71 parimat ajaveebi e-kaubanduse jaemüüjat, kes peavad lugema, et veebimüüki kasvatada

Veebipõhise e-kaubanduse kohta teabe hankimine on nagu proovida tuulehüdrandist lonksu vett võtta. Voolu on võimatu kontrollida. Te olete lõpuks märjaks teinud palju enamat kui vaja. Mis tahes e-kaubandusega seotud teema otsing võib tuua teile miljoneid tulemusi.


Millised on olulised? Kui soovite oma e-kaubanduse oskuste hulka täiendada, siis kuidas teada, milliseid ajaveebid on kõige parem jälgida?

Paljud e-kaubanduse ajaveebid pakuvad väärtuslikku teavet. Kuid kas see, mida loete ja õpib, teenib teile raha? Need on ajaveebid, mida soovite jälgida. Alustage neist 71 populaarsemast e-kaubanduse ajaveebist.

Contents

e-kaubanduse äripäevikud

Kui alustate just e-poe saiti, ei pea te ratast leiutama. E-kaubanduse ettevõtte ajaveebide lugemise väärtus on õppimine, kuidas teised seda tegid. Võite lugeda nende ebaõnnestumistest ja neist kõrvale hoida. Saate õppida nende õnnestumistest ja neid kopeerida. Siin on kümme ajaveebi, mis annavad teile praktilisi nõuandeid.

1. Parem limonaadialus

Parem limonaadialus

Richard Lazazzera alustas oma ajaveebi veebipõhise e-kaubanduse inkubaatorina. Ta kirjutab oma kogemustest ettevõtjana. See on tema viis oma teadmiste jagamiseks. Richard rajab oma autoriteedi ajale, mille ta veetis Shopify’s.

2. e-kaubanduskütus

e-kaubanduskütus

Andrew Youdrian asutas selle veebisaidi. See on veebipoodide omanike foorum oma teadmiste jagamiseks. Tema ajaveeb on kõigile tasuta lugeda. Tema netisaadete kohta on veelgi väärtuslikumat teavet. Mis teeb e-kaubanduse kütusest võimsa ressursi, on juurdepääs privaatmärgistele. Need panustajad haldavad e-kaubanduse veebisaite, mille tuluvood on 6- ja 7-kohalised.

3. e-kaubanduse ajad

e-kaubanduse ajad

Sellel veebisaidil on veebiajalehe ilme ja ilme. Ehkki paljud ajaveebid on arvamusel, on eCommerce Timesi sisu neutraalne. Registreeruge konkreetsete voogude jaoks, et saaksite just seda teavet, mis on teile kõige olulisem.

4. kanalite juhendaja

kanalite juhendaja

Olete jõudnud õigele veebisaidile, kui soovite võimalusi oma e-poe nähtavuse suurendamiseks. Kirjanike personal panustab ajaveebi. Seal on külalispostitusi ka valdkonna ekspertidelt. Õppeained ulatuvad e-kaubanduse tehnoloogia ülevaadetest strateegiliste uuringuteni.

5. Praktiline e-kaubandus

Praktiline e-kaubandus

Nõuanded strateegia kohta on suurepärased. Praktilised viisid selle rakendamiseks on veelgi parem. See on see, mida see ajaveebitoitega veebisait endast kujutab. Veebisaidi esilehel on jooksvate loetelu viimastest blogipostitustest. Iga artikkel on läbimõeldud teabekapsel. Lugege põhikomponendi kohta, mis muudab e-poe saidi edukaks.

6. NERD turundus

NERD turundus

Drew Sanocki kirjutab seda ajaveebi ja keskendub endiselt taktikale. Ta räägib teile, mis on tema heaks töötanud, ja ettevõtetest, mida ta soovitab. Drewil on volitused oma nõuannete varundamiseks. Tal on M.B.A Stanfordist ja bakalaureusekraad Harvardist. Tema e-kaubanduse ettevõtete kollektsioon teenis 2015. aastal üle 100 miljoni dollari.

7. GetEleastic

GetEleastic

Alana Thorburn-Watt kureerib selle veebisaidi sisu. See on üks Kanada kümnest turundusblogist. Blogi on Wall Street Journali andmetel üks 15-st ettevõtjablogist, mida tasub lugeda. Elastne rada sponsoreerib veebisaiti. See pakub ettevõtte e-kaubanduse tarkvara maailma juhtivatele kaubamärkidele.

8. Soone

Soone

Selle ajaveebi kirjutavad tipptasemel digitaalse reklaamibüroo töötajad. Saate nende ülevaate, kuidas nad klientidele e-kaubanduse veebisaite kujundavad. Tehke sellel saidil ressursside loend, kui sissetulev turundus pakub erilist huvi.

