19 dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš pasirenkant el. Prekybos platformą

Pirkėjai internetu tikisi greito, suasmeninto ir be vargo patirčių. Jei jūsų internetinė parduotuvė nepristato prekių, prarasite pardavimus, kuriuos pasieksite Iki 2018 m. – 414 milijardų dolerių. Pardavimų praradimas yra tik blogų žinių ledkalnio viršūnė.


Pasigaminkite save dėl nepalankių atsiliepimų. Arba dar blogiau – virusiniai socialiniuose tinkluose skundai. „Ar viskas, ko reikia, kad klientai mane mylėtų?“

Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios verta pasirinkti el. Prekybos platformą, tačiau taip pat turėtumėte ją mylėti. Prieš priimdami sprendimą dėl internetinės parduotuvės statytojo, įsitikinkite, kad jis peržengia pardavimą.

Kaip pasirinkti tinkamą el. Prekybos programinę įrangą

Pirkėjai sudaro pirkinių sąrašus. Tai protingas požiūris ir renkantis el. Prekybos platformą. Tai, ko jums reikia, priklauso nuo to, ką parduodate, tačiau yra keletas pagrindinių funkcijų, kurios priklauso sąrašo viršuje. Štai ką reikia apsvarstyti prieš renkantis:

1. Savybės

Aukščiausios el. Prekybos platformos siūlo daugybę varpų ir švilpukų. Tik saujelė yra lemiamos reikšmės. Sutelkite dėmesį į juos.

  • Prekių krepšelio papildiniai ir priedai. El. Prekybos svetainė be prekių krepšelio yra tarsi parduotuvė be kasos aparatų.
  • Mokėjimo būdai. Ar jūsų klientai gali mokėti taip, kaip jie nori? O užsienio klientams?
  • Šablonai ir temos. Ne tik daugybė jų, bet ir gerų, atitinkančių jūsų pačios svetainės dizainą. Pirmasis pirkėjo įspūdis sukuria arba nutraukia pardavimą.
  • Svetainių sauga. Ieškokite platformų, peržengiančių pagrindus. Ar jie siūlo apsaugą nuo sukčiavimo ir stebėjimą nuo įsilaužėlių?
  • Turinio kūrimas. Silpna turinio valdymo platforma (CMS) gali sugadinti stiprią e. Prekybos platformą. „Google“ reklamuoja internetines parduotuves, kurių turinys padeda žmonėms rasti daiktus.

2. Kainodaros parinktys

Vienas dydis netinka visiems. Nei viena kaina. Pasirinkite elektroninės komercijos platformą, leidžiančią pridėti ar atimti tai, ko jums reikia. Bet kaip jie sugalvoja savo kainodarą? Geriausios ir lanksčiausios platformos remiasi tokiu būdu:

  • Planas, talpinimas ir įrankiai
  • Prekių ir rinkodaros ypatybės
  • „Back Office“ ir saugumas
  • Pagalba ir palaikymas

Pasaulis veikia mėnesio atsiskaitymo ciklais, kaip ir dauguma el. Prekybos platformų.

3. Šablonai (temos)

Galite kurti nuo nulio, bet ar nenorėtumėte sutelkti dėmesio į pardavimą? El. prekybos programinės įrangos tiekėjai siūlo šablonus, kad tai būtų lengva padaryti.

Šablono naudojimo pranašumas yra tas, kad jūs jau žinote, kad jis veikia su jūsų platforma. Trūkumas yra tas, kad kai kurios platformos turi tik keletą temų.

Peržiūrėkite platformos internetinius bendruomenės forumus, kad sužinotumėte, kas veikia kitus. Rasite nemokamų ar pigių temų, sukurtų kitų vartotojų. Apsilankykite jų svetainėse ir sužinokite apie veikiančią temą.

Nepriklausomi dizaineriai pateikia dar daugiau šablonų pasirinkimų. Jie dažnai sutelkia dėmesį į temų kūrimą konkrečioms platformoms.

