Shopify Plus: ettevõtte poodide tarkvara ülevaade

Shopify Plus on hostitud pilvepõhine ettevõtte e-kaubanduse platvorm, mis on mõeldud suuremahulistele veebimüüjatele, kes peavad oma klientide nõudmistega sammu pidama. Shopify Plus pakub mastaapsust ja paindlikkust paketis, mis laseb oma klientidel keskenduda oma ettevõtte jaemüügi poolele, mitte selle käitamise tehnilistele vajadustele. Shopify Plussi praeguste klientide hulka kuuluvad Red Bull, Budweiser ja General Electric.


Shopify Plus e-poe platvorm

Täielikult hostitud SaaS-i poodiplatvormi ülevaade

Kui teil on või olete ehituses, veebipood ja teid huvitab kaupluse osa palju rohkem kui veebipood; täielikult hostitud SaaS-i e-kaubanduse platvorm võib olla just see, mida vajate.

SaaS tähistab tarkvara kui teenust. Sellega saate juurdepääsu kogu teie poe käitamiseks vajalikule tarkvarale ja arvutiserveritele, kus peate e-kaubanduse tarkvara käitama..

See tuleb pakendina kuutasu eest koos inimestega, kes hoiavad arvutit tõhusalt töötamas, teie andmete turvalisuse tagamiseks värskendatud turbe ning tarkvara hooldust ja värskendusi; lühidalt öeldes tehniline veebipool. Seda teenust nimetatakse ka tellimusteenuseks, kuna maksate kuutasu.

Teil jääb üle keskenduda poe poolele – veebipoe seadistamine, turundus, reklaam, klienditugi, laoseisu kontroll ja kõik muu, mis jaemüügiga seotud. Teie veebipõhine osalus on värskendada oma e-poe poodide veebilehtede sisu, kõike, mida klient näeb, ja jälgida, kuidas teie ettevõttel läheb..

Ettevõtte e-kaubandus

Ettevõtte e-kaubandus tähistab neid jaemüüjaid, kelle müük ületab umbes 500 000 dollarit aastas. Mõned e-kaubanduse tarkvaraettevõtted seavad selle dollari väärtuse veelgi kõrgemaks.

Ettevõtte taseme määramise võti on mahukas liiklus ja eeldatav tugev kasv. Need jaemüüjad vajavad e-kaubanduse lahendust, mis kasvab kiiresti koos nendega ja suudab toime tulla oma ettevõtte sagedasemate teravustega.

Shopify Plussi eelised

Vaiba ja kodu sait töötab Shopify Pluss

Areng & Hoolduskulud

See on lihtne: kõik arendus- ja hoolduskulud on valikulised. Shopify Plus meeskond hoolitseb teie veebipoe haldamise tehnilise poole eest – turvalisuse, hoolduse, värskenduste, süsteemi tõhususe ja teie teabe säilitamise eest hoolitsetakse ja optimeeritakse.

Teie valikulised arenduskulud on siis, kui soovite palgata kellegi, kes seadistaks teie veebipoe või muudaks selle teie jaoks Shopify Plusis. Meil on rida artikleid, mis tuvastavad ettevõtte poolt akrediteeritud Shopify Plussi eksperdid, kes saavad seda teie heaks teha.

Prognoositav hinnakujundus

Teate, kui palju teie Shopify Plus veebipoe pidamine teile kuus maksma läheb. Teie igakuised hinnakujundusplaanid on etteaimatavad ja ettevõttega eelnevalt läbi räägitud. Kindlat hinda ei ole, kuid mitmesugused aruanded on näidanud, et alghind on umbes 1200 dollarit kuus ja tõuseb sealt sõltuvalt sellest, millist teenindust ja liikluse taset vajate.

Teie igakuiste kulude prognoositavus jätkub, kuna Shopify Plus plaanil puuduvad müügitehingute tasud. Muidugi, peate ikkagi maksma oma krediitkaarditasud, kuid Shopify Pluss ei pea seda lisatasu kehtestama.

Võrrelge seda hostimata valiku ettearvamatusega, mille puhul maksate hostimistasu pluss maksevärava tehingutasud pluss teie arendaja, kes proovib sammu pidada kõigi tarkvara muudatustega ja veenduda, tõesti ettearvamatuid tasusid et kõik töötab ikkagi koos.

Ja mis hind on meelerahu teile murettekitava tehnilise keskkonna jaoks?

Shopify pakub tasuta 14-päevast prooviversiooni mille jaoks ei pea te neile krediitkaardinumbrit andma.

