39 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant el. Prekybos internetinę parduotuvę

Internetinės parduotuvės yra paprastas būdas užsidirbti pinigų. Pirmaujančios el. Prekybos platformos gali padėti per kelias valandas įsteigti internetinę parduotuvę. Jūs neprivalote būti kodavimo genijus.


Dėl technologijos kai kurios dalys yra nesudėtingos, tačiau vis tiek tai nėra lengva. Jei neturite tvirto plano, galite žlugti. Sudarykite tą planą prieš eidami toliau. Užduokite sau šiuos 39 klausimus apie elektroninės prekybos verslo pradžią.

Contents

1. Kaip sudaryti elektroninės komercijos verslo planą??

Yra šeši elementai:

Santrauka – Parašysite šią dalį paskutinę. Tai apibendrina kitus septynis elementus. Vis dėlto tai priklauso nuo jūsų planavimo proceso pradžios.

Kompanijos aprašymas – Tai yra aukšto lygio jūsų įmonės apžvalga. Kokius produktus ir paslaugas pasiūlysite? Kas yra tavo klientai? Kokie yra jūsų internetinės parduotuvės konkurenciniai pranašumai? Atsakymams reikia giliai pasinerti į detales. Tada apibendrinkite tai pastraipa ar dviem. Turėsite lifto žingsnį.

Rinkos analizė – Ką žinote apie savo pramonės ir tikslinę rinką? Tai negali būti žarnyno jausmai. Nemokami šaltiniai internete pašalina bet kokį pasiteisinimą, kad neturite faktų ir skaičių.

Produktai ir paslaugos –Ką pasiūlys jūsų internetinė parduotuvė? Pažvelkite į tai iš kliento perspektyvos. Norėdami tai padaryti, turite žinoti ir paaiškinti, kodėl siūlysite šiuos produktus ir paslaugas.

Rinkodara ir pardavimai –Koks jūsų požiūris į klientų pasiekimą? Vien todėl, kad kuriate internetinę parduotuvę, dar nereiškia, kad jie ateis. Arba net daiktus nusipirkti. Su savo strategijomis ištirkite „kodėl“ aspektą. Apibrėžkite, kaip pasieksite tikslinę rinką.

Finansinės prognozės –Negalite tikėtis pajamų iš pardavimo internetu. Jūs turite priversti tai įvykti. Jei jums pasiseks, ar matysite pelną? Operacijų faktai ir skaičiai yra baziniai taškai, kurie padeda prognozuoti. Kiek reikės parduoti, kad padengtumėte operacijas? Užsibrėžkite tikslus, užuot tik pamatę, kas atsitiks.

2. Kaip pasirinkti internetinės parduotuvės nišą?

Atsakykite į šį klausimą užduodami sau klausimą. Kokia tavo aistra?

Fados gyvenimo trukmė trumpa. Jei sukursite internetinę parduotuvę tik tam, kad šiandien parduotumėte tai, kas šilta, turėsite daug konkurencijos. Jūs taip pat prisijungsite prie jų nesėkmės, kai tas produktas nebebus įkaitęs.

Pasirinkite produktą ar paslaugą, kurį mėgstate parduoti. Jums patinka produktas, nes apie jį žinote viską. Žmonės nori pirkti daiktus iš ekspertų. Ar jie to ieško internete? Sužinokite tyrinėdami raktinius žodžius naudodami nemokamą „Google“ raktinių žodžių įrankį.

Galite būti aistringi dėl kažko ir vis tiek neuždirbti pinigų parduodami. Pasirinkite rinkos segmentą, kuriame yra galimybių augti. Rinka turi būti pakankamai didelė, kad galėtumėte išnaudoti ir turėti tam tikrą skyrių. Štai kas yra niša.

Nišinius produktus ir paslaugas apskritai sunku rasti. Retumas sukuria vertę. Dar geriau, jei produkto ar paslaugos marža yra aukšta. Galite parduoti mažiau ir vis tiek užsidirbti.

3. Kaip įvertinti savo produktų paklausą rinkoje?

Dabar, kai jau nustatėte savo nišą, laikas giliau pasinerti. Turite išsiaiškinti rinkos potencialą.

Nustatykite potencialą. Naudokite grandinės santykio metodą. Pradėkite nuo didelės grupės ir įsigilinkite į savybes, atitinkančias jūsų produktą. Ar ta rinka auga? Ar jiems reikės išsilavinimo, kad jie galėtų priimti jūsų produktą? Neįmanoma lengvai pervertinti savo rinkos potencialo. Galite nustatyti, kad milijonai žmonių nori jūsų produkto. Bet gali būti, kad tūkstančiai internetinių verslų jau konkuruoja su jumis. Atsižvelkite į savo konkurencijos galimybes.

Kas yra jūsų konkurentai ir kur jie yra? Jei nežinote, kas yra varžybos, turite sužinoti. Kaip jie pasiekia klientus? Išnagrinėkite jų socialinės žiniasklaidos sekėjus. Tai suteiks jums įžvalgos apie tai, kaip išdėstyti savo produktą, kad išsiskirtų iš konkurentų.

Naudokite „Google“. Naudokite „Google“ Raktinių žodžių planavimo įrankis nustatyti produkto paklausą. Įveskite raktinius žodžius, apibūdinančius jūsų produktą ar paslaugą. „Google“ jums pasakys, kiek žmonių ieškojo tų raktinių žodžių. Įrankis taip pat parodo šio raktinio žodžio konkurenciją. Galite sužinoti, kiek kitų įmonių naudoja raktinius žodžius, kad pritrauktų klientus.

Ką daryti, jei „Google“ nurodo, kad niekas neieško jūsų raktinių žodžių? Tai yra aiškus ženklas, kad turėtumėte persvarstyti to produkto ar paslaugos pardavimą.

4. Kaip sukurti unikalų pardavimo pasiūlymą?

Tai padeda atsiriboti nuo konkurentų. Tai leidžia sutelkti energiją pastangoms, kurios patenkina tik jūsų idealius klientus. Jūs turite jiems pasakyti, kad žinote, kaip tai padaryti. Tai yra jūsų unikalus pardavimo pasiūlymas.

Kreipimasis į idealų klientą. Bandant visiems būti viskuo, kyla rizika. Užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ko nori tavo tobulas klientas?
 • Kaip jūsų produktas ar paslauga gali išspręsti jų problemą?
 • Kokie veiksniai motyvuoja jų pirkimo sprendimus?
 • Kodėl jie turėtų pasirinkti tave, o ne ką kitą??

Sužinoję šiuos dalykus, galite sukurti pasiūlymą. Tai turi paaiškinti, kaip ketinate išspręsti jų problemą. Žmonės perka produktus, kad išspręstų savo problemas. Ar jūsų unikalus pardavimo pasiūlymas suteikia jiems sprendimą?

5. Kaip įsigyti produktų savo internetinei parduotuvei?

Nebent patys kuriate produktą; jums reikia tiekėjų. Kur juos rasi?

Tyrimų prekybos ir pramonės organizacijos, susijusios su jūsų produktu. Šios organizacijos turi misijų suderinti pirkėjus ir pardavėjus. Peržiūrėkite šiuos šaltinius, jei reikia pagalbos ieškant tinkamų kanalų:

6. Kaip nustatyti tikslinę rinką?

Jūsų tikslinė rinka – idealių klientų kolekcija. Jūs turite suprasti jų elgesį. Dėl kokių priežasčių jie nori jūsų produkto ar paslaugos? Sužinokite kodėl užduodami šiuos klausimus:

Kas naudos mano produktą? Tai yra demografinė informacija.

Kada pirkėjai pirks mano produktą? Nedaugelis žmonių nori eglutės liepos mėnesį. Ar jūsų produktas turi sezoninių galimybių langą? Net produktai, kurių pirkimo laikotarpis nėra pikas. Jūs turite žinoti, kada tai yra.

Kodėl klientams to reikia?? Ugdykite gilų supratimą apie problemą, kurią išsprendžia jūsų produktas ar paslauga.

7. Kaip rasti patikimus internetinės parduotuvės tiekėjus?

Kaip rasti patikimus internetinės parduotuvės tiekėjus?

Tai priklauso nuo to, ko ieškote. Ar jums reikia esamų prekės ženklų ir produktų, kuriuos patys atsiųsite? Arba jūs ieškote siuntėjo? Jie tiekia produktus ir vykdo esamų prekės ženklų ir gaminių užsakymus.

