BigCommerce vs Magento: millise e-poe platvormi peaksite valima?

Kuigi Bigcommerce ja Magento on üsna erinevad, on mõlemal veebipoe kogukonnas tugev jälgitavus.


Kaks austraallast asutasid Bigcommerce’i 2003. aastal Interspire’i ostukorviks ning 2009. aastal muudeti see Bigcommerceiks. Kui täna on 50 000 kauplejat rohkem kui 4 miljardit dollarit, saate järeldada nende populaarsust e-kaubanduse ruumis..

BigCommerce vs Magento

Californias asuv Culver City, Varian, Inc., arendas Magento välja 2008. aastal. Magento omab konkurentide seas peaaegu 30% turuosast, 150 000+ kaupmehega, sealhulgas mõned suure nimega jaemüüjad, ja umbes 50 miljardit dollarit brutokaupade kaupa. aastal.

Tõsise poeomanikuna, kes on valmis kaupu ja teenuseid veebis müüma, on e-kaubanduse veebisaidi kujundamiseks rohkem võimalusi kui kunagi varem ning Bigcommerce või Magento on ehk kaks, mida soovite kaaluda.

Contents

Olulised erinevused mõlema platvormi vahel

BigCommerce Bigcommerce kuulub e-kaubanduse platvormide klassi, mis pakub hostitud mallipõhist lahendust teie poe veebisaidi seadistamiseks ja haldamiseks. See on mõeldud algajatele kasutajatele, kes soovivad kiiresti ja hõlpsalt poodi üles seada, tooteid hallata ja oma kaubamärki reklaamida. See pakub mõningaid kohandamisvõimalusi. Seda tüüpi platvormi hinnakujundusmudel põhineb igakuisel tellimisel ja müügimahtudel.

Magento Magento on vastupidav, ise hostitud sisuhaldussüsteem (CMS), mis võimaldab teil (või teie kogenud arendajal) kasutada saidi loomiseks avatud lähtekoodiga koodi. See on mõeldud kogenud programmeerijatele või arendajatele, kes soovivad disaini suurt paindlikkust. Laadite tarkvara alla tasuta ja lisate ostukeskkonna loomiseks rakendusi või võite investeerida kallimasse ettevõtteplaani, mis on mõeldud tohutute müügimahtude jaoks.

Kes on iga platvorm, mida soovitatakse

BigCommerce Bigcommerce platvorm on mõeldud suuremahulistele ettevõtetele, kes müüvad kaupu ja teenuseid veebis. Enamik algajaid kasutajaid saab teada, kuidas Bigcommerceis kauplust üles seada ja seda hallata.

Magento Magento platvorm on loodud veelgi suurematele e-poe poodidele, skaleeruvusega, et see mahuks mis tahes äritegevuse ulatusse. See meeldib kogenud kasutajatele, kellel on HTML-i programmeerimise tehnilised oskused.

Täiusliku platvormi valimisel tuleb kaaluda mõningaid tegureid: teie ettevõtte suurus ja kasvupotentsiaal, oskuste tase, aeg ja vaev, mille soovite sellesse sisse viia, ning platvorm ise.

Selles põhjalikus võrdluses võtame vaatluse alla nii Bigcommerce’i kui ka Magento järgmiselt:

Võrrelge poe seadistusi

Installimine ja poe seadistamine

Veebipoe installimist võrreldi

Enamik kasutajaid, kes tegelevad e-kaubanduse veebisaidi kujundamisega, soovivad nende oskustega ühilduvat kogemust ja tulemust, mis sisaldab kõike vajalikku (või nende kliendi vajadusi) edukaks müügilahenduseks. Bigcommerce’i ja Magento installimine ja seadistamine on erinev, kuid tulemused annavad võrdselt tugeva veebipoe ja positiivsed kliendikogemused.

Alustamine

BigCommerce Selle e-kaubanduse platvormi puhul pole installimist vaja. Registreerute Bigcommerce’i veebisaidil kasutajanime ja uue parooliga konto jaoks. Seejärel palutakse teil valida mobiilimall ja alustada oma saidi ehitamist ekraaniredaktori abil. Peate tellima oma veebisaidi domeeninime kas kolmandalt osapoolelt või BigCommerceilt.

Ettevõte väidab oma veebisaidil, et soovitavad kasutada kolmanda osapoole ettevõtet, kui teil on tulevikus vaja edastamist või domeeni privaatsust. Veebimajutus on lisatud Bigcommerce’i hinnakujunduskavadesse.

Magento See e-kaubanduse platvorm eeldab, et peate nii domeeninime kui ka veebimajutuse tellimiseks tellima kolmanda osapoole (eHost, iPage, Web.com jne) ning seejärel saate Magento tarkvara tasuta alla laadida ja oma arvutisse installida. hostitud konto. Teil on Magento-l mitu mobiilimallide valikut ja siis on protsess saidi loomine nullist (kui te ei investeeri ettevõtte kavasse).

Kaupluse seadistamine

Suurkaubandus

BigCommerce

 • Liidese lihtsus. Lihtsuse huvides pakub Bigcommercei liides ekraanipoe seadistamiseks ja redigeerimiseks armatuurlauamenüüd, sealhulgas palju sisseehitatud võimalusi ja lisavõimalusi.
 • Lohistamisriistad. See platvorm pakub osalist lohistamisliidest.
 • Komponentide redigeerimine (teisaldamine, suuruse muutmine ja redigeerimine). Lehtede redigeerimine põhineb suuresti teie valitud mallil ja paljud mallid on redigeeritavad.
 • Saidi arhitektuur / navigeerimine. Saidi arhitektuur ja navigeerimisvalikud põhinevad jällegi suuresti teie valitud Bigcommerce’i mallil.
 • Juurdepääs HTML / CSS-koodile. Teatud kohandamiste jaoks on teil piiratud juurdepääs HTML / CSS-koodile.

