Kuidas muuta oma ajaveeb e-kaubanduse emporiumiks

Kui olete ajaveebija, siis on tõenäoline, et olete oma publiku loomiseks juba palju rasket tööd teinud.


Kui postitate regulaarselt ja teie sisu on kasulik, naljakas, informatiivne või arusaadav, siis on teil tõenäoliselt juba järgmine teave, mis on ideaalne koht e-kaubanduse ettevõtmisse asumisel..

Ükskõik, kas soovite müüa digitaalseid või füüsilisi tooteid ja teenuseid – siin on juhised, kuidas muuta oma lugejaskond tulevasteks klientideks.

Muutke oma ajaveeb e-kaubanduse platvormiks toodete müümiseks.

Kuna teate oma sihtturgu, olete juba sammu võrra edasi. Saate uurida, millised on inimesed, kes teie blogi loevad, ja milliseid tooteid ja teenuseid saate pakkuda, mis neile meeldiksid.

Jääge oma publikule truuks

Jääge oma jälgimisele truuks ja pakkuge neile tooteid ja teenuseid, mida nad tegelikult vajavad.

Esimene ja kõige ilmsem variant: oma ajaveebi rahaks tegemine on müüa tooteid, mis on seotud teie nišiga, olgu see siis kodukujundus, toiduvalmistamine, tehnika, lemmikloomad või mis iganes.

Alustage mõeldes, millist poodi soovite juhtida ja milliseid tooteid või teenuseid soovite müüa, kuna see annab teada, milline e-kaubanduse lahendus on teie jaoks parim valik ja kuidas soovite lõpuks oma poodi juhtida.

Ajurünnak oma niši ümber ja esitage publikule küsimusi selle kohta, milliseid tooteid nad tahaksid näha ja miks. Veebimüük on uskumatult turupõhine – õnnestumiseks tuginege oma publiku teadmistele.

Katsetage ja vaadake, mis töötab

Lõbus osa on see, et saate müüa peaaegu kõike – eeldades, et see on muidugi seaduslik ja asjakohane teie ajaveebi lugejaskonna jaoks. (Näiteks tunduks pisut kummaline, kui raamatute arvustuse ajaveeb hakkaks oma ehete või kohvimüügi osas harva pihta.).

Kasutage oma kujutlusvõimet ja proovige oma uue toote või teenuse pakkumisega leidlik olla – ärge keskenduge ainult ilmselgetele esemetele, mida inimesed saavad suurtelt kaupmeeste saitidelt.

 • Valige toode või teenus, mis esindab täpselt teid ja teie eriala – midagi, mille vastu teie ja teie publik olete kirglik. Otsige põhjalikke ekspertteadmisi ja spetsialiseerumist pealiskaudsete müügipunktide osas.
 • Toodete hankimisel võib juhtuda, et ostate neid hulgimüüjalt või soovite oma tooteid luua, kui see on teie asi. Ärge laske rahapuudusel või kosmosel end peatada – saate seda teha alustage kaubavedude äri kingapaela eelarvega mõne päevaga.
 • Tasub uurida, mida teised sarnased ajaveebid veebis müüvad, et aidata teil ideid genereerida.
 • Ja ärge kartke katsetada – proovige mõnda asja ja vaadake, mis on populaarne ja mis mitte, et aidata teie tootepakkumist täpsustada.

Leidke sobiv lahendus

Oluline on valida õige e-kaubanduse lahendus. Peaksite kaaluma, kuidas soovite tellimusi vastu võtta ja makseid vastu võtta viisil, mis on lihtne nii teile kui ka klientidele.

Võite valida täisteenusega e-poe platvormi, mis on täielikult välja töötatud klienditoega, või võite lihtsalt lisada oma olemasolevale saidile e-kaubanduse laienduse, võimaldades teil e-poe funktsioone strateegiliselt paigutada kogu ajaveebi, muutmata selle välimust. Siin on need, mida Ameerika veebimeistrite ühing peab parimateks e-kaubanduse tarkvara platvormideks.

Otsustades mõelge iga platvormi kasutajakogemusele ja sellele, kas need muudavad ostuprotsessi teie klientide jaoks võimalikult sujuvaks. Hea kasutajakogemus suurendab lõpuks teie konversioonimäära ja klientide lojaalsust.

Näita, et oled usaldusväärne

Peate oma saama kliendid usaldavad teid – investeerige aega ja raha kvaliteetsesse sisusse, kujundusse ja kasutajakogemusesse, et inimesed tagasi tuleksid.

 • Kui soovite muuta oma e-pood usaldusväärsemaks, kaaluge sellega liitumist Google’i usaldusväärsed kauplused programmi. Kauplusi, mis pakuvad pidevalt kõrgetasemelist klienditeenindust, autasustatakse märgiga, mis annab ostjatele teada, et olete kontrollitud ja usaldusväärne veebipood – ja kes pakub neile eluaegse kaitse 1000 dollarit.
 • Kuvage usaldussignaale kogu oma kaupluses, eriti kassas olevate lehtede lähedal, et aidata suurendada usaldust ja usaldusväärsust.
 • Kas teil on üksikasjalikke tingimusi & tingimusi ja kohaletoimetamist ning tagastab teie saidil oleva teabe ja teeb teiega ühenduse võtmise alati lihtsaks.

Tehke makseid lihtsaks

Mitme maksevõimaluse pakkumine on hea viis oma klientidesse usalduse loomiseks, kui nad tulevad välja tulema.

Poe seadistamine seadmega PayPali maksevärav on kohustuslik, kuna see on seal üks populaarsemaid turvalisi veebimakseviise. See võib pakkuda teie saidile ka kasulikke ostmisfunktsioone, nagu nupud „Osta kohe” ja lihtsustatud kassasuvandid.

Selle kõrval lubage oma klientidel teha mitte-PayPali turvalisi kaardimakseid ja veenduge, et teil on funktsioon, mille abil nad saavad hõlpsalt oste teha, olenemata sellest, millist seadet nad kasutavad.

Saage tehniline värk korda

E-poe pidamine erineb ajaveebi pidamisest – peate võib-olla oma saidile üldise tehnilise täienduse andma.

 • Vaadake oma praegust hostingu pakkujat. Kas plaanite oma WordPressi ajaveebisse installida WooCommerce’i pistikprogrammi? Võimalik, et peate oma saidi aeglustumise vältimiseks investeerima võimsamasse WordPressi hostimislahendusse, näiteks WP Engine (WPEngine’i ülevaade siin).
 • Indekseerige oma saidi URL-e SEO tööriistaga, näiteks Karjuv konn suitsetada võimalikud indekseerimisega seotud probleemid.
 • Suur pood toodetega, mis tulevad sisse ja otsa? Suunake üksikud tootelehed alati tagasi asjakohastesse kategooriate lehtedele, et mitte kaotada müüki tüütu 404 lehe tõttu.

Kas olete kunagi proovinud oma ajaveebi teisendada e-poe poodiks? Milliseid õppetunde sa selle käigus õppisid? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map