11 nemokamų „WordPress“ papildinių, norint nustatyti el. Prekybos parduotuvę ir pradėti pardavinėti internetu

Augant apsipirkimui internetu, vis daugiau žmonių šiandien nori pirkti daiktus iš el. Prekybos parduotuvių. Tai nėra tikra staigmena, nes apsipirkti internetu yra patogu ir prieinama kaina.


Pagalvokite apie tai: nereikia apsirengti, įsėsti į mašiną, keliauti į prekybos centrą ar laukti valandų ilgomis eilėmis / eilėmis!

Nors „WordPress“ platforma leidžia lengvai įsteigti el. Prekybos svetainę, kad ji papildytų jūsų fizinį verslą arba kaip pagrindinę jūsų verslą, čia yra didžiulė papildinių biblioteka, specialiai sukurta supaprastinti ir automatizuoti jūsų skaitmeninės parduotuvės procesus..

Tačiau pasirinkus „WordPress“ papildinį, tinkantį jūsų verslo poreikiams, gali kilti painiavos. Galų gale yra tiek daug papildinių, iš kurių galima pasirinkti, kad sunku atskirti geriausius iš kitų.

Vis dėlto nesijaudinkite; ištyrėme ir pateikėme 11 geriausių (ir nemokamų) „WordPress“ papildinių sąrašą. Visi šie papildiniai gali pagerinti bendrą jūsų klientų apsipirkimo internete patirtį. Taigi, ar jūs pasiruošę? Pradėkime!

1. „MarketPress“

„MarketPress“ yra funkcijų turtingas, gerai suprojektuotas ir lengvai pritaikomas papildinys, parašytas profesionalių kūrėjų WPMU DEV. Kūrėjai sukūrė šį puikų papildinį, kad padėtų įmonėms pateikti malonų, paprastą ir gražų pirkinių krepšelio įspūdį vartotojams, nenaudojant jokių plėtinių ar priedų..

Įskiepis intelektualiai sujungia įvairių patikimų įskiepių galias į vieną, atskirą, atskirą el. Prekybos sprendimą. Kartu pateikiamos įvairios patrauklios ir patrauklios temos, kurias galite tinkinti be jokio kodavimo.

„MarketPress“ taip pat suderinamas su „Multisite“ ir „BuddyPress“. Tai reiškia, kad galite greitai sukurti savo skaitmeninių parduotuvių tinklą (pvz., „Amazon“ ir „eBay“) ir pasiimti tam tikrą procentą nuo kiekvieno pardavimo.

Aukščiausios klasės „MarketPress“ versija siūlo daugybę papildomų funkcijų, tokių kaip apskaičiuoti siuntimo moduliai, produkto personalizavimas, el. Prekybos stebėjimas ir visas mokėjimo metodų rinkinys..

2. „Cart66 Lite“

Anksčiau žinomas kaip PHPurchase, Cart66 yra labai efektyvus, saugus ir lengvas el. prekybos sprendimas, leidžiantis sukurti bet kokio tipo „PCI suderinamą“ svetainę. Parašytas „Reality66“ ekspertų, papildinys saugiai apdoroja kreditinės kortelės informaciją į jūsų mėgstamiausią mokėjimo šliuzą naudodamas „Mijireh Checkout“.

Dar įdomiau yra tai, kad „Cart66 Lite“ taip pat gali puikiai integruotis su „Amazon S3“ – tai leidžia jums be vargo parduoti savo skaitmeninius produktus..

Tiesą sakant, skirtingai nuo daugelio sudėtingų el. Prekybos papildinių, su kuriais susiduriate internete, šis yra galingas, tačiau be galo lengvas naudoti. „Cart 66 Lite“ siūlo daugybę valiutų ir pristatymo galimybių, kurios suteikia jūsų verslui visuotinį pripažinimą ir pasiekiamumą.

