Shopify plussid ja miinused oma e-poe veebisaidi käivitamiseks

Kui olete oma poe toiteks parimat e-poe platvormi otsima asunud, satute tõenäoliselt Shopify poole. See on valdkonna juht ja on järjekindlalt hinnatud kolme parima platvormi hulka.


Kuigi Shopify on kindlasti muljetavaldav tööriist, võib teie vajaduste rahuldamiseks seal olla rohkem valikuid. Lisateave e-kaubanduse tarkvara plusside ja miinuste kohta, et saaksite teha parima ostuotsuse.

Shopify e-poe poodide ehitaja plussid ja miinused

SHOPIFY PROS

Ei saa eitada, et Shopify e-poe platvormil on pikk nimekiri plusse. Siin on vaid mõned olulisemad punktid.

Võtmed kätte lahendus: Shopify on karbist väljas. Te ei pea muretsema aja ja raha seadistamisse investeerimise pärast. Kui olete registreerunud, võite alustada oma poe kujundamist ja ehitamist.

Kiire ja lihtne seadistamine tähendab ka seda, et võite hakata müüma ja teenima tulu nii kiiresti kui võimalik. Te ei pea oma saidi ehitamiseks kulutama kuid ega isegi aastaid.

Olulised sisseehitatud funktsioonid

Hosting: Shopify kasutab teie poe käitamiseks nende võimsaid servereid. See tähendab ka, et nad saavad hakkama kõigi tehniliste probleemidega. Te ei pea muretsema oma serverite käitamise ja tõrkeotsingu pärast. Algajatele on see tohutu pluss.

Turvalisus: Shopify on PCI DSS-iga ühilduv. See tähendab, et need vastavad krediit- ja deebetkaartide turvalisuse standarditele. Teie kliendid võivad olla kindlad, et nende finantsteave on kaitstud.

Shopify vastab PCI DSS-ile

Lisaks on teie poes saadaval tasuta SSL-sertifikaat. See kaitsekiht töötab tundlike andmete krüpteerimisel. See on veel üks viis kaitsta ostjate teavet. Mõned e-kaubanduse veebisaitide ehitajad teevad teile sertifikaadi ostmise ja selle installimise eest maksmise.

SEO: Shopify juures on lihtne olla SEO ekspert. Nende sisseehitatud funktsioonid muudavad e-kaubanduse SEO praktiliselt lollikindel. Programm loob saidi automaatselt, integreerub kõigi täiendavate analüüsiprogrammidega ja võimaldab teil värskendada metakirjeldusi ja silte. Kõik, mida peate tegema, on tühikute täitmine ja teie sait käivitatakse otsingumootorisõbralikuna.

Shopify veebilehe SEO ekraani üksikasjad

Kasutusliidese liides: Kasutusmugavuse kõrged märgid ületavad disainifunktsioone. Kuigi toimetaja on suurepärane algajatele, nii ka ülejäänud armatuurlauale. Igaüks võib hõlpsalt oma tee leida. Organisatsioon on mõistlik ja seadistused on nii visuaalselt kui ka selgelt viidatud.

Rakenduste pood: Shopify rakendustepoes on tuhandeid lisandmooduleid, mida saate kasutada oma saidi funktsioonide laiendamiseks. Kuigi mõned neist nõuavad ühekordset tasu või igakuist tellimust, on paljud neist täiesti tasuta. Uute rakenduste pidevalt lisamisega pole teie tegemistele piiranguid.

Shopify App Store

Shopify POS-i rakendus: Shopify ületab veebimüügi. POS-rakenduse abil saate tooteid otseüritustel hõlpsalt müüa. Viige oma tooted turgudele, laatadele, hüpikakendele ja muudele koosviibimistele. Rakendus teeb tehingute tegemise hõlpsaks lennult.

Kiirus: Kiire laadimisaeg on oluline mitmel põhjusel.