9. Interneti-jaemüüja

Interneti-jaemüüja

Võib-olla olete ajakirjaga sama nimega tuttav. See on nende veebikodu. Kuukirjaga alustati 1999. aastal ja selle veebisaiti ajakohastatakse iga päev. E-kaubanduse laiaulatuslik teema destilleeritakse põhilehe ülaosas oleval navigeerimisribal segmentideks.

10. Algav e-kaubandus

Algav e-kaubandus

Shabbir Nooruddin ajaveebib väikese kogemusega e-kaubanduse veebisaidi haldamise kogemusest. Ta kirjutab oma vigadest ja jagab õpitut, et teised saaksid neid vigu vältida. Shabbiril on kogu õpetused mis viivad teid samm-sammult läbi mõne tema kogemuse.

e-kaubanduse tarkvaraplatvormide ajaveebid

E-kaubanduse veebisaidi taga olev tarkvara on teie mootor ja teie rahateenija. Kuidas teised neid peamisi e-kaubanduse tarkvarapakette kasutavad? Millised olid mõned takistused, mida nad avastasid? Mis on nende vahel tulude optimeerimiseks ühendatud??

Teie loodud suhted tarkvara pakkujaga on alles esimene samm. E-kaubanduse tarkvarapakkujate ajaveebide lugemine võib teid koguda ülejäänud teabega. See on hea viis saadaoleva teabe mõistmiseks.

11. BigCommerce

BigCommerce

Selle juhtiva e-kaubanduse platvormi liikmed panustavad artiklite kogumisse. Postitused käsitlevad tavaliselt veebipoodide tarkvara BigCommerce kasutamist. Enamik teavet on tarkvara kasutavate veebisaitide jaoks. Õppimiseks on veel palju asju. Vaadake Edulood postitusi inspiratsiooni saamiseks.

12. Shopify

Shopify

See on e-kaubanduse tarkvara ühe suurima nime blogi. Veebisait sorteerib teavet nii meediatüübi kui ka kategooria järgi. See muudab selle hõlpsa leidmise netisaated ja videod kui olete multimeediumirežiimis.

13. Volusus

Volusus

Sellel veebisaidil on üle 1500 postituse. Kaasautorid pakuvad tasakaalustatud artiklite valikut. Seal on väärtus väikeettevõtete omanike ja ettevõtjate jaoks. See on koht ka eelseisvate veebiseminaride otsimiseks. Nagu arvata võis, reklaamib suur osa sisust e-kaubanduse tarkvaratootja toodet.

14. LemonStand

LemonStand

Sellest ajaveebist leiate kasulikke artikleid veebidisaini kasutamise kohta kasutajakogemuse parendamiseks. Kaastöötajad pakuvad nõuandeid, mida on lihtne järgida. Need sisaldavad näiteid selle kohta, mis on tõestatud toimima. Artikleid ei liigitata ega indekseerita. Ülaosas on mugav otsinguriba, mis aitab teil subjekte leida.

15. Ecwid

Ecwid

Tarkvara pole täielik lahendus ja ettevõte eelistab seda just nii. Nad keskenduvad sellele, mida nad nimetavad „lisapoodide ehitajaks”. Ecwidi ajaveebi kaastöötajad jagavad nõuandeid ja näpunäiteid veebipoe pidamise kõigi aspektide kohta.

Konversioonide optimeerimise ajaveebid

On olulisi põhjuseid, miks peaksite oma veebipoe konversioonimäära tõstma. See ajaveebide rühm aitab teil eesmärki mõista. Optimeerimine annab teile rohkem õigeid kliente. See aitab teil paremini teada saada, mida nad teie veebipoest soovivad.

Konversioonide optimeerimine on otsingumootori reklaamimisega võrreldes peaaegu tasuta. Teie ümberarvestuskursi 10% suurendamine võib kasumi ja kahjumi vahet eristada.

16. TeisendusXL

TeisendusXL

Peep Laja kasutab oma müügikogemust ajaveebi pidamiseks, et saada rohkem kliente. Tema lubadus on edastada nii head teavet, et te ei pea sellel teemal palju muud otsima. Te hindate tema sisu, kui olete täppide ja graafikute fänn.

17. WiderFunnel

WiderFunnel

See digitaalagentuur keskendub jätkuvalt konversioonimäära optimeerimisele. Blogi on koht, kuhu nad postitavad ja millega kiidelda oma õnnestumiste üle. Pealehe paremal küljel olev klotsikaart eraldab nende ajaveebi postitustes käsitletavate teemade loetelu. Kõik postitused jagavad konversioonimäära optimeerimise teemat.