Tai taip pat apima daugybę galingų funkcijų, tokių kaip filialo platformos integracija, tinkinamų el. Pašto kvitų, pasirinktinių gaminių laukų ir dar daugiau. Jame yra beveik viskas, ko reikia norint susikurti savo skaitmeninę parduotuvę ir ją paruošti ir paleisti per kelias minutes!

3. Jigoshop

„Jigoshop“ yra patikimas, patikimas ir labai saugus „WordPress“ el. Prekybos papildinys, kurį sukūrė Jigowatt, JK interneto svetainių kūrimo agentūra. Papildinys labiausiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms (mažoms ir vidutinėms įmonėms) ir turi intuityvų prietaisų skydelį, kuris leidžia per kelias minutes nustatyti ir valdyti el. Prekybos parduotuvę.!

Turite daugiau nei 30 lengvai pritaikomų ir pilnaverčių temų, kurias galite pasirinkti beveik bet kuriai skaitmeninei parduotuvei įkurti.

Be to, galite perkelti savo internetinę parduotuvę į kitą lygį su šimtais galingų plėtinių. „Jigoshop“ taip pat turi daugybę ataskaitų teikimo funkcijų, kurios realiu laiku suteikia jums galimybę pamatyti, kaip veikia jūsų el. Prekybos parduotuvė. Vis dėlto tai dar ne viskas! Naudodami patogią ir nesudėtingą atsargų sistemą galite lengvai valdyti atsargas naudodami „Jigoshop“.

Nedaug žmonių žino, kad „Jigoshop“ iš pradžių buvo populiariausios internetinės internetinės platformos „WooCommerce“ šakutė. Tačiau kiekvieną dieną papildinys tampa vis populiaresnis.

4. „WooCommerce“

„WooCommerce“ yra galingas el. Prekybos papildinys, kurį sukūrė patyrę „WooThemes“ žmonės. Joje gausu įvairių moderniausių funkcijų, leidžiančių įmonėms paversti įprastą „WordPress“ svetainę pinigų uždirbančia el. Prekybos parduotuve..

Vienas geriausių šio papildinio dalykų yra mokamų ir nemokamų plėtinių bei temų rinkinys, kurį galite pritaikyti, kad patenkintumėte unikalius internetinės parduotuvės poreikius. Kaip minėta anksčiau, „WooCommerce“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ šiandien pasiekiamų nemokamų el. Prekybos papildinių.

Kai kurie iš geriausių prekės ženklų pasaulyje, pavyzdžiui, „Harley-Davidson“ ir „Entrepreneur“, jį naudoja. Šiuo metu papildinys valdo daugiau nei 30 procentų visų internetinių parduotuvių internete! Jūs turite pripažinti; palyginti su kitais ten esančiais papildiniais, tai yra keletas įspūdingų skaičių.

„WooCommerce“ papildinys siūlo daugybę naudingų funkcijų. Tai apima lanksčią sukabinimo sistemą, „PayPal Standard“ integraciją, lengvą atsargų valdymą, pardavimo ir apžvalgų ataskaitas, taip pat daugybę siuntimo galimybių.

Jei labai tinkinamas, patikimas ir intuityvus el. Prekybos papildinys yra tai, ko ieškote, „WooCommerce“ verta parodyti. Daugelis skaitmeninių parduotuvių ja naudojasi, ir iki šiol tai buvo įrodyta, kad kiekviena yra vertingas įrankis!

5. Lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

Paprastas, lengvas ir turtingas elektroninės komercijos sprendimas „Easy Digital Downloads“ leidžia nemokamai parduoti skaitmeninius atsisiuntimus per „WordPress“. Skirtingai nuo kitų papildinių, kuriuose yra keletas nenaudingų funkcijų, lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai teikia tik naudingiausias funkcijas, kad būtų lengviau parduoti savo skaitmenines prekes..

Viena iš pagrindinių savybių yra tvirta ataskaitų teikimo sistema, leidžianti lengvai analizuoti duomenų lenteles ir interaktyvią grafiką pamatyti visus jūsų įmonės pardavimus ir pajamas..