Kai nuspręsite savo tiekėjo tipą, turite nuspręsti dėl jo vietos. Užjūrio tiekėjai paprastai siūlo mažesnes kainas. Išlaidos neturėtų būti vienintelis jūsų lemiamas veiksnys. Apsvarstykite šiuos dalykus:

Tiekimas užsienyje

Privalumai

 • Mažos gamybos išlaidos
 • Aukštas pasirinkimas

Trūkumai

 • Žemesnė klientų suvokiama kokybė
 • Kalbos ir komunikacijos kliūčių tikimybė
 • Ilgesnis pristatymo laikas
 • Mažiau mokėjimo saugumo ir galimybės

Vietinis tiekimas

Privalumai

 • Aukštesni gamybos kokybės standartai
 • Lengvesnis bendravimas be jokių barjerų
 • Lengviau patikrinti patikimumą
 • Greitesnis pristatymo laikas
 • Didesnis mokėjimo saugumas ir galimybė

Trūkumai

 • Didesnės gamybos išlaidos
 • Mažiau pasirinkimo

Daugelis internetinių parduotuvių savininkų ieško savo tinklo rekomendacijų. Negalima nuvertinti draugų ir šeimos galių. Jie jau gali žinoti patikimą šaltinį.

8. Kaip aš tyrinėju savo varžybas?

Jei norite sužinoti, ką veikia jūsų konkurentai, eikite į jų internetines parduotuves ir sužinokite. Tai, ko patys negalite padaryti, yra sužinoti, kur jie parduoda klientams. Technologija siūlo galingus įrankius tai sužinoti. Čia yra keletas populiariausių:

„AdGooroo“

„AdGooroo“

Stebėkite iki 10 konkurentų skelbimus. Pažiūrėkite, kur dedami jų skelbimai. Ši mokama paslauga suteikia gilų konkurencinį intelektą. Jis netgi gali įvertinti konkurso rinkodaros biudžetus.

Griovys

Griovys

Pirmasis jų paslaugų lygis yra nemokamas. Jei norite rodyti naujausius konkurentų skelbimus, galite naudoti skelbimų paieškos įrankį. Matote, kokio dydžio ir vietose neseniai buvo matomi skelbimai.

„KeywordCompetitor“

Raktas

Patikrinkite įprastus ir mokamus konkurentų raktinius žodžius, nukreipimo puslapius ir skelbimus. Pamatysite raktinių žodžių pozicijos reitingą tūkstančiui konkrečių raktinių žodžių. Pirmąsias 30 dienų ši paslauga nemokama.

Tai nėra tokia aukšto lygio technologija, kaip šie trys pasiūlymai, tačiau apsvarstykite galimybę paprašyti draugų ir šeimos narių padėti atlikti konkurencingus tyrimus. Pakvieskite juos persiųsti jiems pateiktą rinkodaros el. Laišką. Jie iš to gauna labai daug!

9. Kaip sukurti internetinės prekybos svetainę?

Jūs sugalvojote savo produktų liniją ir nustatėte tikslinę rinką. Jūs žinote, kas yra jūsų konkurentai ir kur jie ieško klientų. Dabar pats laikas sukurti savo internetinę parduotuvę.

Jei nežinote, kur ir nuo ko pradėti, esate tinkamas kandidatas į el. Prekybos platformą. Galite sukurti internetinę parduotuvę su viena, net jei iš viso neturite techninių įgūdžių.

Bet kuri? Labiausiai giriasi, kaip nesunku įkurti internetinę parduotuvę su jų programine įranga. Yra du pagrindiniai el. Prekybos svetainės kūrimo būdai.

 • Priglobta el. Prekybos programinė įranga (patogesnė vartotojui)
 • Savarankiškai teikiama atvirojo kodo el. Prekybos programinė įranga (sudėtingesnė)

Apsvarstykite priimtą el. Prekybos sprendimą, jei norite sutelkti dėmesį į savo produkto pardavimą. Tai pašalina internetinės parduotuvės kūrimo ir eksploatavimo techninius aspektus. Tai yra visiški sprendimai, paruošti naudoti. Integruotas produktų valdymas ir mokėjimo procesoriai yra paketo dalis. Galite sukurti savo internetinę parduotuvę naudodami paprastą „drag and drop“ technologiją. Jokie kodavimo įgūdžiai nėra būtini. Privalumų yra daug, tačiau galite susitaikyti su lankstumu.

Savarankiško pobūdžio atvirojo kodo programinė įranga turi prasmę, jei esate kvalifikuotas interneto kūrėjas. Įrengimo išlaidos yra nemažos. Taip pat turėsite nuolat prižiūrėti plėtrą.

10. Kaip pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą?

Jūsų pasirinkimas reikalauja kruopštaus apsvarstymo. Neatlikite pasirinkimo, kol nebūsite tikri, kad liksite prie šio sprendimo. Mąstymo pakeitimas yra brangus ir reikalauja daug laiko.

Techninis sugebėjimas yra pagrindinis šio pasirinkimo veiksnys. Jei abejojate savo įgūdžiais, rinkitės platformą, kurioje pateikiami įrankiai ir palaikymas, kurių jums reikia norint sėkmingai pasisekti. Tai yra tokia pat svarbi jūsų klientams, kaip ir jums. Jie tikisi optimalios patirties.

11. Kaip pasirinkti mokėjimo šliuzą?

Mokėjimo šliuzas yra jūsų internetinis kasos aparatas. Jūsų internetinė parduotuvė negali priimti grynųjų. Turite sutikti su kreditine kortele ar kitomis internetinių finansinių operacijų rūšimis. Štai keletas aspektų:

Kaina. Jūs sumokėsite už mokėjimo šliuzą. Pradinės išlaidos prekybininko sąskaitos nustatymui yra pradinės. Taip pat kainuoja konfigūracija šliuzo jūsų svetainėje. Kitos išlaidos tebegalioja. Mokėjimo šliuzo pardavėjas gali jus apmokestinti už kiekvieną operaciją arba kaip fiksuotą mėnesinį mokestį. Tai uždirbs pinigus.

Suderinamumas su tuo, kaip jūsų klientai nori jums mokėti. Ne visi naudojasi kreditinėmis kortelėmis. Daugelis žmonių naudojasi debeto kortelėmis ar net „PayPal“. Šios operacijos yra tvarkomos kitaip nei kreditinės kortelės. Įsitikinkite, kad jūsų mokėjimo šliuzas veikia tiek klientų, kiek jūsų.

Saugumas. Internetinių mokėjimų informacijos vagysčių skaičius auga. Saugokite vieną sritį, kurioje neįmanoma būti per daug atsargiems. Paprašykite pardavėjų paaiškinti, kaip jų mokėjimo šliuzo sprendimas artėja prie saugumo ir duomenų šifravimo.

Pagalba klientams. Tokiu atveju jūs esate klientas. Jei kyla problemų dėl mokėjimo vartų, nieko negalite parduoti. 24/7 palaikymo reikalavimas nereiškia, kad kas nors atsakys į telefoną, jei jums paskambins. Tai gali reikšti ne ką kita, kaip atsakymą el. Paštu. Turėtumėte tai žinoti iš anksto.

12. Kaip pasirinkti pelningą domeno vardą?

Pagalvokite apie populiariausius prekės ženklų pavadinimus pasaulyje. Jie yra trumpi, susiję su tuo, ką parduoda, lengvai įsimenami ir lengvai pasakyti. Atlikite šį domeno vardo prekės ženklo kūrimo pratimą.

Domeno vardo dos

Naudokite savo įmonės ar produkto pavadinimą. Tai ne visada įmanoma. Patikrinkite, ar galite užregistruoti domeno vardą, atitinkantį jūsų internetinės parduotuvės pavadinimą. Tai darykite prieš per daug įsitraukdami į prekės ženklo kūrimo pratimus.

Sukurkite domeno vardą iš raktinių žodžių, jei jūsų prioritetas yra paieška. „paintbrushes.com“ nėra jūsų teptukų parduotuvėje. Daugelis bendrų domenų vardų nebeliko. Šiandien klientai paieškoje naudoja konkretesnius terminus. Pagalvokite apie savo nišą ir tikslinę rinką. Gali būti prasmingiau, jei jūsų internetinės parduotuvės domenas yra lefthandedpaintbrushes.com. Pasirinkite domeno vardą, nurodantį, ką parduodate.

Pasilikite su aukščiausio lygio domenu. Jei galite gauti .com, padarykite tai. Žmonės tai atsimins. Jei jie žino jūsų įmonės pavadinimą, bet ne URL, pirmiausia jie bandys .com.

Domeno vardo nereikia

Neįprasta rašyba. Norite domeno vardo, kurį būtų lengva atsiminti ir perduoti. Jei lengva klaidingai parašyti, žmonės suklysta. Prarasite pardavimą. Arba jie gali patekti į jūsų konkurentų svetainę.

Ilgi vardai. Ar sunku atsiminti ir lengva įvesti klaidingą informaciją? Tai gali būti įdomus vardas, bet jis jums, klientams, nepatiks. Viršutinis domeno ilgis yra 63 simboliai. Stenkitės išlaikyti jį iki 25 metų.

Brūkšneliai. Galite gauti norimą domeno vardą, jei įtrauksite brūkšnelį. Perduok tai. Jie išskiria raktinius žodžius, tačiau juos lengva pamiršti. Ar norite, kad brūkšnelis stovėtų tarp jūsų ir jūsų klientų?