Magento

Magento

 • Liidese lihtsus. Magento ei kuulu lihtsate e-kaubanduse platvormide klassi, kui te pole just arendaja kogenud.
 • Lohistamisriistad. Magento ei ole pukseerimisredaktor, vaid pigem koodipõhine programm, kus saate stiililehtede sisu ja elemente ümber paigutada.
 • Komponentide redigeerimine (teisaldamine, suuruse muutmine ja redigeerimine). Komponentide redigeerimine toimub armatuurlaua ja / või koodi kaudu.
 • Saidi arhitektuur / navigeerimine. Kuigi saidi paigutus ja navigeerimine võivad põhineda Magento mallil, on neid koodi abil muudetav.
 • Juurdepääs HTML / CSS-koodile. Magento on avatud lähtekoodiga HTML / CSS koodipõhine platvorm.

Integreerimine eBay ja Amazoniga

BigCommerce Selle platvormi abil saate sisseehitatud pistikprogrammi eBay jaoks. Bigcommercei rakenduste pood pakub kümneid ostukanaleid. Amazoniga integreerimiseks peate valima kolmanda osapoole toote, näiteks Connector for Bigcommerce, ChannelUnity või SolidCommerce. Eeldatakse, et maksate nende valitud lisandmoodulite eest.

Magento Korraga kuulus Magento eBay-le, nii et see integratsioon on saadaval, või võite külastada Magento turuplatsi, et valida sadade muude ostukanalite, sealhulgas Amazoni hulgast. Pole mingit piirangut, välja arvatud kulud ja programmeerimise vajadus.

Keeletugi

BigCommerce Sellel platvormil saate oma poe muuta mitmekeelseks, kasutades rakendust nimega Transifex Live koos JavaScripti väljavõttega. See protsess võib nõuda täiendavaid uuringuid. Saate lisada ka keelevalikuid, näiteks Google Translate.

Magento See programm laaditakse alla koos mõnede keelevalikutega ja mitmete poodide ning paljude keelte toetamiseks saate mõnele keeleriistale lisada. See ülesanne nõuab mitut sammu ja koodi.

Varundamine ja saidi eksport

BigCommerce Kui teil on vaja tooteid eksportida, pakub Bigcommerce kõigi hinnakujunduskavade jaoks tavalist varukoopiatega toodete kiiret importimist / eksportimist. Terve saidi eksportimisel on erinevaid ülevaateid, kuna seda tüüpi e-poe platvormid pole selle jaoks loodud.

Magento Kuna see sisuhaldussüsteem (CMS) kasutab avatud lähtekoodi, on teil andmete eksportimine peaaegu kõikjale ja mis tahes eesmärgil äärmiselt paindlik. Peate teadma, kuidas seda teha või välja mõelda. Magento toetab teie seadistamiseks sisseehitatud süsteemi varundamise tööriista.

Arvamus installimise ja seadistamise kohta

Mõlemal neist e-kaubanduse platvormidest alustamine on lihtne. Bigcommerce on juba hostitud platvormil, nii et teil on vaja ainult kontot. Magento nõuab allalaadimist ja installimist, kuna hostite seda oma serveris.

Mõlemad platvormid käsitlevad rakenduste ja kanalite integreerimist, mitmekeelsed valikud koos lisatud konfiguratsiooniga, varundamine ja mingil määral eksportimine. Kui soovite installimisviisardit, mis küsib teid koos intuitiivsete väljadega oma poe seadistamiseks, on teil Bigcommerceil lihtsam.

Poe seadistamine on Magentoga rohkem seotud, kui vajate täielikku funktsionaalsust ja võimalust koodi kohandada. Bigcommerce sobib väikestest kuni suuremahulisteks müükideks, samas kui Magento on fantastiline lahendus suure e-kaubanduse jaoks.

Võrdle kasutusmugavust

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Nende kahe parima jõudlusega e-poe platvormi kasutuslihtsuse võrdlus on teie oskuste tasemega palju seotud. Peamiselt mõtleme kasutusmugavusele seoses alustamisega, kaupluse rajamisega, toodete lisamisega, turunduse ja SEOga ning saidi pikaajaliseks hooldamiseks.

BigCommerce Algajad ja keskmise taseme kasutajad saavad Bigcommerceis hästi hakkama ja peavad seda mõistlikult keerukaks. Bigcommerce pakub poe üles ehitamiseks kasulikke malle, õpetusi, näpunäiteid ning pool-interaktiivset liidest ja juhtpaneeli.

Tootehaldusjaotis on jagatud käepärasteks vahekaartideks. Mida rohkem tehnilisi oskusi teil on, seda parem. Kui saate seda hallata, on teil juurdepääs kohandatud kohandamiseks HTML-ile. Veebisaidi muudatusi pole mobiilseadmes lihtne teha. Tugiressursse on palju, sealhulgas abimaterjale ja klienditeenindus on tasulistes plaanides suurepärane. Suurkaubandus on uute ja kesktaseme kasutajate jaoks suhteliselt lihtne.

