48 ekspertai dalijasi savo geriausiu patarimu, kaip išsirinkti geriausią el. Prekybos programinės įrangos platformą

Turėdami internetinę parduotuvę galėsite savarankiškai parduoti savo produktus visą parą ir visą pasaulį. Tai kainuoja daug mažiau nei įprasta plytų ir skiedinio parduotuvė ir gali suteikti jums klientų iš viso pasaulio.


Kadangi yra daugybė pasirinkimo galimybių, sunku nuspręsti, kurią platformą naudoti. Ir sprendimas yra svarbus, nes jūsų pasirinkta platforma gali būti ta, kurią turėsite ilgus metus, jei ne dešimtmečius, ir ji bus jūsų internetinės parduotuvės pagrindas.

Jei norite sukurti internetinę parduotuvę, turite keletą el. Prekybos programinės įrangos parinkčių – platformos, kurią galėtumėte naudoti savo svetainėje. Mes nusprendėme išsiaiškinti, kuris yra populiariausias pasirinkimas.

Mes susisiekėme su 48 elektroninės komercijos ekspertais ir uždavėme jiems vieną pagrindinį klausimą:

Kokia yra jūsų mėgstamiausia el. Prekybos platforma ir kokios funkcijos paskatino jus pasirinkti būtent tą programinę įrangą?

Rezultatai:

Pasinerkime į ekspertų atsakymus ir išsiaiškinkime, kokie yra kiekvienos platformos pranašumai ir trūkumai.

Anthony M. Spallone

Anthony M. Spallone

~ Anthony šiuo metu yra „InstaViva“ vyriausiasis technologijų direktorius & Vilties šešėliai. Jis taip pat yra „Arctic Gray, Inc“ administracijos direktorius. Jo dažnai prašoma pasisakyti įvairių pasaulio technologijų kompanijų renginiuose, kad būtų galima aptarti dizaino tendencijas, prekės ženklą, reklamą, SEO ir dar daugiau.

Mano vardas Anthony, ir aš kuriu svetaines daugiau nei dešimtmetį. Renkantis mėgstamą el. Prekybos platformą, aš atkreipiu dėmesį į du pagrindinius dalykus: vieną – funkcionalumą, o antrą – paprastą naudojimą..

Funkcionalumas. „Shopify“ yra pati geriausia e-komercijos platforma, susijusi su funkcionalumu su daugybe įskiepių ir programų iš pristatymo modulių, užpildymo sprendimų, daugiau nei 70 mokėjimų šliuzų, produktų pasiūlymų ir dar daugiau..

„Shopify“ leidžia kurti reaguojančias svetaines, todėl jis puikiai tinka visiems įrenginiams ir yra labai greitas. Tai puikus sprendimas tiems, kurie išmano kodavimą ir interneto plėtrą.

Lengvas naudojimas. „Wix“ yra geriausia e-komercijos platforma, susijusi su naudojimosi patogumu, naudojant nuvilkimo redaktorių, ir labai intuityvi beveik visiems. Geriausias dalykas „Wix“ yra tai, kad jums nereikia žinoti, kaip koduoti svetainę.

Kurdami klientų svetaines, jie paprastai grįžta su daugybe pakeitimų ir atnaujinimų ir jiems nuolatos reikia mokėti kūrėjui, tačiau naudodami „Wix“ galime sukurti svetainę ir tada klientas gali lengvai perimti kasdienį valdymą..

„Wix“ yra fiksuotas vaizdas (neatsako), tačiau yra puikus mobiliųjų įrenginių redaktorius, kuris pavers jūsų svetainę tobula mobiliųjų įrenginių patirtimi.

Artūras Kruzė

Artūras Kruzė

~ Artūras yra „Magebit“, el. Prekybos agentūros, kurios specializacija yra Magento, generalinis direktorius. Jis taip pat yra sertifikuotas „Magento“ kūrėjas ir sprendimų specialistas. „Arturus“ turi daugiau nei šešerių metų „Magento“ profesinę patirtį.

Neįmanoma pasakyti, kuri el. Prekybos platforma yra geriausia. Tai priklauso nuo klientų poreikių, kuria el. Prekybos platforma naudotis.

Mano mėgstamiausias yra „Magento“, tačiau jis netinka mažoms svetainėms, nes prieglobos ir priežiūros išlaidos yra gana didelės, palyginti su „Shopify“ ar bet kuria kita atvirojo kodo elektroninės prekybos platforma. Vidutinėms ir didelėms svetainėms siūlau naudoti „Magento“ (CE arba EE), nes „Magento“ yra labai pritaikomas ir saugus.

Maždaug 90% „Magebit“ klientų naudojasi „Magento“, o turėdami tinkamus kūrėjus ir gaires, ši e-komercijos platforma yra kelias į sėkmę.

Mano nuomone, šios yra pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis „Magento“:

 • Labai didelė pratęsimo bazė (nemokama ir mokama)
 • Lengva pritaikyti, neliečiant pagrindinių funkcijų
 • Apsaugokite reguliariais saugos pataisų leidimais
 • Sparčiai auganti bendruomenė
 • Įprasti e-komercijos renginiai (Susipažinkite su Magento)

Ne kiekviena platforma yra tobula, be to, „Magento“ yra ir trūkumų:

 • Didelės prieglobos išlaidos, palyginti su kitomis el. Prekybos platformomis
 • Ekspertai, reikalingi darbui su kūrėju, turintį prastų „Magento“ žinių, gali lengvai išrauti parduotuvę

Aš taip pat naudojau „Shopify“, „Woocommerce“ ir kitus, tačiau jie tikrai yra toli nuo mano mėgstamo „Magento“ dėl to, kaip atrodo kitos el. Prekybos platformų architektūra..

Amitas Bhaiya

Amitas Bhaiya

~ Amit yra „DotcomWeavers“, apdovanojimus pelniusios interneto dizaino ir plėtros bendrovės, turinčios biurus Paramuse, Naujajame Džersyje, vienas įkūrėjų ir generalinis direktorius; Orlandas, Florida; ir Hyderabad, Indija.

Mano patirtis rodo, kad „Magento“ turi keletą pagrindinių funkcijų, kurios išskiria ją kaip vieną tvirtiausių ir keičiamų elektroninės prekybos platformų..

 • Katalogo valdymas – Vartotojai gali įkelti tūkstančius elementų per vieną importavimą.
 • Keli kainų nustatymo variantai – Galite lengvai įvertinti skirtingas prekes, nustatyti klientų grupių kainodarą ir slėpti lankytojų kainas, kad paskatintumėte juos prisijungti. Tai padeda rinkti svarbią informaciją apie klientą apie gaminio pasirinkimus..
 • Įspėjimai apie produktą – Mano klientai pastebėjo padidėjusį pardavimą, naudodamiesi paprastais perspėjimais, pavyzdžiui, pranešdami klientams, kad dabar yra nebeparduodamas produktas..
 • Įgalinta kelių parduotuvių parduotuvė – „Magento“ suteikia galimybę sukurti daugiakalbę svetainę, kurioje automatiškai įkeliami parduotuvių rodiniai konkrečiomis kalbomis. Tai taip pat leidžia B2B svetainėms vienu metu valdyti kelis produktų katalogus per bendrą foninę sistemą.
 • Individuali vartotojo sąsaja – Platforma gali keisti dizainus ir modifikuoti temas pagal kategorijas. Verslas gali turėti kelis parduotuvių fasadus su viena fonine valdymo sistema. Tai yra galingas įrankis, nes kuo tikslingesnė vartotojo patirtis, tuo didesnė konversijos galimybė.
 • Užsakymų apdorojimo integracija – „Magento“ integracijos partnerystė nė kiek neprilygsta daugybei užsakymų vykdymo sprendimų. Tai apima „NetSuite“, „QuickBooks“ ir „ShipStation“.

Praveenas Dagdi

Praveenas Dagdi

~ Praveen yra bendrovės „Achintya Tech“, kurią jis pradėjo 2013 m., Generalinis direktorius. Jų specializacija yra mobiliųjų telefonų kūrimas ir projektavimas, taip pat internetinių svetainių kūrimas ir tobulinimas..

„Magento“ galite nemokamai atsisiųsti ir įdiegti. Šaltinio kodą galite pritaikyti bet kur, kur tik norite, kad atitiktumėte kuriamos svetainės tipą, ir įdiekite plėtinius, kuriuos lengvai galite rasti „Magento Connect“ prekyvietėje..

Beje, „Magento Connect“ yra ir didžiausia pasaulyje elektroninės komercijos programų rinka

Vienas pagrindinių kitų elektroninės komercijos platformų vartotojų nusiskundimų yra papildomos išlaidos, susijusios su kiekviena maža svetaine pridedama funkcija..

Kadangi „Magento“ yra atvirojo kodo, šis leidimas nėra visiškai išduodamas. Neišleiskite nė cento į savo svetainę pridėkite tiek funkcijų, kiek norite.

Kita problema yra produktų, produktų linijų ir SKU, kuriuos galima įkelti ir rodyti platformoje, skaičiaus apribojimai. Didėjant ir internetinei parduotuvei plečiantis, jūs e-komercijos platformos tiekėjui pradedate mokėti eksponentiškai didesnius mokesčius..

Tai dar viena sritis, kurioje jūs nieko neišleisite Magento. Plėskitės ir augkite tiek, kiek norite, o „Magento“ augs kartu su jumis be jokių papildomų išlaidų.

47% šiandienos interneto vartotojų tikisi, kad svetainė bus įkelta per mažiau nei 2 sekundes. Bet ilgiau, jie tiesiog uždaro skirtuką ir juda toliau. Kiekvienas klientas, kuris palieka nenusipirkęs, palieka dar vieną įbrėžimą į jūsų bendrą perskaičiavimo kursą.

Esant tokiam našumui, norėtumėte platformos, kuri greitai įkeliama, leidžia lengvai talpinti puslapius, tuo pačiu leidžiant elektroninės prekybos svetainėje turėti tiek varpų ir švilpukų, kiek jums reikia..

Visi žinome, kaip svarbu, kad mūsų internetinės svetainės būtų kuo draugiškesnės SEO. Mes taip pat žinome apie apgaulingumą, susijusį su kiekvieno SEO puslapio aspekto optimizavimu. Didelėms e-komercijos svetainėms, kurių puslapiai yra šimtai ar tūkstančiai puslapių, tai gali pritraukti daugiau.

Hassanas Bawabas

Hassanas Bawabas

~ Hassan yra „Magic Logix“, Dalaso, Teksaso agentūros, kuri specializuojasi pritaikytų rinkodaros automatizavimo sprendimų versle visame pasaulyje, įkūrėjas ir generalinis direktorius..

Mano pasirinkta elektroninės komercijos platforma yra „Magento Enterprise“.

Man labiausiai patinka šios platformos našumas ir mastelio keitimas, taip pat nefunkcionalumas ir ilgas sąrašas galimų papildinių, kuriuos galima integruoti skrydžio metu..

Taip pat man patinka patraukli apsipirkimo patirtis, kurią įgyjate naudodami „Magento“, ir klientų lojalumo funkcijos.

Davidas Holanderis

Davidas Holanderis

~ Davidas yra „Vaimo“, vieno iš geriausių pasaulinės elektroninės komercijos sprendimų teikėjos „Magento“ platformoje, generalinis direktorius ir įkūrėjas..

„Aš turėčiau pasakyti, kad tai Magento. Tai buvo mūsų pasirinkta platforma, kai mes pradėjome verslą 2008 m., Ir nuo to laiko „Magento“ yra 100% dėmesio centre.