Ettevõtte klassi omadused

Shopify omab kõiki ettevõtte e-kaubanduse platvormil oodatavaid funktsioone. Nende hulka kuulub automatiseeritud saatmine, tellimuste printimine ja otsevood raamatupidamis-, laoseisu- ja muudesse haldussüsteemidesse.

Mõned kõige tähelepanuväärsemad funktsioonid on järgmised:

 • 99,9% serveri tööaeg; 200 terabaiti salvestusruumi ja üle 7000 protsessorituuma
 • piiramatu ribalaius ning piiramatud tooted ja müügimahud
 • 70 makseväravat, sealhulgas Bitcoin
 • üle 1000 rakenduse App Store’is
 • võimalus luua oma rakendusi ja laiendusi API ja arendusriistade kaudu
 • toetab Google’i täiustatud e-kaubanduse analüüsi mootorit

Konto haldamine

Shopify Plus eemaldab pettumuse mitme klienditoe meeskonna liikmega suheldes, määrates teile oma spetsiaalse kontohalduri. See inimene on teie ainus kontaktpunkt kõigis teie Shopify Plussi kaupluses sisalduvates küsimustes, muredes ja vajadustes.

Shopify Plus valge kinnaste teenus

Teie kontohaldur õpib teie ettevõtet tundma ja teab teie poe ajalugu. Samuti teevad nad teiega koostööd poodide kohandamiste tegemisel, mis pole standardses tarkvaras saadaval.

Shopify Plussi tellijatel on samuti juurdepääs Shopify ööpäevaringsele telefonitoele koos Shopify Plussi prioriteetse tugiteenuse telefoninumbri ja e-posti aadressiga.

Üks fookuspunkt on ka hostitud e-poe platvormi kasutamise eelis. Arendusmeeskonnal on vaid üks fookus – Shopify Plus ühel platvormil. See ei pruugi tunduda suur asi, kuid paljud veebiarendusettevõtted töötavad erinevatel platvormidel ja keeltes, mis jagab nende aja, fookuse ja anded.

Shopify Plussi meeskonna aeg on keskendunud ühele inimesele ja nad on oma tegevuses väga kogenud. Selle tulemuseks on teie probleemide kiirem lahendamine ja lahendamine.

Skaleeritav platvorm

Ettevõtte e-kaubanduse mõte on toetada suure liiklusega ettevõtteid ning arvutiserverid peavad selle probleemiga toimetulemiseks tõhusalt ja usaldusväärselt töötama. Sa ei taha selle pärast muretseda; peaksite muretsema, kas teie äriprotsess ja varud saavad hakkama kõigi nende uute klientide ja tehingutega.

Shopify Plusil on olemas riistvara ja toetav infrastruktuur, et kõigi oma klientide jaoks turvaliselt käsitseda suurel hulgal e-kaubanduse tehinguid. Nad saavad korraga hakkama sadade tuhandete tehingutega ja töökindlus on 99,9%.

Shopify Plus ei sea piiranguid müügimahule, ribalaiusele ega paljudele teie toodetele, nii et saate lihtsalt kasvada. Ja ükskõik kui palju te ka ei kasvaks, ei satuks teie sait krahhi.

Integreeritud ja äärmiselt kohandatav

Shopify Plus integratsioonid ja kohandamine

Teil ei pea olema Shopify Plussi poe esiküljel küpsisefreesi, kuna saate malle oma soovitud viisil kohandada. Ja sama kehtib ka funktsionaalsuse kohta. Shopify Plusil pole kõiki tööriistu, mida iga klient vajaks, et sellesse otse sisse ehitada – see muudaks selle äärmiselt kohmakaks platvormiks.

Kas vajate sihitud e-posti turunduskampaaniat või klientide premeerimisprogrammi? Shopify Plussi on lihtne laiendada koos muude tootjate pakutavate laienduste ja integratsioonidega. Näiteks NetSuite ja SAP pakuvad hõlpsalt integreeritud tarkvara.

Saate oma Shopify Plus poodile funktsioone lisada ka laiendite kaudu, mis on põhikoodile kleebitud väikesed kooditükid.

Shopify Plusil on App Store, kus on hästi valitud valik, kus on üle 1000 rakenduse, mille vahel valida. Mõned rakendused ja laiendused on ise installimiseks piisavalt lihtsad, kuid teised võivad vajada arendaja abi.

Shopify Plus on välja lasknud skriptid, mis võimaldab arendajatel kirjutada platvormi jaoks oma kohandamised. Nii et kui suudate sellest unistada ja arendaja leida, saate soovitud funktsionaalsuse.