 • 1. Otsingumootorid premeerivad saite kiirema laadimisajaga. Aeglased serverid võivad teie paremusjärjestust negatiivselt mõjutada.
 • 2. Veebipoes ostjad on kannatamatud. Potentsiaalse kliendi lahkumine teie lehelt ei nõua palju. Kui peate oma veebisaidil ootama, võib need minema viia.
 • 3. See tundub ebaprofessionaalne. Hea esmamulje korral on teil ainult üks võimalus. Aeglane sait ei tõsta teie saidi vastu usaldust.

Klienditugi: Shopify kliendina on teil ööpäevaringne juurdepääs klienditoele. Nendega saate ühendust võtta järgmisel viisil:

 • Telefon
 • E-post
 • Reaalajas vestlus
 • Twitter
 • Facebook

Shopify suurepärased klienditoe võimalused.

Samuti on teil ettevõtte omanikuna juurdepääs mitmesugustele CRM-i tööriistadele. Neid saate kasutada meeldiva ostukogemuse loomiseks ja tellimuste haldamiseks. Kõik need funktsioonid on sisseehitatud ja kasutamiseks valmis alates esimesest päevast.

Olulised turundusriistad: Kui teil on sait, on aeg hakata oma tooteid turustama. Shopify abil on teie lehtede optimeerimine saidikaartide, metasiltide, kirjelduste ja sotsiaalse meedia integreerimise abil lihtne. Muud turundusvahendid hõlmavad järgmist:

 • Klientide jälgimine ja aruandlus
 • Võimalus luua tutvustusi ja pakkuda allahindlusi
 • Infolehe ja e-posti mallid
 • Blogi võimalused
 • Vastuvõtlik disain mobiilseadmetele
 • Ulatuslik rakenduste pood

Teil on olemas kõik vajalik kõikehõlmava turunduskampaania läbiviimiseks. Kõiki lisatööriistu saab lisada rakenduste poe kaudu. Seal on palju tasuta ja mõistliku hinnaga võimalusi.

Kujundus

Shopify mallide pood

Veebipoe käivitamise üks suurimaid kulusid on arendaja palkamine teie saidi kujundamiseks. Tunnitasu võib alata 100 dollarist ja ulatuda tunduvalt üle 200 dollari. Kopsaka arve kogumine ei võta kaua aega. See jätab kohandatud disainilahenduse paljude startupide hinnaklassist välja.

Õnneks pole Shopify puhul vaja professionaalset arendajat. Igaüks saab saidi luua. WYSIWYG-redaktor teeb lehtede kohandamise lihtsaks. Te ei pea muudatuste tegemiseks teadma, kuidas kodeerida.
Kui teil on probleeme, võite võtta ühendust klienditoega või kasutada nende ressursitööriistu. Need pakuvad:

 • Ulatuslikud KKK lehed
 • Kogukonna foorum
 • Teadmistebaas
 • Veebilehtede loomise ülikool.

Platvorm sobib suurepäraselt algajatele, kuid piisavalt mitmekülgne kogenenumatele ettevõtjatele.

Vastuvõtlik veebisaitide kujundamine

Shopify tundlikud mallid.

Enamik ostjaid kasutab sirvimiseks ja ostude tegemiseks oma mobiilseadmeid. Kui teie veebisait ei reageeri, näete müügi teisendamist. Shopify pakub reageeriva kujundusega teemasid, nii et teie veebisait näeks hea välja telefonides, tahvelarvutites ja sülearvutites. Kliendid saavad teie tooteid hõlpsalt vaadata ja maksta kus iganes.

Palju tasuta teemasid

E-kaubanduse platvormid pakuvad pakutavate tasuta teemade arvu väga erinevalt. Shopify kuulub selle kategooria vahemikku. Praegu saate valida 10 tasuta teema vahel. Lisatasu teemade hind on vahemikus 80–150 dollarit. Ehkki 10 ei pruugi kõlada palju, on nende tasuta teemade kvaliteet konkurentidest palju kõrgem.