18. Muundusteadused

Muundusteadused

Brian Massey ja Joel Harvey ajaveeb veebipoodide aitamisest nende ümberarvestuskursside suurendamisel. Nad toetavad artikleid uurimisstatistika ja andmetega. Brian ja Joel on aktiivsed esinejad. Paljud nende ettekanded on veebisaidil saadaval veebiseminaride või netisaadetena.

19. Konversioonimäära eksperdid

Konversioonimäära eksperdid

Ben Jesson ja Karl Blanks on töötanud konversioonimäära optimeerimise alal alates 2006. aastast. Nad on pidanud nõu selliste ettevõtetega nagu eBay, BMW, AT&T ja Hilton hotellid. Nende professionaalsed teenused võivad teie eelarvest välja jääda. See ajaveeb pakub tasuta ja kasulikke nõuandeid ja teavet.

20. Bryan Eisenberg

Bryan Eisenberg

Vennad Bryan ja Jeffery Eisenberg kirjutasid Ole alati testitav, nagu ka teised bestsellerid. Nad kirjutavad ise postitusi. Mõnikord on artiklid pikad ja hõlmavad mitmeid teemasid. Teinekord kirjutavad nad lühidalt uusi tooteid või teenuseid, mida nad soovitavad soovitada.

21. VWO

VWO

Paras Chopra ja Sparsh Gupta kirjutavad ümberarvestuskursi optimeerimisest. Samuti blogivad nad oma kasutajate kohta Visuaalne veebisaidi optimeerija tarkvara. Nad kutsuvad külalisblogijaid katma teemasid, mis pole nende teadmised. Veebisait pakub artikleid ja veebiseminare. Kiire töö leidmiseks vajaliku leidmiseks kasutage avalehe paremal küljel kategoorias navigeerimist.

22. Optimaalselt

Optimaalselt

Tarkvara Optimizely juhib teie veebipoe veebisaitide ja mobiilsete A / B testimist. Blogi räägib Optimizelyst, kuid testimisele lähenemise kohta on palju teavet. Kogumik juhtumiuuringud näitab teile, kuidas mõned nende suuremad kliendid on konversioonide suurendamiseks A / B-testimist kasutanud.

23. SiteTuners

SiteTuners

Tim Ash on üks konversioonimäära optimeerimise teerajajaid. Ta kirjutas enimmüüdud Sihtlehe optimeerimine Raamat ja ta räägib tööstuse konverentsidel kogu maailmas. Tim ja tema ettevõte peavad seda ajaveebi kohta, kus jagada teadmisi ja avastusi. Leiate postitusi, mis ulatuvad tagasi 2006. aastasse.

Klõpsuga maksmise (PPC) ajaveebid

Orgaaniline otsing võib tulemuste kuvamiseks aega võtta. Klõpsu eest maksmine (PPC) võib anda koheseid tulemusi. Maksate ainult siis, kui huvitatud isik klõpsab, ja määrate eelarve, et saaksite kulusid kontrollida.

Kuid kui olete alles alustamas, on veel asju, mida tasub tähele panna. Te vajate kindlat strateegiat. Ehkki tegemist on vaieldava teemaga, armastavad ajaveebiblogijad sellest kirjutada. Saate õppida ja sellest, mida nad ütlevad, kasu saada.

24. PPC kangelane

PPC kangelane

Hanapin Marketing on spetsialiseerunud PPC-le. Nad avaldavad selle ajaveebi, et jagada oma klientide kohta uudiseid. Agentuuri kontohaldurid kirjutavad iga postituse. Õppeained hõlmavad tööstuse uudiseid, samuti juhtumianalüüse ja õpetusi. Ressursside kategooria hoiab ajakohastatud teavet otsimootorite PPC parimate tavade kohta.

25. AdWordsis

AdWordsis

See on Google’i ametlik ajaveeb, mis sisaldab uudiseid, näpunäiteid ja teavet AdWordsi kohta. Teie esimene peatus sellel veebisaidil peaks olema nende allalaadimine parimate tavade juhend. Sa saad ka tellima Google’i igakuisele infolehele. See on hea viis olla kursis ametlike näpunäidete, kontroll-loendite ja videojuhenditega.

26. PPCChat

PPCChat

See puudutab kõike tänapäeva sotsiaalmeediat ja see ajaveeb on tõestuseks. Siit leiate iga nädala Twitteri vestluste ärakirju. Need toimuvad teisipäeviti kell 12.00 EST ja teema on PPC kõik asjad. Järelmeetmed ja värskendused postitatakse Twitterisse #PPCChat hashtagi abil.

27. Acquisio

Acquisio

Acquisio pakub programmilisi turunduslahendusi agentuuridele ja väikeettevõtetele. Ettevõte kasutab oma tarkvara veebisaitide paremate kampaaniatulemuste saamiseks. Mõni nende ajaveebi piirkond reklaamib Acquisio programmi. Muud artiklid pakuvad üldisi PPC nõuandeid ja tehnikaid. Siin väärtuse leidmiseks ei pea te olema Acquisio klient.