Turvalisus (ühildub PCI-ga)

Shopify Plusil on samal tasemel turvalisus kui pankades – 1. taseme PCI DSS. See on turvalisuse kuldstandard. Shopify Plus rakendab nende andmete pidevat riskianalüüsi ja iga-aastaseid kohapealseid hinnanguid.

Kliendid tunnevad end eriliselt

Standardne Shopify platvorm suunab kliendid kassasse Shopify veebidomeeni alla, millel puudub e-poe välimus; ilma kaupluse kaubamärgi või veebisaidil navigeerimiseta. See parimal juhul ajab kliendid segadusse ja halvimal juhul peletab neid ostu lõpetama.

Shopify Plussi ostjad seevastu jäävad teie poodi kassasse, nii et neil on turvalisus ja enesekindlus, nähes, et nad ostavad teie käest.

Teine viis, kuidas klient end erilisena tunneb, on kiirus, millega saate lahendada kõik kaebused või probleemid, mis neil on teie poe suhtes. Teie otsene suhe oma kontohalduriga on selle oluline osa ja võib märkimisväärselt aidata teil luua positiivset kliendikogemust omaenda klientidega.

Mitme kanaliga müügifunktsionaalsus

Shopify Plusiga müüakse kõikjal

Olenemata sellest, kas laiendate oma tellise- ja mördikauplust veebipiirkonda või lähete üle olemasolevast veebipoest, on võime müüa mitu kanalit sageli ettevõtte tasemel ettevõtete kasvu võti.

Shopify Plusil on müügikoha funktsioon, mis võimaldab linke luua reaalainete poodidesse, et saaksite oma füüsilises kaupluses veebis müüa. Turunduse laiendamiseks võite müüa ka sotsiaalmeediaplatvormidel, näiteks Facebook ja Pinterest.

Need jaemüüjad, kes kaaluvad ülemaailmset laienemist, on huvitatud enam kui 70 erinevast makseväravast, mida Shopify Plus pakub, sealhulgas Bitcoin, mis võimaldab teil müüa mitmes geograafilises piirkonnas.

Turundussõbralikkus

Kaupluse Shopify Plus loomiseks on teil juurdepääs kõikidele Shopify teemadele ja kõik teemad on mobiilile reageerivad. See tähendab, et teemad tuvastavad mobiilseadme ekraani suuruse ja kohandavad vastavalt nende enda suurust. See on hea kõigile teie klientidele ja otsimootoritele, kes eelistavad selle funktsiooniga veebisaitidele otsingutulemusi.

Shopify Plus on loodud turundajate elu lihtsamaks muutmiseks. Poe kliendipoolse külje loomine ja värskendamine on lihtne ja arusaadav ning kõik, mida vajate, on armatuurlaual juurdepääsetav.

Stseenide taga on sama lihtne analüütikat juhtida, et krigistada nii külastuste ja konversioonide statistikat kui ka müüginumbreid; ja teil on mitmekesine valik aruandeid, mida kasutada.

Rahvusvaheline kasutuselevõtt

Paljud ettevõtte tasemel e-kaubanduse ettevõtted sisenevad maailmaturule ja Shopify Plus teeb selle hõlpsaks. Rahvusvahelise turunduse sisseehitatud funktsioonide hulka kuuluvad geo-sihtimine, keele- ja valuutariistad.

Shopify Plus puudused

API või kohandatud taustaprogrammi piirangud

Mis tahes hostitud platvormi kasutamisel on teil alati lubatud teha muudatusi. Shopify Plus pakub suurel hulgal kohandamist kliendile suunatud poolelt, kuid piiratud võimalust taustapõhja muutmiseks. Teil pole juurdepääsu FTP-le ega andmebaasile – kõik peab toimuma kasutajaliidese või API kaudu.

Kui kasutate näiteks mõnda konkreetset varude pakkujat ja tarkvara ei integreerita hõlpsalt Shopify Plusiga, peate palgama arendaja, kes teeks kõvasti tööd, et integreerimine toimiks.

Platvormi lukustus

Kui olete oma Shopify Plus kaupluse välja töötanud või oma Shopify poe sinna migreerinud, olete lukustatud, ükskõik, mis juhtub Shopifyga kui ettevõttega. Kui otsustate oma poe kuhugi mujale kolida, võite võtta ainult teabe, mida Shopify Plus võimaldab teil eksportida.

See on tegelikult kõik teie andmed, kuid see pole siiski sama, mis omada juurdepääsu FTP-le ja kõigile teie enda serverite andmebaasidele.

Samuti peate Shopify Plusi kasutamise osas arendama ettevõttesiseseid teadmisi. Poe kohandamine ja haldamine eeldab, et keegi õpiks Shopify Plusi plusse ja külgi ning arendaks välja mõned platvormipõhised teadmised. Shopify kasutab oma kodeerimiskeelt Liquid, nii et HTML-i või CSS-i tundmine ei aita siin.