Mums patiko, kad jis buvo atvirojo kodo, visiškai pritaikomas ir leido mums sukurti daugybę modulių, diegimo įrankių, prieglobos įrankių, tiesiogiai susietų su „Magento“. “

Rehanas Fernando

Eksperto vardas

~ Rehanas yra EIGHT25MEDIA – Silicio slėnyje įsikūrusios interneto svetainių kūrimo ir plėtros bendrovės – steigėjas ir generalinis direktorius.

Magento

 • Tai yra atvirojo kodo.
 • Tai populiariausia e-komercijos platforma.
 • Jis yra pratęsiamas.
 • Tai daugybė plėtinių.

Aminas Ghale’as

Aminas Ghale'as

~ Aminas yra entuziastingas elektroninės komercijos kūrėjas, dirbantis konsultantu „Nirmal Web Design Sydney“. Jis taip pat mėgsta dalintis savo patirtimi su bendruomene per internetinius dienoraščius. Jis dirba šioje srityje daugiau nei 4 metus ir puikiai jaučiasi e-komercijos platformose PHP.

Aš dirbau keliose elektroninės komercijos platformose, tokiose kaip „WooCommerce“, „Open Cart“ ir „Magento“. Radau „Magento“ efektyviausią, funkcijomis praturtintą ir galingiausią elektroninės komercijos interneto portalų platformą.
Tai teikia visą internetinio verslo paketą ir jame yra dauguma būtinų apribojimų el. Prekybos svetainei.

Man labiausiai patinka „Magento“:

1) Daugybė parduotuvių – kelių parduotuvių valdymas pastaruosius kelerius metus kūrėjams buvo toks skausmingas, tačiau „Magento“ man tai palengvino atlikus paprastus galinius patarimus..

2) Skelbimai ir renginių valdymas – „Magento“ teikia įvairius renginių maketų parametrus ir pasiūlymus, tokius kaip šventiniu sezonu galime nustatyti pardavimo pasiūlymų ir kitų reklamų maketus..

3) SEO valdymas – „Magento“ teikia įvairius įrankius ir paketus SEO URL perrašymui, antraščių Meta tipo nustatymus, svetainės schemą ir SEO draugiškus šablonus, leidžiančius lengvai dirbti su.

4) Modulinis dizainas ir modeliavimas naudojant blokus ir maketus – Konfigūracija pagrįstas MVC projektavimo modelis ir jo moduliškumas suteikia kūrėjui standartą darbui su „Magento“ ir kodo nuoseklumą, pakartotinis panaudojimas yra didžiausias Php kūrėjams, ypač elektroninės komercijos svetainėse, kurių neįmanoma įgyvendinti. rašykite kodą nuo nulio kliento pateiktoms sąvokoms, ir Magento tuo pasirūpino.

5) Platus paketų pasirinkimas – „Magento“ bendruomenė siūlo daugybę paketų, skirtų konkretiems kliento poreikiams, tokiems kaip dalijimasis socialine žiniasklaida, SEO ir mokėjimo sistemos, kurie yra naudingi kūrėjams ir dėl to jie gali sutaupyti daug laiko..

6) Kelių mokėjimo šliuzų palaikymas – mes galime integruoti įvairius mokėjimo šliuzus dėka „Magento Connect“

7) Mobiliosios platformos palaikymas – „Magento Connect“ tinkle galime rasti įvairių mobiliesiems pritaikytų šablonų, o dirbti su „Magento M-Commerce“ yra tikrai paprasčiau, kur galime peržiūrėti skirtingų svetainės komponentų mobiliųjų versijas..

8) Lankstus klientų aptarnavimas ir palaikymas – „Magento“ klientams siūlo paruoštas naudoti funkcijas, tokias kaip produktų pristatymas, pristatymas, pageidavimų sąrašo krepšelio tvarkymas, o tai, kas man labiausiai patinka, yra atspausdintos sąskaitos faktūros ir sąskaitos, kurias lengvai galima valdyti naudojant „Magento“..

9) Daugiakalbis palaikymas – jame pateikiamos lokalizacijos funkcijos su slapukais, taip pat kelių valiutų mokesčių galimybės.

10) Žiniatinklio paslaugos – „Magento“ teikia integruotas interneto paslaugų, tokių kaip SOAP, REST, XMLRPC, funkcijas, sujungtas su saugiais autentifikavimo metodais, tokiais kaip „OAuth“ produktams, kategorijoms ir kitiems duomenims, kurie išeina iš dėžutės.

Džo Balestrino

Džo Balestrino

~ Džo yra „4PointDigital“ įkūrėjas ir generalinis direktorius yra paieškos erdvės veteranas ir buvęs „Mr-SEO“ savininkas. Joe bėgant metams padėjo šimtams klientų ir tebėra SEO strategijų priešakyje.

Geriausiai tinkančios el. Prekybos platformos pasirinkimas priklausys tik nuo jūsų poreikių, pavyzdžiui, reikalingų ar nereikalingų prieglobos paslaugų, iš anksto sukonstruotų ar pritaikytų parduotuvių dizainų, individualaus verslo ir rinkodaros veiklos integravimo, įskaitant apskaitą, atsargų valdymą, klientų aptarnavimą ir rinkodarą el. Paštu..

Taigi turėsite išnagrinėti galimas galimybes ir integracijos paslaugas, kurias siūlo konkreti el. Prekybos CMS.

Mano asmeninis pasirinkimas yra „WordPress“ su „WooCommerce“ įskiepiu mažoms parduotuvėms, prekiaujančioms tik keliais produktais, tačiau „Magento CMS“ didelėms el. Prekybos įmonėms..

Įrodyta, kad „Magento“ yra veiksmingiausia interneto platforma, skirta e. Prekybos funkcijoms tiek klientams, tiek žiniatinklio valdytojams. Jos rinkos dalis taip pat yra padori, palyginti su tokiais pionieriais konkurentais kaip „Prestashop“, „Shopify“ ar „BigCommerce“.

Tokio svarstymo priežastys:

 • Ekonomiškas ir efektyvus atvirojo kodo sprendimas
 • SEO draugiškumas – dinamiškas XML svetainės schemos URL perrašymas, visų pavadinimo ar aprašo meta verčių nustatymas yra nesunkus.
 • Reklaminė veikla – lengva valdyti, vaizdinis puslapio redaktorius leis jums kurti ir pritaikyti pasiūlymus skrendant. Dėl lanksčių kuponų ir kainų nustatymo taisyklės darbas tampa be streso.
 • Viskas gerai mobiliesiems pirkėjams – reaguojančios parduotuvės suteiks mobiliųjų įrenginių vartotojams geresnį vaizdą apie pirkinių krepšelius ir produktus planšetiniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir kituose įrenginiuose.
 • Talpa – Galia sutalpinti iki 5,00 000 gaminių ir aptarnauti 80 000 užsakymų (per valandą) daro akivaizdų savininkų pasirinkimą.
 • Siuntimo parinktys, lokalizavimas ir „Payment Gateway“ palaikymas – daugiakalbė lokalizacijos palaikymas keliose šalyse, „Magento Connect“ mokėjimo pratęsimai ir įvairios siuntimo parinktys palengvina visų šių dalykų patikimą nustatymą. Visai nenuostabu, jei tokie prekės ženklai kaip „Samsung“, „Lenovo“, „Ford“ ir „Nike“ naudoja „Magento“ savo elektroninei prekybai. Tai pakankamai verta!

Erikas Brantneris

Erikas Brantneris

~ Erikas tvarko daugybę sėkmingų didelio srauto tinklaraščių įvairiose nišose. Dabar jis dalijasi savo patirtimi ir siūlo patarimus norintiems tinklaraštininkams apsilankyti „Scribblrs.com“

Asmeniškai aš visada maniau, kad Magento yra puiki elektroninės komercijos platforma.

Aš visada žvelgiu į dalykus iš SEO perspektyvos, ir vienas iš dalykų, kuriuos aš mėgstu „Magento“ yra tai, kad jie leidžia lengvai užtikrinti, kad visi jūsų produktų puslapiai būtų kuo geriau optimizuoti..

Tai sutaupo daug laiko, kai reikia kurti optimizuotus URL, metažymas ir pan. Tai suteikia jūsų produktų puslapiams didesnę galimybę pasirodyti atitinkamų užklausų, galinčių paskatinti kokybišką srautą, paieškos rezultatuose.

Blairas Urquhartas

Blairas Urquhartas

~ Blairas yra tinklaraštininkas, turintis vadybos ir apskaitos įgūdžių. Jis turi patirties dirbdamas SEO ir programavimo srityje.

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „Magento“.

„Magento“ neturi jokių apribojimų, kiek kūrybingi galite būti su juo. Jis sukurtas taip, kad jis būtų visiškai tinkamas operacijoms, tokioms kaip įvairių formų mokėjimai, pavyzdžiui, „PayPal“, kreditinės ar debeto kortelės ar „Skrill“..

Pristatymas yra esminis el. Prekybos svetainės aspektas. Galite lengvai visiškai pritaikyti pristatymo išlaidas kiekvieną kartą, kai jūsų klientai gyvena JK, JAV ar bet kurioje šalyje. Galite patys nusistatyti pristatymo išlaidas arba įtraukti į jūsų pasirinktą pirmaujančią transporto firmą.

UPS leidžia pristatymo įmonėms prisijungti prie kiekvieno jūsų pristatymo proceso, todėl bet kokie kainų pakeitimai jums padaromi automatiškai. Tai padeda priimti protingus sprendimus. Jis taip pat lengvai prideda mokesčius ir padeda sukurti visas išlaidas.

Tai labai greita ir jį naudoja tokios didžiulės kompanijos kaip „Amazon“ ir „eBay“. „Magento“ yra sukurtas tiems, kurie parduoda savo produktus ar paslaugas.

„Magento“ nėra toks paplitęs kaip „WordPress“ ar „Joomla“, tačiau gali suteikti kūrybinį pranašumą prieš konkurentus ir dar sunkiau nulaužti nei „WordPress“.

Paprastai temos paprastai yra nuostabiai suprojektuotos, ir jums nereikia pasikliauti papildiniais, kaip „WordPress“. „Magento“ yra lengva pasiekti kodą ir meta sritį, kad galėtumėte greitai modifikuoti dizainą.

Dirbdamas „Magento“ aš patiriu tikrą jaudulį, nes jis yra daug sudėtingesnis nei „WordPress“. Paprastai „Magento“ kodavimas yra aukšto lygio ir parduodamas šiose svetainėse taip paprastai ir protingai. Kiekvieną kartą integruota sistema kiekvieną mėnesį rodo jūsų pardavimus ir tai, kaip žmonės pateko į jūsų svetainę, taip pat svetainės lankytojų skaičių.

Turite ją savo svetainėje ir greitai suprasite, kai baigsis jūsų atsargos, ji nebus rodoma jūsų svetainėje, kol atsargos nebus labai intelektuali..

Už „Magento“ svetaines žmonėms galite rinkti papildomas kainas.

„Deepak Sharma“Geriausios ekspertų apžvalgos

„Deepak Sharma“

~ Deepak yra „Taurus Knight“, skaitmeninės agentūros, besispecializuojančios elektroninės komercijos sprendimuose, įskaitant elektroninės komercijos SEO, el. Pašto rinkodaros ir socialinės medijos rinkodaros, vadybininkas..

Nors kiekvienas klientas turi unikalų reikalavimą ir mes atsižvelgiame į šią unikalią sąlygą, kai savo klientams siūlome el. Prekybos platformą, labiausiai rekomenduojame „Magento“..

„Magento“ yra labai tvirta platforma, dėl kurios jūs galite greitai ją suprojektuoti ir paversti svetainę ne tik puikia eksploatavimo galimybe, pavyzdžiui, prekybai ir navigacijai, bet ir gražiai bei patraukliai atrodančiai..