28. WordStream

WordStream

Selle ettevõtte tarkvara aitab teil arvata PPC märksõnade valikust. Töötajad ja külaliskirjanikud kirjutavad artikleid. Lugege PPC parimate tavade, märksõnade ja konversioonimäära optimeerimise kohta. Saidil on ka tasuta Google Adwords hinne. See saab analüüsida teie konto tõhusust.

29. Clix

Clix

See on PPC kampaaniaid haldava digitaalagentuuri ajaveeb. Ettevõtte liikmed koguvad ja jagavad uudiseid parimate otsingumootorite kohta. Siit leiate näpunäiteid selle kohta, kus trendid võivad järgmisena PPC-reklaame viia. Iganädalased ringhäälingud tõstavad esile teistelt saitidelt lugemist väärt blogipostitused.

30. Bingi reklaamid

Bingi reklaamid

Planeedi teine ​​populaarseim otsingumootor peab ajaveebi. Jah, see seisneb peamiselt selles, kuidas Bingil paremat otsingumootori paremusjärjestust saada. Kuid on ka palju üldisi artikleid SEO, SEM ja PPC kohta. Konkreetsete teemade leidmiseks kasutage rippmenüüd. Saate artikleid filtreerida, et leida PPC-näpunäiteid, mis on kasulikud otsingumootorite reklaamimisel.

31. Sertifitseeritud teadmised

Sertifitseeritud teadmised

Brad Geddes haldab seda blogi kui viisi, kuidas harida inimesi PPC parimate tavade ja põhimõtete kohta. Osa sisust on saadaval ainult premium-liikmetele. Seal on ka privaatne foorum, kus saate eelvaade tasuta prooviversiooniga. Ülejäänud ajaveeb on kõigile kättesaadav. Pealehelt leiate uusimad PPC artiklid ja kuupäeva järgi loetletud teabe.

32. Moz

Moz

Mozil on tarkvaratoodete komplekt otsinguturunduse ja analüüsi jaoks. Töötajad kirjutavad PPC-st ja postitavad artikleid oma blogis. Spetsiifiliste artiklite leidmiseks kasutage paremas servas ülaosas olevat rippmenüüd. Viimased postitused PPC kohta on avalehel.

Web Analyticsi ajaveebid

Ainus viis midagi paremaks muuta on uurida selle mõju. Seda teeb teie jaoks veebianalüütika. Kogutud andmed annavad teile ülevaate sellest, kes teie veebisaiti külastavad. See ütleb teile, mis nende tähelepanu köidab.

Analüüs aitab teil tuvastada, millised asjad mõjutavad müüki kõige rohkem. See on oluline teada. Vähem kui 0,01% teie klientidest viitsib teiega ühendust võtta, kui teile ei meeldi või teil on teie veebisaidiga probleeme.

33. Analytics NINJA

Analytics NINJA

Yehoshua Coren alustas seda ajaveebi, et tuua Interneti-turunduse analüütika laiema vaatajaskonnani. See oli õige ajastus. Maailm oli valmis ehitama miljoneid e-kaubanduse saite. Veebisaidi artiklid käsitlevad tehnilisi teemasid loomulikul viisil.

34. AnalyticsPros

AnalyticsPros

See ajaveeb keskendub peaaegu ainult Google Analyticsile. Ettevõtte liikmed postitavad artikleid. Caleb Whitmore asutas selle 2009. aastal. Kui soovite end värskendada, kasutage Analyticsi Roundup otsene link avalehel. Keskendumine Google Analyticsile muudab selle eriti oluliseks kategooria link kõige väärtuslikum.

35. Kissmeetrika

Kissmeetrika

Kas soovite teada, kuidas peaksite muutma kõik need analüüsinumbrid statistikaks? Mida nad mõtlevad? See ajaveeb on hea algus. Siin on 18 artikli kategooriat. Mõned artiklid käsitlevad ainult analüüsi tarkvara Kissmetrics. Suurem osa sisust on üldine ja see on mõeldud lugejatele abiks igal mõistmistasemel. Kui see on keeruline, jaotab artikkel selle teie jaoks lahti.

36. Analyticsi vestlus

Analyticsi vestlus

Justin Cutroni avaldab selle ajaveebi, et jagada oma kogemusi Google’i analüütika edendajana. Google Analyticsist eemaldub ta harva. Selle populaarse toote kohta on palju teada. Justin sorteerib oma postitused kategooriatesse, mille leiate tema avalehe paremalt küljelt.