Piiratud allahindluse võimalused

See on piirang teie e-poes allahindluste määramisele. Allahindlust saate seada ainult ühele tingimusele korraga: kollektsioonile või tootele või hinnale. Näiteks ei saa te allahinnata kõiki üksusi, mis ületavad 20 dollarit 10%. Sõltuvalt sellest, kui palju kärpeid kavatsete pakkuda ja kuidas soovite neid struktureerida, võib see olla tõsine mure.

Shopify Plus konkurendid

Shopify Plus vs Magento Enterprise

Shopify Plus ja Magento Enterprise Edition on otsesed konkurendid ettevõtte e-kaubanduse valdkonnas. Peamine erinevus on see, et Shopify Plus on hostitud lahendus ja Magento Enterprise on ise hostitud, nii et peate tarkvara leidmiseks leidma veebimajutusteenuse.

Minge üle e-poe platvormile Shopify Plus

Magento pakub ka hostitud versiooni Magento Enterprise Cloud Edition. See platvorm kasutab sama koodbaasi ja pakub sama paindlikkust kui Magento.

Nii Shopify Plus kui ka Magento Enterprise vastavad PCI turbe nõuetele, millel on 1. taseme PCI DSS sertifikaat. Peamine erinevus on see, et hostitud platvormina hoolitseb Shopify Plusi meeskond teie eest turvalisuse eest.

Magento abil vastutate andmeturbe eest ja kõik rikkumised selles on teie mure ja vastutus. Nende jälgimine ja parandamine võtab aega ja vaeva, rääkimata kõigist muredest.

Veebipoe värskendamine peab olema lihtne ja arusaadav. Tootekirjeldused, veebisaidi koopia redigeerimine, kliendivormide ja kogu muu kliendile suunatud sisu lisamine peavad olema õiged ja õigeaegsed.

Lisaks vajate analüütikat, et jälgida oma müüki, millised on teie konversioonimäärad, kuidas teie sotsiaalmeedia kampaaniad toimivad ja mass muud turundusteavet.

Shopify Plusi abil pääsete kõige selle funktsioonidele juurde oma halduspaneelilt. Magento Enterprise’il pole ühtegi neist funktsioonidest vaikimisi, ehkki saate neid laienduste kaudu lisada või saate ka ise luua. Magento Enterpriseil on siiski viiteid või tütarettevõtete turustamist käsitlevaid laiendusi.

Otsimootorite optimeerimine on veebimüügis sageli tähelepanuta jäetud osa. Üle kolmandiku kõigist ostudest tehakse esialgsetest veebiotsingutest. Versiooni 2 ja nüüd versiooni 2.1 juurutamisega on Magento Enterprise võrdsustatud Shopify Plussi ja SEOga.

Mõlemad platvormid pakuvad piisavalt vahendeid enam kui piisavaks SEO jaoks ning hõlmavad ka võimalust integreeritud ajaveebi ja sotsiaalsete jagamisnuppude jaoks.

Laevandus on mis tahes veebiettevõtte võti ning nii Shopify Plus kui ka Magento Enterprise integreeruvad enamiku peamiste saatmisprobleemide, sealhulgas USPS-iga. Shopify Plus ei seo end aga DHL-iga.

Kuna Magento Enterprise on ise hostitav platvorm, on tugi ja rakendused selle kasutajate edu saavutamiseks hädavajalikud. Foorumite moderaatorite ja kaastöötajate, samuti rakendusi ja laiendusi kirjutavate arendajate kogukond on tugev.

Shopify Plusil on rakenduste pood, kus on üle 1000 kolmanda osapoole rakenduse, ja väga tugev klienditoe meeskond, kellele teil on eelisjuurdepääs.

Shopify Plus vs BigCommerce Enterprise

Migreerige oma olemasolev BigCommerce pood Shopify Plussi

BigCommerce on Shopify üks peamisi konkurente hostitavas pilvepõhises e-kaubanduse valdkonnas. BigCommerce Enterprise identifitseerib end jaemüügiettevõtetega, kelle käive aastas on vähemalt miljon dollarit. Nende klientide hulka kuuluvad Toyota, Gibson ja Payless Shoesource.

Nii Shopify Plus kui ka BigCommerce Enterprise armatuurlauad põhinevad nende vastavatel standardsetel e-kaubanduse platvormidel – ja neid mõlemaid on lihtne kasutada. (Vaadake meie arvustusi Shopify ja BigCommerce kohta.)