Kai kurie mūsų klientai, pavyzdžiui, „Wai Ski Hire“, pasirinko platformą, nes joje yra tarptautiniai mokėjimai ir integruotos mokesčių bei išlaidų pristatymo sistemos, kurios padeda kasdienėje veikloje..

„Magento“ turi platų temų spektrą, jas lengva modifikuoti, be to, joje yra atsargų valdymo parinkčių, kurios padeda tiekimo grandinės valdymui, kuris yra būtinas el. Prekybos svetainei, parinktis..

Tomas Shiversas

Tomas Shiversas

~ Tomas yra „Capture Commerce“ įkūrėjas. Jis yra SEO ekspertas, kurio specializacija yra elektroninė prekyba.

Kaip SEO konsultantas, kurio specializacija yra elektroninė prekyba, į šį klausimą daug atsakau ir linkiu, kad daugiau mano klientų paprašytų jo prieš pasinerdami į internetinę parduotuvę..

Kartais įmonės pasirenka elektroninės komercijos platformą, nes ji suderinta su jų apskaitos programine įranga, paskirstymo sistema arba draugas papasakojo, kaip jiems sekasi..

Tai tinkamos priežastys, tačiau nėra didelių priežasčių pasirinkti e-komercijos platformą, pvz., Saugumas, įmontuota rinkodara, lengva naudoti, lengvai perkeliama iš ir į kitas platformas, techninis palaikymas, kuris išsprendžia problemas ir palaiko platformos konkurencinį pranašumą..

Pasirinkimas priklauso nuo atvirojo kodo programinės įrangos platformų, tokių kaip „WordPress“, arba priglobtų platformų, tokių kaip „BigCommerce“. Daugeliu atvejų dėl minėtų priežasčių rekomenduoju priglobtą platformą atvirojo kodo vietoje.

Ar norite prisiimti visas prieglobos pareigas, pavyzdžiui, saugumą ir sutvarkyti reikalus, kai jie sugenda? O kas nutinka, kai platformos teikėjai nustoja ją palaikyti arba imasi daug daugiau mokesčių už tai? Patalpintos platformos tvarko tokius dalykus, kaip ir kainos.

Aš rekomenduoju priglobtas platformas, nes jose gausu SEO funkcijų, integracija su paieškos variklių įrankiais, analizės įrankiais, produktų tiekimais / prekybos varikliais, produktų apžvalgos platformos, kryžminio pardavimo / pardavimo variantai, integracija su geresnėmis paslaugomis, tokiomis kaip svetainių paieškos paslaugų teikėjai, krepšelio atsisakymo pranešimai, automatizuotus pranešimus, atsargų pranešimus, „Amazon“ integraciją, pokalbių teikėjus, prieigą prie naujausių rinkodaros galimybių ir dar daugiau.

Iš esmės jūs galite užsidirbti pinigų daug greičiau be jokių hostingo rūpesčių. Ne visos priglobiamos el. Prekybos platformos yra puikios, todėl rekomenduoju „Shopify“, „3dCart“ ir „BigCommerce“. Tačiau aukso standartas elektroninės komercijos platformose yra „Magento Enterprise“.

Justinas Metrosas

Justinas Metrosas

~ Justinas yra „Radiator“ įkūrėjas ir pagrindinis dizaineris / kūrėjas.

Iš įmonės, turinčios patirties daugumoje pagrindinių platformų, buvau pritraukta į „Shopify“ anksti įkūrusi radiatorių.

Kaip dizainerė, „Shopify“ yra svajonė su ja dirbti. Jų skysta viliojanti kalba yra intuityvi ir gana lengva išmokti. Galite pasiimti bet kokį dizainą ir funkcijų rinkinį ir labai aiškiai jį įgyvendinti taip, kad būtų lengvai skaitomi ir prižiūrimi laikui bėgant. Palyginus su kitomis platformomis, „Shopify“ čia nugali dizainerius.

Kaip kūrėjas, gerai, „Shopify“ sukūrė gražią ekosistemą. Kadangi „Shopify“ yra „Saas“, niekada nereikia jaudintis dėl serverių priežiūros, dėl srauto padidėjimo, saugumo spragų ar dėl atnaujinimų / pataisų pritaikymo..

Svarbiausia yra jų API. Sukūrę dizainą, jie išlaiko švarią ir prieinamą pagrindinę administratoriaus funkciją, tuo pačiu leisdami kūrėjams ją išplėsti neįprastais ir kūrybingais būdais.

Tai patvirtina jų programų parduotuvė, leidžianti programų kūrėjams išplėsti „Shopify“ funkciją naudojant programas;

Galite parašyti patys arba pasirinkti iš šimtų vieno spustelėjimo diegimų iš jų programų parduotuvės. Šios sėkmės įrodymas gali būti matomas iš daugybės verslo sprendimų, kurie investavo į „Shopify“ integraciją.

Kasdienėms operacijoms – ne kiekvienas darbuotojas turi būti apmokytas. Kai reikia apdoroti užsakymus, pridėti produktų, atnaujinti svetainę … visa tai gali sutvarkyti gerai sukonstruota ir sukonfigūruota „Shopify“ parduotuvė.

Kalbant apie užpakalines dalis, tai yra vienas gražiausių ir funkcionaliausių, kokį aš kada nors mačiau.

Geriausia yra tai, kad ji kasdien tobulėja. Galite parduoti „Shopify“ produktus savo „WordPress“ svetainėje. Parduoti tiesiogiai „Facebook“, „Pinterest“ ir „Twitter“ vienu paspaudimu.

Integruokite su visais pagrindiniais mokėjimo šliuzais. „Apple Pay“ šį rudenį pradeda vykdyti užsakymus vienu paspaudimu. Nuolat pridedama naujų funkcijų. Mes sudėjome visus kiaušinius į „Shopify“ krepšelį ir negalėjome būti laimingesni.

Paddy Rohr

Paddy Rohr

~ Paddy yra „Spring Web Solutions“ techninis direktorius.

„Shopify“ yra bene geriausia mūsų el. Prekybos platforma.

Pagrindinės priežastys:

 • Labai paprastas CMS (mūsų klientams patinka naudoti administratoriaus sąsają užsakymams ir gaminiams valdyti)
 • Labai lengva tinkinti (kūrėjų požiūriu)
 • Daug nuostabių programų / modulių, kuriuos galite pasirinkti iš paprasčiausio papildinio
 • Labai greitai pradėkite – tiesiogine prasme galite atsikelti ir paleisti vartai ir pradėti prekiauti per kelias valandas.

Benjaminas Crudo

>Benjaminas Crudo “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Benjamin-Crudo-150×150.jpg “aukštis =” 150 “plotis =” 150 “/></p><p>~ Benas yra „Diff“ generalinis direktorius ir įkūrėjas. Jis valdo 25 programinės įrangos kūrėjų ir inžinierių komandą, kuri nuo 2010 m. Yra orientuota į pasirinktinių sprendimų „Shopify“ klientams teikimą.</p><p>„Shopify“ yra mūsų pasirinkta elektroninės komercijos platforma dėl kelių priežasčių.</p><p>Pradedantiesiems, jo teminis variklis yra pats elegantiškiausias, su kuriuo mes dirbome bet kurioje SAAS platformoje.</p><p>Jie taip pat puikiai nuveikė naudodami savo API, leidę mums papildyti funkcijas, esančias tiek programos priekyje, tiek gale..</p><p>Svarbiausia, kad tai mėgsta mūsų klientai!</p><h3><span id=Kyle’as antis

>Kyle’o antis “src =” https://www.aawebmasters.com/wp-content/uploads/2016/08/Kyle-Duck-150×150.jpg “aukštis =” 150 “plotis =” 150 “/></p><p>~ Kyle’as yra verslininkas ir kūrėjas. Jis yra daugybės elektroninės prekybos parduotuvių kūrėjas. Jo įmonė „Trend Tape“ prekybininkams teikia akcijų rinkos analizę.</p><p><strong>Shopify.</strong></p><p>Norite sužinoti, ką bendro turi sėkmingi programuotojai ir verslininkai?</p><p>Yra vienas pagrindinis principas, kuris vienija abu. Jis pateikiamas trimis raidėmis:</p><p><strong>D.R.Y. Nekartokite savęs. Kai vieną kartą išspręsite problemą, naudokite tą sprendimą amžinai.</strong></p><p>Prieš „Shopify“ kiekvieną kartą norėdami sukurti elektroninės prekybos svetainę, jūs turėjote surinkti platformą. Buvo tiek mažai „TODO“, kuriais reikia pasirūpinti. Smulkios detalės, nesusijusios su pagrindine jūsų verslo idėja.</p><p>Tokie dalykai kaip priegloba, svetainės dizainas, greičio testai, sistemos įdiegimas ir nesibaigiantys pritaikymai, kad ji tinkamai veiktų. Buvo ir kitų sprendimų, tačiau įgyvendinimas kūrėjams buvo brangus ir sudėtingas.</p><p>Laimei, „Shopify“ turi puikią API, leidžiančią kūrėjams virtualiai automatizuoti visą parduotuvės kūrimo procesą.</p><p>Dėl savo populiarumo jūs taip pat esate tikri dėl ilgalaikės programuotojų bendruomenės paramos. Nereikia jaudintis dėl brangakmenių ir pakuočių pasenimo.</p><p>Tai, ką „Shopify“ padarė el. Prekybos platformoms, padarė tai, ką „Google“ padarė paieškai. Jie sukūrė nepaprastai gerą produktą ir perėmė rinką. Esate tikri dėl saugumo ir mastelio.</p><p>Be to, kai turite produkto idėją, galite paleisti scenarijų, norėdami paskambinti „Shopify“ API. Voila! Jūs turite veikiančią parduotuvę, kuri pritaikyta Mėnuliui ir atgal.</p><p>Tokiu būdu jūs galite įdėti visas savo pastangas į rinkodarą ir pardavimą ir užsidirbti pinigų.</p><p>„Shopify“ plėtoja verslą.</p><h3><span id=Russellas Lobo

Russellas Lobo

~ Russellas yra serijinis internetinis verslininkas, turintis 6 metų patirtį tinklaraščių rašymo srityje. Jis taip pat dienoraščius rašo „Russ Lobo“ – savo asmeninėje svetainėje, kur dalijasi savo nišos pavyzdžių studijomis.

Iš mano patirties, pradedantiesiems geriausia platforma yra „Shopify“. „Shopify“ suteikia jums mokestį per mėnesį ir jis yra labai keičiamas. Čia yra labai gera temų saugykla, kuri padeda sutelkti dėmesį į gaminį, o ne eikvoti laiką dizainui.

Be paprastų temų ir šablonų, „Shopify“ platformoje taip pat yra nemažai kūrėjų, kurie gali modifikuoti temą pagal jūsų reikalavimus.

Kaip platforma, ji yra lengvai keičiama ir gali talpinti daugybę produktų. Viena iš mano „Shopify“ sėkmės istorijų yra http://www.petitevigogne.com/.

Trūkumas, kurį matau, yra tas, kad kadangi produktai yra „Shopify“ serveryje, kartais svetainės greitis yra lėtas, ypač didelėms svetainėms. Tai sukelia blogą vartotojo patirtį ir daro įtaką SEO.

Tačiau kalbant apie sąrankos laiką, patogumą naudoti, SEO optimizavimą ir mastelį, „Shopify“ yra viena lengviausių platformų kuriant jūsų el. Prekybos svetainę..

Justinas Morganas

Justinas Morganas

Justinas Morganas yra generalinis direktorius ir įkūrėjas to, ką dauguma iš mūsų meiliai vadina „DMG“. Iš visų odontologų pramonės atstovų, nagrinėjančių dantų rinkodarą kaip temą, Justinas Morganas yra dantų rinkodaros vaikinas, apie kurį visi nuolat kalba.