4. Dizaino lankstumas

Tinkama el. Prekybos programinė įranga gali būti parengta ir paleista per kelias valandas. Dėl greito diegimo gali prireikti aukos. Galite atsisakyti dizaino lankstumo.

Remiantis „VeoPix“ duomenimis, 94% pirmojo vartotojo įspūdžių kyla iš jūsų dizaino.

Tai ne visada yra elektroninės komercijos platformos tikslas. Jie daugiausia dėmesio skiria tam, kad jums būtų lengva sukurti parduotuvę. Rezultatas – pirkimas déjà vu klientams, kurie klausia savęs: „Ar aš to dar nemačiau?“

Jūsų el. Prekybos platforma turi sugebėti integruoti jūsų prekės ženklo identiteto dizaino elementus. Daugelis šablonų tam yra pakankamai lankstūs. Paklauskite, ar nesate tikri.

5. Funkcionalumas

Jūsų internetinė parduotuvė yra svarbiausias ryšys, kurį klientai sieja su jūsų prekės ženklu. Prasta pirkimo patirtis gali tai sugadinti.

Ar el. Prekybos programinės įrangos sprendimas gali patenkinti klientų, kurie ateina į jūsų internetinę parduotuvę, kiekį? Talpa yra esminė funkcija.

Geriausiai suprojektuotos el. Prekybos platformos suteikia šį užtikrinimą, bet to nepakanka. Klientai tikisi personalizuotos patirties. Ar jie nori pamatyti produktus pagal jų geografinę vietą? Jie vertina el. Laiškus, pagrįstus ankstesniais pirkiniais.

Funkcionalumas tai sukuria.

Iššūkis jūsų svarstomos el. Prekybos platformai, kad ji galėtų pritaikyti klientų patirtį.

6. Paprastas naudojimas

„El. Prekybos platforma“ ir „Pirkinių krepšelio programinė įranga“ yra du skirtingi dalykai. Jie abu padeda valdyti internetinę parduotuvę ir tvarkyti mokėjimus, tačiau vienas yra kito pogrupis. Įsitikinkite, kad žinote, kurio jums reikia.

Jei jums reikia viso sprendimo, jums reikia el. Prekybos platformos. Tai apima prieglobą, dizaino šablonus, mokėjimų apdorojimą, prekybinius įrankius, rinkodarą, saugą ir kita.

Jei jau turite svetainę, jums gali prireikti tik būdo, kaip vykdyti verslą su klientais. Pirkinių krepšelio programinė įranga yra geriausias pasirinkimas.

Yra daugybė pardavėjų, kurie siūlo bet kurį variantą. Remkite atranką teisingu atsakymu į šį klausimą. Kaip lengvai reikia sąsajos, kad galėtumėte vykdyti savo internetinę parduotuvę? Tada įsidėkite į kliento batus. Ar pasirinktas sprendimas bus lengvas ir jiems?

7. Produktų katalogas

Jūsų produktų katalogas yra kiekvieno jūsų parduodamo elemento internetinė saugykla. Jis turi reklamuoti daiktus, kuriuos norite išstumti. Kartu tai turi padėti jūsų klientams rasti tai, ko jie ieško.

Laiku investuokite į duomenų laukus, kuriuos teikia e-komercijos platforma. Ar jie nelankstūs? Ar turėsite pakeisti? Tai sprendimas, kuris veiks prieš jus, o ne už jus. Teisingas pasirinkimas taip pat atsako į šiuos klausimus:

  • Ar katalogas gali atvaizduoti produktą su skirtingais požymiais? Ar yra apribojimų?
  • Kiek produktų kategorijų ir subkategorijų gali palaikyti katalogas?
  • Ar galite sudėti produktą ar pakategorę į daugiau nei vieną kategoriją be duomenų dubliavimo?
  • Ar galite susieti aksesuarus ir kurti paketus?