Kadangi papildinys atsižvelgia į „WordPress“ kodavimo standartus, tai, ko gero, yra labiausiai patogus kūrėjams e-komercijos sprendimas, kurį rasite! Tai reiškia, kad kūrėjams yra nepaprastai lengva pakeisti „Easy Digital Downloads“ kodų bazę.

Turėdami daugiau nei 200 plėtinių ir temų, iš kurių galite pasirinkti, galite pritaikyti EDD pagal savo parduotuvės poreikius. Tačiau jei jūs parduodate tik skaitmeninius produktus, EDD, be abejo, yra geriausias įmanomas pasirinkimas.

6. Ecwid

„Ecwid“ pirmiausia rūpinasi įmonėmis, kurios nenori sunkumų atidaryti visiškai naują svetainę. Pagrindinis šio papildinio bruožas yra tai, kad per kelias minutes galite pasiimti esamą svetainę ir greitai ją integruoti į „Ecwid“ sistemą..

Sistema taip pat atsispindės keliose kitose svetainėse, jei ketinate savo gaminius parduoti kitose žiniatinklio vietose. Tai leidžia valdyti visas svetaines iš vienos vietos, o ne perjungti iš kelių informacijos suvestinių. Kita ypatybė, kurią verta paminėti, yra galimybė įtraukti internetinę parduotuvę „Tumblr“, „Facebook“ ar bet kurioje kitoje socialinės žiniasklaidos platformoje.

„Ecwid“ e-komercijos papildinys yra populiariausia el. Prekybos programa „Facebook“; jis valdo daugiau nei 40 000 parduotuvių! „Ecwid“ siūlo keturis planus su nemokamu. Nors jame yra ribotų funkcijų, jo daugiau nei pakanka, kad galėtumėte lengvai ir be vargo parduoti savo produktus internete.

Geriausias dalykas šiame papildinyje yra tas, kai kiti jums siūlo nemokamą bandomąją versiją (tai reiškia, kad galų gale turite sumokėti), jis siūlo visiškai nemokamą planą..

7. WP el. Komercija

„WP eCommerce“ yra galingas „WordPress“ el. Prekybos papildinys, kurį sukūrė Gary Cao, Justinas Saintonas ir Danas Milwardas. Maždaug pastaruosius kelerius metus jis yra vienas iš papildinių, kuriais ypač lengva naudotis. Papildinys leidžia tinkinti CSS ir HTML, taigi jūs galite visiškai valdyti, kaip atrodo jūsų el. Prekybos parduotuvė.

Nesvarbu, ar jūsų įmonė parduoda prenumeratas, fizinę inventorių, narystę ar skaitmeninius produktus. WP el. Komercija turi viską, ko jums reikia, kad parduoti būtų lengva!

Turėdama daugiau nei 70 000 klientų ir parsisiuntusi 3 milijonus „WP eCommerce“ yra antras populiariausias įskiepis internete. Dar įdomiau dėl šio papildinio yra jo supaprastintas patikros procesas, kuris žymiai padidina jūsų internetinės parduotuvės konversijos koeficientą..

Be to, WP e-komercija gali būti integruota su daugybe siuntėjų ir mokėjimų tvarkytojų. Jei ieškote papildomų funkcijų, gausite jų daug, nusipirkę geriausius priedus ir atnaujinimus.

8. „iThemes Exchange“

„iThemes Exchange“ yra intuityvus, praplečiamas ir paprastas „WordPress“ el. prekybos papildinys, kurį sukūrė „iThemes“ ekspertai. Naudodamas patogią sąsają, papildinys palengvina produkto kūrimą. Ir, užuot sukūręs visą klientų duomenų bazę, kaip daro dauguma kitų papildinių, jis prideda informaciją apie klientą į savo puslapį naudodamas integruotą „WordPress“ vartotojo sistemą.

Ši funkcija leidžia efektyviau valdyti visus savo klientus, nes jūs galite redaguoti operacijas, pridėti pastabų prie klientų informacijos, taip pat absoliučiai lengvai peržiūrėti įsigytus produktus ir galimus atsisiuntimus..