Vykdykite pažįstamų žmonių domeno vardo pasirinkimus. Pažiūrėk, ką jie galvoja. Pasakyk jiems, kas tai yra. Pažiūrėkite, ar jie gali tai parašyti. Tai praneš jums, jei einate teisingu keliu.

13. Kaip pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją?

Netinkamas el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjas gali nuslėpti jūsų parduotuvę. Čia yra keletas funkcijų, kurias reikia naudoti jūsų vertinimo procese.

Nesustokite ties infrastruktūra. Geriausi el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai taip pat siūlo įrankius ir pritaikytą palaikymą. Ar jie orientuojasi į savo augimą, ar jūsų? Ieškokite ne tik jūsų teikėjo, bet ir įmonės, norinčios būti partneriu.

Valdomos paslaugos. Rinkodara ir produktų plėtra išauga internetu. Ar jūsų el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjas gali jums tai padėti??

Palaikymas. Čia nugrimzti yra pavojinga. Investuokite į tai, kad turite garantuotą pagalbą, kai tik iškyla problema.

14. Kaip valdyti svetainės priežiūrą ir atnaujinimus?

Geriausias būdas jas valdyti – nedaryti to pats. Patalpinta el. Prekybos platforma rūpinasi tuo už jus. Priežiūra ir atnaujinimai vyksta fone. Jie nematomi jums ir jūsų klientams. Niekas netrukdo parduoti jūsų produktų ir paslaugų. Patalpintos platformos taip pat siūlo:

 • Automatizuotos kasdieninės jūsų svetainės atsarginės kopijos
 • Sustojimo vietos ar plėtros zonos bandymams
 • Palaikymas
 • sFTP prieiga

Yra keletas dalykų, kuriuos vis tiek galite nuspręsti padaryti patys. Jei negalite prarasti duomenų, tada negalite leisti visų kiaušinių į vieną krepšelį. Apsvarstykite antrinę atsarginę kopiją. Kuo tai kenkia? Juk tai jūsų reikalas.

15. Kaip nustatyti internetinę parduotuvę, kad ji priimtų mokėjimus kredito kortelėmis?

Jūsų internetinei parduotuvei reikės prekybininko sąskaitos arba mokėjimo šliuzo sąskaitos. Interneto prekybininko sąskaita leidžia apdoroti kreditines korteles. Bankai išrašo šias sąskaitas. Jie mato jūsų prekybininko sąskaitą kaip jums suteiktą kredito liniją. Kreipiatės dėl vieno, kaip ir dėl paskolos.

Pradėkite nuo savo banko, kai ieškote prekybininko sąskaitos. Tai didelis pliusas, jei turite ilgalaikius santykius su savo banku. Jei jie jus paneigia, išbandykite kitus vietinius bankus. Siūlykite ten perkelti visas savo paskyras. Tai dažnai yra būdas užkliudyti prekybininko sąskaitą.

Tai pirmas žingsnis. Jums taip pat reikės mokėjimo šliuzo sąskaitos. Šliuzas yra tvarkyklė, jungianti pirkėjų kreditines korteles su jūsų prekybininko sąskaita. Ji rūpinasi patikrų ir perkėlimo užklausų tvarkymu.

Kaip mažas prekybininkas turėtumėte apsvarstyti šių dviejų reikalavimų derinimą. Pardavėjai gali nustatyti jums prekybininko sąskaitą ir pateikti mokėjimo šliuzą kaip paketą.

16. Kaip apsaugoti kliento informaciją?

Geriausias būdas išvengti įsilaužėlių nuo klientų duomenų – neturėti duomenų, kad būtų galima pavogti. Leiskite trečiųjų šalių teikėjams tvarkyti kredito kortelių informaciją. Jie turi saugumo ir techninę kompetenciją saugiai tvarkyti klientų duomenis.

Naudokite SSL šifravimą puslapiuose, kuriuose yra informacijos apie klientą. Tai apima prisiregistravimo, patikros ir prisijungimo prie klientų puslapius. SSL šifravimas neleis įsilaužėliams pavogti jūsų svetainėje saugomų duomenų. Papildomas saugumo lygis padidina pirkėjų pasitikėjimą. Jie išmoko susieti „https“ su dideliu saugumu.

Apsaugokite savo svetainę su papildoma apsauga. Žiniatinklio programos ugniasienė ir kiti sprendimai pagal poreikį suteikia pasitikėjimo savimi. Turinio pateikimo tinklas padeda užkirsti kelią grėsmėms. Tai pagreitins jūsų svetainės įkėlimo laiką pirkėjams.

Šifruoti. Visada šifruokite klientų slaptažodžius ir kitą neskelbtiną informaciją. Visą informaciją, kurią jūsų klientai dalijasi su jumis, laikykite slapta.

Švieskite savo klientus. Padėkite jiems aktyviai dalyvauti saugant asmeninę informaciją. Leiskite jiems žinoti, kokią informaciją renkate ir kaip. Paprašykite jų pranešti apie įtartiną elgesį jūsų svetainėje.

17. Kaip aš galiu surinkti pardavimo mokestį??

Svarbiau nustatyti, kada ir kodėl pirmiausia. Tai, kaip jūs darote, dažnai priklauso nuo jūsų naudojamos elektroninės komercijos platformos.

Nustatykite, kur turite ryšį. Beveik visos valstijos įpareigoja internetinius prekybininkus rinkti pardavimo mokestį iš pirkėjų. Šiose valstijose turite surinkti pardavimo mokestį tik tuo atveju, jei turite tai, kas vadinama „pardavimo mokesčio ryšiu“. Toje valstybėje turite būti reikšmingas verslo atstovas. Tai apima tokius dalykus kaip:

 • Turi biurą
 • Turėdamas darbuotoją
 • Turintys sandėlį
 • Turėti filialą
 • Inventoriaus saugojimas
 • Siuntimas iš trečiosios šalies teikėjo

Naudokite šį interaktyvų vadovą, kad nustatytumėte, kur esate susijęs su pardavimo mokesčiu. Remiantis šia informacija jūsų internetinė parduotuvė surenka pardavimo mokestį. Turite prisiregistruoti tose valstijose, kurioms imsite mokestį.

Jūsų el. Prekybos platformos pardavėjas yra jūsų partneris vykdant šią prievolę. Naudokite jų išteklius, kad galėtumėte mokytis apie pardavimo mokesčio pagrindus. Paprašykite jų palaikymo, kad patvirtintumėte, jog nuo pat pradžių naudojate tinkamą ir reikalavimus atitinkančią mokesčių surinkimo procedūrą.

18. Kaip nustatyti elektroninės prekybos užsakymų vykdymą?

Kai klientas ką nors nusipirks iš jūsų internetinės parduotuvės, turite jį gauti. Jums gali nereikėti sandėlio, kad galėtumėte saugoti savo produktus, tačiau turėtumėte elgtis su įvykdymu taip, tarsi jums jo reikia. Tai nustato jus tam laikotarpiui, kai jums to gali prireikti. Arba tada, kai jums reikės bendradarbiauti su vykdančiąja įmone.

Atlikite šiuos veiksmus dabar, kad galėtumėte vėliau pakeisti mastelį:

Organizuokite produktus. Pažymėkite visus savo produktus pagal SKU, brūkšninį kodą ar UPC. Dar geriau, jei jie atvyks tokiu būdu iš jūsų gamintojo.

Produktų identifikavimas – paprastas. Padarykite SKU informaciją trumpą ir unikalią. Šiandien jums tai gali būti prasminga, bet kaip bus po poros metų? Ką daryti, jei perkelsite savo atsargas į didžiulį sandėlį? Ar jūsų dabartinis SKU bus prasmingas būsimiems darbuotojams, vykdantiems įsipareigojimus??

Tvarkykite produkto kiekį. Kiek produkto laikyti sandėlyje? Susitelkite į tai, kas vadinama liesa atsarga. Tačiau būkite atsargūs, kad neišgąsdintumėte klientų, kurie nenori per ilgai laukti jūsų produktų. Tai balansuojantis veiksmas.

Stebėkite produktų pasirinkimą. Tai gali būti ne problema, jei pradedate nuo mažų. Augdami norėsite klientams pasiūlyti daugiau pasirinkimo galimybių. Galbūt turite ribotą saugojimo vietą. Tikslinga pasiūlyti didesnį pasirinkimą tik gerai parduodamiems produktams.

Palaikykite mažesnes pakavimo išlaidas. „Apple“ išmokė mus, kad pakuotė yra prekės ženklo dalis. Aukštos produktų kainos padidina kokybės pateikimo lūkesčius. Daugelis žmonių, perkančių produktus iš internetinių parduotuvių, labiau rūpinasi geriausios kainos gavimu. Galite sumažinti pakuotę, sumažindami dėžių ir pakavimo medžiagų įvairovę. Jei naudojate firmines dėžutes, supraskite susijusias išlaidas, palyginti su jų teikiama verte.