Magento Programmeerijad ja kogenud kasutajad leiavad, et Magento on hallatav ja mõneti hõlpsasti kasutatav. Algajad seda ei tee. Kui Magento tarkvara on alla laaditud, kulub oma võimete põhjal terve poe seadistamiseks konfiguratsioonilehe abil natuke aega ja vaeva. Peate saama HTML / CSS-koodi luua ja muuta ning menüüde, suvandite ja kihtide ning otsitavate sätete leidmiseks on vaja aega..

Magento pakub kõrgemat disaini kohandamise astet ja piiramatut müügivõimet koos kopsaka õppimiskõveraga. Pidev hooldus nõuab ka tehnilisi teadmisi, kuid olemas on hea tugivõrgustik. Magento on mõõdukas kuni keeruline, mõeldud programmeerijatele ja arendajatele.

Arvamus lihtsa kasutamise kohta

Kasutuslihtsus sõltub projekti kogemuste tasemest. Bigcommerce on loodud lihtsamaks, kasutades intuitiivsemat armatuurlauda ja veebipõhist abi. Magento on edasijõudnud kodeerija unistus, kus on võimalik poe nullist üles ehitada ja seda vastavalt soovile kohandada.

Võrrelge saadaolevaid kujundus- ja kohandamisvalikuid

Veebikujundus ja kohandamine

Kujundus ja kohandamine võrreldud

Suuremahuliste hulgimüüjate jaoks peab olema võimalus oma veebisaiti kujundada ja seejärel veelgi kohandada.

Kas olete esmakordne kasutaja, kes proovib vahendeid tööriistu õppida, või olete tehniliselt osav disainer? Kas palkate disainerit? Mõned piirangud on seotud teie võime, kulude ja sellega, mida platvorm võimaldab teil teha. Võrrelgem nende kahe platvormi veebikujunduse ja kohandamise valikuid:

Veebisaidi mallid

BigCommerce Saate valida 42 teemakomplekti hulgast, millest 16 on tasuta. E-kaubanduse jaoks peate valima mobiilse reageerimise teema, mis sobib iga seadmega. Maksate rohkem paremate Bigcommerce’i mallide eest (vahemikus 129–250 dollarit), kuid need sobivad pigem müümiseks ja neid pakutakse erinevates värvides ja stiilides, et need vastaksid teie kaubamärgile. Mallid pole päris nii kaasaegsed, nagu mõned kasutajad sooviksid.

Magento Looge oma malliteema, leidke see, mida on Magento teematurul jagatud, või ostke see kolmandalt osapoolelt. Eeldatakse, et maksate vahemikus 50–100 dollarit.

Kui malli turvamiseks on nii palju võimalusi, pole värvide ja stiilide osas mingeid piiranguid, kui olete koodi muutmiseks piisavalt vilunud. Magento Connect Store’is või ThemeForestis on ka mõned eelprojekteeritud võimalused. Magento pakub nende veebisaidil mallireegleid, mida te ei soovi eirata.

Kujunduse kohandamine

BigCommerce Teile meeldivad poelehtede kohandamiseks juhtpaneel ja ekraanil kuvatav abitekst. Nõustaja juhendab teid kujundusfunktsioonide ja leheelementide kaudu. Ainult konkreetsed Bigcommerce’i mallid pakuvad kohandamist ja vajalike leheelementide leidmiseks peate kulutama natuke aega. Teil on juurdepääs kohandatud kujunduse HTML / CSS-koodile ja saate oma lehti brändingu lisamiseks isikupärastada.

Magento Veebisaidi kujundamisel pole abiks viisard, kuid Magento kasutab armatuurlauda. Teemad ja lehed on täiesti kohandatavad, kuid peate teadma midagi või teist selle kohta, kuidas juhtpaneeli menüüd oma sisu kohandamiseks ja isikupärastamiseks kasutada. Sellel, mida saate teha, kui olete valinud redigeeritava teema ja järgite mõnda koodipõhist reeglit, pole lõppu.

Kohandatud disainiteenused

BigCommerce See platvorm on mõeldud teie e-kaubanduse saidi ehitamiseks ekraanil kuvatavate ja veebisaidi tugiressursside juhtimisel. Bigcommerce ei ole disainibüroo, kus veebisait teile luuakse, kuid kõrgema hinnaga ettevõttetasandiga plaan sisaldab täiendavat tuge.

Magento Magento on e-kaubanduse platvorm, mis on loodud teie veebisaidi nullist üles ehitamiseks või välise veebiarendaja abi saamiseks. Veebitoekogukond on üsna ulatuslik, kuid artiklite, videote ja postituste leidmiseks, mis juhendavad teid selle protsessi kaudu, võtab aega. Magento on tõenäoliselt mitte-arendajate jaoks tehniline väljakutse.

Arvamus veebidisaini ja kohandamise kohta

Mõlemad populaarsed e-kaubanduse platvormid pakuvad laia valikut veebikujunduse ja kohandamise võimalusi, sealhulgas mobiilimallid ja juurdepääs HTML / CSS-koodile, kuid lehtede haldamise viis on erinevus lihtsa ja edasijõudnute vahel.
HTML / CSS-kodeerimine on Bigcommerceis valikuline, kuid Magento puhul vajalik. Väiksemate ettevõtete omanike jaoks leiate Bigcommerceis palju paindlikke kohandamisvalikuid keskmise kuni kõrge taseme müümiseks.