El. Prekybos platformos pasirinkimas turėtų būti pagrįstas tuo, kokie yra jūsų tikslai ir koks prekybininkas esate. Aš dirbau su mažais mažmeninės prekybos mamos įmonėmis (mažiau nei 2 mln. USD per metus), kurios turi mažmeninės prekybos parduotuves.

Vienas didžiausių elektroninės komercijos platformų rūpesčių yra tai, kaip ši platforma bus integruota su mano kliento mažmeninės prekybos vietoje (POS) sistema. Atrodo, kad „ShopKeep“ yra viena iš paprasčiausių, lengvai nustatomų POS sistemų.

Dėl šios vienos priežasties „BigCommerce“ yra patraukli, nes ji puikiai integruojasi su „ShopKeep“. Labai svarbu, kad užimti mažmeninės prekybos parduotuvių savininkai galėtų rasti pagalbos dėl klientų aptarnavimo, o aš radau, kad „ShopKeep“ rūpinasi savo mažmeninės prekybos klientais..

Lindsay Kavanagh

Lindsay Kavanagh

~ Lindsay įžengė į rinkodaros pasaulį kaip interneto dizainerė ir kūrėja. Dabar ji dirba SEO ir e-komercijos specialiste „seoplus +“ Otavoje, Kanadoje.

„Shopify“ neabejotinai yra elektroninės prekybos programinės įrangos lyderė. Verslo savininkams yra pakankamai paprasta įsteigti savo internetinę parduotuvę, tačiau pakankamai sudėtinga, kad kūrėjai ir rinkodaros ekspertai galėtų jas pritaikyti. Su daugybe API ir programų integravimo – „Shopify“ tapo mano rekomenduojama e-komercijos platforma.

„Shopify“ turi viską, ko reikia norint pradėti ir plėsti internetinį verslą. Nuo SEO pagrindų iki tikslinimo sudėtingumo – „Shopify“ turi sugebėjimų, reikalingų internetiniam srautui padidinti ir optimizuoti konversijoms.

Turime programų derinį (pvz., „Gaunamas“, „Pirkinių kanalas“, „Oranžinė programa“ ir „Inventoriaus pagalbininkas“), kad verslas išliktų kelyje ir plečiasi. Šios programos leidžia įmonėms palaikyti ryšius su pakartotiniais klientais, plėstis į kitas internetines rinkas, tokias kaip „Amazon“ ir „Ebay“, atlikti visus vartotojų bandymus, taip pat sekti atsargas, kad būtų užtikrintas pardavimų vykdymas..

Naudodamasi patogiausia vartotojo sąsaja ir beprecedentiu palaikymu, „Shopify“ leidžia rinkodaros specialistams ir kūrėjams plėsti savo verslą, išlaikant verslo savininkus lengvai suprantamoje metrikoje ir vykdant užsakymus..

Pagrindinį „Shopify“ prietaisų skydelį ir užpakalinę dalį yra lengva sekti ir ji pateikia visus metrikos duomenis, kuriuos verslo savininkai nori pamatyti prisijungę prie savo internetinės parduotuvės (srautas, išpardavimai, persiuntėjai ir kt.).

Tai yra didžiulis veiksnys, kai rekomenduojame „Shopify“ potencialiems klientams, nes jie visi nori susisiekti su verslo rodikliais ir pamatyti, kada įvyksta sėkmė ir iš kur ji ateina.

Kitos platformos, tokios kaip „Squarespace“, „WooCommerce“ ir „Magento“, turi visus apribojimus. Nesvarbu, ar tai būtų stebėjimas, kainų taškas, verslo savininkų funkcionalumo sudėtingumas ar bendra vartotojo sąsaja – aš patiriau kliūčių visoms trims interneto svetainių kūrimo / kūrimo, SEO ir el. Prekybos augimo platformoms..

Tik anksčiau šį mėnesį „Shopify“ patvirtino, kad dabar jos platformoje naudojasi daugiau nei 300 000 prekybininkų. Šis augimas patvirtina, kad plėtra ir augimas yra pagrindiniai dalykai.

Kaip rinkodaros specialistas, galiu tikėtis, kad „Shopify“ netrukus bus tokia pat tvirta kaip „Magento“, tačiau išlaikys paprastas funkcijas, kurias turi dabar. Šios nuolat augančios platformos galimybių ir galimybių yra begalė – todėl ji yra tokia, kurią rekomenduoju visiems klientams.

Brokas Inghamas

Brokas Inghamas

~ Brockas yra patyręs elektroninės komercijos srityje nuo idėjos iki jos pristatymo. Jis valdė internetinius parduotuvių tinklus ir operacijas, nuolat ieškodamas naujų galimybių skaitmeninės rinkodaros erdvėje.

Pradėjęs nuo visų platformų aukščio ir nusprendęs, kad to tiesiog nepadarei už mus, aš suprantu, ką Magento gali padaryti. Nepaisant to, mano visų laikų mėgstamiausia elektroninės komercijos platforma turės būti „Shopify“.

Yra stipri ir nuolat auganti bendruomenė, palaikanti „Shopify“ ir negaliojanti daugelyje kitų platformų. Tai gerai atspindi programų parduotuvę, taip pat mokymo programas, susijusias su plėtra. „Shopify“ įmontuota daugybė puikių funkcijų, štai kas man neleidžia rekomenduoti kito.

Prijunkite ir paleiskite temas:

„Shopify“ lengvai naudojasi programuotojo puse, kuri gražiai telpa į „WordPress“ sąsają. Temos gali būti pakeistos nė lašas, o daugelį aspektų galima pakeisti per jų WYSIWYG redaktorius. Atminkite, kad HTML ir CSS gali būti parašyti norint pakoreguoti statinius temos parametrus, jums, ko gero, reikės kūrėjo pagalbos, jei jūsų įgūdžių rinkinys yra naujokas.

Tonų palaikančių programų:

Dėl atviro kodo atsiranda privačių programų. Krepšelis į krepšelį, kuriame buvo perkelta viena iš mano 5000 SKU svetainių, kuriose dirbau, su labai mažomis klaidomis (nepaisant blogų atsiliepimų). Kitos populiarios programos, tokios kaip „Sumome“ ir „recomatic“, „plug and play“, kaip tai darytų „WordPress“ svetainė.

Nors pati „Shopify“ programa „dar tik pradinėje stadijoje“ turi didžiulį potencialą. Naudodama dinaminius „auto-gen“ scenarijus, ši programa bet kurią išorinę svetainę paverčia jūsų naująja parduotuvė su išoriniais vežimėliais, kad atitiktų (būtinos „Java“ žinios).

Apsauga nuo sukčiavimo:

Siūlydami „Shopify“ mokėjimų šliuzą, parduotuvių savininkai įgyja galimybę lengvai prižiūrėti bet kokią nesąžiningą veiklą. Tai puikiai tinka tiems, kurie susiduria su didelės apimties užsakymais, kurie gali būti apgaulingų svečių taikinys. Geltonos vėliavos, susijusios su adresų neatitikimais ir keliais bandymais, raudonos vėliavos, skirtos VPT, ir šešėlinė pirkimo istorija. Apskritai, puikus įrankis, padėsiantis išsaugoti jūsų esmę.

Geltonos vėliavos, susijusios su adresų neatitikimais ir keliais bandymais, raudonos vėliavos, skirtos VPT, ir šešėlinė pirkimo istorija. Apskritai, puikus įrankis, padėsiantis išsaugoti jūsų esmę.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai Kanados įmonė! Kaip išdidi kanadietė, aš mėgstu palaikyti platformą, kurioje gimiau ir užaugau.

Swadhin Agrawal

Swadhin Agrawal

~ Swadhin yra profesionalus laisvai samdomas rašytojas ir tinklaraštininkas. Savo tinklaraštyje jis rašo apie mažų įmonių paiešką ir matomumą socialinėje žiniasklaidoje „DigitalGYD.com“.

Man pati mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „Shopify“. Turiu savo tinklaraščius ir svetaines „WordPress“, kurie yra puikūs, bet skirti mano elektroninei prekybai; Aš pasirinkau „Shopify“.

Kodėl aš pasirinkau „Shopify“?

„Shopify“ yra puikus hibridas tarp „WordPress“ (norint sukurti e-komercijos platformą reikia daug koduoti) ir paprastų internetinių parduotuvių, tokių kaip Wix.com (kur negalite išplėsti savo mažos el. prekybos verslo didesnei įmonei).

Aš iš tikrųjų turiu vadovas sukurti paprastą internetinę parduotuvę su „Wix“, kuri puikiai tinka pradedantiesiems. Bet jei norite visavertės elektroninės komercijos platformos, aš eisiu su kažkuo panašiu į „Shopify“.

Kita vertus, „Shopify“ yra lengvas, jam nereikia kelių kodavimo įgūdžių ir jis gali būti pakeistas geriau nei tokia platforma kaip „Wix“.

Kitos dvi priežastys, kodėl pasirinkau „Shopify“:

1. Užpakalinis valdymo skydelis: Joje yra viskas – nuo atsargų kontrolės iki užsakymų valdymo vienoje sistemoje. Tai palengvina vaizdą iš paukščio skrydžio ir sutaupo vargo.

2. Programų prieinamumas: Jei esate programuotojas, su „Shopify“ galite integruoti beveik bet ką, bet jei nesate programuotojas (kaip aš), šioms programoms reikia daug laiko ir pinigų..

Mohamedas Umeras

Mohamedas Umeras

~ Umeras laikomas vienu iš 10 populiariausių Pakistano tinklaraštininkų. Jis sukūrė daug elektroninės komercijos svetainių klientams.

Turiu patirties su kai kuriais savo internetinių produktų pardavimo klientais, nes jie nori bet kokios automatinės sistemos savo verslui. Aš jiems siūlau puikias funkcijas ir jie tampa laimingais klientais.

Internete galima rasti tūkstančius elektroninės komercijos platformų, temų ir scenarijų. Daugelis jų yra nemokami ir turi puikių funkcijų. Sunku pasakyti, kad „Shopify“ yra karalius.

Taip! Bet aš turiu pasakyti čia. Kadangi ši programinė įranga arba, galima sakyti, platformos suteikia man lengvumo tinkamai elgtis. Ir patikėk manimi, jie yra karalius 100 000 saugo galią.

„Shopify“, kurį myliu, ypatybės:

1. „Facebook“ lengvai įsteigiame socialinės žiniasklaidos parduotuvę
2. Bandomasis variantas, kad kiekvienas galėtų išbandyti jo savybes ir įsitikinti, ar jis tinka
3. Jūsų parduotuvės papildiniai (nemokami ir mokami)
4. Mes neturime mokėti už operacijas, todėl galite įkelti neribotą kiekį
išparduodamos prekės
5. Lengva nustatyti mažų įmonių savininkus ir naujokus

Yra daugybė kitų „Shopify“ funkcijų.

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad „Shopify“ yra „viskas viename“ elektroninės komercijos platforma.

Mitchell Callahan

Mitchell Callahan

~ Mitchell, internetinės įmonės „Saucal“, kurios specializacija yra „WooCommerce“ plėtra, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius. Jis pradėjo kurti internetines svetaines dar būdamas pradinėje mokykloje ir pirmą kartą savo kūrybą pademonstravo būdamas 14 metų, tiesiogiai transliuodamas Kanados televizijos laidą..

„WooCommerce“

 • Atviro kodo
 • Sukurtas „WordPress“

„Saucal“ svetainėje visos mūsų el. Prekybos svetainės yra sukurtos naudojant „WooCommerce“. Kodėl? Pirma, mes tikime atvirojo kodo technologijomis. Dar svarbiau, kad mes tikime galimybe redaguoti ir turėti savo kodą.