19. Kaip nustatyti siuntimo išlaidas?

Pristatymo strategija turėtų būti kuo mažesnė. Ji vis dar turi išlikti patraukli klientams. Tyrimai rodo, kad pristatymo ir tvarkymo mokesčiai lemia prekių krepšelio atsisakymą. Apsvarstykite šias galimybes:

Nemokamas pristatymas. Tai atkreipia kliento dėmesį. Tačiau tai gali sumažinti jūsų pelną. Nemokamas pristatymas yra reikšmingas pranašumas prieš konkurentus, kurie jo nesiūlo. Nustatykite, ar padidėjusi pardavimo apimtis atspindi pelną.

Siūlykite nemokamą pristatymą su minimaliu užsakymu. Tai padidina jūsų vidutinę užsakymo vertę. Galite tai pritaikyti siuntimo kainai. Dėl brangių daiktų reikalingas papildomas tvarkymas. Klientai to tikisi. Konkurencingos mažos kainos prekės yra kita istorija.

Įkraukite tai, ką būsite apmokestinti. Jūsų klientai daugiau ar mažiau moka tai, ką mokėtumėte už savo produktų siuntimą. Tai neturi tokio paties poveikio kaip nemokamas pristatymas. Tai neleidžia valgyti norint gauti pelno. Protingi klientai supranta, kad gauna geriausią pasiūlymą.

Fiksuotos kainos. Ši parinktis reikalauja pasiruošimo. Iš anksto turite išsiaiškinti vidutines pakuotės siuntimo išlaidas. Svarbu žinoti, todėl nereikia per daug mokėti ar perkrauti savo klientų. Apsiginklavę įvairiais kaštais, galite nustatyti skirtingus ir patrauklius variantus. Pristatymo laikas diktuoja kainą.

20. Kaip valdyti atsargas?

Kiek tau reikia po ranka? Inventorius yra turtas, tačiau jis susieja pinigus, kol bus parduotas. Jūsų elektroninės prekybos parduotuvėje reikia optimizuoti atsargas, laikant ją liekną. Ji privalo tai padaryti nerizikuodama nusivilti pirkėjais.

Štai keli žongliravimo veiksmai:

Likite organizuoti. Huh? Ar tai nėra akivaizdu? Gali nebūti. Įsitikinkite, kad jūsų atsargos yra akivaizdžios. Ar jis organizuotas, todėl lengva žinoti, kas kur dedama?

Pasirinkite tinkintą sistemą. Ieškokite pirkinių krepšelio sprendimo, kuriame būtų integruotas atsargų valdymas su buhalterinės apskaitos paslaugomis. Ar ji gali atimti parduotas prekes kiekvieną kartą, kai įvyks pardavimas? Ar ji gali išstumti el. Laiškus, kai atsargų yra nedaug?

Būkite budrūs. Galbūt dabar esate mažas, bet ar jūsų tikslas nėra masto didinimas? Šiandien elkitės taip, lyg tai būtų ateitis. Visada saugokite tikslius įrašus ir stebėkite atsargas. Investuokite į atsargų valdymo programinę įrangą, kuri gali jums padėti dabar ir tada, kai esate toks didelis kaip „Amazon“.

21. Kaip sukurti pasitikėjimą savo internetine parduotuve??

Sukčiavimas apsimetant sukčiavimu, kenkėjiška programinė įranga ir prastas klientų aptarnavimas verčia internetinius pirkėjus būti atsargiems. Pasitikėjimo rodikliai jūsų svetainėje yra labai svarbūs. Čia yra penki dalykai, kuriuos galite padaryti norėdami sukurti pasitikėjimą savimi:

Padarykite tai asmenišku. Žmonės nepasitiki puslapiais ar svetainėmis. Jie pasitiki žmonėmis. Ar jūsų svetainė turi žmogiškąjį faktorių? Jie nori pamatyti veidus ir vardus. Norėdami parodyti savo komandą, naudokite puslapį Apie mus. Išvardykite vardus ir nurodykite kontaktinę informaciją.

Atrodyk profesionaliai. Tai viskas jūsų pristatyme. Jūs nesate virtualus. Tu esi tikras. Įrodyk. Padarykite klientų aptarnavimą patikima savo svetainės zona. Paaiškinkite savo grąžinimo politiką ir kitą palaikymą paprasta anglų kalba.

Pasidalinkite, kad kiti jumis pasitiki. Pateikite klientų atsiliepimus. Tekstas pagrįstas. Vaizdo įrašas dar geresnis. Pasigirti gali spauda. Parodykite jūsų žiniasklaidos logotipus.

Įrodykite, kad jūsų svetainė yra saugi. Tas spynos simbolis yra vertingas. Ar jūsų el. Prekybos sprendimas rodo, kad klientai naudoja saugų serverį? Net jei tai įvyks, ženkite žingsnį toliau ir priminkite jiems.

Sumažinkite riziką. Kuo rizikuoja jūsų klientai? Jiems rūpi, kad jie prilimpa prie jūsų produkto, jei jiems tai nepatinka. Padidinkite savo patikimumą. Atsakykite į jų susirūpinimą iš anksto. Išaiškinkite pristatymo ir grąžinimo politiką. Kalbama apie lūkesčių valdymą.

Jūsų klientai teisia jus, kai tik jie nusileidžia jūsų rodyklės puslapyje. Jie nusprendžia, ar jumis pasitikėti per kelias sekundes. Tai priklauso nuo jūsų pasitikėjimo.

22. Kaip aš pritraukiu pirkėjus į savo internetinę parduotuvę?

Internetinių patarimų apie SEO ir tai, kaip jūsų internetinė parduotuvė gali būti rodoma paieškose, pabaiga. Tačiau robotai neperka jūsų svetainėje. Žmonės yra.

Internetinės parduotuvės dažniausiai pamiršta, kad visi norime žmogiško ryšio. Tai gali atrodyti kaip gramatikos pamoka, bet prasideda nuo teisingų įvardžių vartojimo. Didžiausią dėmesį skirkite klientui. Tai reiškia naudoti įvardį „tu“. Venkite susikoncentruoti į save. Mažai vartokite įvardį „mes“.

Įtraukite tinklaraštį į savo svetainę. Atminkite, kad klientai kreipiasi į jus norėdami išspręsti problemą. Parduodami produktai ir paslaugos yra tie sprendimai. Kalbėk apie tuos dalykus. Kaina ir produktas nėra vieninteliai parduodami dalykai.

23. Kaip aš pritraukiu pirkėjus į savo internetinę parduotuvę?

Čia yra keletas blaivios statistikos.

 • 78% vartotojų atšaukia operaciją dėl prastų klientų aptarnavimo.
 • Amerikiečiai apie gerą patirtį pasakoja vidutiniškai devyniems žmonėms. Jie papasakos 16 žmonių apie vargšus.
 • Norint kompensuoti vieną neišspręstą neigiamą atsiliepimą, reikia 12 teigiamų atsiliepimų.
 • 59% JAV pirkėjų išbandytų naują prekės ženklą, kad teiktų geresnes paslaugas.

Socialinė žiniasklaida tai sustiprina. Tai taip pat yra geriausias jūsų įrankis. Tai daro klientų aptarnavimą bendromis pastangomis. Socialinė žiniasklaida siūlo internetinius bendruomenės įrankius, kurie įgalina klientus ieškoti atsakymų ir padėti kitiems. Savo svetainėje naudokitės savipagalbos ir bendruomenės forumais. Nepamirškite tiesioginių įsipareigojimų spręsti klientų aptarnavimo problemas.

Štai kaip jūsų internetinė parduotuvė gali naudoti klientų palaikymą, kad padidintų pasitenkinimo lygį:

Būk paslaugus. Tai nėra taip akivaizdu, kaip atrodo. Būti prieinamu nėra tas pats, kas būti naudingu. Nereikia turėti tiesioginio pokalbio ar telefono skambučio. Pagalbos kokybė yra jūsų tikslas. Ar suteikiate savo klientų aptarnavimo tarnybai įgaliojimus spręsti problemas?

Būk atviras. Klientai nesitiki, kad tu esi tobulas, tačiau jie tikisi, kad tu prisiimsi klaidą. Jūsų klientų palaikymo tarnyba turėtų jaustis patogiai. Niekas nesitiki, kad žinai visus atsakymus. Internetinių pirkėjų, kuriems reikia klientų aptarnavimo, tikimasi išgirsti, kad sužinosite jiems atsakymą. „Ne“ yra tinkamas atsakymas, jei reiškia, kad per daug pažadate ir juos nuviliate.

Laikykite tai tiesiai ir lengvai. Klientų palaikymas nėra verslo išlaidos. Tai investicija. Tai sustiprina jūsų ryšį su pirkėjais ir skatina pakartoti pardavimus. Patenkinti klientai dalijasi savo atradimais. Tai yra jūsų klientų aptarnavimo tikslas. Palengvinkite svarbios informacijos paiešką. Pateikite kainų, pristatymo ir grąžinimo politiką ten, kur jie gali rasti.

