Parimad Shopify e-kaubanduse platvormi veebidisainerid ja arendajad

Shopify on e-poe platvorm, mille suhtes kõiki teisi mõõdetakse. See haldab peaaegu 300 000 veebipoodi. Shopify tarkvara aitas ettevõtetel töödelda 2015. aastal enam kui 17 miljardit dollarit.


Shopify platvormi on sama lihtne kasutada, kuna see on võimas. Kuid just see põhjustab mõnedele pettumust. Kuidas kasutada funktsionaalsust maksimaalselt ära? Kas saate teiste pakkujate rakenduste ja tööriistade integreerimisel parimat kasu??

Miks ise nende küsimustega vaeva näha? Tuginege veebiarendusettevõtetele, mis on spetsialiseerunud Shopify e-poe platvormi kasutamisele. Tehke tark valik ja investeerige professionaalsesse abisse.

Shopify parimad veebidisainerid ja arendajad

Alustuseks vastake neile küsimustele selle kohta, mida soovite oma Shopify e-poe saidiga teha.

Olulised küsimused

Milline on teie eelarve? Amazoni elastses arvutuspilves (EC2) on võimalik käitada avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvormi. Esimese tegutsemisaasta eest saate maksta peaaegu mitte millegi eest. Kuid e-kaubanduse eksperdid ütlevad teile, et raha teenimine võtab raha.

Veebipoodide tegevuskulud on sageli proportsionaalsed teie teenitava tuluga. Kui palju olete eelarves põhitarkvara, majutustasude ja tehingutasude eest maksnud?

Milline on teie käivitusaken? Mõne tunniga saate üles seada mõned hostitud e-poe platvormid. Teistel võib ettevalmistamiseks ja juurutamiseks kuluda mitu kuud. Ja platvorm on vaid üks element.

Aga teie tooted? Kas teil on fotosid, kirjeldusi ja teostust valmis? Teil on vaja e-kaubanduse tarkvara, mis on valmis minema, kui olete.

Kui paindlikuks peate asju vajama? Inimesed arvavad sageli, et tahavad oma e-poe kujunduspiirangutele vastu astuda. Kuid see pole ainus takistus. Kas teie valitud platvorm saab hallata tootevalikut, mida plaanite müüa??

Shopify on üks paindlikumaid veebipoodide ehitajaid turul. See pole tõenäoliselt teie väljakutse. Kuid kas te teate, kuidas seda seadistada, on see nii paindlik kui vaja?

Kas ma saan panna selle teistega hästi mängima? Müüte asju Facebookis? Amazoni kauplus? Rakendusesisesed ostud? CSV-fail domeenile Google Shopping?

Kas olete oma vastustega rahul? Nüüd saate hästi aru oma vajadustest Shopify toega veebipoe jaoks. On aeg leida ekspert, kes saaks teid aidata. Need peamised e-kaubanduse tarkvara platvormi arendajad väärivad teie tähelepanu.

Valdkonna veebikujundus

Valdkonna veebikujunduse logo

Hüppa paremale portfelli, et näha näiteid Realmi disaini töödest. Nad on olnud aastast 2007. Nende klientide nimekiri ulatub tuttavatest Fortune 500 ettevõtetest kuni pisikeste idufirmadeni. Ligikaudu 80% -line klientide suunamise määr räägib kliendi rahulolust. Valdkond usub, et peaksite laskma sotsiaalmeedial turundada. Nad teevad koostööd klientidega, et integreerida Shopify kõigi peamiste sotsiaalsete platvormidega.

Diff (Ben Crudo Consulting)

Erinev logo

Teil võib tekkida kiusatus jääda ja mängida sihtlehe lõbusate geomeetriliste kujundustega. Kerige alla ja lugege seda arendajate meeskonda, mida juhib tegevjuht Ben Crudo. Ta alustas Diffit pettunud jaemüüjana, kes otsis paremat e-kaubanduse lahendust. Tema meeskond on olnud alles alates 2011. aastast, kuid see on kogunud enam kui 65 klientidelt saadud 5 tärni arvustust. Keskendumine Shopify hoiab neid disaini, integratsiooni ja turunduse valdkonnas esirinnas.

sineLABS

sineLABS logo

See platvormi arendusettevõte on spetsialiseerunud Shopify rakendustele. Need rakendused muudavad teie e-poe poe lihtsamaks ja funktsionaalsemaks. Ettevõtte veebis esinemisel puudub portfell, mis sisaldaks klientide veebisaite. See on kõigil õigetel põhjustel. sinelabs hoiab teie tähelepanu nende võimsate rakenduste komplektis. Igal neist on hõlpsasti jälgitav selgitus. Tehnilised omadused ei häiri teid. Lingid viivad teid Shopify veebisaidil kuvatava rakenduse juurde.

Radiaator

Radiaatori logo

Veebis ostlemine on visuaalne kogemus. Radiator Studios teab seda. See auhinnatud arendusettevõte keskendub e-kaubanduse poodide reageerivale kujundusele Shopify abil. Nende portfelli külastamine annab teile rohkem kui lihtsalt ülevaate klientide tehtud tööst. Iga näide pakub kas juhtumianalüüsi või pilgu kulisside taha.

3 viit

3 viies logo

Ligikaudu pooled kliendid tulevad nende juurde ainult e-kaubanduse toetamiseks. 3five ühendab WordPressi ja Shopify funktsionaalsuse nende arendatavate veebisaitide käitamiseks. Nad nimetavad end butiikiks, kuid 3five’il on ülemaailmne klientide nimekiri. Allalaadimiseks on kogu ressursse. Nad valmistavad teid ette küsimuste jaoks, mida nad küsivad teie Shopify e-poe saidi seadistamiseks.