Dėl šios priežasties mes atsiribojame nuo uždarų sprendimų, kurie gali mums leisti apsiriboti pagrindinėmis funkcijomis ir konfigūracijomis arba būti uždaryti be mūsų sutikimo. Atvirasis kodas ftw.

Elliotas Teiloras

Elliotas Teiloras

~ „Elliot“ yra elektroninės komercijos ir „WordPress“ ekspertas, įsikūręs JK. Jis taip pat yra „YoGrow“ kuri teikia paprastą e. prekybos analizę parduotuvėms, norinčioms augti.

Žirgai kursams! Kuri el. Prekybos platforma jums tinka, priklauso nuo jūsų poreikių. Beje, mūsų dažniausiai rekomenduojama platforma yra „WooCommerce“, nes ji yra lanksčiausia.

Kuriant „WooCommerce“ diegimo temas ir funkcionalumą yra žymiai lengviau. Jei tik panardote į elektroninės komercijos pasaulį, tuomet galbūt norėtumėte priglobto sprendimo, kuriame viskas būtų „be dėžutės“..

Kai būsite labiau įsitvirtinę ir nustatysite konkrečius jūsų verslo reikalavimus, jums reikės labiau pritaikomo sprendimo.

„WooCommerce“ yra idealus pasirinkimas, ir kadangi ji yra įmontuota tiesiai į „WordPress“, yra daugybė „WordPress“ integracijų, kuriomis taip pat galite pasinaudoti..

„WooCommerce“ ir „WordPress“ yra atvirojo kodo versijos, ir tai taip pat turi privalumų. Klaidinga tai prilyginti „nemokamam“. Tiesą sakant, bus brangiau samdyti dizainerius, kūrėjus, konsultantus ir panašius dalykus, kad pasinaudotų šia programine įranga.

Pagrindinis pranašumas yra bendruomenė, kuri susiformavo kartu su „WooCommerce“. Yra ryški įskiepių ir temų, kuriomis galite naudotis, prekyvietė. Kūrėjai vis geriau supranta „Woo“ vidinius ir vidinius dalykus.

Skaidrumas užtikrina griežtą saugumą ir įgyvendina geriausią praktiką. „WooCommerce“, „WordPress“ ir susiję papildiniai yra nuolat tobulinami. Atnaujinimai yra reguliarūs.

Tai reikš, kad turėsite atsisakyti išteklių, kad galėtumėte tvarkyti naujinius, bet taip pat reikšite, kad saugesnė parduotuvė, kurioje galėsite valdyti savo internetinį verslą nuo.

Jei perkeliate esamos priglobtos sistemos ribas arba galbūt jūsų įmonės platforma yra per daug išsipūtusi, kad atitiktumėte jūsų reikalavimus, tuomet siūlome pažvelgti į „WooCommerce“. Tai nėra pats pigiausias ar paprasčiausias, tačiau yra saugi ir saugi platforma, kuria galite kurti savo verslą.

Magnusas Högfeldtas

Magnusas Högfeldtas

~ Magnusas yra Danijos rinkodaros specialistas, gyvenantis Švedijoje. Be internetinių svetainių kūrimo ir internetinės rinkodaros, „Magnus“ gamina vaizdo ir garso įrašų turinį ir padeda savo klientui parduoti savo žinias internetu.

Aš turiu mėgstamą el. Prekybos platformą, tačiau ji netenkina visiems. Viskas priklauso nuo poreikių ir noro daryti kompromisus. Kai kurioms parduotuvėms toks sprendimas yra internetinis parduotuvė Tictail.com arba „Shopify“ yra absoliučiai geriausias pasirinkimas – kitiems reikalinga sudėtinga, pritaikyta sąranka su kelių sandėlių atsargų valdymu ir kt.

Aš sužinojau, kad „WordPress“ pranašumų ir „WooCommerce“ lankstumo derinys dažnai geriausiai tinka mano klientų poreikiams. Retai darau didelius nustatymus, kuriems kiekvieną dieną reikia tvarkyti tūkstančius produktų ir užsakymų, tačiau daugiau turinio reikalauja svetainių su prekybos galimybėmis. Atrodo, kad „WooCommerce“ sulaiko tuos projektus – ir kai mano klientas paprašo konkrečių funkcijų, galiu pareikšti, kad tikrai yra tam skirtas papildinys..

„WordPress + Woocommerce“ yra CMS, kurios viršuje yra parduotuvė, o „Magento“, „PrestaShop“ ir kt. Yra parduotuvės, kurių viršuje yra CMS. Jei turite internetinę parduotuvę, kurioje yra daug turinio ir ribotas produktų kiekis, „W + W“ derinys yra idealus.

„WooCommerce“ leidžia man sukurti parduotuves, kuriose parduodami fizinių gaminių, skaitmeninių atsisiuntimų, narystės uždarame svetainės plote ir prieigos prie kursų deriniai – visi šie tikslai yra mažai naudojami arba jų nereikia..

Dėl to sprendimas klientui yra pigus, todėl galime sutelkti dėmesį į turinio kūrimą, o ne suprasti, kaip sujungti skirtingas platformas, nepatirdami pirkimo patirties..

Aš galiu sudaryti filialų sandorius su tinklaraštininkais ten pat, „WordPress“ sąsajoje, o pardavimų stebėjimas naudojant „Analytics“ ar panašias sistemas yra paprastas dalykas. O, SEO priemonės yra antros, nei nė viena kita sistema, kurios aš mačiau, jei ją nustatysite po knygos.

„WordPress“ ir „Woocommerce“ stiprioji pusė taip pat yra jų silpnybė: įsilaužėliai gali laisvai analizuoti atvirojo kodo kodus, o „WordPress“ svetainių, kuriose įsilaužta ir suleidžiama kenkėjiška programinė įranga bei šlamštas, kiekis gąsdina..

Jums tikrai reikia visą laiką saugoti „WordPress“ svetainę!

Steve’as Gerencseris

Steve'as Gerencseris

~ Steve’as nuo 1997 m. Kuria ir rinko sėkmingas svetaines. Jis turi didelę realiojo pasaulio patirtį, dirbdamas beprotiškai skirtingose ​​įmonėse, kurios suteikia jam plačią perspektyvą apie tai, koks verslas turi būti sėkmingas internete..

Kalbėdamas apie el. Prekybos sprendimus, esu didelis „priklausomybės“ gerbėjas..

Per daugelį metų mes sukūrėme viską – nuo atskirų produktų svetainių su mygtuku „PayPal Pirkti dabar“ iki visiškai pritaikyto valcavimo sprendimo klientui, kurio tarptautiniai klientai parduoda tiek plastikinius švilpukus, tiek pilnus konteinerius, gabenamus krovinių iš užsienio..

Yra daugybė perspektyvių sprendimų, ir kiekvienas iš jų turi savo pliusų ir minusų. Tačiau turiu keletą sprendimų, kurie, atrodo, atitinka daugumą poreikių.

„WooCommerce“ tapo puikiu sprendimu mažesnėms parduotuvėms ir svetainėms, kurių klientas gali ne itin dažnai atnaujinti.

Jis sklandžiai įsilieja į „WordPress“, todėl jis nepateikia jiems naujos mokymosi kreivės ir turi visas svarbias savybes, kurias man patinka pamatyti paprastoje parduotuvėje. Ji greitai įsikuria ir parduotuvę galime atidaryti per kelias valandas, jei to reikės.

Didesnėse parduotuvėse ir mano bandymo svetainėse aš dažniausiai linkusi pasikliauti „OpenCart“. Vėlgi, tai labai paprastas diegimas, todėl svetainės struktūrą galime paruošti per kelias valandas ir pradėti naudoti mažiau nei savaitę, priklausomai nuo parduodamo produkto.

„OpenCart“ turi didžiulę palaikymo bendruomenę su beveik tiek pat priedų, kiek „WordPress“, kad ją būtų galima lengvai pritaikyti bet kokiems poreikiams. Be to, jei trūksta mums reikalingos funkcijos, yra daugybė kūrėjų, norinčių sukurti šią funkciją tik už kelis dolerius.

Didelis dalykas yra tai, kad jis veikia iškart po kelių administratoriaus nustatymų. Jei galite gyventi pagal numatytąją temą, veikianti parduotuvė su „PayPal“ apdorojimu gali būti suteikta mažiau nei per dieną, tačiau taip pat galite pasukti kita linkme į visapusišką apsipirkimo patirtį..

Zacas Johnsonas

Zacas Johnsonas

~ Zac yra verslininkas ir super dukterinė įmonė, turinti beveik 20 metų patirtį internetinės rinkodaros srityje.

Metams bėgant turėjau galimybę dirbti su keliomis elektroninės komercijos platformomis. Nuo pirmųjų „Yahoo“ krepšelio dienų iki paprastų vieno puslapio užsakymo sprendimų, sukurtų internetiniams rinkodaros specialistams.

Asmeniškai norėčiau, kad sąranka būtų kuo paprastesnė, kartu suteikdama galimybę sekti visus mano svetainės lankomumo, užsakymų ir konversijų kampus..

Jei tai įvyks, greičiausiai mano pasirinkimas yra brangus viskas viename sprendimas arba „WordPress“ pagrįstas sprendimas, pavyzdžiui, „WooCommerce“..

Kadangi esu didžiulis „WordPress“ gerbėjas ir mėgstu tinkinimo parinktis, taip pat turiu galimybę susisiekti su tokiais mokėjimo procesoriais kaip „Amazon“, „Stripe“ ir „Paypal“, aš laikyčiausi „WooCommerce“ kaip savo pasirinktos el. Prekybos platformos..

Neilas Šetas

Neilas Šetas

~ Neilas kuria ir rinko internetines svetaines nuo 2009 m. Jis yra skaitmeninės rinkodaros agentūros „Only Way Online“, kuri specializuojasi didinti internetinių svetainių srautus ir pardavimus internete, įkūrėjas. „Neil“ taip pat teikia SEO patarimus mažesnėms įmonėms naudodamas „Jūsų prekės ženklas rastas“.

Woocommerce rankos žemyn!

Maždaug prieš ketverius metus su žmona norėjome internete atidaryti prabangių dovanų parduotuvę ir atlikti bent mėnesį tyrimų. Mes nusprendėme pasirinkti „Woocommerce“ dėl šių priežasčių:

 • „WordPress“ yra puikus – tai paprasta, glausta, galite kurti gražias svetaines, o turinio valdymo sistema puikiai tinka SEO ir turinio rinkodarai. Aš daugelį metų naudoju „WordPress“, todėl kai sužinojau, kad galiu su ja susikurti el. Prekybos svetainę, ji beveik nesiskundė.
 • Žema kaina – nereikia pirkti sunkios, brangios programinės įrangos, o ne pasirinkti temą, įdiegti „WordPress“ ir „Woocommerce“, susieti ją su jūsų mokėjimo šliuzu ir jums gera eiti. Gerai, tikriausiai ne taip paprasta, bet jūs gaunate esmę, tiesa. Be to, kadangi jis yra priglobtas, nėra nuolatinių mėnesinių mokesčių, mokėkite vieną kartą ir pamirškite.
 • Prieiga prie kūrėjų – Jums niekada nebus sunku surasti „WordPress“ kūrėją, o tai taip pat padeda išlaikyti įėjimo į „Woocommerce“ svetainę kainą, palyginti su kitomis platformomis. Šiuo metu dirbu su klientu, kuris išleido tūkstančius svarų naujoje svetainėje, sukurtoje platformoje, kurią sukūrė jų rinkodaros agentūra. Tai reiškia, kad kiekvienas pakeitimas, kurį jie nori padaryti svetainėje, yra nemažos išlaidos ir parengtas procesas. Klientas jautėsi apribotas, ir tai yra viena didelių priežasčių pasirinkti tokią platformą kaip „WordPress“, prie kurios visi turi prieigą.