24. Kaip sukurti gaminio vaizdus ir aprašymus?

Jūsų internetinė parduotuvė yra vaizdinė laikmena, papildyta žodžiais. Naudokite abu savo naudai.

Didesni vaizdai padidina pardavimus. Padarykite juos didelę skiriamąją gebą ir įtraukite įvairius kampus. Leiskite klientams priartinti informaciją.

Nesigilinkite į produktų aprašymus. Apibūdinkite produkto naudą, naudodamiesi jo ypatybėmis. Raskite „kodėl“.

Būk dosnus dėl detalių. Padarykite juos prieinamus. Jei jūsų gaminyje yra 37 natūralūs ingredientai, pateikite nuorodą į jų atvaizdus. Klientai tai vertina. Jie tampa patenkinti priimdami pirkimo sprendimus.

25. Kaip tvarkyti mainus ir grąžinimus?

Visų pirma, skatinkite juos. Tai parodo pirkėjus, kuriems esate pasiryžę aptarnauti klientus. Jei jie nepatenkinti, grąžinkite jį atgal. Diskusijos pabaiga. Vis dėlto galite sumažinti grąžą įgyvendindami visapusišką politiką, kuria dalijatės su klientais. Tvarkykite jų lūkesčius.

Joks išpardavimas nėra galutinis. Stovėkite už savo produkto. Neapsunkinkite jų daiktų grąžinimo. Jei tai padarysite, daugiau niekada jų nebematysite.

Sumažinkite nusivylimą.Tikslūs produktų aprašymai ir geros gaminio nuotraukos sumažina grąžą.

Naudokite paprastus angliškus akronimus ir žargonas valdo mūsų pasaulį. Neišmeskite jų iš dialogo lango. Palengvinkite informacijos apie mainus ir grąžinimą paiešką. Jei tai nėra lengva rasti, jūsų klientai mano, kad turite ką slėpti.

Nepridėkite paslėptų mokesčių ar neslėpkite laiko apribojimų. Praneškite klientams, ar jie turi sumokėti už gabenimą atgal. Paaiškinkite, ar pirkėjai turi tam tikrą laiką grąžinti ar iškeisti ką nors perkamo. Nieko nėra blogiau, nei nukentėti nuo paslėptų išlaidų. Nieko neslėpk. Turėsite susirasti naujų klientų.

26. Kaip galiu stebėti savo parduotuvės veiklą?

Pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) matuoja, kaip sekasi. Stebėkite šiuos duomenų taškus ir žinosite:

Svetainės lankomumas – Čia nurodoma, kiek žmonių lankosi. Ar kai kurios dienos populiaresnės už kitas? Galbūt yra tų dienų, kai turite specialių paskatų pirkti.

Vidutinis laikas svetainėje – Tai matuoja sužadėtuves. Mažiausias laikas reiškia, kad klientai negali rasti to, ko nori. Arba jūs neturite to, ko jie nori. Abu jums yra bloga žinia.

Išeiti iš puslapių –Tai rodo, kur praradote susidomėjimą. Naudokite šiuos duomenis, kad patobulintumėte savo svetainę ir išlaikytumėte klientų dėmesį.

Persiuntimai –Kaip nauji klientai rado jūsų internetinę parduotuvę? Tai padeda patvirtinti rinkodaros strategijas.

Konversijos – Apsilankyti internetinėje parduotuvėje yra malonu. Kažką nusipirkti yra geriau. Šis perskaičiavimo kursas padeda nuspręsti, ar reikia taikyti didesnį pardavimo spaudimą.

Grąžinimo norma – Grįžimo lankytojai yra puikūs. Grįžtantys pirkėjai yra nuostabūs. Patikrinkite savo grąžos normą ir sužinokite, kaip jums sekasi gauti pakartotinį verslą.

Vidutinė užsakymo vertė – Tai padeda suprasti išlaidų įpročius. Dideli jūsų svetainės lankytojai nusipelno papildomo dėmesio.

27. Kaip sukurti internetinės parduotuvės prekės ženklą??

Kiekvienas prekės ženklas turi pagrindinius elementus. Tai daro ir jūsų internetinė parduotuvė.

 • Logotipas
 • Spalvos
 • Tipografija
 • Piktogramos

Priverskite visus šiuos elementus veikti kartu. Žinokite juos visus prieš pradėdami. Jie yra vienas nuo kito priklausomi. Štai ką reikia padaryti norint sukurti elementus.

Nuspręskite, koks esate. Prekės ženklo strategija apima jūsų vertybes, jūsų vizijos pareiškimą. Tai reiškia, ko norite savo klientams ir ko norite, kad žmonės apie jus galvotų. Paverskite tai raktiniais žodžiais.

Dizainas tikslo link. Apribokite savo spalvų paletę ir šriftus. Pasirinkite antraščių šriftą ir vieną – kūno kopiją. Nepamirškite savo pirkėjų mobiliesiems. Ar šriftai yra lengvai įskaitomi??

Supraskite, ką komunikuoja jūsų prekės ženklas. Ar visos jūsų parduotuvės dalys atspindi tą pačią temą? Jūsų prekės ženklas yra apie ramybę. Jūsų verslo praktika labiau primena imtynių varžybas. Tokiu būdu klientams siunčiamos įvairios žinutės. Viskas turėtų sustiprinti tai, ką nusprendi, kad esi.

28. Kaip sukurti klientų lojalumo programą?

Kas atsilygina už komplikacijas? Tai žlugdo tikslą. Pašalinkite sudėtingumą. Sumažinkite tai ir paverskite malonia patirtimi, kokia ji turėtų būti pirkėjui. Galų gale, tai yra atlygis. Tai neturėtų užtrukti ilgai. Prisijungimas turėtų užtrukti mažiau laiko.

Jei nėra kliūčių prisijungti, tai nėra klientų lojalumo programa. Ar galite tai padaryti taip lengvai, kaip įvestą el. Laišką? Ar jie gali prisijungti ar prisijungti prie jūsų svetainės naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos kredencialais?

Sėkmingos lojalumo programos leidžia klientams užsidirbti atlygio be pastangų. Ar neturėtų užtekti kažko iš jūsų nusipirkti? Jei jūsų lojalumo programai reikia daug daugiau nei prisijungimo, tai yra per daug sudėtinga. Ar jūsų atlygis yra toks dosnus, kad tikitės, kad klientai nedalyvaus? Nustokite būti tokie dosnūs.

Kalbant iš tikrųjų, ar atlygis už jūsų lojalumo programą yra paviršutiniškas? Jei klientai nemato vertės, programa žlugs.

Sėkmingiausios lojalumo programos kelia atlygį už tęstinę veiklą. Tai motyvuoja ir generuoja pakartotinius pirkimus. Jūsų ištikimiausi klientai yra jums galingi rinkodaros agentai. Duokite jiems būdų pasidalyti savo patirtimi ir paraginkite prisijungti ir kitus. Socialinės piktogramos turėtų būti visur jūsų lojalumo programos puslapiuose.

29. Kaip priversti klientus rašyti apžvalgas?

Paklausk jų. Visi supranta gerų atsiliepimų svarbą. Geriausiai prašoma tų teigiamų žodžių.

Padėkite klientams lengvai palikti atsiliepimus apie jus jūsų svetainėje. Jei tai nėra akivaizdu, jie to neieškos. Įdėkite nuorodas į profilių apžvalgą daugiau nei vienoje vietoje. Įtraukite juos į savo informacinius biuletenius ir el.

Duokite klientams priežastį peržiūrėti. Parodykite jiems paskatinimą. Vis dėlto aiškiai pasakykite, kad tai yra sąžininga apžvalga.

30. Kaip reklamuoju savo internetinę parduotuvę?

Geriausias reklamos įrankis yra el. Paštas. Nusiųskite pranešimą į savo duomenų bazę. Įsitikinkite, kad yra raginimas veikti, norint pasidalyti el. Laišką.

Paleidus jūsų el. Pašto duomenų bazę, ji augs. Naudokite jį norėdami išsiųsti savaitinius pranešimus, kuriuose pabrėžiami jūsų produktai. Įtraukite paveikslėlius ir tiesiogines nuorodas, kad galėtumėte nusipirkti. Praleiskite papildomą laiką laiškams suformatuoti, kad jis gerai atrodytų mobiliuosiuose įrenginiuose. El. Paštas sukuria įprastą srautą.

Tinklaraščiu nustatykite savo pramonės lyderį. Tai yra galingas, tačiau netiesioginis būdas reklamuoti savo internetinę parduotuvę. Jūsų tinklaraščio įrašai turėtų būti naudingi ir informatyvūs. Rašykite neutraliu požiūriu. Nurodykite bendraamžius ir konkurentus. Laikykite tinklaraščių nuorodas į savo parduotuvę minimalią ir aktualią.