Mõlemal platvormil on funktsioonid otse karbist välja ja nende rakendamine on lihtne. Shopify Plus kasutab omaenda kodeerimiskeelt nimega Liquid ja selle valimisel tehniliselt kaldu on olemas õppimiskõver. Kuni viimase ajani on BigCommerce Enterprise’i mallide redigeerimine esitanud kaebusi, kuid uus Stencili teemaredaktor lihtsustab protsessi.

Shopify Plusil ja BigCommerce Enterprise’il on sarnased funktsioonid piiramatu ribalaiuse ja mastaapsusega ning 99,99% tööajaga. Mõlemad võimaldavad teil müüa mitut kanalit ja mõlemad pakuvad spetsiaalset kontohaldurit, ehkki BigCommerce Enterprise’is on selle teenuse eest lisatasu.

Shopify Plus jõuab oma Traffic APP-ga edasi teie eelmiste klientide valutuks ülekandmiseks teie uuele Shopify Plus-i platvormile, ilma et teie SEO-d langeks. Mõlemad Enterprise’i platvormid võidavad selle integreeritud ühelehelise kassiga.

Shopify Plusil on üsna lahja põhiplatvorm, kuid saate funktsionaalsust ja funktsioone lisada, kui valite rakenduste poest üle 1000 rakenduse. BigCommerce Enterprise pakub valikut 265 rakendusest, kuid need katavad peaaegu kõik, mida vajate.

Kui vajate midagi, mida te ei leia, pakuvad mõlemad platvormid arendajatele juurdepääsu uute rakenduste loomiseks oma API kaudu.

Kõik Shopify Plussi ja BigCommerce Enterprise’i veebisaidi teemad reageerivad mobiilile. BigCommerce Enterprise’il on rohkem teemasid, mille vahel valida, kui arvestate iga teema jaoks võimalikke erinevaid variatsioone.

Maksete töötlemise lüüsid võivad muret tekitada, kui kasutate globaalset turgu. Shopify Plus katab maailma 70 makseprotsessoriga ja BigCommerce Enterprise’il on neid vaid 38 – kuid sellest võib teile piisata.

Järeldus

Kellele Shopify Plus soovitatakse?

Kui olete jaemüüja, kes soovib veebipoodi ja soovitame teil vaadata Shopify Plussi,

 • omab suurt ja kasvavat jaekauplust (tellised ja mört või veebipood)
 • ettevõtte käive on vähemalt 500 000 dollarit aastas
 • eeldab või plaanib, et teie müügimaht kasvab jätkuvalt, ilma et potentsiaalselt mingeid piire oleks silmist
 • on teie müügis perioodiliselt tõusnud, võib-olla kuni tuhandeid tellimusi minutis
 • soovib keskenduda disainimisele, turundusele ja jaemüügile, mitte teie tehnilisele veebikeskkonnale
 • soovib ainulaadset, kohandatud esikülge, mis oleks automaatselt kohandatud mis tahes mobiilplatvormile
 • soovib pühendunud klienditugi ja pikaajalisi suhteid teie e-kaubanduse teenusepakkujaga
 • eeldab laienemist kogu maailmas, erinevates piirkondades ja keeltes
 • usub mitme kanaliga müüki, et jõuda rohkemate klientideni

Miks sa kasutaksid Shopify Plussi??

Shopify käivitas Shopify Plussi 2014. aasta veebruaris, et rahuldada oma suuremaid kliente, kes algsest e-poe platvormist välja kasvasid. Shopify sai küll hakkama mõne suuremahulise äriettevõttega, kuid see polnud mõeldud selleks.

Kui olete juba Shopify klient ja te pole kindel, kas olete valmis Shopify Plussi kolima, on siin neli peamist lisa, mis Shopify Plusil on:

 • kassas oma domeenil koos oma kaubamärgi ja veebisaidiga
 • spetsiaalne kontohaldur toetamiseks & kohandatud, kui liiklus on väga kõrge.
 • kohandatud integratsioon varude ja haldusplatvormidega
 • võimalus luua oma kauplustest kloone erinevatele sihtriikidele

Kui teil on juba mujal veebipood ja soovite liikuda ettevõtte tasemel platvormile, pakub Shopify Plus võtmed kätte lahenduse, kuhu saate otse sisse kolida. Teie kontohaldur teeb teiega koostööd tagamaks, et teie pood ei kaota üleminekul teie otsingulehe asetust.

Kuigi see on suhteliselt uus, Shopify Plus juba on mõned rängad kliendid ja seda mainitakse tavaliselt kõigi ettevõtete e-kaubanduse platvormide esikolmikus. Selle tarkvara kasutajate arvustused on olnud ülimalt positiivsed.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map