Rohinas Dua

Rohinas Dua

~ Rohinas mėgsta įsigilinti į filialų rinkodarą, tyrinėti galimus pasyvių pajamų internete kūrimo būdus ir pasidalinti savo žiniomis su bendraminčių bendruomene. Jis taip pat vadovauja SEO užsakomųjų paslaugų įmonei ir teikia paslaugas daugeliui SEO agentūrų visame pasaulyje

Atsakymas, kaip pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą, tikrai priklauso nuo jūsų tikslo ir pomėgio. Mano visų laikų mėgstamiausia el. Prekybos platforma, be jokios abejonės, yra „WordPress“.

Dabar pramonėje jis laikomas standartu, o naudodamiesi mokamais papildiniais „Woocommerce“, gausite visas pažangiausias funkcijas, kurias kada nors norėsite pamatyti savo „Ecom“ svetainėje..

Geriausia „WordPress“ dalis yra „Open Source“, „Free“, jos CMS yra labai paprasta naudoti, SEO draugiškas ir nereikia daug techninių įgūdžių norint tvarkyti reikalus. Integruodami internetinę parduotuvę su tokiomis mokamomis temomis kaip „Divi“, per kelias valandas galite įsigyti stulbinančiai atrodančią parduotuvę..

Yra daug didelių parduotuvių, su kuriomis dirbame vis dar naudodamiesi „WordPress“, ir vienintelė jų pasirinkimo priežastis yra platformos paprastumas pridėti pardavimo kanalus ir integracija su populiariomis rinkodaros platformomis.

Patarimas: Šiomis dienomis daugelyje mokamų „WordPress“ temų yra 1 paspaudimo demonstravimo importavimo funkcijos, kurios padeda sukurti elektroninės prekybos parduotuvę su galimybe pritaikyti informaciją, kad ji atitiktų jūsų produktų liniją paprasčiausiais būdais..

Viktorija Pavlova

Viktorija Pavlova

~ Viktorija yra serijinė verslininkė ir „Starligh MG“, Lenkijos skaitmeninių prekės ženklų įmonės, valdančios ir valdančios tarptautines internetines platformas konkurencinėse vertikalėse, įkūrėja..

Aš esu didelis „WooCommerce“ gerbėjas. Pirma: „WooCommerce“ yra nemokamas atvirojo kodo papildinys, kurio kodas laisvai prieinamas kiekvienam. Tai reiškia, kad galite tinkinti norimu būdu ar net susikurti savo plėtinį.

Internetinė prekyba yra labai lanksti ir lengvai naudojama. Net ne technikos vartotojai gali tai išmokti maždaug per savaitę. To priežastis yra ta, kad internetinė prekyba yra „WordPress“ dalis. Ankstesni vartotojai gali mėgautis patogia „WordPress“ sąsaja ir logika.

Be to, tai reiškia, kad galite naudoti visus nemokamus ir mokamus „WordPress“ vartotojams prieinamus papildinius ir temas. Kalbėdami apie mokamus „Woocommerce“ plėtinius, jie yra prieinami ir suderinami su beveik visomis „WordPress“ el. Prekybos temomis..

Nors „WooCommerce“ yra nemokama, tai dar nereiškia, kad ji nėra profesionali. Naudodamiesi „WooCommerce“ galite sukurti gražias parduotuves su tokiomis funkcijomis kaip kuponų kodai, išsamus užsakymų stebėjimas, pristatymo būsena, atsargų stebėjimas, mokesčių nustatymas, klientų įsitraukimo įrankiai ir daug daugiau.

Didelė bendruomenė yra dar vienas privalumas. Visada galite gauti nemokamą palaikymą, kai tik jums to reikia.

Farhanas Sidas

Farhanas Sidas

~ Farhanas yra interneto svetainių kūrėjas, kurio specializacija yra SEO, ir tinklaraštininkas. Jis padeda žmonėms valdyti savo buvimą internete vykdant socialinės žiniasklaidos rinkodarą ir optimizuojant paieškos variklius.

Man patinka „WooCommerce“ įmonė mano el. Prekybos verslo svetainėse. Tai suteikia man didžiulį pranašumą lankstumo ir priedų srityje, palyginti su kitais „Ecom“ programinės įrangos tiekėjais, tokiais kaip „Magento“ ar „Shopify“..

Kas nors, kas man patinka „WooCommerce“, yra tai, kad vis tiek galiu tinklaraščius kurti toje pačioje svetainėje kaip ir parduotuvė. Aš galiu kalbėti apie produktus ir asmeniškai galiu už juos laiduoti svetainėje. Be to, aš galiu pasirinkti bet kokią man patinkančią temą, kuri veikia kartu su WC, kuriant parduotuvę.

Geriausia WC dalis yra ta, kad ji integruojasi tiesiai į jau pastatytą svetainę ir labai gerai veikia su daugybe įskiepių, kuriuos noriu įtraukti į svetainę.

Heena Šah

Heena Šah

~ Heena mėgsta rašyti ir skaityti apie internetinės rinkodaros tendencijas. Jos patirtis yra kuriant kūrybinę svetainę ir „Facebook“ rinkodarą.

Paprastai geriausią elektroninės komercijos platformą lemia keli parametrai, tokie kaip kliento poreikis, biudžetas, operacijų paprastumas ir tt. „Woocommerce“ puikiai tinka sąskaitai..

Mūsų interneto dizaino įmonė sukūrė keletą el. Prekybos svetainių tokiose populiariose platformose kaip „Magento“, „OpenCart“, „Drupal“ ir „Woocommerce“..

Tačiau mes teikiame pirmenybę „Woocommerce“ klientams, kurie daugiausiai remiasi „pasidaryk pats“ sprendimais, lengvai valdomomis funkcijomis ir prieinamumu. Naudodamiesi „Woocommerce“, klientai gali lengvai valdyti apsipirkimą, el. Laiškus, produktų katalogus, atsargas ir kt.

„Magento“ ir kitos atvirojo kodo platformos siūlo beveik tas pačias funkcijas kaip ir „Woocommerce“. Tačiau kai kurioms funkcijoms vykdyti reikalinga ekspertų pagalba. Nelengva kvalifikuotą kūrėją valdyti „Magento“ platformoje. Be to, jie yra brangesni nei „Woocommerce“.

Philas Clerkinas

~ Philas yra „Cre8ive Online“ žiniatinklio dizaineris.

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „WooCommerce“. Per daugelį metų išbandžiau keletą skirtingų, tačiau pastebėjau, kad didelis skaičius žmonių, naudojančių „WooCommerce“, reiškia, kad pagalbos visada galima rasti.

Jei aš pateikdavau prašymą dėl konkretaus pritaikymo, aš visada galėjau rasti papildinį, kuris padėtų įgyvendinti vartotojo tikslus. Yra daugybė kūrėjų, gaminančių nuostabius „WooCommerce“ priedus.

Taip pat radau, kad „WooCommerce“ gerai veikia su daugybe temų, o tai reiškia, kad puikiai atrodančios svetainės yra tik už kelių paspaudimų. Kūrėjų programos siūlo nesibaigiantį papildinį, o brangios jos veikia nepriekaištingai.

Michailas Khorevas

Michailas Khorevas

~ Michailas yra SEO ekspertas. Jis turi daugiau nei 8 metų interneto svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros patirtį mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Rinkoje yra tiek daug el. Prekybos sprendimų, tačiau per pastaruosius kelerius metus aš mieliau naudoti „WooCommerce“ visiems savo klientams ir projektams..

Daugeliui mažų ir vidutinių įmonių reikia nebrangios, paprastos ir pritaikomos platformos, kuri galėtų padėti parduoti 10–1000 produktų, o „WooCommerce“ yra geriausias pasirinkimas tam..

Kūrėjo požiūriu tai atvirojo kodo papildinys, kuris reiškia, kad turėsite visišką prieigą prie šaltinio kodo ir galėsite jį pritaikyti taip, kaip norite jūs ar jūsų klientas. Didžiausia prieinamų priedų ir plėtinių biblioteka gali padėti per kelias minutes sukonfigūruoti bet kurį mokėjimo šliuzą ir pristatymo teikėją..

Visa sąranka gali užtrukti kelias valandas, o ne kelias dienas – ypač svarbu, kai klientas turi griežtus terminus susitikti. Jau neminint nuostabių ir profesionalių „ThemeForest“ šablonų, kurie internetinę parduotuvę privers pritrenkti visuose įrenginiuose, pagerins konversijos koeficientą ir sukurs teigiamą prekės ženklo įvaizdį..

Kitos platformos tiesiog nesuteikia tokio pritaikymo ir pritaikomumo lygio, o praeityje aš turėdavau valandų valandas taisydamas ir atnaujindamas kodą kitose e-komercijos platformose („PrestaShop“ ir „OpenCart“), nes kai kurios jungtys ir plėtiniai buvo pasenę arba jų nebuvo. egzistuoti.

Apibendrinant, aš visada siūlau „WooCommerce“, nes:

 • Puikiai tinka mažoms / vidutinėms internetinėms parduotuvėms
 • Pigiausia pradinė kaina
 • Greitas nustatymo laikas
 • Visa prieiga prie kodo ir duomenų bazės
 • Didžiausia priedų biblioteka
 • Parengta mobiliesiems ir SEO
 • Vidutiniai prieglobos reikalavimai (bendras priegloba)
 • Mažos priežiūros išlaidos
 • Didžiausia vartotojų ir kūrėjų bendruomenė (rasti atsakymus ir išspręsti problemas)
 • Taip pat daug pigiau ir lengviau rasti „WordPress“ / „WooCommerce“ kūrėją, jei klientas nusprendžia samdyti vidinį kūrėją.

Šaikhas Aezazas

Šaikhas Aezazas

~ Shaikh turi maždaug 6 metų patirtį kuriant svetaines. Jis kuria svetaines su „WordPress“ daugiau nei 4 metus.

Mano mėgstamiausia programinė įranga yra „WooCommerce“, nes mes galime greitai sukurti savo svetainę naudodamiesi priedais ir plėtiniais.

Svarbiausia, kad jis būtų nemokamas.

Vienai iš el. Prekybos svetainių, kurias sukūriau, kad galėtumėte parduoti pasirinktinį guminį antspaudą, reikėjo tik 3 dienų.

Ban Markus

Ban Markus

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „WooCommerce“. Man patinka naudoti „WooComerce“ ne tik todėl, kad jis yra draugiškas naujokams, bet ir todėl, kad jį lengva nustatyti ir nemokamai.

Atrodo baisu, kai supratai, kiek papildinių turi nusipirkti / gauti, kad jis veiktų tinkamai, tačiau IG yra kur kas geresnė nei kitos platformos, siūlančios visus komisijos nustatymus ir funkcijas..

Atrodo baisu, kai supratai, kiek papildinių turi nusipirkti / gauti, kad jis veiktų tinkamai, tačiau IG yra kur kas geresnė nei kitos platformos, siūlančios visus komisijos nustatymus ir funkcijas..

Šios platformos ne tik sumažina dalį jūsų pelno, bet ir priverčia jus gyventi pagal jų taisykles. Taip, tiesa, kad jie atrodo lengvai ir pigiai, tačiau ilgainiui tai padaryti pačiam geriau naudojant „WooCommerce“ yra labiau patenkinama.

Venchito Tamponas

Venchito Tamponas

~ „Venchito“ yra Maniloje įsikūręs nuorodų kūrimo strategas ir yra „SharpRocket“, Azijos nuorodų kūrimo firmos, siūlančios baltų skrybėlių nuorodų kūrimo paslaugas SEO agentūroms, elektroninės prekybos verslo savininkams ir didelėms korporacijoms angliškai kalbančiose šalyse, generalinis direktorius ir įkūrėjas..