Kui vajate ettevõtte e-kaubandust, mille eelduseks on miljardite müük, siis soovite, et Magento abil saaks seda igal viisil kohandada.

Kui teil on projekteerimiskogemusi või saate abi arendajalt, on Magento loodud kasvu, mastaapsuse ja edu saavutamiseks. Mõlemad on hämmastavad platvormid, millel on palju ressursse, et teid kogu aeg aidata.

Võrdle kassat ja maksefunktsioone

Kassa, makse ja saatmise põhifunktsioonid

Tarkvara väljamakse, maksed ja saatmine

Kui alustate oma ettevõtte loomist, müügivihjete hõivamist ja oma kaubamärgi reklaamimist, tähendab kliendikogemus palju. Sujuv ostude vormistamine, maksete ja saatmisfunktsioonide olemasolu on vähemalt vajalik. Mõlemad neist platvormidest saavad selle ülesandega hakkama, kuid seadistamine, poehaldus ja rakenduste integreerimine on mõlemal täiesti erinev:

Maksete töötlemine

BigCommerce See platvorm pakub nn integreeritud maksevalikuid, mille hulka kuuluvad PayPal, Square ja Stripe, koos tasuliste plaanide spetsiaalsete hindadega. Samuti saate lisada pistikprogramme muudele makseväravatele, kuid tasud tekivad teie valitud operaatori põhjal. Bigcommerce’i vaikesisseehitatud operaatorite kasutamisel on diskonteeritud tehingutasud.

Magento Külastage Magento turuplatsi, et valida kümnete tasuta või tasuliste maksete lüüsilahenduste (või laienduste) hulgast. Paljud neist rakendustest on hinnatud ja sisaldavad teie arvustuse jaoks populaarsuskoori. Tasuta makselahenduste hulka kuulub Skrill (koos 20 ja enama makseviisiga) WorldPay Extension, ePay ja palju muud.

Ostukorvi pistikprogrammid ja lisandmoodulid

BigCommerce Bigcommerce’i hostitud lahenduse ja vaikemallide abil saate üsna kindlaid ostukorvifunktsioone, mis võivad säästa rakenduste ja pistikprogrammide allalaadimise kulusid. Saate klientide allahindlusi, taustaruandlust, maksevõimalusi ja palju muud.

Võimalik on ka pistikprogrammid ja lisandmoodulid ning paljud neist on tasuta. Ainus probleem on see, et peate Bigcommercei rakenduste poest otsima kategooriate kaupa ja otsitava leidmiseks võib kuluda natuke aega.

Magento Valige sadade arendajateemade, laienduste, pistikprogrammide ja lisandmoodulite hulgast Magento Marketplace’i ostukärude jaoks. Need hõlmavad allalaadimist teie hostitud saidile lisakulude eest ja hõlmavad tavaliselt ka kodeerimist. Koostage ostukorv, mis vastab teie ettevõttele, ja leidke kõik, mida vajate: jaemüügilahendused, hinnareeglid, saatmisriistad, tutvustused, diagnostika ja palju muud.

Tellimuste ja varude haldamine

BigCommerce Valige tooteekraanil vahekaardil Varud suure hulga sisseehitatud laohaldusvõimaluste hulgast. Laoseisu jälgimine, varude taseme värskendamine ja aruannete koostamine. Teil on mõned kohandamisvalikud. Samuti saate Bigcommercei rakenduse poest lisada suhteliselt madalate kuludega tellimuste ja laohaldusrakendusi, nagu näiteks Salesforce, ReadyToShip, MinMax tellimuse limiidid ja palju muud..

Magento Magento Marketplace pakub kümneid tellimuste haldamise alternatiive ja mõned neist on tasuta. Need laiendused hõlmavad MagPleasure, ShippingEasy, Amasty ja palju muud. Saate manustada ERP-i rakendusi, mis aitavad teil ostmist, laoseisu ja logistikat, või kontrollivad toote olekut reaalajas.

Hüljatud vankrid

BigCommerce Laopidajana leiate mahajäetud ostukorvide andmed, mis on hädavajalik tööriist potentsiaalsete klientideni jõudmiseks ja nende meelitamiseks teie saiti uuesti külastama. Ostukorvist loobumise andmed sisalduvad kõigis kolmes Bigcommerce’i kõrgema taseme hinnakavas. Kasutage hüljatud ostukorvisäästjat, et automatiseerida teatisi ja lisada kliendikupongid mitmesse e-posti vastusesse. Samuti saate maksta seotud rakenduste eest.

Magento Teil on palju võimalusi ostukorvi hülgamisandmete hankimiseks ja vajadusel saate täpsema aruandluse jaoks lisada pistikprogramme. Magento turuplats pakub väärtuslikke ostukorvist loobumise tööriistu kliendiandmete jälgimiseks ja nendest teavitamiseks ning klientide vastuste automatiseerimiseks. Valikus on tasuta või tasulised valikud, sealhulgas hüljatud ostukorvi teatised, minu hüljatud kärud, Listraki jaemüügilahendused ja muu.

Maksekaartide tööstuse (PCI) sertifikaat

BigCommerce Nagu teisedki selle klassi e-kaubanduse platvormid, vastab ka Bigcommerce PCI-le – see tähendab, et nad vastavad krediitkaardi turvalise töötlemise nõuetele, mida jagatakse nende tugikeskuse lehel. Kliendiandmeid ei salvestata ega jagata.