8. Parduotuvės dydis

Plytų ir skiedinio parduotuvėms taikomi dydžio apribojimai, tačiau jūsų internetinė parduotuvė ne, tiesa?

Teoriškai ne. Bet vis tiek reikia sekti atsargas. Tai padeda išsiaiškinti jums reikalingą pajėgumą. Tai šiek tiek sudėtingesnis, nei jūs galite pamanyti.

Jei parduodate penkis produktus, kurių kiekviena yra 20 skirtingų spalvų, turite nustatyti ir sekti 100 prekių. Kiekvieną prekę priskirsite raidiniu skaitmeniniu SKU (parduotuvių skyriumi)..

Populiariausios el. Prekybos platformos turi slankias kainas pagal parduotuvės dydį. Pavyzdžiui, pradinio lygio mėnesinė „Shopify“ kaina yra 14 USD, siūlanti 25 SKU. Atrodo dosniai, bet nepakaks jūsų penkių produktų iš 20 spalvų.

Patikrinkite, ar platforma, kurią planuojate naudoti, yra keičiama. Daugelis jų siūlo neribotą skaičių, todėl jums nereikės rūpintis, kad baigsis laikas.

9. Spektaklis

Svarbus greitis ir Aberdyno grupė turi duomenų tai įrodyti. Vienos sekundės vėlavimas įkelti laiką reiškia:

  • 11% mažiau puslapių peržiūrų
  • 16% sumažėjo klientų pasitenkinimas
  • 7% nuostolių dėl konversijų

Internetinės parduotuvės naudoja daugybę vaizdų. Jie turi laiko pakrauti. Siekdami optimizuoti tuos vaizdus, ​​kad jie būtų greitai įkeliami, bendradarbiaudami su savo e-komercijos platforma. Tai prasideda nuo tavęs, bet turi padėti ir tavo partneris. Ar jie padidins našumą tokiomis priemonėmis kaip turinio pateikimo tinklai (CDN)?

Jūsų internetinės parduotuvės duomenų bazė taip pat gali būti veiklos kliūtis. Ypač jei turite didelį pasirinkimą. Paklauskite el. Prekybos platformos, kaip jie tai supranta. Ir kol jūs atkreipiate jų dėmesį, paklauskite jų apie prastovos greitį. Tai turėtų būti kažkas, kuo jie nori pasigirti.

10. Atviro kodo ir priglobtas sprendimas

Atviras šaltinis dar vadinamas savarankiškuoju. Patalpinti sprendimai taip pat žinomi kaip SAAS (Software As A Service). Tai yra jūsų pasirinkimas, bet kuris jums tinka?

Tai priklauso nuo trijų pagrindinių veiksnių:

  • Jūsų biudžetas
  • Jūsų programavimo talentas
  • Jūsų parduotuvės funkcijos reikalavimai

Atsižvelgiant į šiuos tris samprotavimus, štai kodėl žmonės pasirenka priglobtą sprendimą:

  • Sąrankos kaina. Tai žemai. Pritaikymo išlaidos yra nedidelės.
  • Įgūdžiai. Galite paleisti ir prižiūrėti, kol turite tinkamų darbo kompiuteriu įgūdžių.
  • Hostingas. Jis įskaičiuotas į kainą.
  • Palaikymas. Pagalba yra telefono skambučio atstumas.
  • Atnaujinimai. Jokio darbo tavo gale. Jį išstūmė kūrėjas.

Štai kodėl žmonės pasirenka atvirąjį kodą:

  • funkcijos. Didesnis pritaikymo lankstumas.
  • Trečiųjų šalių programinės įrangos integracija. Jūs turite prieigą prie šakninių failų. Galite laisvai dirbti su bet kuo, kas jums patinka.