Viena iš mano mėgstamiausių el. Prekybos platformų, ypač „WordPress“ svetainėse, yra „WooCommerce“. Keletas funkcijų, kurios šiandien gali būti naudingos pradedančiųjų savininkams:

 • Produktus galima lengvai suskirstyti į kategorijas, atsižvelgiant į pardavimo kainas ir kitus nepriklausomus požymius. Jis labai lanksčiai parduoda fizinį ar net virtualų atsisiunčiamą produktą.
 • Patogi „WordPress“ sąsaja. Tai gali padėti sukurti internetinę parduotuvę be painiavos, todėl daugiau laiko galite skirti kurdami puikius nukreipimo puslapius.
 • Integruota analizės sistema, užtikrinanti skaidrumą jūsų statistikoje.

Yuvraj Wadhwani

Yuvraj Wadhwani

~ Yuvraj yra elektroninės komercijos entuziastas, vadovaujantis savo eCom verslui.

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „WooCommerce“. Priežastis, kodėl pasirinkau „WooCommerce“ yra ta, kad ją nustatyti yra labai lengva ir patogu, palyginti su kitomis, mano manymu, platformomis.

Tai taip pat labai lanksti, todėl lengvai galite sukurti tinkintus sprendimus. Kitas „WooCommerce“ pranašumas yra nepaprastai didelis nemokamų ir „premium“ priedų skaičius.

Daugelį tinkinimų, kurių jums reikia norint pradėti parduotuvę, galite atlikti naudodami papildinius, kurie padeda greičiau paleisti ir daugiau dėmesio skirti pardavimų generavimui, o ne nerimauti dėl technologijos.

Al-Aminas Kabiras

Al-Aminas Kabiras

~ Al-Amin yra daugelį apdovanojimų laimėjęs verslininkas, tinklaraštininkas, rinkodaros partneris ir pranešėjas, mokantis kurti pelningas nišines svetaines.

Aš rekomenduoju „WooCommerce“.

Tai nepaprastai lanksti Jūs gaunate daug lankstumo, kai kalbama apie funkcijas, pritaikymą ir kitą techninę dalykų pusę. Galite naudoti „WooCommerce“ platformą, norėdami parduoti fizinius, atsisiunčiamus narystės produktus ar net partnerių / trečiųjų šalių prekybininkų produktus..

Lengva integracija į esamą svetainę, tinklaraščius Šiuo metu „WordPress“ teikia daugiau nei 25,4% visų internetinių svetainių ir yra atsakinga už daugiau nei 76,5 milijono tinklaraščių!

Tai, kas man patinka „WooCommerce“, yra pagrįsta „WordPress“, ir jūs galite lengvai integruoti el. Prekybos platformą / skaitmeninio pardavimo platformą savo esamoje svetainėje. Tinklaraštininkai gali lengvai integruoti el. Prekybos parduotuvę į savo tinklaraštį ir pradėti pardavinėti internete.

Šimtai pratęsimų

Reikalavimas visiems yra beveik unikalus, ir jums reikia plėtinių, kad galėtumėte įvykdyti savo. Ką aš myliu apie „WooCommerce“, jis turi šimtus plėtinių. Daugelis jų yra nemokami.

Kitos „WooCommerce“ savybės, privertusios mane pasirinkti

• Platus nemokamų ir aukščiausios kokybės šablonų pasirinkimas
• Esama „WordPress“ sąsaja
• Nemokamas vienkartinis / mėnesinis mokestis

Ashley Faulkes

Ashley Faulkes

~ Ashley yra bendrovės „Mad Lemmings“ įkūrėja, kuri padeda verslininkams ir mažoms įmonėms pritraukti daugiau klientų per savo svetainę

Mano e-komercijos platforma mano klientams yra „Woocommerce“. Kodėl? Kadangi tai yra labai paprasta naudoti sistema ir ji pagrįsta „WordPress“, kuri suteikia jums tiek daug lankstumo ir kontrolės.

Internetinėje parduotuvėje yra visi pagrindai, kurių reikia norint pradėti internetinę parduotuvę iš produktų puslapių (su įvairiais išdėstymais per „WordPress“ temas), pristatymo, mokesčių, kainų nustatymo, mokėjimo šliuzų, atsargų ir lokalizacijos..

Ne tik tai, bet ir visas „WordPress“ funkcijas, pavyzdžiui, puslapius, žinutes ir tvirtą SEO galite naudoti naudodamiesi papildiniais, tokiais kaip „Yoast“ ar „Viskas viename“ SEO. Tai beveik per lengva!

Žinoma, jei jūs naudojate didelę ir sudėtingą el. Prekybos svetainę, tada „Woocommerce“ & „WordPress“ gali (galų gale) nepatenkinti visų jūsų poreikių, tačiau daugumai internetinių parduotuvių tai yra vienas lengviausių ir geriausių būdų.

Aaronas Jonesas

Aaronas Jonesas

~ Aaronas yra dukterinės rinkodaros ekspertas. Jis moko savo skaitytojus, kaip rasti nišą, įkurti svetainę ir kaip padidinti srautą.

Aš visada naudojuosi „WooCommerce“ platforma dėl jos naudojimo paprastumo ir platformos nustatymo būdo. „Woo Commerce“ dirba su daugeliu temų ir įtraukia.

Jei esate pradedantysis ir nesidomite kodo rašymu, tai eikite į „woo komercija“. Aš žinau, kad yra ir kitų, tačiau paprastumas naudoti ir integracija yra pagrindiniai mano verslo veiksniai.

Jūsų verslas turi būti stiprus ir išmokti auditoriją. Jei analizė įtraukta į šį papildinį ar ji yra integruota jūsų temoje, konservavimo ir jūsų verslo srityje viskas gali pasikeisti..

Louie Luc

Louie Luc

~ Louie yra dieninė interneto rinkodaros specialistė, jau keletą metų dirbanti namuose. Jis valdo keletą nišinių / valdžios svetainių ir keletą el. Prekybos įmonių.

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra „WooCommerce“. Tai yra pats populiariausias el. Prekybos sprendimas, juo naudojasi 39% svetainių, kuriose yra internetinės parduotuvės.

Tai yra nemokamas papildinys, kurį galite įdiegti savo „WordPress“, tai reiškia, kad jis paleidžia savo serverį. Jei jums reikia papildomų funkcijų, galite jas pridėti, kaip jums reikia. Šie pratęsimai yra mokami, tačiau jie yra verti.

Kadangi tinkamos el. Prekybos platformos pasirinkimas jūsų internetinei parduotuvei yra svarbus verslo žingsnis, turite pasirinkti geriausią variantą: eikite į „WooCommerce“.

Ryanas BeMilleris

~ Ryanas valdo svetainę pavadinimu „Shopping Signals“, kuri yra skirta padėti internetiniams prekybininkams reklamuoti savo svetaines ir pritraukti daugiau verslo per internetinę rinkodarą..

Pirmiausia norėčiau apie tai įsitikinti, kad e. Prekybos platformos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių naujos, mažos e. Prekybos svetainės pasirinkimų..

Aš suprantu, kad daugelis nesutiktų su šiuo teiginiu, bet aš tiesiog manau, kad tai yra penktas numeris pagal svarbą, kai reikia atkreipti dėmesį į dalykus, į kuriuos turėtumėte sutelkti dėmesį.

Įsitikinkite, kad pirmiausia buvo surinkti visi jūsų produktai, auditorija, pranešimai ir pasiūlymai, tada pasirinkite jums patogią el. Prekybos platformą..

Tai sakydamas, aš linkęs pasilenkti link „WooCommerce“. Būdamas rinkodaros ir kūrėjo širdyje, aš mėgstu lankstumą, nes gali iš tikrųjų pritaikyti daiktus ir atsidurti po gaubtu. „WooCommerce“ suteikia šį lankstumą.

Aš taip pat vertinu tai, kad tai, ką jūs nemokamai gaunate naudodamiesi „WooCommerce“, yra visiškai pajėgi ir turtinga. Galite paleisti tinkamą el. Prekybos svetainę naudodami nemokamą platformos platformą.

Be to, jei norite patobulinti reikalus ir atlikti tinkinimus, yra visa kūrėjų bendruomenė, siūlanti nemokamus ir mokamus priedus..

„WooCommerce“ taip pat labai lengva ir nesudėtinga įgyvendinti ir valdyti. Manau, kad vartotojo sąsaja yra draugiška ir savaime suprantama, net ir netechnikos žmonėms. Keletas žmonių, kuriems aš tai įgyvendinau, turi labai mažai techninių gabumų, tačiau jie puikiai sugeba savarankiškai tvarkyti parduotuvę..

Čia gali būti dar lengvesnis pasirinkimas, pavyzdžiui, pavyzdžiui, „Shopify“. Tačiau jie gali būti ne tokie įperkami ir paprastai yra daug mažiau pritaikomi.

Taigi, manau, kad tai, ką jūs gaunate nemokamai, plius patogumas naudoti kartu su galimybe pritaikyti, daro „WooCommerce“ tikrai stipriu pasirinkimu.

Hernanas Vazquezas

Hernanas Vazquezas

~ Hernanas yra verslininkas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas, padedantis verslo savininkams, specialistams, laisvai samdomiems darbuotojams ir verslininkams gauti daugiau klientų ir parduoti daugiau informacijos naudojantis interneto galia..

Aš myliu „Woocommerce“, nes jis integruojamas su „WordPress“, todėl labai svarbu turėti tinklaraštį, optimizuoti jį SEO ir reitinguoti jį „Google“. Galite priimti visus pagrindinius mokėjimo metodus, pvz., „PayPal“ ir „Stripe“, tiesiai iš savo puslapio ar net iš trečiųjų šalių paslaugų, tokių kaip „Samcart“..

Be to, jums nereikia mokytis visiškai naujos platformos, kad galėtumėte pradėti pardavinėti savo produktus internete, o tai yra milžiniškas laiko taupymas. Aš bandžiau su kitomis tvirtesnėmis platformomis, tokiomis kaip „Magento“ ir „Zencart“, tačiau dėl „UX“ aš ir toliau nesilaikau „Woocommerce“..

Be to, jei trūksta kažko, visada galite nusipirkti papildinį arba gauti ką nors koduotą specialiai šiai funkcijai. Taigi, jei esate „WordPress“ gerbėjas, kaip aš, eikite į „Woocommerce“.

Andy Crestodina

Andy Crestodina

~ Andy yra interneto strategas ir „Orbit Media“ įkūrėjas. Nuo 2000 m. Sausio mėn. Jis dirba interneto svetainių kūrimo ir interaktyvios rinkodaros erdvėje. Jis taip pat yra pranešėjas, turinio rinkodaros specialistas, aplinkosaugininkas ir autorius.

„Orbit“ pagrindinė bet kurios platformos ypatybė yra lengva elektroninės komercijos integracija. Tai leidžia mums pasirinkti geriausią įrankį atskiriems darbams.

Pvz., Kai klientas nori atvirojo kodo CMS su daugybe funkcijų, galime pasirinkti „Drupal“. Bet e-komercijos pagrindinei programai, jungiančiai su visomis jų trečiųjų šalių sistemomis, galime naudoti tokią sistemą kaip „Shopatron“..

„Gold Eagle“ svetainė yra visiškai integruotos hibridinės sistemos pavyzdys. „Drupal“ katalogas su „Shopatron Cart“ ir „Checkout“.

Lengva integracija yra svarbiausia elektroninės komercijos funkcija!

Arjunas Sarinas

Arjunas Sarinas

~ Arjun yra produktų valdymo profesionalas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas P&L ir gerai moka dirbti su daugiafunkcinėmis komandomis. Jam patinka dirbti prie „Pataisyti nuolaužą“ projektų, patinka mokytis naujų dalykų, spręsti problemas ir kurti naujas idėjas. Jis yra MBA ir kompiuterių inžinierius, per trumpą 5,5 metų karjerą įgijo galimybę dirbti su pasauliniais projektais.