37. Annielytics

Annielytics

Annie Cushing ei karda teile öelda, et tema arvates peaksid andmed olema seksikad. Selle all peab ta silmas, et ta soovib aidata teil oma andmetes leida võimalusi, mis aitavad teil parendusi teha. Annie postitused on lühikesed. Ta jaotab keerulisi teemasid. Saate aru tema lähenemisest analüütikale ka siis, kui olete algaja.

38. LunaMetrics

LunaMetrics

See nõustaja kogub nende nõuandeid ja teavet ajaveebipostituste vormis. Peaaegu igas lauses on sõna “Google”. Mida te ootate? Ettevõte on Google Analyticsi sertifitseeritud partner ja esmaklassiline edasimüüja. Lugejate populaarsed postitused ja kõigi aegade lemmikud loetletakse avalehe paremas veerus.

39. Oksad Razor

Oksad Razor

Avinash Kaushik on seda ajaveebi kirjutanud alates 2006. aastast. Ta on enimmüüdud autor ja ajakirja kaasomanik Turumotiiv. Avinash peab seda isiklikuks. Ta jagab teavet ja annab siis teile oma vaatenurga. Mõnus on õppida tundma analüütikat ja tunda, nagu räägiks keegi ainult sinuga.

40. Google Analyticsi lahendused

Google Analyticsi lahendused

See on samanimelise Google’i toote ametlik ajaveeb. Siit saate teada saada, mida Googleil tarkvara jaoks on, kui nad seda edasi arendavad. Seal on seitse peamist artiklite kategooriat. Need leiate avalehe paremas servas ülaosas. Teid julgustatakse konkreetse teabe leidmiseks kasutama otsinguvälja.

41. Veebikäitumine

Veebikäitumine

Analyticsi andmed rõhutavad käitumist. Kas teate ja mõistate seda käitumist? Selle veebisaidi eesmärk on aidata veebipoodide omanikel mõista, kuidas nende kliendid käituvad. Leiate artikleid, juhendeid ja meelelahutuslikku kogumikku koomiksid. Daniel Waisberg ja külalisblogijad aitavad teil mõista sihtimist ja segmenteerimist, kasutatavust ja optimeerimist.

42. Veebianalüütika maailm

Veebianalüütika maailm

Selle ajaveebi kaastöötajad on eristanud a SAP 10 parimat analüüsi ajaveebi. Veebianalüüs peaks olema sirgjooneline. See kõik on seotud statistikaga. Kuid siinsed blogijad usuvad, et hüpe on liiga palju. Nende ülesandeks on hoida artikleid kõnepruugist vaba.

Sotsiaalmeedia ajaveebid

Otsimootoriturundus pole enam optimaalne viis oma e-poe veebisaidi reklaamimiseks. Täna on kõik seotud sotsiaalmeediaga. Otsingumootori optimeerimine (SEO) on endiselt oluline.

Sotsiaalmeedia võimendab SEO-d. See lisab konteksti. Veelgi olulisem on see, et see võimaldab inimestel anda või saada isiklikke soovitusi. Otsimootorid vajavad järjestamiseks sisu. Sotsiaalmeedia on viis, kuidas panna oma kliendid teie jaoks sisu looma.

43. Sotsiaalmeedia eksamineerija

Sotsiaalmeedia eksamineerija

Sellel veebisaidil on rohkem kui 450 000 tellijat. See on sügav ja kasulik ressurss, kui soovite teada, kuidas sotsiaalmeediat kasutada. Siit saate teada, kuidas luua ühendust oma e-kaubanduse klientidega. Veebisaidil on iga päev postitusi, samuti igapäevaseid ja iganädalasi netisaateid.

44. Peg Fitzpatrick

Peg Fitzpatrick

Peg alustas seda ajaveebi viisina koguda teavet, mida ta jagab esinejate, koolitajate ja autoritena. Peg töötab koos Guy Kawasakiga sotsiaalmeedia turundusstrateegia kallal. Tal on ka 1,2 miljonit jälgijat Facebookis, Twitteris, Instagramis, LinkedInis, Google+, Pinterestis ja YouTube’is. Alusta siin kui see on meie esimene külastus.

45. Rebekah radice

Rebekah radice

See auhinnatud blogija on digitaalturunduse spetsialist, esineja ja autor. Tema artiklid annavad nõu, kuidas juhtida digitaalset ja sissetulevat turundust, kui proovite ettevõtet juhtida. Rebekale meeldib luua petulehti ja nimekirju. Tema veebisaidil maitsmiseks alustage tema soovitatud kohustuslikest lugemispostitustest.