Kreipkitės į kitus tinklaraštininkus apie savo internetinę parduotuvę ir produktus. Tai reikalauja šiek tiek tyrimų. Norėdami nustatyti ryšį, turėsite perskaityti jų įrašus. Tada susisiekite su jais. Paaiškinkite, kodėl jūsų produktas tinkamas peržiūrėti jų tinklaraštyje. Būkite atsargūs ir pasiūlykite dovanų pavyzdį.

Naudokite tą tinklaraščių tyrimą, kad sudarytumėte antrą sąrašą. Susisiekite su jais ir pasiūlykite svečių tinklaraščiui. Tai nebus savireklama. Šie tinklaraštininkai tikisi apgalvotų komentarų, kuriuose pateikiami sprendimai, kuriais gali naudotis jų skaitytojai. Jūsų atlygis yra nuoroda į jūsų parduotuvę biografijoje.

Vaizdo įrašas pritraukia žiūrovus. Jie yra bendrinami ir prideda gilumo jūsų internetinei parduotuvei. Parodykite savo produktus veikiančius. Žmonės taip pat mėgsta turinį užkulisiuose. Smagiai ir pasidalykite keliais tinklaraštininkais! Sukurkite internetinės parduotuvės „YouTube“ paskyrą ir paskelbkite joje savo vaizdo įrašus. Kryžmiškai reklamuokite šias dvi svetaines.

Socialinė žiniasklaida yra būtina. Efektyvus socialinės žiniasklaidos naudojimas norint reklamuoti jūsų internetinę parduotuvę užtruks daug laiko ir pastangų. Jums reikia įprastų pranešimų grafiko. Tai reiškia kasdien ar net daugiau, atsižvelgiant į jūsų sekėjų skaičių. Vaizdai patraukia dėmesį ir pasidalinami. Įtraukite tiesioginę nuorodą, kad galėtumėte nusipirkti ją savo internetinėje parduotuvėje.

Daugelis socialinės žiniasklaidos svetainių savo auditorijai siūlo mokamą tikslinę reklamą. „Facebook“ ir „Twitter“ turi galingas sąsajas, kurios leidžia būti konkrečiam. Būtinai nurodykite, kokia yra jūsų internetinė parduotuvė, o ne jūsų įmonės puslapis jų svetainėse.

Optimizuokite prekių pavadinimus ir aprašymus savo internetinėje parduotuvėje. Išsamūs aprašymai suteikia daugiau galimybių SEO. Tą patį darykite su savo nuotraukomis. Duokite jiems aprašomus vardus. Pridėkite savo produktų sklaidos kanalą prie „Google Shopping“. Šios trys SEO pastangos padės naujiems klientams jus rasti.

31. Kaip sukurti veiksmingą rinkodaros planą?

Jūsų planas prasideda žinant, kam norite parduoti ir kaip jie nori pirkti. Nustatykite, kas yra jūsų klientai, ir jų apsipirkimo elgesį. Ši informacija paruošia jus kitam žingsniui.

Padarykite savo internetinę parduotuvę matomą ten, kur šie klientai ieško. Paieškos sistemos, socialinė žiniasklaida ir tinklaraščiai gali juos jums atsiųsti tiesiogine nuoroda. Įsitikinkite, kad esate pasiruošę prieš jiems atvykstant. Norėdami rasti savo internetinę parduotuvę, naudokite paieškos variklius. Šios paieškos sistemos nuorodos sudarys pirmąjį įspūdį jūsų klientams. Ar tai tu nori??

Sėkminga rinkodara yra efektyvi komunikacija. Patikrinkite savo svetainę. Ar kiekvienas puslapis nurodo aiškų tikslą? Raskite mažiausiai 10 žmonių, atitinkančių jūsų tikslinę demografinę grupę. Paprašykite jų apsipirkti jūsų internetinėje parduotuvėje. Stebėkite, kaip jie eina per procesą. Klauskite jų atsiliepimų ir imkitės veiksmų, kad apsipirkimo jūsų internetinėje parduotuvėje patirtis būtų geresnė.

Vertė yra tai, ką turėtų suteikti rinkodaros komunikacija. Internetiniams pirkėjams tai reiškia, kad reikia parodyti, kad jie ras tai, ko nori. Padidinkite savo produkto pardavimą, naudodamiesi lengva vartoti informacija.

Efektyvus bendravimas yra interaktyvus. Sutelkite dėmesį į savo galimybę palaikyti abipusį pokalbį su klientais internete. Rinkodara taip pat susijusi su lūkesčių valdymu. Nemanykite, kad pirkėjai žino, ką daryti ar ko tikėtis, kai jie apsipirkinėja kartu su jumis. Padėkite jiems raginimais. Tai gali būti raginimai veikti, lemiantys pardavimą.

32. Kaip paskirstyti el. Prekybos rinkodaros biudžetą??

Naudokite savo paskirstymą pirkdami klientą. Nors turite savo prekės ženklą, pajamas uždirba jūsų individualūs produktai ar paslaugos. Štai ką norite pasiekti žmonėms.

Atrodo logiška visą savo biudžetą investuoti į pigiausią kanalą. Galite pamatyti pirminį atsakymą, bet jis negali jo išlaikyti. Internetinis elgesys ir nuostatos yra silpni. Ten, kur šiandien yra žmonių, nėra ten, kur jie bus rytoj. Kanalo įkainiai gali padidėti ir jums taps nebrangiai. Geresnė strategija yra paskirstyti biudžetą daugeliu kanalų. Čia pateiktas bendras suskirstymas į tai, kaip kitos el. Prekybos svetainės taiko paskirstymą:

Investuokite nuo 10 iki 30% į SEO kanalus. Suplanuokite ilgalaikį pritaikymą optimaliems rezultatams gauti. SEO sugeneruos pastovų srautą. Neigiama yra tai, kad tai neduos greitos investicijų grąžos (IG), kaip galėtų kiti kanalai. Tai ilgesnis ciklas.

Investuokite nuo 10 iki 20% į socialinės žiniasklaidos kanalus. Trys socialinio tinklo gigantai („Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“) yra akivaizdus pasirinkimas. Jie turi didžiulę auditoriją. Taikyti lengva. Neatmeskite kitų socialinių tinklų. Jūsų produktai ar paslaugos gali būti tinkami mažesniems ir labiau specializuotiems socialiniams tinklams. Pirkimas internetu yra vizualus potyris. „Pinterest“ ir „Instagram“ yra vizualūs socialiniai tinklai.

Investuokite nuo 20% iki 40% į SEM. Jei jūsų internetinė parduotuvė yra nauja, tai gali būti vienintelis būdas pasiekti matomumą paieškose. Didesnės išlaidos ne visada yra geriau. Rezultatai gaunami įsitikinus, kad jūsų skelbimas yra tinkamas auditorijai, į kurią paprašėte „Google“. Jei nematote rezultatų, daugiau pinigų nepadės. Dažnai keiskite skelbimo kopiją, kad nustatytumėte, kas rezonuoja paieškose. Jūsų raktiniai žodžiai gali būti teisingi, tačiau jūsų kopija nekonvertuojama į paspaudimą.

Investuokite nuo 10 iki 20 proc.Jei tik kuriate el. Prekybos svetainę; galbūt turite nedidelę klientų bazę. Pakartotinis jų žymėjimas yra ribota galimybė. Tie klientai lankėsi jūsų internetinėje parduotuvėje. Vėl juos palietus rinkodara yra būdas pakviesti juos grįžti ir nusipirkti. Palaukite pertvarkymo, kol jūsų mėnesio lankytojų skaičius pateisins investicijas.

Investuokite nuo 5% iki 25% į žvalgymąsi naudodami vaizdo skelbimus. Tai padidina prekės ženklo žinomumą tikslinėse svetainėse.

Investuokite nuo 5 iki 10% į el. Pašto rinkodarą. Jis veikia ilgą laiką, nes veikia. Naujienlaiškių kampanijos yra veiksminga svetainių srauto ir konversijų varomoji jėga. El. Pašto krepšelio atsisakymo el. Laiškai gali atgaivinti prarastą pardavimą. Kryžminiai el. Pašto adresai gali padidinti esamų klientų išlaidas.

Paskirstykite lėšas sklandžiai. Kai jūsų internetinė parduotuvė bręsta, o auditorija auga, jūsų tikslai pasislinks. Prekės ženklo kūrimo kanalai tampa svarbesni. Jei kanalas neduoda rezultatų, neatsisakykite jo. Pirmiausia išbandykite skirtingą kūrybą.

33. Kaip sukurti internetinės parduotuvės SEO strategiją?

Sėkmingos SEO strategijos sukasi apie šešis elementus.

Raktažodžiai – Atlikite tyrimus. Supraskite, ko žmonės ieško. SEO susiejimas su šiais raktiniais žodžiais. Pažiūrėkite, kaip atrodo varžybos, naudodamiesi „Google AdWords“ raktinių žodžių įrankiu. Kai kurie raktiniai žodžiai bus pernelyg konkurencingi jūsų nišoje. Vietoj to pasirinkite ilgų žodžių raktinius žodžius (nuo dviejų iki penkių žodžių). Mažiau įmonių konkuruos dėl šių ilgesnių raktinių žodžių. Jie suteiks jums aukštesnį reitingą.