Biudžetas yra lemiamas veiksnys daugumai. Atviro kodo sąrankos išlaidos daro jį brangesnį. Pridėkite daugiau nuolatinės plėtros išlaidų. Tai vis tiek yra geresnis pasirinkimas, kai reikia visiško lankstumo.

11. Trečiųjų šalių integracija

Jūsų pasirinktas el. Prekybos programinės įrangos sprendimas gali pasiūlyti ne visas jums reikalingas funkcijas ar funkcijas. Jei jo nėra, turėsite jį prijungti prie sprendimo, kurį pateikia kažkas kitas. Trečiųjų šalių sprendimai prideda arba išplečia šias funkcijas:

  • Turinio valdymo sistemos. Tvarkykite klientų patirtį.
  • Įmonių valdymas. Tvarkykite pabaisų duomenis.
  • Mokėjimo teikėjai. Tvarkykite tai, kaip klientai moka jums.
  • Analitika ir testavimas. Tvarkykite, kaip parduodate savo klientams.
  • Geografinė vieta. Tvarkykite klientų patirtį pagal vietą.
  • Siuntimas ir adreso patvirtinimas. Tvarkykite įvykdymo logistiką.
  • Mokesčių apskaičiavimas. Tvarkykite vietinių ar visuotinių mokesčių laikymąsi.
  • Bendrinimas socialiniame tinkle ir apžvalgos. Tvarkykite, kaip klientai skleidžia žodį ir vertina jus.
  • Paieška. Tvarkykite, kaip žmonės suranda daiktus jūsų internetinėje parduotuvėje.
  • El. Pašto rinkodara. Tvarkykite, kaip palaikote ryšį su klientais.

Ne visada tobula atitiktis. Galite padaryti jį tobulu tol, kol žinosite, kad jūsų pasirinkta el. Prekybos platforma gerai žaidžia su kitais.

12. Rinkodara

E-komercija ne tik reiškia pardavimą. Sėkmingos internetinės parduotuvės sukuria personalizuotus santykius su klientais. Jūsų elektroninės prekybos platforma turi padėti jums suteikti pirkėjams didesnę vertę. Tai turi įvykti prieš jų apsipirkimo internete patirtį, jos metu ir po jos.

Tam jums reikės tinkamų įrankių. Ar jūsų el. Prekybos platforma gali pritraukti daugiau svetainės srauto? Ar ji taip pat gali paversti lankytojus klientais ir padidinti pakartotinių pirkimų skaičių? Ar ji gali išanalizuoti, kaip dolerių rinkodara prisideda prie esmės?

Susipažinkite su šiomis trimis sritimis, kad galėtumėte žinoti:

  • Kliento konversija. Devyni iš 10 lankytojų nieko neperka per pirmąjį apsilankymą. Ar jūsų sprendimas gali optimizuoti produktų puslapius ar siųsti el. Laiškus, kad gautumėte įtikinamų grąžinimo galimybių?
  • Suasmeninta pakartotinė rinkodara. Ar ji gali naudoti svetainės elgesį ir atskirų vartotojų duomenis? Norite, kad ši informacija suasmenintų el. Pašto kampanijas. Tai taip pat padeda kovoti su apleistais vežimėliais.
  • Pajamų stebėjimas ir priskyrimas. Ar tai gali sujungti taškus tarp rinkodaros pastangų ir faktiškai išleistų dolerių?

13. Mokėjimo šliuzai

Tai paslauga, automatizuojanti mokėjimo operaciją tarp jūsų ir jūsų pirkėjų. Pasirinkimas yra tinkamas, jei tikite atsakydami į šiuos klausimus:

Kaip planuojate paprašyti klientų įvesti išsamią informaciją apie mokėjimą jūsų svetainėje?

Jūs turite tris variantus.

