniatinklio prieglobos planai yra sukurti siekiant paremti mažas įmones ar elektroninę prekybą, todėl ieškokite šių savybių pirkdami kompiuterį:

 • Greitis: Greitesnės svetainės pritraukia ir išlaiko daugiau klientų – tai taip paprasta. Nuosekliai greitai žiniatinklio priegloba yra geriausia įmonėms ir jų talpinimas paieškos variklių rezultatuose. Pažvelkite į planus, pateiktus su kietojo kūno diskais, kurie dažnai gali pasigirti net 20 kartų greičiau nei tradiciniai kietieji diskai..
 • Patikimumas: El. Prekybos svetainėse kuo mažiau laiko neveikia dėl serverio klaidų, tuo geriau. Raskite žiniatinklio prieglobą, kuri gali garantuoti 99,9% ar didesnį veikimo laiką, kad klientai visada galėtų pasiekti jūsų svetainę ir pirkti.
 • Palaikymas: Idealiu atveju, jei žiniatinklio priegloba smulkiam verslui pasiūlys visą parą veikiančią paramą per kelis kanalus, kad padėtų įveikti įvairius iššūkius. Kai kiltų problemų, įsitikinkite, kad galite pasikliauti savo šeimininku ir greitai atsakyti į jūsų telefono skambutį, pokalbius ar el. Laišką – nesvarbu, laiku.
 • Sandėliavimas: Net ir mažam ar vidutiniam verslui, ribojant saugyklos kiekį (visą medžiagą, kuri patenka į jūsų svetainę, pradedant tekstiniais failais ir baigiant vaizdo įrašais), jūsų verslas gali būti sulaikytas. Svarbūs ir greiti saugojimo įrenginiai suteiks jums galimybę kurti savo verslą neapsiribojant našumo apribojimais.
 • Prieinamumas: Pradėdami visiškai naują verslą, kad galėtumėte sukurti pajamas ir gauti patikimas pajamas, labai svarbu kuo labiau sumažinti išlaidas. Verslininkai vis dėlto turėtų būti atsargūs, kad praleistų hostingo paketo, siūlančio didesnį sprogdymą, pagrindinius variantus – neaukokite funkcijų, našumo ar saugumo, kad sutaupytumėte kelis dolerius per mėnesį..

Geriausias el. Prekybos žiniatinklio prieglobos ir svetainių kūrėjas suderinkite geriausias abiejų pasaulių galimybes, suteikdami vartotojams aukštos kokybės prieglobą su patogiais šablonais ir nuleidžiamomis sąsajomis, kurios daro svetainių kūrimą neskausmingą.

3.  Raskite patogų vartotojui dizainą, kuris maksimaliai padidintų konversijas

Internetinio verslo lankytojai tikisi, kad viskas bus aišku ir suprantama, pradedant nuo to, kur rasti produktų, iki kaip susisiekti su parduotuve. Aiškiai pažymėti mygtukai, išsiskiriančios antraštės ir intuityvi navigacija – tai visos sklandžios apsipirkimo galimybės. Daugelyje el. Prekybos svetainių vis dar trūksta šio ženklo, tačiau jūsų neprivalo būti viena iš jų.

Internetinių parduotuvių yra daugybė, todėl galite tikėtis, kad jūsų svetainėje apsilankę žmonės jau aplankė keletą kitų. Tai reiškia, kad jie jau supranta, kokia yra gera internetinių parduotuvių patirtis. Vartotojo patirties projektavimo ekspertai nustatė, kad šie bruožai yra vieni iš svarbiausių vartotojams:

 • Raginimo veikti mygtukai: Nesvarbu, ar norite, kad klientas nusipirktų produktą ar prisiregistruotų gauti jūsų naujienlaiškį, nuoroda ar mygtukas turėtų būti aiškiai matomi, paprastai puslapio viršuje. Norėdami atkreipti jų dėmesį, naudokite spalvą, kuri išsiskiria. Spustelėjus gautą kasos procesą ar registracijos formą vartotojas neturėtų priblokšti; vietoj to, tiesiog duokite arba paprašykite pagrindinės informacijos.
 • Paieškos juosta: Naudotojams neturėtų reikėti dairytis į paieškos juostą. Kritiškai svarbus funkcionalumas turėtų būti gerai matomas ir galintis greitai nukreipti pirkėjus tiksliai į ieškomą produktą ar puslapį. Idealiu atveju raskite sprendimą, kuris automatiškai užpildytų vartotojų užklausas, kad dar labiau supaprastintų jų patirtį.
 • Meniu ir naršymas: Paaiškinkite, kad navigacija yra lengvai suprantama su aiškiomis antraštėmis. Norėsite subalansuoti paprastumą ir efektyvumą, kad nepakenktumėte klientams ar nepaliktumėte jų prarasti. Sukurkite vartotojams prasmingas kategorijas ir subkategorijas, net jei tai skiriasi nuo to, kaip tvarkote savo produktus savo viduje. Įtraukite džiūvėsėlius, kad vartotojai galėtų prisiminti kelią, kuriuo jie ėjo.

Susikoncentruokite į vartotojo patirtį ir funkcionalumą, užuot susipainioję dėl įvairių internetinių parduotuvių šablonų. Žinoma, turėsite atsižvelgti į spalvų schemas kadangi jie yra susiję su jūsų prekės ženklu ir reakcija, pasąmoningai atsiranda įvairūs atspalviai, tačiau pirmiausia rekomenduojame pasirūpinti veržlėmis ir varžtais.