Sparčiai augant elektroninės komercijos rinkai, pastebime daug naujų tendencijų. Pradėdami naują el. Prekybos įmonę, reikia išsiaiškinti daugybę elementų, be to, yra daugybė specialistų, kurie gali padėti kiekvienam iš šių elementų..

Tokiu atveju išsiaiškinti, kurią platformą naudoti, kai norėsite sukurti internetinę parduotuvę, gali būti gana paini užduotis – ypač jei nesate priklausomi nuo techninės / elektroninės komercijos fono.

Man asmeniškai patinka „GetMeAShop“, kuris prasidėjo kukliai siekdamas padėti mažoms mažmeninės prekybos įmonėms turėti savo buvimo vietą internete.

Jis sutelktas į tai, kad šioms įmonėms būtų suteikta skaidri ir patogi technologija, taip pat daugybė įvairių platformų teikiamų paslaugų – prekybos vietose, interneto portale, el. Prekybos parduotuvėje, CRM, analizėje, rinkos valdyme, socialinės žiniasklaidos integracijoje..

Tai yra pilnas sprendimas mažoms įmonėms konkuruoti ir augti internete, suteikiantis įmonėms galimybę augti ir klestėti, sukuriant platformą, kad sukurtų savo buvimą internete ir savo verslo rinkodaros elementus..

Tradiciniams mažmenininkams mažėjant fiziniam pėdsakui ir perskaičiuojant investicijas į skaitmeninę, ši platforma nuolat kuria naujus verslo modelius ir senuosius prisitaiko prie esminių technologijos pokyčių, padėdama neprisijungusiems pardavėjams sukurti mobiliojo ryšio, „Omnichannel“ mažmeninės prekybos sprendimą..

Naudodami programą mobiliesiems, jie gali ne tik įsteigti savo internetinę parduotuvę, bet ir parduoti keliose prekyvietėse (valdydami iš vienos informacijos suvestinės), kaupti klientų duomenis, visą savo atsargų informaciją sinchronizuoti visuose kanaluose (net neprisijungę per POS) ir išsamią jų atsargų, pardavimų ir klientų srautų analizę.

Geriausias dalykas, kuris man patiko apie „GetMeAShop“, yra žvaigždžių komanda, sukūrusi platformą nuo nulio, manau, kad tai juos išskiria dėl platformos patikimumo ir paslaugų kokybės.

Šiuo metu „GetMeAShop“ turi daug klientų iš Indijos, tačiau pamažu jie juda tarptautiniu mastu, pristatydami tokias funkcijas kaip daugiavaliutų palaikymas, tarptautiniai mokėjimai ir pan. Kai kurie „GetMeAShop“ besinaudojantys klientai yra Lucknowi Andaaz, Rangeelo Rajasthan ir Kiligco..

Naveenas Kumaras

Naveenas Kumaras

~ Naveen yra tinklaraštininkė pagal pomėgius, o skaitmeninė rinkodara – pagal profesiją. Jis dirba su interneto svetainių kūrimo įmone ir daugiausia užsiima elektroninės komercijos svetainėmis, o jo įmonė taip pat kuria „Joomla“ šablonus elektroninei komercijos svetainei..

Man patinka naudoti „Joomla CMS“ kuriant el. Prekybos svetaines. Yra keletas priežasčių, kodėl aš kreipiuosi į „Joomla“ į kitą el. Prekybos programinę įrangą, tokią kaip „WordPress“ ar „Magento“.

Aš įsitraukiau į Joomla plėtrą. Taigi aš tai jaučiu geriau nei kiti.

Joomloje yra tiek daug programinės įrangos, kad būtų galima sukurti e-komercijos svetainę, pvz., „Virtuemart“, „Hikashop“ ir kt., Taigi jūs ne tik naudojatės viena. Galite naudoti pagal savo lengvumą.

„Joomla“ bendruomenė yra nuostabi. Visi mėgsta padėti vieni kitiems spręsti jų klausimus.

„Joomla“ plėtinių kataloge yra apie 8000 plėtinių, o visa tai patikrina pagrindinė „Joomla“ komanda. Taigi galite naudoti šiuos plėtinius be jokių problemų.

Tai visiškai suderinama su SEO, o didžiausia mano meilės Joomla priežastis yra jo saugumas. Radau „Joomla“ saugesnę nei „WordPress“.

Po „Joomla“ norėčiau rekomenduoti „WordPress“ („WooCommerce“) e-komercijos svetainei, nes ja lengva naudotis ir valdyti. Jei kas nori naudoti „Joomla“, yra nuostabūs nemokami universalūs „Joomla“ šablonai. Galite laisvai juos naudoti ir komerciniais, ir nekomerciniais tikslais, nesuteikdami jokio kredito.

Drazenas Prastalo

Drazenas Prastalo

~ Drazenas yra internetinis verslininkas, profesionalus tinklaraštininkas ir partnerių ekspertas. Be to, kad rašo savo pagrindiniame tinklaraštyje „Income Mesh“, jis taip pat turi nukreipimo puslapio šablonų rinką, pavadintą „Landing Factory“.

Mano mėgstamiausia el. Prekybos platforma yra lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai, nes ji sukurta specialiai skaitmeninių produktų pardavimui. Būtent tai aš darau.

Tai puikiai tinka mano verslo poreikiams, nes joje yra įvairių priedų, leidžiančių man išplėsti internetinės parduotuvės funkcionalumą neišardžius banko. Viskas, ko jums reikia – nuo mokėjimo šliuzų iki el. Pašto rinkodaros – jie turi viską.

Be abejo, vienas iš svarbiausių dalykų yra palaikymas, kuris yra puiku, EDD vaikinai yra greiti, profesionalūs ir išmanantys. Be to, jie taip pat reguliariai skelbia naujinius ir prideda naujų įdomių funkcijų.

Viskas priklauso nuo to, kas tinka jūsų situacijai.

Koks tavo biudžetas??

Ką jūs parduodate?

Kokio siuntimo jums reikia?

Kokio funkcionalumo jums reikia?

Kokiomis valiutomis prekiausite?

Kokia jūsų šliuzų mokėjimo sistema?

Sužinoję atsakymus į šiuos klausimus, galite susiaurinti, kuri platforma jums tinka. Kiekviena platforma turi savo privalumų ir trūkumų.

Pavyzdžiui:

„WooCommerce“ – tai nemokama, yra daugybė nemokamų papildinių, kad sukurtumėte funkciją ir integruotumėte „PayPal“, o jūs jau esate pasiruošęs parduoti internetu.

Trūkumas – internetinė prekyba gali būti klaidinga, integracijoms trūksta palaikymo ir šliuzo sistemos daug kartų nežaidžia kartu.

„Shopify“ – puiki platforma, turinti puikų palaikymą, tačiau jūs apsiribojate tuo, kas yra įmanoma sistemoje, ir geriau būkite pasirengę mokėti mėnesinį mokestį kiekvieną kartą, kai ieškote funkcijos, neįprastos sistemos ribose..

„Magento“ – pateikia lanksčiausią ir techniškiausią e-komercijos sprendimą.

Neigiama pusė – geriau būkite arba pasamdykite puikų kūrėją, kad ši sistema pasitarnautų jums.

Taigi, kaip matote, viskas priklauso nuo turimų išteklių, žinių ar biudžeto, pagal kuriuos bus atsakyta, kuri platforma jums bus geriausia.

Davidas Krauteris

Davidas Krauteris

~ Davidas pirmiausia yra rinkodaros specialistas, o antrąja – „madingas SEO geikas“ … jis yra internetinių svetainių, kurios parduoda svetainę, įkūrėjas. & SEO paslaugos, orientuotos į didesnį srautą, potencialius klientus, telefono skambučius & pardavimai – ne tik reitingai …

Viskas priklauso nuo to, kas tinka jūsų situacijai.

Koks tavo biudžetas??

Ką jūs parduodate?

Kokio siuntimo jums reikia?

Kokio funkcionalumo jums reikia?

Kokiomis valiutomis prekiausite?

Kokia jūsų šliuzų mokėjimo sistema?

Sužinoję atsakymus į šiuos klausimus, galite susiaurinti, kuri platforma jums tinka. Kiekviena platforma turi savo privalumų ir trūkumų.

Pavyzdžiui:

„WooCommerce“ – tai nemokama, yra daugybė nemokamų papildinių, kad sukurtumėte funkciją ir integruotumėte „PayPal“, o jūs jau esate pasiruošęs parduoti internetu.

Trūkumas – internetinė prekyba gali būti klaidinga, integracijoms trūksta palaikymo ir šliuzo sistemos daug kartų nežaidžia kartu.

„Shopify“ – puiki platforma, turinti puikų palaikymą, tačiau jūs apsiribojate tuo, kas yra įmanoma sistemoje, ir geriau būkite pasirengę mokėti mėnesinį mokestį kiekvieną kartą, kai ieškote funkcijos, neįprastos sistemos ribose..

„Magento“ – pateikia lanksčiausią ir techniškiausią e-komercijos sprendimą.

Neigiama pusė – geriau būkite arba pasamdykite puikų kūrėją, kad ši sistema pasitarnautų jums.

Taigi, kaip matote, viskas priklauso nuo turimų išteklių, žinių ar biudžeto, pagal kuriuos bus atsakyta, kuri platforma bus jums geriausia.

Johnas Lawsonas

Johnas Lawsonas

~ Johnas yra „ColderICE Media“ generalinis direktorius, „Amazon # 1“ perkamiausias autorius, „IBM Futurist“ ir „Ebay Influencer“. Johnas yra internetinės mažmeninės prekybos vertikalios veiklos pradininkas ir „E-commerce Group“, pasaulinės prekybos tiekėjų ir rinkodaros specialistų bendruomenės, įkūrėjas..

Mano mėgstamiausia el. Prekybos parduotuvių platforma yra Miva. Šie vaikinai žaidžia nuo 2000-ųjų pradžios ir būtent todėl aš juos pasirenku. Vienas iš svarbiausių dalykų man yra pasirinkti platformą, kuri gali atitikti jūsų mastelį.

„Miva“ parduotuvės buvo tiesiog pritaikytos mano „geek faktoriui“. Jos platforma yra pakankamai lanksti, kad būtų galima įgyvendinti viską, ką norėjau padaryti šiandien..

Be to, jie yra išplečiami, todėl ateityje bus galima integruoti ir tuos dalykus, kurie ateis žemyn. Jie turi puikią palaikymo komandą ir labai judrią plėtros bendruomenę.

Integravimo ir priedų galimybės yra begalinės ir nuolat kintančiame elektroninės prekybos pasaulyje, kuris yra didžiulis mano poreikių pliusas. Štai mano specifika, privertusi mane įšokti ir pereiti į tą platformą:

 • Lengva pradėti ir greitai veikti
 • Gebėjimas integruoti į mano turimas duomenų apdorojimo sistemas
 • Atsakingas klientų aptarnavimas
 • Išplečiama, tvirta platforma, kuri augtų augant
 • Palaikymas keliuose įrenginiuose mano svetainė atrodo gerai ir nepriekaištingai veikia visuose įrenginiuose ir naršyklėse.
 • Konkurencingos kainos SVV verslo savininkui

Labai ačiū visiems el. Prekybos tinklalapių kūrėjams, internetinių svetainių kūrėjams, internetinių rinkodaros specialistams ir tinklaraštininkams, kurie prisidėjo prie šio ekspertų darbo! Ypatinga padėka Russellui Lobo ir Gabriellai Sannino, kurie mane supažindino su keliais dalyviais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map