Magento Magento PCI-vastavus sõltub integreeritud makseettevõtjatest kahel erineval viisil: otsepostitus ja hostitud, mõlemad läbivad maksete lüüsi. Andmeid hoitakse väljaspool Magento serverit, nii et klienditeavet ei salvestata ega jagata. PCI-vastavuse toetamiseks on ka palju rakendusi.

Maksu- ja saatmiskalkulaatorid

BigCommerce Juhtpaneeli saatmishalduri all on eri saatmismeetodite, sealhulgas FedExi, UPSi ja rahvusvaheliste ettevõtete reaalajas saatmispakkumised. Bigcommerce pakub kaasavaid maksuseadeid ning saate maksuaruandeid ja muid seotud funktsioone. Käepärastes videotes kirjeldatakse, kuidas neid funktsioone seadistada.

Magento Automatiseeritud maksu- ja saatmiskulud saab läbi ühe paljudest Magento Marketplace’i lisandmoodulitest ja seejärel saate need kliendi ostukorvis konfigureerida. Valige rakenduste hulgast, nagu näiteks SwipeZoom Globaalsed maksed ja saatmine, Premius Simple Shipping ja palju muud.

Saadetiste jälgimine

BigCommerce Loodetakse standardse saadetise jälgimise all Bigcommercei menüüs Checkout Settings, Order Settings. Muude seadete hulgas on 12 kliendi e-posti teatist, mida saab valida erinevate tellimuse olekute põhjal. Seejärel kasutage tellimuste aruandluseks Bigcommerce Analyticsit.

Magento See platvorm ühendab paljusid rakendusi, et pakkuda tellimusi ja saadetiste jälgimist. Magento turuplatsilt otsige saadetiste jälgimist ja otsige tasuta ja kõrgel kohal olevaid tasuta võimalusi, näiteks Packpin, Tellimuse olek & Saadetise jälgimine Plumrocketi, AfterShipi ja palju muu abil. Tasulisi võimalusi, kus on rohkem funktsioone, on palju.

POS-i võimalused

BigCommerce Võite mõnevõrra tugineda sisseehitatud müügikohasüsteemile (POS), mis integreerub Square, PayPali ja Stripe’iga, või võite installida muid lisandmooduleid. Bigcommerce nõuab tootevarude sünkroonimiseks platvormi ja operaatori vahel kontot operaatori juures.

Magento Valite Magento jaoks POS-laienduse, näiteks müügipunkt (POS) või myPOS Virtual, ja saate neid tulemuste jaoks kohandada. Samuti on palju tasulisi võimalusi, kuid mõned neist on kallid. Need rakendused laaditakse sageli koos täiendavate POS-i haldustööriistade, müügianalüüsi ja aruandlusvõimalustega.

Arvamus kassa-, makse- ja saatmisfunktsioonide kohta

Mõlemad platvormid leiate nende kohustuslike e-kaubanduse funktsioonide jaoks vastupidavaks. Bigcommerceis on protsess intuitiivsem, kuid selle õppimine ja seadistamine võtab siiski aega. Planeerige Magento veebisaidil aega õigete rakenduste allalaadimiseks.

Lisandmoodulite ja pistikprogrammide arv, eriti Magento puhul, pole piiratud. Bigcommerce tuleb karbist välja paljude pistikprogrammidega, kuid Magento pakub teile veelgi rohkem võimalusi ja saate neid kohandada.

Otsustavaks teguriks võib olla müük, mida oma ettevõtte jaoks ootate. Keskmise ja suurema suurusega müügi jaoks on Bigcommerce lihtne ja täisfunktsionaalne. Pikas perspektiivis võib suurt e-kaubandust soovida Magento.

Võrrelge turundusfunktsioone

Turundusfunktsioonid

Digitaalne turundus

Teie veebipoe turundus- ja prognoosimisfunktsioonid on kriitilisemad ja paremini kättesaadavad kui kunagi varem. Kui arvestada sotsiaalmeedia, ajaveebide, klientide reklaamide ja analüütika jõudu, siis on võimalus oma potentsiaalsete klientideni jõuda peaaegu kindel. Vaatame, kui hästi need kaks platvormi üksteise vastu seisavad:

SEO

BigCommerce See toode saab suurepäraseid ülevaateid sisseehitatud SEO tööriistade ja rakenduste kohta, mis aitavad teil potentsiaalsete klientideni jõuda. Ehkki saate Bigcommercei SEO juhendi abil oma sisu optimeerida, on metaandmete, otsingulinkide, tootelehtede, piltide kirjelduste ja muu muutmise võimalusi. Bigcommerce Pro kavas saate ostjate usalduse / SEO parandamiseks HTTPS-i funktsiooni eest rohkem maksta.

Magento See platvorm võimaldab tehnilise kogemuse olemasolul SEO-d rohkem kontrollida. Laadige Magento turuplatsilt alla tasuta või tasulised rakendused, näiteks CreareSEO, Layered Navigation SEO või Category URL SEO TASUTA, ja muutke siis koodi, et otsingumootori tulemusi suurendada. Saate metaandmeid redigeerida administraatori paneelil ja Magento saab SEO-eeliste saamiseks integreerida teie WordPressi ajaveebiga.

Blogimine

BigCommerce Teile saadetakse terve ajaveebi leht koos kõigi Bigcommerce’i hinnakujunduskavadega. Vaikeblogi pole ulatuslik, kuid võite külastada Bigcommercei rakenduste poodi ja soovi korral valida spetsiaalsema ajaveebiplatvormi. Blogger või WordPress sisaldab rohkesti kohandamist, mitme keele tuge ja liikluse suurendamiseks automaatfunktsioone.