46. Mari Smith

Mari Smith

Marit nimetatakse sageli Facebooki kuningannaks. Forbes loetleb teda sotsiaalse meedia jõumõjutajana. Mari ajab blogi ainult Facebooki kohta. Kuid sotsiaalmeedia saidil on 1,6 miljardit aktiivset kasutajat. Facebooki kohta on palju öelda. Pealehel on kategooria navigeerimise juhend. See aitab teil pääseda oma põletava Facebooki küsimusega. Tõenäoliselt on Maril vastus.

47. Jenn trendid

Jenn trendid

Jenn Hermanist on saanud Instagrami turunduse tunnustatud ekspert. Tema ajaveeb on võitnud mitmeid sotsiaalmeedia auhindu. Siin on mõte Jenni postitustest. Need pole lühikesed. Ta ei vabanda selle pärast. Jenn usub, et sa väärid selget ja detailset teavet Instagrami turunduse kohta.

48. Boom Social

Boom Social

Kim Garst ja tema meeskond pakuvad heldelt abilt tasuta nõu ja teavet. Liikuge siia, et saada lisateavet liikluse, kaasamise, konversioonide ja sisu kohta. Kõik postitused annavad näpunäiteid, kuidas kasutada oma veebisaidi reklaamimiseks sotsiaalmeediat.

49. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social on ettevõte, mis aitab ettevõtetel oma klientidega suhelda. Nad arvavad oma klientide hulka Twitter, Facebook, LinkedIn ja Instagram. Blogi on materjalide kogu nii Sprout Social kui ka sotsiaalmeedia kohta üldiselt. Ärge laske avalehe ülaosas oleval navigeerimisribal teid petta. Kolm kõige olulisemat teemat tõmbavad sügavamad alamkategooriad esile.

50. SocialMouths

SocialMouths

Mida on vaja veebis edu saavutamiseks? Just sellest kirjutab Francisco Rosales oma ajaveebis. Tema artiklid käsitlevad ajaveebi, sotsiaalmeediat, veebiliiklust, turundust ja konversioone. Francisco kirjutab postitused ise ja ta puistab isiklikke tähelepanekuid ausa huumoriga.

51. Pamorama

Pamorama

Tema sisu on sündinud Yahoo ja Mediabistro kaudu. Forbes reastas tema edetabeli 50 parima meediavõimsuse mõjutajate nimekirja 24. kohal. Pam Dyer kasutab oma ajaveebi, et aidata lugejatel oma kaubamärke optimeerida ja kasutajaid sotsiaalmeedias kaasata. Ta liigitab oma artiklid põhilehe allosas asuva sõnapilvega.

52. RazorSocial

RazorSocial

Ian Cleary on uhke iirlane ja blogija. Ta kirjutab, et aidata teistel kasutada oma veebisaitide reklaamimiseks sotsiaalmeediat. Sellised saidid nagu Huffington Post korjavad sageli üles tema kõige lemmikumad ajaveebi postitused. Ian jääb nelja peamise teema juurde. Nad on sisuturundus, sotsiaalmeedia, analüütika, ja turunduse automatiseerimine. Lingid asuvad tema avalehe ülaosas.

E-posti turunduse ajaveebid

E-posti turundus on üks parimaid tööriistu, mida müügi suurendamiseks peate. Saate sõnumi ja pakkumise isikupärastada. Saate kasutajaid segmentida vastavalt käitumisele sihtmärkide kaupa. Võite isegi turunduspakkumisi testida, et näha, millised pakuvad parimat vastust.

E-posti turundus on suunatud klientidele. See on tasuv ja mõõdetav. Neid eeliseid saate ainult siis, kui teete seda õigesti. Lugege, kuidas teised seda teevad.

53. Pidev kontakt

Pidev kontakt

Seda ajaveebi haldab üks populaarsemaid e-turunduse ettevõtteid maailmas. Artiklid jagunevad kolme valdkonda. Turundusnõuanded pakub teile e-turunduse suundumuste üldise ülevaate. Allikakogu Kategooria aitab teil veebisaidilt leida artikleid, juhendeid või videoid. Kontrolli Seminarid & Treening kategooria veebipõhiste ja kohalike seminaride jaoks.

54. Järelevalve

Järelevalve

Seda ajaveebi haldavad Remarkety andmepõhise turundustarkvara platvormi kolm asutajat. Paljud postitused keskenduvad ettevõtte tarkvarale. E-posti turunduse üldteooria kohta on piisavalt artikleid, et see oleks teie jaoks väärt. Alustage kõige populaarsemate postituste loetlemisest. See asub avalehe paremas ülanurgas.

55. Kampaaniamonitor

Kampaaniamonitor

150 000 ettevõtet kasutavad seda e-posti turundustarkvara üle miljardi kuu e-kirjade saatmiseks. Ettevõtte ajaveeb on nende ja nende klientide näpunäidete hoidla. Alustage Kuidas kategooria ülemises navigatsioonis.