Shopify veebisaidi mallid

Samuti aitab see, et Shopify tasuta teemad on hästi kavandatud ja hõlpsasti kohandatavad. WYSIWYG-redaktor võimaldab teil teha lihtsaid lohistamise ja nihutamise muudatusi. Teema koodile saate juurde pääseda ja üksikasju kohandada HTML-i või CSS-i abil. Reguleerige suurust, vahetage värve ja lisage pilte hõlpsalt.

Lisandmoodulid

Tarkvara Shopify teine ​​eelis on see, et nad laiendavad pidevalt oma rakenduste poodi. Kui te ei leia kindlat tööriista või rakendust, on tõenäoline, et see on varsti saadaval. Nad otsivad pidevalt võimalusi klientide vajaduste täiustamiseks ja rahuldamiseks.

Shopify paindlik tarkvaraplatvorm kasvab koos teiega ja muutuval turul veelgi. Praegu on valida tuhandete pluginate vahel ja see arv kasvab iga päevaga.

Ka Shopify on integreerimisprotsessi sujuvamaks muutnud. Kui olete rakenduse ostnud või alla laadinud, on seda lihtne kohe käivitada. Tavaliselt on seadistusega vähe või üldse mitte. Poe funktsionaalsuse laiendamine võtab vaid mõne klõpsu.

SHOPIFY CONS

Hinnakujundus

Võib-olla olete märganud, et turul on üsna palju tasuta ise hostitavaid võimalusi: Magento, Zen Cart, PrestaShop. Kuigi tasuta silt võib tunduda ahvatlev, on saak käes. Nende e-poe ostukorvide kasutamiseks peate sujuvalt kodeerima. Vastasel juhul peate oma poe kujundamiseks palkama arendaja. Sel juhul kaob tasuta hind kiiresti.

Lisaks võivad ise hostitud valikud sisaldada ka varjatud tasusid. Võimalik, et peate tasuma makseväravate, turvasertifikaatide ja muude Shopify sisseehitatud funktsioonide eest.

Põhimõtteliselt on isemoodi majutatud valikud parimad neile, kellel on tehnilisi teadmisi. Kui olete algaja, on Shopify ikkagi suur väärtus. Igakuine tellimus on väärt oma saidi kiireks kujundamiseks väärt kuupõhist tellimust.

Kohandamise raskused

Mõned kasutajad kurdavad, et Shopify teemasid on keeruline kohandada. Shopify leiutas oma kodeerimiskeele, mida nimetatakse vedelaks. Kui olete teiste keeltega harjunud, on seal õppimiskõver.

Negatiivne külg on see, et te pole vedeliku kasutamisse lukustatud. Kasutajatel on endiselt võimalus muudatuste tegemiseks kasutada HTML-i, CSS-i ja JavaScripti. Probleeme võivad tekkida vaid need, kes loodavad PHP-le.

Turundusriistad on väga põhilised

Veel üks levinud etteheide on see, et sisseehitatud turundusriistad on liiga põhilised. See on siiski raske argument, et seda kinni pidada. Shopify saidid on sisseehitatud kõigi vajalike tööriistadega. Lünga olemasolu korral peate vaid külastama rakenduste poodi. Kõigil kasutajatel on piiramatu juurdepääs parimatele saadaolevatele turundustööriistadele.

Organisatsioon

Shopify on kategooriate nimede osas teinud huvitava valiku. Need võivad tekitada segadust ja raskendada saidil navigeerimist. See võtab ära kasutajakogemuse ja loob tarbetu õppimiskõvera. Kuigi sellest vastusest on kerge üle saada, on see siiski tüütu.

Ränne

Kui otsustate platvorme vahetada, ei tee Shopify seda hõlpsalt rändama. Kuigi see on tavapärane praktika, võib see tähendada ka osa teie poe teabe kaotamist. Parim, mida võite loota, on saidi CSV-eksport. See on hea põhjus, et võtta e-kaubanduse platvormi valimiseks aega. Kasutage kõiki tasuta prooviversioone, nii et te ei pea tee ääres rändamise pärast muretsema.

Kes on Shopify parim?