Magento Magento ajaveebilaiend võimaldab teil omavalmistatud ajaveebi lehel üles seada ja suhelda. Kuigi Magento allalaadimisega blogi pole, on Magento turuplatsil palju võimalusi.

Blogimine on sisuturunduse kriitiline osa. Magento ajaveeb – kogukonna väljaanne on tasuta laiend või võite selle alla laadida. Mõelge tasuta paremale ajaveebile. Saate integreerida ka WordPressi nutitelefoni, kuid loodetakse, et maksate rohkem.

Sisseehitatud reklaamimisvalikud

BigCommerce Kasutage ära Bigcommerce’i kliendipõhiseid reklaamikampaaniaid, sealhulgas kupongikoode, allahindlusi, hulgihinnakujundust ja muid pakkumisi. Bigcommerce pakub klientide lojaalsuse toetamiseks turundusmenüü all mõnda võimalust. Kui te ei leia kõike vajalikku, on rakenduste pood sadade tasuta või tasuliste võimalustega, näiteks reklaamiriba, sidusettevõtte, Upselli ja kümnete teistega.

Magento Te ei leia sisseehitatud reklaame, kuid Magento Marketplace sisaldab iga kliendi lojaalsuse loomiseks vajalikku reklaamikampaaniat. Nii paljude teiste hulgast leiate Magento mitu kupongilaiendiga kuponge, pakkumisi ja allahindlusi.

Magento ilu seisneb selles, et pääsete juurde administraatori paneelile ja saate kehtestada reeglid, kuidas soovite oma reklaamide toimimist. Igat tüüpi kingituste, kupongi, tehingu, reklaami, kingituste ja muude toodete jaoks on sadu laiendusi. Mõne nimetamiseks kaaluge neid tasuta rakendusi: sotsiaalsed kampaaniad, NextPromote ja registreerumise edendamine.

Saidistatistika ja -analüüs

BigCommerce Kõik Bigcommerce’i hinnakujunduskavad sisaldavad analüütilisi andmeid ja statistikat, mis aitavad teil oma ettevõtet kasvatada, või võite lisada välise analüüsi tööriista. Bigcommerce tugineb Jirafe’ile sisemiste aruandlustööriistade, külastajate statistika, tellimustrendide ja turundusstrateegia andmete osas. Kui te pole sellega rahul, külastage rakenduste poodi ja laadige alla Google Analytics, mis on üks populaarsemaid tööriistu turul.

Magento Administraatori tööriist Magento juhtpaneelil sisaldab Google Analyticsi lisamist või võite valida Magento Marketplace’i, et valida valitud analüüsirakendus, millest paljud on tasuta. Te vajate mõnda tööriista e-kaubanduse jälgimiseks, klientide ostutrendide tuvastamiseks, tehingute ja tulude ülevaatamiseks, kliendisuhtluse haldamiseks ja muuks.

Arvamus turundusfunktsioonide kohta

Olles e-kaubanduse oluline tahk, pakuvad mõlemad platvormid kõiki võimalusi produktiivseks turunduseks ja prognoosimiseks. See on üks funktsioone, mida need platvormid peavad pakkuma, et ettevõtted saaksid olla konkurentsivõimelised.

Nende platvormide vahelised erinevused turunduse osas taanduvad jällegi lihtsaks ja intuitiivseks või täpsemaks ja põhjalikumaks. Kui soovite üles seada kiire ja lihtsa poe, meeldib teile Bigcommerce’i sisseehitatud funktsionaalsus. Kui soovite kontrollida kõiki funktsioone ja teil on programmeerimisvõimalusi, on Magento paremini kohandatav.

Võrrelge plaane ja hindu

Võrrelge plaane & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Bigcommerce’i ja Magento hinnad ei ole täpselt võrreldavad. Bigcommercei abil valite struktureeritud hinnakujunduskavade hulgast, mis määratlevad teile vastuvõetavad funktsioonid. Magento veebisaidil laadite tarkvara alla tasuta ja arendate oma saiti koos kulusid kandvate lisandmoodulite ja pistikprogrammidega või võite valida täiendava e-poe plaani märkimisväärsete kuludega.

Mida suurem on teie ettevõte, seda rohkem peate tõenäoliselt kummagi platvormi mitmesuguste funktsioonide eest maksma.

Seadistamise kulud

BigCommerce Alustate ühega neljast õiglase hinnakujunduse plaanist, mille eest võetakse arve kuus. Need plaanid põhinevad teie aastakäibel. Kui otsustate maksta igal aastal, saate säästa 10%. Eeldatavasti tasub makseväravate, ostukanalite, domeeninimede jms eest kolmandate osapoolte teenustasud. Bigcommerce’i vaikelüüsidel kulutatakse kõige vähem tasutud plaani korral 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta, teatud kulude kokkuhoiu eest.

Magento Valite Magento tasuta allalaadimise ning lisandmoodulite ja pistikprogrammide eest tasumise. Eeldatakse, et nad maksavad makseettevõtjate, muude ostukanalite, kolmanda osapoole domeeninime ja hostimise eest kolmandate osapoolte teenustasusid. Teil on võimalus tasuda Magento Enterprise e-kaubanduse lahenduses ka suure aastamaksu eest.