56. Vertikaalne vastus

Vertikaalne vastus

See tarkvaraettevõte kasutab oma ajaveebi, et aidata klientidel e-posti turunduskampaaniaid parendada. Infograafika ja õpetused muudavad keerulised ideed kasulikeks tööriistadeks. Kategooriapõhine navigeerimine avalehe paremal küljel hõlbustab mis tahes teema leidmist.

57. MailChimp

MailChimp

Rohkem kui 10 miljonit inimest kasutab seda tarkvara 600 miljoni e-kirja kavandamiseks ja saatmiseks iga päev. Blogis on artikleid selle kohta, kuidas saada MailChimpist parimaid tulemusi. Artiklite e-turunduse nõuandeid on lihtne kaevandada, et neid saaks koos muu tarkvaraga kasutada.

SEO ajaveebid

See on tõsiasi. Google on see, kuidas inimesed otsivad. 60% klõpsudest läheb esimese tulemuseni. Ülejäänud 40% nendest klikkidest konkureerite üle miljoni muu veebisaidiga. Otsingumootori optimeerimine (SEO) suurendab teie asetust otsingutulemustes. Kui te seda ei tee, teevad seda teie konkurendid.

Erinevalt muud tüüpi turundustegevustest on SEO-l püsiv mõju. Kui olete edetabeli saavutanud, on teisel e-kaubanduse veebisaidil keeruline seda ära võtta.

58. Google’i ametlik ajaveeb

Google'i ametlik ajaveeb

Üks viis oma otsingumootori paremusjärjestuse suurendamiseks on teie veebisaidile asjakohase sisu lisamine. Google järgib selle blogiga tema nõuandeid. See pakub teavet Google’i toodete, tehnoloogia ja ettevõtte kultuuri kohta. Lisateave Google’i kohta on hea näide sellest, kuidas leida teemasid, millest oma ajaveebi jaoks kirjutada.

59. Otsimootorite maa

Otsimootorite maa

Mat McGee ja kirjanike meeskond lisavad sellele ajaveebipõhisele veebisaidile iga päev uut sisu. Artiklid puudutavad kõiki erialasid. Nad keskenduvad näpunäidetele, taktikale ja strateegiatele edukate turundusprogrammide käivitamiseks. Lülitu vahel populaarseim, või viimased postitused esilehel. Pealehe paremas veerus on esile toodud valged raamatud, veebisaated ja uurimistöö aruanded.

60. Mozi ajaveeb

Mozi ajaveeb

Selle SEO tarkvara arendajad pakuvad nõuandeid, uurimist ja juhiseid. See on Mozi toodete enesereklaami ja üldise praktilise teabe mõistlik segu. Blogipostitusi on üle 350 lehekülje. Vajaliku leidmiseks kasutage paremal küljel avalehe ülaosas olevat rippmenüüd.

61. Otsingumootori ajakiri

Otsingumootori ajakiri

Loren Baker asutas selle veebisaidi SEO spetsialistidele. Koos tegevtoimetaja Kelsey Jonesi ja personaliga tõstavad nad tähelepanu olulistele suundumustele ja isiksustele. Saate õppida Google’i, LinkedIni ja Disney ekspertidega ning nendega võrku luua. Artiklid on pärit aastast 2003.

62. Otsimootorite jälgimine

Otsimootorite jälgimine

See on hea koht alustamiseks, kui olete SEO uus kasutaja. Siinsed artiklid ei tee eeldusi teie teadmiste taseme kohta. Leiate peamiste terminite ja akronüümide sõnastikud. Paljud “seletaja” artiklid aitavad teil mõista, kuidas SEO töötab.

Sisuturunduse ajaveebid

Rohkem teie saidi sisu tähendab rohkem seal veedetud aega. Rohkem sisu annab teile otsingumootorites suurema nähtavuse. Mida rohkem külastajaid saate, seda rohkem saate suunata liiklust.

Kõik see viib brändi maine paranemiseni. Vaja on vaid soovi jagada oma teadmisi veebisaidi külastajatega. See on tasuv turundus. Siin on mõned blogijad, kellele meeldib jagada seda, mis nende heaks töötas.

63. Sisuturunduse instituut

Sisuturunduse instituut

Joe Pulizzi ja tema kirjanike töötajad jagavad teavet eduka sisuturunduse kohta. Blogi taga olev ettevõte annab välja ajakirju ja iga-aastaseid sisuturunduse üritusi. Kui olete sisuturunduse valdkonnas uus tegija, pakub ajaveeb väärtuslike juhiste loendit. Need on koondatud avalehe paremal küljel asuvasse kohta. Alustage sellest see.