  • A
    Mokėjimo forma jūsų svetainėje su išsami informacija į jūsų serverį. Tai yra sklandžiausias klientų aptarnavimo būdas, tačiau jame yra reikalingų saugos priemonių. Taip yra todėl, kad jis nėra saugus.
  • B
    „iFrame“ arba peradresavimas. Tai yra saugi forma, įrėminta jūsų svetainės puslapyje, arba ji peradresuoja klientus į priglobtą mokėjimo puslapį. Tai yra pats saugiausias pasirinkimas.
  • C
    Mokėjimo forma, esanti atokioje svetainėje. Mokėjimo duomenys, siunčiami iš naršyklės į saugų mokėjimo šliuzą (ne per jūsų serverį).

Jums reikia mokėjimo paslaugų teikėjo ar tiesiog mokėjimo šliuzo ir prekybininko sąskaitos?

Paskyros gavimas ištisų paslaugų teikėjo turi du privalumus. Tai lengviau, nei gauti prekybininko sąskaitą. Taip pat yra mažiau nustatymo ir mėnesinių mokesčių. Operacijų mokesčiai paprastai būna didesni. Eik su tuo, jei esi mažas prekybininkas.

Jei esate didesnis pardavėjas, galbūt jau turite prekybininko sąskaitą. Jums reikia technologijos, esančios tarp jūsų internetinės parduotuvės ir mokėjimo tinklų. Tiesiog eikite į „gateway“ variantą.

Ar suprantate mokesčius?

Mokėjimo šliuzai ir prekybininkų sąskaitos turi aptarnavimo mokesčius. Ne visi yra akivaizdūs. Paprašykite sudaryti visą tvarkaraštį, todėl nebenustebinsite.

Ar mokėjimo šliuzai daro tai, ko jums reikia??

Tarkime, jūs parduodate daiktą, už kurį reikia mokėti iš klientų periodiškai. Kai kurie mokėjimo šliuzai jums to padaryti negali padėti. Įsitikinkite, kad svarstomi mokėjimo šliuzai padės jums padėti klientams.

14. Plėtimas

Ne visiems reikia elektroninės komercijos platformos, palaikančios tūkstančius SKU. Ir galbūt nesiunčiate suaktyvintų el. Laiškų, pagrįstų krepšelio veikla. Bent jau ne šiandien. Poreikiai keičiasi. Įsitikinkite, kad jūsų el. Prekybos platforma gali padėti jums augti, nes ji yra keičiama.

Ne visada tai susiję su augimu. Jei prekiaujate sezoniniais produktais, ar galite sustoti ir mokėti mažiau? Mastelio keitimas turi veikti abiem kryptimis.

15. Ataskaitų teikimas ir analizė

Neįmanoma priimti pagrįstų sprendimų be įžvalgos. Jums reikia pamatyti, kas vyksta jūsų svetainėje. Duomenys yra tavo draugas. Norite el. Prekybos platformos, kurioje gausu ataskaitų ir analizės įrankių. Jie turėtų suteikti jums įžvalgos apie:

Užsakymo ataskaitos

  • Mokėjimas
  • Pakartokite pirkimus
  • Pardavimų tendencijos
  • Didžiausi klientai

Produktų ataskaitos

  • Labiausiai žiūrima
  • Produktyvumas
  • Populiariausios kategorijos

Eismo ataskaitos

  • Išsamiau
  • Raktinių žodžių analizė
  • Puslapio peržiūros
  • Šaltinis

16. Saugumo atitikimas

Tai yra svarbu. Kreditinių kortelių duomenų saugumas yra rimtas dalykas. Norite priimti mokėjimą tokiu būdu ir turite laikytis griežtų atitikties taisyklių. Jei PCI laikymasis jums yra svetima sąvoka, sužinokite daugiau čia.

Jūs taip pat turite žinoti viską SSL sertifikatai. Tai maži duomenų failai, leidžiantys naršyklėms apdoroti neskelbtinus sandorius, pvz., Pirkimus internetu.