Shopify sobib tegelikult hästi enamikule sealsetele inimestele, kes soovivad veebipoe loomist alustada. See on mõeldud enamusele inimestele, kes koodi ei tea. See tähendab kaupluse kujundamisel ja arendamisel tohutut kokkuhoidu. Põhimõtteliselt võib igaüks poe luua ja paari tunni jooksul käivitada.

Shopify on ka üks parimaid hinnakujunduskavasid turul. Saate vastavalt vajadusele täiendada ja alandada. Isegi põhiplaan sisaldab kõiki vajalikke funktsioone ja juurdepääsu rakenduste poodile. Krediitkaarditasud on küll standardsed.

Kaupluste alternatiivide ostmine

Kuigi Shopify on suurepärane platvorm, mis kõneleb tohutut publikut, on seal ka muid võimalusi. Shopioni edetabelis on Volusion, BigCommerce ja Magento sageli tipus. Ja mõjuval põhjusel. Kõik need platvormid konkureerivad sama turu osa pärast. Nad kõik teevad kõvasti tööd teie ettevõtte teenimiseks.

Lõpuks tuleb aga Shopify tarkvara platvorm välja mitmel põhjusel:

 • 1. Parimad teemad. Kuigi teistel suurtel mängijatel võib olla rohkem teemasid, on Shopify teemad paremini kujundatud ja professionaalsema ilmega. Muidugi, see on täiesti arvamuse ja isikliku maitse küsimus. Kui soovite ise näha, kasutage tasuta prooviversioone, et mõnda ringi vaadata.
 • 2. Super kasutajasõbralik. Magento on avatud lähtekoodiga programm, mis nõuab teatavaid tehnilisi teadmisi. BigCommerce ja Volusion pakuvad toimetajaid pukseerimiseks, kuid Shopify saab kasutamise lihtsustamiseks kõrgeid hindeid.
 • 3. Piiramatu funktsioonid. Shopify puhul ei pea te kunagi muretsema ülekülluste pärast. Saate lisada nii palju tooteid kui soovite ja nautida piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust. Uuendatud paketi eest pole vaja maksta.
 • 4. Klienditeenindus. Shopify seab standardi suurepärasele klienditeenindusele. Kasutajatel on pikk loetelu võimalustest, kuidas ööpäevaringselt ööpäevaringselt esindajani jõuda. Muud platvormid panevad otsese juurdepääsu eest rohkem maksma.
 • 5. Pidevad värskendused. Kui uurite Google’i suundumusi, on Shopify jätkuvalt veojõu. Tema konkurendid ei vea ka päris hästi. Suur osa sellest on tingitud Shopify pühendumusest selle funktsioonide täiustamiseks. Shopify jätkab turuga kohanemist ja uute funktsioonide lisamist vastavalt vajadusele. Te ei pea muretsema selle aegumise pärast.

Kuigi Shopify paistab silma parima valikuga algajatele, kellel pole kodeerimise kogemust, ei tähenda see, et see oleks parim valik kõigile. Kui teil on kodeerimise kogemust, võite leida, et Magento on hõlpsamini kohandatav. Või võite leida ideaalse teema BigCommerceis.

Shopify omab küll suurt meelt, kuid enne platvormile pühendumist on alati teie huvides sisseoste teha.

Järeldus: kas plussid kaaluvad miinused üle?

Kahtlemata. Tegelikult ei hoia paljud kasutajate mainitud miinused tegelikult veojõudu. Mis tahes puudused mõjutavad ainult väga väikest osa kasutajatest.

Tavalisel inimesel pole kunagi olnud lihtsam veebipoodi kujundada ja käivitada. See on suurepärane uudis ettevõtjatele kogu maailmas.

Nii tehniliste teadmiste kui ka eelarve osas pole enam suuri tõkkeid. Umbes 30 dollari eest kuus võib igaüks, kellel on arvuti, ehitada Shopify kaudu professionaalse veebisaidi. On hea aeg omaette välja lüüa ja Shopify on selle liikumise suur osa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map