Meta žymos –Jie yra gyvybiškai svarbūs. Svarbiausi raktiniai žodžiai priklauso jūsų puslapių pavadinimams. Meta žymės yra tai, ko „Google“ ieško ir vertina. Tas pats pasakytina apie puslapio aprašymo pavadinimus.

Turinys – Kokybiškas turinys sukuria teigiamą vartotojo patirtį. Turinys yra geriausia vieta, kur gyventi jūsų raktiniai žodžiai. Padarykite savo turinį blizgesį ir naudokite jį pirkėjams šviesti.

Atgalinės nuorodos –Tai beveik tiek pat svarbu, kiek ir turinys. Vis dėlto kokybė stulbina kiekį. Pagalvokite apie savo turinio strategiją. Struktūruokite jį, kad būtų nuorodos į jūsų svetainę. Auginkite kolegų tinklaraščius dėl tos pačios priežasties. Parduok daiktus, kuriuos žmonės myli. Jie padės ir jums.

Socialinė žiniasklaida –Nebėra to apeiti. Turite užmegzti ryškius ryšius su žiniasklaida arba kitaip jums nepavyks. Tokiose svetainėse kaip „Facebook“ yra tokia didžiulė auditorija, kad nariai ja naudojasi panašiai kaip paieškos varikliai.

Produktų vaizdai –Vaizdai vaidina lemiamą vaidmenį SEO. Paieškos rezultatai grąžina vaizdus, ​​taip pat svetaines. Jūs parduodate produktus savo svetainėje. Šių gaminių vaizdai turi būti kuo geresni. Vis dėlto yra kažkas ne mažiau svarbaus. Vaizdų failų pavadinimuose turi būti atitinkami raktiniai žodžiai. Pamatysite aukštesnį jų reitingą paieškos sistemose.

Jokia SEO strategija nebūtų išsami be konkurencinės analizės. Kokias kitas el. Prekybos svetaines, tokias kaip jūsų, daro?

34. Kaip aš galiu naudoti socialinę žiniasklaidą norėdamas parduoti savo internetinę parduotuvę?

Socialinės medijos rinkodara pritraukia pirkėjus į jūsų internetinę parduotuvę. Reikia numerių, kad tai įrodytų? „ECommerce Shopify“ peržiūrėjo daugiau kaip 37 milijonų apsilankymų socialinės žiniasklaidos duomenis. Vizitų metu gauta 529 000 užsakymų. Štai ką jums reikia padaryti norint pradėti.

Sukurkite savo internetinės parduotuvės „Facebook“ puslapį. Nenaudokite savo asmeninio „Facebook“ puslapio šiuo tikslu. Pakvieskite savo „Facebook“ draugus pasidalyti ir patikti jūsų puslapiu. Turėsite ne tik visiškai naujos įmonės „Facebook“ puslapį, bet ir laukdami jų. Įsitikinkite, kad yra turinio, kurį jie galėtų vartoti ir bendrinti. Nuolat pilkite naujo turinio. Jis turėtų būti tinkamas ir pakankamai įdomus, kad juo būtų galima dalytis. Raginimas veikti yra apsilankymas jūsų internetinėje parduotuvėje.

Tweet apie savo internetinę parduotuvę. Sugalvokite išskirtinių nuolaidų savo sekėjams. Suteikite jiems paskatų susisiekti su savo pasekėjais. Nepamirškite įtraukti šio pasiūlymo į savo „Facebook“ tinklą. Stebėkite savo klientus. Sekite savo pardavėjus. Naudokite „Twitter“ ir susisiekite su įtakingais tinklaraštininkais, žurnalistais, pramonės analitikais. Jie turi dideles pasekmes. Jūs norite to dėmesio. Įtraukite juos į vaizdus ir vaizdo įrašus.

Nustatykite „Google+“ verslo puslapį. „Google“ produktai veikia gerai kartu. Jūsų verslo profilis „Google+“ padeda jam geriau atlikti „Google“ paieškas. Čia galite įdomiai bendrauti. Sukurkite „Google+ Hangout“ ir susisiekite su savo klientais bei potencialiais klientais realiuoju laiku. Suraskite atitinkamas „Google+“ bendruomenes ir pradėkite prisidėti.

Sukurkite „YouTube“ kanalą. Štai kur dauguma įmonių linksminasi. Tai tavo pasirinkimas. Galbūt norėsite pateikti tik vaizdo įrašus, kaip naudoti savo produktus ar paslaugas. Arba sumaišykite ją su grynomis pramogomis. Svarbu tai, kad jūs nuolat žiūrėtumėte vaizdo įrašo turinį.

Sukurkite „LinkedIn“ profilį. „LinkedIn“ yra vieta, kur auginsite ir palaikysite profesionalius tinklus. Pridėkite nuorodų į savo internetinę parduotuvę. Naudokite atnaujinimo funkciją informuokite žmones apie jūsų el. Prekybos parduotuvės verslo aspektus. Rasti ir sekti savo pardavėjus. Prisijunkite prie jų grupių ir dalyvaukite diskusijose. Paprašykite tinklo pridėti rekomendacijų prie savo profilio.

Nustatykite „Pinterest“ profilį. „Pinterest“ yra viskas apie vaizdus, ​​todėl pasinaudokite savo produktų fotografavimo galimybėmis čia. Sukurkite temines lentas, kuriose būtų demonstruojamos jūsų prekės ir (arba) paslaugos. Jūsų internetinėje parduotuvėje šalia kiekvieno gaminio turėtų būti mygtukas „Pin It It“, kad lankytojai galėtų juo pasidalyti. Tie vaizdo įrašai, kuriuos sukūrėte „YouTube“, čia gali atlikti ir dvigubą pareigą.

35. Kaip sudaryti el. Prekybos el. Pašto sąrašą?

El. Pašto adresai yra keletas vertingiausių dalykų, kuriuos, be pinigų, gali suteikti jūsų klientai. Palengvinkite šios informacijos pasidalinimą su jumis. Tada naudokite jį dialogui sukurti.

El. Pašto adresai yra tokie vertingi, nes parodo, kad kažkas nori išgirsti, ką tu turi pasakyti. Jie davė jums leidimą prekiauti jais. Štai kaip gauti tuos el. Pašto adresus.

Jei norite nukreipti žmones į nukreipimo puslapį, naudokite reklamą. Jūsų nukreipimo puslapis turi būti akivaizdus pranašumas mainais už el. Pašto adresą. Tai gali būti speciali nuolaida arba nemokamas atsisiuntimas. Net jei lankytojas nieko neperka, jūs vis tiek gausite naudos iš kito el. Pašto adreso.

Vykdykite konkursus ir dovanas socialinėje žiniasklaidoje. Leiskite žmonėms, kurie atvyks, žinoti, kad jie gali padidinti savo galimybes laimėti. Viskas, ką jie turi padaryti, yra pasidalinti konkursu su savo „Facebook“ draugų tinklu. Vaizdai sulaukia dėmesio. Jei prizas yra jūsų internetinės parduotuvės dovanų kortelė, sukurkite populiariausių produktų, kuriuos jie gali naudoti, koliažą.

Visur dėkite el. Pašto dėžutes. Kiekviena vieta, kurią įdėjote į savo internetinę parduotuvę, yra galimybė surinkti el. Pašto adresą. Nepamirškite savo tinklaraščio. Kokybiškas tinklaraščio turinys yra natūralus el. Pašto adresų magnetas. Žmonės užsiprenumeruoja, kad žinotų, kada jūs turite paskelbti ką nors naujo.

36. Kaip nustatyti elektroninės prekybos informacinį biuletenį?

Informaciniai biuleteniai yra vertingas konversijos šaltinis. Prisiregistravę žmonės nurodė, kad yra suinteresuoti sužinoti daugiau apie jūsų verslą. Dabar galite juos pasiekti dažnai ir suteikti daugiau priežasčių pirkti. Jūsų informacinio biuletenio turinys turi būti tinkamas ir suteikti vertę.

Jūs esate internetinė parduotuvė. Vaizdai skatina pardavimą. Atminkite tai planuodami savo informacinio biuletenio turinį. Tai naujienos, o ne reklama. Turinys turėtų būti susijęs su tuo, kas vyksta su jūsų internetine parduotuve. Tai yra galimybė sutelkti dėmesį į savo žmones. Tai sunkus jūsų verslo pardavimas, o jūsų produktų pardavimas – lengvas. Jūsų klientai taip pat nori žinoti apie jus.