Kuupõhised hinnakavad

Suurkaubandus

Suurkaubandus

Standard. Saate kõik vajalikud müügikomponendid, piiramatu ribalaiuse ja piiramatud tooted hinnaga kuni 50 000 dollarit aastas. 29,95 dollarit kuus

Pluss. Saate standardplaani funktsioone, hüljatud ostukorviteavet ja kliendirühmi / hinnareegleid kuni 125 000 dollarise müügi korral aastas. 79,95 dollarit kuus

Pro. Saate Plus-paketi funktsioone, SEO-d, pettuste jälgimist ja Google Stores kuni 3 000 tellimust aastas. 199,95 dollarit tunnis

Ettevõtlus. Kohandatud funktsioonide komplekti ja vähemalt 1 miljoni dollari suuruse müügi kohta aastas müügi saamiseks pöörduge ettevõtte poole.

Magento

Magento

Kogukond (CE). Laadige alla ja installige Magento ning kodeerige oma väike või keskmise suurusega e-kaubanduse sait. Tasuta allalaadimine.

Ettevõtlus (EE). Suuremahuline kõikehõlmav e-kaubanduse lahendus tõsistele jaemüüjatele, kes ootavad müüki miljoneid. 18 000 dollarit aastas

Tasuta prooviversioonid

BigCommerce Saate registreeruda 15-päevaseks tasuta prooviversiooniks ilma vajaliku krediitkaardita ja seda testida.

Magento Tasuta prooviversiooni ei pakuta, kuna Magento allalaadimine on tasuta.

Jooksvad kulud

BigCommerce Domeeninime tasud jätkuvad peaaegu alati. Majutustasu on sisse arvestatud hinnaplaanidesse. Gateway operaatorid ja ostukanalid esitavad jooksvaid tasusid, mis põhinevad tootemüügil, või võite mõned neist salvestada Bigcommerce’i vaikimisi maksmise lüüsidega.

Magento Domeeninimi ja majutustasud on peaaegu alati jätkuvad. Nagu lüüsi pakkujate ja ostukanalite puhul, loodetakse maksta jooksvaid tasusid, mis põhinevad toodete müügil.

Hinnakujunduskava peamised erinevused, mida otsida

BigCommerce See platvorm pakub hinnakujunduskavasid, mis põhinevad esimese, teise ja neljanda astme hinnakujunduskavade müügi dollaritel. Kolmanda astme plaan põhineb esitatud tellimuste arvul (vastavalt veebisaidi hinnatabelile). Arvestades lihtsat seadistamist, funktsioonide komplekte ja sisseehitatud seadmeid, on Bigcommerce’i igakuine hinnakujundus üsna mõistlik.

Magento See platvorm pakub võimaluse peaaegu tasuta üles seada ja müüa, kui teil on saidi ülesehitamiseks vajalikke oskusi. Müügiks peate ikkagi integreerima ostuliinid ja pistikprogrammid ning need maksavad eraldi. Kui investeerite ettevõtte e-kaubanduse kavasse, on hind kõrge, kuid saate seda, mida vajate suuremahuliseks müümiseks.

Arvamus hinnakujunduskavade kohta

Valitud e-poe platvorm peab ühilduma teie ettevõtte vajaduste ja pikaajaliste eesmärkidega. Alustuseks võiksite soovida mastaapset lahendust, mis algaks odavalt, ja võite investeerida rohkem, kui vaja.

Mõlemad platvormid pakuvad seda paindlikkust, kuid väga erineval viisil. Hinnakujunduse osas taandub teie lahendus kesktasemel e-kaubanduse platvormil kahele: laske Bigcommerceil suunata teid oma poe seadistamisse, investeerida lisandmoodulitesse, kui neid vajate, ja makske kuutasu või ehitage ise! tasuta koos lisandmoodulite kuludega koos Magento õppekõveraga.

Klienditoe võrdlus

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Kasutajatugi varieerub nende kahe e-kaubanduse platvormi puhul märkimisväärselt, kuna need kuuluvad omaette klassidesse.

Isetehtud e-kaubanduse platvormil on suur osa tugiteenustest enamasti sisseehitatud platvormi. Teile saadetakse käepäraseid samm-sammult nõustajaid, toimetajasisest abi ja ekraanil kuvatavat dialoogi.

Isetehtud ise ehitatava iseenda platvormi abil on rohkem väljakutseid. Nii Bigcommerce’il kui ka Magento’l on suurepärased kasutajatoe võimalused. Siin on mõned erinevused:

BigCommerce Valite suure hulga kasulike ressursside hulgast, sealhulgas koolitusvideod veebisaidil ja reaalajas telefonitoe. Tugiportaal sisaldab e-posti, reaalajas vestlust ja telefoni. Bigcommercei ülikoolis armastavad kasutajad õppevideoid paljudel teemadel. Ettevõtluskavaga on kaasas konsultatsioonimeeskond ja lisatud tugi.

Magento Sellel tasuta platvormil ei saa te telefonitsi reaalajas tugiteenuseid, kuid tugiteenuste võimalusi on erineval tasemel. Veebis on olemas kliendifoorumid, mõned dokumendid ja sadu YouTube’i videoid. Lisateabe saamiseks tellige ettevõtte hinnakujundus.