Jivaldi

Jivaldi logo

Võib-olla pole te kunagi lugenud sellist kõnekat määratlust ekspertide kohta. See e-kaubanduse arendusettevõte aitab oma klientidel optimeerida Shopify e-poe platvormi. See on suunatud liiklusele, suurendab konversioonimäärasid ja otsib uusi kliente. Esimene asi, millega Jivaldi veebisaidil kokku puutute, on nende portfell. Iga näide laieneb juhtumianalüüsi jagamiseks. Teile antakse kliendi eesmärgid ja kuidas Jivaldi neile lähenes.

MEM disain (Mat Mullen)

Mem Design logo

Kui tema vöö all on üle 100 e-poe saidi, võib Mat Mullen veenvalt öelda, et ta teab Shopify kohta midagi või kaht. Mat on omamoodi inimene, kellele meeldib rääkida sellest, mida ta teeb. Ta paneb oma telefoninumbri otse veebisaidile ja julgustab inimesi küsimustega helistama. Tõenäoliselt vastab ta isegi mõnele küsimusele Slacki kohta. Mat laenutab neile oma talenti tootejuhina. Vaadake Matt’i tööportfelli klientide jaoks. Kas vajate otsustamiseks rohkem abi? Lugege mõnda 70-st testist, mis tal praegu Shopify lehel on.

SynapseIndia

SynapseIndia logo

Shopify e-kaubanduse IT-vajaduste sisseostmine on ülemaailmne kogemus. SynapseIndia on üks offshore-arengu liidreid. Ettevõttel on meeskond, kuhu kuulub üle 500 kogenud IT-spetsialisti. Nad on töötanud ettevõtete ülemaailmse nimekirja nimel, alates 3M ja PayPal kuni Sotheby’s ja IBM. Teenuste põhjalikkuse mõistmiseks lugege nende ajaveebi. Kulutage aega nende KKK-ga, kui pole kindel, kuidas välishankeid välismaal pakkuda.

Kevadised veebilahendused

Kevadine veebilogo

See on parim viis mõista, kuidas Malc Bull ja Paddy Rohr e-kaubanduse lahendusi arendavad. Laske neil läbi mõelda nende mõtteprotsess. Tuum on usk, et tehnoloogia ei tohiks kunagi olla veebipoes ostjatele takistuseks. Sortige nende portfell platvormi ja teenuse järgi, et näha Shopify lahendusi. Veebisaidil on ka jaotis, kus saate lugeda kliendi juhtumianalüüse. Need kirjutised aitavad teil mõista, kuidas Spring Web lõi lahendusi oma klientidele.

Abby roosi disain

Abby Rose'i disainilogo

Neil on Shopify ekspertide nimekiri, nii et teate, et sellel California disainifirmal on kõrged hinnangud. Portfelli lehel olevad e-kaubanduse saidid näitavad täpset sammu funktsiooni ja kujundamise ühendamiseks. Abigail Russel ja tema väike meeskond on spetsialiseerunud Shopify kohandatud kujundusele ja arendusele. Kui olete Shopify uus inimene, aitab meeskond teid, nagu öeldakse, tasuta prooviversiooniga “käsi puhtaks”..

Järgmine samm

Järgmise sammu logo

See disainifirma usub, et e-poe poodide funktsionaalsuse üle peaks otsustama käitumisteadus. Nad kasutavad uuringut selle kohta, kuidas inimesed teevad otsuseid, mis aitavad ostuprotsessist hõõrdumist eemaldada. Agentuur jagab portfelli lehel väikest arvu töönäiteid. Kõik need hõlmavad mõistvat juhtumianalüüsi. See lähenemine võib teie jaoks olla uus. Järgmine samm on kogunud teile ressursse, et käitumisteadusest rohkem aru saada.

Turu kohal

Turu logo kohal

Vähesed arendusettevõtted on piisavalt vaprad, et visata hinnad esilehele. Turu kohal ütleb teile kohe algusest peale. Teate, kui palju kulub uue veebipoe seadistamisel ja konfigureerimisel, kasutades selleks Shopify platvormi. Ettevõte saab aidata ka teie olemasoleva Shopify saidi muutmisel. Kui tegemist on millegi tavapärasega, saab ka see Shopify ekspert teid seal aidata. Igal juhul on nad hinnakujunduse osas algusest peale ja läbipaistvad. See on värskendav muudatus.

Kas midagi võib olla liiga mitmekülgne?

Shopify platvormi üks peamisi eeliseid on see, et sellel on üle 100 uhke teema. Ainulaadse identiteedi saate luua vähese vaevaga. Shopify oma veebipoe funktsionaalsuse laiendamiseks on ka kasvav tööriistakomplekt (rakendused).

Kõik need valikud ja variatsioonid võivad teid rabada. Eriti kui olete e-kaubanduse või isegi Shopify platvormi kasutaja. Kui avate veebipoe, soovite, et see toimiks nii kiiresti kui võimalik. Kui proovite välja selgitada kõik Shopify üksikasjad, ei pruugi see olla teie aja parim investeering.

Siis peaksite otsima ühe sellise arendusettevõtte teadmisi. Enamik neist tegeleb ainult Shopifyga. Kõigil on maine, et nad saavad platvormist parimat kasu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map