Kurkite šiuos ryšius įtraukdami kitą informaciją, kurią jūsų klientai laiko vertinga. Ar jūs lankėtės pas pardavėją, kuris gyvena įdomioje vietoje? Parašykite trumpą kūrinį apie tai ir įtraukite nuorodas į apylinkėse esančius lankytinus objektus. Pasiūlykite kitoms įmonėms, kurios papildo jūsų produktus ar paslaugas. Praneškite toms įmonėms. Jie gali grąžinti palankumą. Tai prideda prie jūsų ryšių tinklo.

Sukurkite specialius pasiūlymus ar nuolaidas naujienlaiškių prenumeratoriams. Žmonės mėgsta jaustis išskirtiniai. Praneškite jiems apie būsimus pardavimo įvykius, kol jie nebus paskelbti kitur.

Jūsų informacinio biuletenio socialinės nuorodos padeda abonentams ja dalytis ja su kitais. Tai būdas sudaryti prenumeratų sąrašą. Išleisdami naują informacinio biuletenio leidimą, būtinai leiskite savo socialiniams tinklams tapti naujais.

Jūsų el. Prekybos informacinis biuletenis nėra tinklaraštis. Vis dėlto jie gali nurodyti vienas kitą. Naudokite abu kryžminiam reklamavimui.

37. Kaip apsaugoti savo el. Prekybos svetainę nuo įsilaužimo?

Saugumas yra pagrindinis rūpestis nuo pat pradžių. Pasirinkdami el. Prekybos platformą, padarykite tai didele savo dėmesio dalimi. Atkreipkite dėmesį į PCI laikymąsi ir SSL sertifikatus. Paklauskite apie apsaugą nuo šlamšto, jei planuojate naudoti jų el. Pašto sistemą.

Jūsų el. Prekybos platforma siūlo apsaugą nuo įsilaužimo, tačiau tai nėra vienintelė pardavėjo atsakomybė. Jūs abu esate partneriai. Paklauskite, kaip galite padėti jiems stebėti įtartiną veiklą jūsų internetinėje parduotuvėje. Žinokite, kokių ženklų reikia ieškoti. Įdiekite apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų visuose kompiuteriuose, turinčiuose ryšį su jūsų pardavėju.

Jūsų internetinės parduotuvės klientai niekada negali žinoti, kad turite įdiegtą el. Prekybos platformą. Jie turi ryšių su jumis. Jūs esate tas, kuriuo jie pasitiki, o ne jūsų platformos pardavėjas. Jie kaltina tik jus, jei yra saugumo pažeidimų. Įsitikinkite, kad galite pasitikėti, jog pardavėjas padės išlaikyti klientų pasitikėjimą.

38. Kaip optimizuoti savo internetinę parduotuvę, kad padidėtų perskaičiavimo kursai?

Konversijos kursai yra didelės pardavimo apimties pagrindas. Pažvelkime į matematiką. Jei norėtumėte padidinti savo pardavimus 50%, kaip tai padarytumėte? 50% padidinsite savo reklamos biudžetą?

Tai brangi investicija.

Paprasčiau nustatyti tikslą padidinti savo konversijos koeficientą viena procentine norma. Tai 1% prilygsta 50% padidėjusiam pardavimui. Kaip tu tai padarai?

Kartais tik nedidelis įgnybimas gali žymiai pagerinti konversijų rodiklius. Daugybė mažų patarimų gali žymiai padidinti jūsų rezultatus.

Atlikite A / B bandymą. Sukurkite dvi alternatyvias produktų puslapių versijas. Kiekvienas iš jų gauna skirtingą produkto aprašą ar vaizdą. A / B testavimo programinė įranga nukreipia pusę gaunamo srauto į kiekvieną puslapį. Viename puslapyje bus daugiau konversijų. Tai jūs naudosite. Didesni konversijos koeficientai atsiranda dėl nuolatinių A / B bandymų. „Google“ siūlo nemokamus A / B bandymus kaip savo „Google Analytics“ paketo dalį.

Turėkite aiškų ir įtikinamą vertės pasiūlymą. Ar galite pasakyti savo pasiūlymą dėl vertės 10 ar mažiau žodžių? Eikite į tą tašką, jei negalite. Kodėl jūsų klientai turėtų pirkti iš jūsų? Kai tai paaiškinsite ir apie tai pranešite, padidėsite konversijų rodiklius. Jūsų vertės pasiūlymas taip pat neturėtų būti atleidžiamas nuo šiek tiek A / B testavimo.

Sukurkite pardavimo kanalą. Ar jūs norite parduoti per greitai? Tai gali turėti įtakos jūsų konversijų rodikliui. Žmonės nepirks, jei nebus pasiruošę. Šis laikas ilgėja, kai gaminiai brangsta ar tampa sudėtingesni. Pardavimų kanalas ugdo pasitikėjimą. Lėtinkite reikalus, kad padidintumėte pardavimo tempą. Pirmiausia padidinkite supratimą apie vertę. Padėkite klientams suprasti rezultatus, kuriuos jie gaus. Tada paprašykite parduoti. Jei viskas, ką gaunate iš pirmą kartą apsilankiusių lankytojų, yra el. Pašto adresas, jie yra jūsų pardavimo kanale. Jūs laimėjote privilegiją nuolat kalbėtis su jais.

Atsikratykite žargono. Visoje savo internetinėje parduotuvėje naudokite šnekamąją kalbą. Įtraukite santrauką, jei turite pateikti reikalaujamus teisinius atsisakymus.

Padidinkite pirkėjų pasitikėjimą. Kodėl klientai pasitikės jūsų internetine parduotuve? Supažindinkite juos su patikimais žmonėmis, esančiais už jūsų svetainės, su darbuotojų nuotraukomis ir biografijomis. Turėkite aiškius ir lengvus kontaktinius būdus. Ne tik el. Pašto adresą. Įtraukite telefono numerį ir fizinės vietos adresą. Įrodykite, kad esate savo svetainės dizaino ir išdėstymo profesionalai. Tam, kad užmuštų pardavimą, reikia tik vienos klaidos.

Palengvinkite pirkimą iš jūsų. Tai gali užtrukti keletą apsilankymų, bet žmonės nori nusipirkti per kelias minutes, kai bus pasirengę. Atsikratykite nereikalingų laukų. Pridėkite prisiregistravimus naudodami socialinio tinklo kredencialus. Pridėkite filtrų, kad pašalintumėte perteklines parinktis, kad jie galėtų atsidurti norimoje paieškoje. Nemanykite, kad pirkėjai žino, ką daryti. Pasakyk jiems kitą žingsnį.

Pašalinkite blaškymąsi. Norite, kad klientai pirktų daiktus. Kaip galite padėti jiems sutelkti dėmesį į tai? Pašalinkite viską, kas nėra svarbu šiam veiksmui. Taip, jie nori gauti išsamią informaciją apie tai, ką perka. Suteikite prieigą, bet nerodykite jos visos iškart. Tai sukuria parinkčių perkrovą. Tai sumažina perskaičiavimo kursus.

Palyginkite produktą ar paslaugą su konkurencija. Tai skamba priešingai. Kodėl net kalbėti apie konkursą? Jūsų klientai atliks tyrimus prieš pirkdami. Kodėl jiems suteikta galimybė išvykti ir tą padaryti? Kai pateikiate jiems palyginimą, jūs išlaikote viršutinę ranką. Ar tavo kaina didesnė? Paaiškink kodėl. Nustatykite palyginimus lentelėse, kad klientai galėtų pamatyti viską iš karto.

Pridėkite paskatinimą pirkti dabar. Jūs matėte šį darbą, jei lankėtės oro linijų svetainėse. Jie seka vietas. Galite pamatyti, kad skrydyje liko keletas. Jūs žinote, kad turite priimti sprendimą pirkti ar prarasti. Sukurkite trūkumą. Apribokite kiekį arba nurodykite kainą ribotą laiką.

39. Ar esate pasirengęs dirbti prie ilgalaikio projekto??

Jei internetinės parduotuvės kūrimas yra tai, ką norėtumėte padaryti šiandien. Ar tai yra kažkas, ką matote darantis nuo šiol? Negalėjote atidaryti fizinės parduotuvės ir paleisti jos mėnesį ar savaitę vienu metu. Jūsų el. Prekybos parduotuvė taip pat neveiks.

Pradėti savo internetinę parduotuvę gali prireikti šiek tiek pinigų. Paleidimo diena yra tik pradžia. Sėkmei reikalingas augimas. Tai ateina laikui bėgant.

Dabar esate pasirengęs pradėti! Susikurkite kontrolinį sąrašą ir išsiaiškinkite atsakymus į kiekvieną klausimą. Nėra galutinių atsakymų. Vis dėlto dauguma šių dalykų turi geriausią patirtį. Praleiskite laiką pirkdami internete mėgstamose el. Prekybos parduotuvėse.

Kas tau juose patinka? Kas jus gąsdina? Sugalvokite geresnių sprendimų ir padėkite juos dirbti jūsų internetinėje parduotuvėje.

Rūpestis pasidalyti, į kurį buvo sunkiausia atsakyti, ir kodėl?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map