4.  Parašykite aiškų ir įtraukiantį turinį

El. Prekybos parduotuvė turėtų būti ne tik erdvė jūsų produktams atvaizduoti: tai internetinė erdvė, skirta nuolatiniam pokalbiui su savo klientų baze apie jūsų prekės ženklą. Jūsų svetainės turinys – tinklaraštis, produktų aprašymai ar klientų apžvalgos – vaidina svarbų vaidmenį galvojant apie jūsų verslą pirkėjų. Darykite bendras pastangas, kad suprastumėte, kas yra jūsų klientai ir kas juos motyvuoja pirkti, kad galėtumėte pritaikyti savo turinį jų interesams.

Turinio rinkodara yra vienas efektyviausių būdų sudominti klientus ir pritraukite juos į savo verslą. Nors svarbu nuolat atnaujinti savo tinklaraštį ir socialinę žiniasklaidą, čia galioja kiekybės kokybės taisyklė. Nereikia rašyti šimtų žodžių, kad užpildytumėte vietą – įsitikinkite, kad jūsų patarimai, naujienos ar pramogos yra vertingi klientams ir palaiko tiek jų tikslus, tiek jūsų esmę. Tinklaraštis yra puikus būdas reklamuoti savo verslą ir gauti klientų atsiliepimų (be to, jis padeda reitinguoti paieškos variklius – plačiau apie tai vėliau).

Rinkdamiesi el. Prekybos platformą patikrinkite, ar joje yra patikima turinio valdymo sistema, leidžianti lengvai atnaujinti ir pridėti turinį. Įrankiai tekstui, vaizdams ir net vaizdo įrašams sudėti leis žmonėms sudominti, ką jūs siūlote.

5.  Pritraukite daugiau pirkėjų atlikdami stiprius raktinių žodžių tyrimus

Jūsų internetinės parduotuvės aptikimo galimybė internete daugiausia priklauso nuo to, kiek ji matoma paieškos rezultatuose. Beveik 40% elektroninės komercijos srauto gaunama iš paieškos sistemų, kad „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir panašūs dalykai būtų kritiškai svarbūs jūsų verslo sėkmei.

Paieškos sistemos optimizavimo menas arba SEO sujungia turinio kūrimo taktiką, kurioje atsižvelgiama į tai, kaip žmonės internete ieškojo jūsų produktų, paslaugų ir verslo. An esminis SEO komponentas yra raktinių žodžių tyrimai, tai reiškia, kad reikia atrasti geriausius žodžius ir frazes, apibūdinančius jūsų produktus ir verslą. Atsitiktinai šie raktiniai žodžiai atitiktų tai, ką žmonės greičiausiai naudoja „Google“ paieškai, kad jus surastų. Šie žodžiai ir frazės gali būti naudojami bet kuriame jūsų svetainės turinyje, pradedant jūsų produktų aprašymais ir baigiant tinklaraščio įrašais.

Norint tinkamai naudoti SEO raktinius žodžius, reikia sudaryti pirminį žodžių ir frazių sąrašą, kad būtų galima pritraukti jūsų pastangas. Nemokamos internetinės priemonės, tokios kaip Google analizė ir „MozBar“, gali padėti sekti jūsų pažangą. Nebijokite būti konkretūs tyrinėdami – ilgosios kalbos raktiniai žodžiai, kuriuose yra bent trys žodžiai, sudaro didžiąją dalį paieškų ir yra didesnė tikimybė, kad jie konvertuos.

6.  Naršykite papildomų pajamų srautus

Nors pagrindinis būdas, kuriuo tikitės užsidirbti, yra parduodamas savo produktus, neatimkite kitų nuolaidų savo svetainėje būdų. Galima gauti kitų pajamų, kad jūsų internetinis verslas būtų pradėtas nuo pat pradžių ir kad būtų galima papildyti savo pajamas, kai tik gausite tai nuo žemės paviršiaus..

Be to, el. Prekybos srityje reklama yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų užsidirbti pinigų internete. Pateikdami susijusių produktų reklamą savo svetainėje, gausite papildomų pinigų ir tai gali padėti jūsų klientams susirasti jiems patinkančius produktus. Panašiai apsvarstykite galimybę naudoti savo tinklaraštį ir turinio rinkodaros sugebėjimus priimti rėmėjų svečių įrašus – arba išplėsti savo tinklą, pateikdami straipsnius kitose parduotuvėse..

Be tiesioginių pardavimų, dvi geriausios strategijos padidinti jūsų parduotuvės pajamas yra pridėtinės vertės turinio arba prenumeratos paslaugų pateikimas savo svetainėje, suteikiančios klientams papildomos informacijos, susijusios su jūsų produktų gyvenimo būdu ar kultūra..

Apsvarstykite galimybę pasiūlyti aukščiausios kokybės turinį už priimtiną kainą, be nemokamo turinio savo tinklaraštyje, naudodamiesi skaitmeniniu atsisiuntimu ar registracija. Kitas modelis, kurį verta išnagrinėti, yra siūlyti prenumeratos paslaugą, kuri reguliariai tiekia jūsų produktus klientams – arba konkrečias jų pasirinktas prekes, arba jų kuruojamas prekes..

Užsidirbti pinigų dar niekada nebuvo taip paprasta, naudojant visas šiandien prieinamas priemones. Tam reikia atsidavimo ir atkaklumo, nuolat dirbant, kad pritrauktumėte srauto į savo svetainę ir gautumėte pasekėjų. Taikydami šešias aukščiau aprašytas strategijas, galite nusistatyti sėkmę.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map