Pradėti naudotis šiuo įskiepiu yra paprasta ir užtrunka tik keletą minučių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti papildinį, jį suaktyvinti, pasirinkti norimą mokėjimo procesorių, pridėti savo produktus ir pradėti pardavinėti! „Exchange“ naudoja „Stripe“ kaip savo integruotą mokėjimų šliuzą, kad pirkėjams būtų lengviau nei bet kada pirkti.

Papildinys taip pat aprūpinamas „PayPal Standard“, kaip pagrindinio priedo, palaikymu. Taip pat yra keletas temų, kurias galite pasirinkti, kad patenkintumėte savo specifinius poreikius!

Kiti nemokami elektroninės komercijos „WordPress“ papildiniai, skirti kurti internetinę parduotuvę:

9. e-parduotuvė

„EShop“, lengvai pasiekiamas „WordPress“ papildinys, pateikia daugybę metodų, kaip išvardyti produktus. Naudojant šį papildinį, labai lengva tinkinti parametrus ir pridėti produktų. Jau neminint paprastos sąsajos ir greito naršymo, klientams lengviau apsipirkti jūsų el. Prekybos parduotuvėje. Čia pateikiamos kelios pristatymo parinktys ir prekybininkų mokėjimo šliuzai. Taip pat rasite naudingų pirkinių statistiką!

10. Greita parduotuvė

Paprastas parduotuvės papildinys „Quick Shop“ turi įmontuotą palaikymą tiek el. Pašto, tiek „PayPal“ funkcijoms. Į puslapį pridedama šoninė juosta, kurioje rodomas lankytojo pirkinių krepšelis. Tai leidžia pirkėjams lengviau žinoti, kas yra jų vežimėliuose, kai jie naršo po kitas įsigyjamas prekes. Be to, naudodamiesi mygtuku „TinyMCE“, papildinys leidžia beveik pridėti produktų. Taip pat galite kurti produktų parinktis, išskleidžiamuosius sąrašus ir dar daugiau.

11. „ArtPal“

Kaip rodo pavadinimas, „ArtPal“ yra el. Prekybos papildinys, skirtas menininkams, kad jie galėtų savo šedevrus parduoti internetu. Papildinyje yra keletas pagrindinių funkcijų, tokių kaip profesionalus palaikymas parduodant B2B, lengva „PayPal“ integracija ir realiojo laiko pardavimo atnaujinimai. Jis išjungia prekę, kai tik ji parduodama, kad būtų išvengta pardavimo dubliavimo. Tiesą sakant, nesvarbu, ar parduodate sunkų produktą, ar savo kūrinį, jums patiks naudotis „ArtPal“!

Tau

Su tuo visi susiduria ir sudarydami nemokamų „e-komercijos“ „WordPress“ priedų sąrašą. Kaip matote, yra daugybė nemokamų „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti, norėdami paversti įprastą svetainę pilnaverte e-komercijos parduotuve, ir tam nereikės išleisti daug pinigų..

Jei norite, kad jūsų verslas pradėtų prekiauti skaitmenine laikmena, labai rekomenduojame atsižvelgti į aukščiau paminėtus papildinius. Šie papildiniai ne tik nemokami, bet jie taip pat supakuoti su būtinomis funkcijomis, kurių jums reikia, kad jūsų internetinė parduotuvė sulauktų didžiulės sėkmės.

Įdiegę tinkamus papildinius savo svetainėje, galite perkelti savo internetinę parduotuvę į kitą lygį, racionalizuodami ir automatizuodami daugelį jos pagrindinių procesų, lemiančių pelningumą. Tačiau, kaip visada, tai priklausys nuo jūsų naudojamo papildinio kokybės.

Taigi, ar yra kokių nors kitų nemokamų „WordPress“ papildinių, naudojamų el. Prekybai? Ką manote apie papildinius, kuriuos aprašėme aukščiau? Ar yra ką nors, ką norėtumėte pridėti? Prašome pranešti mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map