Arvamus klienditoe kohta

Veebitoe võrk on üsna ulatuslik nii Bigcommerce’i kui ka Magento jaoks. Kasutage nende veebisaite või Google’i peaaegu kõike. Kui maksate nende plaanidesse, saate suuremaid tugivõimalusi. Veebiressursid on võrdselt kasulikud. Kõigi sorteerimiseks, teema leidmiseks, kus vajate abi, ja siis nuputada, kuidas seda rakendada, on vaja kannatlikkust ja aega.

Klienditoe võrdlus

Kasutajate arvustused

Positiivsed arvustused

BigCommerce Kasutajate jaoks Bigcommercei jaoks meeldivad sisseehitatud SEO funktsioonid, veebivideod, veebisaidi tugifoorum, üheleheline kassasüsteem ja e-poe poe seadistamise ja haldamise kasutusmugavus. Muud positiivsed küljed on turundus, HTML / CSS-i juhtimine, mobiilimüük, ühilduvus väliste rakendustega ja tootevariantide valikud.

Uued kasutajad leiavad, et Bigcommerce on mõistlikult intuitiivne ja ka ostukogemus on kõrge. Bigcommerce (nagu see on konkurents, platvorm Shopify) saab oma klassis üldhinde 4–5 tärni. Bigcommerce on populaarne hostitud e-poe platvorm, mis on algajatele kasutajatele suhteliselt lihtne.

Magento Tehniline kasutajakogukond armastab Magento võimekust täiustatud kohandamiseks tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara abil. Magento Marketplace on hämmastav allalaaditavate rakenduste otsimiseks ja hindamiseks ning seal on palju tasuta võimalusi. Kasutajatele meeldivad SEO valikud, mitmed saidid ja domeeni seadistamise valikud ning abi arvukate keelte seadistamisel.

Muud positiivsed on mastaapsuse tegur. Kogenumad kasutajad leiavad, et see CMS on e-kaubanduse saidi loomiseks pluss, mis annab kokku 3–5 tärni. Magento on kõrgel tasemel isehajutatud platvorm ja nõuab programmeerimiskogemust, mis sobib suurepäraselt keerukate kaupluste täpsemaks kohandamiseks.

Negatiivsed arvustused

BigCommerce Ehkki Bigcommerce pakub kaupluses üsna palju kõike, mida vajate, kurdavad kasutajad, et neil puudub aktiivne klienditugi ja probleemidele lahenduse leidmine. Mallid pole nii kaasaegsed ja atraktiivsed kui mõned muud platvormid, näiteks Shopify. Kohandamine on algajatele pisut segane ja mallid pole muudatuste osas nii paindlikud, kui kasutajad sooviksid.

Ehkki mõne kasutaja arvates on HTML / CSS-i kodeerimine positiivne, tuleb see negatiivse ka mittekodeerijate ja alustavate kasutajate jaoks. Mitmekeelsed valikud nõuavad natuke tööd. Bigcommercei rakendustepoest pole otsinguvälja konkreetsete rakenduste või subjektide leidmiseks (nagu näiteks Magento turuplatsil).

Magento Programmeerimiskogemuseta algajad kurdavad Magento üle, kuid see pole algajate platvorm. Kasutajad teatasid aeglasemast laadimisajast ja mõned ei osanud oodata, et maksavad käimasoleva hostimise, domeeninimede ja maksete lüüsi tasusid.

Pärast tasuta lisandmoodulite ja rakenduste loomist eduka saidi loomiseks ei olnud tasuta tasuta. Nad pidasid pettumust töötama ilma reaalajas toeta. Kasutajate kogukonnas tekitas teatavat muret, et Magento peab PCI järgimiseks lootma kolmandate osapoolte lüüsidele. Magento ehitamine võtab rohkem aega ja vaeva.

Järeldus võrdluse kohta

Milline platvorm teile sobib: BigCommerce või Magento?

Parima platvormi valimine

Bigcommerce’i ja Magento võrdlus on huvitav, kuna need kaks platvormi ei kuulu samasse klassi. Kuid tulemused võivad olla samad.

Põhjused, miks valida üks platvorm teise asemel

Põhjus, miks valida nende kahe populaarse e-poe platvormi vahel, peaks olema selge, kui olete seda kaugelt lugenud.

Bigcommerce on hostitud isejuhitav hõlpsasti hallatav e-kaubanduse platvorm, mis on mõeldud väikestele ja suurtele ettevõtetele, pidades silmas algajaid. Magento on ise hostitud e-poe platvorm, mis on mõeldud suuremahulistele ettevõtetele, pidades silmas arendajaid.

Hinnakujundusmudelid on täiesti erinevad, kuid mõlemad pakuvad madala hinnaga tooteid ja mastaapsust. Hankige kauplus, kus on kõik teie toodete ja teenuste müümiseks vajalik, kuid otsustage, kui palju aega, vaeva ja raha soovite eraldada.

See võrdlus peaks teie otsuse üsna selgeks tegema, lähtudes teie ettevõtte vajadustest, oskustest ja soovist oma sait üles ehitada, võrreldes arendaja leidmisega, kes teeks seda teie jaoks. Oma rolli võivad mängida ka teie poe suurus ja eeldatav kasv.

Bigcommerce pakub üksikisikutele võimalust luua kauplus ja müüa tooteid veebis kiiresti. Kui teil on teadmisi või ressursse, et teid aidata, on Magento piiramatu.

Soovime kuulda teie arvamust. Kui teil on isiklikke kogemusi või küsimusi Bigcommercei või Magento kohta, postitage need. Kuna need platvormid muutuvad ja paranevad, muutuvad ka meie vaated.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map