64. Copyblogger

Copyblogger

Brian Clark õpetab oma ajaveebi, kuidas luua seda, mida ta nimetab veebisisu tapjaks. Tal on kindel arvamus ja ta ei karda öelda, mis on tema mõte. Brian soovib aidata teil vältida “mõistlikku korporatiivset jama, mis on loodud ettevõtte veebilehe täitmiseks”. Ta õpetab teile, kuidas tähelepanu äratada, liiklust juhtida ja ettevõtet üles ehitada.

65. Quicksprout

Quicksprout

Ajakirja Forbes teatel kuulub Neil Patel 10 parima turundaja hulka. Ajakiri Ettevõtja väidab, et Neilil on üks sajast säravaimast ettevõttest maailmas. Ta nõustab selliseid ettevõtteid nagu Amazon, GM ja Viacom. Kuidagi on tal veel aega seda blogi kirjutada. Ja jah, ta kirjutab suurema osa postitustest ise.

66. Häkkerite kopeerimine

Häkkerite kopeerimine

Joanna Wiebe ja Lance Jones ühendavad tekstikirjutamise ja konversioonimäära optimeerimise oskused. Tulemuseks on ajaveeb, mis õpetab kirjutama veenvamaid, usutavamaid ja kasutatavamaid koopiaid. Kui järgite nende nõuandeid, saate oma veebisaidi ja e-posti konversioonimäärasid tõsta.

67. HubSpot

HubSpot

See sissetuleva turundustarkvara tootja aitab veebisaitidel müügivihjeid teisendada ja tulusid suurendada. Enam kui 15 000 ettevõtet kasutavad HubSpotit oma sotsiaalse meedia, e-posti, SEO ja turunduse automatiseerimiseks. Kirjanike meeskond jagab iga päev artikleid kolme põhikategooriasse. Iga laguneb a konkreetsete teemade loetelu.

Blogid ajaveebide kohta

Oma e-poe saidile liikluse suurendamiseks on palju viise. Blogimine on kõige tõhusam. Iga kord, kui lisate uue ajaveebi postituse, olete oma veebisaidi indekseeritud sisu suurendanud.

Kokkupuude sotsiaalmeedias on sama oluline kui otsingumootori avastamine. Blogipostitused on sisu, mida inimesed saavad sotsiaalvõrgustikes jagada. Blogi loob volitused. Te ei pruugi ajaveebist koheseid tulemusi näha. Kuid tulemused liituvad aja jooksul.

68. ProBlogger

ProBlogger

Enamiku selle veebisaidi postitustest on asutaja Darren Rowse. Darren ei karda uurida, mis paneb tema ajaveebi postitused tööle või läbi kukkuma. Paljud tema artiklid on näpunäited. Nad võtavad ette keerulisi õppeaineid ja jagavad need põhielementideks. See on lihtne ja praktiline nõuanne. Saate kasutada Darreni edu kopeerimist oma veebisaidil.

69. SmartBlogger

SmartBlogger

Jon Morrow alustas selle ajaveebiga 2012. aastal. Täna on selle vaatajaskond üle 100 000 e-posti tellija. Jon arvab, et see statistika ei tohiks teile muljet avaldada. Tegelikult usub ta, et liiklus ei ole oluline, kui see ei teeni teile tulu. Artiklid on lühikesed ja hõlpsasti mõistetavad. Alusta siin sellest blogist maksimaalselt kasu saada.

70. Blogimisnõuanded

Blogimisnõuanded

Praegu peab seda ajaveebi Zac Johnson. Tema ja kirjanike meeskond usuvad, et ajaveebimine võib teie veebisaidile rohkem teenida kui tulu teenida. Samuti arvavad nad, et blogimisega saab hakkama muuda oma elu. Zac ja tema meeskond naudivad teiste blogijatega intervjuusid. Nad on need artiklid kokku kogunud kategooriasse.

71. Päevablogi näpunäited

Päevablogi näpunäited

See veebisait on professionaalse ajaveebi ajaveeb. Ärge laske sellel eemale peletada, kui alles alustate. Tegelikult on see mõistlik koht põhitõdede õppimiseks. Mark Zeni ja väike kirjanike meeskond pakuvad iga päev näpunäiteid oma ettevõtte toetamiseks ajaveebi pidamiseks.

Jäädes muutuste tippu

Uuenduste tempo liigub murrangulisel kiirusel. Muutused e-kaubanduse valdkonnas toimuvad kiiresti. Teie teadmistebaasi aegumine ei võta kaua aega. Selle vältimiseks on lihtne viis.

Viljele harjumust olla praegune. Külastage regulaarselt mõnda ajaveebi, millest olete siin lugenud. Või tehke see endale lihtsaks. Paluge neil blogijatel oma sisu otse teile saata. Neil kõigil on tellimise ja RSS-voo valikud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map