Patalpinta el. Prekybos platforma rūpinasi, kad PCI atitiktų jus. Tai taip pat pasirūpins jūsų SSL sertifikato apsauga. Abu jie tampa jūsų atsakomybe, jei einate atvirojo kodo keliu.

17. SEO draugiška architektūra

Jūs jau žinote, kad paieškos sistemų užklausos yra tai, kaip klientai randa jūsų produktus. Paieškos sistemos optimizavimo (SEO) funkcijos skiriasi priklausomai nuo el. Prekybos platformos sprendimų. Tai svyruoja nuo bet kokio iki visko, ko jums reikia, ir jums gali tekti mokėti papildomai.

„Google“ internetines parduotuves vertina aukščiau, kai raktiniai žodžiai padeda pirkėjams rasti produktus. Jūsų platforma turėtų padėti lengvai sukurti ir pridėti šį turinį į naujus ar esamus puslapius. Nepakanka bendro SEO palaikymo. Ieškokite šių specifinių funkcijų:

  • Nepriklausomi puslapio URL
  • Nepriklausomos navigacijos nuorodos
  • Nepriklausomi puslapių pavadinimai
  • Nepriklausomi Meta aprašymai
  • Nepriklausomos vaizdų ALT žymės
  • Nepriklausomos H1 antraštės

Daugelis geriausių platformų tai siūlo, bet ne visos.

18. Patogus mobiliesiems

„Google“ mėgsta mobiliuosius. Į jo paieškos algoritmą dabar įtrauktas mobiliesiems pritaikytas kaip reitingo faktorius. Ar jūsų el. Prekybos platforma padės priimti mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių pirkėjus?

Programuotojai sukūrė elektroninę prekybą kompiuterių interneto naršyklėms. Ši struktūra yra per turtinga naršyklėms mobiliesiems. Atsakymas yra atsakingas dizainas. Tai optimizuoja viską nuo informacijos architektūros iki kasos proceso.

Dabar šiuos šablonus siūlo pagrindinės el. Prekybos platformos. Norėdami išlikti konkurencingi, jie privalo. Peržiūrėdami tuos šablonus ieškokite šių jautrių dizaino žymių:

  • Dideli mygtukai
  • Paprasta naršymas
  • Supaprastintas duomenų įvedimas
  • Intuityvus mobiliųjų funkcijų naudojimas

19. Parama

Jūsų internetinė parduotuvė dirba visą parą. Jei kažkas ne taip, neparduosite, kol problema nebus išspręsta. Kaip greitai galite sulaukti pagalbos?

Vien todėl, kad teikėjas sako, kad palaiko visą parą, visą parą, dar nereiškia, kad jis tiesiogiai veikia. Ir tai taip pat nereiškia, kad tai yra tiesioginis palaikymas telefonu. Po darbo valandų tai gali reikšti tik palaikymą pokalbyje.

Jūs negalite nugalėti tiesioginio žmogaus palaikymo, tačiau tai nėra vienintelis šaltinis. Pažvelkite į platformos žinių pagrindus. Tai dažnai nepastebimas šaltinis. Taip pat yra tinklaraščiai, forumai ir DUK. Forumuose taip pat rasite skundų ir nusivylimų. Didelė sritis, skirta problemoms palaikyti, gali būti raudona vėliava.

Palaikymas yra vienas iš tų dalykų, apie kuriuos galbūt negalvojate, kol jums jo neprireiks. Ne laikas atrasti, kad tai negalima po 10 val. arba savaitgaliais.

Už kainą

Internetiniai pirkėjai ne tik ieško kainos ir produkto. Jie tikisi pilnas aptarnavimas. Tai lūkestis, kurį turėtumėte atspindėti rinkdamiesi el. Prekybos platformą. Jūs pateiksite pirkėjų pasitenkinimą, ir būtent tai skatina pardavimus.

Pasidalykite savo nuoroda su mumis, kai jūsų internetinė parduotuvė atsidarys verslui!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map